Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#601) cinkoxid válasza Rajjmen (#597) üzenetére


cinkoxid
senior tag

Változtasd meg az irányítást úgy, hogy billentyűzet legyen az elsődleges. Akkor meg tudod hosszabbítani

(#602) Rajjmen válasza cinkoxid (#601) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Köszönöm szépen! :R
Sikerült.

(#603) b05co válasza #78687232 (#599) üzenetére


b05co
tag

Nyugodtan, ez még csak teszt, de lehet a későbbiekben is indulhat mindenki ahogy akar kormány/kontroller/bill... Szerintem a kormány/kontroller kettőst nem lehet megverni.

(#604) #78687232 válasza b05co (#603) üzenetére


#78687232
törölt tag

Köszi a lehetőséget! Mivel nem veszem komolyan, nem is csodálkozok ha nem leszek mindig első. Az új pályákat nem is ismerem, többször összeszedtem büntetőpontokat. Jó kis összeállítás egyébként, szerintem nekifutok újra. ;]

asd

(#605) wolf033


wolf033
senior tag

Nekem is sikerült beszereznek a Dirt Rallyt és baszottúl tetszik. Régen CMR-t toltam és nekem azt a feelinget hozza.

Egy problémám van azon kívül, hogy még elég béna vagyok, mégpedig a grafikával. Fut ultrán a dolog viszont a textúrák villognak. AMD fronton vagyok és ezért is érdekes mert ugye Ők szponzorálják a játékot.

Valakinek volt ilyen baja? Esetleg megoldás?

(#606) g.gergo


g.gergo
senior tag

Üdv! Annyi lenne a kérdésem felétek, hogy ha most veszek egy steam kódot, akkor az jól lesz a később érkező pack-okra és a végleges kiadásra is, azaz nem kell még egyszer a zsebbe nyúlni? :F

(#607) #78687232 válasza g.gergo (#606) üzenetére


#78687232
törölt tag

Yep, early access. Azaz minden update ingyen jön. Lehet hogy ha majd megjelenik (december - január környéke), lesz még hozzá dlc, de addig minden teljesen ingyen csurog.

(#608) bab1987


bab1987
tag

Sziasztok! Mielött megvenném szeretném kiprobálni. Ha vki segíteni privátban honnan tudom megszerezni a virágbolti verziót, azt nagyon megköszönném. :)

psn:balazsb1987

(#609) bokrosolajos válasza b05co (#598) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Köszi! Befejeztem, 5. helyen vagyok!

(#610) Ventur@ válasza bab1987 (#608) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem erőltetném ezt helyedben. Még privátban sem ;) .

Az ok, nem a no warez (részben), hanem hogy a virágbolti verziónak köze sincs a jelenlegi változathoz, így teljesen fals értéket kapnál :) .

Ha valamelyik Steam ismerősödnek meg van, akkor Családi megosztásban ki tudjátok próbálni. Én is így osztottam meg egyik ismerősömnek, mert megvétel előtt ő is ki akarta próbálni. Azóta megvette ;) :D .

Ui: Ha az érdekel, hogy mennyire megy a gépeden akkor: Dirt3 + egy picit rátéve a jobb fizika miatt és máris meg van a gépigény ;) .

Ha jár erre moderátor, remélem ezért nem kapok, hogy így ebben a formában válaszoltam a kérdésre :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#611) Bjørgersson válasza Ventur@ (#610) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Warezban nem segítettél, úgyhogy szép is lenne... :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#612) bab1987 válasza Ventur@ (#610) üzenetére


bab1987
tag

Értem, köszi a választ. :K

psn:balazsb1987

(#613) Csapoati válasza Ventur@ (#610) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Van ettől egyszerűbb megoldás is. Megveszi, 2 órája van próbálgatni, ha nem jó, akkor refund.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#614) Ventur@ válasza Csapoati (#613) üzenetére


Ventur@
senior tag

Feltételezve, hogy egyelőre nincs rá keret, de ki akarja próbálni, akkor marad mégis a Családi megosztás. Ezt a refund-os dolgot meg nem vágom, így én csak olyat ajánlottam, amit ismerek és működik :) .

Természetesen abban igazad van, hogy a legegyszerűbb módja a dolognak, amit leírtál :) .

Na de nem offolok tovább.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#615) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na megvettem a gamet tegnap. De még mindig vacilláltam pedig csak 6e volt :)
Nem tudtam még kipróbálni, majd ma. Remélem minden kételyt elhessegetnek majd a játékkal töltött percek.
Majd leírom ide a véleményem ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#616) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Ha valakinek van/lesz kedve alapvetően funolgatni, várjuk a tfrc-be. :) Nem konkurencia a vsr-nek, vagy bármely más komoly rallys ligának (mielőtt valaki nekem esik). Ha elférünk egymás mellett, az szerintem csak jó, meg így több eventet szervezhetünk, ha valaki kettőbe is megy vagy annyi ideje van, hogy nem bírja mivel kitölteni. És ha alázni akar újoncokat... :D Szóval ide főleg rallyval most ismerkedőket várunk, hiszen nekünk is eléggé új a téma.

