Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121251) Aryes válasza GIJoe (#121249) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nincs ezen mit csodálkozni, Magyarországon ezek a dolgok valahogy nem úgy működnek, mint máshol. Nálunk a black friday árak is úgy feleződnek, hogy előző nap duplázódnak...

(#121252) Salex1


Salex1
senior tag

A korábban már kérdezett Dell optiplex gépnek (SFF) sajnos nem jutottam semmire az elhalkításával. Mivel csak esti filmnézésre használjuk, nagyon zavaró a ventilátor hangja. Esetleg tudnátok ajánlani valamilyen ház - vent kombót, amibe át tudnám rakni? Át lehet egyáltalán? Az sem lenne baj, ha külső tápos lenne, venti nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#121253) Cs1csó válasza GIJoe (#121249) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 aryes

Nálunk az "outlet" csak egy szó. TALÁN ruházat termékeknél JELENTHET valamit de arra sem vennék mérget.

pl. a 4-ik generációs processzorom kb. 3(!) éven keresztül UGYANANNYIBA került, miközben már kijött az 5-6 gen is talán a 7 is.

Hazánkban egy dolgot lehet tenni: az árukeresőn megnézed a kiválasztott termék ára a megjelenése óta hogy változott és az adott pillanatban hol mennyiért árulják milyen garanciával és szállítási feltételekkel és ezután dönteni. Outlet, végkiárusítás, készletkisöprés, akcó stb. ezek csak szavak semmit sem jelentenek.

Itt egy zseniális példa:

A bolt ugye 2 év garanciát ad a TLC 5-öt persze ezt, hogy LEHET érvényesíteni az a kérdés kipostázod kínába? Nem tudom hogy van e hivatalos hazai partnere a TLC-nek. AZ áron is látszik hogy ez soha sem volt 274 900Ft.

Türelmesnek kell lenni akár hónapokig figyelni követni a kiszemelt termék árát aztán lecsapni rá a megfelelő pillanatban.

Salex1

Milyen hardver van a gépben? Valószínűleg gyenge, nagyon gyenge és egy kis film lejátszás is megizzasztja, ha csendes gépet akarsz akkor egy jóval erősebb procis gépet kellene építeni amire egy bazi nagy venti nélküli toronyhűtőt kellen rakni egy erős félpasszív táppal és elé lenne 2 db nagyon csendes, lassú házventi.
Minimális szellőzés kell.

[ Szerkesztve ]

(#121254) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Laptophoz kell vennem vezeték nélküli egeret,semmi extra igény nincs,netezéshez kell. Nem akarok túl sokat költeni rá. Pár ezer ft-ért tud valaki ajánlani?
A cél hardver topikban egyszerűen nem mertem kérdezni,az utolsó pár oldalt elolvasva,ott a 15-20k kategóriában beszélgetnek. Én meg legfeljebb 3-5eft között gondolkodok :)

(#121255) Zola007 válasza #77081088 (#121254) üzenetére


Zola007
veterán

valamelyik genius
mmtowerben van rkataron jopar. ebben a kategóriában, nezd meg oket, legyeb kényelmes az ortopediailag fontos

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#121256) #65675776 válasza #77081088 (#121254) üzenetére


#65675776
törölt tag

De akár a MediaMarkt-ban is szétnézhetsz.

(#121257) Zsoleszhun válasza #77081088 (#121254) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Egy ilyen geniust vettünk nemrég, erre a célra teljesen megfelelő.

¯\_(ツ)_/¯

(#121258) Cs1csó válasza #77081088 (#121254) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem is jó amit Zsoleszhun ajánlott, igazság szerint mivel kis értékű eszközről beszélünk és ennyi pénzért a szállítás nem éri meg ezért ha esetleg más érdekel akkor a többiek által javasolt oldalakat böngészd át ugye ezek a boltok Debrecenben is megtalálhatóak tehát nincs szállítási költség:
- Extreme Digital
- Multimedia Tower
- Media Markt

Ahogy végignéztem a lehetőségeket egyértelműen kb. 3000 alatti optikás, USB-s vevőegységes vezeték nélküli Genius-ok a nyerők

(#121259) Mikulásbá válasza #77081088 (#121254) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én anno a LIDL-ben vettem 2 db SilverCrest vezeték nélküli optikai egeret,2 AA elemmel(akku) megy,vannak oldalsó gombjai is,DPi váltó is,a párom kb. 1 éve nyüstöli,de hibátlan!3000 Ft körül volt.
Az egyik még bontatlanul van a fiókban,de ennyiért nagyon megérte.

