Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#401) Csapoati válasza stickermajom (#400) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az 50-et kizártnak tartom, szerintem -25% lesz a max. De majd meglátjuk. :) Tartalom meg van már benne bőven, a Dirt 3 ralis részénél így is több.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#402) csabsz13 válasza Csapoati (#401) üzenetére


csabsz13
aktív tag

meg is van a -25% :C

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#403) stickermajom válasza csabsz13 (#402) üzenetére


stickermajom
addikt

Akkor aki nem vette meg még érdemes várni az utolsó napig. Ez a 25% már amúgy is fix, becsúszhat még egy combosabb napi ajánlat, ahogy most pl. a Wreckfestnél.

(#404) csabsz13 válasza stickermajom (#403) üzenetére


csabsz13
aktív tag

igen, ezzel indítottak most (vagy tényleg eddig is le volt értékelve így - én a megjelenés napján vettem, de úgy rémlik hogy tényleg akkor is akciós volt) és biztos, hogy legalább 1x jobban olcsóáras :K

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#405) Csapoati válasza csabsz13 (#404) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megjeleneskor -10% volt rajta egy hetig. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#406) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

(#407) T-CAT


T-CAT
tag

Kiadták a patchet!! :))

...ennyi hiányzott, hogy megvegyem. :K
Ha így folytatja Codie tényleg jó alternatívája lesz ez az RBR-nek. :R

[ Szerkesztve ]

(#408) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Videó is van róla, ha másnál is döntő szempont, mi változott. :)

(#409) bacsis válasza T-CAT (#407) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hűűű nagyon köszi, hogy ezt így megemlítetted...
Most ismerkedek én is a játékkal, és hát nem értettem hogy a jó öreg Momo miért nem akarja "rázni a kezemet"...és most látom a linket hogy ottan is van a Momo :))

(#410) snecy20 válasza T-CAT (#407) üzenetére


snecy20
veterán

Áhh, alternatívája soha nem lesz. :)
Amúgy végre eljutottam oda, hogy jó sok órát nyüstölhettem a játékot, és elég vegyesek az érzéseim. Pályaszerkesztés önmagában jó lehetne, de az, hogy egy 5cm-es kiálló akármi az út mentén úgy eldob, hogy restartolhatok rögtön, az annyira nem tetszik. És a pályák direkt így vannak megcsinálva, hogy lehetőleg szépen árokba zuhanj/fának/oszlopnak/tereptárgynak menj. Az autók irányíthatósága is érdekes, pár régebbi autó olyan szinten tolja az orrát kanyarokban, és olyan szinten hajlamos a megprördülésre, hogy egy kicsit elvész a vezetés élménye. Persze nem rossz a játék, el leszek vele jó sokáig, csak éppen a nem a megfelelő eszközökkel nehezítette meg a játékmenetet a Codemasters.

Ja...mit kell állítanom, hogy főleg a fák és a növényzet ne legyen olyan kockás, messziről kicsit vibráló? Legújabb Catalyst-béta van fenn.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#411) zolee5016 válasza snecy20 (#410) üzenetére


zolee5016
őstag

Ja...mit kell állítanom, hogy főleg a fák és a növényzet ne legyen olyan kockás, messziről kicsit vibráló?
a pci-e csatiba egy Ge-force-ot ;] :DDD :DDD
remélem poénra veszed

lesz még biztos javítás még de eddig eléggé bíztató a játék számomra............

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#412) snecy20 válasza zolee5016 (#411) üzenetére


snecy20
veterán

Annyiból bíztató hogy a Dirt 1 óta a legjobb a sorozatból. :)
Amúgy tényleg Radeon-okon ilyen gáz a megjelenítés? Dehát ott virít mindenhol a játékban az AMD reklám. :))

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#413) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

Skacok ha nincs bankkártyám akkor nem is tudom máshogy megvenni a játékot? Banki befizetéssel?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#414) csabsz13 válasza Rico45 (#413) üzenetére


csabsz13
aktív tag

hali!
PayPal accounttal tudsz vásárolni a Steam-en, ha jól rémlik.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#415) Rico45 válasza csabsz13 (#414) üzenetére


Rico45
őstag

Az hogy működik?Még nem használtam

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#416) Csapoati válasza snecy20 (#412) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem AMD-vel sem volt gond, most nV-vel sincs.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#417) SpongyaBob válasza snecy20 (#410) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"mit kell állítanom, hogy főleg a fák és a növényzet ne legyen olyan kockás, messziről kicsit vibráló? Legújabb Catalyst-béta van fenn."

