Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#451) #70869248 válasza iceool20 (#450) üzenetére


#70869248
törölt tag

igen.
teljesen rendben van, pláne ha a CM sorozathoz nézzük, de bármilyen 'könnyed' rally-val összehasonlítva ez nyer.
A CM2-t nél komolyabb, talán az első részhez lehetne hasonlítani inkább.
Sztem teljesen megéri az árát, pláne így akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#452) snecy20 válasza #70869248 (#447) üzenetére


snecy20
veterán

Minden métert nagyon meg kell gondolni, mert pofonegyszerű szakadékba zuhanni, sziklának/parkoló autónak/fának menni. :) Nem túl megengedő a játék ilyen téren...kanyarokat levágni sem nagyon érdemes.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#453) fagy53 válasza #70869248 (#447) üzenetére


fagy53
nagyúr

Nekem a Mini után a Lancia nehezebb volt, lassabb és körülményesebb volt beállítani a kormányt is.
Tény, hogy az elsőkerekesek alulkormányozottságát eltúlozták a fiúk, de gyakori kézifékkel korrigálható, csak macerásabb vezetni, mint pl a hátsókerekeseket ahol remekül lehet gázzal kormányozni.
A Monaco könnyebb mint a többi, mert egy kicsit árkádosra sikeredett, ez sikerült a legkevésbé.
Jelentősen javul majd az irányítás az összkerekeseknél, itt bár az idők szűkebbek, de több a sikerélmény mint a 60'-as évek autóinál. :D
Az eddigiek alapján jelentős javulás történt a DiRT korábbi részeihez képest és visszahozta a CMR széria játékélményét amit egy mai szintre emelt fizika és grafikai élmény koronáz meg.
Nagyon várom már a kész, végleges dobozos verziót, megy a polcra a többiek mellé... :C

(#454) snecy20 válasza fagy53 (#453) üzenetére


snecy20
veterán

Lanciával úgy megpördülök a tengelyem körül 360 fokban a lassú kanyarokban, mint a tűre felszúrt cserebogár. :))

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#455) #70869248 válasza fagy53 (#453) üzenetére


#70869248
törölt tag

Majd meglátjuk, most nagyobb potenciált látok a Lancia-ban, mert a Mini-nél a súly csökkentésének fejlesztése nagyon repülősre sikeredett szvsz, a Lancia-val 6 szakaszból egyszer mentem árokba (cél előtt 50méterrel :D ), mert már nem figyeltem. A Mini-t azt rendszeresen törtem :(
Majd ha a Lancia is megkapja az upgrade-ket majd megnézem hogy milyen összehasonlítva a kettő.

(#456) TTomax


TTomax
nagyúr

Ezt a játékot borzalmas billentyűzettel játszani. :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#457) Joshi válasza TTomax (#456) üzenetére


Joshi
titán

Mint általában egy autós szimulátort. ;]

(#458) TTomax válasza Joshi (#457) üzenetére


TTomax
nagyúr

A többi Dirtel nem volt ilyen gondom eddig...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#459) Joshi válasza TTomax (#458) üzenetére


Joshi
titán

Pont azért, mert ez már szimnek készül, de hiszen erről szól az egész fórum. :B Ha csak most kapcsolódtál a témához, akkor sorry. Ettől még a Dirt Rally inkább rally szim lesz, felejtős a bill és a kontroller.

[ Szerkesztve ]

(#460) TTomax válasza Joshi (#459) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az szuper de ettől még lehet nem kellett volna kinyírni annak a lehetőségét hogy valaki billel nyomja,mert lehet de sikerélményed zéro.Ha ez lesz promóban AMD kuponként akkor lesz még pár ilyen hozzászólás mint amit én írtam.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#461) Joshi válasza TTomax (#460) üzenetére


Joshi
titán

Ez a játék még nem jelent meg, szóval még változhat. Ha a szíved ügye, akkor írj a fejlesztőknek, szvsz még van remény. :K

(#462) TTomax válasza Joshi (#461) üzenetére


TTomax
nagyúr

:R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#463) snecy20 válasza TTomax (#456) üzenetére


snecy20
veterán

Másodlagos gépemen billentyűzettel játszom, nincs különösebb gond az irányítással. Lancia-val és a Mini-vel meg kell küzdeni, de az sajátosság, kormánnyal sem könnyű. Persze tény, hogy nem tapad be olyan irreálisan az autó, és nincs az az überbiztos stabilitás, mint a Dirt3-ban.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#464) #78687232


