Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#801) Joshi válasza Joshi (#800) üzenetére


Joshi
titán

"Mértem egyet 1080p-ben, hát kisebb proci kihasználtságom lett ugyan azon a pályán."

Most nézem hogy az átlag viszont nőt ~2%-ot, akkor egy gyenge rendszernél biztosan többet számít. Egyébként ezért lesz jobb a DX12, mert ott ez a probléma megszűnik feltéve ha AMD vga-ja van az embernek.

(#802) szekto válasza SpongyaBob (#797) üzenetére


szekto
aktív tag

Nem azon a gépen használom, ami az aláírásomban van. Hanem ezen:

- AMD A10-5800K
- GTX 960
- 8 GB DDR3 RAM

Nem a legacélosabb a proci, de eddig minden simán futott rajta, és pont nem egy DiRT Rally-nak kéne megfogni.

Egyébként nem egyedi a probléma, tegnap felvetettem CM fórumon, írták, hogy nyugodjak meg, nem egy embernek van hasonló problémája.

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#803) szekto válasza szekto (#802) üzenetére


szekto
aktív tag

CM fórum:

"I have an AMD Phenom II X6 1055T 2.8GHz CPU and a Radeon 290X and don't experience stuttering when hitting the tyre walls.
But I don't think it is just the combo of CPU and GPU that makes or breaks it. There are people that have better CPU and GPU that experience that stuttering.

Or is it the GPU, does anyone with an AMD GPU experience that stuttering when hitting the tyre wall?"

Oké, feladom :D :DDD

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#804) Skeleton01 válasza rocket (#778) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Én is X360 paddal tolom a gamet, kb. ~ 1 hónapja, nagyon sok beállítást kipróbáltam, az alábbi vált be nekem leginkább: sensitivity: 50%, linearity: 50%, steering deadzone: 20%, a többi alapon hagyva.

Egy Clubman Championship győzelem már összejött nemrég a Mantával, és a többi B csoportos géppel is egész jól partiban tudok lenni az ellenféllel. Most próbáltam a "kis oroszlánt" a Montén, és egész jól vezethető az is. ;)

(#805) rocket válasza Skeleton01 (#804) üzenetére


rocket
nagyúr

2 napja en is a 50/50/20 beállítást hasznalom, F2 Kit Car Elite bajnoksagot sikerult megnyernem a Seat-al, most Mastersben megyek, eddig 2. hely jott ossze Monacoban :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#806) sto1911


sto1911
veterán

Sziasztok, mennyire szimulator ez a jatek? Richard Burns-re hajaz, vagy a regebbi Dirtokre? Billentyuvel/gamepaddal milyen?

(#807) Joshi válasza sto1911 (#806) üzenetére


Joshi
titán

Inkább szimulátor mint arcade. Billentyű/gamepad? Állítólag használható, de jobb kormánnyal.

(#808) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!
Én is most megnéztem nálam a a magok ilyen 60-65%-os kihasználtságon vannak.
Szerintem bugos még a rallycross rész.
A ground covert meg az utolsót ha kikapcsoljátok akkor sokat dob rajta.A ground cover a fűvel bokrokkal van kapcsolatba,a másik meg a fáknak a lombozatát teszi szebbé.
Nem tudom mi lehet,hiszen a sima rallyban megy szépen a játék.
Remélem csak bugról van szó.

(#809) Skeleton01 válasza rocket (#805) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Az szép, grat! :)
Wales Rallyra egy-két jó tanácsot szívesen meghallgatnék, rémálom számomra az a pálya. :(

(#810) rocket válasza Skeleton01 (#809) üzenetére


rocket
nagyúr

Controllerrel csak kicsi gaz elvetelekkel lehet kivedni az auto ossze-vissza pattogasat a Wales-i palyakon, ezen kivul par nyugtato ajanlott, mert eleg hamar a falhoz akarod majd vagni a controllert :DDD

HID menujeben a Timerst ki kell kapcsolni, mert nagyon zavaro amikor kiirogatja az idoket.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#811) rocket


rocket
nagyúr

Sikerult bajnoksagot nyernem controllerrel Master fokozaton F2 Kit Car Seat Ibizaval, Monaco 2., Gorogorszag 5. , Nemetorszag 1. , Wales 1. , 78 pont elso hely :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#812) SpongyaBob válasza rocket (#811) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Az igen, grat hozzá :)

Milyen segítségek voltak bekapcsolva?

