Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) GalaHU válasza PuMbA (#2200) üzenetére


GalaHU
őstag

Jé, megcsinálták a time-trial problémámat! Ghost nélkül is megy...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#2202) sberci válasza PuMbA (#2200) üzenetére


sberci
tag

kiraly, koszi, de, amit az oldalon latok, olvasok, azt mar egy hete is olvastam. Mondanam plusz pont a Kodinak, hogy elore kiteszik mi fog valtozni, de most elinditottam a jatekot es a verzioja, 1.11.1 es nem az 1.11 amirol az infot, mar december 5-en kitettek.
de akkor aprosagokon nem akadok fent.
Mondjuk a file modositas (france ) egybeesik a patchnotes-sal, szoval nagyjabol a lenyeg le van irva. Jo, hogy pont tegnap toltuk le a monte carlo rally-t :)
Locations:
Monte Carlo: Resolved issue where some parts of the environment had oversized collision detection.Monte Carlo: Made numerous minor improvements and bug fixes.

(#2203) sberci


sberci
tag

Leirom ide is.
kiszurtam az egyik szakaszt -> beaver creek trial reverse usa szakasz, (R5) hogy azok az eszement idoket hogy csinaltak, mivel eleg sok ossze-visszafordito van benne, gondoltam csak ugyeskednek. Igen am de az elso olyan rohadt gyors volt, hogy mire eljutottam addig a reszig, mar nem lattam a ghostjat :) szoval kenytelen voltam menni rajta parat, hogy lassam az elsot. Az eleg hamar erzodott, hogy default valtoval megy, mert ha nyujtottam lemaradtam. aztan mikor lattam a hajtuket, bahh az osszeset, tok szabalyosan az ut kozepen tolta.. szoval ennyit arrol a osszeeskuves elmeletrol, hogy leallnak keresni, hol lehet vagni es stb.
persze szelesites volt, de azokat en is ugy vettem alapbol, a jozan esz azt diktalja, meg a palya szerkezete :)

[ Szerkesztve ]

(#2204) sberci


sberci
tag

illetve akinek nem szurt szemet, hetvegen lesz a world championship dontoje amiket a youtube.on eloben kozvetitenek, a linkek ott vannak steamen a jateknal. A nagy patchnotes keresgeles kozben raakadtam :)

[ Szerkesztve ]

(#2205) ndlx


ndlx
aktív tag

(#2206) sberci


sberci
tag

Grat Atomeec-nak megnyerte a tokossegi versenyt, gondoltam elinditom az amcsi versenyt, de par perccel megelozott :)
Viszont ugy emlekszem, hogy megbeszeltuk, hogy a teljes sorozatban ugyanaz a kategorias auto van, erre a h3 helyett jott a groub b, volt is nagy meglepetes meg kezremeges...
Meg volt itt ejszaka is meg minden....

jaja az osszefoglaloban is felul h3-van.

[ Szerkesztve ]

(#2207) atomeec válasza sberci (#2206) üzenetére


atomeec
senior tag

Köszi. Amcsin második kanyarban kiesett a kerekem, fel is adtam...nem tudom, mikor lesz rendesen időm játszani, de így...szinte minden alkalom olyan, mintha először indítanám a játékot :) Maradtam is már ki futamból, azért kitartok, mert élvezem. :R

(#2208) PuMbA válasza sberci (#2202) üzenetére


PuMbA
titán

Az 1.11.1-ről is kitették az infót, csak lejjebb kell görgetned a twitteres linken:

"Version 1.11.1
December 12, 2019

Miscellaneous:
Minor bug-fixes."

[ Szerkesztve ]

(#2209) sberci


sberci
tag

Beleneztem ebbe a rally vilagbajnoksagba, latvanyra pl az egyik srac tok sokat benazott hibazott, montecarlo-n, az egyik legunalmasabb szeriaval mentek r2-essel.
Aztan megneztem time trialban, ott a top 10 ido azok a bajnoksagon is indultak.
beraktam a top 10-bol egyet, amig a 8-bol kb 6 szakaszon aszfalt volt nagyjabol tartottam veluk a tempot, par masodperc lemaradas, de utan a jegen, mintha szoges gumival mennenek, hirtelen eltunnek. Egyszeruen fogalmam sincs egyelore ott mi a trukk, mert nagygaz, kisgaz mindegy mit csinalsz a tukor jegen, gyorsabban nem fog menni. Ott valloszinu nagyon meg kell tartani a tempot a leheto legtovabb, mert tobbet nem gyorsul fel az auto... na nem tudom errol jo lenne latni egy pedalos videot, mert elkepzelesem sincs, hogy kapok ott 1x masodpercet.