(#121260) Freddycom válasza Mikulásbá (#121259) üzenetére


Freddycom
őstag

Ha vmi baja is lenne, cserélnék szerintem zokszó nélkül. Én vmikor múlt héten bejelentettem telefonon, hogy az elektromos borotvám pengeblokkjából kiesett pár penge, mondta az ügyfélszolgálatos, hogy fel fogják venni velem a kapcsolatot a garanciáztatás miatt. Telefin ugyan nem jött, de pár nap múlva látom emailek között, h németországból feladtak egy új borotvát, és mostananra már meg is érkezett DHL-lel.

(#121261) Mikulásbá válasza Freddycom (#121260) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én is azért vettem,mert laptophoz nagyon jó,én is használtam.Optikai,oldalsó gombok,DPi váltás.....
Ennyiért meg a hülyének is megéri,nem hogy nekem. :DDD

(#121262) Cs1csó válasza Freddycom (#121260) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt én is tapasztaltam egyértelműen ez az üzletpolitikájuk nem foglalkoznak a javítással vagy egyéb dolgokkal hanem vagy visszaadják az árát ha nem tudnak adni helyette egy másikat.

(#121263) Dan-szan válasza Aryes (#121251) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Pedig elméletileg büntetnek érte keményen : Black Friday

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#121264) Mikulásbá válasza Mikulásbá (#121261) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ja,és kikapcsol pár perc után.Így takarékos is az akkuval-mert azt tettem bele,havonta rátöltök egy kicsit.

(#121265) lamiki válasza Salex1 (#121252) üzenetére


lamiki
senior tag

Biztos, hogy ventillátor baja van? Ismeretlen, vagy nem támogatott processzornál is rendesen pörgeti a ventilátort.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#121266) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Konfigváltás miatt eladóvá vált a régi konfigom (félkonfig) és egy monitor:

Félkonfig:
i7-4770k + 20 GB RAM + Asrock Z87 Extreme4

Monitor:
Dell U2414H, 24' IPS FullHD

Van még egy 1050-es EVGA VGA-m is eladó sorban de azt nem tettem fel sehová, ha valakit érdekel írjatok bátran.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#121267) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Sziasztok.

Karácsonyra jó ajándék lehet: Beépített 2.1-el szerelt bőr fotel.

[link]

Megtekinthető Létavértesen.
(A vételárból elengedem az üzemanyagot.)

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#121268) yanna


yanna
őstag

Srácok! Tudja esetleg valaki, hogy a román Emag szállít Magyarországra?

(#121269) customer114 válasza yanna (#121268) üzenetére


customer114
senior tag

Nem szállít.

emag.hu-ról rendelj, ez a mi részlegünk.

(#121271) izee válasza #77081088 (#121254) üzenetére


izee
senior tag

[link] Én 49%, hogy ezt venném, mert még nem sokat keresgéltem :) Mondjuk hiba lenne nem szétnézni alaposan. Kensingtonra gondolok még, meg mindenféle nem mainstream márkára.

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#121272) yanna válasza customer114 (#121269) üzenetére


yanna
őstag

Köszi! Sajnos a "miénkben" nincs. :((

(#121274) #65675776


#65675776
törölt tag

Gáztűzhelyet milyet és hol érdemes vásárolni?

Az viszont vicc, hogy egy épkézláb hővezetőpasztát sem lehet kapni ebben a városban. (Az MX-2 nem az. A minimum a Noctua NT-H1.)

(#121275) Salex1


Salex1
senior tag

Eladó egy nyeremény gyerek okosóra. GPS nyomkövetős, a lenti linken vannak részletek. Teljesen új: 7500Ft
[link]

(#121276) mezis válasza #65675776 (#121274) üzenetére


mezis
nagyúr

Indesit-et nem javaslom. 7 év alatt szétrohadt az elektromos sütője. Gondolom a gázos sem bírná tovább...