Sent from my keyBoard

(#617) SpongyaBob válasza N€T0X|N (#616) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Asszem csatlakozom délután :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#618) #78687232 válasza N€T0X|N (#616) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem hiszem, hogy bárki is fog vergődni emiatt. Minél több van, annál jobb. :)

(#619) bokrosolajos válasza N€T0X|N (#616) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Köszi! Semmi baj sincs ezzel, már eddig is 4 ligában játszottam, eggyel több sem probléma. Hamarosan csatlakozok én is!

(#620) SpongyaBob válasza bokrosolajos (#619) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ettől féltem én is :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#621) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Első benyomás: Igazán meglepett ez a játék. Ez inkább a Richard Burns rallyra hasonlít mint a régi Colinokra. Tetszik, de szokni kell még nagyon. Alig tudok az úton maradni..:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#622) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

Na a mai napon én is megvettem, elég meggyőző volt a virágbolti verzió az elmúlt hónapokban, megérdemlik a támogatást :K

(#623) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na szóval, látnotok kellett volna az arcomat mialatt tegnap játszottam a játékkal. Azt hiszitek széles mosoly volt rajta mi, és gyermeki csodálat?! Hát nem! Én sokkot kaptam! :D Vakartam a fejem, hogy "ó anyám hogy fogok én ezzel végigmenni egy gyorsaságin?"
Kész vagyok. Olvastam én, hogy "nem olyan mint a korábbi Dirt részek". Gondoltam oké, az jó is mert nem szeretem az arcade autós játékokat. De ez nem, hogy nem olyan mint a Dirt részek, de egyetlen korábbi rally játékhoz hasonlítható csak, a RBR-hoz. Ami sajnos nekem eléggé kimaradt, mert akkoriban nem volt kormányom, billel pedig...finoman szólva sem volt az igazi.

Egyébként tetszik a Dirt Rally nagyon! Csak nem tudom mikor fogok értelmesen menni vele. Én leginkább pályaautózást vágom (na jó de azt se profi szinten). Ez a rally nekem kicsit ismeretlen terep. Hiába játszottam rengeteget a Colin 1, Colin 2, Rally Championship 2000 játékokkal (billentyűzettel) ez most teljesen új/más.

A kormányt rögtön be kellett állítani mert az alap config amit adott a játék az használhat. És azon is erősen gondolkodom, hogy ne kapcsoljak e be valamilyen segítséget így az elején, vagy szokjam meg így minden segítség nélkül.
Egyébként most olvastam vissza itt a kommenteket, és leírtátok itt párszor, hogy ez nem "gyerekjáték". De erre még sem számítottam. :)
Jó játék ez, csak számomra küzdős lesz fejlődni benne.

Egyetlen komoly bajom, hogy én színtévesztő vagyok, és az itinert jelző ábrákat alig látom. Egyrészt a színük miatt, másrészt mert nagyon vékonyak a kanyarokat jelző nyilak. Így jelenleg leginkább az angol hangra tudok csak hagyatkozni. Erre esetleg nincs valami mod?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#624) N€T0X|N válasza .LnB (#623) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Egyetlen komoly bajom, hogy én színtévesztő vagyok, és az itinert jelző ábrákat alig látom.

Én is... bár én elejétől fogva nem használtam semmit a hud-ból (a nyilak annak a része?), úgyhogy lehet, hogy jobb is, inkább megpróbáltam odafigyelni a navigátorra. Most már egész jól megy, meg lehet szokni. Bár azon kiakadok, amikor érzésre tök más kanyar jön, mint amit mondott, de lehet, hogy azt a nyíl se mutatná jól. :D

Sent from my keyBoard

(#625) #70869248 válasza .LnB (#623) üzenetére


#70869248
törölt tag

detto navigátorra figyelek, még sokat segít a pálykijellésnél használt táblák, általában a egy háromszög ami jelzi milyne kanyar jön majd később, hajtűk előtt szinte mindig van 100-150 méterrel.
mást nem kell használni szvsz, ez a kettő elég.

