Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) GalaHU válasza sberci (#2250) üzenetére


GalaHU
őstag

Szombathelyen vannak a legjobb minőségű murvás pályák itthon! Fehérvár környékén is van ugye, de az autógyilkos tankcsapdahalmaz, az őrségi meg mintha Finnországban lennél (kis hunyorítással). Ott nem kell félned hogy szétszakad a kocsi a végére, simán lehet lógatni minden kanyarban. Sőt, általában az a gyorsabb... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=R_usJ7KKgS4&t=2s

Ez egy 2018-as felvétel a körgyorsaságiról, tűrhető minőségben. Azért vagyok rá büszke, mert egált mentünk Vizelly Karcsival (na jó, kaptam 8 tizedet) aki fogalom Ladás körökben...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#2252) sberci válasza GalaHU (#2251) üzenetére


sberci
tag

na ez mar izgibb, mint egy lapos gorog szakasz a dirt rally-ban.
Mondjuk, hogy tobb kort kell ezeken is menni ertheto, na de megis.
De ez jobban tetszik, mar mar wales :)
"Szombathely Rally 2018 Gy10- Galuska Sz. Várfalvi G. Lada VFTS"
Viszont vicces milyen nyugodt hangerovel, hangulatban "karomkodsz" nalam mar a jatek elott sem ez a jellemzo :)

meg most mar azt is tudom de a dirt rallys itiner az igazan rossz :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2253) GalaHU válasza sberci (#2252) üzenetére


GalaHU
őstag

Egyébként sem vagyok az az idegbeteg fajta... :)

Másrészről meg a gyorsasági közepén nem b@szhatod le a navigátorodat, mert akkor jó eséllyel össze is zavarodik, akkor meg te b@szhatod...

Ez csapatjáték, benne van, hogy bármelyikünk hibázhat, fontos hogy ezt elfogadjuk, és tisztelettel álljunk egymáshoz. Gabival közel 10 évet mentünk együtt, soha egy hangos szó nem volt a kocsiban...

Etapon aztán lehet beszélni hogyan lehet mégjobban csinálni... ;)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#2254) Gomez86


Gomez86
őstag

Srácok, megint offline voltam jó sokáig, ezért elnézést mindenkitől. :R

Most vagyok megint, gondolom lejárt mindkét bajnokság, és ma este/éjjel szívesen indítok újat, mondjátok hogy mi legyen, vagy kreatívkodjak?

Továbbra is tartom hogy szívesen adok admin jogot mindkét PH klubbhoz bárkinek aki kiszámíthatóbban éli a digitális életét mint én :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2255) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Na gyerekek itt va a DR 2.0 Grand Final!Lessetek bele,számomra főleg a jégen valóveretés tetszett.Ez a Dave Marshall kiakasztotta a gázpedált és csak kuplungolt egész szakaszon.Mindenesetre érdekes volt nézni.
https://www.youtube.com/watch?v=5xQN5GHiZYE

[ Szerkesztve ]

Zoolee

(#2256) atomeec válasza Zoolee1976 (#2255) üzenetére


atomeec
senior tag

Banyek...milyen stílus ez? Nem csak ő, a többiek is kuplungolnak... (vagy csak visszavált és marad padlón a gáz), játék gondolom nem büntet (meg az én tudásom is hiányos, limiter és a többi témában, főleg raliautóknál mi történne, ha így vezetné valaki, de akkor is :P ). De legalább tanultam ma is valamit, majd egyszer kipróbálom - a játékban.

(#2257) Szabiq


Szabiq
tag

Üdv mindenkinek!
Jelentkeztem a bajnokságokba.
Köszönöm, ha befogadtok.
Szabi

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#2258) sberci válasza Zoolee1976 (#2255) üzenetére


sberci
tag

ooo ezt hol kell nezni? folyamatosan gazon feken a ket lab.
Ha picit is ismernem az autokat (kivulrol) akkor meg tudnam mondani, hogy ezek melyik kategoriabol valok, de igy nem tudom valaki arulja el :)
Amugy rettendo unalmas volt szerintem ez a kozvetites, folyamatosan mutathattak volna a kep szelen az emberkeket,(ahogy a legvegen eygszer) ahogy vezetnek, vagy a hatuk mogul kameraval. Ez a folyamatos ingame uncsi.

