Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#1151) Rico45 válasza csabi0805 (#1150) üzenetére


Rico45
őstag

Köszönöm szépen a válaszod! :R Tetszik nekem ez a játék.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1152) Strezi


Strezi
őstag

A napokban evvel játszottam a Rally-t :DDD
Eléggé ütős kombináció :Y

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#1153) RECSKA válasza Strezi (#1152) üzenetére


RECSKA
veterán

Ara is van :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#1154) Syz válasza PR0JECTNR56 (#1144) üzenetére


Syz
senior tag

Leszedtem a progit de elég bonyolult szerkezetű és nem is akartam vele bohóckodni.Amúgy mi az amit érdemes bekapcsolni segítséget a billentyűzetnél?Nekem minden az alapbeállításon van jelenleg,egyelőre még mindig csak szokom a hangulatot és a környezetet :)
Rico45:Én a G2A-n vettem kupont a játékhoz de most jelenleg ott sem elérhető és máshol sem tudok eladót :U

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#1155) Shodan válasza Strezi (#1152) üzenetére


Shodan
addikt

Saját? Pont annyiba kerül mint az autóm....kétszer :DDD

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1156) csabi0805 válasza Syz (#1154) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Én az elején mindent úgy hagytam ahogy van alapból.
Ja és nem a legerősebb autókkal kezdtem,hanem szépen fokozatosan lépegettem feljebb.
Amikor még nem vettem meg a játékot akkor a kis Minivel csapattam. :C
Utána jött a Fiat Abarth 131.
Közben kipróbáltam az Audi Quatrot is.
Most meg a 2001 Ford Focussal megyek.
Na itt már nem használok semmi segítséget.

(#1157) Rico45 válasza Syz (#1154) üzenetére


Rico45
őstag

:-( Ha láttok szóljatok légysziii!
Köszönöm szépen!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1158) Strezi válasza Shodan (#1155) üzenetére


Strezi
őstag

Melóhelyen van, épp az F1-be csináljuk a szupportját. Ami ott mögötte látszik, az sem olcsó ;)
Kupacban állnak, munkahelyi ártalom :DDD

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#1159) fagy53 válasza Strezi (#1158) üzenetére


fagy53
nagyúr

Az indulásnál még elég "béta" volt a kormány setup, de később hála nektek remekül sikerült /DFGT/. :C
Szólhatnál viszont a fiúknak a fizikával kapcsolatban, mert egyre inkább a DiRT3 köszön vissza, könnyebb vezetés, de oda a valós rally feeling!
A képen látható kormány nem a széles tömegeknek készült és még kevesebben lehetnek világszerte akik ezt a játékot ezzel játsszák. A DiRT Rally a kommerszebb kormányokkal is remek szórakozás... :K

(#1160) Syz válasza Rico45 (#1157) üzenetére


Syz
senior tag

Tessék,találtam neked,már vettek tőle többen is szóval ez nem kamu:
Dirt Rally
Annyi kikötése van ahogy írja is hogy csak a Paypal átutaláskor használt e-mail címre küldi el a kódot.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#1161) Rico45 válasza Syz (#1160) üzenetére


Rico45
őstag

Ahh köszi! De nekem pillanatnyilag nincs bank kártyám sem :-) Viszont közel van egy otp.

Uhh innen még nem vettem soha :-(

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1162) Syz válasza Rico45 (#1161) üzenetére


Syz
senior tag

Tudok neked segíteni,de valami legális és követhető formában. Tehát gondolok itt pl. egy hardveraprós hirdetésre. De csak akkor ha tényleg komolyan gondolod és ha megvan rá a pénzed. Ez esetben kérlek írj privátot egy telefonszámmal és megadom az enyémet.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#1163) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hello!

Lenne valakinek kedve a következő achievement-et megcsinálni? :)

#HappyStreet
Be in a full Rallycross PVP lobby where every other player is your friend

Kellene néhány ember. :D

(#1164) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Újabb frissítéssel jelentkezem:

Lancia Delta S4 - Team Martini 1986 v1.2

Az 1986-os finn, 1000 tó rallyn indult Delta S4-et frissítettem, egy átfogó színoptimalizációval, új, részletesebb Pirelli oldalfalas gumik és mint utánanéztem a hátsó plexi felső részén lévő szellőztető nyílások is hiányoztak, így ezeket is elkészítettem a modellre.
Az eredeti modellért továbbra is mpantel-nek vagyunk hálásak, az új történelmileg hiteles Pirellikért, pedig meerkat80-t illeti köszönet.


[ Szerkesztve ]

(#1165) Strezi válasza fagy53 (#1159) üzenetére


Strezi
őstag

Nézd, a Dirt3 egy adott közönségnek készült, mint ahogy a Dirt Rally is.
Legalábbis úgy indult a Rally, egy elvileg korrektebb fizikához illesztették az FFB-t és a segédleteket (V0.4 környékén állt össze azthiszem). Előtte még egy kezdeti hibás, de már a Dirt3 herélt verziója volt.

