Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#1951) HollyBoni válasza DigitXT (#1948) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem sem tetszett az alap beállítás, elég halott volt. Állítgattam magamnak és találtam egy nagyon jó setupot. Csak most itt van a tesóm aki nagyon rángatja a kontrollert, és gondoltam visszateszem alapra hátha úgy jobban megy neki. :))

(#1952) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!

G27-tel játszok a játékkal.
Melyik csúszkát kellene levinni ahhoz, hogy a kormány ne jelentkezzen ez az eszméletlen hangos kattogás?
(Assetto Corsában pl a Kerb Effect miatt csinálta).
Nagyon hangos és idegesítő.

#KeepFightingMichael

(#1953) DigitXT válasza guftabi96 (#1952) üzenetére


DigitXT
félisten

Na én ezért nem fogok megint fogaskerékhajtású kormányt venni...:(

(#1954) wolf033 válasza guftabi96 (#1952) üzenetére


wolf033
senior tag

Rallycrossban valamit elbaksztak mert ott nem lehet beállítani. Akármit állítasz nem lesz jó. Majd talán megoldják egy frissítéssel. Rallyban nem jelentkezik ez ennyire erősen.

DigitXT

:W

(#1955) guftabi96 válasza wolf033 (#1954) üzenetére


guftabi96
addikt

Igen, a Rallycrossnál jelentkezik nagyon erősen. Borzalmas, kb fél kör után abba is hagytam.
Rallyban is van, amikor kattog, elkezd kicsit kattogni, de a rallycrosshoz képest az lóf@sz...

(#1953) DigitXT Hát, ha tehetném, akkor én se G27-tel nyomnám, hanem valami komolyabbal, de nincs rá keret. :( Már ezt is úgy vettem, hogy érettségi után megleptem vele magam.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#1956) #48967168


#48967168
törölt tag

Próbálta már valaki összehasonlítani a PC-s és a XO-s verziót?

Most vagy én táltosodtam meg, vagy az XO-s könnyebbre sikeredett... Egészen pontosan a PC-n több hónapja farigcsált Pawn-os időmtől elsőre jobbat szaladtam a full alap 131-esemmel XO-n amivel a világranglista negyedik helyére ugrottam. 15 perc próbálkozás után legjobb Fiatosként meglett a dobogó! :)

Más játékokban a fasorban sem vagyok a többi játékoshoz képest... Szóval vagy rohadt kevesen játszanak vele amit nagyon sajnálnék, vagy tényleg vannak apró különbségek a kiadások között.

(#1957) SpongyaBob válasza #48967168 (#1956) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én egyáltalán nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a One-os verzió könnyebbre sikeredett (szándékosan).

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1958) DigitXT válasza guftabi96 (#1955) üzenetére


DigitXT
félisten

Ne aggódj, nekem egy törött DFGT-m van csak jelenleg.:)) Ill. kontroller.

(#1959) atomeec válasza guftabi96 (#1955) üzenetére


atomeec
senior tag

Barkáccsal relatíve könnyen orvosolható, a kormányos topikban volt téma korábban. A ferde fogazás miatt van a hang. Úgymond normális...Én anno megcisnáltam, azóta nincs ilyen hangja, negyedik éve használom elégedetten a G27-t. Igaz nem napi szinten, de nagyon meg vagyok vele elégedve. ;)

(#1960) wolf033 válasza atomeec (#1959) üzenetére


wolf033
senior tag

Ami a Rallycrossban van az nem normális.

(#1961) bab1987 válasza #48967168 (#1956) üzenetére


bab1987
tag

Világranglistát hol találom meg? :U

psn:balazsb1987

(#1962) guftabi96 válasza atomeec (#1959) üzenetére


guftabi96
addikt

na, majd ha hazaértem levideózom, hogy mit csinál rallycrossban. Ha az normális, akkor megeszem a kalapom.. undorítóan hangosan kattog, csattog, zörög..

