Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50851) Bjørgersson válasza kungzi (#50849) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Annak, hogy ne ilyen undorítóan nézzenek ki, mondjuk? És mikor fog megépülni ez a gyönyörűséges intermodális központ? Mert a tervezgetéssel sokra nem megyünk. Attól, hogy az államé a Nyugati és Erzsébet utca, a buszvéget még rendbe lehetne rakni, meg a sok hajléktalant és cigánykurvát eltakarítani.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#50852) kungzi válasza dvdbackuper (#50850) üzenetére


kungzi
veterán

nesze neked 2/3-os többség! :DDD
az a baj, hogy ezt a pénzt mindenképp stadionra akarták költeni, mondhatott volna bárki bármit, másra nem költötték volna el

(#50853) AndrewBR válasza Bjørgersson (#50851) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:C :D

A.

(#50854) dvdbackuper válasza kungzi (#50852) üzenetére


dvdbackuper
őstag

hát ezaz, utalhattak volna belőle egy kicsit nekem is :K
sose fogom betenni oda a lábam, bár ha azt nézzük, nem is fogok egy forintot se adózni ezentúl :R
egyébként meg pont arra kell költeni, amiben nem igazán vagyunk jók? az egész foci korrupt szerintem... nem csak a magyar...
felhúzhattak volna vmi jó kis gyárat, h legyen munka... miben jók a magyarok? már semmiben? régen jó cipőt gyártottak, nem? Tisza, vagy mi volt az... ez a stadion csak a pénzt fogja vinni, semmi értelme, de legalább van...

(#50855) _seth_ válasza dvdbackuper (#50850) üzenetére


_seth_
veterán

Kabai cukorgyár most cserélt tulajt/tulajokat. És cukrot fog gyártani várhatóan 1-2 éven belül.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#50856) Laza... válasza dvdbackuper (#50850) üzenetére


Laza...
addikt

A Fényes udvar inkább már egy kisebbségi település lett :(

Never give up!

(#50857) dvdbackuper válasza _seth_ (#50855) üzenetére


dvdbackuper
őstag

hallottam a legújabb terveket... :))
15 évig laktam közvetlen mellette, annak idején nagyon jó volt ott lakni :K
de mióta bezárt a gyár, nagyon nehéz ott az élet :(

a fényesben is laktam jópár évet... :R
azért is hoztam fel ezt a 2 példát

[ Szerkesztve ]

(#50858) #33253120 válasza Bjørgersson (#50851) üzenetére


#33253120
törölt tag

Majd kész lesz. A tervezgetés meg halad. Oka van mindennek.
Anno amikor a Széchenyi sarkon megépült az irodaház még senki nem tudta, hogy ott utca lesz. Csak pislogtunk, hogy mégis miért a szomszéd telekre nyílik a bejárata...
Eltelt pár év, beharangozták a kiskörutat. Megint eltelt pár év, el is készült egy része.
Mostmár jó helyen van a bejárat. Aki akkor odaépítette tudta mit csinál. Elvben a városrendezési osztályon meg lehet nézni a közeli-távoli fejlesztési terveket.
Ezzel arra szeretnék rámutatni, hogy pár jelenleg logikátlan lépés hosszútávon válik logikussá.

(#50859) _seth_ válasza dvdbackuper (#50857) üzenetére


_seth_
veterán

Cukorrépa kvóta változik a következő uniós időszakra így ismét nyeregben lehet a gyár, ezért rá is raboltak még idejében :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#50860) Laza... válasza dvdbackuper (#50857) üzenetére


Laza...
addikt

A Fényesben én 11 évet laktam. Most már nem mennék vissza, semmi pénzért sem. Rokonom még lakik ott, elég gáz hely lett, ismét meg lesz a "hírneve" (vagy már meg is van)

Never give up!

(#50861) kungzi válasza Laza... (#50860) üzenetére


kungzi
veterán

lehet ezért nem újítják fel, mert nem sokáig lenne olyan szép állapotban, amilyen körülmények vannak :F
akkor meg teljesen felesleges

Már árulják a jegyeket a magyar-dánra a Nagyerdei Stadionba :)

[ Szerkesztve ]

(#50862) Kickass válasza Kickass (#50843) üzenetére


Kickass
őstag

Köszönöm megoldódott!

(#50863) mghltm válasza kungzi (#50861) üzenetére


mghltm
addikt

tyuha, van pofajuk 5000-et is elkerni?!

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#50864) diablo1984 válasza mghltm (#50863) üzenetére


diablo1984
veterán

hát drága volt a stadion, nehogy már ne térüljön meg????!!!!!!!!