Azt hogy most merre mennek, nem igazán értem, volt ez a szövegelés a V2 handlingról, meghogy hűűűű meg háááá. Namost én mindenkitől azt hallom, hogy nem igazából előre hanem vissza lépett sajnos az élvezeti szint...

Ugyanakkor, aki már eddig megvette az a pénz a cégnél van. Aki meg most megveszi az újabb handling miatt, azis. Két legyet egy csapással... Ez csak az én magánvéleményem, napi szinten már nem dolgozom a Rallyn,

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#1166) szacsee válasza Strezi (#1165) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ez így érthető is.
A szimes réteg elég kicsi, a rallys réteg közülük már megvette elővételben szvsz. Az arcade réteg nagyobb most arra vette az irányt a cm így mindenkitől behúzza a lét. Ez viszont a szimes réteg átverésének érzem. Tudom most jöhet a jogi szöveg, hogy korai hozzáférésű játék és változtathatnak a véglegesig, ezzel a szimeseknek tisztában kellett volna lenniük...
Eztán viszont nem fogok elővételben venni játékot, mert eddig tartottam hitelesnek a cm szavát és lehet ezzel egyedül vagyok, de elég kicsi az esélye.

(#1167) cinkoxid válasza szacsee (#1166) üzenetére


cinkoxid
senior tag

Azt nem tudnák megoldani, hogy segítségek nélkül simes legyen, assistokkal pedig arcade jellegű? Bár eddig azt hittem ez így volt.

(#1168) fagy53 válasza Strezi (#1165) üzenetére


fagy53
nagyúr

Kösz a választ, persze jobban élveztem volna, ha a fordítottja történik: az arcade DiRT RALLY átmegy fokozatosan szimes játékba. Mindegy, szeretem így is... :K

(#1169) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Most látom, a következő frissítésben elvileg javítják a "gyilkos bokrokat".

Nem vagyok telhetetlen, de egyébként kíváncsi vagyok rá, hogy azon a bizonyos stúdióban elkapott poszteren lévő autókból mindegyik bekerül-e végül. Mert ugye már csak 2 update van hátra, viszont kb. ~ 30 plusz verda, ami ott még szerepel...

(#1170) Csapoati válasza Skeleton01 (#1169) üzenetére


Csapoati
nagyúr

30 már biztosan nem lesz (hacsak nem később, mint dlc), de a Modern Masters-szel biztos jön vagy 5-6, a Winter Wonderlanddel meg 3-4.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1171) Syz


Syz
senior tag

És új helyszínek vagy pályák is lesznek?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#1172) Csapoati válasza Syz (#1171) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Winter Wonderlandben igen (nem néztem utána, de szerintem Norvégia vagy Svédország).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1173) Skeleton01 válasza Csapoati (#1172) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

+ RX-hez Catalunya talán, de nem tuti.
Az viszont érdekes még, hogy ezen az uccsó, havas pályán (valószínűleg svéd), úgy hallottam megpróbálják megoldani a hófal segítségével történő sodrós fékezést, amivel a valóságban is gyakran élnek a versenyzők. :D

(#1174) Syz válasza Skeleton01 (#1173) üzenetére


Syz
senior tag

Elvileg amúgy akkor novemberre lesz kész teljesen a játék?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#1175) Skeleton01 válasza Syz (#1174) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Igen, november végére ígérték. :)

(#1176) Syz válasza Csapoati (#1172) üzenetére


Syz
senior tag

Tolod még a Project Carst is? :)

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#1177) Csapoati válasza Syz (#1176) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Inkább azt tolom, a Dirt Rallyt már egy ideje hanyagolom - de majd visszatérek. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1178) cinkoxid válasza Skeleton01 (#1173) üzenetére


cinkoxid
senior tag

itt azokon csak fennakadni lehet :D

(#1179) #48967168 válasza cinkoxid (#1178) üzenetére


#48967168
törölt tag

Hát nem tudom, én nem érzem hogy nagyon arcade-os lenne a frissítés után, számomra így is korrekt rallye-szim. Igaz, alig néhány autóval játszom, azokkal is segítségek nélkül. A favorit a 131-es Fiat...

(#1180) Skeleton01 válasza #48967168 (#1179) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Csatlakozom, ugyan ez a véleményem.
Most csapattam egyet a 306 Maxival a finn pályán, igencsak távol állt a dolog az arcade stílustól.