(#2210) atomeec válasza sberci (#2209) üzenetére


atomeec
senior tag

Pont én is elcsíptem, ajánlott videóként. Hát...itt is látszik a gyakorlás :) Nem tudtam, hogy van ilyen élő rész is...játékban feltűnt, hogy nem elérhető az az opció, gondolom emiatt.

(#2211) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Jött a Boxra 17.27 Gb frissítés,mondja már el valaki dióhéjban hogy ez mi is volt!De ne ilyen A ngol oldalakat linkeljetek,vagy akkor jöhetnek a Kínaiak is.Ráküldtem. fordítót,(blöki csípd meg)de nem tudom mi ez a frissítés ami kb egy AAA CÍM terjedelmében jött.

Zoolee

(#2212) sberci válasza Zoolee1976 (#2211) üzenetére


sberci
tag

Ha megnezed pl montecarlo 7 Gb es 2 db file, kodi nem bonyolitja tul, ha kicserel benne egy pl tabla feliratot na jo kettot, ami a ket file-ban van, maris 7 GIB a patch.

(#2213) fatal`


fatal`
titán

Ki milyen nézetben tolja? Kezdőként (meg úgy egyáltalán szimulátor kezdőként) még mindig úgy érzem, hogy motorháztető nézetben vagyok a leggyorsabb, sajnos. Pedig próbálom rászoktatni magam a cockpit (illetve fél cockpit, amikor nem látszik csak a műszerfal teteje) nézetre. :DDD

A klubhoz lehet majd csatlakozni? Egyelőre még nem merészkednék eventekre, csak később. Time trialt gyakorolgatok a különböző kategóriákkal és még nem igazán megy. :DDD

Ja igen, egyelőre csak az alapjáték van meg, most az akcióban biztosan megveszem az első packot (S1 + S2). A másodikat szerintem majd csak tavasszal, talán addigra már akciós lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2214) DanielK válasza fatal` (#2213) üzenetére


DanielK
addikt

Én kormánnyal belső nézetet, amikor nem látszik a kormány.
Gyere nyugodtan. Én általában az utolsók között végzem, mert nincs nagyon időm menni, csak amikor az eventeket csinálom. Így gyakorlatom sincs sajna, de attól még lelkesen megyek! :DDD

(#2215) sberci válasza fatal` (#2213) üzenetére


sberci
tag

A valaszvonal szerintem a belso nezetes kamerak (legyen az motorhaztetos, vagy a fold feletti, vagy valoban belulrol valahonnan) es a kulso nezetes kamerak kozott kell huzni, ahol nezd a hatam megoldas van. Utobbi nem csak teljesen lerombolja azt az erzest, hogy autot vezetsz, hanem egy rallyban, eleg nagy elonyt tud adni, ha nem tokeletes a palyaismereted, mikozben a vezetesi elmeny a masikhoz viszonyitva kozel nulla.

A belso nezetesek kozul meg egyeni preferencia ki mit szeret, vagy eppen 1 monitoron vagy harman tolja, netan vr-ben, szoval told ugy, ahogy neked kenyelmes.

(#2216) fatal` válasza sberci (#2215) üzenetére


fatal`
titán

A külső nézetes doboztologatást nem szeretem. :D Amúgy igen, elég nagy előny is. A külső nézetes assist ki is van kapcsolva asszem, mert mindent offra tettem.

