Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#601) Zen_Ronin válasza oriic (#600) üzenetére


Zen_Ronin
tag

Megnéztem Youtube-on és ott előjön ez a Praetor Suit hologram.
Nekem viszont nem, és a menüben nem találom a fejlesztési lehetőséget.

(#602) oriic válasza Zen_Ronin (#601) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet bebugzott a game, töltsd vissza legutóbbi állást.

Live-Die-Respawn

(#603) Zen_Ronin válasza oriic (#602) üzenetére


Zen_Ronin
tag

Többször megpróbáltam.
Újra játszottam előlről.
Azt gondoltam valamit kihagytam, de másodszir is ezt csinálja. :W

(#604) Segal válasza oriic (#602) üzenetére


Segal
veterán

Sajna nem lesz megoldás :(
Én egy ajtó kinyitásával jártam így. Elsőre minden ment simán csak épp belepusztultam a démoncsapatba ami odaát várt.
Probléma egy szál se gondoltam én naiv akkor kezdjük újra, másodjára már mi baj történhetne? Csak annyi hogy nem nyílt ki az a rohadt ajtó. Én még azt is bevállaltam hogy a tök elejéről végigrohanok az egészen, mert bőven a kampány elején volt a probléma, de semmi. Kénytelen voltam a második slotot is felhasználni és kezdeni elölről a játékot :((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#605) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali,
Akit érdekel [itt] a reshade-em, főleg az élességen segít, MXAO-val durva HBAO/SSAO kerül a játékra és az fps-t is csökkenti rendesen így nyugodtan kikapcsolható ha nem bírja a gépetek.
LumaSharpen és Mode1 egyszerre van engedélyezve ha túl sok akkor csak a Mode1-et ajánlom.
:R

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#606) cocobanana válasza Zen_Ronin (#599) üzenetére


cocobanana
tag

Azért nem jön be, mert vagy virágbolti verzióval játszol és kitudja melyik verzióval, vagy mert trainert használsz, ami adja neked a praetor tokeneket. Ez a 2 ok miatt fordul az elő, hogy nem adja be neked a következő pályát.

[ Szerkesztve ]

(#607) oriic válasza Zen_Ronin (#599) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Steames vagy Bethesda Launcheres verzió amúgy?

Live-Die-Respawn

(#608) Zen_Ronin válasza cocobanana (#606) üzenetére


Zen_Ronin
tag

Újratelepítettem, és most már megy rendesen :-)

(#609) Zen_Ronin válasza oriic (#607) üzenetére


Zen_Ronin
tag

Bethesda Launcheres

(#610) peterson79 válasza Zen_Ronin (#608) üzenetére


peterson79
őstag

Megmaradtak a mentések, ugye?

(#611) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Nekem olyan gondom lenne,hogy van egy régi Bethesda launcheres profilom egy xxx email címmel,amit kb 2 éve nem használok,mert eltűnt a jelszó, tehát 1 éve csináltam egy újat yyy email címmel a slayerclubb, illetve a rage 2 miatt. Na most nekem steames a Doom ETERNAL, próbálnám össze hangolni a Bethesdás launcherrel, de hibát ír ki.
Akkor játékon belül megnézem a beállításoknál a Bethesda fülnél,erre az email nél az xxx címem van, alatta meg pirosan egy hiba kód....
Hogy lehet ez? Nincs belépve abba a Bethesdás accountba már 2 éve...
Az első pillanattól kezdve hiba nélkül fut a játék egyébként.
Hogy lehet átírni azt az emailt a mostanira,mert nem enged rá kattintani sem.

Előre is köszönöm.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#612) Zen_Ronin válasza peterson79 (#610) üzenetére


Zen_Ronin
tag

Nem!
Legyikáltam mindent :DD

(#613) #48613632


#48613632
törölt tag

Srácok, az eredeti, 1993-as DooM-ot, milyen grafikai részletességen lehetett játszani? Tudom, hogy volt Low meg High, de ez hányszor hányas pixelszámot jelentett? Valaki emlékszik pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#614) cyberkind válasza #48613632 (#613) üzenetére


cyberkind
félisten

Talán: Doom's initial release on December 10, 1993 was for MS-DOS and had 320x200 pixel resolution

Mindenesetre rég vót'. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#615) #48613632 válasza cyberkind (#614) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ok, ezt vágom, de volt egy választási lehetőség, hogy HIGH or LOW detailen fusson. Most az a kérdés, hogy a 320x200 az high avagy low details volt e? Én úgy emlékszem, hogy volt 640x480 felbontás a játékban, de egyre jobban hajlok arra, hogy tévedek.
Ezen felül azt tudom még, hogy az akkori 386-osom, lowon vitte, highen viszont szagattott.
386@40MHz 4MB SIMM 512kB Trident VGA