#78687232
törölt tag

Jó pár hét után ismét kipróbáltam, nulla változás. wtf :D A nehézség a kedvencem, legkönnyebb szinten sem tudok nyerni. lol

(#465) #70869248 válasza #78687232 (#464) üzenetére


#70869248
törölt tag

sztem qva jó a nehézség :D
...egyre biztosabban vezetem az alap 60'-s évek autóit is, kezdem kitapasztalni az advanced setup dolgait, de most mentem a havi online eseményen a Lancia Stratos-szal háát az besz@rás milyen jó volt, nagyon élveztem. :R

(#466) SpongyaBob válasza Joshi (#459) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"felejtős a bill és a kontroller."

Ez így szerintem nem igaz.

Egyébként meg én úgy gondolom, hogy nem szimulátor viszont nem is arcade.
Ez a pont jó ketagória ahol van kihívás. Gyakorlás kérdése.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#467) Joshi válasza SpongyaBob (#466) üzenetére


Joshi
titán

A kimondottan arcade játékokhoz inkább való a bill és a gamepad, de ez azért már inkább rally szim mint arcade. Az Assettót is lehet billel és gamepaddal játszani, de az igazi játékélményt kormánnyal adja vissza.

(#468) yodamester10


yodamester10
őstag

Hello!
Project Cars-hoz viszonyítva milyen a játék leszámítva,hogy félkész?

(#469) Joshi válasza yodamester10 (#468) üzenetére


Joshi
titán

Ember, ez rally nem pálya autós game. Mégis hogy akarod összehasonlítani a két játékot? ;]

(#470) snecy20 válasza yodamester10 (#468) üzenetére


snecy20
veterán

Hirtelen nem tudnék olyan vonatkoztatási rendszert, amelyben ez a két játék akármilyen szempontból is összehasonlítható lenne. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#471) yodamester10 válasza Joshi (#469) üzenetére


yodamester10
őstag

Grafika?
Kontrollerel irányítás?
Mennyire könnyű élvezetes?
8 óra munka után kikapcsolódhatok-e vele vagy 3 perc csúszkálás után delete?
Na ilyenekre gondoltam ;)

(#472) Csapoati válasza yodamester10 (#471) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A grafka jó, de nem Project Cars szint. A kikapcsolódási faktor viszont 0, itt küzdeni kell rendesen. Kontrollerrel meg nem is mernék menni vele, billel is szörnyű volt. Tudom, a kontroller analóg, de azért mégsem egy kormány.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#473) snecy20 válasza Csapoati (#472) üzenetére


snecy20
veterán

Citroen C4 szinte leányálom vezetésileg billentyűzettel. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#474) Joshi válasza yodamester10 (#471) üzenetére


Joshi
titán

Akkor miért nem ezt kérdezted? Szerencsére már válaszoltak helyettem ezekre a kérdésekre. ;]

(#475) #70869248 válasza yodamester10 (#468) üzenetére


#70869248
törölt tag

Saját véleményem szerint ez jóval eredetibb játék mint a PCars, ami egy röhej ha azt nézem hogy Codmasters.
Nagyon élvezhető, de komoly kihívás. pl. most csináltam a heti event-t, Lancia Fulvia HF-l mindjárt az első szakasz 7 és fél perc, aztán egy laza, majd még egy hosszú, még egy laza, aztán 4(!) éjszakai. ..ha összetörted a lámpát akkor szívás, mert két szakaszonként lehet javíttatni.
Az irányítás rendben van, a grafika nagyon jó, stabil, nem fagy, nincs rendellenesség.

