Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#551) Csapoati válasza #78687232 (#543) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez azert rossz hasonlat, mert a fegyver is "digitalis": vagy losz, vagy nem, olyan nincs, hogy felig huzod meg a ravaszt es akkor mas tortenik. :D Tehat fps-re tokeletes az eger es/vagy a billentyuzet. Autoknal mar mas a helyzet. Arkad jatekoknal mindegy az iranyitas (van olyan is, hogy kezesebb billel!), de a szimekhez tenyleg a kormany valo. En eddig az osszes Colinban meg Dirtben elvoltam billel, assistok nelkul, de itt eselytelennek talaltam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#552) csabsz13 válasza #70869248 (#550) üzenetére


csabsz13
aktív tag

kormányom nekem is van már majd 10 éve, de mivel csak éjjel tudok játszani, zavarná a gyerekeket a zaj :B
szóval marad a bill. viszont nekem ettől még fontos a vezetősdi. csak arra akartam rávilágítani, hogy ezt nem szabadna megkérdőjelezned azzal, hogy leírod azt amit leírtál.

és nekem azért furcsa, amikor ilyeneket írsz, hogy "Ettől még egy autót sem fogsz elvezetni, másodpercenkénti 8 jobba-ballra nyillal, mert ha az a kerék kitér max fordulatra akkor a tömegmozgás himer-hamar lerendezi a többit.." mert a konkrét szoftverre gondolva nem hiszem, hogy ilyen alaposságú programozás van mögötte. többen is megírták véleményként, hogy azért ez nem az a valódi szimulátor.
de ez megint az a különbség, hogy van aki vérkomolyan vesz dolgokat és elvárja ezt mindenkitől, és van aki elfogadja azt, hogy más nem ugyanazzal a céllal ül le egy játék elé.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#553) #78687232 válasza Csapoati (#551) üzenetére


#78687232
törölt tag

Mindegy, már meguntam a témát :D
Nem fogok egy hülye játékért plusz kiegészítőket venni, ennyit nem ér meg nekem. Majd belerakják a multit és elleszek a hasonló emberekkel a sor végén.

(#554) #70869248 válasza csabsz13 (#552) üzenetére


#70869248
törölt tag

mi kétszobásban lakunk és 11 hónapos a gyerek..azaz tudod nem csak éjjel alszik :), fülhallgatóval nyomom, becsukom az ajtót.
Az Assetto Corsa komoly szimulátor, és látod a WR idő Xbox kontroller-s idő, ...és billes is tud 27. lenni a rankon. Jól van megírva a billes és kontrolleres irányítás, DE a kormányos is (ez a lényeg ugye nekem)

..ott ahol van szűrés ott a billesek a billes időket nézik (gondolom), a kormányosok mint én is, a kormányosok idejét..egy percig nem foglalkozom a billes időkkel, mert értékelni sem tudom, magam már b@romi régen egy motorhead nevű játékkal játszottam utoljára billel,..és onnan van összehasonlítási alapom, mert a játékot már egy Thrusmaster FFB nélküli kormánnyal fejeztem be.

[ Szerkesztve ]

(#555) #78687232 válasza #70869248 (#554) üzenetére


#78687232
törölt tag

Az életben nem nézném, hogy mivel irányítja a másik. Ez ilyen szimfanok berögződése lehet, ami még mindig lol kategória. Csak az számít, hogy első legyek. Mert ezért játszok ;)

(#556) #70869248 válasza #78687232 (#555) üzenetére


#70869248
törölt tag

..és meg is adják neked ezt a lehetőséget.
A szimfanok nézik bizony, komolyan veszik. De nem a billes időket, az miért kellene hogy érdekeljen egy kormányost, pláne szimest? A szimesek...tehát akinél komoly tényező a beleélés, ott már nem csak kormány van, ott 3 pedál van, cockpit van...határ a csillagos ég, miért foglalkozna billes időkkel?
Teljesen más a kettő.

