Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) -FreaK- válasza Shokkolo (#17650) üzenetére


-FreaK-
veterán

Tuti fent van maxrollon is ez a build, de tegnap linkeltem egy másik videóját, annak a leírásában benne volt a planner, az lehet hogy nem a maxroll volt, most nem emlékszem, de én az alapján kezdtem el csinálni.

Szerk: itt a videó guide: [link]
A leírásban meg a maxroll build planner: [link]

[ Szerkesztve ]

(#17652) Shokkolo válasza -FreaK- (#17651) üzenetére


Shokkolo
addikt

WoW, köszönöm.
A plannerben ez már akkor az a build? :Y

Asszem jövök egy sörrel

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17653) Jim-X válasza adamkaa777 (#17646) üzenetére


Jim-X
őstag

Mar igy S3-ban shako? En meg el sem kezdtem :DDD :DDD :DDD

A játék az nem játék!

(#17654) Ereshkigal válasza mephi666 (#17649) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Valahogy így. :)

(#17655) TBT


TBT
addikt

Friss hír: A Microsoft némileg leépíti a Blizzardot. Több, mint 1900 dolgozót küldtek el, köztük Mike Ybarra jelenlegi CEO-t, illetve az egykori alapítót Allen Adham-ot is (őt szerintem a Blizzard rajongóknak nem kell bemutatnom, Mike Morhaime és Frank Pearce mellett nagy név volt). Nekik a mai az utolsó munkanapjuk (legalábbis a Twitter szerint).
Továbbá egy 6 éve már fejlesztés alatt lévő játékot (túlélőjáték) is töröltek.

Az biztos, hogy nagy változások lesznek az idén a Blizzard háza táján!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#17656) MarkusSchulz válasza Jim-X (#17653) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Ez S2-ben létrehozott karakter, csak már S3 eternálban.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#17657) Jim-X válasza MarkusSchulz (#17656) üzenetére


Jim-X
őstag

Ja...

Amugy Duriel es AoZ is marad S3-ban? Meg minden ami eddig volt?

A játék az nem játék!

(#17658) Bennyboy válasza TBT (#17655) üzenetére


Bennyboy
őstag

Rájuk is fér, gyomlálják ki a sok gazt és kezdjenek végre dolgozni. Mert amit évek óta csinálnak az nem munka. Talán a D5ből már lesz is vmi :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#17659) la_cc


la_cc
addikt

The State of Diablo 4 in Season 3

:))

RIP D4, talán S4-re feltámad hamvaiból.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17660) BoneDragon válasza la_cc (#17659) üzenetére


BoneDragon
veterán

Dehogy fog, de majd a reménykedők szerint az első kiegre biztos k***v jó játék lesz. :DDD :C
Amúgy ezt a videót 3x többen nézték meg, mint a diablo csatornán az előzetest. Sokat elmond...

(#17661) ProEvoFan válasza BoneDragon (#17660) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ugyan.... Most is jó játék csak a kockák sírnak több száz játékban eltöltött óra után. :U :DDD

(#17662) mephi666


mephi666
nagyúr

pff ez a vault is csak +1 farmolandó nyűg lett, ahova persze berakták ezt a nyomorult bucsert vagy 80-90% eséllyel... ezen emeltek most, vagy engem szívat ennyire? sima dungeonben és vaultban is 5/4-szer garantáltan jön... biztos olvasták ezek az idióták, hogy majdnem mindenki gyűlöli, erre emeltek az esélyén :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17663) TrollBalint válasza mephi666 (#17662) üzenetére


TrollBalint
addikt

Level 20 körül én is belefutottam egy sima dungeonban, és abban még sose találkoztam vele, egyik szezonban sem, csak Nightmare-ben. :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17664) mephi666 válasza TrollBalint (#17663) üzenetére


mephi666
nagyúr

kéne egy kapcsoló, hogy "bucser off" opcióval is lehessen dungeont indítani, nagyobb dungeonben -1 élet hendikeppel :K (ne kelljen feleslegesen leöletni magad vele, hanem inkább -1-el indulj, de ne jöjjön onnantól)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17665) Gave válasza mephi666 (#17664) üzenetére


Gave
addikt

(Nem játszok csak ide böfögök). Nincs ennek valamilyen kőpapírolló levezetése? vagy csak ennyire szemét ellen lett mint pl. a d2 classic Izual/Duriel ? Mondjuk d2-ben később már rengeteg taktika lett ezekre.

