Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#201) vzsryl válasza vzsryl (#198) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Na, megvan a Logitech Formula Force EX. Hogy tudom működésre bírni a pedálokat? Driverben még működött. Teljesen retardált vagyok a témával kapcsolatban, nem volt még kormányom.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#202) vzsryl válasza vzsryl (#201) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Sikerült beállítani. Hát rohadt sz@r vagyok még. Billentyűzettel sokkal jobban toltam. Majd belejövök ebbe is. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#203) szekto


szekto
aktív tag

Hali!

Mint tudjátok, láttátok, az első esemény véget is ért. :)

Sajnos most elfoglaltságaim miatt leghamarabb a holnapi nap (vasárnap) tudok valamikor összehozni egy újabb eseményt, így addig is türelmeteket kérném.

Megértéseteket köszönöm, és hamarosan ismét találkozunk a virtuális szakaszokon! :K

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#204) gaben88 válasza szekto (#203) üzenetére


gaben88
őstag

Koszonjuk! :-)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#205) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!

Ma én is megvásároltam a játékot. Szenzációs amit eddig láttam belőle! :)

A hangulat megragadása végett beszéljen egy screenshoot helyettem. :R

[ Szerkesztve ]

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#206) szekto


szekto
aktív tag

Hali!

Megcsináltam a 2.évadot (S02), 2 event, 6 szakasz/event.
- 1. event időtartama: 2015.05.11. 12:00 - 2015.05.17. 23:00
- 2. event időtartama: 2015.05.14. 12:00 - 2015.05.20. 23:00

Autók:
- 1. event: GroupA
- 2. event: 1960s, 1980s (RWD)

Szakaszok:
- 1. event: 3 szakasz Greece Route 1-ból, 3 szakasz Greece Route 2-ból
- 2. event: nem merem leírni, mert meg leszek lincselve :D :U Legyen meglepi ;] :P :C

A liga oldala: [link]

Jó szórakozást!

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#207) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

gamepaddal egyre jobban megy. Már törés se nagyon van az autóimon, amikor célba érek ;]

(#208) Ventur@


Ventur@
senior tag

Üdv!

Valaki tudna MOMO-hoz használható kormányzási értékeket (azok a csúszkák játékon belül. Deadzone meg ilyenek :) ), mert még a Fulvia-val sem bírok, így meg nem igazán adja :O :D .

FFB értékeket belőttem 20%-ra, az nekem megfelelő, de a többi csúszkáshoz lövésem sincs mit állítsak. Gondom: Rohadtúl elmászkál az autó már 2. fokozatban is (Fulvia még mindig). Illetve még ami fura (rFactor és AC-hoz vagyok szokva :) ), hogy középen tartva laza a kormány, de amint tekerem felkeményedik és nagyon zavaró (ezt rFactor-ban ki tudtam küszöbölni egy - vagy + FFB értékkel. Mod függő volt, melyik kellett.).

Tisztában vagyok vele, hogy ez rally és az esetek nagyrészében állandóan cibálni kell a kormányt, de erre az elmászkálásra még nem találtam megoldást :) .

Előre is kösz a segítséget :R !

Ui: Kipróbáltam bill.-el is....érdekes :D . Nem egy DiRT 3, ahol a visszafordító előtt pici fék, majd Ken Block option ON és kilinccsel, egygázon, telin elfér :D . Igaz no assist-tal próbáltam a DiRT Rally-t bill-el és hát persze, hogy az Impreza-val. Mi mással lehet kezdeni :DDD ?!

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#209) Strezi válasza Ventur@ (#208) üzenetére


Strezi
őstag

Egyelőre nem lehet kiküszöbölni ezt az FFB hibát, de elsődleges prioritással dolgoznak rajta.
Ha igazán hardcore vagy, akkor kapcsold ki (force és weight 0) és told úgy egy darabig :DDD

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#210) Gigi01


Gigi01
őstag

Hali!

Virágbolti verziót próbáltam.A murvás résznél elment a kedvem,de kipróbáltam más szakaszokat,ahol viszont piszkosul beleszerettem.
A kérdés,hogy itt is lessz időkorlát a megvásárlásra,mint a P.Cars-nál volt?
Kizárólag csak steamen lehet megvenni,illetve ha nem,mindenképpen kell hozzá steam?

