Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#901) rocket válasza cyberkind (#900) üzenetére


rocket
nagyúr

Az amd4you.com oldalon kell regisztralni a kuponon talalhato kodot, ha sikeres volt utana kapsz Steam kodot.
Elvileg a kupon nem tovabb ertekesitheto, mert ajándeknak adjak VGA vasarlas melle. (most nehany CPU melle is adjak)
Alapból ez nem nagy gond, de regisztraciokor kerhet tobb bizonytekot vasarlasrol az AMD, kepet a kuponról es a szamlarol amin a termek megvetele szerepel amihez adtak.

Igy akarjak elejet venni annak, hogy a CPU-k/VGA-k melol kivegyek es kulon aruljak a kereskedok a kuponokat.

Akkor elvileg o egy termek melle kapta, tehat gond nelkul kuldhet fenykepet a kuponrol es szamlarol.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#902) Ventur@ válasza cyberkind (#898) üzenetére


Ventur@
senior tag

Minden pénzt megér. Folyamatosan jönnek az új tartalmak ingyen. A hónapban jönnek a finn cuccok (pályák és autók), okt.-nov-ban jönnek még a svéd pályák - meg valószínűleg új autók is :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#903) cyberkind válasza Ventur@ (#902) üzenetére


cyberkind
félisten

Mint kiderült én már csak Steam kódot kapok holnap, úgyhogy jövök is lassan. :)

Paranormal Cocktivity

(#904) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

Volt valakinek olyan gondja, hogy nem mentette el a játék a karrier módot?
Már az egész játékot letöröltem, feltelepítettem újra, de a probléma maradt.
Tehát elvégzek két szakaszt, vagy többet, mentve kilépek, majd amikor visszalépek, akkor kezdhetem előröl. Egyedül a megvett autót menti el.

(#905) Musicking válasza cinkoxid (#904) üzenetére


Musicking
aktív tag

Steamben a mentés fájloknak hány mega felhőtárhely használatot mutat?

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#906) cinkoxid válasza Musicking (#905) üzenetére


cinkoxid
senior tag

96 mb szabad. ha kikapcsolom a szinkronizálást, akkor se menti el. Azt érzékeli ha elkezdem a karriert, de hogy mennyi szakaszt teljesítek, azt már nem.

(#907) wolf033 válasza cinkoxid (#906) üzenetére


wolf033
senior tag

Lehet hülye kérdés, de eredeti a játékod?

(#908) Csapoati válasza wolf033 (#907) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hat ha van Steam felhos mentese, akkor azert jo esellyel igen...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#909) N€T0X|N válasza cinkoxid (#906) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem görög szakaszokat csinálsz éppen? Ezekről írnak több helyen is, hogy másoknak is előfordult. Nincs tuti megoldás. Van, aki újrahúzta a játékot, attól javult meg, másnak meg elég volt kikapcsolni a Steam sync-et. Van, aki minden szakasz után kilép a játékból és akkor még jó neki, másképp nem. Van akinek meg egyik se segít...
Úgy tűnik még a fejlesztők se tudják miért van, mert mentett játékállásokat kérnek ilyen esetben a dirtgame@codemasters.com címre (\\Steam\userdata\valamilyenszám\310560 mappa tartalma). A "valamilyenszám" mappa a steam user id, ami egyedi, ezért írtam így.

Sent from my keyBoard

(#910) Ventur@ válasza cinkoxid (#904) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ez nagyon hasonlít a már GRiD óta meglévő hibára. Az EGO motoros játékok (főleg az autósak), valamiért egy idő után elfelejtik megjegyezni a beállításokat (grafika, hang, vezérlő, setup stb) és a játékmentéseket (teljesen random történnek ezek a "felejtések". Van akinek, meg soha nem volt ilyen gondja!).

Nekem még anno a GRiD-nél volt egyszer ilyen, azóta szerencsére soha többet (pedig van egy pár EGO-s CM játékom). Hogy mi volt a megoldás? Régen semmi. Újraraktad, mormogtál magadban egy tisztességeset és kezdted elölről az egészet.

Ha nem buktál sokat, akkor próbálj egy újratelepítést, hátha az segít :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#911) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

Köszi a válaszokat.
Próbáltam teljesen újratelepíteni, de nem segített. Profilt is reseteltem, semmi változás. Görög szakasz az első. Azt megcsináltam, utána jön a német, de mégsem menti el. "Save and exit"-re szoktam menni, tehát nem csak úgy kilépek. Nem eredeti változattal nem volt gond, illetve 0.5-ös eredeti verzióval sem. Elvileg frissül majd 0.71-re, hátha azzal jó lesz.