#KeepFightingMichael

(#1963) Shodan válasza guftabi96 (#1962) üzenetére


Shodan
addikt

...mint egy valódi versenyautóban! Múltkor én is csináltam egy teszt videot, nekem is zörög...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1964) atomeec válasza guftabi96 (#1962) üzenetére


atomeec
senior tag

Anno, mielőtt még bármit tudtam volna csináltam ezt a videót, összehasonlítási alapnak :)

(#1965) wolf033 válasza Shodan (#1963) üzenetére


wolf033
senior tag

A valódi versenyautóban nem válogat, hogy mikor csinálja és mikor nem. Rallycrossban van valami elsz@rva mert csak ott van ez az elviselhetetlen kattogás. Sima rallyban "csak" a szokásos kattogás van.

Egyébként a múltkor találtam egy jó kormány beállítást. Ha nem felejtem el akkor megosztom ha érdekel valakit. :)

[ Szerkesztve ]

(#1966) atomeec válasza wolf033 (#1960) üzenetére


atomeec
senior tag

Akkor nem szóltam, a RallyCross részt csak kipróbáltam, azt is még az 1.0 előtt. Bár mindentől függetlenül a G27 ilyen típusú "hibája" általános. Majd megnézem hétvégén ha sikerül :)

(#1967) #48967168 válasza bab1987 (#1961) üzenetére


#48967168
törölt tag

A gyorsasàgi vègèn 'X' a baràtlistàra, onnan meg tovàbbi katt!

(#1968) guftabi96


guftabi96
addikt

Na, ilyen Rallycross közben:
[link]

Kötve hiszem, hogy ez normális.
Sima rally módban nem is csinálja. És más játéknál sem kattog ennyire durván.

(#1965) wolf033
Engem érdekel, köszi előre is

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#1969) atomeec válasza guftabi96 (#1968) üzenetére


atomeec
senior tag

:Y Nem, ez nem normális.

(#1970) Shodan válasza guftabi96 (#1968) üzenetére


Shodan
addikt

Teljesen normális, illetve nagyban függ az FFB beállításoktól is.Csak mondom hogy nekem sima rally-ban is ilyen!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1971) atomeec válasza atomeec (#1969) üzenetére


atomeec
senior tag

Elvertem 350 ezret, hogy megnézzem a rallycross-t. Ez nagyon durva, korábban nem volt semmi gond az FFB-vel...Rákerestem, eléggé sok téma van erről, de nem tudom javítják-e majd, mert ez így élvezhetetlen számomra (szinte várom mikor nyekken meg valami a kormányban...).
Az én FFB beállításom (többet kipróbáltam, ez elsőre jó érzetet adott, tudom nem kérdezett engem senki :D):
FFB G25/G27 by Real rally Driver - LAR555

(#1972) wolf033 válasza Shodan (#1970) üzenetére


wolf033
senior tag

Nem normális.

(#1973) Shodan


Shodan
addikt

Több dolog miatt lehet a zörgés, az se mindegy melyik zörgésről beszélünk. Az a hangos inkább kattogó a G27-ekben lévő spirális fogazás miatt lehet. A többi amiatt hogy a tengely fel le mozgatva kotyoghat, valamint a fogaskerekeknek is van holt játéka, ezzel nem tudsz mit csinálni. A codienak meg ilyen az ffb engineje, amivel szintén nem tudsz mit csinálni.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1974) SH4D0W2011 válasza atomeec (#1950) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Köszi a választ, illetve a tanácsot! :)
Én is valami pályaverseny jellegü játékon gondolkodtam, hogy érdemes lenne megpróbálni, és azt hiszem, a DiRT mellett az Assetto Corsa lesz az, amit be fogok szerezni. :)

(#1975) Shodan válasza guftabi96 (#1955) üzenetére


Shodan
addikt

Az új patch óta (v1.1) nagyon sokat panaszkodnak hogy a rallycrossban az ffb túl erős lett logi kormányokon. Leginkább ha jól értem az új autóknál.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1976) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Toyota Celica GT4 mod

A jó hír, hogy csodaszép Celica-t kapunk egyelőre mod formájában, a rossz hír, hogy a Lancia Delta Integrale fájlokat kell vele felülírni, ha játszani akarunk vele.