Nekem egy 7870-el egyáltalán nincsenek ilyen problémáim, sőt teljesen "sima" a grafika.
Szintén legújabb béta driver. Szerintem nagyon szép, tudom nem egy kategória a Project Cars-al, de szvsz mellette is megállja a helyét, régi EGO motor ide vagy oda.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#418) T-CAT


T-CAT
tag

Szerintem próbált meg először "Ultra" beállításal (mindent maxra), és ha úgy okés, akkor csak grafikai beállítás gondod van. Ha úgy szaggat akkor vegyél vissza az árnyékból és a textúra részletből mondjuk medium-ra, nekem úgy elég smooth 6970-en.. :)

...ja ez válasz akart lenni snecy20-nek, csak hüle ez a fórum motor... :)

[ Szerkesztve ]

(#419) T-CAT válasza snecy20 (#410) üzenetére


T-CAT
tag

Szóval tegnap próbálgattam és tényleg sokkal jobb lett ezzel az FFB-vel, és szerintem a kormánykezeléshez is hozzányúltak, mert egész jól lehet most már kézis kanyarban ellenkormányozni és powerslide-olni. De igen, elképzelhető, hogy soha nem lesz egy szinten az RBR-el (én RSRBR-t nyomom, G27+load cell fék), abban érzem úgy meg talán az rfactor2-ben egyedül, mintha tényleg ott lennék a murván, vagy az aszfalton. Még az AC se az igazi, project CARS meg inkább arcade... Ez szerintem nem feltétlenül jelenti azt, hogy az RBR a leg realisztikusabb, mert ott a fizikai motor elég sok mindent nem vesz figyelembe, csak valahogy ott a legdirektebb az irányítás. SZVSZ ennyi. :)

Én azért bízok benne, hogy ha már megtették ezt a lépést az FFB-vel, megvan a szándék és jó úton járnak afelé, hogy tényleg egy profihoz közeli rally szimulációt kapjunk mire kiadják a véglegeset. Azért ez a grafika, meg a motorhangok, nagyon sokat dobnak az élményen az tény. A legjobb rally szimuláció persze az RBR lenne ezzel a grafikával és ezekkel a hangokkal és egy kis fizikai upgrade-el, kiegészítéssel. De ki tudja, hogy lesz-e ilyen valaha, ha 10 éve nem nagyon van vetélytársa... :)

(#420) csabsz13 válasza Rico45 (#415) üzenetére


csabsz13
aktív tag

paypay regisztráció kell (paypal.com).
oda utalsz a saját bankszámládról - kvázi feltöltöd a paypal számládra a pénzt.
steam-en bevásárolsz és fizetésnél azt jelölöd be, hogy paypal-lal fizetsz.
átvisz a paypal fizetési oldalára, beírod az azonosítódat, jelszavadat és onnan leemelik az összeget.
ilyen egyszerű. :K

csak ha még nincs paypal account-od, akkor siess, mert úgy rémlik, hogy 1-2 nap míg a visszaigazolás a regisztrációról és a rá utalt összeg is megérkezik biztosan.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#421) Rico45 válasza csabsz13 (#420) üzenetére


Rico45
őstag

Okés köszönöm! Csak úgy tudnám hogy adna számlaszámot és én itt az otp-ben befizetném rá a lóvét.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#422) csabsz13 válasza Rico45 (#421) üzenetére


csabsz13
aktív tag

így is csinálhatod!
az én accountom bankfiókban való feltöltéséhez csak ennyi plusz infót ír, ezt kell betartani:

Important!
The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account, which we have as Csaba Bognár. Read more
Use your PayPal Customer Reference/ID exactly as it appears below and enter it into the payment description field when transferring money from your bank to PayPal. Read more
Beneficiary name BofA re: PAYPAL PTE LTD
Bank Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest
Bankszámlaszám 10918001-0000000115050684
Transfer ID C163G5VPQ52M2P0
Enter this as a payment reference

kvázi egy unicredites bankszámlára utalsz és megjegyzés rovatba beírod a Transfer ID-t. plusz fontos, hogy a te neveden (amivel regisztrálsz a PayPal-ra) legyen a bankszámla, amiről utalsz.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#423) Rico45 válasza csabsz13 (#422) üzenetére


Rico45
őstag

Okés!

Ha feltöltöm a zsét akkor utána már steamen belül szépen le tudja vonni?