(#1181) szacsee


szacsee
nagyúr

Szimulátor és szimulátornak nevezett játék közt is lehet óriási különbség.
Elsőhöz tartozik pl iRacing, ahol ha koccolod a falat vagy a futóműt erős behatás éri, ami miatt pl a lengőkar deformálódik, vagy a kormány összekötő... viszont a verda üzemképes marad, akkor a szimulátor kiszámolja, hogy milyen kormány elfordulási szöggel tudsz a továbbiakban egyenesen menni. Kicsit gáz dolog, viszont a versenyző megtanulja óvni a verdát az ilyen behatásoktól, mert különben pl 45°-os kormány elfordulással kell letolni egy versenyt hogy egyenesen menjen.
Ez egy példa a sok közül. Ezzel még Dirt Rallyban nem futottam nagyon össze, viszont a való életben is így működik. Defekt hasonló eset, ahol korrigálni kell állandóan jóval nagyobb igénybevételnek kitéve a versenyzőt nem szervós autónál.
Ehhez képest pl itt csak kanyarokban kell figyelni nincs annyival nagyobb eltérés mint amekkora a valóságban.
Törésmodellt nem is említem, mert nem kell nagy sebességgel megfogni egy fát, hogy a hűtő ronggyá menjen, ott kb. üzemmeleg motornál max 4-5 km és megfőhet a motor, itt meg lazán egy futam sorozatot be lehet fejezni sérült hűtővel.
Ezek egy átlagos sofőr számára is könnyen felfogható dolgok.

Nyilván kell húzni egy határt, ami eléggé szimulátorossá teszi a játékot de nem veszi el mindenki kedvét a versenyzéstől.
Az első példában leírtak elég bosszantóak lennének rally esetében, viszont a játék nem tesz különbséget egy 60-as évekbeli autó és egy modernebb szervós autó között ilyen téren.. mindegyiknél akkora erőhatás kell pl egy defektes autót végigvezetni a pályán ahogy észrevettem.
A játék készítéséhez nem értek, ehhez strezi szakértelme kellene, hogy a fentebb full segítség nélküli beállítás szimes vezetést tegyen lehetővé, a segítségekkel való vezetésnél pedig arcade szerűen viselkedjen a játék.
Gondolom van egy sor olyan paraméter amit figyel a program, pl gumimodell esetében (már ha van ilyen a játékban). Szimesnél minden tényezőre úgy reagál a játék mint a valóságban , arcade módban pedig a "legjobban" tapadó modellt veszi alapul és a futam alatt nem változtat a paramétereken a program. Viszont szimnél lehet ez nem megoldható mert valamilyen értékre szüksége van a proginak hogy a menettulajdonságokhoz szükséges adatokat kiszámolja...

Azt aláírom hogy egy jól megírt FFB-vel támogatott szimulátorra hajazó játék jobb mint egy fos FFB-vel megáldott full szimes program, ezért sem szőrözök annyit rajta, mivel élvezet hajtani a verdákat. :))
Amit sajnálok, hogy pár olyan dolog is arcade szerűvé teszi a játékot amik az NFS huszároknak kedvez, holott a való életben néha a verseny végét jelnti egy ilyen manőver... pl felázott út angol pályán levágva a föld nem lassítja be annyira a járgányt, hogy ellenkormányozni kelljen. OK, hogy a kocsiszekrény a centrifugális erő hatására a körív külső kerekeire nehezedik, de valamennyire számítani kellene, vagy nem?
Na mindegy is, nem szőrözésből írtam, csak ha már szóba került a szim leírtam a véleményem.

(#1182) fagy53 válasza szacsee (#1181) üzenetére


fagy53
nagyúr

Nekem is furcsa, hogy tizenévvel ezelőtt a CMR3-ban volt olyan utolsó futamom, ahol csörömpölve, félrehúzott kormánnyal, akadozó motorral és kimaradó fokozatokkal a váltóban értem a célba, utolsónak persze. Jelen játékban erre még nem volt példa és csak szakadékba zuhanással sikerül abbahagynom a versenyt, a sziklafalba rongyolás bocsánatos bűnnek számít komoly következmények nélkül.
A gumikopás ebben a játékban nem játszik, mert még gumiválasztás sincs, aminek hiánya eleve megkérdőjelezi a szimes voltát.
A CM nem képes átlépni a korlátait, egy nagyon élvezhető, hiánypótló játékot készített, de az igazi rally szimulátortól messze van és szomorú, hogy egyre messzebb kerül.

(#1183) RpPRO


RpPRO
őstag

Szoktátok a játékkal kapcsolatos észrevételeiteket, problémáitokat, javaslataitokat a játék hivatalos fórumára elküldeni? Ezek nélkül tuti nem lesz változás, pl szim. felé elmozdulás / elmozdítás.

[ Szerkesztve ]

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#1184) #78687232 válasza Csapoati (#1170) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ennyi lesz az egész? Karcsú nagyon. Malacuk van, még egyszer a felét sem pengetném ki ennyi tartalomért.