(#1977) baloghbalint


baloghbalint
tag

Sziasztok valakinek van valami ötlete hogy hogy lehet teljes képernyősre állítani ? A beállításokban nem tudom megcsinálni hiába ír full screent akkor is ilyen

Köszi a segítséget

Balogh Bálint

(#1978) SpongyaBob válasza baloghbalint (#1977) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Klasszikus Alt+ Enter?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1979) baloghbalint válasza SpongyaBob (#1978) üzenetére


baloghbalint
tag

Csak villan egyet de nem teszi ki

Balogh Bálint

(#1980) atomeec válasza baloghbalint (#1979) üzenetére


atomeec
senior tag

Steam indítási opcióknál nincs valami? Vagy ha asztali ikon, akkor abban?

(#1981) baloghbalint válasza atomeec (#1980) üzenetére


baloghbalint
tag

Nem eredeti a játék (MÉG) csak kíváncsi voltam hogy fut meg az új kormányom sem jött még csak most nem merem megvenni mert ha megveszem és úgy is ilyen akkor az nm túl élvezetes

Balogh Bálint

(#1982) atomeec válasza baloghbalint (#1981) üzenetére


atomeec
senior tag

Háááááááát, akkor sok mindenről nem tudunk beszélni ;)

(#1983) baloghbalint válasza atomeec (#1982) üzenetére


baloghbalint
tag

Inkább megveszem és gyors letöltöm remélem úgy nem ilyen lesz :U

Balogh Bálint

(#1984) Musicking válasza baloghbalint (#1983) üzenetére


Musicking
aktív tag

Olvasd vissza fórumot, mert másoknak is volt hasonló gondja az eredetivel. Akkor írtam rá egy lehetséges megoldást de mivel részükről elmaradt a reakció így nem tudom mi lett a végeredmény. Vásárlás előtt érdemes megnézni a kulcsos oldalakat mert már 18 euroért is be lehet zsákolni a global verziót.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1985) baloghbalint válasza Musicking (#1984) üzenetére


baloghbalint
tag

Azt megtudnád mondani hogy kb ez mikor volt ? nem kell pontos dátum csak hogy egy hónapja vagy a napokban

Balogh Bálint

(#1986) DigitXT válasza baloghbalint (#1985) üzenetére


DigitXT
félisten

Régebben, inkább tavaly, de az biztos, hogy a legújabb patch előtt.:K

(#1987) Musicking válasza baloghbalint (#1985) üzenetére


Musicking
aktív tag

#1831

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#1988) CsabiST válasza baloghbalint (#1977) üzenetére


CsabiST
újonc

Laptopon nekem se megy full képernyőbe eredeti játékkal se, törttel se. Más is erre panaszkodik. Annyit tudsz csinálni, hogy alul a "tálcát" zárolod, hogy ne látszódjon csak ha ráviszed az egeret. A fenti sáv meg nekem is állandó. 108 cm TV-n játszok annyira nem látom de jobb lenne eltüntetni azt is.

