Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- lezso6: Nemzetközi újév visszaszámlátor alkoholistáknak
- Kalandor: „Ha engedtem volna a lelkiismeretemnek, az üzlet kevésbé lett volna jövedelmező”
- vrob: Próbálkozás 386 alaplap újraélesztésre
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
-
LOGOUT
Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)
-
(rögzített hozzászólás)
2024. március 1-től
● a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
● a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
● A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
● Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
● A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.
Aktív témák
-
KRoli92
tag
Megint lett beszélve az Ügyfélszolgálattal, minden nyitott számlát rendezni kell, a házi telefont nem tudják miért van korlátozva digi mobil irányba, és egy egyszeri 5.000 Ft visszakapcsolási díjat is ki kell majd fizetni, de nem kártyánként, mivel egy időben lett korlátozva. Arra sem tudnak választ adni, hogy ha 2db kártya lépte túl a limitet, miért korlátozták mind a hármat. Ennyit a 4IG-ről.
-
KRoli92
tag
válasz
zelikocc
#37593
üzenetére
Köszönöm szépen a segítséged. Akkor valószínű az ügyintéző mondta rosszul, és ez az 5.000 Ft visszakapcsolási díj már létezik csak nem a Digi mobilra. Az ügyintéző annyit mondott, hogy annyit lát, hogy 2db kártyán lett túllépve a limit, csak azt nem látja melyik kettőn,de mi sejtjük melyik kettő. Akkor valószínű valami rendszerhiba miatt korlátozhatták mind a 3 db sim kártyát. A házi telefonról meg nem tudom miért lett korlátozva, de tegnap még működött, ma már egyik Digi mobil számot sem lehetett hívni róla, foglaltat jelez. Nem hiszem hogy le lettek volna tiltva a számok, azt sem tudom, hogy kell. Illetve azt nem tudjuk mikor lesz feloldva a korlátozás, egyik ügyintéző azt mondja hogy csak a túlforgalmazási díjat szükséges befizetni, másik ügyintéző meg azt mondta hogy az összes nyitott számlát. Túlforgalmazási díjat ma befizettem, de még 2db nyitott számla van, van egy ami tegnapig volt a befizetési határidő, ez a napokban rendezve lesz, de van még egy amit 2022.04.31-ig kell rendezni, ezt is fizetni kellene? Azt írtad, hogy ha nincs befizetve a következő hó első napjáig, akkor automatikusan feloldódik a korlátozás, ugye tegnap korlátozták a sim kártyákat, akkor a mai napon fel kellett volna oldaniuk?
4Grider: Mobiltelefonban használjuk a sim kártyákat. -
válasz
KRoli92
#37592
üzenetére
Akkor az az ügyintéző valamit jól összekevert, mert ez hülyeség.
Az 5000 Ft visszakapcsolási díj nem lesz, hanem van, de nem ilyen esetben, hanem díj nem fizetés miatti kikapcsolás miatt. Egyébként azt hiszem kb 6-7 nappal a számla befizetési határidejének lejárta után jön a felszólítás e-számla esetében emailben és annak is már 600 Ft a díja."2db kártyán lett túllépve a 4.000 Ft limit, de mind a 3 kártya korlátozva lett. Sőt a házi telefon is digi irányba, más irányba működik."
Ilyen nincs. Ha ez valóban így történt, akkor ezt panaszként kellene bejelenteni, mert csak az adott SIM kártyát szabadna korlátozni. Lehet akár rendszerhiba is... Olyan meg nem is létezik, hogy DIGI irányú korlátozás.
Ellenőrizd, hogy nem-e a tiltott számokat próbálod/ja hívni?