(#17666) sith7


sith7
nagyúr

WW barbárnál melyik az az aspect, ami biztosítja, hogy ne fogyjon el a Fury ? :F

(#17667) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Beállok én is a panaszkodók sorába.
Nagyon vártam a szezont, de egyszerűen nem kap el az az érzés h annyira nyomni akarom.
Még az 50et se értem el...
Remélem cska azért mert bukdácsolok a barbárommal, 50 alatt elég unalmas, meg visszafoglalni a fortokat, teleportokat, mindent.
Remélem...

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17668) _drk


_drk
őstag

Mikor hónap közepén jöttek a videok a tartalom gyártoktól, rendesen meglepettséget láttam, hogy bazdki jön új szezon és megint Diablozni kéne. Csak hát a játék még mindig ugyan olyan.
Most meg látszik hogy még nem akarják földbe döngölni a játékot, mer már egyszer megtették, inkább építő jellegű kritikát fogalmaznak meg. Már aki.
Csak az a vicces, hogy a szezont veszi elő mindenki, pedig itt már azon túlnyúló problémákról van szó.
Már nem fun a játék, a jelenlegi rendszert már mindenki szarrá unta.

Ebből most megint szarul fog kijonni a Blizzard...

(#17669) mephi666 válasza Gave (#17665) üzenetére


mephi666
nagyúr

lassú, unalmas fight summonerrel, amiből semmi jóra nem számíthatok... :) orber megette pillanatok alatt, azzal fel se tűnt hogy épp átmentem rajta, de van pár kombó, amivel garantáltan bealszol rajta

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17670) Gave válasza mephi666 (#17669) üzenetére


Gave
addikt

Értem, hát igen, nem hangzik túl jól :D. Remélem beakciózzák hamarosan, most pont olyanom van, hogy 50 órát még el lehetne pazarolni, aztán kell valamit dolgozni is. -.-

(#17671) la_cc válasza Shokkolo (#17667) üzenetére


la_cc
addikt

Már a """season""" bejelentéskor látszott, hogy egy kalap szar az egész és semmi újítást nem hoztak be. :U

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17672) Shokkolo válasza la_cc (#17671) üzenetére


Shokkolo
addikt

Valahol a kettő közepén csöppentem bele, tehát minden új volt...
de ez a petes baromság most kezd zavarni.
Nekem kicsit kaotikus, össze vissza minden.

A blood-os sokkal jobb volt :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17673) rumkola válasza la_cc (#17671) üzenetére


rumkola
veterán

Nem nyávogás csak tény: engem 30-ról felhúztak 50-re. Most elmentem 53-ig azt letettem. :D Nem tudom mennyi volt, max 8 óra. Unom. :B

(#17674) BoneDragon válasza Shokkolo (#17672) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az lenne a cél szerintem, hogy eleinte a jobb mechanikaju seasonokat hozzák ki, hogy megtartsak vagy bevonzak a többi player... Ez később nem fog menni. Na már most ha eleinte ilyen a színvonal milyen lesz később? :DDD

(#17675) mephi666 válasza Shokkolo (#17672) üzenetére


mephi666
nagyúr

főleg, hogy a kalendárium ír nekem tempest skillt, amit az istenért nem akarnak azok a balf*sz malf*szok kidobni :DDD volt hogy egymás után 3szor dobta ugyanazt a kukába való legendet, de a szükségest még egyszer sem :D ...és kéne belőle esni vagy 30-nak a 10/10-hez? szép... az egész dizájn ócska... farmolgassam az adott pontokat 1-1 key-ért, amiből 3 kell az idézéshez... összekotrok 30-at, sorban idézem és semmi... aztán repeat... a blood-os jó volt, mert jó ütemben lehetett vele whisperezni is, abból meg pörögtek a szintek... ez így újév alkalmából matt másnaposan tákolt valami

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17676) Zoona


Zoona
aktív tag

Penetration/Rapid Fire rugóval egyszerűen nem megy le a wt4 es capstone dungeon. Elias mindig kinyír (62esen próbáltam)

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#17677) -FreaK- válasza Zoona (#17676) üzenetére


-FreaK-
veterán

Válts buildet! Wudijonak a shadow imbu vált be nagyon! ez egyébként a kedvenc skillem eddig a játékban :)

Más:
szerintem ők is érzik, hogy baj van.. két patch is lesz: [link]

(#17678) boeing válasza -FreaK- (#17677) üzenetére


boeing
senior tag

Ha lenne PTR akkor ezeket mind ki lehetet volna javítani.

