Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#1001) Tomdriver válasza SpongyaBob (#1000) üzenetére


Tomdriver
őstag

Köszi az infót, szerintem tuti a játék hibája ami a konfigtól függően van akinél jelentkezik, van akinél nem.
Reméljük hamarosan javítják ezt is.

(#1002) vidra1221 válasza b05co (#984) üzenetére


vidra1221
tag

Tehát kint a win-ben a kormány saját setup-ban az általad javasoltakat állítsam be, és azt a pipát is vegyem ki, hogy használja a játékbeli beállításokat?

Kösz!

(#1003) b05co válasza vidra1221 (#1002) üzenetére


b05co
tag

Azt én benne szoktam hagyni, hogy a játék állíthatja a beállítsokat, mert pl ha autómata kormányzárat állítasz, akkor nem fog korrigálni, ffb beállításokat is van hogy mellőzi olyankor, szóval azt engedd neki és akkor ingame belövöd ahogy kényelmes :)

(#1004) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Hivatalos, a 2001-es Focus és Impreza WRC-k lesznek bent a Flying Finland packban. :DD

[Road Book]

[ Szerkesztve ]

(#1005) Musicking válasza Skeleton01 (#1004) üzenetére


Musicking
aktív tag

Bekerült egy kategóriára vonatkotó acsi is.
Friends - Rivals - Champions - Legends
Win a Championship in a 2000s vehicle

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1006) Ventur@ válasza Skeleton01 (#1004) üzenetére


Ventur@
senior tag

Még a Focus csak-csak (ha már anno Colin-nal indult el a rally széria a CM-nél), de hogy még egy Impreza minek, azt nem értem :F . Simán jöhetett volna egy Evo VI.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1007) PR0JECTNR56 válasza Ventur@ (#1006) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az EVO VI-nak én is jobban örültem volna, ha már a kettő közül kell választani, de ez van sajnos. Mindenesetre várjuk a frissítést, mert a Road Book alapján érdekes újdonságok jönnek, amik az autók irányíthatóságát is jelentősen fogják érinteni.

(#1008) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Szerintem azért lett belerakva ez a két autó,mert ez a két márka úgymond azokban az időkben nagyot vívott egymással.Mondjuk akkor jöhetett volna már a Peugeot is Grönholmmal.
Mcrae,Sainz,Solberg,Burns.
Elég ha csak ezeket a neveket elolvassuk.
Bár szerintem mindig lesz valaki,akinek hiányozni fog egy két autó a játékból.
Én abban reménykedek,hogy például rallycrosshoz jön majd még vagy 3 pálya minimum,
Azt is megértem hogy most a rallyra feküdtek rá,mert az lett elhanyagolva az elmúlt időben.
Mindenesetre reméljük,hogy mindenkinek teljesül majd a vágya legalább itt a fórumon. :D

[ Szerkesztve ]

(#1009) Skeleton01 válasza csabi0805 (#1008) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

A Circuit de Catalunya szinte biztosan jön RX-hez még. ;)

(#1010) Shodan válasza wolf033 (#976) üzenetére


Shodan
addikt

Később is jelentkezett még ez a probléma? Én is nem rég tettem fel a win10 és most nekem se indul.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1011) csabi0805 válasza Skeleton01 (#1009) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Az jó lenne.
Mondjuk én a francia pályában bízok még meg mondjuk jöhetne az olasz is.

(#1012) STC Speed


STC Speed
őstag

Hali!

A játékot hol lehet megvásárolni?
Továbbá most ez egy kész megjelent játék, vagy miértnem látom üzletekben?

(#1013) PR0JECTNR56 válasza STC Speed (#1012) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A játék korai hozzáférésű, ezért Steam-en keresztül tudod megvenni, vagy még itt is rákérdezhetsz, hátha maradt kupon.

(#1014) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Nem tudom észrevettétek-e (gondolom igen, csak én nem nagyon megyek ligában és most tűnt fel :D ), de egy korábbi vita tárgya magvalósult már egy ideje. Azaz a ligában meg az online eventeken is meg lehet már szűrni az eredményeket vezérlés és segítségek szerint, sőt barátokra és saját nemzetiségre is lehet szűrni. :K

Sent from my keyBoard

(#1015) wolf033 válasza Shodan (#1010) üzenetére


wolf033
senior tag

Megszabadultam a Win 10-től :) (más hibák miatt is) Próbálj egy fájl ellenőrzést. Nekem ellenőrzés után elindult.

