Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#38801) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Visszagondolva az évekkel ezelőtti itteni csörtékre, hogy mi lesz a Digi-vel, esetleg melyik hálózattal roamingol vagy sem... senkinek nem jött be semmi jóslata. :K Pedig akkor is volt akinek bennfentes infói voltak, meg voltak itt mindenkinél mindent jobban tud kekecek is...Na mindegy, már többször le akartam mondani a maradék egy előfizetést, mert régebben mindenhol tudtam használni amerre jártam, dolgoztam, a jelenlegi munkahelyemen elég korlátos a használata. Most már kíváncsiságból megtartom, azért még annyit tudom használni hogy megérje az 1300ft-ot. Azért jobban aggódok hogy a vezetékes net és tv-vel mi és hogy lesz. Volt már tré és nem szerettem, pláne a feltöltés volt rossz, és még drága is.

Wasabi...

(#38802) DrBubo77 válasza Kronos3000 (#38801) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Nálunk 2 SIM kártya van, az egyik a gyereknél, így költséghatékonyan van mobilnetje. Most már kivárom, mi lesz a mobil üzletág sorsa.
De fél szememet már a Yettel-en tartom. A sima Otthonnet már elérhető. Állítólag TV fronton is lesz változás. Bár örülnék, ha így maradna a net + tv, ahogy most.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#38803) tutitibi válasza Narxis (#38792) üzenetére


tutitibi
senior tag

"Totál értelmetlenné vált a Digi felvásárlása, annak így már egyértelműen semmi más célja nem volt csak az, hogy kiszorítsák az olcsó alternatívát azoknak akiknek a lefedettség elég volt. Okádnom kell ettől az egésztől, de az fix, hogy én is inkább leszek Telekomos mint NER-es."

Egyetértek, szintén hányok jázsai gerértéktől, miért nem vamalyik EU-s ország piacán fektettek be, ha olyan nagyon jók ?

(#38804) gabor9991 válasza tutitibi (#38803) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem akart úgy járni mint itt Teszári :D

[ Szerkesztve ]

(#38805) gabor9991 válasza DrBubo77 (#38802) üzenetére


gabor9991
őstag

Nálam is ugyanez a helyzet, a két gyerek összesen 1300+800 forintból megvan telefon és mobilnet téren havonta.
Yettel flotta legolcsóbb csomag havi 2400/darab és ott 4GB az adatkeret nem 15GB mint itt.
Kíváncsi vagyok mi lesz a vége ennek az évtizedes sztorinak.

(#38806) sfdrakex válasza Narxis (#38792) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért ne lenne értelmetlen? Nem a Digi mobil volt a fontos, hanem a vezetékes rész.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#38807) p2pp válasza tutitibi (#38803) üzenetére


p2pp
őstag

Itthon Telekom vezetékes koax van sajnos, mert a Digi pont csak a Mi utcánkba nem húzta be a horgász damilját. De Digi mobilunk van szerencsére. Pont itt velünk szemben csak neki van Bázisa. Telekom mobil itt Xar és melóban is.
Többször megírtuk nekik, de semmi.
Így hiába lehetnénk Magentások, semmi értelme sincs.
Digi volt, lehetett volna minden.
Ez szúrta a többiek szemét. Ezért félre kellett állítani.
Ameddig csak lehet az utolsó másodpercig megmarad a Digi mobil.
(Ha tényleg Voda lesz, akkor meg melóban csak ők a nyerők, senki más)

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#38808) joczo1337


joczo1337
tag

Sziasztok!
Egy ideje Digimobilt hasznalok,de most szunt meg a masik telefonom es kezdtem utanajarni a dolgoknak.
Valaki gyorsan par sorban fel tudna vilagositani,hogy mi lesz a sorsa jelen allas szerint?
Beszuntetik,megmarad,bovul-e,ilyesmi?
Koszi!

(#38809) qnadam válasza joczo1337 (#38808) üzenetére


qnadam
veterán

nem tudjuk.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#38810) DrBubo77 válasza joczo1337 (#38808) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ha sikerül a Vodafone megvásárlása, akkor a Digimobilnál bővítés nem lesz.
Sőt, megszüntetés várható, hisz frekvenciája továbbra is kevés és elég sok helyen nem jó/nincs lefedettség. És Jászai arról beszélt, hogy a hardvereket eladják.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#38811) zelikocc válasza joczo1337 (#38808) üzenetére


zelikocc
senior tag

Röviden: nem tudjuk.