(#557) csabsz13 válasza #70869248 (#554) üzenetére


csabsz13
aktív tag

nálunk a kialakítás miatt behallatszódna a kormány (plusz már nyitva kell hagyni az ajtót, mert fél a szentem a sötétben :B ) + szerintem az én kormányon bazi hangos...

amúgy az említett játékokban kíváncsi lennék a különbségre a billentyűs és a kormányos idők között. tudnál példákat írni? vagy megnézni hol tudom?

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#558) szekto


szekto
aktív tag

Srácok, ne felejtsétek el: az SG-s ralit újra lehet kezdeni!

A teendő hozzá: játékon belül beléptek a Leagues-be, ott ráálltok az 'SG Test League'-re, majd alul írja, hogy melyik a 'Restart'-ot előidéző gomb. Ekkor ugyan törlődik az eddigi eredményetek, de újra tudjátok futni a ralit! :) :U

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#559) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

amit @b-type mond, az teljesen korrekt!

Nem lenne ezzel bill vs kormány támával sem probléma, ha szakaszonként nme 20-30 másodperccel mennének jobb időt billentyűzettel, szóval ez a része eléggé NFS szintű lett a Dirt Rallynak

Nem egyenlőek a feltételek, mert Dirt Rallyban túltolták az assistot amit a billentyűzetesek kapnak. Ez nem az, amit mindenki ki be kapcsolhat, hanem az amit nem látsz, csak benne van a code-ban, hogy helyetted csinálja a kanyarodást, fékezést, kigyorsítást.

Aki elhiszi, hogy RAW keyboard kódokkal el tudna irányítani nagy sebességgel dzsuvás kanyarokban egy 900 vagy 540°-os autót, "ellenkormányozva" azt tévhitben él.

Ezt kétféle módon lehet orvosolni: a., átírják a kódot és fizető ügyfeleket vesztenek, vagy b., betesznek az időeredményekbe, ligákba egy szűrőt és külön lehet értékelni a kontrollereseket, kormányosokat. mindenki tudja melyik választás elfogadhatóbb a kiadónak!

No csak azért szóltam, mert ez a "tisztelet a billentyűvel játszóknak" kicsit erős Dirt rally esetében... :Y
Mivel ezen nem tudunk változtatni, nem érdemes többet erről beszélni :D
peace

[ Szerkesztve ]

(#560) snecy20 válasza #70869248 (#556) üzenetére


snecy20
veterán

Amúgy szerintem hülyeség így kétfelé bontani a dolgot. Alapból egy játékban a billentyűzettel nyomuló úgyis default hátrányban lesz. Az úgyis a játék feladata, hogy aképp legyen a kód megírva, hogy billentyűzettel csak megközelíteni lehessen a kormányos időket. Úgy látszik ez a DIRT-ben nem teljesül. Amúgy én tolom mindkettővel, munkahelyen billentyűvel, otthon kormány. Játékélmény jó mindkettővel, viszont ha elúszik az autó, vagy instabil helyzetből akarom visszahozni, akkor billentyűzettel mindig veszve van a helyzet és elszállok mind a győzelmi zászló, mert nincsen meg az a finomáság ami megvan a kormány és pedálkezeléssel. :) Amúgy pár szakaszomat összehasonlítgattam, általában 5-10mp-cel mindig lassabb vagyok billentyűzettel, így nem értem az aggodalmakat. :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#561) #70869248 válasza snecy20 (#560) üzenetére


#70869248
törölt tag

Egy percnyi aggodalom nincs benne, én a szórakozásért játszom, nem azért hogy első legyek.
Egyszerűen az ember azért nézi a rankokat hogy valahova súllyozza a teljesítményét, nem próbáltam billel, nem próbáltam xbox kontrollerrel bár mindkettő van, fogalmam nincs melyikkel milyen könnyű vagy nehéz, én kormánnyal vezetek, ezért a kormányos idők érdekelnek. ha nézegetem az időket és valaki arról világosít fel hogy azok billes idők, és azok egy szakaszon mittom én mennyivel gyorsabbak,...aztán a másik meg azt mondja hogy lassabbak...
....na ez a része nem hiányzik, egy rank kell ahol nincs katyvasz, rászűrök a saját irányítási tipusomra, és már tudom is hogy valamit nem jól csinálok, vagy oké a teljesítmény.