(#1016) STC Speed válasza PR0JECTNR56 (#1013) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi!

(#1017) Shodan válasza wolf033 (#1015) üzenetére


Shodan
addikt

Aha ellenőrzés után, már elindult. Csak ha ez a hiba folyamatos vagy vannak egyéb problémák is a win10 miatt a jatekban akkor inkabb en is visszateszem.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1018) rocket válasza Shodan (#1017) üzenetére


rocket
nagyúr

Nalam semmi gond nincs a jatekkal win10 alatt.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1019) Arni9010 válasza rocket (#1018) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Nálam sincs semmi. Egyszer kellett nekem is ellenőriztetnem, azóta semmi probléma.

(#1020) Shodan


Shodan
addikt

Értem , köszi a válaszokat, akkor egyelőre marad :R

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1021) PR0JECTNR56 válasza rocket (#1018) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Windows 10 alatt nekem is rendben megy, bár még a 10 is és a játék is eléggé gyerekcipőben jár, szerintem a fennálló esetleges problémákat a közeljövőben orvosolni fogják.

(#1022) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Lancia Stratos HF - Team Chardonnet 1979 (Rallye Monte Carlo)


A RallyGamer által készített Lancia Stratos skint frissítettem, a bugos keréktextúra (időnként túlzott fényesség és fekete textúrakivetülés) és hátsó spoiler alatt lévő Total és Michelin matricára kivetülő két fekete folt (hibás alpha réteg) került javításra.

(#1023) Musicking válasza PR0JECTNR56 (#1022) üzenetére


Musicking
aktív tag

Köszi, az egyik kedvenc stratos festésem. 1-2 hibát észre se vettem mert mindig headcammal nyomom visszajátszást meg leginkább a poros vagy sáros szakaszokon nézem , így nem tűnt fel. Mindenesetre átfestem :)

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1024) PR0JECTNR56 válasza Musicking (#1023) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Igazán nincs mit, én külső nézetben játszom a DiRT Rally-t ezért tűntek fel ezek a hibák. A kerékbug a képen is látható murvás szakaszokon lévő felnivel látszik igazán, a lyukak és kiemelkedő perem részek oldala szimplán fekete az elcsúszott textúra miatt és a görög szakaszokon nagyon nagy tükröződést mutatott eredetileg (kb. mintha króm színű sárga lenne).
A matricákra kivetülő két folt szerintem pont a matricák alatt akart lenni a készítő eredeti szándékai szerint, de mivel az alpha csatornán sehol sem volt ilyen, csak hátul és még ott is elrontva, így PSSG Editorral szétszedtem a modellt és Photoshopban korrigáltam a réteget.

Más dolog: a Flying Finland és ezzel együtt a v0.8 még a hónap vége előtt érkezni fog, tehát a frissítés ma vagy holnap is megeshet.

(#1025) Ventur@ válasza PR0JECTNR56 (#1024) üzenetére


Ventur@
senior tag

Iparkodhatnának azzal a frissítéssel, mert csak 2 napjuk van rá ;] :D . Kíváncsi leszek nagyon a finn pályákra. Remélem nem egy átskinnelt Wales-i pályákat kapunk, hanem igazi tempós ugrálós murvás gyorsokat. Na ott tuti élmény lesz menni a WRC-kkel :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1026) Ventur@


Ventur@
senior tag

Flying Focus :C !

Már a dirtgame.com/uk/home-ra a codemasters dirt rally oldala jön be, szóval - szerintem - ma finnezünk :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1027) PR0JECTNR56 válasza Ventur@ (#1026) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Kíváncsian várjuk, jóságosnak ígérkezik a frissítés, Finnországot pedig tanulhatom majd a Stratos-al, aminek tuti, hogy cicatappancs puhaságú futómű kell ehhez a helyszínhez.
Ugyanakkor egyfajta kellemetlen Wales előérzetem van (10 restart/1 értékelhető idő, amivel végre a top3-ba tesz :DDD ).

