Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) warcat válasza D55 (#6800) üzenetére


warcat
veterán

:DDD

EA: It's in the crate!

(#6802) D55 válasza warcat (#6801) üzenetére


D55
aktív tag

Nekem végigment, utána error 300008, majd most 493 perc :C

(#6803) Anti-Hero válasza D55 (#6802) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Akkor én alszok. :))

Pedig ez lett volna a ma esti progi.

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#6804) Rison77 válasza warcat (#6801) üzenetére


Rison77
senior tag

Nálam olyan 23:50-kor 155 perces volt, azóta szépen számol lefele. :DDD Kíváncsi lennék hány millióan állnak sorba.. :D Kizárt, hogy végigvárjam... de 11-kor ittam egy kávét némi késői farmra.. úgyhogy ja.. soha jobbkor blizz. :DDD Talán 10-20 perc múlva ha már látják, hogy stabil kitolják a limitet, vagy nem.

(#6805) shotika


shotika
őstag

Én is most akartam tolni, de ha már én nem tudok démonokat ölni, majd megteszi Russel Crowe.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6806) warcat


warcat
veterán

Na beengedett, de nem merek majd új játékot indítani :))

EA: It's in the crate!

(#6807) Gambito


Gambito
tag

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy tudtok e valamit ezekrol a szines fenyekrol ami a gamebe van, pár kivételevel szinte minden objecten, csak néhány terulet van ami nem bugol.

uhd620 nagyon low end laptoprol jatszom, teljesen low a grap es ful hd a kép . De jatszhatatlan így. Login screenrol tudok csak fotot rakni most de ott is megmutatkozik neha .

remelem
tudtok errol valamit, mert lattam videot ahol uhd 620 alat megy. A jatek.

remelem tudtok megoldast köszi szepen

(#6808) Amartus


Amartus
senior tag

Megy.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#6809) Sirandrish válasza Anti-Hero (#6803) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez mi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6810) Lajtorja


Lajtorja
aktív tag

Melee sorc, megkésve bár de törve nem :)

--- ---

(#6811) MikeWazowski válasza Lajtorja (#6810) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Build pls.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6812) Sirandrish válasza Lajtorja (#6810) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy van valakinek ennyi ideje? Én is akarok! :O :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6813) .LnB válasza MikeWazowski (#6811) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az Utliból ítélve, vagy Chain Lightning, vagy Arch Lash. Gondolom utóbbi.

Lajtorja
Gratula! HC? Nekem is mindjárt megvan, már vagyok vagy lvl26! ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6814) Lajtorja válasza MikeWazowski (#6811) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Maxrollos arc lash, pár apró változtatással. Softcore, elég kamikaze build, de jópofa. CL nekem jobban bejött, de wt3-on elfogyott az ereje :(

--- ---

(#6815) Mrdevil válasza Lajtorja (#6814) üzenetére


Mrdevil
addikt

Akkor mi, ha nem CL pl?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6816) .LnB válasza Sirandrish (#6809) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lilith oltárai. Majd össze kell nekünk is gyűjteni mindet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6817) Lajtorja válasza Mrdevil (#6815) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Az én esetemben semmi. Arclash, 4 def skill és ulti, nem használ manát. Kicsit olyan mint PoE-ban a CoC buildek. Lényegében UC proccokkal és Ball Lightning enchantmenttel öl.

--- ---

(#6818) Edge válasza Lajtorja (#6814) üzenetére


Edge
veterán

Gz a 100hoz :)
Állítólag a crowd control effektre resource töltés menti meg a chain lightningot magasabb szinten. Mondjuk ettől még én is arclashezek.

Engem inkább az érdekelne, hogy lvl100 on kvázi vége a gamenak? Lvl100 után mi a kihívás ezt még nem látom.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#6819) S e t h


S e t h
nagyúr

Tegnap elérkeztem és egyben le is fejeltem a falat.
Glass cannonként előfordult párszor, hogy 1 life potin múlt az üdvösség bossok ellen, ezért gondoltam egyet, hogy megnövelem a kapacitást.
A kihívások között van is ilyen minden régióban, és mi növeli legjobban a pontszámot? Bingo, stronghold.
Megannyi katakomba bajnokaként fel sem merült bennem a szopás gondolata, illetve hogy melyik végén leszek a szervnek.
Intő jel lehetett volna, hogy az egyik elit csapat már az elején a tetememet használta latrinának, de ezt még betudtam a figyelmetlenségnek, mert rutinból akartam letudni.
Aztán jött a boss.
Először.
Másodszor.
Harmadszor.
Sokszor.
Build átszerelése.
Drágakövek aggatása.
Felszerelés fejlesztése.
Minden egyes alkalom után egyre több hp-t faragtam le az átkozottból, volt hogy szemmel szinte nem látható mennyiség maradt csak neki, de sajnos nekem kevesebb.
Mikor tökéletesre políroztam a felszerelést meglett, utána meg fogtam a fejem, hogy nem ártott volna vmi kevert gyógyfőzetet inni előtte, késő bánat. Már-már segítséget is hívtam, de nem úgy van az! Ha 50-es szinten abuzál egy stronghold boss, akkor mi lesz később?

