Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#851) Gigi01 válasza Ventur@ (#845) üzenetére


Gigi01
őstag

Majd ránézek!

(#844) SwitcX : ;)

(#852) Chrys_ válasza bokrosolajos (#642) üzenetére


Chrys_
addikt

A német itinerben a traktorokat is jelölik?

(#853) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!
Van magyar liga amelyhez csatlakozni lehet?
Mert ha igen akkor csatlakoznék én is.Próbáltam rákeresni de nem találtam semmit sem.

(#854) rocket válasza csabi0805 (#853) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
VSR_HU Magyar liga :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#855) csabi0805 válasza rocket (#854) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Köszönöm szépen! :R

(#856) Musicking válasza rocket (#846) üzenetére


Musicking
aktív tag

A Lydenn Hill-en a start után lökdösődékor a palánknál sikerült egy bal hátsó defektet begyűjteni, majd a visszafordítónál már le is robbant a gumi. Tehát számít az is mennyire van terhelve a defektes kerék, nyilván bekapcsolt segítségekkel más lehet a helyzet.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#857) wolf033


wolf033
senior tag

Ti milyen kormányszöggel toljátok? Én 900 fokkal nem tudok rallyzni.

(#858) Gigi01 válasza wolf033 (#857) üzenetére


Gigi01
őstag

Én 900-al,és semmi bajom vele.

(#859) Lackki válasza wolf033 (#857) üzenetére


Lackki
senior tag

semmi értelmét nem látom a 900foknak egy szimulátorban :)
én legtöbb játékban visszaveszem 300-360 fokra.

Privátot hamarabb észreveszem

(#860) N€T0X|N válasza wolf033 (#857) üzenetére


N€T0X|N
őstag

900 ofkorsz, de soft lock-kal, hogy a játék állítsa be az adott autóhoz tartozót (ami remélem reális). Pl. azt hiszem a Mini Countryman-nél 540 (mondjuk ezt a kocsit utálom), az M3-nál meg 720 rémlik, hogy ott "fogja meg". Nekem eddig nem volt problémám. Sokat kell tekerni? Ja, de én élvezem.

Sent from my keyBoard

(#861) fagy53 válasza wolf033 (#857) üzenetére


fagy53
nagyúr

Azzal én sem, ha a "saturation" 100%-on van...., de mehet a driverben a 900° ha max 60% ra teszed a játékban a "saturation"-t. Az F1-hez hasonlóan a rally sem a túlzó kormánytekergetéséről híres, egyszerűen nincsen idő rá és nincs szükség mérnőki pontosságú kikerülésekre, kanyarvételekre mint a pályaversenyeknél.

(#862) wolf033 válasza N€T0X|N (#860) üzenetére


wolf033
senior tag

Kipróbálom ezt a soft lock-ot. Ki volt kapcsolva eddig.

Nem az a bajom hogy sokat kell tekerni hanem inkább nincs időm a gyors irányváltásra a nagy szöggel.

Szerk.: Valaki dobhatna egy jó G27 beállítást. :)

[ Szerkesztve ]

(#863) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Jo vagy nem jo regebbi autoknal ilyan a kormany valosagban is .
A 360 fokos hackeles, higy formula autott csinaljunk egy regi Fiatbol...az meg mar a vicc kategoria :)

(#864) Gigi01 válasza wolf033 (#862) üzenetére


Gigi01
őstag

Miért nincs?Nem értem.Nehogy már mm mozgatásra forduljon a kormány. :(((
Gyors irányváltásra használj billentyűt. ;]

Nálam soft lock on,a többihez szerintem nem is nyúltam.FFb-t állítsd,ahogy neked jó,én a rázós effekteket kilőttem,ne kattogjon nekem a G27.

(#865) wolf033 válasza Gigi01 (#864) üzenetére


wolf033
senior tag

Ülj le fiam 1-es......