[ Szerkesztve ]

(#476) Csapoati válasza #70869248 (#475) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mit takar az, hogy eredetibb? Autók vannak mindkettőben. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#477) fagy53 válasza yodamester10 (#468) üzenetére


fagy53
nagyúr

Üdv!
Nem neked való, ez nem a könnyen szerzett sikerélményekről szól, akinek a siker okoz élvezetet az itt már kiszállhat. Aki a kihívásokat szereti, a küzdést az belevetheti magát.
A grafika rendben van már csak azért is mert bármely tipusú autósjátékban nem a kavicsok árnyéka az elsődleges, a táj, a környezet, az időjárási effektek élvezetesek.
Ha profi vagy a kontrollerben szerezhetsz pár kellemes percet magadnak, de gondolj arra, hogy a kormányforgatók is anyáznak rendesen! :D
A munkádtól függ, hogy mennyire tudsz kikapcsolódni, ha unatkoztál egész nap, akkor ez fel tud idegesíteni pár perc alatt.

(#478) #70869248 válasza Csapoati (#476) üzenetére


#70869248
törölt tag

Engem leginkább az autók vezetése érdekel, és az a Pcars-ban egyszerűen unalmas, vagy semmi köze nincs hozzá mint a Focus-nál.
Itt aztán nem lehet unatkozni, sőt...amikor mentem a Stratos-szal végig vigyorogtam Sweet Lamb-t, azaz vagy 7 percig folyamatosan jól éreztem magam :D
Az hogy a Cars-ban mi a szórakoztató azt részemről jól ábrázolja hogy múlt hét kedden játszottam vele utoljára, az is elképzelhető hogy nem fogom használni, mivel hiába a jó ötletek, maga a játék egész egyszerűen nem jó, nem jó az irányítás, nem jó a fizika, nem jó az FFB, össze-vissza hülyeségek mint a kormányra pörgő menű...áá hagyjuk.
Ez meg egy állat jó, jó qva nehéz játék...nagyon remélem hogy így marad!

[ Szerkesztve ]

(#479) Csapoati válasza #70869248 (#478) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Így már világos. Mondjuk összehasonlítani a két sportágat se nagyon lehet, mert a rali egy ideges, kapkodós, rángatós valami, míg a pályaautózás inkább a finom mozdulatokról szól. De hát kinek mi. :) Mondjuk a GT Legends ilyen szempontból sokkal küzdősebb volt (a kocsik miatt is), ez tény.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#480) bokrosolajos válasza #70869248 (#478) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Project Cars tényleg unalmas és van benne valami gépies. Ráadásul olyan idegesítő dolgokat meghagytak, mint a rezgő külső visszapillantó, ami lássuk be marha röhejes :D

Na mindegy, visszatérve a pCars jelenleg egy simcade gáma, a Dirt Rally viszont szimulátor, még ha nincs is kész!
Mióta kijött a 0.45 update és 900 fokos lett a FFB , továbbá leprogramozták azokat a dolgokat, amik eddig hiányoztak pontosan úgy viselkednek az autók, ahogy azt eddig csak a Richard Burns Rally-ban láttuk!
:R :K
Ha még kicsit rá gyúrnak a Codemastersnél és nem lesz hülye replay, meg moddolhatóvá teszik, és készülhetnek új pályák és vagy autók, akkor megvan az új király! Persze nagyon ne legyenek illúzióink, még a DLC-s pénzlehúzásról gyanítom nem mondtak ll... Viszont az vicces, hogy a többi Coie játék autói simán használhatók Dirt Rallyhoz :)

És akkor ott van, hogy a pCArs2-t be is jelentették, amiben ugyanúgy lesz losoe surface és ralalycross, mint Dirt-ben, de Kunosék is nagyban dolgoznak az Assettohoz (állítólag), szóval kemény vetélytársakat talált hirtelen a piac (WRC 5 és Loeb Rally felejtős mobil játék szintet képviselnek)

(#481) snecy20


snecy20
veterán

Kis adalék, bár szerintem nem szenved senki a játék kapcsán teljesítményproblémákkal. Szóval a lényeg hogy a HyperThreading kikapcsolásával nálam simán +15%-kkal meglódult a minimum, maximum és az átlag FPS is a játékban. Ekkora különbséget HT ON és HT OFF között még egy játéknál sem tapasztaltam....

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#482) szekto


szekto
aktív tag

Hali! :)

Újra indítottom egy kis fun ralit, akinek van kedve, csatlakozzon! :)

Bajnokság: SG Test League
Start: 2015.06.24. 12:00
Vége: 2015.06.28. 22:00
Szakaszok száma: 5
Géposztály: GroupA, 1980s RWD, 1960s
Szervizpark: 3. és 5. szakasz előtt

Jó szórakozást! :)

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#483) bokrosolajos válasza szekto (#482) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Köszi! Nekem nem mutat semmit : No event information to show.

