Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Syz válasza mert_csokis (#2648) üzenetére


Syz
senior tag

A Leaderboardra amúgy is feltöltődik az eredményed szóval miért is ne néznél rá? :)

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#2652) GalaHU


GalaHU
őstag

Ezért kérdeztem rá, mert végigimbolyogni végiglehet segítségek nélkül kontival meg bill-el, de egy Top50-es idő egy népszerűbb pálya-kategória kombón már nagyon szép eredmény.

Nekem is volt Top1 időm egy olyan kategóriában ami nem népszerű (kb 2 órán át) :) de mondjuk R5-el bárhol 100 alá menni már komoly teljesítmény.

Egyébként nem sok köze van a valósághoz, aki rallypilótaként nagyot megy az nem ezért hanem ennek ellenére teszi! ;) Az egész Leaderboard a glich-ek kereséséről és kihasználásáról szól, hol lehet levágni, hova dob át egy-egy pukli, amihez többszázat kell menni. A full gáz melletti belekuplungolós technikáról már nem is beszélve.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#2653) Syz válasza GalaHU (#2652) üzenetére


Syz
senior tag

Én nem mondtam hogy top kategóriában mentem ezeket,de igazából mindegy is.Nem azért mondtam hogy felvágjak,hanem hogy örülök annak hogy egy csöves billentyűzettel is tudok egy jó etapot menni ami jól mutat egy leaderboardon is.Az előző Dirt Rallyban is voltak ugyanilyen jó idők,akkor páran fel is vettek barátnak a Steamen magyarok közül.Ti is megtehetitek :)

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#2654) .LnB válasza mert_csokis (#2643) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a Dirt Rally 1-et kormánnyal toltam. Annál intenzívebb, fárasztóbb, frankóbb kormányos élményem nincs. Nagyon jó volt. Gondolom a második rész ebből a szempontból is jobb lehet az elsőnél. Szóval én nem tudom, hogy te mit néztél a Youtubeon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2655) Syz


Syz
senior tag

Egyébként a leaderbordok azok platformonként eltérnek vagy összesítve vannak?Tehát a PC/PS4/Xbox listák együtt vannak kezelve vagy külön-külön?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#2656) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Látom azért másnak is böki a csőrét ez.😀 Amúgy a Dirt 4 ből való pályagenerátor persze tökéletesítve jó szolgálatot tehetne a következő részben!Egy jó itiner hozzá, persze nem mindig új pályák hanem a kihívásoknál max egyszer lehetne végigmenni, és egy mindenki által ismert szakaszba mindig generálna 2-3 új kanyart stb.Akkor lenne rally fíling szerintem!

Zoolee

(#2657) sberci válasza Syz (#2655) üzenetére


sberci
tag

Alapesetben kulon, legalabbis pc-n. De be lehet kapcsolni, hogy lassad a konzolos idoket is jatekon belul.

(#2658) .LnB válasza sberci (#2657) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Konzolon pedig alapesetben mindet látod egyszerre. Legalábbis PS4-en így van. És külön lehet kapcsolni, hogy csak a PS-est lásd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2659) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Mostanában van elég időnk,sajnos a vírus miatt és szoktam is tolni kormánnyal de inkább pálya versenyeket.Ott legalább van sikerélmény mert pár kör után az ember ott van 3-4-5 másodpercre mondjunk egy 3-4 km pályán a világcsúcs közelében.Az igaz hogy aztán már minden tizedet faragni kínszenvedés de legalább a kezdő élmény megvan! Ezért hajlandó vagy tovább nyomni.De amikor a Dirt 2.0 ban egy ugyanolyan érzésre király időnél a végén nézed hogy kaptál az elsőtől 30 másodpercet úgy hogy lehet még benne van 6-7 akkor felmerül a kérdés, minek úgy menni ahogy a tvben mondjunk Loebtől láttad,mikor mindenki aki jó időt akar az külső nézetből 3 fokos kormányeelfordulással árkon,bokron át tolja.Fasza ez,csak nem rally és sajnos az offline karrier része meg egy nagy semmi.Na ezért tolom a WRC 8 al,mert abban van fíling számomra, persze nincs annyi autó,szarok a hangok,a fizika másképp nem tökéletes de a szakaszok jobban adják.Csak hát kevesen játszanak és nincs kivel örömködni vagy versengeni egy egy jó szakaszon,ez nagy hátrány mivel a Dirt et is az tartja életben hogy az emberek sok időt öltek bele és ezért nem is szívesen hagyják ott egy másik rally játékért.Amúgy viszont örülök,az RBR egy évtizedet kellett várni egy jó rally játékra,most meg itt a Dirt 1,Dirt 2.0,SLRE,WRC 7-8. Akárki akármit mondd,el vagyunk mostanság kényeztetve!