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#813) Joshi válasza SpongyaBob (#812) üzenetére


Joshi
titán

"Milyen segítségek voltak bekapcsolva?"
Ellenfél 60%-on volt? :DDD

(#814) Ventur@


Ventur@
senior tag

Üdv rallysok :) !

Lenne egy gondom, amire nem tudom a megoldást és hátha van itt valakinek ötlete. Nos a következő a helyzet:

Ma akartam tolni egy kis Rallycross, mert még nem próbáltam és a Top3-ig eljutottam, majd egyszer csak beállt a kép, hang elment és ennyi. Már korábban is volt ilyen, mikor a német pályán próbáltam ki egy FWD autót, aztán abba is hagytam a DiRT-öt. Viszont ma megint előjött és nem tudom hol lehet a probléma.

Gyanítom, hogy nálam a 0.6-ös patch után valami nem lett kerek, mert míg be nem jöttek a német pályák és a Rallycross, addig nem volt problémám. Valószínűleg a vas is kevés már alá - valaki fentebb írta, hogy az új patch-ekkel megnövekedett a gépigény is -, de szeretném kideríteni, hogy jó-e a feltevésem :) .

Ha kell infó még akkor íme:

OS: Win7 64bit Home Premium (minden patch feltéve)
Catalyst 15.7
Alaplap: Gigabyte GA-MA770 DS3 (rev2)
CPU: Phenom II X4 955 BE (húzva 3.7 Ghz-re és 1.350 V-on megy. A gyári érték az 3.2 Ghz lenne és ez 1.425 V-on)
4 Gb DDR2 800 Mhz Kingston RAM (4x1)
MSI HD6670 1 Gb GDDR5

Más játék alatt nincs gond (több óra Borderlands és BF3 alatt semmi baj. Se BSOD, de VGA crash, semmi. Ezeket tolom sűrűbben mostanában), csak is a DiRT Rally-val van. Még annyi, hogy szinte LOW grafikán tolnám a DiRT-öt, de így nem nagyon fogom, ha nem tudom mi a gond :) .

Ha bármi egyéb infóra szükségetek van, írjátok meg és amit tudok megadok. Előre is kösz, ha valakinek van ötlete :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#815) Joshi válasza Ventur@ (#814) üzenetére


Joshi
titán

Ismert Bug a játékban, reméljük hamarosan orvosolják. :R

(#816) Ventur@ válasza Joshi (#815) üzenetére


Ventur@
senior tag

Köszönöm a választ. Akkor megnyugodtam :) :R .

Ez a Rallycross meg valami isten jó. Féltem, hogy a nagy porozástól, ha mennek előttem, akkor alig lesz fps-em, de szerencsére ahhoz képest jól bírja a vas. Remélem ebből lesz rendes multis csapatás (nem a mostani eventes megoldásra gondolok) :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#817) rocket válasza SpongyaBob (#812) üzenetére


rocket
nagyúr

Automata valto, ABS 5, TC/SC 3.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#818) #48967168 válasza rocket (#817) üzenetére


#48967168
törölt tag

Akkor mi két különböző játékkal játszunk... :)
Minden off, abs1

(#819) rocket válasza #48967168 (#818) üzenetére


rocket
nagyúr

En controlerrel nyomom nem kormannyal, akkor mi ket kulonbozo játékkal jatszunk :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#820) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!
Míért van ez a 24 órás hülyesége az AMD-nek a kód beregisztrálásnál?
Tegnap este megcsináltam a fiókomat,erre még most sem tudok belépni mert azt írja ki,hogy ellenőrzés alatt van a fiókom.
Miért nem lehet ezt gyorsabban csinálni...