(#912) cyberkind


cyberkind
félisten

Első fél óra után elég vegyesek az érzéseim, persze ez csak annak köszönhető hogy ebben a játékban már egy reálisabb fizika található ami abszolút nembaj, csak hozzá kell szoknom, mert rettenet lassú vagyok, a sebességérzet nagyon jó, a grafika eszméletlen, a rallys része végre olyan amit vártam, imádom, még ha béna is vagyok benne, jó lesz, jó lesz ez csak bele kell jönnöm.

Paranormal Cocktivity

(#913) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Frissűlt ma 0.71-re.
Belehet állítani hogy zárt legyen az online verseny vagy a barátaid csatlakozzanak.
A többiről egyenlőre nem tudok nyilatkozni.
Igazából észre sem vettem hogy frissült,csak most délután láttam hogy már más a szám.

Cyberkind.
Ebben a játékban van kihívás rendesen.
Ezért jó és ezért lehet szeretni.
:C

[ Szerkesztve ]

(#914) Musicking válasza csabi0805 (#913) üzenetére


Musicking
aktív tag

v0.71 Patch Notes

Additions
PVP - Session Visibility - When setting up an Online Custom Championship there is now an option to make the lobbies closed so only players who were either invited or on your friends list can join.
PVP – Race collisions can now be turned off when creating a custom lobby.
PVP - In a lobby, the user can now specify who they would like to communicate with via the Voice Channel option IE Everyone, Friends or no one.
Audio Options - There is now an option to set the chat receive volume.
Audio Options – Voice Chat can now be turned on or Off.
Controls – Users now have the option to enable Push To Talk for voice chat.

Fixes
HUD Fix – Rear view mirror in Rallycross is now correctly placed when using either internal camera.
Game Fix – Tooltip to repair a puncture now functions correctly.
PVP Fix – Players who jump start when in the staggered grid position can no longer collide with other users.
Save Fix – Fix for the game not saving when the player has entered 6 leagues.

Azért jött egy hiba is online RX alá (legalábbis eddig azzal próbáltam), a rádióüzenetekben már csak random mondja be hogy defektet kaptál vagy hogy fáradj ki a joker körre. Nyilván az egyiket észre lehet venni mert megváltozik a járgány mozgása a másik meg a hud-on látszik ha épp elfeljtené az ember egy 10 körös verseny alatt, de idáig ez rendesen működött.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#915) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

"Save Fix – Fix for the game not saving when the player has entered 6 leagues"

:C

(#916) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ez a Closed lobby, hogy működik? Ma kipróbáltam pár sráccal, akikkel szoktam csapatni a rallycrosst és ha megcsináltam closed-re, akkor ugye a listában nem látható. Na de hogy csatlakoznak be akkor mások?

Nem volt semmi olyan opció a lobbyban, hogy: add vagy invite friend :F .

Gondoltam, akkor megcsinálom Open-re és ha bent van mindenki, akkor meg lezárom. Aha, ezt jól kigondoltam, csak hogy az Open/Closed rész meg inaktív volt ilyenkor.

Na most akkor ez hogy működik? Mi nem jöttünk rá :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#917) Musicking válasza Ventur@ (#916) üzenetére


Musicking
aktív tag

csak tipp. Létrehozod a closed lobbyt és a haverlistásaid a steamben az accountnál legördülő opcióknál kattintsanak a csatlakozás a játékhoz-ra.
Más játékok esetén így szoktuk megoldani a multit ha a telepített steamtől eltérő verziókat futtatunk, ebben az esetben sincs invite, de így lehet csatlakozni.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#918) Ventur@ válasza Musicking (#917) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na ezt kipróbáljuk majd. Tudtam hogy van ilyen funkció a Steam-ben, mert TF2-vel játszó barátomhoz már csatlakoztam így, de a DiRT Rally esetében eszembe se jutott. Kösz a segítséget :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#919) rocket


rocket
nagyúr

Tapasztalta mas is, hogy a 0.7 update ota mintha megvaltozott volna a kezifek hatekonysaga?
Sokkal nehezebben lehet vele kanyarodni, mint az update elott.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#920) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Legutoljára a Dirt első részével játszottam (előtte pedig Colin 1-2), az utána következő darabok kimaradtak, mert nem voltak valami szimpatikusak gameplay alapján, és most a Rally-val együtt visszatértem én is.