Köszönöm a segítséged! :R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#424) csabsz13 válasza Rico45 (#423) üzenetére


csabsz13
aktív tag

simán :-)

Egy ősrégi (kb. 6 éve vehettem 25.000 Ft-ért) kormányom van, forcefeedback van rajta, szóval talán nem annyira gagyi.
Érdemes megpróbálkoznom vele a játékban? (amúgy majdnem 20 éve billentyűzettel játszom autóversenyt is, a teljes CMR sorozatot és a Dirt sorozatot is beleértve :) )
A kérdésem arra irányulna, hogy régi kormányokkal is élvezetes lehet-e a játék, vagy csak az új csúcsszuper kormányokkal érdemes próbálkozni? :))

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#425) Csapoati válasza csabsz13 (#424) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Biztos, hogy jobb, mint billel. 25 ezerert amugy mar valami markas lehet, nincs meg a markanev legalabb?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#426) snecy20 válasza T-CAT (#418) üzenetére


snecy20
veterán

Végig pörgettem mindenféle grafikai preset-et, állítgattam egyenként a beállításokat, de a textúrahibák nem javultak meg. na mindegy, emiatt már nem akarok Catalyst-ot downgrade-elni. :) Ugyanúgy jelen van a dolog full lowon is és ultrán is.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#427) T-CAT válasza snecy20 (#426) üzenetére


T-CAT
tag

Ha mindent próbáltál akkor passzolok. :) Gondolom a Catalyst control centerben-ben -Gaming/Application settings alatt minden "Use application setting"-re és a Texture filtering quality: "High quality"-re van állítva.? Ez szokott még ilyesmit produkálni, ha nem ezen van.

(#428) snecy20 válasza T-CAT (#427) üzenetére


snecy20
veterán

Amúgy ennél nagyobb gondom az hogy időnként elkezd recsegni a hang játék alatt, meg van hogy egyik csatorna elnémul meg iylenek, de ezt betudom a kataszrofális Creative drivernek. :( :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#429) Musicking válasza snecy20 (#428) üzenetére


Musicking
aktív tag

Pontosan milyen kártyáról van szó?

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#430) snecy20 válasza Musicking (#429) üzenetére


snecy20
veterán

Sound Blaster Z, Windows 8.1 Enterprise 64bit alatt

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#431) Musicking válasza snecy20 (#430) üzenetére


Musicking
aktív tag

itt nézz szét:
http://www.hardwareheaven.com/community/forums/pax-drivers.174/page-2
http://danielkawakami.blogspot.hu

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#432) csabsz13 válasza Csapoati (#425) üzenetére


csabsz13
aktív tag

megtaláltam! az a baj, hogy elvittem raktárba, így nem tudtam pontosan, de rákerestem a nagyobb gyártókra és kép alapján beugrott. nagyon örülök, mert féltem, hogy már driver-t sem adtak ki win7-8 esetére, de most látom hogy van! :DD :DD :DD
ez a logitech volna az...

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#433) Csapoati válasza csabsz13 (#432) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez teljesen jo, ilyet hasznaltam en is 8 evig. Egyedul a fordulasi szoge keves, de ralinal ez meg nem akkora gond, mint egy sportkocsis jateknal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#434) arcitec


arcitec
addikt

Most töltöttem le 7.100 ft volt jun 22-ig -25% akció van.
Nem kell feltétlen PayPal webkártya is jó ami pl Mastercard
Azt kérdezném a frissítés pl patch stb hogy múködik autó vagy manuál kell indítani valamit ...
Köszönve ..

(#435) Ventur@ válasza arcitec (#434) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ha simán alapértelmezett beállítást használsz a Steam kliensben, akkor autoupdate lesz. Neked nem kell semmit csinálni, csak kliens elindít és ha van frissítés hozzá, akkor letölti és alkalmazza is. Ennyi :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#436) arcitec válasza Ventur@ (#435) üzenetére


arcitec
addikt

Köszönöm, és úgy egyébként minden jőn? Értem új pályák dlc stb ????
Apropó még egy kérdés: Ha pl. kitörlödik :) akkor újból letülthjető(gondolom), illetve ahova letölttötte az egyben a felinstallált rész? A letötltöttet meg kitörölte(amiből felintallálta?)
Köszönve...

[ Szerkesztve ]

(#437) arcitec


arcitec
addikt

Logitech G25-öt használ valaki?
Még tavasszal felraktam az új egérhez az új gaming software-t és ezen nem tudom hogy vegyem fel a g25-t
nem jók a játékban a reakciók nagy nagy a kormány holtjátéka ha az érzékenységet állítom attól a kormány holtjátéka marad ez így jászhatatlan. Az előző Logitech szoftveren volt franko profile....
Köszönve

[ Szerkesztve ]

(#438) stickermajom válasza arcitec (#434) üzenetére


stickermajom
addikt

Én mondjuk megvártam volna már ezt a 3 napot egy jobb napi ajánlat reményében :B

Üdv a klubban!