Most egy másik régióban próbálom növelni a hp poti kapacitást, strongholdot keresek, kiderül melyik oldalára kerülök a szervnek.

Utóirat:
Nekem abszolút vakfolt a paragon rendszer, van egy ponton, de varázslóként csak nézegetem hová kéne pakolnom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6820) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Sziasztok. Kezdő Diablósként, barbár karakterrel milyen irányba érdemes skilleződni? Köszi a segítséget! (Ha kapok :DD )

(#6821) krokk válasza warcat (#6744) üzenetére


krokk
senior tag

Ezt nem dobnánk be az összefoglalóba? vagy legalább egy rövidített változatát.

Illetve amit mindenképp bele kellene tenni, mert elég sokszor látom a kérdést, hogy miként működik a story skip.

Amúgy tegnap este végre meglett a lvl 50 és WT3ban aprítok már :) jobban megy mint gondoltam :) a capstone dungeon előtt WT1en nyomtam csak a capstone miatt emeltem fel WT2re majd miután lenyomtam egyből WT3. Azt hittem majd vissza kell vennem, de nem. Amúgy WW barb-al nyomom.

A phs klánt most ki kezeli? 2 napja kértem belépést és nem lett jóváhagyva, meguntam és csináltam saját klánt :DDD

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#6822) Mrdevil válasza Lajtorja (#6817) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ja értem. Csak így marha unalmas spammelni egy gombot kB nem? :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6823) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Na vegul csak megvettem a jatekot. Jo draga volt (kinek mi), de nagyon megerte. Nem birom letenni. Gyönyörűen megy i5+ gtx 1660super tarsasagaban ultran(kepfeljavito FSR kikapcsolva).Esetleg kesobb, ha lezuhanna az FPS, akkor visszarakom, de nem ugy tunik, hogy zuhanni akar 🤣
Kerdes. Szerverek nincsenek? Jatekosokat sem lattam eddig. Az elejen vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#6824) nonsen5e válasza Jack Oneill (#6823) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mikortól beérsz Kyovashad-ba, már látnod kéne embereket, mivel ez a funkció kikapcsolhatatlan. Többnyire városokban, de azért a világban is, főleg eventek környékén fel-fel bukkan egy-egy ember.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#6825) Jack Oneill válasza nonsen5e (#6824) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na azt hiszem ott vagyok. Az elso teleport helyet kellett aktivalni. De este jatszottam, nem talalkoztam jatekossal. Remélem, nincs valami gond.

(#6826) BoneDragon válasza Viiktor1989 (#6820) üzenetére


BoneDragon
veterán

Itt vannak buildek
Igazából WW-n kivül bármi, az inkább már end gameben ajánlott a nerfek után.

(#6827) sith7


sith7
nagyúr

lvl 15 vagyok, tegnap éppen egy dungeon - ban voltam, amikor kidobott a rendszer, de előtte írt valamit, - nem tudtam végigolvasni, mert kivágott, - valami stroghold volt a szövegben ...

Az oké, hogy erőd, de ott a dungeon - ban, vagy valahol majd meg kell keresni a térképen ?

(#6828) krokk válasza Jack Oneill (#6825) üzenetére


krokk
senior tag

pedig az az, az első teleport hely van ott. de szerintem egy picit még kell játszani utána, nem egyből látod ott a játékosokat.
Illetve world tier függő is hogy kiket látsz. lehet épp kifogni olyat hogy nem találkoztál épp ott senkivel.
Gond nem nagyon lehet, mert online játék, nem tudnál játszani ha gond lenne :)

#6827sith7 szerintem csak épp valami infót szereztél valamelyik erődről. nem maradtál le semmiről :) npc vagy valami papír elolvasása miatt lehetett.

