Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Bencus88 válasza Döglött Róka (#200) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kipróbáltam, csak időhiány miatt ki kellett lépnem nem tudtam tesztelgetni, hogy mi a különbség és mikor újra neki akartam ülni már tudni akartam mit hogy használjak... bocs ha túl kényelmesnek tűnök

(#202) vhunor válasza Bencus88 (#199) üzenetére


vhunor
őstag

Ha elrakod teljesen akkor nem érvényesül a spéci hatása (pl. stance).

(#203) Bencus88 válasza vhunor (#202) üzenetére


Bencus88
nagyúr

köszönöm :B

(#204) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Vicc ez a játék,elöző két rész simán ment még full extra grafikás moddal se volt baj most meg folyamat stuttet és legujabb driverrel 10fps akarmilyen beálitáson,kicsit kurva gáz hogy 314-es drivere kell vissza mennie az embernek hogy egyáltalán legyen fpse de akkor meg ott a stutter gg manapság egyre szarabb a játékipar basznak optimalizalni...

(#205) Šolaire válasza Bencus88 (#199) üzenetére


Šolaire
veterán

Próbáld ki :D egyébként nagyobbat sebzel ha két kézben tartod a fegyvert persze cserébe védtelen vagy.
Dantenero72:nekem nincs fps problémám a játékkal.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#206) Ry0K3N válasza Dantenero72 (#204) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Aktuálisan a játék nagyon jól optimalizált, szertem csak a vasad nem elég hozzá. Az előző két rész még X360/Ps3 éra volt. Azóta ugrottunk egy generációt.

Más: ma ideje lenne előrehaladnom mert tegnap nem haladtam semmit sem :DDD
[link]
Nem tudom miért de nekem valami perverz öröm segíteni bosst ölni. :))

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#207) vhunor válasza Dantenero72 (#204) üzenetére


vhunor
őstag

Q9300 és GTX 470 mellett örülj, hogy egyáltalán elindul.

(#208) Döglött Róka válasza Ry0K3N (#206) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én is előszeretettel derítek fel fantomként, rengeteg haláltól meg tud kímélni:)

Meglett a 12. órám, észrevettétek hogy az estus újratöltődik idővel?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#209) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

És megcsinálták azt a klasszik ds3 tokot kinyomtathatóra :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#210) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Aki esetleg összeszedte a 20k soult a kulcsra és meg akarja szerezni a fire keeper settet a toronyba amit őrzött a szomorú szamuráj. Ott gurulj és ne ugorj. Én sosem fogom megszokni ezt a stick gomb benyomás ugrásos dolgot. Nem lehet visszaállítani a régire ami DS1-ben volt?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#211) Kvelstadt válasza Ry0K3N (#210) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én kapásból átraktam a B gombra ebbe is meg ezelőtt a ds2-be is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#212) Šolaire válasza Ry0K3N (#210) üzenetére


Šolaire
veterán

A 2. Részben át lehetett állítani. Itt meg nem néztem. Nekem is szokatlan.

“Praise The Sun” \[T]/

(#213) Kvelstadt válasza Šolaire (#212) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mikor írta az egyik infó a földön hogy L3 ugrás, már mentem is menübe átrakni a megszokott gombra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#214) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

PC-n lehet PS4 controllerrel játszani? Sikerült már összehozni valakinek? Én akármit csinálok, bedugom a controllert és végtelen forgásba kezd a kép. Semmi más USB nincs bedugva és mégis csinálja. Van mikor egérrel ütés után is elkezd forogni de ha megint ütök akkor elmúlik.

A játék az nem játék!

(#215) vhunor válasza Döglött Róka (#208) üzenetére


vhunor
őstag

Ah, akkor nem csak a szemem káprázott tegnap este :). Én tegnap csak felfedeztem Undead Settlementben és utána az erdőben - főleg az előbbi zseniális pályatervezés, csak ámultam, honnan hova kanyarognak az eldugott járatok.

Illetve még egy dolog feltűnt: az NPC (nem jut eszembe a neve), aki olyan randa görnyedt (Undead Settlement elején lehet összeszedni), rendre ingyen szintet ad.

