Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#1401) Segal válasza Plazmacucci (#1400) üzenetére


Segal
veterán

Ha használtad akkor minimum a doom hunteren túl vagy. Ott már azért vannak nagyobb dögök is. Ha belefér akkor áldozz be egy életet és tesztelj.
Nekem fogalmam sincs hogy működik a dolog mert egyetlen egyszer sem használtam.
Most 2 sloton is végigjátszás van a harmadikon meg épp egy UV-s kezdeti bohockodás szóval még csak megnézni sem tudom neked. Ez lesz majd valamikor az UN sztintnek fent tartva :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1402) WATERDACA válasza Plazmacucci (#1400) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ellenőrizd le a beállításoknál hogy be van-e még kapcsolva, de emlékezetem szerint csak a bossoknál aktiválódhat.

u wanted, i got it \o/

(#1403) Synthwave válasza WATERDACA (#1399) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sentinel armor.

A Krumpli Útja. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1404) Plazmacucci válasza WATERDACA (#1402) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azóta nem volt időm játszani de reddit szerint nem kapcsol ki magától amíg meg nem halsz... mert akkor megint rákérdez. Elméletileg menüben ki lehet kapcsolni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1405) -FLY->


-FLY->
őstag

Amúgy csak szerintem volt az előző rész sokkal könnyebb? Normalon tolom, de már nem elég fél szemmel nézni. Gondoltam olyan, mint az első, kis kikapcsolódás, még jönnek a jó játékok. Benne van hat óra, kitolom, zseniális a zene meg grafika, gameplay nálam vegyes, túl sokat kell gépészkedni (lőni meg ugrálni tudok, de ez a sok szirszar még :DDD ).

(#1406) Plazmacucci válasza -FLY-> (#1405) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nehezebb. Lényeges különbség hogy minden ellenségnek egyedi gyengepontja van, és gyorsabbak is.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1407) WATERDACA válasza -FLY-> (#1405) üzenetére


WATERDACA
őstag

Az Eternal sokkal komplexebb játék, a 2016-os valóban könnyebb volt.
Szerintem megszokás kérdése, mindkettőnek megvan a maga erőssége és gyengesége.

Én mindenesetre Eternal párti vagyok.

u wanted, i got it \o/

(#1408) Segal


Segal
veterán

1 kis segítséget szeretnék kérni. Nekem csak az alapjáték van meg, mert a sale időpontjánál az volt nagyon leakciózva.
Viszont 1 ideje tervezem megvenni a dlc-t és ha jól emlékszem be is volt rakva a kívánságlistámra steamen (ott van az alapjáték is), de most az istennek sem találom az áruházban sem.
Csak a sima, a deluxe változatot meg az előrendelői extrákat tartalmazó rip and tear dlc-t találom.
Hova lett a "season 1-2" dlc? Ha valaki tudna linket azt megköszönném :K

Közben megvan a neve is hogy "year one pass" volt, de csak a steam főoldalára visz a link. Mintha eltűnt volna az áruházból...

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1409) Tense válasza Segal (#1408) üzenetére


Tense
őstag

Ez engem is érdekelne, én is steamen szeretném megvenni a dlc-t, persze ha valóban nem kell hozzá az alapjáték, mert az bethesda launcheres..

(#1410) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Fórumon olvastam hogy Steamen külön oldalt csinálnak majd neki, mivel külön futtatható, így egyelőre várni tudtok mèg.

u wanted, i got it \o/

(#1411) Segal válasza WATERDACA (#1410) üzenetére


Segal
veterán

Oké, de ha megvan az alapjáték meg a dlc is, akkor majd külön kell futtatni?
Mert ugye aki a deluxe veziót vette az már megvette a dlc-t is...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1412) WATERDACA válasza Segal (#1411) üzenetére


WATERDACA
őstag

Külön kell futtatni, ez a legvalószínűbb. Ezt úgy kell elképzelni, mint a Prey Mooncrash DLC esetében.

Szerintem pár nap és meglesz a DLC oldala, elő lehet majd rendelni nektek is.

u wanted, i got it \o/

(#1413) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Egyébként ezen én is agyaltam azóta, hogy hogyan lesz megoldva, mert remélem a DLC-kre a skineket is magammal tudom vinni.

