Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#1301) Rico45 válasza Syz (#1300) üzenetére


Rico45
őstag

https://www.dirtgame.com/uk/home

Telóról írtam bocs!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#1302) szekto válasza Syz (#1300) üzenetére


szekto
aktív tag

HTTP 500 error-ra gondolsz? Folyamatosan ezt a hibát dobálja nekem is, szobatársamnak meg betölti simán...

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#1303) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Sziasztok!

Néhány hónap kihagyás után most újra kipróbálnám a játékot. Tudtok valamit arról a hibáról, hogy nVidia GPU-kon nem működik a teljes képernyős mód sehogy sem? Megoldották már? Anno fél óra Google bújás után se tudtam megoldani, Alt + Enter, más felbontások, ini fájlokban hackelés után se jött össze. Most telepítem a legfrissebb nVidia driverrel meg a legújabb 0.9-es verzióval a játékot, de ahogy olvasgattam külföldi fórumokon még mindig hibás sokaknak. Közel 4-5 hónapja nem javítják ezt a bugot? :W :F

Én laptopon GTX 860M GPU-val játszanék, Windows 8.1 rendszeren. (eredeti és frissített)

[ Szerkesztve ]

(#1304) bokrosolajos válasza Ventur@ (#1280) üzenetére


bokrosolajos
őstag

max a Gr.B-s Impreza - Impreza még tervben sem létezett, amikor "B" kategóriában versenyeztek ;]

(#1305) cinkoxid válasza Sidorovich (#1303) üzenetére


cinkoxid
senior tag

a settings fájlban írd be kézzel, a felbontás adatait + a full screent, majd tedd írásvédetté.

(#1306) Ventur@ válasza bokrosolajos (#1304) üzenetére


Ventur@
senior tag

Gr.A-s Impreza. Most már így jó akkor? Gyere ki, gyere ki a murvára és ott mutasd meg :DDD ;] .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1307) Sidorovich válasza cinkoxid (#1305) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Köszönöm a tippet, megpróbáltam, de nálam így sem jó. Fullscreennek írja a beállításoknál ugyan, de a játék ekkor egy kb. 1024x768 méretű ablakban összenyomva indul. :(

(#1308) Joshi válasza Sidorovich (#1307) üzenetére


Joshi
titán

Nem tudom de lehet van külön méretarány is, nézd meg.

(#1309) #02760448 válasza Sidorovich (#1307) üzenetére


#02760448
törölt tag

Nálam is ugyanezt csinálja, vagy már ablakban indul, vagy játék közben összeugrik 1024x768-ra és bizony bosszantó mikkor egy kanyar előtt csinálja :W ezt

(#1310) Musicking válasza Sidorovich (#1303) üzenetére


Musicking
aktív tag

Anno az aktuális 0.5ös verziót próbáltam egy 950M-el szerelt laposon, W8.1 alatt végig lett zongorázva az összes lehetőség de csak az integrált intel video esetén jött össze a fullscreen csak az meg nem igazán játékra való. Elvileg ezt a hibát a 0.6 update-nek már javítania kellett volna de ezek szerint mégsem kerek a dolog. Win7 alatt viszont tökéletesen ment a fullscreen pedig ahhoz alaposhoz úgy kellett összevadászni a drivereket, mert a gyártónál csak W8.x volt támogatott rendszer.

[ Szerkesztve ]

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1311) csabsz13


csabsz13
aktív tag

hír, ha valaki most venne VGA-t, drágább fajtából:
http://prohardver.hu/hir/dirt_rally_jar_amd_radeon_r9_390_390x.html

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#1312) szekto


szekto
aktív tag

Így 1 héttel az update után végre sikerült nekem is kipróbálnom a cuccost. Még a finn update-t se próbáltam, szóval az Impreza '01 WRC-vel, illetve Focus '01 WRC-vel kezdtem, majd jöhetett a Focus '07 WRC.

