Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) D1Rect válasza Khaosz55 (#16849) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez alapján nem lesz rossz: [link]

A rainment az must have a sorcinak a razorplate gyakorlatilag szemét.

(#16852) D1Rect


D1Rect
félisten

Ball Lightning Abattoir of Zir Setup - Max Armor and Infinite Mana!

Nem mindennel értek egyet, de egy nekifutásnak nem rossz.
Én is stackeltem a lucky hitet, de aztán inkább a stun+dmg-re mentem rá, az 100-on gyorsabb volt.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire kell majd a dmg/def.

(#16853) WayneGace válasza D1Rect (#16852) üzenetére


WayneGace
őstag

Szerintem, akinek jó gearje, buildje van bármelyik kaszttal, annak az első 5 levelben nem lesz gondja, 5-10 között már jobban kell figyelni, afölött kezdődnek majd a gondok. Inkább deffel lesznek a bajok. Tears of Blood nagy sebzést bónusz ad majd. Maxosan elvileg barbárnak carnage boardon +4243,2%-ot. Persze nyilván senkinek nem lesz eleinte maxos, sőt gondolom baromi sok xp kell majd neki. Csak eleinte lesz viszonylag olcsó a szintugrás.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#16854) need


need
addikt

Sziasztok..

Köszi a két srácnak Durielt.. Barbarának meg Lufinyufinak.. (TorMenTor) voltam.. :R
Teszem hozzá nagy határ xar volt az egész.. nem a srácok hanem a drop.. konkrétan szinte semmi normálisat nem dobott.. ami rajtam van amulett is jobb volt mint az az 5 amit dobott.. de ez a nadrágra is igaz és kb. ennyi volt..! kurva nagy csalódás.. :O

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#16855) boogie84 válasza need (#16854) üzenetére


boogie84
veterán

150 idézés után esett egy db Shako.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16856) need válasza boogie84 (#16855) üzenetére


need
addikt

fasza.. ;] ;]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#16857) Scooby


Scooby
aktív tag

A mi party-nkon über hullás volt. 6x kört nyitottunk és 9 über esett. Pont akartam írni, hogy most menjenetek Durielezni, mert über ső van :D
Sajnálom, hogy nektek nem volt szerencsés.

Üdv,

Minek az?

(#16858) need válasza Scooby (#16857) üzenetére


need
addikt

Über?? Menj már olyan nincs is.. ;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#16859) CptAdamica válasza boogie84 (#16855) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor még hátra van nekem kb 60. :D

Megyen!

(#16860) Khaosz55 válasza D1Rect (#16852) üzenetére


Khaosz55
addikt

Most állítottam be sosem használtam a Ball lighting buildet.
Az biztos gyorsan kell valahonnan egy aspectet amivel a villámok köröznek körülöttem.
Egy kérdés: miért jobb ebbe a buildbe a Ice Blades a lighting spear-nál ?

(#16861) AtHoS válasza Khaosz55 (#16860) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Tal Rasha gyűrűd van? Annak a mechanikája miatt kell, hogy meglegyen a 4 féle elemental a plusz sebzéshez, ami növeli a BL leadott sebzését.

Nekem 2 sorcom van melyből az egyik Blizzes [link] [link] ha már cold alapú sorcról indulsz :B

read-only mode on the forum

(#16862) Khaosz55 válasza AtHoS (#16861) üzenetére


Khaosz55
addikt

Huh sorry de én nem vagy az a nagy gamer sokszor azt sem tudom mit írnak itt és meg kell keresnem YT-on miről van szó. :R
Most állítottam át a ice sorc-ot ballra. Ki akarom próbálni.
[kép] [kép]

(#16863) ProEvoFan válasza WayneGace (#16853) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azt nem értem, hogy ez miért 1 hónappal a szezon vége előtt indul csak.... :(
Remélem ez a kontent alapból benne lesz a szezon 3ban, mert erre egy hónap kevés.

(#16864) AtHoS válasza Khaosz55 (#16862) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát Ball-nál ezek a gyűrűk kukák :DDD
Blizzeshez az Xfal+Tal most a sláger. Bár Tal most mindenhez is sláger sorcnál a 4x10...15% plusz sebzésével

read-only mode on the forum

(#16865) WayneGace válasza ProEvoFan (#16863) üzenetére


WayneGace
őstag

Egyetértek veled. Lényegében annyira buffolták a buildeket+ uberek meg NM nerf, hogy minden kaszt OP-kén flangál mindenhol. Kell a kihívás a játékba. Mert jelenleg csak annyi, hogy grindelés az überekért, ami inkább kitartás kérdése csak.
Pont emiatt nem várom a season 3-mat. Jobban örülnék, ha ezt kitolnálk egy hónappal legalább. Megint előről kezdeni grindelést, amikor épphogy csak bekerült az igazinak tűnő end game.
Annyi vigasz, hogy helltide változással valószinüleg olcsó marad, vagy még olcsóbb lesz a duriel set. De, ha belegondolok mennyi runon vagyok túl, úgy érzem nincs kedvem nulláról kezdeni.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#16866) Khaosz55 válasza AtHoS (#16864) üzenetére


Khaosz55
addikt

Egyenlőre ez van sajnos. Ball lighting bejön. Tetszik. 49-es dugeon tolok. Egyenlőre ez megy.