(#50865) #65675776 válasza #33253120 (#50858) üzenetére


#65675776
törölt tag

A kiskörutat mondjuk már vagy 40 éve tervezik megépíteni... Ahogy a 2-es villamos sem az utóbbi 5-6 év elmeszüleménye.

kovy: A buszvéggel azért nem fognak már foglalkozni, mert az a nagyálló teljes rekonstrukciójával odaköltözik. Utána a mostani buszvéget gondolom lerombolják, felszántják, sóval behintik.

A Fényes-udvari kispiac meg egy érdekes dolog. Az igazából egy gerilla kezdeményezésként jött létre. Régebben semmi ilyesmi nem volt ott, nem is hívta senki piacnak. Csak simán árkádok volt. Piacként akkor lendült fel, amikor a nagypiacot bezárták.

[ Szerkesztve ]

(#50866) Viktojka


Viktojka
tag

Valaki meg tudná mondani, hogy kell-e ma fizetni a városban a parkolásért?

(#50867) bobace válasza Viktojka (#50866) üzenetére


bobace
őstag

2-ig kellett. Holnap is 2-ig. Kivéve Gyógyfürdő és Zsibi, ott a megszokott mód szerint.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#50868) Viktojka válasza bobace (#50867) üzenetére


Viktojka
tag

Köszönöm. :R

(#50869) XmoD


XmoD
aktív tag

Bontatlan HP 22-es eredeti patron elado nyomtato valtas miatt.

Ár: fix 3,5k

[ Szerkesztve ]

(#50870) copass válasza #33253120 (#50858) üzenetére


copass
veterán

bezony, bezony. sokminden ki van itt találva előre, leosztva mondhatni.
én dolgoztam jópár debreceni stadion koncepción. ott volt parkoló dögivel. itt meg semmi,300 férőhelyes mélygarázs? ugyanmár.
de nagyon-nagyon magasról vannak ezek a dolgok mozgatva: asszondták onnan már látni istent!:D
a tervező is vkinek a vkije ( bordstudio.hu) tervpályázatok. megépült vagy 2-3 épülete amivel itt-ott megjelent és kész ez már referencia.
amúgy azért lett ez az egész projekt a nagyerdő rekonstrukciónak beállítva hivatalosan, mert így nem kellett tervpályázatot kiírni... ;]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#50871) SOAD19 válasza dvdbackuper (#50850) üzenetére


SOAD19
addikt

Nem rég láttam egy riportot, vagy lehet olvastam, hogy megint elővették a dolgot a Fényesben, és lehet lesz belőle valami, lehet...
Eddig, valami olyasmi miatt nem valósult meg, mert a terület nem egy kézben van, hanem több tulajdonosé, és nem tudtak megegyezni, vagy valami ilyesmi. Persze, lehet, csak kellett valami ürügy. :DDD

(#50872) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Nem tudjatok hol es mennyiert lehet kicsereltetni egy ford fiesta 2011esben a kormany kereket?
A bor megkopott rola es erdes.

(#50873) giigz válasza Scoobyka (#50872) üzenetére


giigz
veterán

Bőröztetni nem lenne jobb? Egy bőrözés 10-15k, és olyan lesz mint egy vadi új, ha jól tippelem egy kormány (sokkal) drágább...

(#50874) Scoobyka válasza giigz (#50873) üzenetére


Scoobyka
addikt

passz nem ertek hozza...csak a kormany kereket kene cserelni....en azt hinnem 10bol megvan...mert legzsakot nem kell cserelni meg semmit.

De a borozes is jo,ha megcsinaljak gyorsan Debrecenben.
Hol lehet csinaltatni?

[ Szerkesztve ]

(#50875) giigz válasza Scoobyka (#50874) üzenetére


giigz
veterán

Bárdinál, Unixnál kérdezd meg, ha nincs akkor marad a márkaszerviz, de szerintem horribilis lesz az ára :D

(#50876) wwhy


wwhy
veterán

Toshiba 8GB microSD és pendrive eladó. 2e Ft.
Bontatlan, hologramos csomagolás.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#50877) Scoobyka válasza giigz (#50875) üzenetére


Scoobyka
addikt

Borozest hol csinalnak?

[link]

Amugy erre gondoltam.

(#50878) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

Itt is rákérdezek. Az a helyzet, hogy - amint korábban is írtam - lassan le kell cserélnem a mobilomat. Egyre jobban érzem, hogy el kell válnunk, egyre kevésbé tudom elviselni a hóbortjait. Nem tudom, hogy ő hogy érzi, de nálam kezd betelni a pohár, jobb lesz, ha elválnak útjaink. :DDD
Múltkor a Lumia 520-ast ajánlottátok Ti is, most az utódját ajánlják az 525-öst, esetleg van más alternatíva? Illetve nem tud valaki, valami helyet, ahol olcsón beszerezhető lenne, akár webshop is szóba jöhet. Eddig 35k-ért találtam legolcsóbban, de jó lenne olcsóbban megúszni. A vodánál az 520-ast meg lehetne venni 30k-ért. De gondolom, érdemes lenne az 525-öst megvenni a kétszer annyi ram miatt.