Hosszabban:
Érdemes kivárni a legvégsőkig Digi Mobilos előfizetéssel, mert nagy esély van rá hogy megszűnik és ha így lesz, akkor 200 ezer ügyfelet biztosan megakarnak majd tartani és ezért nagy eséllyel valami kedvező nem publikus csomagot kínálnak majd vagy a vodánál, vagy amilyen irányban alakul majd a jövő.

(#38812) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Sziasztok,
épp most akarok egy Voda számot, amit kivettem a céges flottából (ahonnan eljöttem), "olcsósítani" és áthordozni a Digi-hez. Most azonban nem arról szeretnék értekezni, hogy ez jó ötlet-e...
Elolvastam az összefoglalót és pár dolog nem egészen világos, illetve az ügyfélszolgálaton eltérő válaszokat kaptam.
Leginkább gyakorlati tapasztalat érdekelne.

"A VoWifi-hez bármelyik wifi hálózat jó vagy csak a digis otthoni wifi háló?
Bármilyen wifi jó, amin tudsz adatot forgalmazni és nincs tiltva a VoWifi."

Az ügyfélszolgálatos azt mondta, hogy a VoWifi-t igazából csak akkor lehet Magyarországon használni, ahol nincs Digi lefedettség, de internethez tudok csatlakozni.
Én új külföldi lakhelyen saját otthoni hálózathoz kapcsolódva szeretném használni. Tudok majd hívást indítani illetve fogadni? (mármint roamingdíj nélkül)

"A VoWifi-n keresztüli hívás ingyenes?
Nem, csak a Digi, Invitel és Digimobil irányba indított hívások."

Az ügyfélszolgálatos azt mondta, hogy semmilyen hívás nem ingyenes, hanem jelenleg 4 HUF/perc. Csak az ingyenes, ha engem hívnának Digi vezetékesről

Előre köszi.
Üdv

gyulaszu

(#38813) DrBubo77 válasza gyulaszu (#38812) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A VoWifi minden olyan wifi-n megy, ahol nincs tiltva. Céges környezetben előfordul, hogy tiltják.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#38814) gyulaszu válasza DrBubo77 (#38813) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Külföldön is? Vagyis teljesen kiválthatja a roaming-ot?

gyulaszu

(#38815) ACE- válasza gyulaszu (#38814) üzenetére


ACE-
addikt

Igen, külföldön is, de nézted már a DIGI honlapját? Ha ránézel akkor elég sok kérdésedre azonnal választ kaphatsz, pl. arra is, hogy az idézett szövegeid mind igazak, az üfsz.-osnak akivel beszéltél pedig fingja gőze nincs... biztos kifogtál egy románt...
És igen, bármilyen Wifin megy, amin nincs tiltva, az olyanon ami a sajátod, azon szinte biztos.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#38816) gyulaszu válasza ACE- (#38815) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Köszönöm.
Személyesen voltam itthoni ügyfélszolgálaton, magyarnak tűnt a hölgy. Nekem is lejött, hogy a VoWifi-vel kapcsolatban nem volt a helyzet magaslatán. És mivel nem volt számomra egyértelmű az egymásnak ellentmondó információ, ezért gondoltam megkérdezi a közösséget a gyakorlati tapasztalatokról. :R

gyulaszu

(#38817) 4Grider válasza gyulaszu (#38814) üzenetére


4Grider
nagyúr

Most még igen, kérdés, hogy ez néhány hónapon, fél-egy éven belül hogyan változik meg, ha tényleg beolvadnak a Vodafone infrastruktúrába.

(#38818) MadMancs válasza gyulaszu (#38816) üzenetére


MadMancs
veterán

Sőt. Digi esetén Prio a VoWifi.
Tehát ha elérhető, előnyben részesíti mobilhálozattal szemben a telefon.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#38819) mucsgyver70 válasza MadMancs (#38818) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

A telefon beállításán múlik, semmi köze a szolgáltatóhoz, amennyiben mind a kettő elérhető.

(#38820) ates2


ates2
senior tag

DIGI-nél jól vannak ?