(#16867) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Sziasztok,

még nem voltam Durielen, de lassan tervezném meglátogatni. Viszont keveset tudok játszani, ezért úgy mennék oda, mikor már azért jó eséllyel leölöm. Nightmare dungeon-ban számolva milyen szint után érdemes oda ellátogatni? Most 40-45 között NM-eket futok és elég kényelmes, nyugis. Minion nekroval megyek, de mivel minden unique kiesett már, amit csak Nekro láthat, kivéve az a rohadt minion-ös gyűrű, ezért még az is lehet, hogy áttalentelek valamire :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16868) v2_rider válasza TrollBalint (#16867) üzenetére


v2_rider
tag

Ha jó a védelmed és a poison resist is 70%-on van, akkor kb csak kalapálni kell. Olyan lvl90 körül mehetsz nekróval, ha jó a build.

(#16869) SQX_Barto válasza TrollBalint (#16867) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Erdemes gyujteni 5-10 materialt es trade chaten keresni partit. Mert akkor 4-es partiban 4szer annyit tudtok menni, meg akkor nem gond ha esetleg gyengebb vagy vagy meghalsz.
Ha nem szeretnel publikon menni, itt ph-n is szerveznek Duriel partikat.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#16870) need válasza TrollBalint (#16867) üzenetére


need
addikt

Meg ahogy a SQX_Barto mondta és még..
Fentebb van [link] és az oda vezető [út..]

Ne lepődj meg majd ha sajna ez [lesz]
és persze a világ leggyűlöltebb szava számomra.. random..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#16871) fgo


fgo
tag

Sziasztok, a + paragon pontokat ,hogy tudjátok megszerezni?Van 2dd 100-as karim meg egy 97-es de közelében sem vagyok.

(#16872) -=Jam=- válasza fgo (#16871) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A renown-okból jön minden régióban +4 paragon pont, azt egyszer muszáj kifarmolni... meg az összes lilth szobrot szedd össze.

[ Szerkesztve ]

(#16873) Scooby válasza need (#16870) üzenetére


Scooby
aktív tag

Az oda vezető út linkje sajnos nem jó. Délután javítom ha haza értem. Addig aki szeretne csatlakozni jelezze pm-ben és küldöm neki direktbe majd a jó linket.

Üdv,

Minek az?

(#16874) WayneGace


WayneGace
őstag

Discordon van olyan chat, ahol folyamatosan keresnek csapatot duriel runra. Általában percek alatt megvan. Így, hogy lement egy set ára 10-15m-re meg aztán végképp nagyon sok runt mennek sokan.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#16875) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Beléptem pár napja a PH klánba. Úgy látom, hogy mindenki nagy szintű. Casual játékosok vannak, mert nekem egyedül még nehéz a game?

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#16876) boogie84 válasza ƵøŁĭ (#16875) üzenetére


boogie84
veterán

Mit értesz az alatt h nehéz?
Fejlődsz egy leveling builddel, nézed az itemeket, specteket, és összeáll a karakter.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16877) need válasza Scooby (#16873) üzenetére


need
addikt

amikor linkelted akkor én telefonról néztelek ott nekem működött..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#16878) Khaosz55 válasza need (#16877) üzenetére


Khaosz55
addikt

Tegnap nyargaltam ezerrel, hogy oda érjek a world boss harcra. Éppen oda értem, de lehet el is kezdődött és azt vettem észre egyedül vagyok. Lenyomtam, de nem volt rövid idő. Amikor mér csak fél HP maradt megjelent egy player aki püfölte velem, aztán fogta magát és elment. Amikor megvolt a kill nem is dobott ládát csak pár vacak xcuccot.

(#16879) Bennyboy


Bennyboy
őstag

megint van free fegyó skin a shopban

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#16880) Kylesa válasza Khaosz55 (#16878) üzenetére


Kylesa
aktív tag

A három world boss fejenként csak heti egyszer dob ládát.

it's a danger pretty here in Night City

(#16881) JSaN válasza Bennyboy (#16879) üzenetére


JSaN
addikt

Volt mar maskor is? Nem emlekszem. :F

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#16882) Kylesa válasza JSaN (#16881) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Volt már 1-2 hete, csak be kellett lépned a shopba és legörgetni alulra, hogy lásd, ha jól emlékszem. Nem tették ki a játékosok orra elé.
Ez volt az:

it's a danger pretty here in Night City

(#16883) proci985 válasza JSaN (#16881) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

4 free skin van amik valtakoznak

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16884) JSaN válasza Kylesa (#16882) üzenetére