(#2217) Lendova


Lendova
őstag

Szomorú...2 hónapja arra várok, hogy akciózzák a Super Deluxe upgrade-et, de a winter sale-en sem kapott akciót. :(

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#2218) fatal` válasza Lendova (#2217) üzenetére


fatal`
titán

Nem is fogják még, mert a második szezonnak még vége sincs. :) Majd tavasszal. Én az Season 1+2-t megveszem most. :)

(#2219) Lendova válasza fatal` (#2218) üzenetére


Lendova
őstag

Még el sem indult a S2, amikor már akciózva volt a Deluxe Upgrade (S1+S2).

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#2220) PuMbA válasza Lendova (#2217) üzenetére


PuMbA
titán

Szomorú, mert akik a legelején vették meg a Deluxe-ot azok rendes áron, azaz 30-ért vehetik meg a 3+4-et, de aki most veszi meg az egész cuccot az összes szezonnal az +22-ért kapja meg a 3+4-et és 45-ért az egészet játékot :)

[ Szerkesztve ]

(#2221) fatal` válasza PuMbA (#2220) üzenetére


fatal`
titán

Ez mindig így van. Mondjuk az durva, hogy a Super Deluxe az 45, a Year One Pass (S1+S2+S3+S4 DLC) meg 41...

(#2219) Lendova: Ezt nem tudtam, meglepő :) Talán a következő sale-nél már akciózva lesz ez is.

[ Szerkesztve ]

(#2222) DanielK


DanielK
addikt

Nem lett volna szabad gyakorlás nélkül csak úgy bumm bele a lengyel versenybe R5-tel...:W
Sőt, a minisbe se. A minivel a második szakaszt kezdem teljes világítás nélkül. Még a sima fényszóró sem megy. :W :):DDD

(#2223) DanielK


DanielK
addikt

Apropó, valaki szilveszter rallyra jön?

(#2224) GalaHU válasza DanielK (#2223) üzenetére


GalaHU
őstag

Én megyek, majd integetek! :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#2225) DanielK válasza GalaHU (#2224) üzenetére


DanielK
addikt

Mivel mész majd? Figyelni foglak majd. :)

(#2226) GalaHU válasza DanielK (#2225) üzenetére


GalaHU
őstag

Rajtszámot még nem tudok, de valami ilyesmit keress:

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#2227) DanielK válasza GalaHU (#2226) üzenetére


DanielK
addikt

Ok. :K

(#2228) DanielK


DanielK
addikt

Valahol vissza lehet nézni, hogy melyik pályán milyen időket autóztam?
Természetesen miután nem elsőre mentem rajta, már sokkal jobban ment... :DDD

GalaHU: már értem, hogy sokáig miért Securitas volt a szponzor. :Y :K

(#2229) GalaHU válasza DanielK (#2228) üzenetére


GalaHU
őstag

Sajnos klasszikus szponzor sose volt... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#2230) sberci válasza DanielK (#2228) üzenetére


sberci
tag

persze, a dirt rally club-os oldalan, ahol csatlakoztal barmelyik csoporthoz.

Erre meg jo masra nem mar a ph-s clubok, ujat sem inditott Gomez, na meg a resztvevok szama kozelit a nullahoz. Igazabol nem is lenne ra szukseges vannak azert joval aktivabb clubok, tobb ezer soforrel, (sok magyarral) ha lehetne jatekon belul szurni nemzetisegre, kb pont ugyanott lennenk, mint ezekkel.

[ Szerkesztve ]

(#2231) DanielK válasza sberci (#2230) üzenetére


DanielK
addikt

Köszi, de én nem a clubos időkre gondoltam (nem voltam egyértelmű).
Amit karrier módban csináltam, arra gondoltam.

(#2232) sberci válasza DanielK (#2231) üzenetére


sberci
tag

nem csak a ph-s club versenyek haltak meg, hanem a topik is a jelek szerint. Tud halalos lenni a karacsonyi makosbejgli a jelek szerint :)

Szerintem a carrieres idoket csak a vegen tudod megnezni, utana tobbet nem. A time trial-os idok amiket fel is tolt es a tobbieket is latod.

[ Szerkesztve ]

(#2233) sberci


sberci
tag

na vegre visszakaptam a megjavitott kezifekem, egy masik forumon is sirtam anno, az elso resznel is,( na meg sokan masok is ), hogy nem mukodik analogkent a kezifek.

