Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#701) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Engem most inkább az úszkálós részek akasztanak ki. Meglátom saválló ruhát, már tudom. Valami kis szűk helyen kell majd lubickolni :D

Life is better with a Titan

(#702) whitezo88 válasza Eversmann (#701) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Abbol alig van, az utolso elotti map viszont fele ugribugri raadasul eleg furan megoldva.

(#703) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Doom Eternal Developers React to 27 Minute Speedrun

Azok a reakciók. :C

Live-Die-Respawn

(#704) bagyulajuve válasza oriic (#703) üzenetére


bagyulajuve
addikt

durva
27 perc nekem arra jó, hogy kinyírjak pár szörnyet, meg vagy 5x meghaljak :DDD

Resistencia eterna

(#705) oriic válasza bagyulajuve (#704) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:D

Jó hát az ilyen egyének nagyjából 100+ órát beleöltek már a játékba, hogy kiismerjék annak hibáit, de azért vicces volt látni, hogy pl a devek által "vééééletlenül" otthagyott dev-szobát a BFG-vel is megtalálták.

Live-Die-Respawn

(#706) bagyulajuve válasza oriic (#705) üzenetére


bagyulajuve
addikt

iszonyat sok gyakorlás van benne, inkább több 100 óra
Doom2016-nál volt olyan végigjátszás, hogy nem sérült a játékos, itt is van ilyen vajon? az sem gyenge teljesítmény

Resistencia eterna

(#707) oriic válasza bagyulajuve (#706) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre még nem találtam, csak a szokásos típusokat:

Any% - Leggyorsabban glitch-csekkel
Bugok-glitch-ek nélkül
Minden gyűjthető cucc összeszedésével
Full 100%

De az oldalon egyéb dolgokra is lehet keresni.

Live-Die-Respawn

(#708) bagyulajuve válasza oriic (#707) üzenetére


bagyulajuve
addikt

köszi, elég érdekes
főleg az, hogy pár óra alatt glicsek kihasználása nélkül is végigvihető

Resistencia eterna

(#709) #48613632 válasza oriic (#703) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szegények. Fogalmuk sincs arról, hogy mi történik a képernyőn :DDD

(#710) l.skywalker


l.skywalker
félisten

A Bethesda ausztrál és új-zélandi twitter követőknek tart épp nyereményjátékot. Egy DOOM Eternal kontrollert lehet nyerni, mégpedig ezt:

Minden tisztelettel kérdezem: hogy lehet fogni ezt a rücskös izét? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#711) #48613632 válasza l.skywalker (#710) üzenetére


#48613632
törölt tag

Bethesdának megint muszáj volt elb. valamit, ami eddig tökéletes volt. Ebben már van rutinjuk, mondjuk. ;] Így nem csak használhatatlan lett, hanem ronda is :DDD :C

oriic #712
Gyűjtőknek, jaaa, de szerintem ronda is. :B
Mondjuk ilyesmi, nekem jobban bejönne.

[ Szerkesztve ]

(#712) oriic válasza l.skywalker (#710) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sehogy, ez megy majd a gyűjtő polcára. :D

Live-Die-Respawn

(#713) Segal válasza oriic (#712) üzenetére


Segal
veterán

vagy az ebay-re...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#714) whitezo88


whitezo88
nagyúr

DOOM meme válogatás, van pár amin felröhögtem :D [link]

(#715) TomMusic


TomMusic
őstag

Utolsó előtti pályán megint van egy rész, amit már vagy 5x újrakezdtem. :(((
Nyugtassatok meg, hogy a final boss fight könnyű lesz. :O
Le akarom tudni ezt a játékot.. valahogy kijöttem már a gyakorlatból.. :B

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#716) l.skywalker válasza TomMusic (#715) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köztudottan az a legkönnyebb minden játékban ;]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#717) bagyulajuve válasza TomMusic (#715) üzenetére


bagyulajuve
addikt

5x?? az nem sok :DDD

Resistencia eterna

(#718) Segal válasza TomMusic (#715) üzenetére


Segal
veterán

Én pont annál a boss-nál akadtam el hetek óta, de már lecsengett a kezdeti hype, meg az utóbbi időben egy "icipicit" fontosabb a melókeresés.
De nyugi speedrun videóban még 1 percbe sem kerül a legyőzése ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#719) l.skywalker válasza Segal (#718) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az nem speedrun, hanem glitch hunting :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#720) TomMusic válasza l.skywalker (#716) üzenetére


TomMusic
őstag

Akkor jó, ez jó hír :DD ( a francba :O )
(#717) bagyulajuve: ja, akkor ezzel nem vagyok egyedül? :DDD
(#718) Segal: na ez se túl jó hír. :O

De a final boss fight az a SIN nem?
Előtte lévő szép pályán van a gonosz robot-angyal szerű izé, azzal is meg kell küzdeni, bízom benne az könnyű lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#721) heavygrip válasza TomMusic (#720) üzenetére


heavygrip
aktív tag

A fő boss könnyebb lesz mint az angyal.
Viszont nehézség téren mindent visz az utolsó pálya :D

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#722) TomMusic válasza heavygrip (#721) üzenetére


TomMusic
őstag

Hát ez csak kicsit jó hír. :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#723) whitezo88 válasza heavygrip (#721) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Basszus itt mindenki angyalozza pedig a majdnemfő boss, és végig róla szól a sztori, van neve is a hölgynek ;] Khan Maykr
Utolsó pálya meg szerintem nehezebb mint a Sin. Van ott minden mint a búcsúban.