Próbálj más telefonszámokat a 3. SIM kártyáról hívni és a vonalasról -
KRoli92
tag
válasz
zelikocc
#37589
üzenetére
2db kártyán lett túllépve a 4.000 Ft limit, de mind a 3 kártya korlátozva lett. Sőt a házi telefon is digi irányba, más irányba működik. Egy lejárt számla van, amit tegnapig kellett volna befizetni, de arra szokott lenni még 15 nap, ameddig nem korlátoznak. Az is rendezve lesz a napokban. Mai nap én fizettem be személyesen a túlforgalmazást, ott mondta az ügyintéző ezt az 5.000 Ft-ot, hogy ez majd bevezetésre kerül... Ügyintéző nem a Tv, telefon, internet szolgáltatásról beszélt, hanem a Digi mobil korlátozásról, hogy majd bevezetik az 5.000 Ft visszakapcsolási díjat hamarosan. Eddig még nem fordult elő ilyen rokonommal hogy korlátozzák, de volt már olyan hogy utólag fizette ki, 15 napig még nem korlátoznak elméletileg, eddig sosem volt + 5.000 Ft ilyen miatt. Tv, telefon, internet van, nincs korlátozva, csak a házi telefonról nem lehet hívni digi mobilt, meg a Digi mobil kimenő hívást korlátozták.
-
#76055552
törölt tag
válasz
4Grider
#37587
üzenetére
Akkor még 1x, nyelvatnilag helyesen:
2021.05.01-i ászf változással vezették be (tehát ez még "az a digi")
A jelenlegi ászf 26. oldala szerint
5.2.1. A Szolgáltatás korlátozásának esetei:
d. az elofizeto fogyasztasa tullepte az adott szolgaltatas tekinteteben azigenybevetel felso
korlatjakent meghatarozott 4.000,- forint forgalmi díjat. -
válasz
KRoli92
#37581
üzenetére
Zavaros amit írtál és két külön dologról van szó.
A 4000 Ft limit csak az adott SIM kártyára vonatkozik. Csak az a SIM kártya kerül korlátozásra, ami elérte a 4000 Ft forgalmazási limitet. Erről azonnal egy számla készül amit ha azonnal be is fizetsz, akkor feloldásra kerül a korlátozás automatikusan. Ha nem fizeted be a következő hónap első napjáig, akkor automatikusan feloldódik a korlátozás elsején és hozzáadódik a 4000 Ft a következő havi számlához, mint DIGI Mobil telefonforgalom - hiszen ezt ugye leforgalmaztad.
Teljes szolgáltatás korlátozásra pedig lejárt határidejű, elmaradott, befizetetlen számla esetén kerül sor. Ha erre sor kerül, akkor hiába fizeted ki a LEJÁRT számlákat utólag, csak akkor kapcsolják vissza, ha befizetsz még 5000 Ft visszakapcsolási díjat - ami "adminisztrációs díj"-ként jelenik meg a számlán - ebben az esetben kapni kellett felszólítást, ami még +600 Ft, illetve korlátozás értesítőt, ami még +1000 Ft .
-
KRoli92
tag
válasz
4Grider
#37585
üzenetére
Én fizettem be személyesen Digi ponton, ott mondta az ügyintéző, hogy hamarosan 5.000 Ft lesz a visszakapcsolási díj, telefonon az előfizető is rákérdezett, ott meg azt mondták hogy már ez él, de mikor mondta, hogy személyesen nem ezt mondták,hanem hogy majd csak hamarosan bevezetik, akkor magyarázkodott az ügyintéző. Nekem nincs digi kártyám, én csak befizettem egy rokonomnak.Eddig nem fordult még ilyen elő, hogy lekorlátozzák, igaz most kicsit többet is volt telefonálva. De se egy email se egy SMS hogy korlátozni fogják mert lassan eléri a lomitet, csak egyik pillanatról a másikra kilőtték...
-
#76055552
törölt tag
válasz
KRoli92
#37581
üzenetére
2021.05.01-i ászf változás (tehát ez még "az a digi")
26. oldal
5.2.1. A Szolgáltatás korlátozásának esetei:
d. az elofizeto fogyasztasa tullepte az adott szolgaltatas tekinteteben azigenybevetel felso
korlatjakent meghatarozott 4.000,- forint forgalmi díjat. -
4Grider
félisten
válasz
KRoli92
#37581
üzenetére
Ezt egy kicsit járd körbe, nincs olyan, hogy valamilyen limit elérésekor visszakapcsolási díjat számlázzanak.