(#1028) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Én is most akartam megnézni,hogy mi újság van és engem is oda irányít át.
Lehet most buherálnak valamit. :C
Csak jól sikerüljenek az újítások. :U

(#1029) Ventur@


Ventur@
senior tag

Du. 3-tól élő stream lesz a dirt twitch oldalán. Lesz valami nyereményjáték is (ahogy olvastam). Remélem 5-6 felé mi is megkapjuk végre a csomagot :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1030) Musicking


Musicking
aktív tag

Arra leszek kíváncsi mennyivel lesz másabb az irányítás és a fizika ha már a road book-ban a ranglisták nullázását is említik.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1031) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

(#1032) Musicking


Musicking
aktív tag

v0.8 update , 4.7GB.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1033) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ez emberek nagyon kalács lett :C . Az Impreza-k új hangja meg valami brutális, főleg a WRC-é lett nagyon baba.

Pályák meg....kész...mintha ott lennél Finnországban. Csont azok a dobálós, nagy tempós, sodródos pályák. Nagyon nagy csomag lett ez, le a kalappal :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1034) Strezi


Strezi
őstag

Live on twitch: [link]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#1035) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A legtöbb dolog klassz benne, Finnország jó lett, néhány grafikai glitch-et is orvosoltak, ami viszont nem tetszik:
- Stratos új írányíthatósága, sokat vesztett a karakteréből és olyan mintha egy 200kg-os súly helyezett volna valaki a motorja mellé.
- Az AI még mindig elég kiszámíthatatlan kis szinteken is, van amikor nagyon bénák, van amikor elképesztő gyorsak.

(#1036) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Húú srácok ez a finn pálya igen csapatós lett :D Lehet neki kenni rendesen. Az új Subaru.. Istencsászár :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1037) Gigi01


Gigi01
őstag

Nekem is nagyon bejön,jók lettek a pályák,a Subaru fasza! :K

(#1038) szacsee válasza Strezi (#1034) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszi!
Töltődik a frissítés.

Jut eszembe lenne egy kérdésem.
3 monitoros megjelenítésre mi ajánlott?
Fury X-el demóztak 12K-t de gondolom nem ultrán nyomta a 60FPS-t mert akkor PH tesztben is jobban ment volna. Ha valaki 3 db FHD monitorral játszik ne tartsa magában a tapasztalatokat.
Főleg arra lennék kíváncsi, hogy milyen beállításokkal milyen VGA-val mennyi FPS-t kap.
Procim egy 3570K vízzel, szóval a tuning nem téma. ;]

(#1039) Tomdriver válasza szacsee (#1038) üzenetére


Tomdriver
őstag

Hali, 5760x1080 felbontáson, 60 Hz-es monitorokon 60 FPS-el fut a játék átlagban. A beállítás High, 8xMSAA-val. Ultrán ugyanez már csak 45-50 FPS körül van, úgyhogy én inkább visszatettem High-ra. Nagyon nem variáltam az advance beállításokkal, mindent hagytam a default szerint.

A konfig az adatlapomon van most nem írom be ide, meg az is, hogy milyen beállításokat használok.

(#1040) Ventur@


Ventur@
senior tag

Nos így pár autótörés és száguldás után nyugodtan mondhatom, hogy koppra azt kapja az ember a finn pályákon, amit a videókban is lát. Szavakat nem találok rá mennyire jók lettek. Le a kalappal a CM előtt :R .

Viszont nekem a Focus WRC kicsit csalódás. Egyrészt a skinek miatt (sehol egy régi klasszikus Colin skin :( . Remélem valaki megcsinálja rá :) ), másrészt olyan semmilyen az autó. CMR 2.0-ban imádtam a Focus-t, de itt 2 csapatás után már tértem is át az Impreza-ra. Na az viszont valami oltári kibebszott jó lett :Y ...és a hang....hát az valami eszméletlen nagy. Imádom végignézni a replay-eket és mikor külsőből látni az autót, meg hallani a durrogásokat....hát kegyetlen :) .

Egyébként kapott a játék egy módosított sound engine-t? Mert olyan harapósabbak a hangok nekem :DDD .

Na, most jöhet akkor valami új RX pálya :D ;] .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1041) Strezi válasza Ventur@ (#1040) üzenetére


Strezi
őstag

Sajnos az eredeti Focus WRC-re nem kapta meg a CM a lisznszt, ezért van "eddző" autó kinézete :(((

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#1042) PR0JECTNR56 válasza Ventur@ (#1040) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Tényleg jók a pályák, olyannyira, hogy némelyiken még a Delta Time-ot sem sikerült hoznom, ami elég kínos. :D
Apróbb hibák még akadnak persze (kereszteződéseknél fehér csík az útrétegek illesztésének nyomvonalán), de ettől függetlenül klassz a finn rally. A Stratos-t meg setupolni kell és akkor nagyjából visszahozható vele az előző patchben lévő formája.
meerkat80 (szerintem az egyik legjobb skin gyáros) már kezelésbe vette a Focus skint, a klasszikus Martini, Telefonica, Movistar darab készül el elsőként:

[ Szerkesztve ]

(#1043) szacsee válasza Tomdriver (#1039) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszönöm, ez bőven elég infó. :R
Így legalább tudok hasonlítani valamihez.