Zoolee

(#2660) PuMbA válasza Syz (#2650) üzenetére


PuMbA
titán

"Kellene neki hely"

Nem tudom. Én csak felraktam a sima számítógép asztalomra, szóval helyileg semmit sem kellett átalakítanom :) Én csak Dirt Rally-zok, más autós játékkal nem játszok. Pont ez a lényeg, hogy 7000-res kormányt még egy játék is simán megér, mert aprópénz. Nem kellett kiadnom 50-80k-t.

[ Szerkesztve ]

(#2661) Syz válasza PuMbA (#2660) üzenetére


Syz
senior tag

De akkor neked csak kormányod van?Próbálkoztam amúgy azokon a pályákon amiken LnB ment,ugyanazokkal az autókkal.A jó eredményeim pedig az F2 KitCar kategóriából valók,de ma rámegyek a Group A autókra és a spanyol szakaszokra,aztán meglátjuk :D

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#2662) PuMbA válasza Syz (#2661) üzenetére


PuMbA
titán

Kormány + pedál :) [link] Pont ilyen, kivéve hogy a kormány aljáról a címkét levettem. Aprópénzért teljesen átformált játékélményt kapsz ilyen cuccal, mert ugye nem csak a kanyarodás, hanem a gáz és a fék is adagolható tetszés szerint 0 és 100% között is.

[ Szerkesztve ]

(#2663) snecy20 válasza Syz (#2661) üzenetére


snecy20
veterán

Na ebbe a leggyorsabb idő hajkurászásba lehet hogy belevetem magam komolyabban, az Argentin és USA szakaszokat leszámítva minden pálya minden métere már bennem van emlékezetből, ezzel a gyakorlási szinttel meg kéne érkezzek szinte rögtön a TOP100-ba mindenhol.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2664) Syz válasza PuMbA (#2662) üzenetére


Syz
senior tag

Frankó :) Tényleg nem pénz érte. Te milyen néven futsz amúgy Steamen? Nem vagyunk mi már ott ismerősök a sima Dirt Rallyból?

snecy: tőlem is mehet egy kis adok-kapok :D

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#2665) Syz válasza sberci (#2657) üzenetére


Syz
senior tag

Global beállításoknál van egy csomó Dirt Player név a ranglistán, gondolom akkor ők azok akik más platformon tolják.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#2667) GalaHU válasza PR0JECTNR56 (#2666) üzenetére


GalaHU
őstag

Rohad V-Rally 4... :(

csak ezt ne...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#2668) PR0JECTNR56 válasza GalaHU (#2667) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Várható volt ez a fajta vonal, gyakorlatilag a rallis játékok instagramja lesz.

Viszont azt mondom türelem, egyelőre itt van az összességében jónak mondható Dirt Rally 2.0, némi várakozást követően pedig a 3.0-nál visszatérünk.

(#2669) proci985 válasza PR0JECTNR56 (#2666) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jo, ez varhato volt Dirt 3-4 utan.

a szimulatoros kemenymagnak ott a Dirt Rally 1-2.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2670) snecy20 válasza proci985 (#2669) üzenetére


snecy20
veterán

Jó ez így, ja. Ameddig a Dirt Rally-t nem akarják túl populárissá tenni, addig oké, a lazább dolgokat meg lehet tolni a hagyományos Dirt szériával.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2671) Syz válasza PR0JECTNR56 (#2668) üzenetére


Syz
senior tag

Már a múltkori logó is amit kitettetek ide,az is elárulta hogy valószínűleg ez lesz.De szerintem is jó ez így,a Dirt Rally 2.0 egy időtálló játék lesz.Ráadásul úgy tudom hogy PS4-re most ingyenes is volt,remélem haver bedobta a könyvtárba :D
Na mit toljunk snecy?Milyen szakaszt? :)

