Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) mad1 válasza Kvelstadt (#950) üzenetére


mad1
veterán

Habar nem plusz10,de+1 a hsz-edert. :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#952) Šolaire


Šolaire
veterán

Köszi a válaszokat. Nekem most egy 9-es raw astora straight sword van. Nagyon szeretem gyors jó pvp-re is.

“Praise The Sun” \[T]/

(#953) vorosmarti válasza Adam_Shepard (#946) üzenetére


vorosmarti
senior tag

PC-n tolom, de természetesen szoktam rendszeresen menteni. Ezt már az első részben megtanultam. Többször előfordult h mellényúltam a billentyűzeten, és leütöttem egy npc-t. A ds3-ban csak 1x volt ilyen 70 óra alatt, a Fire Keeper volt az áldozat, és emiatt Wolnir-ral két alkalommal kellett megküzdenem.

(#954) BOBAKILL válasza Šolaire (#947) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Chaos blade. :) fullra felhúzva.

[ Szerkesztve ]

(#955) Šolaire válasza BOBAKILL (#954) üzenetére


Šolaire
veterán

Az se rosz :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#956) BOBAKILL válasza Šolaire (#955) üzenetére


BOBAKILL
őstag

De nem ám. :) nagyon jól skálázódik a sebzése persze ha dexes emberkéd van. :D
Játék elején a pontiff swordot használtam, nagyon fasza kis komboja van. Dupla karddal szeretném még végigtolni, kicsit nehéznek tünik a használata. Most ng+-on vagyok, jó lesz még a chaos blade.

(#957) Šolaire válasza BOBAKILL (#956) üzenetére


Šolaire
veterán

Én első végigjátszáskor dexes karit csináltam plusz uchigatana fullra húzva. Megizzasztott rendesen a játék. Most faith-es karival tolom valamivel könnyebb a game.

“Praise The Sun” \[T]/

(#958) Kvelstadt válasza vorosmarti (#953) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A ps4 joy meg olyan hogy nincs a ravasz alatt semmi szal alap hogy mindenkitől messze megyek mert ha lerakom a joy-t egy pillanatra akkor megnyomódikba ravasz vagyis a heavy attack. Bb-be így csaptam egyszer arcon szegény doll-t.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#959) BOBAKILL válasza Šolaire (#957) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én ds2-ben toltam mágussal. Elején könyebb volt, de aztán egyre nehezebb volt ám. Nem könyebb mint közelharcos karival sztem.
Én is terveztem h ds3ban is megpróbálkozom mágussal. :)
Könyebb volt Gundyr az elején?

(#960) Šolaire válasza BOBAKILL (#959) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem faithes karival könnyebb volt még a champion gundyr is. Viszont oceiros elkent rendesen főleg ha behívtam valakit nagyon tápos lett :D aztán egyedül levertem kb a tizedik alkalommal :))

“Praise The Sun” \[T]/

(#961) Kvelstadt válasza Šolaire (#960) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Miből áll ez a faith-es karid ami így megkönnyíti a dolgod?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#962) Šolaire válasza Kvelstadt (#961) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem azt mondom hogy sokkal könnyebb írtam is hogy oceiros rendesen elvert csak dexessel nekem nehezebb volt mindkét gundyr.Astora straight sword könnyű támadása nagyon gyors bossokba bele tudok ütni 4,5-ször is utána elgurulok. Meg használom a csodákat is sunlight spear meg van egy hasonló csoda nem jut eszembe de erősebb meg területre hat. Csodák közül még használok gyógyítást meg teleportálást is. Így a karim olyan varázsló harcos hibrid féle lett. Nekem ez jobban bejön. Meg persze sokat tettem hp-ra meg staminára. Ha eljutok Anorba az ottani pvp arénába akarom próbára tenni magamat :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#963) Kvelstadt válasza Šolaire (#962) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valami ilyesmire gondoltam csak látni akartam hogy kb miből áll.
Nekem a katana előtt az a jeges kard vokt meg. Az a jeges lovag ellenfél dobta sz óriás tornyában alsó rézsen. Az is elég gyors fegyver volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#964) Šolaire válasza Kvelstadt (#963) üzenetére


Šolaire
veterán

Az se rosz. Alig várom már a dlc-t addig végig akarom tolni a játékot😃

“Praise The Sun” \[T]/

(#965) Šolaire válasza Kvelstadt (#963) üzenetére


Šolaire
veterán

Érdemes megnézni a srác videóit. Katanával tolja pajzs nélkül :)
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#966) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#958) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