Mivel laptopon játszom, csak a billentyűzet adott, nehézségre egy egészen más dimenzió, mint a Dirt első része, ugyanakkor jó, hogy van benne kihívás bőven és meglepően jól sikerült a játék optimalizációja is.
Egyelőre a legjobb eredmény egy 3. hely Wales-i Fferm Wynt-ben a Lancia Stratost kormányozva, de mivel még nagyon amatőr vagyok csak custom eventekben ismerkedek a pályákkal és az autókkal.
Eddig azonban határozottan tetszik a játék, további pozitívum számomra, hogy skinek használata is engedélyezett az autók számára. :)

[ Szerkesztve ]

(#921) N€T0X|N válasza rocket (#919) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Oh, akkor nem csak nekem tűnt fel... mondjuk én nem kötöttem az update-hez, azt hittem a magam bénasága, de én is szenvedek kicsit.

Sent from my keyBoard

(#922) rocket válasza N€T0X|N (#921) üzenetére


rocket
nagyúr

Nagyon jol lehetett csapatni az eles kanyarokban kezifekkel, meg is fogalmazodott bennem a gondolat, hogy egyetlen jatekban se volt ennyire jo a kezifek, de most nehezebb keresztbe rakni az autot, foleg a szuk visszaforditokba erezni, hogy kevesbe hatekony, mint volt az update elott.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#923) rocket


rocket
nagyúr

Vannak azert vicces dolgok a jatekban, Masters Championshipben a rally nagyhatalom Kinabol szarmazo M. Zhao az AI kiraly :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#924) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

Magyar liga nem indul mostanában?

(#925) rocket válasza cinkoxid (#924) üzenetére


rocket
nagyúr

Csinaltam egy ligat PH-HU neven, lehet jonni, megoszulunk a VSR_HU ligaban mire uj versenyt ad hozza aki nyitotta :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#926) Ventur@ válasza rocket (#922) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nálam meg inkább random, hogy mennyire húz a kézi. A német pályákon sokkal "idegbetegebb" lett. Eddig - ha nagy ritkán használtam is - de olyan szépen bementem egy-egy visszafordítóba. Most meg rárántok és szinte lefullad az autó, meg elmegy a fenébe. Monte pályákon a havas részeken meg olyan szépen el lehet fordulni kézivel, hogy olyat csak a régi rally-s Youtube videókban látni :D . De amint aszfaltra kerül, akkor egyből meghülyül. Na ilyenkor jön, hogy akkor inkább megcibálom az autót és erőből fordulunk. Lehet nem hatékony, de élvezem :D .

Annyit azért hozzáteszek, hogy FWD és RWD autóknál nagyon ritkán használok kézit és legtöbbet az A-s Impreza-val megyek, mert imádom a hangját és pont nekem való a tempója is. Bár az igaz, hogy 5.-ben elfogy a lendület a gépből, de akkor is szeretem :) .

Ui: Becsatlakoztam hozzád a ligába én is. monkeyHunter néven leszek :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#927) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Csak nekem nem jön be a játék oldala? :U
A Codemasters Dirt rally része jön be.
Lehet valamit csinálnak.
Csatlakozni fogok én is majd a ligához.

(#928) N€T0X|N válasza Ventur@ (#926) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én FWD-vel szinte mindig kézizek, másképp képtelenség azzal a szarral fordulni... RWD-vel meg úgy szoktam, hogy gázfröccs nélkül rakom vissza a váltót (nyilván full kézivel megyek), azzal ugyanazt a hatást érem el, de kevésbé lesz tőle idegbeteg az autó. :D
AWD-nél viszont ki kell kuplungolni (ezt automata kuplungál elvileg magától csinálja, szóval akinek nincs pedál, annak is mennie kellene) egy pillanatra és úgy húzni a kézit. Ezeket nem próbáltam a frissítés óta, de előtte tök jól ment.
Aszfalton majdnem bármivel szívesen megyek, bár az FWD meg az A csoport szerintem unalmas. Előbbi a tempó miatt, utóbbi meg nem elég erős, hogy összkerékkel elég érdekes legyen (azt nem mondtam, hogy gyors is vagyok). :D Trutymákon 70's powa. Még esetleg 80's, de ami felette van az nekem még mindig túl gyors, hiába az összkerék. Azt tanulnom kell még mindig. :B

Sent from my keyBoard

(#929) szekto válasza rocket (#925) üzenetére


szekto
aktív tag

Máris szólok az illetékesnek a VSR-nél, hogy csináljon új event-et. :)