Szerk.:
ÁSZF szerint nincs forgalmi korlátozás, csak roamingban (ott is 18000 Ft-nál).
A szolgáltatói korlátozásnak jól körülírt esetei vannak, forgalmi limit csak az előbb említett van. Számlák rendesen be vannak fizetve? Mobiltelefonban használjátok az előfizetéseket? -
KRoli92
tag
Sziasztok!
Friss infó. Rokonomnak tegnapi nap 2db kártya túl lépte a 4.000 Ft limitet, ezért lekorlátozták mind a 3db Digi mobil sim kártya kimenő hívását.Még a vezetékes telefonon a digi irányba indított hívást is, ha Digi mobilt hívunk a házi telefonról foglaltat jelez, más irányba működik, illetve más telefonról hívva nem jelez foglaltat ugyan az a szám.Grat 4IG
Állítólag ez a 4.000 Ft limit valami új, eddig nem volt. Illetve hamarosan bevezetik, hogy ha így lekorlátozzák a digi mobil sim kártyát, akkor 5.000 Ft a visszakapcsolása kártyánként, lehet hogy már most is ráteszik a rokonomnak, Digi ponton az ügyintéző szerint még nem él ez az 5.000 Ft visszakapcsolási díj, telefonos ügyintéző szerint meg igen... Ez a Digi már nem az a digi ami volt, mióta 4IG megvette, és ez csak rosszabb lesz. -
erdoke
titán
válasz
domper2015
#37576
üzenetére
Vág utca környékén nem volt, de amikor késő este ránéztem, már helyreállt.
Egyébként No Service szinten eltűnt, miközben a T-s kártyám (eSIM) rendben működött. -
dementor
senior tag
Itt is történt valami [link]
-
p2pp
őstag
Ma útközben Perbál végén Telki felé bal oldalt egy üres 3szög alakú 30m-es rácsos torony állt csupaszon.
A környéken senkinek sincs semmije.
De majd figyelünk. Sztem mindenki is rajta lesz. 😀 -
erdoke
titán
Jelenleg Debrecenben nincs szolgáltatás. Ez tervezett vagy sem? A honlapon nem találtam információt.
-
#76055552
törölt tag
Az N78-nál sem az történt, hogy a digi miatt cserélt a voda/yettel, hanem csak az érintettek rendezték át a sávokat.
Ezért írtam, hogy nem tartom valószínűnek hogy a voda (aki nem érintett) is sávcserét hajtson végre: mi értelme lenne? A digi/yettel az érintett: "elcserélik" egymás között és kész.... a többi szolgáltató esetében marad a tenderen megnyert frekvenciaelosztás. -
tomp
félisten
válasz
#76055552
#37567
üzenetére
Pedig így van!
Átrendezhetik az egész sávot, hogy a szolgáltatóknak egységes legyen.
N78-at is átrendezték mert a vodának ketté volt szakítva a 100MHz-es blokkja 60+40MHz-re mivel ott volt közte a Digi.
A Digit szépen arrébb rakták, hogy a vodának a 60+40MHz-es blokkja 1 nagy 100MHz legyen. -
bociusz
aktív tag
válasz
zelikocc
#37564
üzenetére
Igen, amikor 2014-ben a 900 MHz-et rendezték át, az 8 lépésből állt (20. dia).
Valószínűleg most sokkal kevesebb lépés lesz. A Digi új frekije "felett" 20 MHz marad, a Yettelnek pedig pont ennyit nyert el és a mostani LTE cellái pontosan ezen a frekin üzemelnek, így valószínűleg nekik a már hónapok óta GSM1800 lekapcsolás befejezésén kívül más dolguk nem lesz. A Vodához kerülhet a Digi korábbi 5 MHz-e, a Yettel alsó 10 MHz-ből 5-5 pedig a Digihez és Telekomhoz. Mindez vizuálisan (felül a régi, alul az új):

-
válasz
bociusz
#37563
üzenetére
Köszi az infót!
