Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) Edge válasza PunkZoli (#7193) üzenetére


Edge
veterán

Ha nem dobja amig nincs kinyitva az előző akkor hogy lehet 3 a ládában? Ez paradox. Nyugi fogja dobni csak az esti spawnkor, vagy ha ma már letoltad akkor holnap.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7202) batai15


batai15
félisten

Van lehetőség még valahogy a játékot ingyen kipróbálni ? Haver le csúszott a betarol , úgy meg nem meri meg venni hogy csak videókat nézett róla.
Q2: ha átmegyünk wt3ba ,kisebb szintű wt2 haver ugyan úgy tud csatlakozni majd ?

(#7203) oriic válasza Anti-Hero (#7200) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A három különböző World boss dob hetente 1x elvileg Az három darab, nekem is ennyi van elrakva stash-ben. :D (jóval többször öltuk már mindegyiket)

Live-Die-Respawn

(#7204) Kobe


Kobe
veterán

Valaki egy endgame druid buildet, ami kicsit szajbaragosabban mutatja ki milyen cuccokat milyen aspecttel es gylphel hasznal, tud mutatni?

probaltam d4armory -s lesderboardbol kilesni de vannak limitacioi. D4builds.gg meg eleg altalanossagban mutatja

(#7205) noxon válasza Rossi (#7192) üzenetére


noxon
őstag

Helló, néztem a postokat, de én nem látok sajna. Vagy elkerülte a figyelmem.

A 6. Post visszaszámolva egy kép.

We live in a simulated world...

(#7206) MikeWazowski válasza Jacktor (#7197) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7207) la_cc válasza Kobe (#7204) üzenetére


la_cc
addikt

Egy sima keresés 200 találatot dobna be.

Maxroll vagy Icy veins-szel nem lehet mellé lőni egyébként.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#7208) Anti-Hero válasza oriic (#7203) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

De ugyanaz is dobott már nekem. Igaz az wt4-en.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#7209) Jacktor válasza Sirandrish (#7013) üzenetére


Jacktor
tag

Az (itt az összefoglalóban is linkelt) interaktív térképnél azt azért tartsátok szem előtt, hogy én pl. vagy 3 olyan Lilith szobrot is találtam ami nincs rajta :K

www.wotinfo.hu

(#7210) LÁZ válasza batai15 (#7202) üzenetére


LÁZ
addikt

Max ha nálad játszik, vagy konzolmegosztás, pc-n sztem nincs megosztás..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#7211) DopeBob válasza Kobe (#7204) üzenetére


DopeBob
addikt

Ezeket nézd meg, illetve maga az oldal is az egyik legjobb: [link]

MZ/X

(#7212) saelin válasza oriic (#7186) üzenetére


saelin
veterán

Az nekem is van és beépítettem a Bleed Barb buildembe. Chance to aoe thorns, meg bleed dmg% thorns sebzésnél. Eléggé erős wt4-en is. Wt3-on az elitek magukat ölik meg ha a crit dmg-et bedobja a bleedre. Agresszívabb bossokra is nagyon szép.

Redditen pár napja meme cuccnak, hívták és azóta jöttek tök OP buildek eköré. Az roghadt sok thorn dmg! Ezt azoknak mondom akik nem igazán vágják mennyit is számít.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7213) sith7 válasza Kobe (#7204) üzenetére


sith7
nagyúr

www.maxroll.gg

(#7214) Bencus88 válasza ProEvoFan (#7195) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egyet értek, kb nekem is annyi lehet a játékidő, de csibáltam mindent ami útba esett :R

(#7215) Anti-Hero válasza Jacktor (#7209) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

4-5db ilyen van. Vagyis nem pont ott mutatja, ahol van.