Szóval egyelőre bennem is vannak kételyek, nekem annyi könnyebbség van, hogy anno Deluxet vettem meg, úgyhogy abból a szempontból már nem kell agyalnom, hogy meglesz-e a játék Steamen.

u wanted, i got it \o/

(#1414) Segal válasza WATERDACA (#1413) üzenetére


Segal
veterán

De a teljesitmenyek meg az alapjatekhoz lettek besorolva...
Szoval szerintem muszaj lesz az alapjatekhoz berakni.
Ugy tudom elkepzelni mint a cod-nal a warzone-t.
Hogy ha csak az egyik van meg, akkor a masik resz latszik de inaktiv, ha meg megvan minden akkor barhova mehetsz. Tehat tokmindegy melyiket inditod ugyanoda fogsz kerulni.
Mondjuk az is igaz hogy steamen dlc-t csak akkor vehetsz ha megvan az alapjatek tehat lehet evegett kell meglepniuk.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1415) Tense


Tense
őstag

Szerintetel, a slayer marad a dlc-ben is amit az alapjátéknál kifejlesztettünk?

(#1416) WATERDACA válasza Tense (#1415) üzenetére


WATERDACA
őstag

Szinte biztosan nem. Ha valaki új játékosként jön és nincs alapjátéka, az alapkoncepciót nem lehet úgy felépíteni hogy mindened meglegyen azonnal.

Az én spekulációm október 20-ra:

Kb. 5-6 új pálya lesz az első DLC, 3. pályára már minden fegyverünk meglesz. Emellé lesz Invasion mód + Master Levelek + egyéb finomságok. Elvileg olyan 15 euro lesz 1. DLC, tehát együtt az egész DLC csomag 30 euro körüli.

Segal:

Talán az alapjátékhoz is adnak ki új acsikat (főleg az új Master Levelek, Battlemode meg Invasion miatt), tehát emiatt nem venném 100%-ra a dolgot, amit írsz.

Egyébként a Bethesda/ID többször is hangsúlyozta hogy ők Doom univerzumban gondolkodnak, tehát hosszútávú terveik is vannak a sorozattal (erre szerintem a Microsoft is áldását fogja adni, nagyon jövedelmező a játék).

Minden hamarosan kiderül ;)

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1417) Tense válasza WATERDACA (#1416) üzenetére


Tense
őstag

Legyen igazad. :R

(#1418) Segal válasza Tense (#1415) üzenetére


Segal
veterán

Kizárt dolog szerintem. Egy max-ra húzott Slayer köszönőviszonyban sem lenne egy újonnan érkező játékoshoz képest.
Csak hasonlítsd össze az alapjáték első egy utolsó pályáját.
Ha az elsőt veszed alapnak hogy az új jétékosnak is élvezetes legyen, akkor a maxos Slayer csak végigrohanna a pályán, ha meg ellenkezője akkor az utolsó pályán főleg az új játékosnak mindent jelenthetne a játék csak élvezetet nem.
Szerintem ott is fejlődés lesz.
Számomra a nagy kérdés hogy mi lehet az aa 7 teljesítmény, meg hogy mennyi pálya lesz.
Én 3-4 pályára tippelek. Na most ott meg lehet csinálni félidőnél egy boss-t meg ugye a végigjátszás tehát eddig lehetne 2 teljesítmény.
Viszont album, cheat meg játékfigura baromi jó kérdés hogy lesz e mert ugyan új enemy jön tehát a játékfigura alapesetben egyértelmű lenne, de a fortressben tele a 3 polc ha megszerzni az összeset az ember.
Plusz új játékosként ha a deluxe verziót veszi az ember akkor az alapjáték összes játékfigurájánál még nem jöhetne a teljesítmény a dlc megjelenése után mert vagy nem lenne tele a polc és úgy hülyén néz ki hogy kész, vagy a másik eset hogy különválasztják a kettőt de akkor meg nagyon kevés játékfigurát lehet begyűjteni.
Albumot meg cheatet szerintem simán tudnak beletenni pluszban főleg ha az alapjáték előtt kitalálták hogy mi nem kerül bele alapból.
Megint lehetne valami új fajta cheattel teljesíts egy küldetést. Amivel lehetne 3 a teljesítmény, meg esetleg megint 1 időre érj végig 1 pályán, de ez még mindig csak 4...
3 hét múlva meglátjuk mi lesz :DD

waterdaca? Értem én a doom univerzumot, meg az is egyértelmű hogy a season 1-2 "dlc" nem jelenti azt hogy nem jöhet utána 3 meg 4 meg... ha van rá igény, de egyre komplikáltabb lehet a meegvalósítása.
Ez a season 1 meg 2 tutira be volt tervezve tehát itt egyértelmű hogy kész van minden, de már itt írtam ugye a teljesítménnyel meg a fortressel való felvetéseket mit hogyan leheet megoldaani.
Viszont ha sikeres a dolog és további bővítések jönnének akkor vagy durván át kell alakítaniuk esetleg bővíteniük a fortress-t vagy egy második lakást kitalálni stb mert ahogy egyre több tartalom jön úgy kéne egyre több "problémát" megoldani.
Szerintem amúgy sajna nem lesz 5-6 pálya mert akko a dlc áráért (30 euro) és tartalmazza a season 2-őt is (gondolaatmenetedet tovább gondolva megint 5-6 pálya) már 10-12 pályánál tartanánk ami meg már majdnem a 60 euros teljes játék kampánya.
Szerintem kapunk 3 vagy naagyon jó esetben 4 pályát. A többi az master level, esetleg új battlemod pálya stb.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1419) WATERDACA válasza Segal (#1418) üzenetére