Azt azért sejtettem hogy a spectrummonitoring nem feltétlen naprakész.Az akkor jellemző, hogy már 1-2 héttel előre átállnak bizonyos helyeken? Gondolom azért ezt harmonizálják egymás között, hogy ki mikor áll át.
Illetve úgy látom hiába az átállás, még mindig a 4,9 MHz van használatban, mert a GSM uplink az 1760,2 -től indul, nem pedig 1760-tól. Ezzel ezek szerint megvárják a 9-ét.
-
bociusz
aktív tag
válasz
zelikocc
#37559
üzenetére
A Spectrummonitoring alapból nem értesül az átrendezésekről (mivel nincs róla hivatalos NMHH kommunikáció), a 2100-as átrendezést pl. én írtam meg nekik anno.
A 3600 is át lett azóta rendezve, hogy a Vodafonenak egységes blokkja legyen, de még nem sikerült kideríteni az új elosztást, így azt még nem jeleztem feléjük (a pontos 5G/NR frekiket a legtöbb modem drivere nem reportolja még az Android felé, így ezt nehezebb egy mezei telefonnal lemérni).Mivel eddig minden frekinél megtörtént az egységes blokkokba rendezés, így minden bizonnyal ez 1800-on is így lesz. A most látható diagram nem mérvadó, ha megtörtént az átállás, le kell mérni mind a 4 operátort és akkor jelzem azt is nekik.
UI: Ha valaki látja, hogy a Digi és/vagy Voda 5G milyen frekin (ARFCN) megy most, megköszönöm, ha meg tudja írni.

-
válasz
#76055552
#37558
üzenetére
Azért valljuk be, ez már egy kicsit túlgondolás, azokon a B28-on kívüli 700-as frekvenciákon szerintem nem is lenne képes a telefonok többsége kommunikálni
A 0-ról országos hálózat persze már más kérdés, az komoly ráfordítást jelent
De ha már ennyire elmélyülünk, akkor még azt is bele lehet látni, hogy a 4iG egy az egyben eladja a mobilt PPDR célra és máris ott van egy majdnem kiépített hálózat -
Más téma:
Másnál is megváltozott a DIGI B3 frekvenciája?
Ma egész éjszaka karbantartás volt Bács-Kiskun megyében DIGI Mobil szolgáltatásain.
Az eredmény: új frekvenciára került a szolgáltatásuk.Régi (cellmapper adatbázisa szerint):
Uplink Frequency: 1727.4 MHz
Downlink Frequency: 1822.4 MHz
[kép]Új (cellmapper mobil alkalmazása szerint):
Uplink Frequency: 1762.4 MHz
Downlink Frequency: 1857.4 MHz
[kép]Egyből sejtettem, hogy valószínűleg az április 9-től érvényes frekvencia kiosztásra kezdték meg előzetesen az átállást.
Na de megnéztem a spectrummonitoring-ot és ezen a frekvencián jelenleg is a Yettel szolgáltat és április 9-től is pontosan ezen az 5 MHz blokkon a Yettel szolgáltat.Ezek szerint feloszthatták egymás között sávátrendezéssel a frekit, hogy a Yettelnek egybefüggő 20 MHz széles blokkja legyen.
Kérdés, hogy várható-e meglepetés a 900 MHz-en
-
-
25-27. oldalon láthatóak a tervek a 700 MHz-ről.
Az látszik belőle, hogy az NMHH meghagyná a Band 28-at 30 MHz-re a mobilszolgáltatóknak (MFCN) és ezen sávon kívül biztosítana frekvenciát PPDR tehát pl. rendvédelmi szervek részére.Persze ez csak terv. De alátámasztja a sejtésem, hogy már le van zsírozva az a maradék 2x5 MHz freki blokk a 4iG újdonsült mobilszolgáltató gyermekének.
Ne legyenek kétségeink bármilyen kormányváltásról, az NMHH elnöke még 10 évig marad.