Jah, amúgy elég rég vót :K

(#616) shotika válasza #48613632 (#615) üzenetére


shotika
őstag

Az eredeti, orignal, 1993-as Doom 320*200 felbontással, 4:3-as CRT kijelzőkre írva jelent meg.
Amivel a legtöbbünk találkozhatott, az a Doom95 volt, ez 1996 nyarán jelent meg, és 640*480-as felbontást is tudott. Ez már Windows 95 alatt is működött rendesen (valószínűleg az eredeti is tudott futni, de erről nem találtam semmit - emlékeim szerint akkoriban sok játék miatt át kellett lépni Windows 95-ből MSDOS-ba - hogy a Windows-on belüli MSDOS parancssor mikor jelent meg, az most tárgytalan).

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#617) Liner


Liner
aktív tag

Miért jó ha kinyírok csodával határos módon két Lordot erre berak még kettőt meg egy Doom Huntert :Y jópofa, hogy akiktől darázott az elején az ember bár csak jönnének, hogy legyen élet páncél töltény. Ezek a ultra Nightmare végigtolások kicsit se macro meg cheat gyanúsak a tubon.. Azt lehet csak irigy vagyok..
Ezeket a kulcsos pályákat ki lehet hagyni?? Mármint később befejezhetőek mondjuk a hajóból odaportolva vagy ilyesmi? AZért ez, hogy berak egy előző pálya főellenséget a végén amikor már azt hiszed szabad a pálya...

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#618) Segal válasza Liner (#617) üzenetére


Segal
veterán

A kulcsos részek kihagyhatok "csak" egy új fegyvert lehet szerezni vele ha megcsinálod mind a hatot. A pályára tudsz csak visszateleportálni később tehát újra le kell majd gyilkolni az enemy-t ha késöbb csinálnád a kulcsos részeket, secreteket stb.
Addig örülj amíg csak 1 jön a bossból ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#619) Liner


Liner
aktív tag

Köszi! Ezek szerint az űrhajóra is csak pálya végén jutok mert rájöttem, hogy van 11 db ilyen energiám amivel ott erősíthetem a karit. :C :W

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#620) copass


copass
veterán

Angry Joe Doom Eternal bemutató!

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#621) Segal válasza Liner (#619) üzenetére


Segal
veterán

A karaktert csak részben tudod az űrhajóban fejleszteni. Sokkal több mindent lehet menet közben fejleszteni. Utóbbi meg bármikor megoldható a pálya bármelyik pontján.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#622) Liner válasza Segal (#621) üzenetére


Liner
aktív tag

Köszi de én a cellákra gondolok amivel ajtókat lehet nyitni a hajón.

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#623) Liner


Liner
aktív tag

Sentinal buttery - bocs

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#624) Liner


Liner
aktív tag

Űrhajóra nem enged, viszont 4 extra életet összeszedtem az első pályán végigrohanással… ergo lehet cheetelni. Nem mintha szeretnék...

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#625) _cHAos_ válasza Liner (#617) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Simán látszik, hogy nem makrózza az arc a game-et, túl intuitívan és változatosan játszik (15 bindet egyébként se kelljen már makrózni , mert az fail. ) Sztem a többi Youtouber sem csal, tudok én is látványosan játszani Nightmare-en, pedig nem vagyok profi, de ezt a a játék teszi lehetővé. BTW makrózható az egerem és a bill.-em is, összesen 28 makrót tudnék csinálni, ahogy számolom. De ez a játék reflexekről ,muscle memory-ról és a játék ismeretéről szól, semmi extra. :)

[ Szerkesztve ]

(#626) AsakuraDave válasza _cHAos_ (#625) üzenetére


AsakuraDave
őstag

jaja, pontosan
átbindeltem a dolgokat mert gyorsan nem lehet fegyót váltani 4-7számokkal, van ami ctrl,alt,q,e stb-re raktam és egy kis gyakorlással mennek a super shoti,rail,rakéta,rail,shoti stb kombók ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#627) Liner


Liner
aktív tag

Szerintem fegyók 1234gxyf1f2 Legalábbis nálam mert gránát váltás egéren van ugye az a g a többi szabad nagyjából. :-)

Igen van egy ami teljesen korrekt. De van olyan ahol egész egyszerűen nem látni nézőként a fejlövést. Már Zoommal.