JSaN
addikt

Hmm, most ep bent vagyok a jatekban, de nincs semmi. Lehet rovid ideju ninjaknak valo, bar amit linkeltel mintha meglenne, druidaval mar volt kezemben.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#16885) Vikus


Vikus
tag

Jah, ezek amiket Twitch-en kapott az ember valamikor S1-be talán?
Nem valami kreatívak és se nem se nem se bőkezűek ezek a blizzardos srácok.. :U Ami ingyenes, vagy megszerezhető volt twitchen, vagy prime gaming-en vagy bárhogy lényegében eddig mindegyik hasonló, vagy ugyanolyan csak átskinezve... Oké, megvan, bár sose fogom transmogolni rá. Jó lenne valami ütősebb cucc... Vagy lehetnének bőkezűbbek is.. :U

Mondjuk amit anno Koreában a Burger King-nél toltak nem lenne rossz..
Ott összekaparhattál egy full set-et Nekróhoz.. (azóta is bőszen árulják ebay-en 300 dollár körül :DDD - úgy hogy már láttam shopba)

amúgy most valami Mounten Dew -s promo is megy
(gőzöm sincs hogy melyik régióba, de biztosra veszem, hogy nem itt :/ )

Jah, és furi, hogy ez is átszinzeve :D :D ez most arany, de volt ebből ezüst is valamikor :U

(#16886) Scooby válasza need (#16877) üzenetére


Scooby
aktív tag

Ez az új Link:

https://blizzard.com/invite/Vxr9R3Zt3xo

Hasztnáljátok bátran! ;)

Minek az?

(#16887) Scooby


Scooby
aktív tag

Félelmetesen undorító az immortal ball light soso :DDD. Rob buildjét csináltam meg, és az nm100 olyan kés a vajban potiuhasználat nélkül. A legnagyobb trutyiban sem kerül halál közeli állapotba. A gylph-ekből 3 még csak lvl1 :D. Ezt a buildet tiltani kéne!

Minek az?

(#16888) SQX_Barto válasza Scooby (#16886) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Most csatlakoztam, van egy csomo materialom, szoval szivesen szponzoralok parat.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#16889) csikaszka35 válasza Scooby (#16887) üzenetére


csikaszka35
tag

Dobhatnál egy linket hozzá, kipróbálnám :D
Én ezt [link] használom, ez sem rossz, de azért a 100 nm elég izzadás, nem is sikerül mindig.

(#16890) Khaosz55 válasza Scooby (#16887) üzenetére


Khaosz55
addikt

Én ezt állítottam be. Gondolom nem kell átszerkesztenem. Lényegében a paragon van máshogy. Gondolom ez is jó. [link]

(#16891) -=Jam=- válasza Scooby (#16887) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Fogják is az összes immortal buildet, mert nerfelve lesz az über amulet. Dec 5-én csak PVP-ben, S3-tól meg mindenhol.

(#16892) Scooby válasza csikaszka35 (#16889) üzenetére


Scooby
aktív tag

Szia, úgy látom lvling buildet tolsz. Arról váltni kéne endgamere :)
Ezt csináltam meg [link]
Ez pedig a maxrollos endgame [link]

Minek az?

(#16893) Scooby válasza -=Jam=- (#16891) üzenetére


Scooby
aktív tag

Nem is csodálom. De legalább S2-ben még ki lehet élvezni ;]

Minek az?

(#16894) Khaosz55 válasza csikaszka35 (#16889) üzenetére


Khaosz55
addikt

Szerintem erre gondol.
[link]

(#16895) csikaszka35 válasza Scooby (#16892) üzenetére


csikaszka35
tag

Hát persze hogy rosszat linkeltem :C
Ezt [link] használom.
Kipróbálom köszi. Neked is Káosz. :R

[ Szerkesztve ]

(#16896) TrollBalint válasza Vikus (#16885) üzenetére


TrollBalint
addikt

Volt S2 elején is, meg a prime-ba is 2x is (bár első alkalommal lehet nem fegyver skin volt), de igen, valahogy ezek az ingyenesek nem annyira néznek ki jól. Amit valahol megértek, de akkor is :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#16897) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Láma kérdés. Vampiric power-em azért nincs mert nem csináltam a season elején karaktert ?
Amikor megvettem a játékot akkor az elején csináltam egy karaktert azóta azzal tolom. Játszom, de season elején nem fogon új karaktereket csinálni.

(#16898) boogie84 válasza Khaosz55 (#16897) üzenetére


boogie84
veterán

Ha nem szezonális karit indítottál miért szeretnéd a szezonális képességeket?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16899) Khaosz55 válasza boogie84 (#16898) üzenetére


Khaosz55
addikt

Csak kérdezem, hogy tisztába legyek vele. Mi van ha vége a szezonnak? Megmarad a képesség vagy törlődik ?

(#16900) Ereshkigal válasza Khaosz55 (#16899) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem marad meg.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.