(#562) snecy20 válasza #70869248 (#561) üzenetére


snecy20
veterán

Ezt a "billentyűzettel gyorsabb" dolgot amúgy tényleg nem értem, a kézifékes fordulókat nem lehet normálisan kivitelezni, hiányzik totál az íventartás precíz lehetősége. Meg vagy full gázadás van, vagy semmi. Ezek olyan hátrányok amik egy 1 kilométeres szakaszon simán 2 másodpercet jelentenek még akkoris, ha valaki nagyon ráérez a billentyűzetes irányításra.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#563) #70869248 válasza snecy20 (#562) üzenetére


#70869248
törölt tag

de érted mittomén, én csupán nem akarok ezzel foglalkozni.
Az egyik fórumtárs azt mondja hogy szakaszontként több másodperccel gyorsabb, te most azt mondod hogy lassabb.
Én meg azt mondom hogy mindez nekem nem hiányzik, én biztos hogy nem fogok billel vezetni hogy megtudjam....és nem hiányzik a vita a billes és kormányos között, mindenki nézze a hozzá tartozó időket...én ezt a szűrést kérem, semmi mást.
A beszélgetés vagy vita legelején is csak ennyi volt a hozzáállásom, és azóta sem változott, a billesek nézzék a billeseket, a kormányos meg a kormányos időket, és azokkal versengjenek.
Erre aztán elmentünk jobbra meg balra, olyan dolgok merültek fel amivel nem kellene foglalkozni, ki mennyi leütést eszközöl egy másodperc alatt, és kit mennyire becsülnek, meg a billesek ignorálása...amiket megértek, de nem különösebben foglalkoztat.

[ Szerkesztve ]

(#564) snecy20 válasza #70869248 (#563) üzenetére


snecy20
veterán

Tiszta sor. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#565) sazo


sazo
tag

Sziasztok!

DFGT-re kérhetnék egy FFB beállításokat? A német pályákon az F2-es autó kanyarodás után szinte kitépi a kezemből a kormányt, olyan erővel akar középállásba visszatérni.

Köszönettel:

SándorZ

(#566) bokrosolajos válasza sazo (#565) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Annak úgy kell lennie. Iszonyat erős gépek, elsőkerék hajtással

[ Szerkesztve ]

(#567) dni


dni
őstag

Sziasztok,

G27 kormánynál milyen FFB értékeket érdemes beállítani a játékban? Valamint Ti mire konfigoltátok be a kéziféket? Esetleg van aki dedikált kézivel nyomja?

(#568) fagy53


fagy53
nagyúr

Üdv!
Játszom már egy ideje a játékkal, kormánnyal /DFGT/ és nem próbáltam billentyűvel, de azt hiszem alakul az RBR utódja! Van mit változtatnia, bővítenie a Codemasters-nek, hogy ténylegesen utódról beszélhessünk, de látni a fényt az alagút végén...
A játék grafikailag sokkal jobb, persze a gépigény is ennyit nőtt, de a sokat emlegetett fizika sem marad el az RBR.től. Az igazi szimulációs játékban több a beállíthatóság, a vezető üléshelyzete itt pl. fix hasonlóan az RBR-hez, de a pályaversenyes szim. ezen már túllépett. A rallynál még nagyobb jelentősége van ennek a nemlétező opciónak, mert a belsőnézetben nem megfelelő és autóként bizony jelentősen eltérő a vertikális kitekintés, magyarul: látszólag összemegyek sok tipusban, mintha egy kádban ülnék...
A rallyban bukkanók, be nem látható kanyarok vannak és igencsak fontos a magasabb üléspozició. Annak aki a motorháztetőn üldögél, vagy drón módjára hátulról követ, ennek persze semmi jelentősége nincs , de az nem is szim.-ként használja a játékot, akárcsak a billentyűzettel játszók!