Megtaláltam néhány régi nagy kedvenc fegyveremet is, mint a Great Scythe és a Butcher's Knife, úgyhogy be is izzítom őket a quality buildemben.

[ Szerkesztve ]

(#216) Döglött Róka válasza vhunor (#215) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hu tenyleg, es o is firelink shrineban van?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#217) vhunor válasza Döglött Róka (#216) üzenetére


vhunor
őstag

Aham, beköltözik az egyik sötét sarokba. Már vagy 3-4-szer megráncigált felfelé – wiki nélkül nem tudom, ezt miért csinálja, lesz-e bármi következménye később, egyelőre csak örülök neki :D.

(#218) vlaho válasza Lézerparaszt (#214) üzenetére


vlaho
aktív tag

Lehet.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#219) Dantenero72 válasza vhunor (#207) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Hát nem nagy szám a játék grafikailag,ennél sokkal szebb játékok futnak maxon a gépemen és ha rákeresel google-n több százan panaszkodnak még top tier gépekkel is. :) Fallout 4-hez is elvileg 0 a gépem azt még is közép-magas graffal simán megy hmm érdekes érdekes...

(#220) Šolaire


Šolaire
veterán

Nagyon tetszik az eleje tiszta undead burg még nem vettem meg a kulcsot. Arra érdemes költeni?

“Praise The Sun” \[T]/

(#221) Šolaire válasza Dantenero72 (#219) üzenetére


Šolaire
veterán

Ultrán fut neked? Nem egy Witcher 3 de szerintem nem is azért játszunk vele.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#222) Ry0K3N válasza Šolaire (#220) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Teljes mértékben megéri az a kulcs. Lesz odafent egy rejtett fal is meg egy régi ismerős :))

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#223) Šolaire válasza Ry0K3N (#222) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#224) vlaho


vlaho
aktív tag

Valaki tudja esetleg, hogy coopban van-e szint korlátozás?

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#225) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

covetous silver serpent gyűrűt ki találta meg? :D
én igen :)

apropó gyűrűk ,meglepve tapasztaltam ,hogy hosonló témában több gyűrűt is lehet viselni (mágia boost) az egyik sima boost a másik jóval erősebb és engedi mindkettőt egyszerre :Y

level 70 ,szépen haladok. irithyll dungeon tiszta demons souls tower of latria :C nagyon baszós a hangulata ,,,imádom :D

(#226) v450 válasza szarvasbogár (#225) üzenetére


v450
tag

Én is megtaláltam. :) Meglepődtem arra a geci Patches nevű csávóra, nem haltam meg ahol le kell ugrani. :D

[ Szerkesztve ]

(#227) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nem sokat haladtam még mert bb-t kezdtem el hamarabb és annyira jó hogy ds3 miatt sem hagyom félbe, egyszerre a kettőt meg nem akarom játszani.

Csak azt akarom mondani hogy ez a nexus dolog nekem nem tetszik hogy fő bf-től portal kell menni az adott helyszínre. Nekem hiányzik az oda vezető út.
Oké hogy demon-ba is így volt de az a demon.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#228) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Na azt hiszem végeztem Undead Vilaggel de úgy istenigazából az egésszel. Nagyon tetszik ez a pályatervezés, csak néha nagyon egyértelmű dolgok mellett megy el az ember ahol nem gondolná hogy ott út van csak később gondolkodik el hogy "oda hogy a rákba lehet felmenni?" pedig itt mindenhova tényleg el lehet jutni. :))
A szárnyas hápia dögök meg rohadjanak meg 20k soult buktam mert szétkarmoltak.
még így a végére meglátogattam a Darkwrathet a tömlöcbe, hát ez már nem az csóri hátbaszúrható wrath az 1-ből. Ez egy fokozottan veszélyes páldány. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#229) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Tipikus Welcome To Dark Souls Bitch! :DDD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#230) v450


v450
tag

56 db napfény medálom van, végre megtaláltam azt a szobort/oltárt, kész is a 2 lvl reward. Nektek mennyi van? :)

[ Szerkesztve ]

(#231) Döglött Róka válasza Ry0K3N (#229) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Felrohogtem:DDDD