Tegnap jött e-számla: Fizetési határidõ: 2022/10/31 :F

(#38821) 4Grider válasza ates2 (#38820) üzenetére


4Grider
nagyúr

Addig mindig ennyivel előre küldték, amíg nem volt az áremelés. Gondolom mostanra utolérték magukat.

(#38822) ates2 válasza 4Grider (#38821) üzenetére


ates2
senior tag

Viszont 9. havis számla, 9. havi fizetési határidővel meg még nem jött :p
Kíváncsi leszek...

(#38823) MadMancs válasza mucsgyver70 (#38819) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem minden esetben.

Pl Samsung és xiaomi esetében Telekomnál van lehetőség állítani hogy mobilhálózat vagy VoWifi legyen a prio, addig digi simmel nincs.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#38824) joczo1337 válasza zelikocc (#38811) üzenetére


joczo1337
tag

Koszi!Akkor hasznalom,es marad amig lehet :)
Masik kerdes,ma voltunk a Nyugati es a Lehet ter kozott,amikor a telom(Realme 8 5G) 5G halozatot irt.Van a diginek valami teszt 5G allomasa,amig meg megy ott?Mivel neten csak annyit talaltam,hogy valamikor 2016-ban nyertek frekvenciakat 3400-3600MHz-en,de hogy azota hasznaljak-e nem.

(#38825) 4Grider válasza joczo1337 (#38824) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak a Váci úton van egy teszt 5G cellájuk.

(#38826) joczo1337 válasza joczo1337 (#38824) üzenetére


joczo1337
tag

Most neztem a logokat,ezt latta a telo:

(#38827) qnadam válasza joczo1337 (#38824) üzenetére


qnadam
veterán

elvileg azon megy néhány településen az fwa szolgáltatásuk (digi kompakt). vagy csak ment, mert a honlapon már nem találni infót róla.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#38828) joczo1337 válasza qnadam (#38827) üzenetére


joczo1337
tag

Erdekes.
Egyebkent stimmel, [link] itt irjak,hogy a XIII.keruletben es ahogy emlitetted nehany telepulesen ott megy,szoval pont osszefutnak a szalak.

(#38829) ballazol válasza ates2 (#38822) üzenetére


ballazol
senior tag

a szeptemberi számlát ugyan még várhatod... :D
az augusztusit már kifizetted, nem?
amúgy miért baj az, ha van bő másfél hónapod rendezni?

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#38830) ates2 válasza ballazol (#38829) üzenetére


ates2
senior tag

09.08.án jött egy számla 09.30 fiz.határidővel de azt csak úgy láttam, hogy beléptem oldalukra, arrol még a mai napig nem jött email értesítés... azt kifizettem.

Majd most itt van ez. 09.12. kelt és határidő 10.31
Érdekes számlázási módszer.
Máshol nem tapasztaltam ilyet...

Persze nem baj, csak furcsa volt hirtelen.

[ Szerkesztve ]

(#38831) gyulaszu válasza ates2 (#38830) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Ezt már én is megfigyeltem, hogy amint befizetek egyet, mindjárt elkészítik a következőt.
Már olyanom is volt hogy a következő két hónap jött egyszerre

gyulaszu

(#38832) ates2 válasza gyulaszu (#38831) üzenetére


ates2
senior tag

:Y
Na akkor ez is kiderült :D
thx.

(#38833) joczo1337 válasza 4Grider (#38825) üzenetére


joczo1337
tag

Ma jartam arra,kicsit tesztelgettem,meregettem.
Nem rossz nem rossz,lehetne szelesebb teruleten is :DD
Egesz pontosan Goncz Arpad vkp,es Dozsa kozott van a Vaci uton,ha valaki arra jarna.

[ Szerkesztve ]

(#38834) 4Grider válasza joczo1337 (#38833) üzenetére


4Grider
nagyúr

Többért már licencdíjakat kellene fizetniük...

(#38835) tibibi válasza tibibi (#38742) üzenetére


tibibi
őstag

simán lehet telefonos ügyfélszolgálaton lemondani az előfizetéseket.

(#38836) Tressy válasza Szállító76 (#38800) üzenetére


Tressy
senior tag

Emlékeim szerint voda törökbe ugyanaz mint az euban

(#38837) dzf007


dzf007
aktív tag

https://24.hu/fn/gazdasag/2022/09/16/martha-imre-adossagot-vett-a-vodafone-nal-a-magyar-kormany-es-a-4ig/

(#38838) pjen válasza dzf007 (#38837) üzenetére


pjen
félisten

Tök mindegy, ha meg kell venni, meg kell venni. Hiszen a kisvasútnak sincs értelme.