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#2672) .LnB válasza PR0JECTNR56 (#2666) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Abszolút Forza Horizon feeling, amit vártam. Bár az nem egyértelmű, hogy open world e. Én nem írom le elsőre, de hanyatt se vágódtam tőle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2673) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez alapján nem open world lesz: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2674) proci985 válasza snecy20 (#2670) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Dirt Rallyknal ez a veszely nem fenyeget szerintem. ott van Monaco, aljan gyakorlatilag GT3 palyaverseny stilusban kell menni, a kozepe kvazi murva, a teteje meg balett a jegen.

fizika es sulyathelyezes nelkul csak a lenyege veszne el. emiatt is brutalis a beletanulasi ideje, ugyanakkor ez adja az egesz szepseget is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2675) snecy20 válasza proci985 (#2674) üzenetére


snecy20
veterán

Voltak anno a Dirt3-ban is Monte Carlo-i szakaszok, hát, ég és föld volt a későbbi Dirt Rally 1-gyel összevetve. :} A tapadásvesztéses szituációk teljesen hiányoztak a Dirt3-ból, bárhol, bármikor, bármilyen felületen maximális tapadás volt, persze ezért is volt a Dirt3/Dirt4 arcade.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2676) proci985 válasza snecy20 (#2675) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Dirt3mat szerintem valamikor amikor ingyen volt bezsakoltam, de van benne egy oram :B

ami egyebkent erdekes, hogy handling modelben Rally 1 es 2 kozott is van kulonbseg, az Alpine A110 picit maskebb viselkedik a 2ben. aztan lehet egyebkent csak az volt a baj, hogy 1ben a fullra upgradelt (sulycsokkentett) A110hez vagyok szokva es a 2ben meg nem talaltam meg az upgrade opciot.

A110 azert tunt fel mert messze azzal mentem a legtobbet. konnyu, gaz+fekkel keresztbe lehet rakni, vegig lehet vele menni a sved rallyn, pici es ha az ember kiismeri meglepoen gyors. kezifekem sajnos nincs, gomb meg ha a kanyar kozepen kell "segiteni" (khm 205 khm) nem kenyelmes, szoval jobb egy kontrollaltan keresztberughato auto. cserebe egy baja van, ha az ember veletlenul elveszti a vezetooldali ajtot a finn rallyn, akkor elegge intenziv elmeny. marmint VRben, a fold felett 70 centivel ulve mikozven az ember feje majdnem kilog a kasztnibol, ajto meg nincs , kinez az ember le es ott a murva :DDD. ja van szep nagy fokozat es fordulatszamkijelzoje is pont ott, ahol kell, az VRben kritikus es a modern era kivetelevel ez nem mindig volt szempont (sisak nezetbol, HUD nelkul megyek).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2677) Lendova


Lendova
őstag

Elég sokan rally-zhatnak most, ha majdnem maxos reward-ot kaptam 12 perc lemaradással :D.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#2678) snecy20


snecy20
veterán

Hát, az tuti hogy a továbblépéshez bele kéne hogy ássam magam a setup-olásba, ami csak nagyon alapszinten megy. Pár könnyebb géposztályban valamiért nagyobb a hátrányom ennél, persze ott sűrűbb a mezőny is, meg gondolom a legeleje nem érintetlen default setup-pal megy.



Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2679) proci985 válasza snecy20 (#2678) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ezek a napi listak vagy a global leaderboard?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2680) snecy20 válasza proci985 (#2679) üzenetére


snecy20
veterán

Global, Time Trial-ban.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2681) proci985 válasza snecy20 (#2680) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az szep, gz!

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2682) snecy20 válasza proci985 (#2681) üzenetére


snecy20
veterán

Igazából gondolkodom valami komoly kormányszett+versenyülésen a G29+házibarkács fotelhez képest, manapság azért a Dirt 2.0 mellett az AC: C, PC2, Automobilista, iRacing, RaceRoom amik elég magas szintet képviselnek mint szimulátorok, ezek megérdemelnék az upgrade-et, bár igazából ez minőségben és kényelemben jelentene inkább előrelépést, azt azért már tudom, hogy aki pl. gyorsabb, az nem azért gyorsabb mert 6x annyit költött rá. :}