(#50879) wwhy válasza Scoobyka (#50877) üzenetére


wwhy
veterán

borkormany.hu

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#50880) Scoobyka válasza wwhy (#50879) üzenetére


Scoobyka
addikt

koszi...es oket ajanlod is? Jo munkat vegeznek?

Melyiket erdemesebb uj kormany vagy a borozes?

(#50881) mukibuci válasza wwhy (#50879) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

feher vagy voros?

;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#50882) giigz válasza Scoobyka (#50880) üzenetére


giigz
veterán

Ha egy árban van, akkor új kormány, ha sokkal drágább, akkor bőrözés. :)

(#50883) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Debbe a markaszerviz szombaton most nyitva van? 10-15ot meg raszanok,de tobbet nem szivesen :/
A borozes annyibol meg kell legyen,a kormany a kerdeses :/

[ Szerkesztve ]

(#50884) wwhy válasza Scoobyka (#50880) üzenetére


wwhy
veterán

Nem tudom, nekem csak terv egyelőre...

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#50885) Scoobyka válasza wwhy (#50884) üzenetére


Scoobyka
addikt

neked milyen verdara? Mennyi ido utan kopott ki?

(#50886) diablo1984 válasza Scoobyka (#50883) üzenetére


diablo1984
veterán

12be kerül kb a gyári bőrös kormány bőrözése!

(#50887) giigz válasza Scoobyka (#50885) üzenetére


giigz
veterán

Én is bőröztetem majd valamikor, 16 év 230.000 km :D

(#50888) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Az fasza,nekem 3ev 40.000km :/
Ezt gariban nem cserelik gondolom :/

(#50889) wwhy válasza Scoobyka (#50885) üzenetére


wwhy
veterán

C Corsa, 116e km, 8 éves, gyárilag nem bőrös.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#50890) Laza...


Laza...
addikt

7 év, 260e km. Nyertem? :DDD

Never give up!

(#50891) Borosz


Borosz
senior tag

Eladó egy Gigabyte GA-M52S-S3P S-AM2 lap. Hátlapi lemez megvan.
Vagy csere C2D procira, 250-es Sata HDD-re.

(#50892) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok!

Saját részre keresek jó állapotban lévő, független vagy vodafone függő telefont a következő paraméterekkel:
- ne egy ezer éves operációs rendszer legyen rajta
- stabil, gyors működés
- érintőképernyő nem fontos, de ha van, akkor legyen mellette egy híváskezelő fizikai billentyű is
- qwerty előny, de nem kizáró ok a normál billentyű, vagy az érintőképernyő (lásd az előző pontot) sem
- wifi
- levelező és facebook kliens, amik futnak a háttérben
- esetleg valamilyen navigáció, de ez sem feltétlenöl fontos

Ha valaki rendelkezik ilyen készülékkel és megválna tőle, keressen privátban. :)
:R

(#50893) dvdbackuper válasza Bobby G. (#50892) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Vmi blekberry kell neked?

(#50894) Bobby G. válasza dvdbackuper (#50893) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Imádom a BB-t, de most nem akarok BIS előfizetést. Mobilnettel pedig csak az újakon mennek a netes dolgok normálisan ha jól tudom. Mármint a levelezés, Face, stb, stb... Szóval ha lesz pénzem, akkor veszek egy Q10 vagy egy Z10-et, vagy az utódait. De most nincs sajna..:(

(#50895) perge666 válasza Bobby G. (#50894) üzenetére


perge666
veterán

Esetleg egy Nokia E66 vagy C6-00 nem érdekelne?
A rendszer miatt bele tudsz kötni/Symbian/,de szerintem jó kis telefonok,főleg az E66. :K

(#50896) GIJoe


GIJoe
addikt

(#50897) SOAD19


SOAD19
addikt

Érdekes módja az autószállításnak: [link]

(#50898) diablo1984 válasza SOAD19 (#50897) üzenetére


diablo1984
veterán

áh, a románok ezt egyszerűbben is megoldják, volt már hogy billencs platóján vittek autót!

(#50899) Laraxior


Laraxior
titán

13ev 226ezer km. Még nem kell bőrözni a kormányt. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#50900) diablo1984 válasza Laraxior (#50899) üzenetére


diablo1984
veterán

vagy már az előző gazda túlesett rajta.... :U

mod: ez a gumírozott cucc opeléknál és vw-éknél is divat, kopik, véletlenül belekapsz, akkor karcolódik, nem tudom mi a jó benne! :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.