Ugye a rajtnal meg mondhatnad, hogy a rajtautomaika miatt, na de egy regi groupb-be gondolom meg nem volt. Na mindegy mivel kodinal nem egyforman vannak megcsinalva az autok ertsd nem mindegyiknel mozognak a pedalok, most megint elkezdett bosszantani group b peugeot, hogy mintha on/off lenne mindig ami rohadt idegesito. Szoval a starnal meg elfogadnam ezt a dolgot, de utana nem. es a VR csodaja, hogy le van animalva a fent emlitett autonal a pedal hasznalat es mivel "manual sequentinal"-ba hasznaltam, ahol tudok a kormanyon is sebesseget valtani illetve tudom a h valtoval is, nem is foglalkoztam vele. De amire most feny derult, hogy azert nem indul e pl a fenti auto, mert a gep kinyomja a kuplungot es csak akkor kezdi felengedni, ha 100%-osan elengeded a kezifeket. Vagyis ezert mindegy, ha picit huzod be, akkor sem fog elindulni az auto es nem a "kamu" rajtautomatika miatt.... na ez tobb eve zavar, orulok, hogy rajottem mi van a hatterben :)
A masik hiaba latom, hogy analognak latja a kezit, le is tudom ellenorizni, amig nem teszem at manualis kuplungra a valtast, addig rohadtul nem mukodik analog modban a kezi menet kozben sem. legalabbis nem viselkedik ugy az auto ahogy kene. Feltoltam a szaturaciot 150-re es igy nagyon szepen tudom adagolni az argentinon a pici es nagy rasegitest , vegre eloszor elvezem a kezit a jatekban, mert csinalja amit csinalnia kell.
lehet szaguldozni -> CAMINO A CONETA group b

(#2234) DanielK válasza GalaHU (#2226) üzenetére


DanielK
addikt

link
Sikerült két helyen is lekapni GalaHU kollégát. :)

(#2235) GalaHU válasza DanielK (#2234) üzenetére


GalaHU
őstag

wow, köszi a videókat! A dobbantó belülről nem tűnt ekkorának... ;)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#2236) sberci válasza GalaHU (#2235) üzenetére


sberci
tag

Nem keszitetek belsokameras felveteleket minden versenyrol? A youtube-on is csak masok altala feltoltott videokat dobalt fel rolatok.
Hogy van ez? :)

(#2237) GalaHU válasza sberci (#2236) üzenetére


GalaHU
őstag

Csináltunk, sőt egyszerre 2 kamerával vettük. De hogy egy felvételre vágjam őket ahhoz idő kell, majd a melóban januárban! ;)
Úgyse mi vagyunk ott sztárok hanem a turbószűkítő miatt síró bajnokok...

Ha régebbi is jó, akkor ajánlom a 2016-os Zabar-Domaházát, szakadó esőben lett Abszolút első hely a VFTS bemutatkozó futamán.

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#2238) nagyroham1


nagyroham1
friss újonc

Valaki segíteni abban, hogy miért nem indul a Dirt Rally 2? Amikor elindítom a Dirt Rallyt akkor csak a logót dobja fel és ennyi. Valaki segítene ebben? Megvásárolt termék.
Gép:
i5 CPU 750@2,67 GHz
8 GB
NVIDIA QUADRO NVS 295

Köszönöm!

(#2239) Sub-ZeRo válasza nagyroham1 (#2238) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Quadro kártyával szeretnél játszani? :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2240) nagyroham1 válasza Sub-ZeRo (#2239) üzenetére


nagyroham1
friss újonc

Nem értek hozzá, ezért tettem fel a kérdést. Ő a hunyó? Oly annyira, hogy el sem indul?

(#2241) Finkoo1980 válasza nagyroham1 (#2238) üzenetére


Finkoo1980
csendes tag

Az a videókártya nagyon kevés lesz... mondjuk a többiről sem tudunk sokkal többet, de valószínű, hogy hasonlóan öreg alkatrészek... a proci is rohadt gyenge már, a ram mennyisége papíron elég, de milyen? Ha még tudod refundold, mert nem fogsz tudni érdemben játszani...