(#724) heavygrip válasza whitezo88 (#723) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Hidd el, nem mondtál újat, én tudom kiről van szó ;)
TomMusic kollégának válaszoltam és ő angyalnak nevezte meg,ha Khan Maykr- t írtam volna lehet nem érti.
És pont ezt írtam:
Viszont nehézség téren mindent visz az utolsó pálya :D
Ez azt jelenti hogy igen,maga a pálya rész a nehéz,nem pedig a fő ellenség...

(#722) TomMusic :DDD

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#725) l.skywalker válasza #48613632 (#711) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lehet, hogy meg is fog valósulni. XboxPope tegnapelőtt jelentette be, hogy kiadásra kerülnek a koncepciói. Remélem nem csak pár darab lesz...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#726) #48613632 válasza l.skywalker (#725) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát, akkor egy ilyenre, lehet, hogy vevő leszek. :K

(#727) TomMusic válasza heavygrip (#724) üzenetére


TomMusic
őstag

Na, én is tudom kiről volt szó, csak a nagy izgalomban mégsenemse. :DDD
Most tartok ott amúgy, hogy vele bossfight-olok.
És kezdem azt érezni, hogy a hurt me plenty a legnehezebb szint. :))
Kissé szerintem amúgy eltúlozták a nehézségi szintet. Szóval nálam legalábbis elég sokat elvesz a játékélményből hogy 6x kell újrakezdeni részeket, hogy tovább tudjak jutni.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#728) heavygrip válasza TomMusic (#727) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Igen, párszor végig kell tolni,hogy tisztában légy ki kivel van,ugyanis a nagy hentelések közepette nincs idő a történettel is foglalkozni.
Először nekem is fura volt az egész,na most akkor mi van?? :DDD de össze ált a kép.

Amúgy nehéz,meg kell szokni a pörgést, a folytonos darálást. Nekem az utolsó pályán volt az,hogy én is haltam jó párszor, mert nem foglalkoztam az extra lifeok felkeresésével... szóval gyakorlatilag nekem sosem volt mentő övem. Le nyomtam egy arénát, aztán meghaltam-mert el bénáztam- és kezdhettem előről. Nem mondom,hogy nem lett elegem,de na, jobban esett volna,ha a halál előtti helyzetből nyomhattam volna tovább. Annyi jó volt benne,hogy begyakorloltam rendesen :DDD
Múlt héten teljesen előről kezdtem - UV-n természetesen - és van most 19 extra lifeom, úgy,hogy most jön Taras Nabad... fontos,hogy meg találd mindet.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#729) TomMusic válasza heavygrip (#728) üzenetére


TomMusic
őstag

Hát én szerintem miután kijátszottam, egy jó darabig nem nyúlok hozzá. :B
Mondjuk utóbbi időkben sajnos nagyon kevés időm van játszani.
Szerk.: a 2016-os DOOM-ot viszont többször kijátszottam, azt nálam nagyon eltalálták. Mondjuk bevallom volt olyan rész, amit csalással csináltam meg. :U

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#730) TomMusic


TomMusic
őstag

Azt meg lehet valahol nézni, hogy mennyi időt játszottam eddig összesen?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#731) #48613632 válasza TomMusic (#730) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ha Steames akkor igen. Bethesdást nem tudom sajna.

(#732) TomMusic válasza #48613632 (#731) üzenetére


TomMusic
őstag

Nem steam, csak natúrba.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#733) heavygrip válasza TomMusic (#729) üzenetére


heavygrip
aktív tag

:D én is csak esténként tudok,de inkább hétvégén, viszont akkor hajnalig :DD

Az nekem is adta nagyon,kb 50x vittem végig. Én sosem kódoztam annál, igaz lövésem sincs hogy kell.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#734) TomMusic válasza heavygrip (#733) üzenetére


TomMusic
őstag

Én ezt használtam, bár nem működött minden csalás. Arra elég volt, hogy az összes fegyvert tudtam vele használni végtelen lőszerrel, talán a BFG-t is.
[WeMod]

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#735) mg1992mg válasza heavygrip (#733) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem valahogy a 16-os rész jobban adta, úgy alapvetően jobb lenne ez a rész, viszont számomra túltolták a maximum tűréshatárt platform feladatokból FPS játékokban, mindig is utáltam, egyedül a Dying Light volt az, ahogy nálam ez működött, de ott a játék szerves része volt és nagyon jól működtek a parkour elemek.
Itt, a Doom-ban, nem értem mi szükség van erre. :F