(#821) rocket válasza csabi0805 (#820) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
Valoban nagy hulyeseg, en meguntam par oraval kesobb a varakozast (a regisztraciotol szamitva, tobb mint 24ora telt el mire megjott vegul az aktivacios email), es a masik tipusu regisztracioval is csinsltam accot, ahol telefonszamot is meg kell adni, de leglabb jott rogton sms es email kod, es mar mehet is a Steam regisztracio :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#822) csabi0805 válasza rocket (#821) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Én is úgy csináltam utána. :D
De akkor abban segítsél már légyszives hogy ha beírom a kódot utána visszalépek kiírja hogy thank you for choosing amd.
Utána honnan lehet letölteni a játékot,mert nem találom sehol sem. :DD

(#823) rocket válasza csabi0805 (#822) üzenetére


rocket
nagyúr

Miutan beirtd az email es sms kodot, kapsz 1 Stem kodot, azt megadod a Steam programban, letoltod es jatszol :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#824) csabi0805 válasza rocket (#823) üzenetére


csabi0805
aktív tag

De ezt a steam kódot hová küldik az email címemre?
Mert én nem kaptam semmilyen kódot egyenlőre. :U

(#825) rocket válasza csabi0805 (#824) üzenetére


rocket
nagyúr

Miutan aktivalodott a profil regisztraciod, utana kell megadni a kartyan levo szamot, majd ha jol emlekszem general a weboldalon egy Steam kulcsot, es nem emailben kuldik.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#826) csabi0805 válasza rocket (#825) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Nekem megköszönte hogy aktiváltam a fiókot aztán utána semmi.

(#827) rocket válasza csabi0805 (#826) üzenetére


rocket
nagyúr

Azzal csak a profilt aktivaltad, mostmar be tudsz lepni a profilodba, a kartyan levo szammal par adat megadasa utan (pl. milyen kartya melle volt) regisztralod a jatekot, amire ok adnak cserebe egy Steam kulcsot.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#828) Gigi01 válasza rocket (#821) üzenetére


Gigi01
őstag

Jah,én is így jártam el! :)

(#829) Strezi


Strezi
őstag

Elvileg ma lesz egy frissites. Lehet versenyezni, egymassal ;)

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#830) SpongyaBob válasza Strezi (#829) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi az infót, mindjárt vége a melónak :D

Szerk.: Már lehet is tölteni.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#831) cyberkind válasza Strezi (#829) üzenetére


cyberkind
félisten

WRC jogok esetleg nem szállnak át ide valamikor a csodás Milestone-tól?

Paranormal Cocktivity

(#832) Gigi01 válasza Strezi (#829) üzenetére


Gigi01
őstag

Fasza! :C
Bár még egy csomó dolgot nem tudtam megnézni.
Valahogy nem bírok feljebb lépni karrierben,így az este,eső,hóesés,meg ki tudja még mi az,amit még nem igen gyakoroltam.

(#833) Musicking válasza Strezi (#829) üzenetére


Musicking
aktív tag

3.4GB

http://store.steampowered.com/news/?appids=310560

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#834) Gigi01


Gigi01
őstag

(#835) #78687232 válasza Gigi01 (#834) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ideje volt!

(#836) Musicking válasza #78687232 (#835) üzenetére


Musicking
aktív tag

Nem igazán késtek vele, most megkaptad a pvp-t és a rx expansiont némi optimalizációval és hibajavítással együtt. Inkább adják ki egy héttel később mint hogy problémák legyenek vele.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#837) arcitec


arcitec
addikt

Nem értem miért, de a magyar klán-hoz csatlakozva recseg - ropog az obszcén szavak halmazáról ne is beszéljek borzasztó ... Csatlakoztam csak nyugati "civilizációhoz" max. halk diszkrét beszélgetések kúltúráltan és semmi recsegés búgás . Hogy lehetne csak ezen hangokat kikapcsolni ...

(#838) Musicking válasza arcitec (#837) üzenetére


Musicking
aktív tag

Csak a versenyek előtti lobby-ban tudod kilőni a hangokat, felhasználó-mute opcióval.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#839) arcitec válasza Musicking (#838) üzenetére


arcitec
addikt

Azt tudnád mondani pontosan hol érhetem el? De nem az audio beállításoknál mert ott nincs ilyen ...
OK megvan rá kell menni a személyekre és egyenként kell kikapcsolni, hümm valami globál azért jobb lenne...