(#569) Enton válasza fagy53 (#568) üzenetére


Enton
addikt

Tessék ide ellátogatni:

[link]

Annó még a dirt2-3hoz csináltam ilyen megemelt és headcampack-ot, de ahogy nézem ebben a részben már jóval beelőztek. Ha eddig nem csinálták meg a saját magunknak való állítgatást akkormár nem hiszem hogy ezekután fognak vele foglalkozni.
De amúgy nem egy nagy ügy a dolog, csak egy xml fordítót és egy kis időt igényel, hogy szépen belője magának az ember a kamerapoziciót:

Dirt 3 Rally Camera Pack

Ha küldesz nekem haedcam.xml-t adott verdához szívesen megpiszkálom neked, adott instrukció alapján. Csak nekem nincs meg a gém még, így én nem tudom kipróbálni milyen is lesz, tehát sokáig is eltarthat mire meglesz a kellő pozició.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#570) Shodan


Shodan
addikt

Ki milyen kormány beallítást használ:?

DFGT-vel ma volt egy kis időm és állítgattam picit.
Elsőnek a Saturationt lekaptam 60%-ra
Ami jobban érdekel az FFB beallitasok.?
http://blog.codemasters.com/dirt/06/dirt-rally-force-feedback-update/
Ez alapján lőttem be igaz ez TS500-hoz van.
Kéziféket ti hogy használjátok? Én most a bal pillangóra tettem de igy elég ügyetlen.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#571) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

G27-est használok, az 5-ös event-jét rá tettem a 6-oséra Logitech profilerben, így mind a kettőt lehet használni kézinek A beállításokat majd megnézem otthon. Így a 0.45 óta nekem egy az egyben ugyanazt az érzetet adja, mint RBR. Persze szebb grafikával és állati jó hangokkal, amiben az RBR sosem volt megfelelő
A gyári kamerák nem tudom milyenek, mert már az elején hackelt kamerákat használok. Szerintem ezek összességükben is jobbak, mint az RBR-ben belőtt moddolt autóké. Az igaz, hogy valaki csinálhatna egy camera hack progit, amivel az utastérben ülve lehetne üléspozíciót és FOV-t állítani ...

(#572) fagy53 válasza Enton (#569) üzenetére


fagy53
nagyúr

Kösz, látom pontosan megértetted a problémámat és, hogy ezzel nem én vagyok egyedül. :R
Én megvárom a végleges verziót és ha abban sem lesz benne, akkor belepiszkálok...
Az ETS2-nél is várni kellett bő két évet mire beépült a játékba ez az opció és ott a saját fércmunkámmal kellett elvergődöm addig. :D
Egyébként ha az ember méterre kiismer egy pályát, akor ez nem szempont, de ahhoz éjjel-nappal kéne játszanom, az meg nem megy.

(#573) Enton


Enton
addikt

Egy kis rallycross előzetes:

PREVIEW: World Rallycross on DiRT Rally

Egész jól fest ez is. :C

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#574) Shodan válasza bokrosolajos (#571) üzenetére


Shodan
addikt

mi az 5-ös? :)

Rallycross RX juhé :K

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#575) bokrosolajos válasza Enton (#573) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Az új Fiesta modell is bekerül! Reméljük, hogy Rally verzióban is, ha a WRC licence hiányára gondolunk akkor talán R5-ként ... Akkor csak a paramétereket kell átírni Hmmm, hmmmm, hmmmmm :K

(#576) gaben88 válasza szekto (#527) üzenetére


gaben88
őstag

Köszönjük. Szerintem vasárnap este ezen is végigmegyek! :D

Egyébként Logitech MOMO-val tolja még ezt valaki? Ha igen, milyen beállításokkal? Illetve ugyan ez érdekelne X360 gamepadra is. Kikapcsolódni szoktam és nem mindig van kedvem/erőm összerakni a kormányt, de most lehet előkapom. Addig meg marad a X360 gamepad, amit próbálok finomhangolni, de nem az igazi még mindig.