(#736) bagyulajuve válasza mg1992mg (#735) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én agypéniszt kapok az ugribugritól már, ugorjak, slide-oljak, majd üssem be a zöldet és megint ugorjak megint zöldet üssek, mindezt gyorsan...

a harcok jók, bár sokszor meghalok, vagy kifogy a töltényem, de ez mégsem bosszant fel

Resistencia eterna

(#737) whitezo88 válasza mg1992mg (#735) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Változatosság. Nekem mondjuk a Mirror's Edge (catalyst) nagy kedvenc, az meg csak erről szól :D

(#738) bagyulajuve válasza whitezo88 (#737) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a Mirror's Edge jó volt, azt én is szerettem, igaz csak az elsővel játszottam

Resistencia eterna

(#739) heavygrip válasza mg1992mg (#735) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Igen,sok dologban nekem is jobban tetszik,de úgy vagyok vele, hogy jött egy frankó folytatás,illetve lesznek elő történeti DLC-k, szóval nekem király minden. :) Engem halistennek nem bosszantott fel a platform rész,illetve nem is izgat a dolog. Megszerettem a rengeteg újítással együtt.
Egyedül a lőszer limit az idegesítő,de azt is meg lehet oldani.
Így vagy úgy remek játék lett :)

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#740) mg1992mg válasza whitezo88 (#737) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Változatosság persze, ezt értem én, harcokban a dash, ugrálás, himbálózás azokon a rudakon, igazából feldobja, nekem az nem tetszik, mikor mindezt megtörik a harcmentes, direkt szopatásra kitalált only ugribugri részekkel. :B Ez természetesen mindenkinek a saját ízlésköre. :)

(#741) TomMusic


TomMusic
őstag

Na volt kis időm játszani, kinyírtam Khan Maykr-t :DD
Meg belekezdtem a Final Sin pályába. A végére amúgy egész jól belejöttem, megy a hentelés ezerrel. :DDD
Viszont van a gépen GeForce Experience progi, ami mutatja az FPS-t meg tud mindenféle hasznos dolgot (amiket nem is használok, max a játék rögzítést). Esetleg az nem számolja a játékidőt?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#742) Sensut


Sensut
őstag

Basszus! Mióta lett a Doomból Doom Raider? Ez a sok ugrabugra katasztrófa, ez végig ilyen lesz, mert akkor beperelem őket. De most komolyan, én nem ilyenre emlékszem a Doom kapcsán. Egyszerűen nem tudok átmenni egy pályán az istenverte mozgó platformokon, mert folyton leesek a lávába. A rengeteg szörny invázió kutya f@sza e mellett, ezt aztán jól elbaltázták.

(#743) oriic válasza Sensut (#742) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Egyszerűen nem tudok átmenni egy pályán az istenverte mozgó platformokon, mert folyton leesek a lávába."

Rengetegen végigjátszottuk a játékot könnyű és nehéz fokozaton is, szóval meg lehet csinálni, közel sem olyan vészes a helyzet. Próbálj gyakorolni, sikerülni fog az. Ha elsőre nem megy tarts pihenőt és utána próbáld újra. :R

Live-Die-Respawn

(#744) #48613632 válasza Sensut (#742) üzenetére


#48613632
törölt tag

Vagyunk ezzel így egy páran. Nekem sem jön be az a rész. De látod! Másoknak meg tetszik.

(#745) Sensut válasza #48613632 (#744) üzenetére


Sensut
őstag

Sajnálom a billentyűzetet :D Nem az én műfajom ez, sose voltam Tomb Raider rajongó, de nem gondoltam volna, hogy éppen a Doom válik azzá. Átadom az ifjabb nemzedéknek, nekik tényleg bejön.

(#746) #48613632 válasza Sensut (#745) üzenetére


#48613632
törölt tag

Mégiscsak a Bethesda égisze alatt jött ki. Nehogymár ne legyen benne valami olyan, ami minimum megosztó ;]

[ Szerkesztve ]

(#747) TomMusic


TomMusic
őstag

Utolsó pálya, még a final bossfight előtti végtelen hentelések közben úgy felcseszett, hogy shift+dellel letöröltem még az előző DOOM-ot is. :U
Ez az én szegénységi bizonyítványom. Más szétveri a gépet, én meg letörlöm a pitsába. :))

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#748) #48613632 válasza TomMusic (#747) üzenetére


#48613632
törölt tag

wipe-ot neki :DDD

(#749) Segal válasza TomMusic (#747) üzenetére


Segal
veterán

A windows-t is töröld, az is tettestárs ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#750) TomMusic válasza Segal (#749) üzenetére


TomMusic
őstag

Arra akarsz ezzel utalni, hogy túlreagáltam? :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.