Hővezető paszta dolgában akkor a városunk helyzete az 50 - 60 évvel ezelőtti, szinte mindenre kiterjedő ellátási színvonalán lenne ? :DDD

mezis

(#121277) csizs


csizs
aktív tag

(#121278) Cs1csó válasza #65675776 (#121274) üzenetére


Cs1csó
félisten

- mennyit tudnál rászánni? (az alja kb. 45 ezer MORA márkájú a teteje kb. 90 ezer )
- teljesen gáz vagy kombinált? (jobb az elektromos légkeveréses jelenleg ez a legjobb technológia a sütőkben)
- 3 vagy 4 rózsás (3 elég lehet de minek legyen fölösleges hely úgyhogy inkább érdemes 4 rózsásat venni hátha lesz olyan hogy ki kell használni pl. ünnepi alkalmak mikor sok mindent kell főzni)
- a hely ahol lenne mekkora szélesség-mélység-magasság (szokott eltérés lenni)
- lehajtható teteje legyen vagy nem szükséges (kapható tető nélkül is, olcsóbban)

Márka? Az árukereső szerint az első 20-ban ezekből sok van: Zanussi, Gorenje, Mora,
Mostanában tervezünk mi is venni (4 rózsás, teljesen gáz, olcsó) eddig a befutó:
- MORA P151AW1 Tűzhely
- MORA P161AW Tűzhely

Az olcsóbbikhoz nem jár lehajtható tető.

Érdemes figyelni pár dologra:
- a szállítás sokszor nagyon drága
- garanciát csak akkor adnak ha szakemberrel szerelik be - palackos gáz esetén ez nem szükséges de ott meg a reduktort - ha jól tudom így hívják - azt kell átalakítani a nyomáskülönbség miatt.

Ami Debrcen környékén van és akár - ha tudjátok - ti magatok is elhozhatjátok a boltból:
- Extreme Digital
- Media Markt
- Szatmári

(#121279) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Fényképet akarok előhivatni jpg formátumból.
Debrecenben hol csinálják olcsón és jó minőségben?
Nem sürgős.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#121280) Cs1csó válasza dewil666 (#121279) üzenetére


Cs1csó
félisten

Rossman a csonka templommal szemben is van egy üzletük. (talán a DM-ben is van előhívás azt nem tudom legutóbb a Rossman-ban voltam és teljesen rendben van.

(#121281) Freddycom válasza dewil666 (#121279) üzenetére


Freddycom
őstag

A media markt is jó lehet.

(#121282) dewil666


dewil666
őstag

Köszönöm!
Online kell feltölteni vagy viszem a képeket pendrivén?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#121283) Cs1csó válasza dewil666 (#121282) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pendrive-ot viszed bedugod és csinálod, ha tudod magadnak ha nem biztos segítenek nekem ment magamtól persze elszöszöltem vele.

A pendrive-on más ne legyen hogy könnyebb legyen tallózni.

(#121285) ViragL válasza dewil666 (#121282) üzenetére


ViragL
tag

Online megoldás is van, akkor csak a kész képekért kell bemenni. Ugyanaz a cég csinálja mindenhol (Cewe) pl
Nyilván ebben az esetben nincs a kép azonnal kész, majd értesítenek, hogy mikor veheted át az általad választott boltban.

[ Szerkesztve ]

(#121286) vlevi válasza ViragL (#121285) üzenetére


vlevi
nagyúr

Viszont ahol azonnali, ott nagy a valószínűsége, hogy az csak színes nyomtatás.
Ellentétben a cewe megoldásával, ahol valódi fotópapírra készül a kép, ugyanazzal a tehcnikával, mint annakidején a filmes korszakban.
Nagyon látványos a különbség a kettő között.

(#121287) ViragL válasza vlevi (#121286) üzenetére


ViragL
tag

Nem gondoltam, hogy technológiai különbség is van, azt hittem csak másik nyomtatóból jön ki :D

(#121288) Salex1 válasza ViragL (#121287) üzenetére


Salex1
senior tag

Minőségi munkára nekem a Tenno Fotó-t ajánlották, itt van 2 órás express szolgáltatás is (fényes és matt papírra is), de nem a legolcsóbb megoldás.