Srácok....nekem fülig ér a szám így 1 órányi játék után. :) :DDD

A fizika szerintem teljesen kellemes lett! Nyilván nem egy RBR-szintű a fizikája még mindig, de talán nem is baj - nekem ott sokszor volt az a bajom, hogy a kocsit 'súlytalannak' éreztem. Ez a program eléggé kelendő lesz, ha szépen kijavítgatnak és fejlesztenek mindent, amit még kell. :K

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#1313) szekto válasza szekto (#1312) üzenetére


szekto
aktív tag

Első próbálkozásom Oksala-n, egész jól sikerült szerintem. :)

[link]

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#1314) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Vagány lett.
Hát az e heti road bookból sem derült ki semmi,hogy milyen lesz a Winter Wonderland.

(#1315) szekto


szekto
aktív tag

Újabb vidi: [link]

Dyffron Afon Reverse + Fiesta RS WRC :)

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#1316) laceb


laceb
tag

Sziasztok!

Bocsi az amatőr kérdésért!
Ha elindítom a Dirt3 játékot, akkor nem teljes képernyőn fut,hanem látszik a tálca meg az ablak fenti széle.Valamit elállíthattam véletlenül,mert először jó volt.A parancsikont megnéztem,teljes képernyőre van állítva.Mi lehet a baj?
Monitor 1600x900

Köszi :R

Na és most miért jött Boborján? -Miért jöttem?Hát azért mert ha nem jövök, hanem megyek, akkor nem itt lennék, hanem ott!

(#1317) Csapoati válasza laceb (#1316) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hello! Nyomj egy alt+entert, de ez amúgy a Dirt Rally topikja. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1318) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Egy kis infó a valószínű decemberi tartalomról: a Renault 5 és az Alpine A110 szinte biztosan kimarad, a 2010's kategóriát tervezik feltölteni még legalább 2 géppel (Hyundai i20 és Polo WRC az esélyesek), + kérdéses, hogy a Citroennel meg tudnak-e egyezni a DS3-ról.
És persze a svéd pálya természetesen.

(#1319) SpongyaBob válasza Skeleton01 (#1318) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Akkor az lesz már a végleges, ugye?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1320) Skeleton01 válasza SpongyaBob (#1319) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Igen. :K
Hogy lesznek-e még tartalmak dlc-k, kiegészítők formájában arra sajna nincs egyértelmű infó, én személy szerint bízom benne, hogy igen.
Amit még tudni lehet, hogy sokkal kisebb költségvetésű volt ez game, mint a DiRT 2 vagy a 3, és egyelőre elégedettek az eladási mutatókkal.

(#1321) Csapoati válasza Skeleton01 (#1320) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem csodálom. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1322) Ventur@ válasza Skeleton01 (#1320) üzenetére


Ventur@
senior tag

Remélem én is, hogy folynak a háttérben a munkálatok DLC-khez, mert a játék adja, hogy legyen még tartalom hozzá :) . Mondjuk az 100%, hogy azok már fizetősek lesznek, de azért remélem az EA-sek (mondjuk, akik megjelenéskor megvették), kapnak kedvezményt :) . Már, ha ez bekövetkezik.

Azért még egy kis Ausztrál Rallyt el tudnék viselni, na meg jó sok RX pályát. Mert - talán - a legnagyobb húzása a CM-nek, az az RX ebben a játékban :) .

Viszont nem kell több Ford, meg Subaru. Inkább még több micsubicsit :DDD (mondom ezt úgy, hogy Subaru az egyik kedvenc autóm :) ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1323) Syz


Syz
senior tag

Imádom ezt a játékot de azért meg is szenvedtet most már keményen.A bajnokságot megcsináltam két szinten a Minivel mindkétszer első hely,dőlt a lé.Gondoltam hogy a Professional szintnek (amin ugye már 8 szakasz van/helyszín) a Mitsu X-el vágok neki mert megvolt rá a keret..Első pálya Finnország..A második szakasz már kapásból hosszú,szerintem mire normális időt tudtam rajta menni addig kb. 80-90x kezdtem újra csak azt az 1 szakaszt.Volt hogy az utolsó szakaszon egy kis kanyarba csesztem el az egészet,ilyenkor azért fájok rendesen :D
De szeretem,akkor is ha szopat :)

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#1324) Musicking válasza Ventur@ (#1322) üzenetére