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#7216) Bencus88 válasza sith7 (#7198) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most így fejből, hurrican, tornado, bulwark, cataclysm, meg a storm strike remelem jol írtam, semmi átalakulást macira. Ja meg a madaras, meg a területi sebzes

[ Szerkesztve ]

(#7217) Gubu0101


Gubu0101
veterán

En most ezt a 2 appot toltottem le iphonera az app store-bolAz egyik skill-hez a masik interaktiv terkep.A skillnel ugyan ugy mint jatekban be lehet allitani es %-ban kijelzi.



…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7218) ripla válasza FlashBird (#7007) üzenetére


ripla
őstag

Lvl31 vagyok és még el sem kezdtem. :D

[ Szerkesztve ]

(#7219) Rossi válasza noxon (#7205) üzenetére


Rossi
addikt

Részben a képen van a válasz a kérdésedre a skálázódás kapcsán.

A másik része a World Tier szint, ha nagyobb kihívásra vágysz, akkor emelni kell.

De alapvetően nem a "te szintedre skálázza le őket", hanem ahogy léped a szinteket, úgy a skálázza fel a szörnyeket is.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#7220) kohai


kohai
tag

Üdv! lvl56 on nem látom hogy tudnék wt4 re váltani (szint függő?)
A nightmare sigilek tierjét lehet növelni/xbox/ vagy magátol esik lvl1 estől nagyobb is esetleg?
ty

(#7221) Drenadar válasza Daelion (#7172) üzenetére


Drenadar
veterán

én 49esen fejeztem be a sztorit... és én "hülye" chainlightningről át talenteltem ice shardra... nah akkor volt kínlódás rendesen, egy két cuccom volt, de nagyon halandó lett a karakter, meg ahhoz képest hogy single targetre jó a build... hát mikor egy karit kellett megőlni akkor szenvedtem rendesen... inferno + nova viszont őlt nagy tömeget is kb azonnal (fireball enchant, de a fire bolt is vitte)

(#7222) proci985 válasza kohai (#7220) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

van egy 70es dungeon, de az 56on nem fog lemenni. olyan 62-64 korul erdemes vele probalkozni eloszor

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7223) la_cc válasza Gubu0101 (#7217) üzenetére


la_cc
addikt

Mért kell ez neked telóra? :D A mapgenie pont még monitoron is szar bogarászós, hát még teló méreten.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#7224) PunkZoli válasza Edge (#7201) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

nem dobja a boss, mert ott van a ládában bontatlanul.
Nem tudom kibontani csak 80 felett.
Addig nem fogja dobni vagy ha kinyitom lesz ott szerinted az újabb a ládában?
3 azért van, mert 3 fajta boss van, mindből 1-1-1 van.

(#7225) Anti-Hero válasza kohai (#7220) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Olyan szinten nem is kell még átmenni. 73+os szörnyek vannak ott.

De amúgy a 70es capstone (sárga kapus) Dungeont kell letolni hozzá.

Én 68as vagyok...de sok mindent nem tudok csinálni wt4-en.. sima mobok meg az eventek oké.. de soloban az elitek elpicsáznak sokszor.

A capstone Dungeon is csapatban ment le. Boss-t nem tudtam solozni. (Igaz akkor még gyengébb voltam)

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#7226) Jacktor válasza Lokids (#7086) üzenetére