-
ACE-
addikt
Furcsa hibát észleltem ma a Bp.XI. kerben. Mind VoWifi-n, mind VoLTE-n recseg a másik fél hangja felhíváskor. Telekommal rendben működik... Más tapasztalt ilyet?
-
dementor
senior tag
válasz
4Grider
#37538
üzenetére
Azért én kíváncsi lennék, hogy a gyakorlatban is így van-e? A díj táblázatban mindig is az volt, hogy ingyenes a hívásfogadás roaming során. Továbbá a telefonos ügyfélszolgálat is azt mondta. Viszont élesben minden alkalommal fel volt számolva. 300 métere vagyok a felvidéki határtól tehát elég sokat lógtam a szomszédos ország hálózatán.
-
4Grider
félisten
válasz
fornettisuti
#37547
üzenetére
Most fogják 8 kunáról 9 kunára emelni a fagyi árát, szóval lassan fél gombóc lesz az...
-
#76055552
törölt tag
válasz
fornettisuti
#37547
üzenetére
Nem az összegen van a hangsúly....
Ismerőssel beszélgettem, és panaszkodott az orange-ra...gondoltam megnézem neki, hogy a 4 helyi szolgáltatók közül melyik "mit tud".
A magyar vodás és a magyar telekomos sim-et nem engedte regisztrálni a digi.RO hálóra, ezért beraktam a magyar digis kártyát a telefonba.
Valami miatt nem működött digi.ro hálón a CA, bár a 10MHz 2100-hoz nem sok értelme van hozzácsapni a 3MHz 900-at....
A teszt jó volt, legalább látta, hogy mi a jó neki. -
válasz
#76055552
#37539
üzenetére
Volt már itt szó róla. Össze vissza írják és nehéz kibogarászni.
Majdnem minden hónapra jut nekem roaming és az az általános tapasztalat, hogy 3,5 GB-ig teljesen ingyenes az adatforgalom. Nekünk eddig a 200 perc is felhasználható volt, az lehet változott, még nem ellenőriztem.A “telefon forgalom”-nál mindig számlált bizonyos összegeket, de a számlán már végül sosem szerepeltek ezek az összegek.
Ha változást érzékelek a gyakorlatban akkor majd jelzek itt a fórumon. Az eddigi számlák még az említett módon lettek kiállítva.
-
ballazol
senior tag
Szombat délelőtt mondta a dorogi ügyfélszolgálatban a csaj, hogy a roaming nincs benne a csomagban egyelőre.
-
-
#76055552
törölt tag
Sziasztok!
Ez (a Ft-os tétel) most miért? [kép]
Ászf szerint ingyenes a roaming 3,5GB-ig.
Hívásom sem volt, a havi 200 perc több mint fele megvan.Román digi hálózaton csináltam pár sebeségtesztet...
-
slice14
veterán
Erre találták ki a VoWiFi-t és a Backup Call-t.
Ha nincs a Digi-nek térereje, akkor a VoWiFI vagy a másik szolgáltató szolgáltatja neki a Backup Call-t. Ha repcsimódba rakod a telefont, akkor sincs térerő. De ha bekapcsolod a vifit, akkor felcsatlakozik a VoWiFi-re és máris tudsz telefonálni.
Ha telefonod támogatja a VoWiFi-t (és) vagy a Backup Call-t, akkor a térerő nem probléma. -
pjen
félisten
válasz
domper2015
#37525
üzenetére
Nem is kell virtuálisan, hiszen kimehetek. De még mindíg nincs a szobában.
-
slice14
veterán
A Backup Call-nál hasonlóan a VoWiFi-hez nincs szükség cell térerőre. Illetve a másik szolgáltató (térerejét) internetjét használja. Tehát ha van egy Digi és egy Telekom előfizetésed, és a Digi leesik hálózatról, akkor a Telekom mobilnetjén keresztül felál a Digi Backup Call. Ez fordítva is működik. Lényeg hogy a Backup Call-t szolgáltató SIM-en legyen mobilinternet hozzáférés.
#37518: Hivatalosan csak a DigiNet Aktiv 50 kártya helyezhető be modembe vagy routerbe.