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#232) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

yhorm giant boss-t jól benyaltam meghaltam vagy tízszer minimum mire rájöttem ,hogy a trón előtt van a storm ruler kard amivel konkrétan pár charge ütés :C :o nem mondom ,hogy gyengék a soul támadásaim főleg a logen féle soul spear ami nagyon atakt de még azokkal is egy idegtépő kézláb remegős szarság volt minden körben 6 hp flaska 5 manna flaska kuka életem kuka a bossnak pedig 0.1 mm élete :D egy ütés baszki egy bármilyen csöves tőrszúrás!! szerintetek? :W ott volt egy pillanat amikor majdnem kontroller törés lett belőle de aztán mély levegő ,cigiszünet ,mentás tea majd 4-5 ütés az ominózus kardal 15 másodperc hp veszteség nulla :U

[ Szerkesztve ]

(#233) v450


v450
tag

Ősszel jön az első DLC. [link]

[ Szerkesztve ]

(#234) mad1 válasza Bencus88 (#199) üzenetére


mad1
veterán

hupsz csak az utso hsz nek lattam, igy mar nem aktualis sry.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#235) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Coop-on javitottak valamit ebben a részben?
Szóval könnyebb megtalálni valakit aki mondjuk barátlistádon van?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#236) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!
Egy kezdő kérdés. Honnan tudom pontosan melyik fegyver mitől fog nagyobbat sebezni?
Nézem a statokat de nem jöttem rá a lényegére. Kezdő dark souls-os vagyok nézzétek el nekem.
Karakterem egy Knight lenne. Megoldásként gondolom húzzam az Str-t és a Dex-et is, de jó lenne ha tudnám mit kell nézni egy sword-on pl.

Köszönöm előre is a segítséget!

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#237) Kvelstadt válasza nesh20 (#236) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha kezdő vagy miért a 3. résszel kezdesz?
Mert az az új vagy mert annak jó a grafikája?
Ne haragudj de én sose értettem az ilyet hogy egy adott szériának az aktuális új részével játszik csak valaki.
Stat lapon is láthatod de fegyver adatainál is ott van, és attól fog nagyobbat ütni hogy fejleszted vagy adsz ara a statra amite kap bónuszt a fegyver.
De én azt javaslom hogy legslább próbáld ki az előző részeket.
Vagy tufod mit? Játsz ezzel és ha behúz akkor pótold a két korábbi részt is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#238) mqm válasza Kvelstadt (#237) üzenetére


mqm
senior tag

Semmi közöm a játékhoz ,de ez a hozzászólás.. Miért kéne játszania a régebbi részeivel? Elhiszem ,hogy isten királyok voltal ,akkor.. Én pl Diablo fanatikus vagyok és játszottam az összes részével ,de azért bármennyire is jó volt az 1 ,mostmár tuti nem ülnék le játszani vele! Az a grafika már bántja a szemem!
Más idők más elvárások.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#239) vorosmarti válasza mqm (#238) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ha egy kicsit utanaolvasol, akkor látni fogod, hogy ez egy különleges franchise. Nagyon megosztó, és szélsőséges. Vagy nagyon szereted, vagy nagyon nem. Nemigen van középút. Eszementen egyedi hangulata van. Toturi nyilván jóindulatból írta, mert az első rész ugyan nem olyan szép (bár sztem az), de az volt a legnagyobb játékélményt adó rész sokak számára...

(#240) nesh20 válasza Kvelstadt (#237) üzenetére


nesh20
aktív tag

Nemrég fejeztem be a Bloodborn-t. Annyira megtetszett, hogy PS4-en a platinát is megszereztem.
Éppen akkor kezdtem vele játszani mikor kiadták a Dark Souls 2 felújított változatát. Mivel akkor már játszottam a BB-al, nem volt időm a DS2-re. Most meg, hogy már kijött a harmadik rész inkább azt választottam. Természetesen pótolni fogom a kettőt is amint a hármat befejeztem.
Az első részt próbáltam PC-n nagyon nehéznek találtam és nem is igazán kötött le akkoriban. A Demon's Souls-t PS3-on játszottam hát az még nehezebb volt :)
A harmadik rész első trailer-je azonnal megfogott a hangulat a látvány, minden.
Azonnal éreztem, hogy ez lesz az ami nekem tetszeni fog.
Volt nálam kölcsön a DS2 hát a Majula-ban az a zene valami hihetetlen, szóval mindenféleképpen ki fogom azt is játszani. A DS3 hangulatában, környezetében, szörnyeiben láttam valamit ami megfogott jobban mint a kettő és ezért esett rá a választás.
Szóval ennyi az indokom, miért a 3?!

