Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal

Hozzászólások

(#1201) Tense válasza cyberkind (#1199) üzenetére


Tense
őstag

Leestem a székről :D :D
Egyébként tök igaz, a leggyengébb fokozaton is van hogy elvérzek, ha beszorulok egy sarokba, és nem tudok kijönni a dögöktől :D

(#1202) Tense


Tense
őstag

Srácok, tudja valaki hogy a DLC-t hol lehet megvenni majd pc-re? Az alapjátékot is úgy tudtam megvenni, hogy a bethesda launcheren belül letöltöttem a játékot, és egy játék oldalon megvettem hozzá a serial számot. Ez is hasonló lesz majd?

(#1203) Synthwave válasza Tense (#1202) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Engem az érdekelne, hogy lesz-e "lemezes" verzió. Mondjuk nyilván nem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1204) Segal válasza WATERDACA (#1198) üzenetére


Segal
veterán

Na baszki most olvasom hogy az alapjáték nem kell a dlc futtatásához. Akkor erről ennyit hogy bővül a fortress meg a b*szo slayerrel mehetünk tovább.
Az azért kicsit vicces lesz hogy a többség kijátszotta az alapjátékot és most akkor megint egy shotival kezdhetünk lövöldözni full alap Slayerrel? :Y
Meg ha lesznek secretek az új pályákon is akkor teljesen külön lesznek az új játékfigurák az alapjátékon belüliektől?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1205) Segal válasza cyberkind (#1199) üzenetére


Segal
veterán

Elvesztettem a fonalat. Melyik a lassú és melyik a pörgős játék? ;] :P
Azért legkönnyebb fokozaton szerintem csak elsőre lehetnek problémák ha az ember picit kapkod vagy a platformer részeknél fogalma sincs hogy merre tovább. Én a challenge-ek végett sokszor járkálok vissza 1-1 adott pályára ahol tudom hogy meg lehet csinálni és már tök simán tolom le a démonkákat. :DDD
Lassan kezdem rávenni magam hogy a 1 preator suit missionnak is nekiálljak csak most végeztem a Vegas Eventtel teljesen és most a legot kezdtem el kirakni amíg nincs új event vagy feladat:C

B_Csaba: Passz a hivatalos oldalon csak a sima meg a deluxe verziót ajánlotta fel megvételre. Én szerencsére steamen vettem ott meg lehet külön venni a dlc-t is. Persze lehet csak én vagyok a láma és nem találtam a launcheres verziónál a dlc-t...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1206) cyberkind válasza Segal (#1205) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ez a játékmenet már túl gyors, végigszenvedem a játékot, majd behúzom a secreteket, de onnantól kezdve csak csalással nézek vissza, és ha a 3. rész ilyen lesz, akkor nekem az nem kell. :)

Paranormal Cocktivity

(#1207) Segal válasza cyberkind (#1206) üzenetére


Segal
veterán

A secretekhez is használhatod a csalást ha nem szeretnél szigorúan a te szavaiddal élve szenvedni. Egyedül a slayer kapuknál nem adja meg ha csalva csinálod meg.
Viszont pár secret megszerzése szívás lesz. Főleg 1 na azzal vért izzadtam mire meglett :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1208) Tense válasza Segal (#1205) üzenetére


Tense
őstag

Én sem találom az a baj..

(#1209) cyberkind válasza Segal (#1207) üzenetére


cyberkind
félisten

Hát pont ez az, hogy a Slayer Gate-hez nem, és az is ebbe a csoportba tartozik, úgyhogy... :D

Paranormal Cocktivity

(#1210) Segal válasza cyberkind (#1209) üzenetére


Segal
veterán

Értem én de ha pl csak az albumokat szeretnéd a falra vagy a játékfigurákat a polcra (qrva jól mutat keress vissza tettem fel képeket) akkor azok simán megcsinálhatóak csalás mellett. Esetleg gyakorolhatod a slayer kapukat...
Azokból is amúgy inkább az utolsó 2 a keményebb, de ha előtte felfejleszted a karaktered maxra vagy legalább annak a közelébe meg begyűjtesz előtte extra életeket (max 99 lehet) akkor fizikai képtelenség hogy meghalj...
Legális csalás, de ha a második pályára mindig csak belépsz rögtön a pálya legelején van egy extra élet ha nem átugrasz a következő platformra hanem leesel az alattad levőre. Még csak démonnal sem kell harcolnod hogy megszerezd. Utána meg kilépsz aztán be újra és megint ottlesz a "cheat" (extra élet)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1211) Tense