[ Szerkesztve ]

(#840) #78687232 válasza Musicking (#836) üzenetére


#78687232
törölt tag

Jóformán EA megjelenéskor vettem meg, azóta ezt vártam a legjobban. A patcheket / bejelentéseket nem igazán figyelem.

VSR_HU-ban majdnem hatvanan vagyunk, gondoltam nekivágok az aktuális versenynek, ez izgalmas lesz. Erre a negyedik pálya után már csak négyen maradunk, a ranglistára meg már csak ketten jutunk fel. Ejnye :DDD

(#841) Gigi01 válasza #78687232 (#840) üzenetére


Gigi01
őstag

Én is mentem,aztán fogytak el a versenyzők,a végére egyedül maradtam.
Látom,már meg is előztél! :DDD :C

(#842) #78687232 válasza Gigi01 (#841) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szerencse, ezer éve nem játszottam. Érdekes, most minden sírás nélkül letoltam az egészet és még élveztem is.
A multi milyen? Csóró vagyok, így nem tudok belekóstolni :DD

(#843) Gigi01 válasza #78687232 (#842) üzenetére


Gigi01
őstag

Áh,még én sem.Most toltam megint egy kis karriert.Nem tudok multizni,mert nincs lóvé autóra. :DDD
Meg délután 1-2 online eventet.

Meg megnéztem ezt a BO3-at,de nem csipázza a gépem,a ping is szar,meg laggolt.

[ Szerkesztve ]

(#844) #78687232 válasza Gigi01 (#843) üzenetére


#78687232
törölt tag

A karrier elveszi a kedvem. Béna vagyok hozzá, összvissz egyszer tudtam első lenni, akkor is majd megszakadtam.

A BO3 megjelent a könyvtáramban, gondoltam leszedem (MW3-al léptem be, azóta mindent megvettem + időközben beszereztem a négyet is) én is. Utánaolvastam, nagy kalap szar, mint a többi mainstream fps. Inkább megyek vissza a régi aréna játékokra, vége a cod korszaknak. :) Ha minden igaz, felvettelek steam-re. ;)

(#845) Ventur@ válasza #78687232 (#842) üzenetére


Ventur@
senior tag

A multi milyen?

Nagyon fasza. Mi ma is nyomtuk vagy 3 órán át közösen srácokkal (ts-en voltunk fent, szóval ment az ökörködés ezerrel :D ). Pár "hibája" azért van ennek a rallycross multinak:

1. nem lehet csak max 3 eventet berakni egyszerre
2. kevés a rallycross pálya (még ha kombinálod is, akkor is kevés)
3. nem lehet jelszavazni a létrehozott "bajnokságot".

De ha összejön 8 ember, akkor nagyon jókat lehet tolni :) . Viszont a Mini és a DS3 nagyon nem tetszik benne, azzal rengeteget szenvedek.

Gigi01: Nem tudok multizni,mert nincs lóvé autóra. Nem kell megvenni az autót, ki lehet "bérelni" ;) . Így egy eventben 1500 creditbe kerül egy futam (ha 3 event van, akkor ugye 3 x 1500 credit). Bármelyik autóval meg lehet ez csinálni.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#846) rocket


rocket
nagyúr

Veletlen?, vagy a tegnapi update ota konnyebben lehet defektet kapni?
3x kaptam defektet az update ota komolyabb utkozes nelkul, es el is durrant a gumi a befutoig.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#847) Lackki válasza rocket (#846) üzenetére


Lackki
senior tag

ezt veszem észre én is :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#848) Shodan válasza rocket (#846) üzenetére


Shodan
addikt

RX-ben vagy sima rallyban?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#849) rocket válasza Shodan (#848) üzenetére


rocket
nagyúr

Sima rallyban.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#850) #78687232 válasza Ventur@ (#845) üzenetére


#78687232
törölt tag

Köszi a tippet! A tegnapi napi challenge izgalmas volt, még nem is voltam ilyen pályán ebben a játékban. :) Ideje lenne rákapcsolnom

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.