Musicking
aktív tag

A 0.7es verziónál szinte az összes járgány esetében még ott figyeltek a setup fájlok a hillclimbhez és az RX-hez. Tehát elképzelhető hogy ezeken a pályákon is lehet majd csapatni a 'normál' gépekkel, csak épp egy dlc keretében fog letöltődni az az 1-2 mb-os fájl ami ezt engedélyezi. A SEGA-ék sikerei után egyébként meg pont a CM nem fog kihagyni egy olyan ziccert (pár db dlc) amiből mégegyszer be lehet húzni a teljes játék árát, még ha nem is mindenkitől.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1325) Skeleton01 válasza Musicking (#1324) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Épp ez volt a kérdés a készítőknek nemrég Twitteren, de sajnos az volt a válasz, hogy nem valószínű a dolog. :(
Pedig nagyon kíváncsi lettem volna mondjuk egy B csoportos RX-re, pláne a két hátsókerekes fenevadat is hozzájuk csapva.

(#1326) vidra1221


vidra1221
tag

Már sokat keresgéltem, de nem igazán jutottam el olyan oldalra/oldalakra ahol kocsikhoz beállításokat lehet nézni pl. a játékosok részéről. Valaki tud ebben 1 kis iránymutatást adni (ne a googlee-t azt ismerem :) )? Valami konkrétra gondoltam. Köszi!

(#1327) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Arról nincs esetleg infója valakinek hogy mikor fog megjelenni a Winter Wonderland?
Azt hittem, hogy az eheti road bookból kiderül valami, de hát semmi. :U
Az új autóknak viszont örülök.

(#1328) Csapoati válasza csabi0805 (#1327) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dec. 8-at hallottam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1329) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Akkor a jövő hetet még végig dolgozzák ezek szerint.
Lehet akkor fog megjelenni a játék dobozosan is.
Köszönöm szépen!

(#1330) #78687232 válasza Musicking (#1324) üzenetére


#78687232
törölt tag

A CM szvsz egyre inkább a csőd felé halad, úgyhogy muszáj lesznek tényleg dlc-ket gyártani. A kocsi és a pálya is kevés.

(#1331) Tomirallye


Tomirallye
csendes tag

Sziasztok!

Megvettem Steamen a játékot, de nem tudom elindítani.
Hiába nyomok rá a play-re, csak feljön a steames ablak, hogy a "Dirt Rally előkészítése", aztán eltűnik és semmi.
A fájlok ellenőrzése meg volt.
Van ötlete v.kinek, hogy mi ilyenkor a teendő?

(#1332) Csapoati válasza #78687232 (#1330) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem neked írtam a múltkor, hogy autóból és pályából is már most több van benne, mint akármelyik eddigi Dirt/CMR-ben? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1333) #78687232 válasza Csapoati (#1332) üzenetére


#78687232
törölt tag

Igen, akkor sem értettem, ettől most már boldognak kéne lennem? :D Egyébként szerintem a Dirt háromban több kocsi van, de lehet tévedek.

(#1334) SpongyaBob válasza #78687232 (#1330) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"A kocsi és a pálya is kevés."

Ezzel nagyon nem értek egyet. Szerintem mind a tartalom mind a verdák száma elég jó.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1335) #78687232 válasza SpongyaBob (#1334) üzenetére


#78687232
törölt tag

Fain, akkor csak engem zavar :D mindegy

(#1336) Ventur@ válasza Tomirallye (#1331) üzenetére


Ventur@
senior tag

Haller!

Nekem is volt ilyen gondom rögtön az első telepítés után. Nálam egy teljes gép restart megoldotta (tehát: leállítás és újra bekapcsolás. Nem az újraindítás kell.). Volt akinél ez sem vált be, szóval ez ilyen random dolog, hogy kinél válik be és kinél nem. Próbáld meg :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1337) Tomirallye válasza Ventur@ (#1336) üzenetére


Tomirallye
csendes tag

Szia!

Először újraindítani próbáltam, majd rendesen ki is kapcsoltam, de sajnos egyik sem segített a problémámon.
Továbbra is csak a "Dirt Rally előkészítése" villan be párszor és ennyi.
A Raceroom, meg az Asetto Corsa is indul hibamentesen, nem értem ennek mi lehet a baja.