[ Szerkesztve ]

(#211) Csapoati válasza Gigi01 (#210) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak Steam, mert még nincs ugye kész a játék (Early Access). Időkorlát így nincs, de ha véglegesnek titulálják (ami nem idén lesz szerintem), akkor drágulni fog. Akciót viszont kaphat addig is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#212) Gigi01 válasza Csapoati (#211) üzenetére


Gigi01
őstag

Köszönöm! :R

(#213) Ventur@ válasza Strezi (#209) üzenetére


Ventur@
senior tag

Gracias az infót. Megpróbáljuk, mert PRO vagyok :DDD ;] .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#214) gaben88 válasza szekto (#206) üzenetére


gaben88
őstag

Nem tudom csapatni. Azt irja, hogy RaceNet szolgaltatas nem elerheto, probaljam kesobb... Masnak is ez van?

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#215) SpongyaBob válasza gaben88 (#214) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szintén..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#216) szekto válasza gaben88 (#214) üzenetére


szekto
aktív tag

Gondolom karbantartás lehet, hátha hamar megoldják. :)

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#217) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Remélem azért kapcsolták le, mert nagyon sokan csaltak moddolt autókkal és már dolgoznak az anti-cheat megoldáson!

(#218) SpongyaBob válasza bokrosolajos (#217) üzenetére


SpongyaBob
veterán

A dirt 3-ban például a mai napig olyan világcsúcsok vannak amit lehetetlen menni..

Egyébként meg már működik az oldal :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#219) fagy53 válasza Strezi (#209) üzenetére


fagy53
nagyúr

Üdv!
Utoljára a CM az F1 2010-hez készített elfogadható fizikát, azelőtt és azóta - semmi!
Reménykedtem a DiRT3-nál, de a kiváló grafika mellé nem párosult sem a játékélmény sem a fizika. :O
Most hasonló cipőben járunk, meseszép a grafika, jártam pl Görögországban hasonló utakon és mintha visszatértem volna...., de változatlanul súlytalan, légpárnás autót kell vezetnem, ahol a kormány beállítása külön művészet! Nem elég, hogy az FFB tényleg pocsékul működik, de szűkek az állítási lehetőségek és az autó a régi jó CM szokás szerint egy kanyar előtti fékezés után úgy viselkedik mintha blokkolt volna fék, kormányozhatatlanul csúszik a korábbi haladási irányba. Nem várok el RBR-es fizikát a sok billentyűs, gamepados srác miatt, de legalább egy kicsit legyen reális az irányíthatóság!
Annakidején egymagos procira és 128MB-os VGA memóriára írtak ennél realisztikusabb autós játékokat, igaz a megjelenítés nem volt sehol a jelenlegihez képest, de 2015-ben elvárnánk egy minden szempontból realisztikus játékot, így csak a megjelenítés tökéletes!
Csak nálam nem jeleníthető meg a pályák hossza?

(#220) cinkoxid válasza fagy53 (#219) üzenetére


cinkoxid
senior tag

Néha valóban könnyen ugrál az autó, mintha nem lenne súlya neki. nem vagyok nagy rallys, de ez feltűnt. Talán majd javítják.

Gampeddal, minimális assistal, 3. hely.

(#221) akyyy válasza cinkoxid (#220) üzenetére


akyyy
senior tag

melyik az a minimális assis?
meg milyen beállításokkal mentél?
néha nekem is sikerül a harmadik hely, de többnyire 5 és 6. vagyok :D

(#222) cinkoxid válasza akyyy (#221) üzenetére


cinkoxid
senior tag

abs, traction control, stability control 1
De most kikapcsoltam mindet, nagyon nem érzek különbséget.
Az elején 6-8. voltam, de elite szinten már jobban megy :P
Az autók beállításaival szoktam szórakozni, de gondolom mások is.

(#223) #78687232 válasza szekto (#206) üzenetére


#78687232
törölt tag

Finish

Nektek sikerül belépni a ligába? Engem hibára hivatkozva legalább négy napja nem enged be. Ha esetleg ez így marad, nem kéne még csúsztatni kicsit a jelenlegi versenyt? Belépés nélkül nem sokan leszünk :)

Pontrendszert szeretnétek? Az én gondolatom: mondjuk az első 6-8 kapjon xy pontot és azt negyedévente összesítjük. Utána meg az első hármat be lehetne dobni egy közös mérkőzésbe, ahol egy ultrahosszú kupán eldőlhetne, hogy ki az abszolút nyertes.