(#17679) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Elég rég játszottam. Elvileg season küldetéseknek vége, most hogy is tovább? Mi a leggyorsabb mód fejlődni?
Druidat kezdtem annál melyik build most az s tier?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#17680) warcat


warcat
veterán

Elkezdték kipofozni: Patch notes

Echo of Malphas

-Echo of Malphas has had their Level raised from 85 to 100.
-The Health pool of Echo of Malphas has been increased by 30%.
-A new item—Igneous Cores—now exists for the purpose of accessing the Uber Vault and Echo of Malphas. -This item will replace the usage of Pearls of Warding in providing access.

- Igneous Cores have a chance to drop from Vault Heralds and are guaranteed to drop from Son of Malphas in World Tier IV.

-Loot Updates

- The drop rate of Unique Stones from Malphas increased from .25% to .5%.
Unique Stones now have a 3% chance of dropping from the chest after the boss.
Defeating Echo of Malphas will now reward more Legendary items. Additionally, Item Level 925 items will drop more often.

The Seneschal

-Crafting a Governing or Tuning Stone will now always cost 200 Shattered Stone and 20 Iron Chunks regardless of level.
-Finding a max level Governing or Tuning Stone will now grant 150 –200 Shattered Stone.
-Governing and Tuning stones can now be acquired as rewards for completing Whispers
-Son of Malphas now always drops 2-3 Governing and Tuning Stones.
-Stones awarded from Seneschal Stone Caches has been increased from 1 to 2 stones.
-Experience requirements for Governing and Tuning Stones have been reduced so they can be ranked up more naturally with your leveling experience.

Vaults and Arcane Tremors

We have made multiple quality-of-life changes to the player experience in the Vaults and Arcane Tremors.

-Consuming a Pearl of Warding at a Statue of Zoltun Kulle now grants 10 stacks of Zoltun's Warding, instead of 3.
-The max stacks of Zoltun's Warding has been increased from 300 to 999.
-The grace period for losing stacks of Zoltun's Warding when being hit by multiple traps at once has been increased from 1 second to 1.5 seconds. (Ex: If 3 darts hit you in the span of 1.5 seconds, you'll only lose 1 stack instead of 3).
-Heralds of Malphas now guaranteed a Legendary item drop starting at Level 26, with a 15% chance to drop a second Legendary item.
-Knockback has been removed from all Obelisk Hazards.
-Chests will now appear after completing a Vault's ending encounter. These new chests will drop a guaranteed Legendary item starting from level 26+, with a 35% chance to drop another Legendary item.
-The projectile speed from Elemental Dart hazards has been reduced by 20%.
-The hitbox for floor-based Elemental Grate and Spike hazards have been reduced by roughly 15%.
-The spout hitbox for Elemental Pillars has been reduced by roughly 15%.

EA: It's in the crate!

(#17681) Fl3x válasza MikeWazowski (#17679) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Tier List

[ Szerkesztve ]

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#17682) warcat


warcat
veterán

Letoltam egy gyors vaultot barbárral, az utolsó szoba ugye horror melee karival, 30 wardingból (3 pearl) relatív kényelmesen megmaradt 20 ami elég a ládákhoz.

Pozitív, hogy így a hétvégére kipofozták gyorsan amit lehetett.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#17683) warcat


warcat
veterán

Nem teszteltem meddig lehet lemenni de 78-as vault 900+as tárgyakat dobál végig, többsége 925, sima elitek ládák is.
Talán tier 65

EA: It's in the crate!

(#17684) Zoona


Zoona
aktív tag

Nagynehezen lement, azóta megvan a lvl70is. Most kezdenek esni az ancestral cuccok aztán kicsit kellene optimalizálni.