(#626) .LnB válasza N€T0X|N (#624) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet én is jobban járok ha kikapcsolom. Mert így számomra gyakorlati haszna nincs, csak a képet takarja ki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#627) wolf033 válasza .LnB (#626) üzenetére


wolf033
senior tag

Ha Te is olyan béna vagy mint Én akkor ide [link] jöhetsz nyugodtan. :)

[ Szerkesztve ]

(#628) .LnB válasza wolf033 (#627) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem. Én olyan béna vagyok, hogy egy szakaszon sem bírtam még végigmenni. És ez nem vicc.
Igaz a steam nyilvántartás szerint még csak 0.8 órát töltöttem a játékban, szóval ez szinte semmi. De akkor se értem még egyszer sem célba. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#629) N€T0X|N válasza .LnB (#628) üzenetére


N€T0X|N
őstag

0.8 óra alatt szerintem én se értem célba még... :D A Wales pályákkal most már egészen megbarátkoztam (az tetszik legjobban), az aszfalton meg elég sokat segít a pályázós múlt. Görögöt viszont utálom azokkal a keskeny hegyi szakaszokkal... :((

Sent from my keyBoard

(#630) .LnB válasza N€T0X|N (#629) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Görög versenyt próbálgattam pont tegnap. Vicces volt (vagyis igazából nem) mikor mondja, hogy "left six over jump" és a következő pillanatban csattanok az útat félig elfoglaló b*szottnagy sziklába. :D Há' mondom ez most nagyon kellett, örültem, hogy bírtam menni 100métert az úton erre paff... :D Kész vagyok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#631) bokrosolajos válasza SpongyaBob (#620) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Mitől féltél? Hogy én is csatlakozom, vagy hogy halmozzuk a ligákat? :D

(#632) SpongyaBob válasza bokrosolajos (#631) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Csatlakozol és senkit nem hagysz érvényesülni :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#633) bokrosolajos válasza SpongyaBob (#632) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Eddig nem nyertem, legjobb eredményem csak egy 2. helyezés! Van ott még hely előttem az érvényesülésre :)

(#634) #48967168 válasza .LnB (#630) üzenetére


#48967168
törölt tag

Az ABS-t nyugodtan vedd egyesre, az még belefér!

A kormányszög 900 fokon nagyon sok, én 720-on játszom, azzal jobban kontrollálható! Ez alá ne menj, mert az nem valós (na jó a wrc-knél igen, de azok még odébb vannak)

A navigátornak lehet állítani hogy egy picit hamarabb szóljon, de ez sem óv meg az ilyen meglepetésektől minden esetben... :)

Ha hátsókerekessel mész akkor érdemes egy picit lazítani a difin, így nem akar kitörni minden kigyorsításnál, és érdemes a fékerőt egy picit hátrébb tolni, hogy féktávon meginduljon a hátulja és utána már gázzal be lehet fordítani.

És a kanyarok előtt szinte mindig hintáztatni kell, ez nem pályaautó! ;)

Ja, és ne akarj fiatalabb verdát a 70-es évektől egyelőre...

Remélem segít...

(#635) Ventur@


Ventur@
senior tag

.LnB:

Egyetlen komoly bajom, hogy én színtévesztő vagyok, és az itinert jelző ábrákat alig látom. Egyrészt a színük miatt, másrészt mert nagyon vékonyak a kanyarokat jelző nyilak.

Ezt szerintem simán lehetne jelenti a fejlesztőknek, hogy legyen egy color blind opció is a játékban az itinerre. BF3-ban van és ha ott meg tudták oldani, akkor itt sem lehet nagy tudomány :) .

Szerintem vannak azért jó páran, aki szintén színtévesztők és lehet örülnének egy ilyen opciónak.

Aki ért hozzá, az meg is írhatná a CM-nek. De ez nem én leszek. Angol tudásom meglehetősen szerény :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#636) fagy53 válasza .LnB (#623) üzenetére


fagy53
nagyúr

Üdv!
"Így jelenleg leginkább az angol hangra tudok csak hagyatkozni. Erre esetleg nincs valami mod?" - elhangzott már egy pár jótanács, de előbb-utóbb megtanulod a pályákat és nem lesznek ehhez hasonló problémáid.
Hiába az audiovizuális itiner, a memóriád übereli ezeket a segítségeket...
Aki korábban sokat nyűstölte az RBR-t annak most könnyebb dolga van, sok minden visszaköszön a grafika kivételével, mert az káprázatos hozzáképest.
Az újabb javításoknak köszönhetően sokat javult pl a 60'-as évek autóinak vezethetősége, a jobb kormánybeállítások rengeteget javíthatnak a vezethetőségen és szerintem változtattak valamelyest a fizikán is.
A jó kormánybeállítás felér egy fél győzelemmel, a jó memória meg a másik fele. :D

(#637) Musicking válasza .LnB (#623) üzenetére


Musicking
aktív tag

Itt találsz egy kicsit intenzívebb szinű ábrákat ( Pace Notes) vagy az Ego PSSG Editor-al kibontod a b_osd_codriver_a.pssg fájlt, átszinezed (photoshop, paint.net) majd visszacsomagolod.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#638) #78687232


#78687232
törölt tag

Egyszerűbb megtanulni a mapot és ezt nem arcoskodásból mondom. Tegnap elkezdtem kontrollerrel játszani, az összes segítséget kikapcsoltam. 3-4. kör után tűnt fel az ábrák hiánya. Pedig azt hittem, hogy én is sokat használom. Mindez német pályákon, nem igazán ismerem (még).