-
leslieke
Jómunkásember
Sziasztok,
Nyaralóba keresek megoldást a klíma és egyéb eszközök távoli eléréséhez. A Digimobil Max 30 gigája bőségesen elég lenne erre, csak épp a kérdés az, hogy ezt lehet-e a Diginél?
Van hasonló helyzetben valaki? -
válasz
ballazol
#37511
üzenetére
Na, én meg akkor megyek
No nem miattad
3 előfizunk volt, mára csak egy maradt meg, de azt sem visszük tovább. Nincs vele nagy gond, csak rengeteget utazok DT-on, és sajnos nem lett még mindig olyan a szolgáltatás, hogy akár cska eszembe jusson, hogy a második telefonban ez legyen az "első számú" SIM. Akkor pedig az 1000Ft is sok a semmiért...
Egyébként amikor volt térerő, akkor nem volt gondom sem a sávszéllel, sem a hangminőséggel. Igazából már közel egy éve szinte egyáltlaán nem használom az előfizut, csak meghagytam még támogatandó a Digi-t, de már egy ideje nem szükséges ez (mióta van megfelelő hátszél).
Szóval sok örömöt a szolgáltatóhoz. Még eldöntöm, meg akarom-e tartnai a számot (számhordozással), mert jó poén az 50-es hívószám... -
pjen
félisten
válasz
domper2015
#37514
üzenetére
Így van, de térerő mégsincs.
-
pjen
félisten
válasz
domper2015
#37512
üzenetére
Én egy voda kártyával egy A72 ben.Sajnos a térerő hiányán ez sem változtat. Második kártyának kíváló.
-
F_Zolee
nagyúr
A navigáció csak egy példa volt de ha telefonálni se lehet az még jobb.
-
4Grider
félisten
válasz
herdsman12
#37502
üzenetére
Általában az online navigációk is működnek néhány (10) percet net nélkül. Az más kérdés, ha már induláskor sem áll rendelkezésre a net. De erre is jó egy Domino sim egy éves rendelkezésre állású mobilnettel feltöltve...
Aktív témák
● A politikai jellegű hozzászólások figyelmeztetés nélkül törlésre kerülnek!
● Az Összefoglalóban megtalálható, hogy mit ír a Digi ÁSZF a szolgáltatás és a SIM kártya használatáról. Az ezzel kapcsolatos hozzászólások törlésre kerülnek.
● A személyeskedő, sértő vagy flame jellegű hozzászólások törlésre kerülnek.
● Az iPhone-os SMS küldést boncolgató hozzászólások törlésre kerülnek.
Társtopikok:
● DIGI internet
● DIGI kábel TV
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
- FELÚJÍTOTT (Refubished) Lenovo Thinkpad T14s G2 Üzleti Golyóálló Laptop -50% Ryzen 5 PRO 16/256 FHD
- Eladó: SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 7800 XT
- Lenovo ThinkPad P16V Gen2. Munkaállomás Intel Core Ultra 7-165H/32RAM/1TBSSD/RTX2000Ada 3év gar
- FELÚJÍTOTT (Refubished) Lenovo Thinkpad T14s G2 Üzleti Golyóálló Laptop -50% Ryzen 5 PRO 16/512 FHD
- 2x32gb szerver ram bontatlanok .
- Dell Vostro 3425 6magos Ryzen 5 5625U 16GB RAM 512GB SSD
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3614
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Alphine Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3024
- iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4065, 90% Akkumulátor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3940, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Állítólag ez a 4.000 Ft limit valami új, eddig nem volt. Illetve hamarosan bevezetik, hogy ha így lekorlátozzák a digi mobil sim kártyát, akkor 5.000 Ft a visszakapcsolása kártyánként, lehet hogy már most is ráteszik a rokonomnak, Digi ponton az ügyintéző szerint még nem él ez az 5.000 Ft visszakapcsolási díj, telefonos ügyintéző szerint meg igen... Ez a Digi már nem az a digi ami volt, mióta 4IG megvette, és ez csak rosszabb lesz.