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#577) Shodan


Shodan
addikt

Ezt hogy a fenébe kell használni [link] ?? FFB mod, gondoltam megnézem, csak annyit ír hogy a Dirt mappába tegyük be. De nem ír felül semmit. Különbséget nem nagyon érzek sajnos. Az új szakaszok nagyon bejönnek, de még mindig inkább megyek billzettel mint kormánnyal, nekem a forcefeedback még mindig nem az igazi így a 0.5 verzió után sem.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#578) Shodan válasza Shodan (#577) üzenetére


Shodan
addikt

Na sikerült megoldani, a teljes mappát kell másolni nem csak a tartalmát :D Így már mindjárt más. Sokkal jobb is lett főleg murván, bár billzettel még mindig jobbat megyek sokkal, de sokkal jobb élmény így menni + a hangok, nagyon átjön a feeling. ;)

Ja és a v3-at tettem fel, nem a v4-et...

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#579) ffodi


ffodi
veterán

Üdv.

Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem -e a játékot, végül úgy döntöttem megér 30 euro-t. Remélem ténylég visszaidézi a CMR1 és CMR2-t, mert azokat rongyosra játszottam 15 évvel ezelőtt.

Tényleg visszaidézi a legelső CM rally-k hangulatát? :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#580) Ventur@ válasza ffodi (#579) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én azt mondom, hogy többet ad, mint a CMR 1-2. Én is imádtam a régieket, de nem bántam meg, hogy megvettem az újat :) .

Rengetek autó, rengetek pálya, különböző napszakok/pályaviszonyok, jó grafika és eszméletlen hangok.

Ráadásul totál ingyen jönnek az új tartalmak és frissitgetik is a játékot bőven.

Utóbbi idők legjobb vétele számomra (még ha nem is sokat mentem vele :D ) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#581) ffodi válasza Ventur@ (#580) üzenetére


ffodi
veterán

Ez biztatóan hangzik. A legutóbbi néhány Dirt rész telepítés után törlés volt szinte egyből. Nekem nagyon nem jött be az az irányvonal, driftelgetés, mindenféle idétlen verseny, stb...... Ha ezzel tényleg visszatértek a gyökerekhez, akkor lesz végre valami értelmes játék a GTA V mellett. :D

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#582) snecy20 válasza ffodi (#581) üzenetére


snecy20
veterán

Utóbbi egy-másfél hónapban nem is nagyon játszottam mással Dirt Rallyn kívül, úgyhogy nem kérdés megéri-e. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#583) #48967168


#48967168
törölt tag

Számomra messze a legjobb autós játék az elmúlt 5 évben! Pedig gyűrtem a korábbi részeket, Forzát, GT, AC-t, LFS-t mindent.

Lehet vitatkozni a fizikáján, FFB-jén, realitásán, de a nagybetűs HANGULAT az nagyon ott van! 30 juróért meg Early Accesként is ajándék

(#584) bokrosolajos válasza Shodan (#577) üzenetére


bokrosolajos
őstag

v 0.45 óta nincs szükség FFB modra!
Ha feltelepíted, csak ront a helyzeten, még a 270°-os Dirthöz lett kitalálva...

(#585) Ventur@ válasza ffodi (#581) üzenetére


Ventur@
senior tag

Itt felejtsd el, ami a DiRT 2-3-ban volt ;) . Nem fogsz 200-al bedriftelni a kanyarba, majd kis ellenkormányzás és röpülsz tovább...illetve megcsinálhatod, de kb. ott vége is a gyorsaságinak neked :D .