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#930) szekto válasza szekto (#929) üzenetére


szekto
aktív tag

Beszéltem is az illetővel, este össze fog dobni egy event-et! ;)

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#931) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Na,köszönjük szépen! :R
Ez gyorsan mennt! :C

[ Szerkesztve ]

(#932) cyberkind


cyberkind
félisten

Kinek mennyi ideig tartott billentyűvel hozzászokni ehhez a fizikához?
Én átlagban jó pár 10 mp-cel lassabb vagyok a végére mint kéne. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#933) #48967168 válasza N€T0X|N (#928) üzenetére


#48967168
törölt tag

Itt lehet a megoldás, RWD-nél/AWD-nél ugye a valóságban is ki kéne nyomni a kuplungot ha kézizni szeretnél, lehet hogy ebbe az irányba finomították a dolgot...

(Na jó az okos WRC-k a kézifékkar meghúzásakor maguktól oldották a hátsó hajtást, de erről még nem szól a fáma)

[ Szerkesztve ]

(#934) PR0JECTNR56 válasza cyberkind (#932) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Egyelőre itt is hasonló a helyzet, most már 2. helyekre be tudom magamat hozni, de végig zöld szakaszokat abszolút győzelemmel még nem sikerült alkotni.
Bár autók közül csak a Lancia Stratos-t hajtom és azzal szeretnék a lehető leggyorsabb lenni.

(#935) Ventur@ válasza cyberkind (#932) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ne parázz, fog az menni ;) .

Én most ott tartok, hogy egy 4 helyszínes rallyt nyomok a Mini-vel (nem a WRC-vel :D ). Monte-t megnyertem, Wales-ben 2. lettem 30 mp hátránnyal. Görögben 3. lettem, 1.5 percet kaptam a 6. gyorsasági végére. Németben eddig 2. helyen állok 3 szakasz után, de már most 30 mp hátrányom van, pedig minden gyors végére leizzadok...és még ezek csak a 60-as évek autói :DDD .

Ja kormánnyal és nem billentyűvel :) . Szintet nem tudom. Talán Clubman :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#936) N€T0X|N válasza N€T0X|N (#928) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Na, fene tudja, de most lenyomtam a havi új szakaszokat és tök jól ment a kézizés (Lancia Delta HF Integrale). Pont úgy, ahogy kell. :K

Sent from my keyBoard

(#937) #78687232


#78687232
törölt tag

(#938) PR0JECTNR56 válasza #78687232 (#937) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Arról esetleg van valakinek valamilyen előzetes belső infója, hogy milyen helyszínek fognak még bekerülni a játékba várhatóan? Főleg az érdekelne, hogy japán rally szakaszok bekerülésére milyenek a kilátások.

(#939) Skeleton01 válasza PR0JECTNR56 (#938) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Finn, és svéd rally, ami tutira lesz még. Én bízom abban, hogy még jön majd néhány helyszín ezek mellett is (személy szerint Korzikának örülnék nagyon), aztán lehet, hogy ez lesz a végleges.

[ Szerkesztve ]

(#940) PR0JECTNR56 válasza Skeleton01 (#939) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Értem, köszönöm. Időközben találtam egy ilyen összefogalót a közeljövőben várható tartalmakkal együtt, pályák autók, miegymás elég jól összegyűjtve.

[ Szerkesztve ]

(#941) Skeleton01 válasza PR0JECTNR56 (#940) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Az első táblázatban már tényként szerepel a Renault 5 és az Alpine A110 is. Lehet, hogy már tudnak valami kiszivárgott infót, és ez lesz az a két gép, amit nemsokára kapunk Finnországgal? :)

(#942) PR0JECTNR56 válasza Skeleton01 (#941) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ez alapján szerkesztették a táblázatot, elméletileg a falon lévő összes versenygép bele fog kerülni a játékba (a Codemasters stúdiójában készült a kép). :)
Szóval van rá esély, hogy s finn helyszínnel együtt fog érkezni, bár mivel belerakták a Lancia Stratos HF-et a játékba és megvan hozzá minden kedvenc skinem (Pirelli, Alitalia, Chardonnet) nekem teljes az életem. :D
Esetleg még ha a Dirt első részében lévő japán rally szakaszok grafikailag frissített változata is bekerülne a játékba, akkor azt mondanám, hogy megvan életem rallys játéka, mindenki leteheti a lantot.