Tense
őstag

Komolyan öröm nézni, hogy lehet így játszani ezt a játékot, de szerintem ennek az embernek is 3 keze van, mert kettő kevés.. [link]

(#1212) Ragnar_ válasza Tense (#1211) üzenetére


Ragnar_
addikt

Meg kell tanulni billentyűzettel vegyvert váltani (szintisek előnyben :) ), meg az oldalra dash se lenne hátrány, de nekem ezekre nem áll rá az agyam, így marad a komótos UV nehézség.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#1213) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Én már eljutottam Ultra Nightmareben utolsó pályáig, azóta újra próbálkozok, hátha összejön :)

u wanted, i got it \o/

(#1214) Segal válasza Tense (#1211) üzenetére


Segal
veterán

Azért én hiányoltam legalább 2 Icon of Sin-t ;] :P
Viccet félretéve, beszarás hogy tudnak játszani egyesek.
Én ma toltam le az első nightmare küldetést (heti feladat volt). Ultra Nightmare-t már próbáltam, de azt csak poénból és persze meg is haltam.
Viszont nekem nightmare is rohadt nehéz. Többször neki kellett futni mire sikerült. Az ultra violence a legtutibb nehézség szerintem. Nem könnyű, de azért teljesíthető :K
Már csak Pinky-ket kéne pofozgatnom, de ahhoz nincs kedvem :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1215) Segal


Segal
veterán

Na jó csak megcsináltam, ne ezen múljon már 125K XP :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1216) Tense válasza Segal (#1215) üzenetére


Tense
őstag

:D :D :D

(#1217) Tense válasza WATERDACA (#1213) üzenetére


Tense
őstag

Gratula, nagy szívás hogy egy hiba és kezdheted újra a játékot, nekem nincs ehhez türelmem.

(#1218) Segal válasza Tense (#1217) üzenetére


Segal
veterán

Nekem is összesen 2 single feladat hiányzik. Az ultra nightmare és a 1 preator suite végigjátszás. Utóbbira még látok némi esélyt ha gazdagon gyűjtögetem az extra life-okat, de az első szerintem nem lesz meg. Persze poénból neki lehet futni párszor, de ha én halnék az utsó pályán (á inkább bele se gondolok... :D )
Meg 4 battlemod feladat is hiányzik, de ezek már részletkérdések. Tulajdonképpen semmi érdemi dolog nem jár már értük :N illetve akkor a podium járna, ha mind meglenne, de ugye ott az ultra nightmare kihívás és bőven elég ha az nincs meg már nem jár az összes feladat teljesítéséért járó podium...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1219) WATERDACA válasza Segal (#1218) üzenetére


WATERDACA
őstag

A Preator Suite ha jól értelmezem max egy suit upgradet (nem pontot!) és egy kristályt (nem egy egész fejlesztést!) zsebelhetsz be?

Én se próbáltam még, de Nightmaren lehet kipróbálom.

u wanted, i got it \o/

(#1220) Segal válasza WATERDACA (#1219) üzenetére


Segal
veterán

Igen. Az egész kampányt ennyi fejlesztéssel tolhatod le. A fegyvereket viszont szabadon fejlesztheted és a ha jól értelmezem akkor a perkeket is lehet fejleszteni.
Legalábbis a videók alapján így tünt. Viszont elég sokan elkezdték, de nagyon soknál nincs befejezve a videósorozat a challange-ről...
Tehát a játék első felében még azt mondom bevállalható a hátrány, de szerintem nekravol de max urdak pályától brutál szívás lehet. Érdemes masszívan gyűjtögetni az extra életeket :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1221) Segal