Jacktor
tag

Én egy Freeze-Vulnerable hibridet használok, egy csajszi videójában láttam és imádom. WT I lvl48 körül cseréltem erre és egyből meglett a CS dungeon is és WT3-on is működik még (lvl55-ön vagyok). A skillek nagyjából: LINK
1. Tömegbe be, jöhet a FrostNova ez a kulcs). Lefagyaszt és sebezhetővé tesz mindenkit 4-6 másodpercre.
2. Mehet az IceArmor majd azonnal az IceShard spam (ekkor elolvad minden amit eltalálsz)
3. Ha baj van (nincs mana vagy nem hűlt le a FrostNova) akkor jöhet a Deep Freeze. Ennek már csak az animációja is ad még plusz 5-6 másodpercet neked.
4. Ha még mindig baj van, jöhet a tűzpajzs és az IceShard spam.
Picit előre kell gondolkodni és tisztában lenni a menekülő utakkal :D nagy, gyorsan respawnoló mob ömlésnél lehetnek problémák (elfogy a mana, cooldown). Ilyenkor futi van.
Aspecteket olyat rakj fel, ami egyértelműen passzol ehhez a buildhez:
- Aspect of the Protector: Damaging an Elite enemy grants you a Barrier absorbing up to [X] damage for 10 seconds. This effect can only happen once every 30 seconds.
- Aspect of the Umbral: Restore [1-4] resource of your Primary Resource when you Crowd Control an enemy.
- Aspect of Control: You deal [30-40]%[x] more damage to Immobilized, Stunned, or Frozen enemies.
- Aspect of Piercing Cold: Ice Shards pierce [3-4] times, dealing [50-100]% less damage per subsequent enemy hit.
A critre, a Vulnerable sebzés és a lehűlésre/manaktg. csökkentésre kell gyűrni.

www.wotinfo.hu

(#7227) noxon válasza Rossi (#7219) üzenetére


noxon
őstag

Értem, rendben. köszönöm.

We live in a simulated world...

(#7228) Gubu0101 válasza la_cc (#7223) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kenyelmesebb :D Nem kell letenni asztalra a jatekot kozbe,igy is orulok,ha kibir egy orat crash nelkul :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7229) kohai válasza Anti-Hero (#7225) üzenetére


kohai
tag

K ,értem kösz

(#7230) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

staff of lam essen buildet hasznal valaki? emlekszem talaltam egy jot kb egy hete, de nem talalom megint.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7231) Jacktor válasza Jack Oneill (#7199) üzenetére


Jacktor
tag

A varázsló spec képessége, hogy lvl15 után skilleket pakolhat az ún. Enchantments slotjaiba (max. 2 slot lehet). Hogy egy skill mit ad így pluszba, azt az adatlapján az "Enchantments effekt" alatt találod:

Meg nem mondom melyik billentyűre jön elő az Enchantments beállító ablak, nálam S de én átállítottam szinte minden keyboundot.

www.wotinfo.hu

(#7232) sith7 válasza Bencus88 (#7216) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#7233) oriic válasza saelin (#7212) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de barbárral jó kis buildet lehet ezzel csinálni. Nálam meg ugye Sorci van, ahhoz még kb videót sem láttam, pedig biztosan lehet fun 12-15 ezer pontos Thorn buildet csinálni ahhoz is :D

Live-Die-Respawn

(#7234) tibee77 válasza dvd24 (#7176) üzenetére


tibee77
őstag

Tudom, hogy lehet vele haladni eleg jol, nekem a kedvenc streamer-em is ezt tolja es nala latom, hogy brutal magas szinten tolja, nagyon gyorsan.Pedig azon az aspect-es nerfen sir allandoan, hogy milyen fos lett azota a build miota nerfeltek. xD Szoval valami nalam nem klappol, vagy gear, vagy nem jol csinalom a dolgokat de essence-em sosincs kb. es emiatt dps se.Mondjuk nekem decompose nincs is, corpse tendrilst hasznalok cc-re.Leveling közben hasznaltam en is a coldos skeletonokat de akkor nem tüntek annyira jonak essence potlasra igy dobtam is öket.Lehet meg kene velük megint probalnom.Amugy nalam ez a menet, jönnek mobok-lövök rajuk egy bonespeart - lesz egy par corpse, azokra nyomok egy tendrilst, az összerantja öket lövök meg egy bonespeart es bumm jo esetben eltünik a pakk.Az nem tetszik, hogy mapozas közben a tendrilst nem azonnal hasznalhato , mert cd van rajta de ahhoz meg talan hozza tudnek szokni.Neha nyomom a corpse explosion-t is, mert ha nem akkor kifogyok meg mapozas közben is az essence-böl.Bossoknal meg ugye valahogy sosincs essence, allandoan primary attack skill-t kell spamelnem, hogy legyen , vagy a hullakat robbantom mert az is tölti vissza picit.