(#866) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Ha jol van beallitva a jatek, akkor minden autonal annyit kell kormanyozni mint valosagban, ha egyeseknek formula kormanymu kell egy 30 eves autoba az egyeni problema.De az is megoldhato, nem egy nagy feladvany ...:)

(#867) Lackki válasza Lac-coo (#863) üzenetére


Lackki
senior tag

szerinted egy wrc autóban 2-t tekernek a kormányon egy visszafordítónál? nem... kb 90-120fok és kézifék

Privátot hamarabb észreveszem

(#868) N€T0X|N válasza Lackki (#867) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Attól még a kormányszöge nem 300 fokos egyiknek se.

Sent from my keyBoard

(#869) Gigi01 válasza Lackki (#867) üzenetére


Gigi01
őstag

ki mondta,hogy annyit kell tekerni?De nem is írok többet,mert a szokásos értetlenkedés megy.
Elhiheted,hogy 900fokra van belőve,de nem annyit tekerek itt,mint az ETS2-ben.

[ Szerkesztve ]

(#870) Lac-coo válasza Lackki (#867) üzenetére


Lac-coo
őstag

Leírom lassabban. ha jól be van állítva akkor minden autónál annyit használ a kormányszögből amennyi az autóhoz realis... Ha WRc akkor 540 -et, ha régi vas akkor 720-at, 900-at ...ennyi .

(#871) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!

Nektek is behúzott kézifékkel mennek a rallycrossban az ellenfelek amikor online játszik az ember?Ez most valami hiba vagy mi? :U
A másik pedig az,hogy a magyarok nem játszanak sohasem online rallycrosst?
Eddig egy magyar emberkével sem találkoztam,de mentem már finn,svéd,osztrák,német lett,orosz,szlovák,cseh stb. emberkék ellen. :)

(#872) Ventur@ válasza csabi0805 (#871) üzenetére


Ventur@
senior tag

Igen, ezt észrevettem már én is. Sőt olyan is volt, hogy álltunk rajtban, várunk a zöld lámpára és már a nekem jobbra lévő 208-nak jobb oldalt le volt ficcenve a lökös elől :D .

Bár ezek engem nem zavarnak, inkább a laggos játékosok, illetve az idióta lökdösős marharépák.

Mi egy kisebb társasággal szoktuk nyomni, de teljesen random, hogy mikor (általában 8-an meg is vagyunk) :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#873) N€T0X|N válasza Ventur@ (#872) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nekem meg ez a rallycross nem jön be... én maradok az egyszemélyes szakaszoknál. :B

Sent from my keyBoard

(#874) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Akkor gondolom hiba lesz.
A következő frissítéssel már állítólag lelehet majd lockolni a versenyeket majd.
Kellene majd csinálni egy pár normális emberrel versenyeket.
Énbelém úgy belémpukkantak,hogy az autóm szétmennt konkrétan majdnem teljesen.
Utálom az ilyen majom embereket akik így teszik tönkre a normálisan játszók szórakozását.
:U
Remélem szűrni fogják őket és bannolni keményen őket.
Hátha alakulnak majd ilyen csoportok ahol lehet normálisan játszani.

[ Szerkesztve ]

(#875) SpongyaBob válasza csabi0805 (#874) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ilyenkor én is fel tudnék robbanni. Minden szívbaj nélkül beléd jön aztán röhög a markába. Én inkább megyek lassabb kört, de nem lökdösök ki senkit sem szándékosan. Sajnos rengetegen csak erre mennek.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#876) rocket válasza N€T0X|N (#873) üzenetére


rocket
nagyúr

Nekem se jon be a rallycross, joker kor meg egy marhasag.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#877) wolf033 válasza rocket (#876) üzenetére


wolf033
senior tag

A joker kör lehet, hogy marhaság de ha már láttál rally crosst akkor tudhatnád, hogy ez így van.