(#224) gaben88 válasza #78687232 (#223) üzenetére


gaben88
őstag

De, csúsztass hátha jó lesz! :)

Illetve én nem vagyok ott a eredménylistán! :( (gaben306hun)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#225) #78687232 válasza gaben88 (#224) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ne haragudj, ezt a listát is innen szedtem. A következőnél már remélhetőleg nem lesz ilyen gond (majd sűrűbben gyűjtöm az adatokat). Nem igaz, hogy négy nap alatt nem tudták ezt a belépési problémát kijavítani. :F

(#226) gaben88 válasza #78687232 (#225) üzenetére


gaben88
őstag

Nem gond. Amúgy azt hiszem 6. lettem a végén! :DDD

Hát mivel nem végleges a játék, így ezt sajnos le kell nyelnünk azt hiszem. :(

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#227) Rasiel


Rasiel
senior tag

Kipróbáltam a játékot, tényleg nem lett rossz. Van benne kihívás bőven, főleg úgy, ha a különböző segítségeket teljes egészében kikapcsolja az ember. Viszont, ami igazán dühít, hogy a játék fizikáját végre valahára miért nem tudják rendesen megcsinálni? Több esetben megmosolyogtató ahogyan viselkedik az autó és ez sajnos nehezít a játékon is. Irányítás szerintem szokható, bár kétségkívül nem egyszerű, gyakorolni kell. Ugyanakkor sokszor az az érzésem, mintha jégen mennék, több esetben nem könnyű megtartani az autót. Igaz, csak egy Logitech gamepad-el tolom. :B

Mindezektől függetlenül nekem tetszik, várós számomra. :K

[ Szerkesztve ]

(#228) szekto válasza #78687232 (#223) üzenetére


szekto
aktív tag

Az a gond, hogy amint egy valaki belép a raliba és teljesíti is azt, már nem tudok semmit állítani rajta. Szóval ezen sajnos nem tudok semmit sem tolni. :(

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#229) fagy53 válasza Rasiel (#227) üzenetére


fagy53
nagyúr

Én kormánnyal /DFGT/ játszom és kifejezetten az irányítás a nehézkes ebben a játékban. Fizikáról írok sokszor, de ma összehasonlítottam a különböző géposztályok autóinak viselkedését ugyanazon pályán / murvás görög/ és le a kalappal a fejlesztők előtt! Érdekes módon egyedül a két FWD, az 1960-as Mini és Lancia Fulvia viselkedett kissé abnormálisan. Láthatón túllihegték egy kicsit az elsőkerekesekre jellemző alulkormányozottságot a programozók, egy civil autót könnyebb a valóságban ezeken a pályákon ilyen tempóval irányítani, mint ezeket. Aszfalton meg átesnek a ló másik oldalára és a montecarlói szakaszok már szinte arcade-osak!
Sajnos a gond ott lehet, hogy a srácok még csak gondolat sem voltak, amikor ezek az autók történelmet írtak és nehéz belőni ma ezen veteránok pontos fizikáját.
Rendkívül élvezetes a többi autóval a verseny, a grafika lenyűgöző. Mindenképpen kívánatos lenne felülvizsgálni az input eszközök illesztését pl a kormányoknál hiányoznak a részletes beállítási opciók, máshol ez természetes.

(#230) Ventur@


Ventur@
senior tag

Májusban Pikes Peak Pack és valahol, mintha láttam volna egy képet, hogy ma jelenik meg. Erről tud valaki, valamit? Itt most csak pályák várhatók, vagy pálya/autó kombó?

Illetve aktiválják a Hillclimb opciót is :) ?

Angolom hagy némi kívánnivalót maga után, ezért teszek fel ilyen "hülye" kérdéseket. Bocsi :D !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#231) Csapoati válasza Ventur@ (#230) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tudtommal nincs konkret megjelenesi datum. A Hillclimb mod meg elegge kelleni fog a Pikes Peakhez. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#232) snecy20


snecy20
veterán

Nem volt még módomban kipróbálni, DIRT 3-hoz képest milyennek mutatkozik a gépigény?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#233) SpongyaBob válasza snecy20 (#232) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Kicsit nagyobb, de nem vészes. Szerintem az ajánlott gépigény kicsit túl van lőve.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#234) #48967168


#48967168
törölt tag

Tolja valaki a karriert?