Akinek ez a kikapcs.-bekapcs. nem segített, az mitévő lett?

(#1338) polonic


polonic
félisten

Nekem is meg van a játék.

Elsőre kurvanehéz.Teljesen más, mint az elődök. Igazi rallys játéknak tűnik.
Gamepadam van csak, kihívás lesz vele.

De kurvajó.

(#1339) #78687232 válasza polonic (#1338) üzenetére


#78687232
törölt tag

Sok sikert hozzá! :R

(#1340) SpongyaBob válasza polonic (#1338) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én is gamepaddal tolom, nehéz tényleg, de bele lehet jönni :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1341) csabi0805 válasza Tomirallye (#1337) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Szerintem szedd le a gépedről aztán pedig rakd fel újra.
Hátha...

(#1342) polonic


polonic
félisten

Most én vagyok ennyire vak vagy nincs nehézségi szint állítás?
Egyelőre lehetetlennek tűnik nyernem a minivel az első versenyt. :)

(#1343) cinkoxid válasza polonic (#1342) üzenetére


cinkoxid
senior tag

Nyerni hetek múlva se fogsz :D
Segítségeket tudod ki-be kapcsolgatni, akkor könnyebb lesz.

(#1344) Ventur@ válasza Tomirallye (#1337) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ha a géped megfelel a futtatási követelményeknek, akkor tényleg próbáld azt hogy letörlöd, majd újból felteszed. Esetleg válasz másik letöltési szervert.

Nekem, amit fentebb írtam bevált, de sajnos nem mindenkinek hozott ez sem megoldást.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1345) Tomirallye válasza Ventur@ (#1344) üzenetére


Tomirallye
csendes tag

Szia!

Közben megoldódott a probléma, köszönöm.
A játékot 2x-er telepítettem újra, de utána sem lett jó, így próba szerencse alapon a Steamet is letöröltem, és újraraktam.

A játék indul, és tökéletesen fut, köszönöm ;)

(#1346) #48967168


#48967168
törölt tag

Meg lehet nyugtatni a konzolos haverokat, jön a játék XO-ra és PS4-re is! Más kérdés, hogy ez jelent-e automatikus fizikai butítást, vagy sem... :(

(#1347) Ventur@ válasza #48967168 (#1346) üzenetére


Ventur@
senior tag

Így lenne lottó ötösöm, hogy tudtam nem hagyják ki a konzolt sem. Mondjuk az tény, hogy konzolon a PC-s eladások min. dupláját fogják hozni, tehát zsetonba jó lesz nekik. Csak félek, hogy a további fejlesztések ezzel le is lassulnak :F .

Na mindegy. Skoda-t és Xsara WRC-ét a népnek, meg Ausztrál Rally-t aztán csókolom :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1348) #48967168 válasza Ventur@ (#1347) üzenetére


#48967168
törölt tag

Nekem se hitte el senki, hogy ordít róla a konzolosítási szándék... :)

No mind1, reméljük a legjobbakat!

Egyébként lesz belőle valami gyűjtői dobozos kiadás? Oké hogy megvan a steamen, de az utóbbi évtized játéka számomra, szeretném a polcra is kirakni...

(#1349) Skeleton01 válasza Ventur@ (#1347) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Épp ettől tartottam én is, hogy első lesz a konzolport, aztán vagy jönnek további kiegek pc-re, vagy megelégszenek az 1.0-val. :(
Hozzáteszem, nálam már most is az eddigi legjobb rallys game, pont ezért sajnálnám, ha nem használnák ki a még benne rejlő lehetőségeket (RX + esetleg modern hillclimb + pályák + verdák).

GalaHUN : dec. 8-án jön elvileg belőle a dobozos kiadás.

[ Szerkesztve ]

(#1350) Strezi


Strezi
őstag

A nem PC kiadasokat nem feltetlenul ott csinaljak ahol ezt ... ;)
Szoval, ott helyben tudnak majd(mar) csinalni tovabb valami mast. Ez is egy opcio...

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.