Szerintem ő gyönyörűen játszik.https://www.youtube.com/watch?v=NhTVGRb6PRM&t=3475s Ez meg fene tudja... https://www.youtube.com/watch?v=2cliPqRwq-k&t=1259s
EZ a zoom Nekem sántít azt annyira nem szívügyem... :D

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#628) copass válasza _cHAos_ (#625) üzenetére


copass
veterán

jepp. én egér hüvelykre tettem ki az ütés/gránát/lángszórót. ezeknek a gombjai felszabadultak. aztán lehetetett menni menni bántani.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#629) Segal válasza copass (#628) üzenetére


Segal
veterán

De miért bántod szegényeket? :N :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#630) _cHAos_ válasza Liner (#627) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Na várj, a Heavy Cannon zoomja nem csak a célzást segíti, hanem szvsz 6x annyit sebez egy zoomolt lövés, mint egy sima.

(#631) AsakuraDave válasza _cHAos_ (#630) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Meg is tanít rá a játék, hogy weak pontokra egy távcsöves lövés elég. Miután meg szerzed a Heavy Cannon-t a távcsövet éri meg rátenni elsőnek, igaz 6 töltény így egy lövés vele de super shoti > sima shoti így miután meglett nem is használtam az alap shotit, igaz hogy azzal 1 ammo egy weak point(bár lehet rosszul emlékszem és a gránát mod is többet használ el mint 1 shoti töltény) de azzal jobban be kell célozni főleg ha távol van az enemy.
Minigun, rakétavető, szuper shoti,railgun illetve weak pontokra elő kapom a heavy cannon-t és ennyi más fegyót nem is használtam.
Gránátok : egerem oda-vissza oldal gombja az "oda/forward"-al váltok a kettő között a "vissza/backward"-al pedig lövőm ki őket.
Meele/glory : F
Lángszóró: R
Chainsaw: C
1: Chaingun
2: Heavy cannon
3: Rocket launcher
Lctrl: Railgun
E:Super shotgun
Q: legutobb használt és a jelenlegi fegyó közt azonnali váltás (pl marauder ellen shoti-val várom hogy villanjon - meglövöm - ctrl(rail gun) és lő - Q(vissza shoti) lő - ctrl vagy Q ahogy épp sikerül :D így vissza railgun és lő - ezzel mindig beviszek 3-4 találatot egy villanására általában a 4. nem mindig sikerül)

Persze elsőre alig ment össze vissza váltogattam fegyók közt, de kicsit tolod így és rájösz hogy mekkora állatság ez a játék :D :R persze mindenkinek más bindelés fog bejönni de ez a lényege hogy folyamatosan mozogsz és váltogatsz a fegyók közt és lősz , nem pedig egy fegyón maradsz és azzal mész végig, eszméletlen mikor ráérzel és 2x doom hunter, mancubusok, baron of helleket szedsz le egyszerre 10mp alatt :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#632) Daelion válasza AsakuraDave (#631) üzenetére


Daelion
őstag

Én fegyvereket kb ott hagytam ahol gyárilag voltak.
Lángszóró R és az egér oldalsó 'alsó' gombjával váltok a 2 gránát típus közt és görgő lenyomásra lövi el.

Többi igazából kb ugyan ott van ahol gyárilag is volt,nekem úgy is megfelel.

Távcsövet én meg se vettem játék közben és csak akkor raktam rá amikor már befejeztem a sztorit. :D
Annyira nem jön be a sniperkedés egy ilyen játékban.
Alap shoti jobban bejött és a sticky bomb mod-al egész gyakran használtam a végéig a többi fegyverrel együtt.

Persze én csak Hurt me plentyn vittem végig így elsőre de azért így se lehetett ész nélkül nekimenni mindennek.
Majd talán köv végigjátszásra felrakom 1-el feljebb,az még vállalhatónak tűnik.

(#633) Dara


Dara
csendes tag

Sziasztok!

Taras Nabad nevezetű pálya nem buggolt be esetleg valakinek ? 4x-re futok neki, és egyszerűen nem fogynak el az ellenségek “battleground” résznél.. Néztem videókat, vegigjatszasokat YT-on, és másoknak nightmaren kb 5 perc.. Nalam a rekord 35 percig bírtam, és olyan mintha indulna elölről az algoritmus és ugyan azok az ellenségek jönnek folyamatosan sorrendben. Találkoztam már pár buggal, de ez teljesen elvette a kedvemet, hiába újraindítás, last checkpoint stb.. :(