[ Szerkesztve ]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#6829) Lajtorja válasza Mrdevil (#6822) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Igazából 7 gombot spammelsz, de ja a rota az unalmas. Uc-n kívűl minden cd 2-5 sec mob mennyiségtől függően, uc max 15 sec, de sokszor van hogy hamarabb lejár a cooldown minthogy engedné castolni (mert még tart az effekt). 100-120 apm simán :D

--- ---

(#6830) Jack Oneill válasza krokk (#6828) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Wt2-n jatszom, lehet azert. Csak a tortenetre koncentralok, aztan utana szepen felfedezem a vilagot. Nem birom letenni a jatekot 🤣

[ Szerkesztve ]

(#6831) warcat válasza Edge (#6818) üzenetére


warcat
veterán

Szerintem borítékolható, hogy a lvl 100 Megan Fox dobja a Tier 4 uniqueokat (shako, Grandfather stb) ami a buildek megkoronázása. (kis eséllyelpersze lehet season only dropok)

Hosszú út 100-ig, több ezer rare átválogatása és bis-ek összerakása amivel túlélhető a harc -> mire kész 1-3 kedvenc karin, jön az új szezon. Milyen endgame kellene még most?

EA: It's in the crate!

(#6832) 5150head


5150head
senior tag

Akiket tegnap este kivágott DC-vel, azoknak lett data loss?
Pont bossharc után voltam egy cinematic közben amikor kivágott... :U

(#6833) soo277 válasza Sirandrish (#6812) üzenetére


soo277
őstag

Én még el se tudtam kezdeni :((( ,ne stresszelj :B

BT: wersoo#21211

(#6834) Edge válasza warcat (#6831) üzenetére


Edge
veterán

Azt hiszem Endmund Hilary mondta amikor megkérdezték mit érzett amikor megmászta az everestet mi járt a fejében, azt mondta a távolban meglátott egy másik hegycsúcsot és már azon kezdett el agyalni, hogy azt hogyan tudja majd megmászni...
:)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#6835) Reinhardt


Reinhardt
őstag

(#6836) Viiktor1989 válasza BoneDragon (#6826) üzenetére


Viiktor1989
tag

Köszönöm. Én azt gondoltam,hogy a ww a legkönnyebben játszható build.

(#6837) sith7 válasza krokk (#6828) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#6838) Amartus válasza 5150head (#6832) üzenetére


Amartus
senior tag

Nekem nem volt adat vesztésem. Minden megvolt utána, a szint is.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#6839) Anti-Hero válasza BoneDragon (#6826) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Játék eleje óta ww-zek. Max lvl 30 körül volt vele gond..de azóta már wt3an gyilkolászok. Szerintem jó ez végig.

Próbáltam a HotA buildet is...nekem az valahogy nem működött jól.

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#6840) sittes79 válasza Reinhardt (#6835) üzenetére


sittes79
addikt

:DDD

(#6841) Nunder válasza TheProb (#6719) üzenetére


Nunder
őstag

Bocsánat a hülye kérdésért, de a Welcome channel után én csak a Rules-t látom, és a "No Access" linket nem érem el. Hogy jutok "tovább"?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6842) CptAdamica


CptAdamica
veterán

World boss-al találkozott már valaki? Lehet tudni ezeknek az eseményeknek az időpontját, vagy random?

Megyen!

(#6843) Anti-Hero válasza CptAdamica (#6842) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Igen. 3al is találkoztam többször is.
Összefoglalóban van Tracker hozzá.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#6844) la_cc válasza Anti-Hero (#6843) üzenetére


la_cc
addikt

Ez nagy királyság! :R

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6845) S e t h válasza 5150head (#6832) üzenetére


S e t h
nagyúr

Többen irtak 2 szintes mínuszt utána a redditen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6846) nubreed


nubreed
veterán

Valakinek volt olyan, hogy játék közben újraindult a gép egyik pillanatról a másikra? Ilyet okozhat régebbi videokártya driver esetleg?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6847) rumkola válasza nubreed (#6846) üzenetére


rumkola
veterán

hardverhiba okoz ilyet, esetleg túlmelegedés vagy táp
eseménynaplót meg kell nézni, hátha logolt valamit az adsott időpontban

(#6848) Mrdevil válasza Anti-Hero (#6843) üzenetére


Mrdevil
addikt

Csak az a tracker semmire se jó kB, nem igazán mutatja, max csak ha közvetlen előtte nézi az ember. Múltkor így volt legalábbis.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6849) CptAdamica válasza Anti-Hero (#6843) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, majd figyelgetem. :)

Megyen!

(#6850) Anti-Hero válasza Mrdevil (#6848) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Tény, hogy elég béta még. :U

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.