[ Szerkesztve ]

(#1185) Csapoati válasza #78687232 (#1184) üzenetére


Csapoati
nagyúr

6x12 rali szakasz meg a RX pályák, valamint egyelőre 30 autó (a Modern Mastersszel jó sok jön még) az olyan kevés lenne? Anno meg a Richard Burns Rallytól mindenki el volt ájulva a 8 autójával meg kb 30 szakaszával.
Ráadásul én még 27 euróért vettem az early access kezdetén, ami steames árnál kb félárnak számít a rendes megjelenésekhez képest.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1186) #78687232 válasza Csapoati (#1185) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én is annyiért vettem, de attól még nem fogok elájulni. Lehet csak én vártam többet, sebaj.

(#1187) Csapoati válasza #78687232 (#1186) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De mi alapján vártál többet? A roadmap az elején is ismert volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1188) #78687232 válasza Csapoati (#1187) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én csak a hivatalos oldalon láttam egy idővonalat, azon meg csak körbeírták az elkövetkező frissítéseket. Remélem legalább a multit bővítik, ez így perpill nudli.
Az RBR-ban csak 8 kocsi volt? Kemény, akkor ez tényleg jónak számít :DDD

(#1189) tommy6961


tommy6961
csendes tag

SwitcX hozzászólása után egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy akkor rossz vételt csináltam (nem 27 euroért), miután beszereztem a játékot gondolkoztam el egy kormány beszerzésén is, de lehet ezt elhalasztom

[ Szerkesztve ]

(#1190) Musicking


Musicking
aktív tag

old sound file for Impreza group A

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1191) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

Lehet kicsit buta kérdést fogok feltenni.
Arra lennék kíváncsi,hogy ebbe a játékban hol találom a multiplayer módot?Ahogy a Dirt 3 ban lehetett versenyezni minden játékossal.
Na meg az is érdekelne,hogy hol lehet állítani a nehézségi fokozatokat?
A kocsiknál a gumit hol lehet meg választani pl.aszfalt,hó stb. ?
A grafika gyönyörű,de néha a fák lombjai kicsit villognak,ez nálatok is szokott?
Pár napja van meg a játék, de még rengeteg dolog van ami nem világos.
Majd még kérdezek !

választ előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1192) Syz válasza Rico45 (#1191) üzenetére


Syz
senior tag

Üdv a klubban! :R :DDD

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#1193) #78687232 válasza Rico45 (#1191) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szia!

a., career - pvp events
b., career - championships - bármit választasz, középen írja a nehézséget. Dobogón kell végezned a következő nehézségi szinthez. Továbbjutásnál ha netán túl nehéznek érzed a játékot (alapból is az lesz), újra neki tudsz vágni az alap szinthez. Ehhez F1 az adott bajnokságnál (championship details), majd F3 (abandon chamionship).
A szintek: Open > Clubman > Professional > Elite > Masters
c., gumit tudtommal nem lehet választani.
d., idővel találsz majd több hibát is :DDD

Üdv erre. ;)

(#1194) Rico45 válasza #78687232 (#1193) üzenetére


Rico45
őstag

Nagyon köszönöm a válaszod!

Igen eléggé nehéz ez a kis game :-)
Majd ma még próbálkozok vele kicsit !

Üdv

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1195) bognar110


bognar110
őstag

Sziasztok szerintetek ezen a gépen hogyan futna a Dirt Rally ? Lenovo B50-30 notebook: intel celeron n2840 2x2,16 ghz 4gb ram intel hd graphics ?

(#1196) csabsz13 válasza bognar110 (#1195) üzenetére


csabsz13
aktív tag

melyik intel HD? az elég necces lesz, szerintem.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1197) Musicking válasza bognar110 (#1195) üzenetére


Musicking
aktív tag

A 0.5-ös verziót egy ASUS K555LB XO112D (i7-5500U) laptopon néztem az intel gpuval alacsony-közepes részletességgel 30fps körül produkált az 1333*768as felbontáson, a nv 940M-el közepes részletességgel már 50-60 fps-t is mutatott a bechmark alatt, a mininimum fps értékekre már nem emlékszem, de nem szaggatott.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1198) Csapoati válasza Musicking (#1197) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Celeronnal és a HD Graphics-szal köze nem lesz a futtatáshoz sajnos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1199) Musicking válasza Csapoati (#1198) üzenetére


Musicking
aktív tag

Pont ezért írtam hogy pár hónapja ezt prodikálta egy ilyen hardveren azóta meg némileg feljebb kúszott a gépigény.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1200) tommy6961


tommy6961
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a sok gyakorláson kívül még mi kell ahhoz, hogy, ha nem is első helyet, de zöld szakaszt lehessen csinálni? Billentyűzettel nem tudok jó időt menni így maradt a kontroller. Előre is köszönöm a válaszokat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.