Eddig azt vettem észre, hogy ha egy bajnokság befejeződik, a következő egyel nehezebb szinten indítható csak. Van arra mód, hogy újra egy alacsonyabb nehézséggel próbálkozzak anélkül, hogy az "állásom" törlődne? (nyilván nem akarom a profilomat/versenyzőmet törölni)

Mert már végre kezd összeállni egy ütőképes szervizcsapat, és pár autó is maxra van fejlesztve, nem akarom elveszíteni őket, de most lépnék be a BMW E30 M3 világába és jó lenne nem elite nehézségen kezdeni... :)

(#235) SpongyaBob válasza #48967168 (#234) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Persze. Mikor folytatnád a karriert itt a discardra mész majd F1, utána F3 majd ok és kezdheted előről :)

Fejből nem tudom a megnevezéseket, de a bill. kombókat azt igen :D

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#236) Ventur@ válasza Csapoati (#231) üzenetére


Ventur@
senior tag

Aha! Akkor megint csak álmodtam az egészet :DDD . Pedig meg mertem volna esküdni, hogy láttam egy ilyen szürkés naptáras képet, amin ott volt, hogy Pikes Peak Pack - may.15. Akkor még sem :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#237) snecy20 válasza SpongyaBob (#233) üzenetére


snecy20
veterán

Dirt3 dobott 90 FPS körül fullHD-ben 8x élsimítással, ha ez hozza a felét, már minden oké. :)

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#238) SpongyaBob válasza snecy20 (#237) üzenetére


SpongyaBob
veterán

[link]
Igaz, hogy itt egy i5 van melette, de szerintem nem lesz gond :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#239) Csapoati válasza Ventur@ (#236) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Valoban May 15, csak a 15 az evre vonatkozik. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#240) #48967168 válasza SpongyaBob (#235) üzenetére


#48967168
törölt tag

Köszi a tippet, kipróbálom!
Mondjuk a kormány gombjai kissé kuszák nálam a Gte-rim mod miatt, de majd csak lesz valami... :)

(#241) Grougon


Grougon
tag

Sziasztok,
nálatok nem fordulet elő az hogy kb 20 fok kormanyfordulattal be lehet venni szinte a hajtűkanyart?
G25-re beállításokat tudnátok adni?

Köszi

(#242) #48967168 válasza SpongyaBob (#235) üzenetére


#48967168
törölt tag

Hát sajnos a discard meg sem jelent... :(

Mókás lesz a pro bajnokság így... Mondjuk zöld szakaszokat így is dobálok, 2-3 helyekre érek be ha nem borítom fel sehol el (minden segítség kikapcsolva) de azért jó lett volna még lentebb gyakorolni. Nagyon kéne mégegy szerelő... :(

(#243) polonic


polonic
félisten

Jön a Pikes Peak később ebben a hónapban.
[link]

(#244) akyyy válasza #48967168 (#242) üzenetére


akyyy
senior tag

én nem jöttem még rá erre a szerelős dologra. mit befolyásol? jobb lesz tőle a kocsi? vagy ha össze van törve, több mindent tudak megcsinálni fél óra alatt?
vagy mi értelme van szerelőket venni, jobbakat, illetve slotokat?

multkor vettem egyet, de nem tünt fel hogy jobb lenne, és kb 10 szakazs után felmondott.

(#245) cinkoxid válasza akyyy (#244) üzenetére


cinkoxid
senior tag

gyorsabban javítanak

(#246) #48967168 válasza akyyy (#244) üzenetére


#48967168
törölt tag

Egyrészt gyorsabban javítanak, 3-4 szerelővel már ésszerű használat mellett újra tudják építeni az autót. Másrészt a perk-eikkel felgyorsíthatják a kocsik fejlesztését.
Ja, és nem mondanak fel hanem lejár a szerződésük. Erre érdemes figyelni, mert a perkek a közösen töltött km-eken múlnak...