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2683) vlevi válasza snecy20 (#2682) üzenetére


vlevi
nagyúr

"nem azért gyorsabb mert 6x annyit költött rá. :}"
Lehet, hogy időben még többet.
Pont tegnap volt az a magyar sim ligás futam, arról beszélgettek, hogy ezekhez a szimlátorokhoz már nagyon sok telemetria analizáló szoftver létezik, és akik nagyon komolyan nyomják, azok ezeket is használják.
És ezzel már a szimulátorokban is elkezd kialakulni az a réteg, aki pénzt, időt nem kímélve tud a játékkal foglalkozni, és így természetesen hátrányban lesznek azok, akiknek ez nem adatik meg.

(#2684) snecy20 válasza vlevi (#2683) üzenetére


snecy20
veterán

Így van. Meg vannak akik már ebből élnek, vagy épp a stream-ekből befolyó pénzekből, miközben napi 10-12 órát tudnak ezzel foglalkozni. Itt is a nagy átlag jó ha ennek a harmadát rá tudja fordítani a szimulátorozásra. A gyakorlási idő pedig kő kemény tizedekben, másodpercekben mérhető. A beállításokkal való szöszmötölés, gyakorlati kitesztelés meg szintén nem piskóta időt el tud vinni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2685) snecy20


snecy20
veterán

Ezzel a pálya / autó kombinációval tudtok nézni egy legjobb időt, ki mit megy rajta? Furcsa, hogy ~800 körüli regisztrált idő van csak ide, ezek szerint nem túl népszerű ez a B csoport kategória.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2686) proci985 válasza snecy20 (#2682) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

azzal szamolj, hogy a G29hez kepest gyorsabb nem leszel.

a youtube videok egy reszen meg latszik, hogy paran gyakorlatilag (majdnem) kikapcsolt FFBkkel mennek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2687) Sub-ZeRo válasza proci985 (#2686) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Meg rendesen meg van nekik setupolva...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2688) snecy20 válasza proci985 (#2686) üzenetére


snecy20
veterán

Úgy én nem tudnék menni. Kell, hogy megdolgoztasson a kormány valamilyen szinten. FFB nálam így néz ki pl.:

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2689) proci985 válasza Sub-ZeRo (#2687) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az meg a masik.

de amikor a Fanatec Clubsporton Dirt2ben a Mustanggal felazott saron lazan 500 fokokat igazit fel masodperc alatt ujjakkal a kormanyon, az azert gyanus.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2690) Sub-ZeRo válasza proci985 (#2689) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát igen. Ha játszom is a 2-vel, már pedig mostanában szoktam, a rallyt hanyagolom most,
olyan időt megy némelyik, hogy az valami hihetetlen. Így is van hogy sok helyen tiltáson megyek (evo 6) de mág akkor is 30 mp a hátrányom. Persze ez olyan pályára igaz, amivel szeretek játszani meg tudom is a pályát... Nem értem. Az egyben is volt előnyöm például Wales-szi szakaszokon, de ott voltak mögöttem azért, meg nem annyira nagy volt a különbség.
Na mindegy, azért élvezem a játékot, bár vannak hülyeségei... Nem is kevés, szerintem az 1 jobb ebben a tekintetben.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2691) snecy20 válasza Sub-ZeRo (#2690) üzenetére


snecy20
veterán

Nekem alapvetően két gondom van, az egyik hogy félelmetesen könnyű defektet kapni, a másik pedig a kis apró tereptárgyakkal való ütközés, ami egyszerűen kritikán aluli még mindig. Kis bokrot magad alá gyűrsz 160-nál, elüti a futóműved, téged meg nullára lassít.

#2690 Sub-ZeRo

Tudsz dobni egy time trial időt egy számodra jól fekvő pálya + autó kombóról?
Jó összehasonlítás lenne veled, mert jellemzően én manapság heti 10-12 órát beleteszek a játékba, ami még nem is olyan sok, napi ~1.5 óra átlagban, magyarán azért nem ezzel kelek és fekszek, halandó kategória. De csak mostanában, mert tavaly ősztől a mostani Skót kiegészítő megjelenéséig nem játszottam vele egy pillanatot sem.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2692) Sub-ZeRo válasza snecy20 (#2691) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azok engem is kicsinálnak... :W
A kettőben több defektem volt már mint az egyben, pedig abban van időm rendesen...

