Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) .LnB válasza -FreaK- (#6700) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez jutott eszembe nekem is rögtön. De úgy voltam vele, hogy inkább az ő karija, mint az enyém. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6702) S e t h válasza nonsen5e (#6694) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mert az is.
Teleport segít a túlélésben, de sokat kell kerülgetni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6703) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Meglett a dungoen és most elveszett vagyok tier3 ahogy néztem izadni fogok :D mit csináljak hol felődjek csináljam a dungenoket mellék kuldiket? :)

(#6704) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

Jó kis neve van :D

(#6705) Ellia válasza Mad_Wolf (#6704) üzenetére


Ellia
addikt

Egyik Stonghold-ban van egy Orsolya nevezetű bandita vezér :)

(#6706) Raidon válasza Mad_Wolf (#6704) üzenetére


Raidon
őstag

Akkor ha még nem találkoztál SUNA-val akkor fogsz :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#6707) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Ezt jó, ha bekapcsoljátok.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#6708) deneee válasza Anti-Hero (#6707) üzenetére


deneee
csendes tag

Ha az eggyel alatta lévőt is bepipálod akkor a tól-ig is megjelenik.

(#6709) Anti-Hero válasza deneee (#6708) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Az igaz. Én is úgy használom.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#6710) Bencus88 válasza Anti-Hero (#6707) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez tényleg jó :R

(#6711) gergo5991


gergo5991
őstag

szeretném megkérdezni aki megvette a játékot, az alábbiakat:
1.régen játszottam diablo 2-vel sokat, mennyire hasonlit ahhoz a játék?
2. telón mikor kijött a diablo immortal 2 hétig szerintem nonstop toltam, aztán körbe körbe csak ugyan azt lehetett tolni hogy fejlődjek, szóval a progress megállt és nagyon p2w lett az egész dolog, ez mennyire van igy itt is?

vásárlás előtt gondoltam megkérdem ezeket, olyasmi játékélményre vágyok mint pld egy wowban hogy ott mindig van valamit csinálni, nem körbe körbe mókuskerék mint az immortalban, ennek fényében ha ez nem ilyen akkor szándékozom csak megvenni.

safe to buy? :D

(#6712) csikaszka35 válasza Anti-Hero (#6707) üzenetére


csikaszka35
tag

Ezer hála, ezt kerestem :R

(#6713) Tyler Durden

Olyan kérdésem lenne, rugóval megyek, ha kard/tőr amivel harcolok, de az íjamba van socketelve gem, akkor a gem miatt adott pluszt megkapom?

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6714) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok. Ha elkezdek egy favoros questet és bent jár le az ideje, attól még megkapom a favort érte? :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6715) Anti-Hero válasza Mrdevil (#6714) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Igen megkapod.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#6716) nonsen5e válasza S e t h (#6702) üzenetére


nonsen5e
addikt

A túléléssel nem volt eddig különösebb bajom 1-2 nagyobb bosst leszámítva, elsődlegesen a sebzésre értettem, amennyire fun mindent ölni vele, annyira unfun a boss, hogy kb. basic-basic-basic-core repeat a rota.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#6717) TBT


TBT
addikt

Eladó Diablo IV Collector's Box (annak minden tartalmával) érdekel valakit?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#6718) LÁZ válasza TBT (#6717) üzenetére


LÁZ
addikt

aláírásodba javaslom, mert hirdetni topikban nem lehet ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6719) TheProb


TheProb
veterán

Felmelegítettem a tavaly elkezdett PH-s összenépi DC szervert. Promotálnám, hogy legyen ez a HunPH-s szerver is.
Egyelőre beta, szóval ha valami észrevétel, gond van jelezzétek nyugodtan.

Link

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6720) blackydan válasza gergo5991 (#6711) üzenetére


blackydan
senior tag

Szerintem amennyiben tetszett a D2 úgy mindenképp megéri megvenni, nekem sokkal jobban bejött mint anno a 3. rész. Kellőképpen sötét, a sztori kiváló pedig még csak most vagyok act 5-ön. A világban vannak elszórva események ami kicsit megkavarja az állóvizet csak úgy mint az immortal esetében. Bár azzal 5 hónap után végeztem mert a pénznyelős rész nekem nagyon nem jött be. Nézzél pár napig Twitch stremereket, úgy már lesz valami alapja ami útján dönteni tudsz.