(#1989) Syz


Syz
senior tag

Egy 2 hónapos kihagyás után tegnap visszatértem a rally világába,nekem tetszenek a változások amit az 1.1 hozott :) Kipróbáltam jó pár autóval a pályákat.Kíváncsi voltam hogy mit bénázok majd a billentyűzettel össze-vissza a kihagyás után de meglepően jól ment,lehet ahhoz is hozzányúltak egy kicsit mert úgy érzem mint ha nem rántana annyit az autón vissza,könnyebb volt az úton tartani most.A Mitsu X-el mentem is mindjárt egy Monte Carlos száguldozásra.Van egyébként olyan hogy only keyboard magyar bajnokság?Ahogy nézem elég sokan tolják kontrollerrel,de én főleg billentyűzetes kollégák ellen versenyeznék.De az sem baj ha kontrolleres barátok is vannak,aki még nem vett fel az nyugodtan jelölhet Steam-en,Syzchmenev néven megtaláltok :)

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#1990) SpongyaBob válasza Syz (#1989) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ment is a barátfelkérés :) Én kontrolleres vagyok :))

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1991) Met válasza Syz (#1989) üzenetére


Met
nagyúr

Nem rémlik hogy kötelező lenne a kormány használata a magyar ligákban.
Mivel egyedül mész a pályán a többieknek nem okozol gondot, csak magadat hozod hátrányba vele.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1992) Syz válasza Met (#1991) üzenetére


Syz
senior tag

Szubjektív kinek mi a hátrány :) Én csak az azonos feltételek miatt lennék kíváncsi billentyűzetes ellenfelekre mert akik eddig a barátlistámon vannak ők mind kontrollerrel tolják azt hiszem.Természetesen tisztában vagyok vele hogy egy kormány lenne a legfrankóbb az ilyen fasza autós játékokhoz de a rallyn kívül nem igazán érdekelnek más autós játékok így nem érné meg rá beruházni,a másik meg az hogy billentyűzettel a kezemben pottyantam ki még anno így amit lehet azzal tolok :DDD Tehát nem az eredményesség az elsődleges szempont hanem a játék élvezete és én élvezem bill-el is nagyon,de ha már online statisztika akkor megnézem mit alkotnak a barátok meg hogy global szinten mit tudok elérni :)

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#1993) Syz


Syz
senior tag

Az érzés mikor mész egy nagyon jó kis kört Monte Carloban és az utolsó kanyarnál beleakadsz a sziklába ami megfordítja az autót..felbecsülhetetlen :D :DDD

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#1994) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Van a játékban olyan beállítás, hogy FFB invertálás? Nem tudom miért, de 1.1 óta G27-en mintha inverz lenne az FFB. Megyek be a kanyarba kifelé húzza a kormányt az FFB pont ellentétes irányba. Korábban teljesen jó volt. :F

(#1995) Tomdriver válasza Chosen (#1994) üzenetére


Tomdriver
őstag

De hát az a természetes! :D
Vagy mi neked a "kifelé"?

(#1996) Chosen válasza Tomdriver (#1995) üzenetére


Chosen
addikt

Nehéz leírni a jelenséget, de inkább úgy mondanám, hogy a nem jó irányba húz. Assetto Corsaval is szimezek mellette, mindig rendben volt mindkettő, most a Dirt Rallyban valami nem stimmel. :/

(#1997) wolf033 válasza Chosen (#1996) üzenetére


wolf033
senior tag

Nekem G27 teljesen rendben van, annyit leszámítva, hogy crossban szétrázza a kormányt.

(#1998) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Sziasztok!

Konzolon küzdök egy olyan jellegű problémával, miszerint egyáltalán nem látom a barátaimat, hogy milyen időket mennek egyes szakaszokon. Erre van valakinek valamilyen ötlete? Ez bug, vagy újratelepítés megoldhatja?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#1999) #48967168 válasza XFishboneHUN (#1998) üzenetére


#48967168
törölt tag

Napok óta vacakol a RacingNet, azért nem látod...

(#2000) XFishboneHUN válasza #48967168 (#1999) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Igen ezt megfigyeltem, folyamatosan dobálja, hogy racenet nem elérhető, de ezt is az utóbbi 1, másfél hétben kezdte el, amely magával hozta a fentebb leírt problémámat is, kicsit idegesítő. Nem mellesleg, megkérdeztem pár ismerősömet, ők meg nem tapasztalnek ilyen hibát... :O :(

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.