Segal
veterán

Végül csak elkezdtem a praetoros missiont. Egyelőre 2 pálya van meg. Eddig sima ügy volt, de ugye nem az eleje lesz a nehéz :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1222) WATERDACA válasza Segal (#1221) üzenetére


WATERDACA
őstag

Milyen nehézségen kezdted ?

u wanted, i got it \o/

(#1223) Segal válasza WATERDACA (#1222) üzenetére


Segal
veterán

A legegyszerűbben :B
Nem az a cél hogy vért izzadjak, hanem hogy meglegyen, de már most érzem hogy a vége szívás lesz. Letoltam ma még a harmadik pályát is, de már itt is érezni az ammo hiányt... Egyfolytában valami kis dögöt kell keresni hogy municiót szerezzek.... Mi lesz itt ha megérkeznek a Doom Hunterek, Marauderek, Tyrantok stb.
Az utsó 2 bossba inkább bele se gondolok :DDD
Ezt a kombót választottam :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1224) WATERDACA válasza Segal (#1223) üzenetére


WATERDACA
őstag

Szerintem a legjobbat választottad, gyors dash nagyon kell.

Én Crystalnal Ammot választottam szándékosan, szerintem az a legfontosabb, ha egyet lehet választani.

Arsenal pontokat el kéne költened még :D

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1225) Segal válasza WATERDACA (#1224) üzenetére


Segal
veterán

A shotit vartam hogy meglegyen. Most lett meg a harmadik palyan tehat koltom is el holnap ha folytatom.

Azert a heal-t valasztottam mert az utso 2 palyan szerintem jol fog jonni.
A cel az hogy addigra ugy felfegyverkezni extra eletbol hogy a jatek vegen valahogy keresztul vergodjek :))

Kozben azert egy gyors kerdes. A runakat hasznalhatom ugye? En ugy tudom azt lehet :D

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1226) Tense válasza Segal (#1218) üzenetére


Tense
őstag

Elkezdtem UV fokozaton, és már a második pályán 2x meghaltam, azt hiszem nincs türelmem hozzá, így már nem élvezetes, hanem szenvedés.. Nem semmi ha valaki életvesztés nélkül Ultra-Nightmare fokozaton végig tudja tolni.

(#1227) Segal válasza Tense (#1226) üzenetére


Segal
veterán

Ultra nightmare fokozaton en mar az elso palyan meghaltam abba az arenaba ahova fel kell maszni...
Persze extra eletekkel el lehetne jutni 1 darabig, de ott is nagyon sok kene az utso 2 (de inkabb 4 palyara)
Sajna arra eselyt sem.latok hogy meg tudom csinalni.
Ezt a praetor kuldetest megprobalom mert en nem a szenvedest latom benne hanem a kihivast :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1228) Tense válasza Segal (#1227) üzenetére


Tense
őstag

Most megnéztem, tesztelgettem, hogy a második fokozat és a nightmare között nincs annyira nagy különbség, mint a leggyengébb és a második szint között, itt van a legnagyobb ugrás.

Drukkolok neked, kell hozzá majd idegrendszer :D

(#1229) cyberkind válasza Tense (#1226) üzenetére


cyberkind
félisten

Na, nekem ez a játék hurt me plenty-n. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#1230) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Ultra Nightmaren nincs Extra Life, 1 életed van.

u wanted, i got it \o/

(#1231) Tense válasza WATERDACA (#1230) üzenetére


Tense
őstag

Aki azon játszik, nincs is rá szüksége, mert azok már ufók, 10 kéz 100 ujj :D

[ Szerkesztve ]

(#1232) WATERDACA válasza Tense (#1231) üzenetére


WATERDACA
őstag

Sokkal nehezebb mint a 2016-os ez tény. Én utolsó pályáig eljutottam Ultra Nightmaren, azóta csak próbálkoztam.

Nagyon kell összpontosítani és sokat gyakorolni.

u wanted, i got it \o/

(#1233) Tense válasza WATERDACA (#1232) üzenetére


Tense
őstag

Utolsó pályáig? Nem semmi vagy, eleve az angyal is kemény, mint az orosz tél :D Azon se tudok életvesztés nélkül átmenni. talán 1x sikerült a leggyengébb szinten.