(#6721) frame>24 válasza TBT (#6717) üzenetére


frame>24
addikt

Most látom, naívan és "olcsó János módra," hogy ebben nincs Lilith figura. :D

Az külön kapható volt, (sold out), potom 200k-ért...

Van valakinek ITT ilyen, csak úgy kíváncsiságból?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6722) troooper


troooper
tag

Sziasztok! Mit-hol kellene beállítanom a játékban, h mozgás közben a háttér/környezet is éles legyen és ne mosódjon el?

[ Szerkesztve ]

(#6723) TBT válasza frame>24 (#6721) üzenetére


TBT
addikt

Van, de még a dobozban várja a költözés végét. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#6724) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Ha legendary-n az aspectet kodexből cserélem vagy eleve abból készítem, a kodex megmarad ?
Nevéből gondolom igen

[ Szerkesztve ]

(#6725) LÁZ válasza LittleBoss67 (#6724) üzenetére


LÁZ
addikt

a kodexesek megmaradnak, ha másik cuccból szeded ki, akkor azt csak 1x lehet.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6726) LittleBoss67 válasza LÁZ (#6725) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Már-már azt hittem de jó, amikor először szedtem ki és raktam másikba, majd egy jobb tárgynál eszméltem, hogy annak annyi.
Köszi

Hamár itt tartok. Rengeteg legendarym van (kb. 50-80) nem akarom gyűjteni, de nem is tudom mi alapján szanáljam. El kezdtem az aspecteket összevetni, de konzolon beleőrülök egyrészt a váltogatásba a láda és a saját stash között, másrészt egyesével nézni az alaptulajdonságokat is. Legszívesebben törném az összeset. De gyűjtögető típus vagyok. Így a 200 hely felét már megtöltöttem.

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#6727) Kasya válasza LittleBoss67 (#6726) üzenetére


Kasya
nagyúr

PC-n a settings - gameplay - advanced tooltip segit, hogy melyik aspect mennyire maxos egy itemen. Az konnyithet a szanálásban.

[ Szerkesztve ]

(#6728) chris0000


chris0000
őstag

hi. lehet vhol követni, h hányan érték el a HC 100-as szintet? thx. üdv.

(#6729) BoneDragon válasza TBT (#6717) üzenetére


BoneDragon
veterán

Tartsák meg a gagyi gyertyájukat.

(#6730) scyllafren válasza troooper (#6722) üzenetére


scyllafren
senior tag

Az altalaban a depth of field, nekem az, meg par mas azonnal ki lett kapcsolva.
AA, AF, DOF, motion blur, screen shake es upscale off.

(#6731) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

lehet alap kérdés, de barbárnak miért van az ,hogy mindig a grandfather slashing kardot ajánlják, de a teknika meg a 2h axe?
Nincs köze egymásnak a kettőhöz, a bónusz a teknikából érvényes lesz, csak fel kell húzni 10 lvl re egy tényleges 2h axe-al azt annyi?

(#6732) Peace


Peace
nagyúr

Dropokról lehet valami bővebbet tudni? Van esetleg valami jó oldal, ahol leírják és elmagyarázzák, hogy miért olyan, amilyen. Régebbi Diablokban megszoktam, hogy ahogy haladok, sorra esnek az upgrade-ek. Mondjuk minden 20. vagy 25. drop már erősebb volt az akkorinál és ügyesen magamra tudtam aggatni. Most 50-es szint óta csak szenvedés WT3-on és folyamat esnek az ilyen mínusz 100 és mínusz 400 közötti power lvl-es hulladékok és szökő évente van egyszer valami upgrade. Értem én, hogy nem csak önmagában a PL számít, hanem a pluszok, amiket ad, de nekem így kicsit depressziós a játék ilyen szempontból, mert 100 számra töröm a használhatatlan motyót és már 66 vagyok. Mitől függ a drop minősége? Vagy ne foglalkozzak vele és haladjak? 100-ig majd csak lesz még jobb is és ne legyek elkenődve? Nekem olyan full átgondolatlannak és randomnak tűnik az egész, hogy 65-ön is 44 meg 45-ös cuccok estek Tier 20-as NM instákban is....... :F Na mind1, csak kicsit ki akartam panaszkodni magam, mert nem ehhez vagyok szokva. A Legendary Aspects-ek és a paragon legalább rendesen dob a karin és azok rengeteget segítenek! :K

(#6733) Amartus válasza TBT (#5460) üzenetére


Amartus
senior tag

Honnan sikerült a gyűjtőit megrendelni?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#6734) LÁZ válasza LittleBoss67 (#6726) üzenetére


LÁZ
addikt

hát, tartogatni max akkor lehet értelme, hogy ha pl 1 tulajdonságot leszámítva érdekes lehet neked, mert azt tudod pörgetni másra, ha meg az aspect érdekes, akkor kiszeded belőle. Minden egyéb esetben be kell törni, mert ad olyan cuccot (baleful fragment), ami meg kelleni fog ha pl egy rare-re akarsz aspectet rakni.