+ BB - Alfred :D Logarius kerék bukta normalon:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#967) BOBAKILL válasza Šolaire (#965) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Chaos blade-hez én sem használok pajzsot. A pontiff kardhoz használtam még, de már leszoktam róla. :) Igaz Ds1-ben még nem merek pajzs nélkül kaszabolni. És lassan a parry is megy. De ds3-ban még nem nagyon próbálkoztam parryvel, bár egyszer sikerült egy black knight ellen. Meg ia lepődtem. :D

(#968) Šolaire válasza BOBAKILL (#967) üzenetére


Šolaire
veterán

Én nem tudnám pajzs nélkül végigjátszani szerintem. Parry-t ritkán használom inkább a hátbaszúrást preferálom az könnyebb :) mondjuk mikor valakit sikerül parryzni az nagyon jó érzés :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#969) Djuree válasza Šolaire (#968) üzenetére


Djuree
félisten

én pajzs nélkül fogom, a ds2-őt is pajzs nélkül toltam, nekem szarabbul ment ha a pajzshasználatra is figyelnem kellett. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#970) BOBAKILL válasza Šolaire (#968) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Bele lehet ám jönni könnyen. Pajzs helyett gurulni kell, ennyi. Bár azért néhol én is megszenvedek. Most ng+ban arra törekszem h minden bosst egyedül csináljak ki. Mert első végigjátszásra sajnos nem sikerült így.

(#971) Šolaire válasza Djuree (#969) üzenetére


Šolaire
veterán

Na majd kipróbálom csinálok egy katanás karit hozzá.
BOBAKILL: az első részt,miért nem pajzs nélkül tolod? Az nehezebb ilyen téren?

“Praise The Sun” \[T]/

(#972) BOBAKILL válasza Šolaire (#971) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem nehezebb, talán ng+ban majd kipróbálom pajzs nélkül. Az első részt még nem is vittem végig, adós vagyok vele magamnak. :)

(#973) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#972) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azvelső részt pótold. Legjobb rész!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#974) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#973) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tetszik nagyon, de nekem a 3.rész jobban bejön. Tudom, az első az etalon meg a demon souls. :D

(#975) Šolaire válasza BOBAKILL (#974) üzenetére


Šolaire
veterán

3. Részben sok apró utalás van az első részre. Lehet a nosztalgia miatt de jó érzés. Most másodjára játszom végig a 3. Részt és most kezd el igazán tetszeni. A 2. Résznek a dlc-i jöttek be a legjobban. A legjobb természetesen az első rész szerintem. Elviselném a 3. Rész grafikájával azért mondom ezt úgy hogy nem vagyok grafikab@zi :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#976) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#974) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja igen. A másik dolog hogy a 3.rész mindenhol az elsőre utal.
Míg te helyszíneket láttál én mindenhol utalást az első részre és ez sokat dobott a játék hangulatán.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#977) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#976) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Értem. Tervben van hogy végigtolom teljesen, nyilván úgy teljes az élmény. Az elsőben Blighttown-nál járok. Mocsok egy hely. :D Nem vagyok grafikabuzi én sem de azért hozzátesz az élményhez.
Csakhogy most a witcherrel nyomom ezerrel, nem tudom mikor maxolom ki, mert az a célom. Én meg a witcherrel vagyok úgy hogy olvastam az összes könyvet, ez rengeteget dob a játékélményen. Jön a DS3 dlc is úgyhogy addig be akarom fejezni. :D

[ Szerkesztve ]

(#978) Šolaire válasza BOBAKILL (#977) üzenetére


Šolaire
veterán

Nálam a Witcher az egyetlen játék aminek kedvéért félretettem a souls játékokat. Blighttown kedvenc helyem sok meglepetés van ott alaposan nézz szét.

“Praise The Sun” \[T]/

(#979) BOBAKILL válasza Šolaire (#978) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Detto. :D Mindkét játék zseniális a maga műfajában. Sőt, talán a legjobb.
Oké, körülnézek majd rendesen blighttownban. Azok a szúnyogok...áhh. :D

(#980) Šolaire


Šolaire
veterán

Akit érdekel a pvp itt egy kis ízelítő a dlc-ből. Nem spoileres szerintem.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#981) Adam_Shepard válasza Šolaire (#980) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

kicsit kiábrándultam abbol a kardból, hogy ez is csak egy 2handed L2 dark valami lesz:/