(#1044) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#1041) Strezi: Na így már is tiszta a kép. Kösz az infót :R . Egyébként meg ha tudod, ad át üdvözletemet a CM-nek, mert ezért az update-ért megérte várni. Szép, iparos munka lett :) .

SHiZUOKA: Na, ha ez kész lesz, azonnal jelezd itt ;) . Lehet adok még egy esélyt így a Focus-nak :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1045) rocket


rocket
nagyúr

Iranyitast eltoltak a casual gamerek iranyaba, AI-val semmit nem csinaltak.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1046) Musicking válasza rocket (#1045) üzenetére


Musicking
aktív tag

Nekem nagyon úgy tűnik ezzel az updatel kiherélték a DR-t. A plusz tatalom az oké, de a járgányok viselkedése kezd elmenni a vicc kategóriába.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1047) T-CAT válasza Musicking (#1046) üzenetére


T-CAT
tag

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak nekem tűnik úgy, hogy egyre inkább megy el árkád irányba a game. Én is úgy érzem egyre kevésbé direkt az irányítás az update-ek érkezésével. Csak nehogy olyan sorsra jusson, mint a pCARS és megbánjam, hogy befizettem...

(#1048) Tomdriver válasza T-CAT (#1047) üzenetére


Tomdriver
őstag

A pCars-al mi a baj? Az most még inkább szimulátor mint ez (bár elég rég játszottam már vele)

Igen, ez a bajom nekem is a Dirt sorozat készítőivel, hogy korábban is az árkádos csili vilit, nagy durranást kedvelők irányába mentek el és úgy látszik most is úgy gondolják, hogy ezen a piacon fognak tarolni inkább, ami a piaci érdekeket tekintve igaz lehet, de sajnos mi meg RBR óta nem kapunk egy normális szimet rallyra. :(

Nekem itt nem csak az irányítással van bajom, henem a pályák építésével. A valóságban nincs olyan Monacoi vagy Görög pálya, de Német aszfaltos se, amin szinte az egész pálya hosszában nincs szám méter egyenes és sok helyen 20 méterenként kell visszafordítózni. Ez nonszensz...
Öreg vagyok én már ahhoz, hogy folyamatosan a kézifékkart ráncigáljam. :)

A Finn pályacsomag a Walesi-hez hasonlóan megtöri ezt a sort, de itt is-ott is megint túlzásba vitték a szintkülönbségeket, Wales-ben folyamatosan le-föl liftezel, itt meg folyamatosan ugratsz néha akkorákat, hogy egy MTZ futómű sem bírná ki, nem hogy szegény Subarué. Ilyen pálya is ritka a valóságban, a 12-ből ha csak 3-4 lenne ilyen nem bosszantana, de így? :O

Kb 10 perc urán ráutánok az egészre emiatt, de ez az egész lehet csak az én egyéni hisztim, más jól szórakozik... :C

[ Szerkesztve ]

(#1049) Musicking válasza PR0JECTNR56 (#1042) üzenetére


Musicking
aktív tag

A Delta Time-nál nem gond hogy nehezítették, ha hibátlanul megfutod szakaszfüggő de 20-40mp-et is rá lehet verni. Kíváncsiságból elkezdtem egy custom championshipet a 2001es impreza-val oké alapjárgány de hogy görögországban nem volt egy zöld ellenörzőpontom se openbe az kicsit meredek annak ellenére hogy finn setupommal elég jól fekszi a görög terepet.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1050) PR0JECTNR56 válasza Musicking (#1049) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem is csak kicsit aránytalan, hogy van, ahol iszonyatosan megverem mind az AI-t, mind a Delta időt, van ahol pedig csak harmadjára sikerül pl. közel azonos teljesítmény mellett.
A valódi problémám inkább az, hogy a Stratos béna lett. :O Végeláthatatlan setupolás jön, kérem vissza a régi karakterét.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.