úgyhogy max azokat tartanám meg amiken csak 1et kell pörgetni, hogy jó legyen

@Amartus: blizzardtól, ahogy a linken is van, nem lett sold out, szóval még lehet rendelni, ha nem akarsz többet fizetni érte, 130 ojró mire ideér...

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6735) rumkola válasza Amartus (#6733) üzenetére


rumkola
veterán

cxsak a blizzard webshopban lehet rendelni

(#6736) Win-T


Win-T
senior tag

Akárhonnan nézem kisanyám, itten bizony már nem segít a könyörgés. :D

(#6737) proci985 válasza Peace (#6732) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nagyon ugy nez ki az immortal rendszeret hoztak felig-meddig at.

ahogy latom:
- area level: max lehetseges szint
- character level: ez volt a diablo3 legfontosabbja, de itt ugy nez ki nem annyira erdekes. csak azert, hogy fel tudod e venni, de ez alacsony szinten szamit csak
- item power: ez gyakorlatilag azt mutatja, hogy mennyire jo a cucc. fugg az area leveltol es a character level ettol fugg, de nem erosen.

normal < sacred (world3 min) < ancestral (world4 min) item levelre szor.

pelda: level 55os rare staff amit feltoltam legendaryra, majd 713+20 eseten (negy upgradevel) gyakorlatilag level 64ig a legkozelebbi targy -10% damra volt. de kb nulla 620 felettit lattam.

level64en az elso t5 dungeonbol kiesett egy 780as egykezes, amivel azonnal egy epp elfogadhato offhanddel is meglett a +5% dam

ja igen: legendary imprint eloszor, upgrade utana, mert 725os item level felett megtartja a statokat, de rerollolja oket. szoval ha van egy jo tulajdonsagos, de rossz rollos cucc akkor az meg lehet BiS.

tehat a gyakorlatban: valamit szamit az, hogy hanyas karakterszinttol tudod felrakni, de igazabol nem annyira. es ez elegge megteveszto a diablo 3 utan. diablo2nel voltak ilyen anomaliak a nem skalazodo cuccok miatt, ld pl Windforce.

fegyvereknel ahogy atersz

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6738) Gubu0101 válasza gergo5991 (#6711) üzenetére


Gubu0101
veterán

En csak a 3.reszt jatszottam, azzal is kb 2 orat.Ezt a 4. reszt nagyon vartam,beszippantott rendesen.Esti melo utan nagyon jo kis levezetoje a napnak :C Grafika is nagyon tetszik,jol meglett csinalva,siman megerte az arat.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#6739) Peace válasza proci985 (#6737) üzenetére


Peace
nagyúr

Rettentő fura az egész nekem, hogy konkrétan 16 szint (ez nagyjából 3 nap volt nekem) alatt a cuccok 99,9%-a kuka. Na sebaj, haladok tovább és majd meglátjuk hogy alakul a helyzet......

(#6740) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nekem most nagyon furcsa lag van, illetve az inventory-ban nem tudok tárgykat cserélni.

I am having fun staying poor.

(#6741) Tyler Durden válasza Peace (#6739) üzenetére

Én most értem még csak a végére az act1-nek lvl27-en, a legvégén a boss dobott egy lego daggert meg a páncélos csókától kaptam egy lego amulettet. Nemtudom ezek fix droppok e, de eddig ez a 2 lego esett semmi más. Mondjuk nem panasznak szánom az irományt, mert haladni így is tudok, de eddig mintha nem kényeztetne az rng :D

Drizzt: ma egyszer nekem is volt ilyen, konkrétan mozogni tudtam de a karakterem nem ütött, szerencsére túléltem..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6742) sto1911


sto1911
veterán

A grafika azért elég jó lett: [link]

(#6743) troooper válasza scyllafren (#6730) üzenetére


troooper
tag

Kikapcsoltam a FreeSyncet végül, az segített. A játékban nem találtam semmit, ami befolyásolta volna.