Das Beste oder nichts

(#634) KaitouP válasza Dara (#633) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem emlékszem pontosan, de nincs valahol egy buff totem?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#635) shotika válasza Daelion (#632) üzenetére


shotika
őstag

Nálam a sniper az alap. Simán kilövöm vele a nagyobb dögök fegyoit, a kisebbek meg egy fejlövéstől meghalnak :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#636) AsakuraDave válasza Dara (#633) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Archvile-t megölted? [link] Mert ő tud lényeket idézni, látod is ahogy "stázisba" vannak a démonok (narancs-piros színben mozdulatlanul) akkor idézi őket és ha ilyenkor rátámadsz abba hagyja bár lehet csak ha staggereled, tehát raksi vető-railgun-supershotgun közelről :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#637) Daelion válasza shotika (#635) üzenetére


Daelion
őstag

Igen tudom,hogy erős de nekem már 2016 DOOM-ba se jött be és csak a micro missile-t használtam vele már ha használtam azt a fegyvert. :)

Sniperkedést inkább más játékokban szoktam,itt nekem megtöri a játék folyamatosságát valahogy vagy nem tudom hogy kéne leírni. 'Borderlandsbe pl imádom és majdnem minden karin van/volt állandó kiosztásban'

[ Szerkesztve ]

(#638) AsakuraDave válasza Daelion (#637) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Hát pedig a folyamatosan mozgás,ugrálás,dashelés közben sniperrel ráhúzni fejre/weak pointra nem lassít sőt nehéz és gyorsan kell. Persze lassító runa nélkül mert az cheat :D

@Dara

Közben rájöttem, hogy alap misszióba akkor jön elő elösször az Archvile bár ha csinálod a slayer gateket már kellett hogy találkozz velük hamarabb is szerintem :B

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#639) Daelion válasza AsakuraDave (#638) üzenetére


Daelion
őstag

Pókra pl simán rálőttem mindig a sticky bombot és le is volt tudva,többinél meg ha nagyon zavart valami és le kellet szedni a weak pointot akkor fagyasztó gránát és szétszedtem akármilyen fegyverrel ami volt.

Lassítót nem használtam 1x se.

(#640) _cHAos_ válasza AsakuraDave (#631) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Nekem a fegyók így vannak bindelve:
1: Plasma Gun
2: ez hirtelen nem jut eszembe mi lehet :D
3: BFG
4: Combat Shotgun
Q: Super Shotgun
E: Heavy Cannon
Mouse Wheel Up: Ballista (aka Railgun) :D
Mouse Wheel Down: Rocket Launcher
F-re van bindelve a Glory Kill és kb. minden más az eredeti kiosztáson (WASD, stb.) , ami szerintem gyorsabb, mint az "ESDF" kiosztás. (Ahhoz polip kéz kell , 10 centis ujjakkal. :D)
Weapon Weel-t még nem használtam , mióta játszom. :DDD
Egyébként láttam olyan Nightmare PC végigjátszást is, hogy a tag végig Weapon Weel-el + Super Shotival tolta. (Quin69 ARPG GOD-nak ( Egyébként "4 gombos Player") hívja magát, Ő az élő példa rá, hogy nem számít mekkora low vagy, akkor is abszolválható a Nightmare Difficulty.

[ Szerkesztve ]

(#641) Daelion válasza _cHAos_ (#640) üzenetére


Daelion
őstag

Quin kb Overwatch béta óta nem játszott FPS-t.

Az amit DOOM-ba csinált kb fájdalmas volt nézni pedig én se vagyok akkora 'pro',kb corpse runolta az egész játékot. 'meghal,respawn és próba amíg kb nem sikerül akár vak szerencsével is'

Valami több mint 420x halt meg. :DDD

Diablo 3 miatt ismerem de mostanság csak néha szoktam bele bele nézni,hogy mit csinál de ezt én már nem bírtam nézni pláne amikor már a játékot hibáztatta a saját baromsága miatt.

[ Szerkesztve ]

(#642) Liner


Liner
aktív tag

Hát ha nem csalnak akkor le a kalappal mert nálam ez a játék a restartról szól. Ultra Violencen megyek és egyáltalán nem idegesít ha behalok.. Viszonylag gyorsan tölt úgyhogy teljesen élvezhető a játék sok halállal is. Max kitolja végigjátszási időt. :DDD
Oltári könnyű meghalni Violencen is hát még Nightmaren. Ezért nehezen hihető Nekem. Meg azért valljuk be, hogy legalábbis pld. nincs olyan multi játék ahol ne volnának cheaterek..
Nem kell félreérteni örülök más sikerének csak nehezen hihető ennyi.. :-)