[ Szerkesztve ]

(#2259) szente


szente
addikt

Hali!

Bizonyos időközönként(elég sűrűn) becrashel a játék egy ilyen hibaüzenettel:

Ahogy olvastam, viszonylag sok embernél jelentkezett ez a probléma, általában akkor oldódott meg, hogy ha lehúzott minden USB eszközt az egérrel együtt. Egy darabig nekem is megoldotta a gondomat, de aztán megint kifagyott az egész.

Esetleg talált meg valaki rá megoldást? Meg amúgy is nehogy már minden perifériát le kelljen húzni egy kotvány játék miatt. :(((

(#2260) fatal` válasza szente (#2259) üzenetére


fatal`
titán

Futtatnék a gépen egy memtestet és egy hd sentinelt. Ha tuningolva van, akkor tegyél vissza előtte mindent alapra.

[ Szerkesztve ]

(#2261) szente válasza fatal` (#2260) üzenetére


szente
addikt

Köszi, de a HW hiba 90%-ban kizárt. Meg úgy emlékszem default BIOS-sal is próbáltam már régebben.
Semmilyen más játékban nincs fagyásom, se Win-ben, csak ezzel az eggyel. Még a Project Cars is akár órákon keresztül tud futni, pedig az az egyik leginkább érzékeny az instabil OC-ra.

(#2262) fatal` válasza szente (#2261) üzenetére


fatal`
titán

Azért furcsállom, mert nekem tonnányi USB eszközöm van, köztük ritkának számító TV tuner, infra port (Flirc) és még soha, egyszer sem találkoztam a fenti üzenettel.

(#2263) szente válasza fatal` (#2262) üzenetére


szente
addikt

Pedig sajnos más is küzd vele: [link] [link] [link] stb

(#2264) Met válasza Szabiq (#2257) üzenetére


Met
nagyúr

Elfogadtam a PH3-ba a jelentkezésed.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2265) Met


Met
nagyúr

Hölgyeim és uraim.
2020 január 19. 00:15-től kezdetét veszi a PH Club 3 maratoni Up to 2000cc bajnoksága.
9 ország 108 szakaszán kell végig küzdenie magát az indulóknak.

A változatosság kedvéért most HC damage lett beállítva, szóval gatyákat felkötni lehet nem mindenki jön le a szakaszról ;]

Sajnos az idióta naptár miatt ezúttal nem hétfőn indulnak a rallyk hanem vasárnap :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2266) atomeec válasza Met (#2264) üzenetére


atomeec
senior tag

Mikor várható új futam? :B :R

Szerk.: Így kapjak választ minden kérdésemre :D

[ Szerkesztve ]

(#2267) sberci válasza szente (#2263) üzenetére


sberci
tag

Fura, pedig frissites sem volt emlekeim szerint par hete, de nekem is elkezdett kifagyogatni, pedig elotte gyakorlatilag soha.

(#2268) Szabiq válasza Met (#2264) üzenetére


Szabiq
tag

Köszönöm szépen.
😉

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#2269) Szabiq


Szabiq
tag

Senki sem csinálja a bajnokságot? :))

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#2270) atomeec válasza Szabiq (#2269) üzenetére


atomeec
senior tag

De mindjárt :P

(#2271) atomeec válasza atomeec (#2270) üzenetére


atomeec
senior tag

11. szakaszon bevégeztem....pedig nagyon jól indult, de nem cseréltem kereket utolsó szerviznél, meg azért bénáztam is elég sokat :( Amúgy szerintem nagyon jó lett, csak nem vettem figyelembe, hogy nem 6 szakasz...lássuk ki meddig bírja :C

(#2272) PuMbA válasza szente (#2259) üzenetére


PuMbA
titán

Lapozófájl hiánya miatt van ez :)

(#2273) szente válasza PuMbA (#2272) üzenetére


szente
addikt

Köszi, de nincs piszkálva. Jelenleg lefoglalt:10752MB

(#2274) PuMbA válasza szente (#2273) üzenetére


PuMbA
titán

Az elég sok. Automatikusan vezéreltre van állítva a lapozófájl?

[ Szerkesztve ]

(#2275) szente válasza PuMbA (#2274) üzenetére


szente
addikt

Igen.