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#241) Kvelstadt válasza mqm (#238) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem kell! Bocs ha félreérthetően írtam.
Csak jó lenne neki is, már ha tetszik a stilus.
Szerintem kötelező darab ds fanoknak.
Szóval ha az lesz esetleg akkor érdemes pótolni.
Aki meg grafika miatt nem jàtszik régebbi ds játèkkal az ne is játszon vele. De ugyanez igaz a diablota is.
Ez nem a grafikától jó vsgy rossz.
Nem kell velem egyet érteni és úgyis úgy dönt majd és azzal játszik amivel akar de egymást ne próbàljuk meggyőzni mert az úgysem fog menni.
Te úgy gondolod én meg így. Te is leírtad amit akartál meg én is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#242) mqm válasza Kvelstadt (#241) üzenetére


mqm
senior tag

Egyetértek!

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#243) Šolaire válasza mqm (#242) üzenetére


Šolaire
veterán

Annyira nem csúnya azért :) lehet hogy megtetszik neked[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#244) mqm válasza Šolaire (#243) üzenetére


mqm
senior tag

DS-el csak azért nem játszok mert félek ,hogy nem bírnám idegekkel! :D
A 2 szvsz még rendben van kinézet terén.. Az 1 már az a bizonyos szint ami már kevés nekem. :|

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#245) Šolaire válasza mqm (#244) üzenetére


Šolaire
veterán

Szerintem messze jobb mint a 2. Rész. Persze kinek mi :) most a 3. Részt nyüstölöm. Anno én is el akartam adni egy hét után.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#246) vhunor válasza mqm (#244) üzenetére


vhunor
őstag

Megfelelően konfigolt dsfixszel az első rész szerintem szebb mint a második.

v450: nekem asszem 2, nem nagyon coopozok első végigjátszásnál. Túl könnyűvé teszi a bossok többségét (a sima mobokat meg pláne), és túl sok lelket ad amiből túl lehet szintezni magad. Én eddig mindegyik részben indítottam direkt coopos karaktert, miután egyszer felfedeztem magamtól a játékot - már amennyit elsőre segítség és wikik nélkül sikerült :).

[ Szerkesztve ]

(#247) mqm válasza vhunor (#246) üzenetére


mqm
senior tag

Skyrim-nél elég volt a Modolgatásból! :D

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#248) Lien


Lien
tag

Hali, nem tudja valaki, hogy ebben a részben van olyan gyűrű, mint az elsőben, hogy ha nagyon kevés az equipment load-od akkor gyorsabban gurulsz? Eddig csak a láthatatlanná tevő gurulásos gyűrűt találtam, de egyelőre ennyi. :S
Ma PvP-ztem haverral, én 32-es, ő 80-as szintű, de csak úgy tudtunk játszani, ha az optionban beállítottunk egy külön jelszót, így láttam az ő vörös sign-ját, alapból meg esélytelen volt. :D
Aki akar vegyen fel.: liennl

(#249) Lien


Lien
tag

Apropó, tudja valaki, hogy a 3-nak van-e steames mentése? Csak azért, mert a 2-nél majdnem a játék végénél jártam de Win7-ről Win8-ra való átállásnál törlődött a mentésem így nem kezdtem újra a játékot. Most Win10-nél nem áll fent ez a veszély, hogy oprendszert váltok, de még is jó lenne tudni.

(#250) szarvasbogár válasza Lien (#248) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

van olyan gyűrű boss lelkéből tudsz csinálni :)

lassan közeledek szerintem a vége felé már csak egy üres trón van meg persze még egy rakás rejtett dolog :D 13 boss van meg eddig.

átmentem piromantába elég hatásos.

következő kör katanás dex bild lesz :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.