(#1234) gainwardgs


gainwardgs
addikt

2080ti vs 3080 4k doom eternal [link]

(#1235) Tense válasza cyberkind (#1229) üzenetére


Tense
őstag

Azt hiszem nálam is az a nyerő :D
Viszont leszünk bajba, ha megjön a DLC :D

"A játék rendezője, Hugo Martin, szerint, aki egy interjúban elárulta, hogy számításaik szerint a játékosok jó része lejjebb fogja venni a nehézséget a DLC-ben, azaz ha valaki a Doom Eternalt Ultraviolence fokozaton tolta, annak a The Ancient Gods, Part One esetében már a Hurt Me Plentyt ajánlják."

[ Szerkesztve ]

(#1236) Tense válasza gainwardgs (#1234) üzenetére


Tense
őstag

Nagyon komoly, amilyen szép.

(#1237) Segal válasza WATERDACA (#1230) üzenetére


Segal
veterán

Ja hogy meg extra life sincs ultra nightmare-en? :DDD :DDD
Azt hittem legalabb az adott.
Oda akkor tenyleg ufonak kell szuletni...

Csaba: Koszi a drukkolast, majd beszamolok az esemenyekrol. :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1238) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ultra vielonce-ben nagyon fel tudnak kúrni a bossok. Szerintem ez nem nehéz, hanem simán pofátlanság.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1239) Segal válasza Plazmacucci (#1238) üzenetére


Segal
veterán

Ezert nem vallaltam ezt a challanget uv fokozaton. Ott ha megvannak az akkor elerheto fejlesztesek akkor is figyelni kell. Ha van lehetoseg konnyebbe tenni az alapbol nehezitett feladatot akkor nem fogok foloslegesen hoskodni mert semmivel sem ad tobbet a jatek ha azon a fokozaton csinalom meg. Ellenben ha bukom akkor bosszanto lenne.
Szopas lesz ez igy is szerintem :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1240) Segal


Segal
veterán

Meglátva az eheti challange listát mondom ezt meló után fáradtan is le tudom nyomni 1 óra alatt...


Ma viszont szabadnap, szóval tolom tovább a praetor küldit
A Vegas event végéig úgyis max ezek a heti feladatok vannak mert az event már kész van 1 hete :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1241) Synthwave válasza Plazmacucci (#1238) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyan-ugyan, csak egy kis gyakorlás kell. Nightmare után úgy nyomod el őket, mint egy csikket.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1242) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hogy lehet több master levelt szerezni? Egy van jelenleg.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1243) WATERDACA válasza Plazmacucci (#1242) üzenetére


WATERDACA
őstag

+1-et kaphattál ha Deluxe Editiont előrendelted.

Jelenleg max kettő master level van, a többi valószínűleg októberben jön a DLC-vel.

u wanted, i got it \o/

(#1244) Segal


Segal
veterán

Megkíméltelek benneteket és nem irogattam be minden este hogy hol tart a Praetor project, de most nézzétek el a sok képes összefoglalót. Remélhetőleg a késöbbiekben még jól jöhet valakinek :))
Röviden a lényeg. SIKER