(#439) Csapoati válasza stickermajom (#438) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Biztos hogy nem lesz, mert már volt valamiféle akcióban, ráadásul ma jön az utolsó napi. Így is csoda ez a -25%, alig 2 hónapos a játék.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#440) arcitec válasza Csapoati (#439) üzenetére


arcitec
addikt

Én is úgy gondolom-gondoltam 7eft -ért mennyi legyen, 5eft lehet jobb, de mondjuk évek múlva meg majd lehet ajándék lesz. Addig várjak?????? Mindennek van egy határa szerintem 7eft tól alatt már megvehető
7 doboz cigi ára ( nem dohányzom , de aki igen, egy hét alatt elfüstöli stb....)

A beállításokhoz mint fentebb írtam senki? ( g25 ) Nem értem az a fránya Logitech program miért csak az egérrel foglalkozik

[ Szerkesztve ]

(#441) stickermajom válasza Csapoati (#439) üzenetére


stickermajom
addikt

Miért ma jön az utolsó napi? 3 nap van júni 22-ig. Holnap még csak 20 van.

AC-ből indulok ki, ott is volt ilyen tavaly nyáron.

[ Szerkesztve ]

(#442) arcitec válasza arcitec (#440) üzenetére


arcitec
addikt

Úgy tűnik megvan, Másik progot kell letölteni ..........
[link]

[ Szerkesztve ]

(#443) bacsis válasza arcitec (#442) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nahh mire íertam volna a tippem, már megoldottad...
Én is ugyanígy jártam.... egyszerűen a pedál tiprását nem vette a játék (amúgy momo-m van)
De nem csak ez, hanem pl az Assetto Corsa sem, sem pedig a Grid Autosport... Betudtam, hogy azok a játékok már nem támogatják a kormányt, azért nem megy... Aztán mikor kipróbáltam a Dirt RAlly-t és itt is ugyanaz volt a jelenség, gyanús volt... Aztán leszedtem a legfrissebb drivert, és lőn jó lett :DDD amit használtam drivert az még 64bites Vistához volt, és a 8.1 ha meg is kajálta, úgy látszik nem volt a legjobb :))

(#444) #70869248


#70869248
törölt tag

Ez ennyire kemény, vagy én vagyok béna? :D
néha nyerek egy szakaszt de kb. annyi a sikerélmény, 60'-s évek rally-ját nyomom clubman szinten szal eléggé az eleje, de nem nyertem még versenyt.. De tetszik, remélem nem lehet rajta nehézségi szintet állítani és frankó jósz@r kemény lesz végig...ezt még talán egy autós játék sem merte meglépni, miszerint itt ugyan nem nyersz pláne betanulás nélkül, belsőnézetben kuplungolva szpva :D
Nincs nagy bajom az irányítással sem, meglepően jó, és fasza hangulatos is ...és jókemény. (vagy én vezettem már régen rally játékot..)

(#445) snecy20 válasza #70869248 (#444) üzenetére


snecy20
veterán

Tényleg nem könnyű. Bő 15 éves szimulátoros/autóversenyes tapasztalat ellenére szintén alig-alig tudok szakaszt megnyerni. :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#446) Shodan


Shodan
addikt

Az updatettel változott valamit az FFB? kormánykezelés?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#447) #70869248 válasza snecy20 (#445) üzenetére


#70869248
törölt tag

Monaco az olyan hogy azt meg is nyerhetném, csak eddig elcsúsztam mindig valamin, valamit benyelek mindig :( :D
ott van sansz szakaszokat nyerni, de majd most kocsit váltok, megnézem a Lancia-t..

(#448) Csapoati válasza stickermajom (#441) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elnéztem egy nappal, 21-ig van a sale. Akkor még holnap lesznek új ajánlatok, de én továbbra sem tartom valószínűnek a -25%-nál nagyobb leárazást.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#449) #48967168 válasza Shodan (#446) üzenetére


#48967168
törölt tag

Az FFB és a kormánykezelés is sokkal jobb lett!

(#450) iceool20 válasza #48967168 (#449) üzenetére


iceool20
tag

Sziasztok! Akinek megvan mondja el hogy megéri e megvenni most így félkészen! Nagyon gondolkozom rajta mert szerettem anno a CM2-t is :D Ez pedig elvileg a gyökerekhez visszatért... Gondolkozom de nem merek pénzt kiadni érte mert mivan ha nem fog tetszeni,,,,
Előre is köszi! :R

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.