(#6744) warcat válasza Peace (#6739) üzenetére


warcat
veterán

Csak nem érted a hátteret mögötte

A táskád ha nyitva van a jobboldali sarokban van egy sort gomb.Ha feltankoltál cuccokból, elmész a vendorhoz és ott sorbaállítod, ekkor neked a tárgyakat slot szerint rendezi, balról jobbra csökkenő sorrendben power szerint.
1-820 powerlevel között eshetnek a cuccok, és ezen belül vannak "töréspontok" ahol hirtelen megugrik a keret, hogy mekkora mennyiségű stat lehet a cuccon.

All Item Power Breakpoint Levels in Diablo 4:

Level 1: 1 – 149.
Level 2: 150 – 339.
Level 3: 340 – 459.
Level 4: 460 – 624.
Level 5: 625 – 724.
Level 6: 725+

Már többen említették, hogy ~20-as szint felett hirtelen nehezebbnek érezték a játékot, na ez azért van, mert még az előző 'tier' rare tárgyai vannak rajtuk.Különösen fontos itt egy új fegyvert találni, ez végig igaz a tier határoknál (hacsak nem boostolnak mások)

A kovács/ékszerész upgrade lehetőségét használva "átlökheted" a cuccodat egy magasabb tier alsó részébe, ami még így is hatalmas upgrade lesz.
Pl a sacred tier gyakorlati tetejét farmolva(695+) nightmareben egy gyenge rollos ancestral gearrel lehet átmenni tormentre.

Szóval ne nézegesd a tárgyakat feleslegesen, ha találtál olyat az adott tierből amin ott van a neked két legfontosabb stat, az kb elég is mielőtt endgame farmolásba kezdenél.
Helyette minden erővel szintezz mert a karaktered szintje befolyásolja a kiesett tárgyak powerlevelét. De be van dobva egy kis random, hogy a 100-as kari se találjon csak 800+as cuccokat, illetve te friss tormentes kariként is azért belenyúlhass a tutiba.

Ezért említettem korábban, hogy minden erőddel a szintedet kell növelni és nem tárgyakat vadászni.
Az endgame lootolás most úgy működik kb, hogy az autosort funkció után eladod az összes 750 alatti ékszert, 770-780 alatti armort, 790-800 alatti fegyvert anélkül, hogy a statokra pillantanál.A maradékot átbogarászod lehet-e belőle valami jót kihozni (gyakorlatilag 3 olyan stat amit szeretnél a tárgyon, majdnem maximum értékkel (példa: 6-10% közötti crit % érték esetén csak az 9.5% felettit fogadod el, a másik két statnál hasonlóan, a negyediket pedig újradobatod az npcnél)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#6745) proci985 válasza Peace (#6739) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az.

valoszinuleg az a trukk, hogy world level 4 es kb lvl65tol eshet olyan cucc, ami utana level100ig mar jo. tehat lehet az endgame cuccokat fejleszteni ha valami korabban kiesik es nem kell mindent meg otszor lecserelni a vegjatek fele haladva.

ha relative hamar kiesik valami jo, akkor tenyleg van olyan, hogy 50es szinttol gyakorlatilag ~65ig nem lesz jobb.

ancestralok loknek, kb 780 koruli item power boven esik lvl65 korul is. nem mind az, de az mar kb eleg arra, hogy hosszan kitartson.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6746) batai15


batai15
félisten

Ha partyban vagyunk a játék az eltérő karakter szinteket hogy kezeli ?

(#6747) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#6748) Peace válasza warcat (#6744) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem itemeket vadászok, fejlődök. Csak rohadt fura,hogy 0,01 % nagyjából az upgrade. Na de ma már átkukkantottam WT4-re kicsit. Hátha majd ott esik valami fincsi! ;)

(#6749) la_cc


la_cc
addikt

Na végre megjött a sor!

6 perc! :DD :DD :DD

Mást is levágott a szeró? Pont insta végén engem! :U

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6750) abéla


abéla
senior tag

Nna, ügyesen annyira elvoltam a build/gear/dungeon bogarászással/teszteléssel, hogy ActI végére lvl50 lettem, fasza. :DDD
De most van egy Arc Lash/charged bolt/CD-s állatom.
Ahogy elnézem, kell egy erősebb wand/focus és elvagyok ezzel egy darabig.

De most gyorsan végigfutom a storyt. :))

ps: ilyen karakter megmutatósdi, használható offline build-sim/pontpakolós van valahol?
(nem hátrány, ha lvl50+ -os paragon is benne van)

[ Szerkesztve ]

hootka!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.