Idők:
Dirt rally:

2000-es kocsi, Subaru : Kedvencem a Fiesta Rs után.
Sweet lamb: 5:40:xxx
Geufron forest: 5:50.xxx
Pawnt Mawr reverse: 2:40:xxx

Dirt 2.0

Evo 6, az áll legjobban a kezemre, meg a vezetési stílusomra. Itt nincs set, ellenben az 1-ben van.
Skócia:
Newhouse Bridge: 6:47.933
Old Butterstone Muir: 3:06.277
Glencastle Farm Reverse: 3:12.292

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2693) snecy20 válasza Sub-ZeRo (#2692) üzenetére


snecy20
veterán

Időket írok majd estefelé, de ahogy a már meglévő eredményeket nézem, ezeknél mindenhol lassabb vagyok. Setup-olás nálam sincs. A Dirt Rally 1-et már letöröltem, miután ki lett adva 2.0-ra az összes régi pálya. :B

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2694) sberci válasza snecy20 (#2685) üzenetére


sberci
tag

Ami nehez, meg igazi kihivas, az sosem nepszeru, a legtobb ember mindig a konyebbik utat valasztja a szorakozasra. Bar nekem csak 100 valahany oram van benne, de ha felveszel barat listaba, akkor ugye egy gombnyomasra szuri az eredmenyeket es latod jatekon belul az idonket. kuldtem steamen belul invite-ot.

(#2695) snecy20 válasza sberci (#2694) üzenetére


snecy20
veterán

Pl. spanyol szakaszokon Citroen C4-gyel rengeteget kapok...érthetetlen különbségek vannak.
Az autó könnyen kezelhető, és a pályák sem túl nehezek, és mégis.
Persze, felveszlek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2696) sberci válasza snecy20 (#2695) üzenetére


sberci
tag

Ennek a jateknak nem erossege az aszfalt, ott elegge elojon a legtobb hibaja, igy azt nem is eroltetem. Amugy ha az ember nem hisz a szemenek a legtobb gyors idorol biztos talal a youtube-on felvetelt, aztan merlegelheti meger e neki energiat beleolni, hogy igy menjen vegig, vagy sem :)

(#2697) snecy20 válasza sberci (#2696) üzenetére


snecy20
veterán

Mindenáron nem akarnék földönkívüli időket menni. Vannak teljesen irreális dolgok. Pl. a külső nézetben tolt időket nem is tudom hova rakni, köze sincs a valósághoz.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2698) snecy20 válasza Sub-ZeRo (#2692) üzenetére


snecy20
veterán

A két rövid szakaszon tartottalak, a Glencastle Farm-on egy nagyon picit még gyorsabb is tudtam lenni, a hosszún viszont minden olyan kísérletem meghiúsúlt ahol nagyobb kockázatvállalással mentem, így ott maradt az a nem túl acélos alapidő, még egy ~8-10mp lenne benne, mert voltak lecsúszások, gerendák közé szorulások. Sajnos a pályadizájn az echte a versenyzővel való kiszúrásra játszik, gyönyörűen a legkritikusabb helyekre vannak elhelyezve a kövek, farönkök, fatörzsek, meg még mit tudom én mik, amikből elég csak egyel találkozni egy 7 perces szakaszon, már oda az egész.



Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2699) Sub-ZeRo válasza snecy20 (#2698) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:C
Nem nagyon eröltetem ezt a játékot, csak az S4 meg az Evo 6 kavarja a fantáziámat. Na jó, meg a Legacy is. Amúgy az egyet kellene nyomni, (szerintem) pályilag, meg autóilag (lancer wrc 2005). Nekem jobban közelebb áll a valósághoz, mint a 2.0. A grafika az olyan sárga mindenhol, hogy engem zavar.
Na mindegy is! Ha gondolod, fel vehetsz steam-en barátnak és akkor néha ha fent vagyok akkor tolhatunk egyet. Poén kedvéért. :R :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2700) snecy20 válasza Sub-ZeRo (#2699) üzenetére


snecy20
veterán

Ok. :)
Ránéztem a Rallycross pályacsúcsokra is, 30-40mp-es pályán 2.5-3.5mp lemaradás...na nagy csodák ott se lesznek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.