WATERDACA
őstag

Én abból próbáltam kiindulni, hogy a játék önállóan is futtatható lesz. Ez egy nagyon bölcs döntés és biztos vagyok benne hogy próbálnak majd kitenni magukért a fejlesztők.

Ez azt jelenti hogy aki eddig nem játszott az Eternallal, most kipróbálhatja töredék áron. Rengeteg új embert be tudnak csábítani a témába.

Reméljük ha 3-4 pálya lesz, akkor hosszabbak lesznek és sok arénát belepakolnak ;)

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1420) Segal


Segal
veterán

Viszont most látom hogy ez a rip and tier dlc tartalmazza a második master level pályát is ami alapesetben az előrendelőknek járt. Így azért számomra erősen elgondolkodtató ajánlat, mert a fegyver skin az tök lényegtelen, a revenant skin mondjuk jópofa csak épp nem szoktam a revenanttal játszani battlemodban :DDD
Még a végén megveszem, mert a master level viszont nagyon jó dolog :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1421) WATERDACA válasza Segal (#1420) üzenetére


WATERDACA
őstag

Szerintem az simán megéri, rajongónak 5 euroért plusz tartalom nem nagy tétel.

Lassan kimegyünk az utcára és már az is 5 euroba kerül.

u wanted, i got it \o/

(#1422) Segal válasza Segal (#1420) üzenetére


Segal
veterán

Az alapjáték is volt már 30 euro plusz ott volt rá steamen az 5 euros kedvezmény is a sale alatt, a saját launcherükbe meg végképp jóáron hozzá lehet már jutni szürke zónából szóval ez a jóáron dolog nem állja meg a helyét. Szerintem aki ki szerette volna próbálni az már kipróbálta max valami leárazásnál. Steamen még vesztenivalód sincs mert ha nem jön be visszzakéred és pénzed 2 órán belül és addig bőven kiderül hogy tetszik vagy nem tetszik.
Szerintem meg pont hogy széttaglalja ez a külön is megvehető dolog az univerzumot, mert ha csak 1 része lesz meg akkor valami nagyon fog hiányozni a fortressből vagy eleve nem is a fortressből lesz dlc indulása. Nem tudom egyelőre piszok sok a kérdés. Csak jönne már :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1423) Segal válasza WATERDACA (#1421) üzenetére


Segal
veterán

Oké de azért tegnapelőtt 4 euroért megvettem az among us-t ami azért mégis egy teljes indie játék (és nem mellesleg qrva sokat röhögtem az elsőre teljesen ismeretlen magyarokkal) itt meg tulajdonképpen 1 pályáért meg 2 skinért adsz ki 5 eurot.
Persze már csakazért is meg fogom venni hogy meglegyen, meg hogy a vásárlásért kapott pontokból további doom eternal hangulatjeleket vehessek :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1424) WATERDACA válasza Segal (#1423) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nagyon sok jó játék van 5-10 euroért, én is szoktam belőlük mazsolázni.
Ez viszont egy triple AAA játék, nagy költségvetésből készült.

Szerintem a Fortresst az Eternal után elfelejthetjük, én speciel nem is örülnék annak ha megint lenne egy űrbázisunk, másra vágyom, szeretem a változatosságot.

Ezért is jött be annyira az Eternal, innovatívabb volt mint a 2016-os.

u wanted, i got it \o/

(#1425) Segal válasza WATERDACA (#1424) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem sem fogják bővíteni mert már most problémát jelentene ha nincs meg alapjáték.
Viszont ha kijátszuk a season 1-et akkor fájdalmasan sokat kell majd várni a season 2-re főleg ha egyszercsak amolyan "bosszúállós módra" szakad majd félbe a sztori... :DDD
Jó hosszasan átgondoltam megér e a cultist base master level 5 eurot nekem :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1426) WATERDACA válasza Segal (#1425) üzenetére


WATERDACA
őstag

Jó döglődést!

u wanted, i got it \o/

(#1427) Tense


Tense
őstag

Segal, kérdezted a steamen valamelyik nap, játszhatunk majd akkor steam-en, megvettem most a deluxe verziot :) a bethesda launcheres meg megy a levesbe..