Nekem bejön nagyon a cross. :)

(#878) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Maga az egész játék nagyon jó,csak sok ember tönkreteszi a hülyeségeivel az online részt jeleneleg.
Jó ötlet volt a rallycross is.
Aki szereti annak ez már nagyon hiányzott.
Na de a sok idióta tönreteszi azt hogy normálisan lehessen játszani szinte. :U

(#879) Musicking


Musicking
aktív tag

Nincs a rallycrossal semmi gond esetleg azoknak akik mindig az utolsó helyen kullognak. Nem nagy pályák és aki veszi fáradságot hogy kiismerje annak már csak az online ellenfelek okozhatnak némi meglepetéseket. Az online résznél is sokkal több a pozitív tapasztalatom. Mióta megy a pvp mindennap letolok legalább 10-15 versenyt és a svéd finn, norvég, lengyel játékosok nem igazán provokálják a roncsderbit.
A sok verseny alatt csak 3 magyar usert láttam rövidebb ideig szóval az elég karcsú jelenlét bár lehet épp délelőtt csapatják a köröket :)

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#880) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ugyebár szeptember várható a Flying Finland csomag. Ez kb. mikor jön? Van róla valahol infó? Hónap közepe/vége?

Arra kíváncsi leszek, ki lesz a két legenda benne :) . Egyik szerintem Makinnen, a másik meg Kankkunen. Remélem előbbivel jön egy Evo VI. Bár lehet akár Grönholm is és jöhetne vele a 206 még. Már ha kapunk a pályákon kívül egyáltalán autókat a csomagba. Meg jó volna egy pár finn rallycross pálya is. Meg jó volna...na jó felébredek végre :DDD .

Még egy kérdés:

Valaki - talán itt - írta, hogy a következő frissítésben lehet majd lezárni a létrehozott rallycross "szervert". Ez tényleg jön, vagy csak pletyka :) ?

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#881) N€T0X|N válasza Ventur@ (#880) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én egy R5 Maxi Turbónak jobban örülnék autó téren. :D

Sent from my keyBoard

(#882) Ventur@ válasza N€T0X|N (#881) üzenetére


Ventur@
senior tag

Jó, hát rólad mindig is tudtam, hogy beteg egy elméd van :DDD ;] .

Más:

Rallycrossban tényleg ennyire szörnyű a DS3 :F ? Korábban már írtam róla, hogy nem tetszik, de tegnap is nyomtam egy 3 köröset vele (3 event + 4 kör) és még mindig nem vagyok vele kibékülve. Akár hova állítottam az autót, visszaváltásoknál nagyon dobta ki a seggét. Ez még rallycrossban jó is, de ez már túl durván tolta ki a hátulját. Szörnyű egy autó, pedig azt hittem a Mini-nél nincs rosszabb :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#883) csabi0805 válasza Ventur@ (#882) üzenetére


csabi0805
aktív tag

A road bookot olvasd el,ott mindig írnak általában a jelenleg zajló munkáról,meg a következő frissítésről.
Ott van a privát rallycross meg a hanglevétele dolog meg még egy pár másik visszajelzés is amit kaptak.

(#884) Ventur@ válasza csabi0805 (#883) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na erre nem gondoltam :D . Köszöntem :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#885) esgabee


esgabee
tag

Sziasztok,

I5 4440 és egy GTX 770 2gb konfiggal szerintetek hogy fog futni a játék. A monitorom full hd.

Előre is Köszönöm a válaszokat!

(#886) SpongyaBob válasza esgabee (#885) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Simán, akár ultrán is.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#887) esgabee válasza SpongyaBob (#886) üzenetére


esgabee
tag

Köszönöm a választ! :R

(#888) Skeleton01 válasza N€T0X|N (#881) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Az részemről is nagyon várós darab! :D
Elvileg két változatban is megkapjuk majd, a sima hátsókerekest a '80-asokhoz, + a Maxi Turbo-t a B csoportba.

Alábbi képeket nemrég találtam a várható gépekről, nem tudom, volt-e már itt fent:

[link]
[link]

(#889) N€T0X|N válasza Skeleton01 (#888) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Hú, elég komoly sorozat. A kis Rönyóról már olvastam valahol, hogy megkapjuk, de ha ezt mind belesűrítik, ami a falon van, akkor nem sokaknak lesz hiányérzete. Kb. minden, ami számít, az benne lesz a cuccban. :D

Mondjuk a Hill Climb kicsit el van hanyagolva, az nem tudom így marad-e. Annak örülnék, ha nem csak Pikes Peak, hanem több ismert/klasszikus szakasz is elérhető lenne.