"Kicsit" hosszabban.
A Gladiátorig el tudtam jutni életvesztés nélkül, pedig a Doom Hunternél és a Maraudernél azért volt bennem egy kis para, de meglepően jól, ment. Na a Gladiátor azért megmutatta hogy innentől azért keményebb lesz a dolog. Rögtön 2 életet is elvett :((
Haladtam tovább és sajna innentől minden pályán sikerült életet veszteni. Az Archvile-s arénák a kemények.
Leginkább az utsó 2 pályától tartottam és mindkettőn volt 1-1 olyan aréna ami nem volt egyszerű dolog plusz ott volt az angyal boss is aminél marha bosszantó dolog volt hogy meglehetett volna életvesztés nélkül is, már haldoklott az utsó életével erre félrelőttem a shotival... :W
Persze hogy utána én haltam és mivel itt kicsit fel is bosszantott a hibám sikeresen összeszedtem még 1 halált... Jó tanács. Főleg itt ne kapkodjatok!!!
Ezután az utsó pályán csak a nagy arénában voltak gondjaim ahol jön minden ami megtalálható a játékban, de addigra azért volt gazdagon extra élet így nyugodtabb voltam. A cél az volt hogy legyen 20 mire a Sin-hez jutok, de végül 30 élettel kezdhettem aprítani, tehát tudtam hogy annyit fizikai képtelenség elbukni már.
A legtöbb élet azt hiszem 34 volt.
Összefoglalva a dolgokat nem bántam meg hogy a heal-t fejlesztettem. Ugyan folyamatosan kaptam a low ammo feliratot, de ez némi ugrálással orvosolható volt amíg egy kis dögbe bele nem futottam és így újra lett egy csekély menyiség. Viszont arra nagyon figyelni kell, hogy célirányosan támadd az enemy-t. Tehát ha eldöntötted hogy pl a cacodemonra mész rá akkor bekészíteni a megfelelő fegyvert és a többi démont figyelmen kívül hagyni. Itt nem lehet rambo módjára lövöldözni mert pillanatok alatt csak a láncfűrész marad és akkor bajban vagy. A másik dolog ami fontos hogy hiába van még akár 3-4 fegyveredben is ammo, ha lehetőséged adódik akkor fűrészelni kell.
Akkor végül a képek :K




Ráadás:
A legfájdalmasabb pontok a küldetés közben :DDD

Extra ráadás
2 jól sikerült érdekes kép :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1245) Tense válasza Segal (#1244) üzenetére


Tense
őstag

Nagyon nagy gratula! :R :C

(#1246) WATERDACA válasza Segal (#1244) üzenetére


WATERDACA
őstag

Gratula, én is tegnap csináltam meg Nightmaren :)

Jók lettek a képek!

u wanted, i got it \o/

(#1247) Segal válasza WATERDACA (#1246) üzenetére


Segal
veterán

Gratula
Én nagyon nem vagyok azon a szinten hogy nightmare fokozaton csináljam. Én a legegyszerűbb fokozatot indítottam hogy minél jobbak legyenek az esélyeim, de így utólag okosabban simán mehetett volna a második nehézségi szinten is. UV már lehet hülye ötlet lett volna. Alapesetben elvagyok azon a nehézségen, de azért ott mégis hiányzott volna a fejlesztés. Így is amikor megláttam a lehetőséget hogy na most tudnám b*szóbbá tenni a Slayert akkor szomorúan ballagtam tovább hogy nem szabad :DDD
Persze majd gyakorolok és akkor talán menni fog nekem is a nightmare szint, de az ultra nightmare az továbbra is álom marad.
Addig marad max a 4 battlemodos hiányzó milestone, de azok nem igazán vonzanak. Ökörködésre jó a multi pár körig, de kb ennyi. A kampány a tuti. Csak oda meg kellenek a kihívások (mint pl ez is) mert alapból már túl könnyű.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1248) WATERDACA válasza Segal (#1247) üzenetére


WATERDACA
őstag

Barátnak egyébként nyugodtan felvehet aki szeretne majd Battlemodezni, vagy diskurálni: waterdaca a Steam nevem.

u wanted, i got it \o/

(#1249) Tense válasza WATERDACA (#1246) üzenetére


Tense
őstag

Te is egy ufó vagy akkor :D Én feladtam UV-n mikor először jön a doom hunter, meghaltam 5x, azután sikerült és utána egyből jön 2db hunter, meghaltam 4x, és még a slot-ot is töröltem mérgemben..
Csinálhatnál egy videót, te hogy tolod, hátha tanulok valamit. :)
Nekem ez a fegyverváltás nem megy, pedig ahogy látom az a legfontosabb, mivel 3x annyit tudsz lőni, mintha csak egyet erőltetsz. Vagy csak egyszerűen, bamba vagyok :D

(#1250) Plazmacucci válasza Tense (#1249) üzenetére


Plazmacucci
félisten

WASD köré kell konfigurálni a fegyvereket sztem. Nekem nem ér el már a 8-asig az ujjam...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom Eternal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.