(#1428) WATERDACA válasza Tense (#1427) üzenetére


WATERDACA
őstag

Velem nem jöttök játszani? :(

u wanted, i got it \o/

(#1429) Tense válasza WATERDACA (#1428) üzenetére


Tense
őstag

Dehogy nem, mi a neved steam-en felveszlek barátnak ha nem gond :) Viszont teljesen nulláról kell kezdenem a játékot, végig tolom 1-2 nap :D

(#1430) WATERDACA válasza Tense (#1429) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ugyanaz a nevem, mint itt :)

u wanted, i got it \o/

(#1431) Tense válasza WATERDACA (#1430) üzenetére


Tense
őstag

:R

(#1432) Segal válasza WATERDACA (#1426) üzenetére


Segal
veterán

A döglődés elnapolva. Döglöttek helyettem a démonok :DDD

Remek ötlet hogy toljuk együtt. Viszont Csaba ha beengedjük waterdaca-t Slayernek akkor végünk van. Mondjuk ha én megyek Slayernek akkor is végem van :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1433) Tense válasza Segal (#1432) üzenetére


Tense
őstag

Legyaluljuk nyugi.. :D

(#1434) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Bár a játék lapján már eltávolították az opciót, de az oldal még él, elő tudjátok rendelni a Season Passt ezen a linken:

https://store.steampowered.com/sub/370432/

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1435) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv! Androidon nyomom a mai naptól és olyan gondom van, hogy mivel sose volt konzolom, baromi nehéz a game. Ez a kontroller nagyon nem megy. Az aim assist be van kapcsolva és max elvileg az erőssége is, de semmit nem csinál. Ki is próbáltam, nem húzza az ellenre. Ezzel mit lehet kezdeni? Már az elején szenvedek a legkisebb fokozaton... :D

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1436) Synthwave válasza MikeWazowski (#1435) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Buy

P C
C

;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1437) Plazmacucci válasza MikeWazowski (#1435) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azt hogy? Milyen android? Mármint Swich?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1438) Segal válasza Plazmacucci (#1437) üzenetére


Segal
veterán

Gondolom bekerült a felvásárlás után a Microsoft xCloud-ba a doom eternal és akkor felhőből tudja futtatni

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1439) Segal válasza WATERDACA (#1434) üzenetére


Segal
veterán

A f*szért osztasz meg ilyen infókat
Éreztem hogy álmatlan éjszakám lenne, ha nem tenném meg amit meg kellett tennem :DDD
Hálás köszönet a linkért :R

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1440) MikeWazowski válasza Segal (#1438) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Így igaz. Ám most akkor ez az assist hogy van? Vagy igazából akkor nincs is?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1441) Tense válasza Segal (#1439) üzenetére


Tense
őstag

Én az igazi doom fan megvettem újra a deluxe kiadást 33.000ft az xbox-ra 32.000ft volt és a sima kiadás 15.000ft már 80.000-be van a doom, ennyiért vehettem volna Collector Editiont, igazi palimadár, többet nem kapkodom igy el :D De a doom az örök

[ Szerkesztve ]

(#1442) Segal válasza Tense (#1441) üzenetére


Segal
veterán

Tessék szépen megvenni a rip and tear dlc-t is ami az előrendelői extrákat tartalmazza :DDD
Amúgy le a kalappal előtted, én tutira nem vettem volna meg 3x.
Bár én is egy állatfaj vagyok ilyen téren mert az első nap, azelsők közt megvettem a deluxe kiadást, aztán a csúsztatás bejelentésekor vissza is mondtam. Nehéz döntés volt, de azt láttam akkor helyesnek.
Utána a mégnehezebb döntés az volt hogy megjelenéskor első nap ne kattintsak a vásárlás gombra. (Ez mocsok nehéz volt...)
Meg kivárni amíg értelmes akciót kap a steamen a játék. Kicsit röhejesen hangzik, de drágább lett nekem most ez a dlc mint az alapjáték :DD
A dlc most ugye 30 euro volt, az alapjáték meg 50%-os leárazásban volt 30 euro, de a steam sale adott még 5 euro kezdvezményt 30 euro felett. Így lényegében 25 volt az alapjáték.
Szerencsére most az előrendelői extrákat is sikerült akkor pótolni (további 5 euro). Így még mindig "csak" 60 euro a végösszeg, az előrendelős 90 euro helyett, de sajnos így lemaradtam a deluxe verzióhoz járó lángolós Slayer skin-ről, a hipster archvile és a menőzős pain elemental skinről (annak nem tudom mi a neve)
Slayerből persze vannak jobben, archvile karakterrel meg akkor megyek multizni ha nagyon muszáj, de aa tudatomnak akkor is fáj hogy elmentek a skinek :))
Persze lesznek majd újabbak, meg úgyis a kampány a sokkal fontosabb a játékban :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1443) Tense válasza Segal (#1442) üzenetére


