Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16200) Magnum_


Magnum_
nagyúr

leirok pár sort a D520-ról, hátha valaki kedvet kap hozzá, vagy épp elmegy.

Finn eladótól vettem, finn (vagy svéd?) bill.-el, irodai gép volt, amit pár év után lecseréltek. a fedlapja hajszálkarocs, minden más makulátlan, a touchpad és a bill. sem fényesedett ki, tökéletes. (ilyen gépeket árul az eladó, ugymond "leselejtezett" üzleti notik és PC-k tömkelege...)

feltelepítettem az XP-t a Dell D520-ra.35mp alatt bootol be. Teljesen néma!!! a HP 8440p-m hangját hallani, ez olyan, mintha passzív lenne (csak netezés alatt nyilván).. a bill.-je halkabb, mint a saját gépemnek, ami megint bosszant kicsit...

ami a bajom vele, amellett, hogy nem voltam Dell párti sose (bár ez eddig frankó), hogy műanyag... nem olyan jó fogdozni, mint egy Elitebookot (vagy akár T/X thinkpadet). tehát dell párti nem leszek, de ez jo :)

netezni gyors, Xp szaladgál, tényleg teljesen csendben van, akksija 2 órát elmegy, anyukámnak nagyon tetszik (nekem még jobban).

specije: Kijelző méret: 14" TFT XGA (1024 x 768)
Processzor: Mobile Intel® Celeron® M 430 CPU 1.73GHz Cache 1MB /533FSB
Memória: 1 GB
Merevlemez: 60 GB
Optikai meghajtó: DVD-olvasó /CD-író (cdr, cdrw, dvd)
Videokártya: Intel Mobile GMA 950
Videómemória: max. 224MB (Dinamikus Memória)
Érintőpad, USB: 4 x USB 2.0
Hangvezérlő: Integrált SigmaTel STAC9200 HDA, AC'97, Beépített sztereó hagszórók
Egyéb: 1 PC-kártya/ExpressCard, 1 IEEE 1394, 1 RGB, 1 Soros port, 1 Dokkoló port, 1 v.92 Data/56K Fax Modém, 1, LAN (RJ-45), 1 TV kimenet (S-Video), Mikrofon bemenet, Sztereó fejhallgató kimenet
LAN tipus: Ethernet 10/100
WLAN: Intel® Pro/Wireless

ez a felbontás tökéletes netezni, főleg anyukámnak (60éves)

47.000Ft volt 6 hónap garanciával, számlával és ajándékba kaptam egy HP egeret hozzá, meg driver lemezt. :)

megérte?

az eladó még lehozott egy D410-et és egy D420-at, azok makulátlan állapotban voltak, fedlapon se volt egy karc se, a D420 pillekönnyű, azon speciel elgondolkoztam, hogy lenne helye nálam, ha jó ára lesz.. jövö héten megtudom. (ezerszer jobb, mint egy netbug és olcsóbb lesz annál, tuti...)
a D410 is jo lehet hurcibálós-netezgetős épnek olcsón valakinek..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.