Könnyebb sokszor a maxrollos gear mert ott az itemek is meg vannak adva, wudi 1-2 yt videojat nehéz mindig visszakeresni, viszont valamit tényleg kellene variálni mert mintha a maxrollos build nem menne annyira. De lehet én vagyok béna

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#17685) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy van bármi értelme jelenleg a sima dungeonnek az új fajta dungeonnal szemben? Az új sokkal több lootot ad és látszatra ugyan azt az XP-t is a végén a glyph-hez. Amúgy nekem most jött először Butcher 77-es szinten, előző sorival eléggé szenvedtem vele, most nagyon nem tudott lecsapni, pedig 10 szinttel magasabb volt.

Amúgy jelenleg így néz ki a firewall-os sorcim:

Megyen!

(#17686) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Endgame tier S rang szinte csak a Barbárról szól. :Y

(#17687) Piistii


Piistii
tag

Barbárnak melyik aspect adja hogy soha ne fogyjon el a fury ? Robnak mindig vissza töltődik rögtön

(#17688) 5150head


5150head
senior tag

Valaki magyarázza már meg nekem légyszi, hogy a maxrollos PenShot rugó buildnél emberünk miért szór el a skillfán +4 pontot mint amit lehet alapból a játékban?
58 -> 62-t pakolt le... :W
Lehet hogy én nézek be valamit, de ha nem, akkor a f@sznak engedik az ilyen guide-okat?
[link]
Ha a Dark Shroudot leveszem (mert az nincs bekészítve neki), akkor is csak +3 pontot nyerek..

(#17689) SQX_Barto válasza 5150head (#17688) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A kek szamok itemekbol jonnek, gyanitom ezert nem stimmel a dolog. Szamolas alapjan 58 jon ki. Concealment-re csak 1-et ad, Rapid Fire + Penetrating Shot 5-5 Meg a kis pontoknal figyelj, hogy mindig annyit adj, amennyit ir, mert nehol a 3-bol csak 1-et rak ra.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17690) 5150head válasza SQX_Barto (#17689) üzenetére


5150head
senior tag

Ó hogy a vaksi szememet nem cseszte ki a Concealment :W
Köszönöm szépen :R

Lehet tippelni, hogy a paragonon mit fogok benézni :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#17691) SQX_Barto válasza 5150head (#17690) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Paragont en kb 80%-ban elnezem es az utolso 1-2 pontot vadaszom fel oran keresztul :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#17692) sith7


sith7
nagyúr

Hogyan tudok harc közben fegyvert váltani Xbox - on ? :F

(#17693) scyllafren válasza sith7 (#17692) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ha nem barbarral vagy, sehogy :)
Barbar az X-el valt fegyvert.

(#17694) MikeWazowski válasza Fl3x (#17681) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#17695) warcat válasza Piistii (#17687) üzenetére


warcat
veterán

Nem aspectet használ rá, hanem weapon swap-re furyt adó passzív skillt(Furious impulse) és paragon talentet.

A ww és a hota skilljéhez eltérő fegyver van hozzárendelve (ctrl+s el elérhető skill ablakon pl a whirlwindet kiválasztva a középső egérgomb/görgetővel tudsz fegyvert rendelni az 'auto' beállítás helyett)

Hota: 2h mace
WW: az egykezesek talán?
Charge: 2h kard

Így amikor ezeket a képességeket használja, az weapon swap-nek számít és fury-t kap érte.

EA: It's in the crate!

(#17696) mephi666


mephi666
nagyúr

na, megvan a kedvenc random boss a szezonra: son of balf*sz :D és jöhet outlanden is... bucserhez képest nem üt egyáltalán, viszont hányásig van hp-vel és el lehet aludni rajta

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17697) warcat válasza mephi666 (#17696) üzenetére


warcat
veterán

Már le lett nerfelve, korábban seperc alatt kinyírt.

EA: It's in the crate!

(#17698) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Ha mondjuk elkezdem PC-n a Diablo-t tolni, majd Series X-en folytatnám, erre van lehetőség?
Vagy nincs cross progress?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#17699) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Bugok azért akadnak..
1: nem működik a leave dungeon gomb (már 2x előfordult)
2: T3 capstone: egy anima hiányzik, hogy tele legyen a csík, de nincs több.. 3x végig jártam az egész dungeont

(#17700) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy nem úgy volt, hogy a PvP küldetések kikerülnek a szezon küldetésekből?

Megyen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.