Tense
őstag

Rendben, parancs teljesítve :) Megvettem, és minek kellett az? :D

(#1444) Segal válasza Tense (#1443) üzenetére


Segal
veterán

Ha pl szeretsz a Revenanttal multiba játszani, akkor berakhatod a trombitás skin-t :))
Ha nem szeretsz multiban játszani akkor a legalapabb fegyverre kapsz egy skin-t. :))
Na jó viccet félretéve az egyetlen dolog amiért megéri megvenni az egyértelműen a Cultist Base master level opció felszabadítása :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1445) Tense válasza Segal (#1444) üzenetére


Tense
őstag

Nekem az eddig is volt. :U
Valójában felesleges volt megvennem? :D

[ Szerkesztve ]

(#1446) Segal válasza Tense (#1445) üzenetére


Segal
veterán

Ez előrendelős extra tartalom. Hogy lehet hogy megvan neked?
Engedte az előzö accountodat használni steamen?
Csak mert azt írtad kezdhetsz mindent újra.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1447) Tense válasza Segal (#1446) üzenetére


Tense
őstag

A bethesda launcheres sima eternalnál is volt 2 , arc complex és a cultist base. Most hogy megvettem a deluxe verziót, a játék felénél tartok, itt is az a két pálya van master levels alatt. Az xbox-os verziónál is volt mind a kettő, igaz az is deluxe kiadás volt, nem tudom akkor hogy is van ez :D

[ Szerkesztve ]

(#1448) -FLY->


-FLY->
őstag

Nah jól van, asszem ezt most elteszem egy időre, kiakaszt az a pajzsos idióta. Persze sosem ad soti lőszert, fűrészelni sem lehet a végtelenségig, óriási ötlet volt belerakni. Napalmot az egész kurva studiora! :DDD

(#1449) Segal


Segal
veterán

Akkor egy kérdés leginkább waterdaca-hoz, de mástól is jöhet a válasz :DDD
Gondoltam ma jobban nekimegyek az ultra nightmaare módnak egyrészt mert miért ne, másrészt hogy szokjam a streszt :))
Én barom nemrég azt nyilatkoztam hogy az első pályán még nem is igazán jelentkezhet hisz csak újra kell kezdeni...
Egy lóf*szt nem jelentkezik :D
Az a rohadék pók megölt párszor...
De most nem ez a lényeg hanem hogy végre sikerült megcsinálnom az első pályát és amikor ki szerettem volna lépni írta hogy biztosan ki akarok e mert blabla..
Gondoltam hogy esetleg fel kéne még venni a lángszorót meg fejleszteni a fortressben az egyik képességemen.
Ezt meg is tettem, de ezután már a második pályára nyitnám a portált...
Azt meg még nem szerettem volna. Gondoltam lesz ami lesz alapon kilépek. Persze hogy elvette a mentésem... :(
A kérdés az lenne hogy lehetséges hogy itt ki sem lehetne lépni? meg akkor már az is hogy a késöbbiekben mikor lehet biztonsággal kilépni?
Mert itt még azt mondom oké most már úgy nagyjából érzem az első pályát és eez még ugy oké, de ha valamikor megcsinálom életem végigmenetelét a második pályán és utána törli a mentésem akkor szétverem a gépet :)
Végül egy kis humor. Amikor már csak a 2 imp maradt a pálya végén, de te épp elig élsz és az utolsó enemy tud megölni a pályán. Megfizethetetlen érzés :DDD
Itt látszik viszont a képen az is hogy most már nyitva volt a portál és ugye ott már csak sétálni kell. Ez az egyetlen bizonyítékom maradt hogy megcsináltam az első pályát :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1450) Segal válasza -FLY-> (#1448) üzenetére


Segal
veterán

Nem csak shotival ölhető a marauder. Jó ellene a bautista is meg a távcsöves fegyver is. Sőt a robbanógránát is sebzi csak picit mellé lődd.
Első pár körben be tudja állítani a vérnyomást a tag, de max második végigjátszásnál már bőven tűréshatáron belül van a legyőzése.
Szerintem a kutyája a bosszantóbb :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.