(#2242) PR0JECTNR56 válasza nagyroham1 (#2238) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az Nvidia Quadro kártyái alapvetően munkára valóak, rendszerint valamelyik játékra is alkalmas Geforce modellen alapulnak, de merőben más céllal készítve. A te modelled egy 10 éves kártya, amely szimplán elégtelen a játék futtatásához.
A videókártyához hasonlóan, a processzor is igencsak vérszegény, ismételten egy 10 éves i5-ről van szó, bár ez még minimum grafika mellé elég lehet szódával.
A 8GB memória a felsorolt összeállítás legkevésbé problematikus része, de a jelenlegi játékok nagy része azért jelentősen élvezhetőbb egy 16GB-os memóriakittel.

(#2243) nagyroham1


nagyroham1
friss újonc

Ennyire, hogy meg sem nyekken? A PC nem új nyilván, egy DELL Precision T1500.

Köszönöm a bőséges információt! :)

[ Szerkesztve ]

(#2244) PR0JECTNR56 válasza nagyroham1 (#2243) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ennyire, 10 év az IT iparban egy örökkévalóságnyi idő.

Ha esetleg új gépre is beruháznál a játék miatt, akkor ezt a topikot ajánlom.
Elmondod mekkora felbontáson játszanál, mire kellene még a gép és a lehető legjobb ár/érték arányú variációkat leírják a fórumtársak.

(#2245) nagyroham1


nagyroham1
friss újonc

Köszönöm! :)

(#2246) snecy20


snecy20
veterán

A CPU és a RAM még talán elég lenne valami nagyon alapszintűre beállított butított grafikához, de kéne mellé tenni valami RX 560, GTX 950 szintű kártyát...erősebbet úgysem hajt ki a CPU.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2247) pjohnny


pjohnny
csendes tag

Game Pass Ultimate keretében "szereztem be" a játékot PC-re, vannak futás közben kisebb problémák, de a nagyobb az, hogy már másodszor áll neki a full újratelepítésnek (játszottam is vele közben). A letöltés is borzasztó keserves, akadozik. Mi lehet a probléma?

(#2248) sberci válasza GalaHU (#2237) üzenetére


sberci
tag

Gondolom erre utaltal?
https://youtu.be/jzy8kbjhF0c
Ebbem mint nezo nincs olyan sok izgalom, elhiszem, hogy kozben vert izzadtal, valami murvas gyors szakasz, olyan kameraval ami a razkodast kiveszi letezik? :)

egy 3-4 videot megneztem egy hete amin mentel, picit ugy tunt (kivulrol, es mint teljesen kivulallo) mintha a kozonsegnek es az oromert autoznal inkabb mint a gyors idoert, de javits ki ha rosszul vettem le. Meg a dirt rallyban nyomtam keves ladas rallyt, ennyi az ossz tapasztalat vele :)

(#2249) GalaHU válasza sberci (#2248) üzenetére


GalaHU
őstag

Attól függ melyik korszakot nézzük. 2016-ig kifejezetten kompetitíven álltunk a dologhoz, rengeteg időt, energiát és persze pénzt tettünk bele aminek 2 eredménye lett: egyrészt teleraktuk a garázst serleggel, másrészt alig készült rólunk látványos külső felvétel. Egy-egy év végi klipphez még a mókázásra vett Szilveszter Rallye-kkal is alig-alig jött össze 4 percnyi anyag.

2017-től már szinte mindenütt csak a csúszkálásra mentünk, kivéve Szombathely, ott muszáj komolyan versenyezni. Onnan biztos találok valami mozgalmasabb belsőt, murván azért jobban jön a látvány.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#2250) sberci válasza GalaHU (#2249) üzenetére


sberci
tag

valoszinu egy-ket eves videokat lattam, de akkor osszecseng amit gondolunk :)
lent a lada modot emlegettem termeszetesen a richard burns rallyra ertettem, csak elirtam.
Nem kovetem a rally-s esemenyeket, mi van Szombathelyen ahol mindekepp oda kell magatokat tenni? (es gondolom ott mindenki mas is ezt csinalja)
Akkor varjuk a belso murvas felvitelt, vagni sem feltetlen kell, konnyebb beletekerni a youtube-on, ha szukseges :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.