(#2276) sazo válasza atomeec (#2271) üzenetére


sazo
tag

Megcsináltam Én is ...

Nagyon óvatosan, négy megforgással, egy semmiből jött defekttel legalább 6 kilométeren keresztül, de megvan.

Üdv:

Z

(#2277) atomeec válasza sazo (#2276) üzenetére


atomeec
senior tag

Gratula, akkor tuti első vagy egyelőre. Én sajnos sok defekttel, pár elszállással mentem, el lett kapkodva. Pedig ez a Cirtoën nagyon jól megy, lehetett szépen tenni a seggét is, csak hát...

(#2278) Met


Met
nagyúr

Nekem az első 3 szakaszon nem volt gondom.
4-5 szakasz valamelyikén sikerült a padkára tenem a kocsit, nem tudtam levergődni és az egyik kanyarba keresztbe fordultam.
Van lassú defekt? Mert a 6. szakaszt visszanézve mintha laposabb lett volna a jobb első kerék de nem mondta hogy defekt van.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2279) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

10+ giga frissítés Rx meg ez a rallikrosszos fasz.ág ami a kutyát nem érdekli.Legalább ajánlaná fel hogy le akarod-e tölteni paraszt.Bezzeg a normális rally tartalmak mind fizetősek, hiába van meg a Deluxe Edition.Menjenek a picsá.ba!!!Lassan már a Train Simulator szintjén tartanak ahol minden szakasz 10 euro.

Zoolee

(#2280) PuMbA válasza Zoolee1976 (#2279) üzenetére


PuMbA
titán

"Bezzeg a normális rally tartalmak mind fizetősek, hiába van meg a Deluxe Edition"

Az RX meg ralikrossz tartalmak is fizetősek :) Csak ugye a letöltést minden esetben megcsinálja. Nekem is letöltötte a Finn ralit, de még nem vettem meg.

[ Szerkesztve ]

(#2281) fagy53 válasza PuMbA (#2280) üzenetére


fagy53
nagyúr

Kérdés, hogy miért csinálja a kéretlen tartalmak, melyek nem frissítések hanem DLC-k, kényszerített letöltését, ami nem mindig ingyenes letöltés vagy elképesztően lassú lehet a helyi sávszéltől függően. A steam nem engedi elindítani a játékot amíg a nemkívánt tartalom frissítésnek álcázva le nem töltődik a meghajtódra, ha ott van éppen akkora hely!

(#2282) Zoolee1976 válasza PuMbA (#2280) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Akkor viszont még nagyobb gyökérség az egész,kb world of tank szint hogy ha már letöltötted akkor úgy is megveszed.Én meg kb 4 órát töltöm miközben az egész család közben nem tud mit csinálni a neten,basszák meg.Amúgy meg a Finn meg a Görög kutyának sem hiányzik mert a Finnen mindenki röpköd mint a madár teljesen irreálisan,a Görög meg kb Argentín szinten van,nem tudták élvezhetőre csinálni.Ehhez képest a WRC 8 szakaszai egyenlőek a megváltással,tudom tudom akkor játszak azzal,azt is teszem! :)

Zoolee

(#2283) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok, ha most megveszem a Super Deluxe Edition-t abban benne lesz minden eddig megjelent pálya, és autó, vagy így is lesz amiért külön még fizetni kell?

Üdv, István.

(#2284) fatal` válasza Istyu74 (#2283) üzenetére


fatal`
titán

Abban benne van minden (talán a preorder dlc-k nem) jelenlegi tartalom.

(#2285) fatal`


fatal`
titán

Hm, megy az első Solberg challenge, azt írják, aki megy egy időt az megkapja a liveryt. Természetesen lezúztam a verdát, vajon erre is vonatkozik? :DDD

(#2286) DanielK


DanielK
addikt

Bocsi, de ma volt az államvizsgám. Így két suli pipa, szóval maradt a két munka.
Így már fogok tudni jönni futamokra.
Remélem vagytok még. :B

(#2287) fatal` válasza fatal` (#2285) üzenetére


fatal`
titán

Megadta. :D

Közben S3+S4 Sale steamen, 25%.