(#38839) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Xiaomi/Redmi tulajdonosok:
Holnap mennék és megvenném a 4X-em utódját
Annak VoWifi képessé tétele nekem nagyon mélyvíz (és egyébként is eljárt már felette az idő)
Maradnék a Redmi vonalon és a tervem az, hogy az összefoglalóban található listából választok egyet, aminél volte/vowifi mindkét pipa zöld.
Kérdésem: Amelyek mellett ez is olvasható
VoLTE aktiválása: *#*#86583#*#* VoWiFi: *#*#869434#*#*
azoknál annyi a "mókolás", hogy ezt a kódsort beírom és megjelenik a megfelelő menüpont?
Ez örökre ott marad? Frissítés telepítése után is?

gyulaszu

(#38840) so_ha válasza dzf007 (#38837) üzenetére


so_ha
senior tag

Még szerencse, hogy Mártha outsiderként mindent is "jobban lát", mint a Voda-t a valós számok/adatok alapján átvilágító emberek, és amíg Ferkó jobb keze volt Pakson, addig közösen nagy támogatói voltak a következő blokknak (ők kezdek Putyinnal tárgyalni először), csak azóta ellenzékben ezt már valahogy "elfelejtették" ... avagy kibicnek semmi sem drága.

(#38841) Lackooo84 válasza gyulaszu (#38839) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Redmi Note-okon nem kell semmit beirkálni, csak berakod a simet, és megy. Van a családban/haveri körben note 10-11, nekem meg poco m3 pro.

The Truth is out there...

(#38842) gyulaszu válasza Lackooo84 (#38841) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Köszönöm válaszod :R
Igaz ez minden Android/MIUI verzióra, vagy azért kell valamire figyeljek a boltban? SIM kártya behelyezése nélkül is aktívak ezek a menüpontok vagy vigyem magammal a digi kártyát?

gyulaszu

(#38843) pjen válasza so_ha (#38840) üzenetére


pjen
félisten

A tornyokat valóban kiszervezték, ez nem volt titok eddig se.

(#38844) kanyi51 válasza gyulaszu (#38842) üzenetére


kanyi51
senior tag

Redmi Note 9 Pro -- nem megy a WoWifi, WoLTE OK.

(#38845) gyulaszu válasza kanyi51 (#38844) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Ez most egy ellentmondó állítás a #38841-hez képest, de gondolom gyakorlati tapasztalat.
Azt a kódot írtad már be? Arra sem aktiválja?

gyulaszu

(#38846) Lackooo84 válasza kanyi51 (#38844) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ezt így ne jelentsd ki, biztos, hogy a sim kártyáddal minden oké? A routereddel minden oké? Márcsak azért is gyanús ez nekem, mert a táblázatban is úgy szerepel ez a típus, hogy megy minden.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#38847) djsunstealer válasza kanyi51 (#38844) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Redmi Note 9s dettó! Ugyanaz a proci, mint a tiedben.
VoWIFI nem megy, VoLTE igen.
Volt itt a fórumon rengeteg ötlet, de nincs rá megoldás. Vagyis csak root és új ROM. De ha közben mégis, akkor azt szívesen várom (akár priviben is). :)

[ Szerkesztve ]

(#38848) joczo1337 válasza djsunstealer (#38847) üzenetére


joczo1337
tag

Ha mar igy itt tartunk,Realme 8 5G a legfrissebb android 12-vel,Digis sim kartyanal egyik slotban se jelenik meg a volte es vowifi lehetoseg.telekomos kartyaval volt mindketto.
Mit lehet megprobalni?

(#38849) Narxis válasza so_ha (#38840) üzenetére


Narxis
nagyúr

Abban az interjúban eléggé konkrét dolgok elhangzottak de neked a kibicezésen meg a ferkózáson többre nem futotta. :(

Thanos was right.

(#38850) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Adott egy HP 8570p EliteBook amiben van beépített sim kártya foglalat és adott egy Diginet aktív 50 előfizetés. A sim-et behelyeztem a gépbe de sehogy sem tudom munkára bírni.
Tudnátok ebben segíteni?
Köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.