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#643) copass válasza AsakuraDave (#636) üzenetére


copass
veterán

ráadásul még buff-olja is őket, fú de mocsok egy valami az a rész, marauder után alig kaptam levegőt erre meg jön ez a buffidézőgyökér! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#644) chatran


chatran
őstag

Szép kényelmes tempóban mára sikerült végigvinni a játékot. Talán jobban tetszett, mint az előző rész, de ennél sem érzek azonnali késztetést, hogy most azonnal ismét végigjátsszam.
Talán majd egy esetleges magyarításkor.
Ennek főleg az az oka, hogy minden lehetséges cuccot összeszedtem egy végigjátszás alatt.
Ami fura volt, hogy már réges rég megvolt az összes praetor suit cuccom, de még így is sikerült 15-öt összeszednem. Van 4 akkum, amit szintén nem tudok már használni a Fortress-ben kinyitottam, mindent.
Megnéztem a szörnyeket, a fegyvereket, meghallgattam a zenéket. Voltam a Ripatoriumban. Játszottam az Ultimate Doom-mal a retro gépen. Nyomtam egy Master Level-t.
Ezeken kívül lehet még valamit csinálni a Fortress of Doom-ban?

(#645) Tense


Tense
őstag

Sziasztok, van egy olyan gondom, hogy először mikor végigjátszottam, tökéletesen működött a lassítás, de most újra kezdtem 5. pályán vagyok. És nem működik. Mi lehet a gond?

(#646) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Eternal Speedrun helyzetjelentés:

100% Ultra-Nightmare Speedrun in 3:38:20 IGT
by DraQu

Any% 29:28
by xamide

UN Glitchless in 2h28mn13sec
by Hqrdest

[ Szerkesztve ]

/s

(#647) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Most, hogy ismét viszem a sztorit (és már lenyugodtam), árnyaltabban fogalmazok a játékról: kevés konkurense van, de már most bejelentkezhet az év lövöldéje címre. Oké, nem nagy truváj, mert ritka f1ng évenek nézünk elébe, de akkor is. A játékmenet elég sima, bár a platformos részek megfelelő ritmusérzék hiánya miatt könnyen felmenők emlegetéséhez vezethet. Apropó ritmus: kell hozzá egy végigjátszás, h belerázódjon az ember, de másodjára már sokkal simább lesz a gun-fu (nem vagyok hülye, nem állítom feljebb a nehézséget, szórakozni akarok, nem billentyűket rendelni az összevertek helyett).

A scriptek némelyike beakad (teszem azt fel, lesüllyed egy platform a láva alá és többet nem is jön elő, zárva marad egy ajtó stb.), szerencsére az előző állás visszatöltése segít, de akkor is.

Grafika: van poligonszám bőven, de dinamikus bevilágítás egy szál se, söőt, árnyékok sem nagyon! Oké, így lehetett a megfelelő FPS számot az egekben tartani, de azért ez igen olcsó trükk, nem is veszi észre az ember az első rohanás-kétségbeesés közben. A háttérben álló részek (Taras Nabad távoli részei) elnagyoltak, a textúrák néha méltatlanok ehhez a játékhoz, a lila takonybal kijövő buborékok low-poly megvalósítása szintén.

Összességében elmondható, hogy vannak apró hibák, de egy eléggé jól polírozott jétékmenetű címet kaptunk a pénzünkért. A topic hozzászólásszámán is látszik, a multi nem nagyon fog labdába rúgni (plusz a játékmenet esetén sincs nagyon miről beszélni, ugye, mégiscsak egy szögegyszerű lövölde), és a játék maximum őrjöngeni való. Annak viszont NAGYON.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#648) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Egy Xbox one hardcore gamertől lehet esetleg privátban kérdeznem ? ;]
Fórumban nem merek :DD :DD
Én nem vagyok hardcore gamer...

(#649) Eversmann válasza muxi-muxi (#647) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Szerintem ők is rájöhettek, hogy multiban a játékosokat a nagy játékok idővel felszívják. Nem érdemes huuu de nagy energiákat beleinvesztálni.

Bugok: A játék vége felé több tereptárgyba is beakadtam. :D Így elmondva vicces, de akkor nem az mikor egy egész horda elől menekülnél.

Life is better with a Titan

(#650) Dlite


Dlite
tag

Nagyon vicceset fogok kérdezni :D Az ugrálós részt ki lehet valahogy hagyni? Akár chet-tel is....nem szoktam ilyet csinálni, de nagyon elkeseredtem. Reggel óta próbálok átjutni rajta és nem tudok. Mindig beleesek a lávába. 21ezerért vettem egy Super Mariót. Tudom, hogy béna vagyok, de eszembe sem jutott, hogy ilyen supermariós részek vannak benne. Ha tudom, meg sem veszem :( Nekem az sehol nem szokott menni...ez van.....

RTX2060 I5-9500

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.