(#2288) fatal` válasza fatal` (#2287) üzenetére


fatal`
titán

Hm, tévedtem, hülyeség jött e-mailben tőlük. Year One Pass van 18.74 euroért. Marhajó, karácsonykor vettem meg S1+S2-t 15-ért...

Szerk.: Na jó, teljesen eltévedtem. Szóval nekem meg van az S1,S2 és azért mutatja ennyiért, egyébként kijelentkezve ez a bundle nem is látszik.

Érdekes mert külön az S3+S4-re nincs akció, a Year One Passra -25%-ot ír, de a 30+15 euroból máshogy nem jön ki a 18.74-es ár, csak ha levonja a már megvásárolt S1+S2-t.

[ Szerkesztve ]

(#2289) fatal`


fatal`
titán

Colin McRae FLAT OUT Pack - március 24.

Ingyenes lesz annak, aki megvette a Deluxe verziót, vagy a Super Deluxeot, vagy valamelyik szezonpakkot (S1+S2 vagy S3+S4 vagy Year Pass).

[ Szerkesztve ]

(#2290) GalaHU válasza fatal` (#2289) üzenetére


GalaHU
őstag

Pedig már majdnem sikerült lejönni az anyagról... :)

Súlyos visszaesés várható tavasszal, mert a trailerben C4-nek nevezett Bubu a kedvenc rallyautóm.

Csak a teljesítményére leszek kíváncsi, mert elvben lassabbnak kell lennie mint a Békalámpásnak, pedig már az is harmatos szegény...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#2291) LeventeV válasza fatal` (#2289) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szép lezárása lesz a játéknak. :R

(#2292) PR0JECTNR56 válasza fatal` (#2289) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Örömteli hírek, az új helyszínek mindig üdvözölendő változások. A japán és olasz szakaszokat továbbra is hiányolom a játékból, de ez összességében korrekt megoldás.

(#2293) Lendova válasza LeventeV (#2291) üzenetére


Lendova
őstag

Lehet nem véletlenül nevezik így: DiRT Rally 2.0 - Year One Pass (Season1/2/3/4)

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#2294) fatal` válasza LeventeV (#2291) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem fog még jönni DLC, pontosan a Year One Pass elnevezés miatt gondolom így. Én pl. nem bánnám, ha inkább contenttel bővítik, mint új játékot adnak ki.

Semmiben nincs elmaradva az alapjáték, ami miatt lenne értelme. Inkább fejlesszék a mostanit, így is elég sokat elkérnek egy packért, legalább, akkor valamilyen szinten indokolná is.

(#2295) LeventeV válasza fatal` (#2294) üzenetére


LeventeV
senior tag

"DiRT Rally 2.0 has been on an incredible journey since its release in February of 2019, and the Colin McRae: FLAT OUT Pack is the culmination of the game’s evolution providing you with the most authentic off-road experience around.
This game wouldn’t be what it is today without the support of a passionate community of players, and as a way of saying thanks to our most loyal fans, the Colin McRae: FLAT OUT Pack will be FREE for all DiRT Rally 2.0 Season owners when it releases on March 24."

A szoveg hangulata elegge elkoszonos, de en is jobban orulnek meg plusz tartalomnak. Japan + Kenya nagyon kellene, Hyundai i20 R5, Citroen Saxo, Xsara vagy az uj Fiesta R5 meg jo lenne :)

(#2296) Sub-ZeRo válasza LeventeV (#2295) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]
A 22B egész jónak néz ki. :Y
Azt hiszem áprilisban megnézem a játékot majd... :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2297) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#2296) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jah és a Legacy rally autó is benne lesz! :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2298) szente


szente
addikt

Valaki esetleg ismeri behatóan ezt a programot?[link]
BZ (Laptiming) megígérte, hogy ő szívesen feldiktálná az itinereket, ha valaki beintegrálja ezzel a programmal a játékba.

(#2299) -Solt- válasza szente (#2259) üzenetére


-Solt-
veterán

99%, hogy Instabil VGA... főleg, ha VR alatt játszod. Nálam is előjön, de ahogy elkezdem visszavenni a VGA Power Limitet, abba marad.

www.smart-bus.hu

(#2300) Lendova


Lendova
őstag

Whaaaat?! Most 12 euró az S3+S4 alap ára, akció nélkül.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.