(#121290) bobace válasza Salex1 (#121288) üzenetére


bobace
őstag

De csak a Malomparkba szabad rendelni! A Tescoban hitvány a minőség!

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#121291) Bloksma válasza #05304832 (#121289) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Sajnos most nem megy a webáruház. Mennyi volt?

[ Szerkesztve ]

(#121292) Csöves válasza #65675776 (#121274) üzenetére


Csöves
senior tag

Nekem Gorenje van 10 éves és semmi baj nem volt még vele.
Légkeveréses a villanysütője ami szebben süt mint a gáz.

Aquila non captat muscas.

(#121293) Dyingsoul válasza #65675776 (#121274) üzenetére


Dyingsoul
veterán

De lehet kapcsi csak maximum nem azonnal: Multimediatower-ben rendeltem telefonon és 1 vagy 2 munkanap alatt meg is jött: Thermal Grizzly Kryonaut. Az egyik legjobb nem vezető hűtőzsír. Hozzáteszem az árazásuk is teljesen rendben volt más online boltokkal összevetve és külön jó, hogy mivel a boltban vettem át így még szállítást sem kellett fizetni. Biztosan ismered őket de azért megjegyzem, hogy két boltjuk is van és kérheted bármelyikbe a terméket, amelyik közelebb van hozzád.
Ha most rögtön, azonnal kell akkor vegyél egy legolcsóbb bármit, bármelyik IT boltban és rendelj be egy komolyabbat, max újrakened (vagy kérj kölcsön).

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#121294) Dyingsoul válasza Csöves (#121292) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Most, hogy mondod én meg pont ezzel szemezek: Gorenje K5341SJ. Neked milyen van? Arról esetleg tudnál valamit mondani hogy hogyan él rá a garancia? Én azt olvastam az értékelések között, hogy márkaszerviznek kell beszerelnie és csak akkor garis de az +20 ezer.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#121295) Csöves válasza Dyingsoul (#121294) üzenetére


Csöves
senior tag

Mikor vettem 2008-ban 2 év volt a gari rá.
Én kötöttem be.
Minden nap használjuk, sokat sütünk is.
Eddig semmi gond nem volt vele.

Most is ezt venném.

Aquila non captat muscas.

(#121296) #65675776 válasza Cs1csó (#121278) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mora-nk volt, de egy fosnak bizonyult, a sütője egy év után behányt (mondjuk gázos volt, nem villany). Aztán újabb fél év után a négy lángból kettő már nem maradt égve. Az összes hőérzékelője meghalt kevesebb, mint két év alatt. Most egy Spring van, ennek négy évet birt a sütője, a többi még jó.

Dyingsoul: A tököm kivan már ezzel a márkaszervizes majomkodással. Többségük csak drága, de legalább megbizhatatlan. Nem is érdekük rendesen megcsinálni, az bevételkiesés.

Egyelőre van paszta a procin, szóval nem sürgős. De ha már rendelni kell, akkor nem fogok foglalkozni a helyi boltokkal. Gelidet GC Extreme-et meg nem kapni szinte sehol szerény hazánakban... Hozzácsapom még a hat szükséges ventilátort is, és téma lezárva. Azok meg darabonként négy-hatszázzal olcsóbbak mondjuk a PCX-ben... De a Kryonaut is háromszázzal drágább a MMT-ben.

Egyébként meg se nem hüt, se nem zsir.

csöves: Neked is köszönöm!

Hosszú i és ü nincs a billencsemen, ahogy nulla sem. Szóval nem belekötni! Ha van rá mód, hogy elérjem, akkor azt ne tartsa magában senki!

(#121297) Aryes válasza #65675776 (#121296) üzenetére


Aryes
nagyúr

Txt fájlba mentesz belőlük egyet-egyet, és copy-paste. :DDD
Segítek: ÍŰíű ;]

(#121298) Cs1csó válasza #65675776 (#121296) üzenetére


Cs1csó
félisten

Volt már MORA-ánk, költözésnél megörököltük pár éves volt akkor és még ment vagy nem is tudom talán 10 évet. Igazság szerint ha veszel egyet 45 ezerért és használod 5 évig vagy veszel a 80 ezresből és TALÁN 10 év kb. mindegy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.