Sent from my keyBoard

(#890) Skeleton01 válasza N€T0X|N (#889) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Amúgy, ha tippelnem kellene, én a mostani szeptemberi packban az egyik tuti autónak a Celica GT-t mondanám, a másik pedig az R5 lesz szerintem, most új kategória nem hiszem, hogy jön, majd később, az októberi Modern Masters és novemberi Winter Wonderland során.

(#891) Musicking


Musicking
aktív tag

Dirt Rally Road Book – 03/09/15

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#892) Ventur@


Ventur@
senior tag

"Race collisions can now be turned off when creating a custom lobby." Valaki ezt elmagyarázná nekem :) ? Nem túl jó az angolom, de én úgy értelmezem, hogy custom lobby-ban kikapcsolják az ütközést verseny alatt? Tehát szellemautók lesznek (mint a GRiD-ben volt a no coll opció)?

Nagyon remélem, hogy nem, mert crossba pont kell a jó kis test-test elleni csata :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#893) Arni9010 válasza Ventur@ (#892) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Valami ilyesmiről van szó, de választható opció :)

(#894) SpongyaBob válasza Ventur@ (#892) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Egyrészt igazad van, másrészt meg pont az ilyen "szándékosan neked megyek, jól megszivatlak" vérpistikék miatt szerintem nagyon is van értelme :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#895) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#893) Arni9010: Óhh ez így jó. Tetszik :) .

(#894) Rubbi: Persze, ebben is van igazság :) . Pont én írtam korábban, hogy nem szeretem a lökdösődő pilótákat, erre meg "hőbörgök" fentebb. Jó nagy öngólt lőttem :DDD .

Egyébként én egy kb. 8 fős társasággal szoktam csapatni (TS-en fent vagyunk, megy az ökörködés, beszólogatás stb :D ), így nekünk ez pont nem lenne jó, ha kivennék ezt az opciót, mert nagyokat szoktunk csatázni :) . De Arni9010 írta, hogy választható lesz, így ez most már tökéletes.

Most már csak kellene még pár finn rallycross pálya és mehet a móka :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#896) wolf033


wolf033
senior tag

Nem néztem még de biztos egyszerű. :)
Hogy kell csatlakozni online versenyekhez? Ligához tudom, hogy kell de ezt a random online-t még nem néztem, vagy esetleg kimondottan valakihez csatlakozni ha már Ő épp játszik?

Ventur@

Szólj ha mész ökörködni és csatlakozok hozzátok. :)

[ Szerkesztve ]

(#897) Ventur@ válasza wolf033 (#896) üzenetére


Ventur@
senior tag

Hú lehet rosszul írom, de talán így van:

Career - PvP - Custom online championship - és itt meg vagy create (ha te akarsz lobby-t csinálni), vagy search (ha már meglévő lobby-hoz akarsz csatlakozni. Hagy mindent alapon, ahogy kiadja a következő opcióban.) és nyomj egy enter-t. Kijön egy lista és ha ott találsz ismerős nevet, akkor csak csatlakozz. Ha meg nem, akkor meg amelyikre akarsz arra menj :D .

Elvileg ma este 6-tól megint nyomunk pár kör cross-t, utána meg egy kis sima rally-t. Ha nem felejtem el, akkor jelzek neked és szólok a többieknek, hogy lesz még egy fő. Egyelőre nem tudom még ki fog lobby-t csinálni, de majd megírom :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#898) cyberkind


cyberkind
félisten

6k-t megér egy kuponos Dirt Rally?

Paranormal Cocktivity

(#899) rocket válasza cyberkind (#898) üzenetére


rocket
nagyúr

Ha sikerul regisztralni akkor meg :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#900) cyberkind válasza rocket (#899) üzenetére


cyberkind
félisten

Milyen regisztrálás?

Az eredeti játékok off topikban találtam valakit akinek nem kell.

Vagy ne erőltessem és inkább Steam-en vegyem meg?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.