[ Szerkesztve ]

(#943) Ventur@ válasza PR0JECTNR56 (#942) üzenetére


Ventur@
senior tag

A képet elnézve, nagyon remélem hogy az októberi Modern masters csomagban a: Focus WRC, Impreza WRC, Fabia WRC, 307 WRC, Xsara WRC lesz benne. Ha ez így lenne, az számomra maga lenne a mennyország :D .

Bár nagy Impreza fan vagyok, de egy Evo még kellene nagyon a DiRT-be, mert így nem teljes az élmény :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#944) Skeleton01 válasza PR0JECTNR56 (#942) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Ezt néztem is a múltkoriban, nem gyenge felhozatal lesz az tuti, már csak a sorrend a kérdés. :)
Nálam a Lancia 037 a No 1-es autó, most lett meg hozzá minden upgrade, nagy kihívás csapatni vele, főleg, gamepaddal. :DD
Nem reménytelen Japán sem végülis, adott lenne a korábbi részből egy alap hozzá.

(#945) PR0JECTNR56 válasza Ventur@ (#943) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A modern versenygépekből még nincs kimondottan széles kínálat, szóval az is jöhet. :D

Mondjuk nekem talán annyiból szerencsésebb a helyzet, hogy a Stratost követő kedvenceim a B-csoport képviselői és ők már szinte teljes egészében benne vannak a buliban.

(#944) Skeleton01: A 037 a második kedvencem, mondjuk a Stratoshoz képest a gyorsulást még szokni kell, mert néhányszor egészen szépen eltűntem a fasorban, kár, hogy a rossz oldalon. :D

[ Szerkesztve ]

(#946) Skeleton01 válasza PR0JECTNR56 (#945) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Steamen a játék chatben am. erős rá a gyanú, hogy a 2001-es Focus és Impreza lesz a legközelebbi két verda. A két legendás versenyző is stimmel, ugye Colin és Burns, akik abban az évben óriásit vívtak.

Első nekifutásra buktam én is óriásiakat vele, de jó néhány szakasz után már úgy-ahogy kezdem érezni a határait. :)

(#947) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#917) Musicking: Na így működik a Closed lobby, ahogy leírtad. Kipróbáltuk tegnap :) .

(#946) Skeleton01: Próféta szóljon belőled :) . Bár én még mindig egy Evo-t várok, mert az egyáltalán nincs. Míg Ford-ból és Subaru-ból már vannak autók :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#948) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Egy kis mellékszál, de még eszembe jutott néhány jármű, ami nem volt kimondottan gyakori rallys játékban és érdekes lenne, kezdésképpen a Group S prototípusok:

Lancia ECV 2 - az olaszok második kompozit kezdeményezése

Audi Quattro RS002 - az autó amit még az Audi vezetősége elől is titkoltak és hivatalosan nem is létezett

És végül a Group B mókából kimaradt, de szerintem csinos gép:

Toyota 222D - Group B-ből kicsúszott, a Group S pedig sajnos nem indult el

(#949) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

Ha esetleg valakinek gondja lenne a mentésekkel a jövőben:
Játék mappáján belül ki kell törölni a görög mapot, majd a cars és a tracks mappán kívül mindent. Futtatni egy integrity tesztet, letölt kb másfél gigát, majd onnantól kezdve működik.

SHiZUOKA

Nem lenne rossz. Én még 1-2 60-as évekbelit is elviselnék.

[ Szerkesztve ]

(#950) Ventur@


Ventur@
senior tag

SHiZUOKA: Szerintem ilyenek pont azért nem lesznek benne, mert itt inkább ismert autók kerülnek be :) . Lehetne sorolni millió egy autót, hogy ez is kellene, de tuti nem lesz. Gr.B-ről úgy is mindenkinek a Quattro és társai jutnak eszébe. Én a fenti autók közül pl. egyről sem hallottam :) (Toyota talán, de ez is csak onnan, hogy mintha egy erősen átépített MR2 lenne. Persze lehet jó nagyot tévedtem :D ).

Én még mindig egy Evo VI vagy IX-et várok nagyon :) . X nem kell, az csúnya :D .

Más: Milyen élsimítást érdemes használni? Nálam - mivel nem egy túl acélos VGA-m van (HD 6670 1 Gb GDDR5) - 720p-ben van és majdnem minden LOW-on. Viszont eléggé recés a kép, de fogalmam sincs a sok élsimítás lehetőség közül melyiket érdemes használni. Bármilyen ötletet szívesen fogadok ;) (a: "cserélj VGA-t!"-on kívűl :D ).

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.