(#639) Chalez


Chalez
őstag

Üdv!

Beszereztem én is a proggit, steamen Chalez néven futok, aki esetleg gondolja felvehet barátnak, mert hosszútávon is érdekelni fog a Dirt Rally ahogy látom... :R

Más: aki esetleg nem próbálta volna, a grafikai beállításoknál az advanced blendinget offolva kb dupla fps nyerhető...

(#640) #78687232 válasza Chalez (#639) üzenetére


#78687232
törölt tag

Üdv erre! Felvettelek, a tippet meg köszönöm, holnap kipróbálom.

(#641) ffodi válasza Chalez (#639) üzenetére


ffodi
veterán

Még az a szerencse, hogy alapban ki van kapcsolva az a csoda opció. :D

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#642) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

A német itiner az agyamra megy! Borzalmas.
Többször az út terelők közé futottam, olyan későn mondja, hogy már nincs mit tenni. A visszajátszás mellett a második leggyengébb része a Dirt rallynak. Nem kellett volna a saját munkatársukra bízni ezt SZVSZ

Most sem sikerült egy jót autóznom, a 2. időre volt elég

(#643) Chalez válasza #78687232 (#640) üzenetére


Chalez
őstag

Köszi, és a többieknek is! :R Amúgy az az egy opció ami megfog bármilyen vasat ahogy néztem.

(#641) ffodi Na igen, észrevettem az elején, gyorsan be is kapcsoltam, aztán csak néztem, hogy egy 1500/2000-es GTX 980-at mi fingat meg ennyire... :F Aztán gyorsba kipróbáltam, mi van ha azt kikapcsolom, hátha nem véletlenül van ultra beállításon is az az egy off-on :DDD :DDD

(#644) N€T0X|N válasza bokrosolajos (#642) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ja... németet nagyon meg kell tanulni, mert néha én is kiszaladok a mezőre. :D

Sent from my keyBoard

(#645) b05co


b05co
tag

Lezajlott a heti VSR party! Már 43 versenyző van a ligában és 14-en most célba is értek! Gratula!

Heti VSR league menetrend : VSR_hu
Időpont: 2015. július 18. (17:20-tól) - július 25. (17:00-ig)
Szakaszok : 4 görög szakasz és 4 német szakasz
Szervizpark: Minden második szakasz után
Autók: 80-as évek RWD

Amennyiben van rá igény,jövő szombattól mehet egy Pikes Peak túra!

Köszi mindenkinek aki visszajelzett és indult. Sok sikert az új kiíráshoz mindenkinek :)

(#646) b05co


b05co
tag

Tegnapi livestreamből az utolsó szakaszom így sikerült :) Van benne hiba dögivel, de azért helyenként egész látvágyos talán.

[ Szerkesztve ]

(#647) b05co


b05co
tag

Célbaérés LVL99 :D . A legkomolyabb amikor belassítja ahogy lefelé zuhanok a hegyen :D

(#648) cinkoxid válasza b05co (#647) üzenetére


cinkoxid
senior tag

de fura bekapcsolt huddal.
nagy mákod volt, én ilyenkor általában fának csapódok :D

(#649) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm szépen mindenkinek a segítő tanácsokat!
N€T0X|N, b-type, GalaHUN, Ventur@, fagy53 :R
Sajna azóta nem volt még időm játszani. De megfogadom őket! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#650) Shodan válasza bokrosolajos (#642) üzenetére


Shodan
addikt

Lehet állítani hogy az itinert egy kicsit előbb mondja. Úgy már kicsit jobb a helyzet, de egy két helyen még így is valóban necces.
Érdekes hogy azt írjátok hogy az elején még végig menni egy gyorsaságit sem lehet, pedig billzettel szerintem annyira nem vészes, pedig bénának tartom magam. :D Na kormánnyal viszont annál nehezebb, de sokkal nagyobb fun!

2 hét múlva kb megint megyek "A"-s evo VI-al kiváncsi vagyok mennyire más a mostani kormánybeállításomhoz. Egy normális FFB beállítás brutál hogy mennyit dob az élményen az alap beállítással nem is nagyon mentem kormánnyal. A másik nagy plusz a hangok. A görög gyorsokaon a hajtűkből való kigyorsításnál amikor dobja a kavicsot/murvát na az pont olyan mint egy rendes versenyautóban. Persze szigorúan fülessel :)

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.