Én mikor az első videót megláttam róla és, hogy az Impreza hogy szól benne, gondolkodás nélkül nyomtam a vásárlás gombra. Engem ennyire meggyőzött :) .

Egyébként jól leírta GalaHUN is. Lehet hibákat keresni benne, de a hangulat mindenért kárpótol. Nekem az RBR után ez az első rally játék, amire azt mondom, hogy: Na erre vártam!

Még a Minivel is szenvedek, de élvezem ennek ellenére...és még hol vannak a nagy vasak :D . Egyáltalán nem bántam meg azt a 27 eurót, amit kifizettem érte.

Assetto Corsa-t viszont jobban bánom, bár az DLC-vel együtt megállt 27-ben. Csak egy bajnokság miatt van fent még a gépemen. Nekem nagy csalódást okoztak azzal, hogy kiadják konzolra is, meg hogy a DLC-én dolgoznak (Dream Pack 2), ahelyett, hogy javítanák az alapvető dolgokat, amit a lassan 10 éves rfactor élből tud. Na de ez nem az AC topik, csak kijött belőlem :) :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#586) N€T0X|N válasza Ventur@ (#585) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én mikor az első videót megláttam róla és, hogy az Impreza hogy szól benne, gondolkodás nélkül nyomtam a vásárlás gombra.

Nekem még kellett hozzá, hogy utána elmondd, hogy tényleg jó. :D
Ja, üdv és mindenkinek. Kezdő ralis jelen. :B

Sent from my keyBoard

(#587) snecy20 válasza N€T0X|N (#586) üzenetére


snecy20
veterán

"Ja, üdv és mindenkinek. Kezdő ralis jelen. :B "

Aztán nem ám full gázzal beroncsolni a hajtűbe! ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#588) Shodan válasza bokrosolajos (#584) üzenetére


Shodan
addikt

Ez nem így van, Az igaz hogy bekerült az opciók közé a saturation, bár ezt mondjuk profilierből is lehetett állítani, meg még jó pár opció, ettől függetlenül továbbra sem volt az igazi az ffb.
Nem véletlen hogy van mod ehhez és a v0.5-höz is.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#589) N€T0X|N válasza snecy20 (#587) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Néha még 20-szal se sikerül... :D Daily online eventeket szoktam csinálni, általában 5-700. helyen végzek. Mondjuk ez többnyire még top tier, úgyhogy tiszta ügyes vagyok. :D

Sent from my keyBoard

(#590) bokrosolajos válasza Shodan (#588) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Kicsit nehézen lehet követni Ha saját bevallásod szerint sem vettél észre különbséget az FFB moddal, akkor végül is, miért van rá szükség? :D

Mod pedig mindenhez lesz! Ez nme érv, mert mindig vannak olyanok, akik úgy érzik, jobban értenek hozzá, vagy szerintük nem úgy kellene lenni annak, vagy fogalmuk sincs mit piszkáltak meg, de érzetre jobb lett - nem mintha valaha vezettek volna olyan autót :C

[ Szerkesztve ]

(#591) bokrosolajos válasza Ventur@ (#585) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Mióta kijött a Dirt, Assettot talán egyszer, ha elindítottam, pár (szar) modot kipróbáltam és ennyi. pCars is csak pár napig kötött le.

Richard Burns Rally óta nem izgatott ennyire szimulátor!
Még bele tennék az ALS-t, R5-ös kategóriát, multis navigátor hangot , vagy megjelentetnének egy pálya editor... Hmmm ;)

(#592) ffodi válasza Ventur@ (#585) üzenetére


ffodi
veterán

Nem is várom, és szerencsére nincs is így.