(#247) Stylefilter


Stylefilter
csendes tag

Durván 6 éve szinte kizárólag szimulátorokat nyüstölök ,sokat játszottam régen a RBR-val,ami nagyon visszaadta az igazi rally hangulatát,amikor a sorozatos bukkanók felett satufékkel 140-el repülve a felfüggesztés néha néha beleüt a talajba egy-egy csatanás kiséretében,mikor éppen a földhöz ér,közben folyamatosan megy ki a segge és blokklnak a kerekek + visszakéne pakolni egyesbe mert a kanyar egyre csak közeleg,épphogy becsúszol 90 fokban ,kuplungon taposva,a hátsó lökhárítóval végigkarcolva a bokrokat, hallani a kaszni nyekergését,bal első kerék a levegőben ,utólér a por miközben 600 méter csúszás után a fordulatszám ismét 7ezer felett,a kerekek kaparnak és kifújod magad a következő kanyarig. :D Na ilyet a Dirt nem tud,már csak azért sem mert a ffb pocsék,mű effektekből áll,beállítások menü árkádosan szegényes'az autók akár 10 másodpercig is gurulnak ha 150-nél elveszem a gázt... :DDD hát ha még a fékre is rálépek,függetlenül az út felülettől irreálisan hamar megáll,mágnesként ragad a útra,felborítani kb lehetetlen,emellett gyengének is érzem az autókat, félgázzal nem hajlandók elindulni,alig gyorsulnak. Mintha a fék állandóan fogná a kerekeket,folyamatosan erőlködik a motor.
Mindezek ellenére jó játék,tetszik,ellehet vele lenni.Csodát nem vártam a cm-től,sose volt céljuk a szimulátorosok meghódítása,most jöttek rá hogy a ken block bohóckodás 0 kihívással hamar megunható,és negyedszerre már nem tudják ugyanazt eladni,ezért beleugrottak a komolyabb dolgokba.Az eredmény attól függ mihez képest nézzük, az előző részekhez képest valóban szimulátor... de egy LFS,AC,RBR-és társaihoz képest maximum egy nehezebb árkád autós játéknak nevezhető,ami nem feltétlenül baj. :) Én pl örülök neki hogy visszatértek a kezdetekhez.

(#248) cinkoxid válasza Stylefilter (#247) üzenetére


cinkoxid
senior tag

érdekes, nekem nagyon sokat csúszik bizonyos talajon ha fékezek, illetve túl könnyen felborulok. Kis bukkanó, azt már borul. Gyorsulás is megfelelő nálam. Melyik géposztállyal próbáltad?

(#249) Stylefilter


Stylefilter
csendes tag

Majdnem minden autót próbáltam,elszórakoztam vele.A beállítások között minden segítség off,szóval ez sem lehet baj.Igazából főleg az Audi S1 fura,gyenge ahhoz képest milyennek kéne lennie,valamint a RWD autók nagy része érdekesen viselkedik.Driftelni,avagy irányítottan csúszni nem igazán lehet egyik autóval sem,de ez már a fizikai engine határa miatt van.Valszeg ezért nincs normális ffb sem,mert amíg más szimulátorokban a két első kerék tapadása,és elfordulása határozz meg hogy mozog a kormány,addi a dirt-ben egy előe beállított valami végzi ezt effektekkel javítva,komplikát számolások helyett.A kormány sem pörög vissza,megáll mindig középen,rákell rántanom erősen hogy irányban tartsa az autót.RBR-ben (a valósában is) ha nagyobb sebesség mellett keresztbefordítod az autót,akkor az ilyen ki tudja hol áll meg feeling,csúszik és pörög ameddig valami meg nem állítja,akár százmétereket is csúszhat így,ahogy a súlypont vándorol egyik oldalról a másikra,a kormányt meg ugye minden egyes seggkitolásnál próbálják irányban tartani a kerekek,ezért pörög...Mindegy,nem akarok erről oldalakat írni,aki látott már rally-t,vagy vezetett már rally autót az biztos tudja hogy viselkedik egy rallyautó,nem egy harcore simről beszélünk,úgyhogy nem is várom el tőle a bonyolult ,cpu igényes fizikát,akkor nem lehetne ilyen szép a graf.

(#250) snecy20 válasza Stylefilter (#247) üzenetére


snecy20
veterán

"Durván 6 éve szinte kizárólag szimulátorokat nyüstölök"

Akkor ínséges időket élhettél át, mert az elmúlt 6 évben nem sok valódi szimulátor jelent meg. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.