(#484) #78687232 válasza szekto (#482) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem hiszem el, téged beenged a league?

(#485) szekto válasza #78687232 (#484) üzenetére


szekto
aktív tag

Holnap fog indulni a szezon meg az esemény, szóval azért nem látjátok még szerintem.

Ui.: átállítottam a kezdést 06.24 02:00-ra. (Egyébként ha a 'Next season'-re kattintottok, akkor mutatja a soron következő ralikat. :) )

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#486) #78687232 válasza szekto (#485) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem arra gondolok. Engem játékon belül be sem enged, a mai napig hibát ír.

(#487) bokrosolajos válasza #78687232 (#486) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ugyanez a hiba jelenség a Dirt Rally Racenettel nálad is, igaz?
:O

(#488) #70869248 válasza szekto (#485) üzenetére


#70869248
törölt tag

szerencsére simán beengedett, le is nyomtam a 60'-s évekkel....a havas pálya nagyon kemény volt. :R

(#489) #78687232 válasza bokrosolajos (#487) üzenetére


#78687232
törölt tag

:D igen! Mikor jött ki a játék? Április vége felé talán. Egy-két hétig még működött, itt is játszottunk ugye, azóta meg nem működik nekem.

(#490) szekto válasza #78687232 (#489) üzenetére


szekto
aktív tag

Próbálj meg egy Steam Integrity Check-et, hátha... :U

U.i.: valahol olvastam, hogy még egy teljesen új telepítés megoldhatja a problémát.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#491) #78687232 válasza szekto (#490) üzenetére


#78687232
törölt tag

Talán két napja raktam fel. Leellenőriztetem akkor a fájlokat. Köszi

(#492) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Szerintem nemsokára jön az update, mert steam-en már frissült a teljesítmények listája, már 113 :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#493) #78687232 válasza szekto (#490) üzenetére


#78687232
törölt tag

Sikerült! Pedig ezt már máskor is csináltam, le is töltött ezt-azt de semmi változás nem volt. Lényegtelen, így lehet vissza is térek a játékhoz. Igaz, így hosszabb kihagyás után elég rosszul ment. Meg a kocsit sem ismertem :D Sebaj, legfeljebb még egyszer nekifutok.
asd

(#494) szekto válasza #78687232 (#493) üzenetére


szekto
aktív tag

:C

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#495) SH4D0W2011 válasza #78687232 (#493) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hogyan sikerült megcsinálnod?
Leellenőriztettem én is a fájlokat, letöltött valami 5 megát, de maradt a hibaüzenet. :((

(#496) szekto válasza SH4D0W2011 (#495) üzenetére


szekto
aktív tag

Szerintem csinált egy reinstall-t.

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#497) bokrosolajos válasza szekto (#496) üzenetére


bokrosolajos
őstag

uff Steam-es játéknál még sosem csináltam olyat. Azt hogy kell? :D
/Steam integrity check nekem nem hozott javulást League esetében/

(#498) szekto válasza bokrosolajos (#497) üzenetére


szekto
aktív tag

Csak simán jobb klikk a Könyvtár/Játékok alatt a listába a program nevéje, majd Helyi tartalom törlése. Ha letörölte, akkor utána meg elindítod neki a telepítést. :)

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#499) #78687232 válasza SH4D0W2011 (#495) üzenetére


#78687232
törölt tag

Jobb katt a játékra - tulajdonságok - helyi fájlok - játékfájlok épségének ellenőrzése... - letöltötte, beléptem és ment.

De ezt már régebben is csináltam, akkor semmit sem javult. Lehet tényleg újra kell telepítenetek. De úgy hogy a steam mappából is töröljetek ki mindent. Mert én kb. 3 napja raktam fel újra és csak utána ellenőriztettem a fájlokat.
Ha az újratelepítés mellett döntötök, akkor innen kell törölni (ha egyáltalán marad valami) az uninstall után: steamapps\common\DiRT Rally

(#500) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Köszi srácok, este megpróbálom újra! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.