"Még a Minivel is szenvedek, de élvezem ennek ellenére...és még hol vannak a nagy vasak"

Ugyan így vagyok én is. Szokni kell rendesen + meg kell találni a legjobb beállítást, hogy lehessen értelmesen vezetni.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#593) #48967168


#48967168
törölt tag

Én reggel 8-kor olvastam a döbbent cikket a megjelenésről és 9-kor már megvettem! Aztán pattantam is meg a melóból... :)

(#594) Shodan válasza bokrosolajos (#590) üzenetére


Shodan
addikt

Persze, mert az elején rossz helyre másoltam, amit kellett, ezért nem ment...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#595) ffodi


ffodi
veterán

Igazatok volt, tényleg olyan élmény játszani a játékkal, mint anno a CMR1 és 2-vel. (Mondjuk van hogy 1 szakaszt 5x újrakezdek egy kicsúszás miatt)

Mindemellett nehezebb, az irányítást és az autót is jól be kell állítani, a jó eredményekhez. (természetesen assistok nélkül tolom) Most hogy az 1960-as kocsikkal letoltam a champoinshipet és kicsit belejöttem a '70-esekkel már általában minden szakaszon benne vagyok az első 3-ban. jó lesz ez. :)

Végezetül egy bench:

2560x1600, minden max 8xAA :D
980ti 1500/2000 MHz

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#596) #78687232 válasza ffodi (#595) üzenetére


#78687232
törölt tag

:R
Nekem szarul fut a játék, egy-két pályán leesik az fps is. Így marad a low beállítás.

(#597) Rajjmen


Rajjmen
aktív tag

Sziasztok,

Volna hozzátok egy olyan kérésem, hogy futott e még bele valaki, hogy:
Nem tudom a mérnököm "szerződését" meghosszabbítani, mert a "2 vagy F2" gombbal kellene, de az a gyorsmenübe lépés is és mindig abba lép bele. A v0.450 még néha működött, de a frissítés óta nem megy.
Ha van valakinek valami tippje, akkor légyszi írja meg.

Köszönöm
(Este leszek csak legközelebb)

(#598) b05co


b05co
tag

Sziasztok!

Bár ide korábban még nem írtuk, reméljük nem is zavar senkit, de már hetek óta indítunk különböző kisebb nagyobb tesztfutamokat a Dirt Rallyban. Jómagam és még páran a VSR.hu szimulátoros közösség oszlopos tagjaiként azon munkálkodunk, hogy minél előbb élesíthessünk egy bajnokságot. A feljebb említett teszt futamok is azt a célt szolgálják, hogy sikerüljön a résztvevők igényeihez igazítani az éles versenyeket.

Az elmúlt hetekben rájöttünk, hogy a versenyeket kényelmesen lefutni nagyjából 1 hét alatt lehet, ezért úgy döntöttünk hogy a mostani kiírásunkat ezen igényekhez igazítjuk.

A mostani menetrend:
11/07/2015-től 18/07/2015-ig tart.
Minden elérhető helyszínből két-két szakaszt tettünk be és az utakat most az 1970-es évek járgányai vehetik uralmuk alá.

[https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/16482/vsr-hu]

Ezúton szeretnénk mindenki segítségét kérni, aki később komolyabban, akár nálunk liga szinten is szeretne a játékkal versenyezni, hogy amennyiben van ideje induljon és ha ötlete vagy egyéb észrevétele van a versennyel kapcsolatban, azt írja meg azt nekünk a Facebookon, vagy a virtualsimracing@gmail.com címre.

Előre is köszönjük a visszajelzéseket és sikeres, eredményes versenyzést kívánunk mindenkinek :)

(#599) #78687232 válasza b05co (#598) üzenetére


#78687232
törölt tag

Billentyűvel is jöhetek?
Nincs kormányom, még mindig csak gondolkozok a beszerzésén.

(#600) akyyy válasza #78687232 (#599) üzenetére


akyyy
senior tag

hát én csak xbox kontrollerel játszok, és kizárólag fun miatt, nem véresen komolyan.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.