Lacc:Az a baj, azt se tudom eszik-e vagy isszak a rouge-ot...Mondjuk necro-val is ugyanigy voltam. :D Ismersz poe-bol, nekem tenyleg azok a buildek fexenek, amik gyorsak, nagy dps-ük van es nem baj ha glasscannon-ök.Ha ilyen buildet tudsz akkor ne tartsd magadban, jöhet a link. :D

Cray Tyler: Köszi szepen, lehet raprobalok. :R

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#7235) Edge válasza PunkZoli (#7224) üzenetére


Edge
veterán

ja hogy úgy, hát akkor még vasárnapi utolsó spawn előtt meg kell lenni a clvl80-nak ;) (bár a nálam lévő cache-en lvl82 van)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7236) Anti-Hero válasza tibee77 (#7234) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Hát ez olyan, hogy rob endgame ww barbár buildjét használom...de az utolsó skill nálam más...mert egyszerűen, ha azt a skillt használnám amit ő..akkor nem lenne fury-m sose.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#7237) Jack Oneill válasza Jacktor (#7231) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nagyon szepen koszonom, meglett es tanulanyozni fogom.

(#7238) Hangfalképű válasza oriic (#7233) üzenetére


Hangfalképű
tag

Innentől nem értem, hogy minek léteznek olyan passzívok hogy +50 thorns...

(#7239) Cray Tyler válasza tibee77 (#7234) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Downtime nélkül lehet vele menni folyamatosan, T3 kés a vajban.

De amint mondám vala, csak ötvenvalahány vagyok, #dvd24 kolléga hetven felett ha a bone buildre esküszik akkor azt is nézd meg. Én viszonylag béna player vagyok, és ez a blood build azért is jó mert noob-proof (ha nem volt ilyen szó akkor most már van). 16:30-tól twiccselek vele pár órát ha gondolod, lásd hogy nem csak egy atomskilles megélhetési sztrímer kezében tud jó lenni a build hanem egy átlagnoob is tud vele menni (nem sértésnek szánom egyik mondatomat sem, a derék jó sztrímer kollégák meg ne bántódjanak!).

(#7240) kohai válasza kohai (#7220) üzenetére


kohai
tag

Na elkezdte dobálni a t2,3,4es sigileket nightmare dungeon

(#7241) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
Occultis-t nál érdemes a fegyvereket a "codex of power" használatával felturbózni? Ha használok egy kódexet, akkor abból csak egy van vagy bármikor fel lehet használni még másik itemhez?

(#7242) tibee77 válasza Cray Tyler (#7239) üzenetére


tibee77
őstag

Na akkor csak passzolj egy twitch nevet pls azt megnezem en is milyen eksön közben.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#7243) Bazsi1987 válasza kohai (#7240) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Bármit csinálok csak t2 esik :D

(#7244) Cray Tyler válasza tibee77 (#7242) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

https://www.twitch.tv/w0rt3xx

(#7245) BoneDragon


BoneDragon
veterán

https://helltides.com/

[ Szerkesztve ]

(#7246) D1Rect


D1Rect
félisten

Megint vannak twitch dropok.

(#7247) oriic válasza D1Rect (#7246) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sorci hét van \o/

Live-Die-Respawn

(#7248) norti


norti
addikt

Jól érzem, hogy a T3 röhögve könnyebb, mint a T2? Van egy két enemy típus, amibe többet kell ütni, de alapjában véve valahogy jobban összejönnek a critical és overpowered skillek.

A másik: a rengeteg gemmel mit lehet csinálni, azon kívül, hogy fillérért eladom?

(#7249) Gubu0101 válasza norti (#7248) üzenetére


Gubu0101
veterán

Dobalod a farkasokat ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#7250) D1Rect válasza norti (#7248) üzenetére


D1Rect
félisten

Én szét szoktam dobálni a városban, ha valakinek kell viheti.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.