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#982) vorosmarti


vorosmarti
senior tag

Ha minden mimic chest-et kifosztottam, nem drop-ol garantáltan Symbol of Avarice-t? Tobb helyen olvastam h nem, és nekem se dobott, pedig sztem mindet végigjártam. Az első részben dobta :(

(#983) Kvelstadt válasza vorosmarti (#982) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem lehet hogy mégis ott maradt egy valahol?
Néha olyan jól el vannak rakva a ládák hogy csak akkor vettem észre mikor már dokadjára jártam ott.
Amúgy meg lesd meg wikin hogy minek kéne dobnia.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#984) vorosmarti válasza Kvelstadt (#983) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Köszönet... Sajnos 2x végignéztem őket. Az utolsó kéne h dobja, az nem mindenkinél ugyanaz. Olvastam h más is járt így, de nem akarom elhinni h ezt opcionálisan dobja. Annnyira alap-tárgy, sztem...

(#985) Kvelstadt válasza vorosmarti (#984) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tényleg hülye megoldás lenne ha random drop lenne.
Bár én sosem használtam de az előző részekben fixen megadta azt tudom.
Kell trophy-hoz vagy csak hasznàlni akarod?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#986) Adam_Shepard válasza vorosmarti (#984) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Annak idején nekem is volt ilyen! Sajnos nem dobja fixen, de ha a Yhormos harcnál bemész segíteni valakihez és ráírsz, akkor tuti lesz náluk vagy 2-3. Onnan tudsz kérni akár:D Nem trophy függő cucc amúgy.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#987) vorosmarti válasza Adam_Shepard (#986) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Használni akarom, mert ha elindulok NG+ -ba, akkor jó lenne a varászlós oldalt felfejleszteni, és egy keveset farmolni akarok előtte.

(#988) vorosmarti válasza Adam_Shepard (#986) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Na, már itt is megakadtam. Hogyan tudok kommunikalni azzal akivel eppen jatszok? Sokszor örültem volna már neki, de azt hittem h nem is lehet. Ezek szerint tévedtem...

Egyébként néztem wikin, és garantált drop-nak írja.

[ Szerkesztve ]

(#989) Adam_Shepard válasza vorosmarti (#988) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Farmra a boszi rapier + avarice az jó de a mimic fej csak bossokhoz amikor már éppen meghalni készül, mert valamiért a 3 ban sokkal jobban szedi le a hpdat. Ha PSen tolod akkor ott van ilyen hogy players met pl. Nem tudom, hogy steamen van e ilyesmi de általában a co op partner neve az a userneve is egyben.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#990) vorosmarti válasza Adam_Shepard (#989) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Köszönöm. Sztem steamen a karakter nevét látod... Láttam hogy nagyon eszi a hp-t, de mukodokepesnek latszik :) Köszi a segítséget.

(#991) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

a From Software Nintendo Switch Partner, if you know what i mean... :Y Amúgy valóban jöhetne az avatarom ,mert úgy néz ki mintha magamban beszélgetnék.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#992) Döglött Róka válasza Adam_Shepard (#991) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hogy csinálnak nekik is egy exkluzív atskinezett dst?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#993) mad1 válasza Adam_Shepard (#991) üzenetére


mad1
veterán

Valtoztasd meg addig :P
Amugy az egyeni arckepekben nem latom a keresed.

Ne szemetelj ! = Steam

(#994) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Tudom nem ez a ds2 topikja de itt van legalább élet és remélem kapok segítséget. Most fogtam a bele a 2. Részbe de picit elakadtam. A hianyos angol tudásom se segít plusz videókat en nem szoktam nezni ilyen játékokról. Szóval Rotten nevezetű bossal végeztem a környékén elvileg nincs tovább út. Viszont most kb nincs 1 járható utam se. 2 ajtó van ami nem nyílik első boss kornyèkèn arany páncélos lovag all előtte. Meg szintén olyan ajtó van az erdőben ami nem nyilik még. Esetleg ha ez alapján vki tudna adni nemi infót azt megköszönném.

(#995) Kvelstadt válasza Dinasti (#994) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Először is. Írj nyugodtan a ds2 topikba. El van mentve és ahogy látom hogy van új hsz megyek/megyünk.
Ez így hogy rotten van meg nem sokat segít mert oda eléggé a játék elején is le lehet menni.
Azt írd le a ds2 topikba hogy melyik helyszínek vannak meg és akkor tudunk segíteni hogy mere továbba hogyan.
Egyébként teljesen játszható angol tudás nélkül is szóval emiatt ne aggódj.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#996) Djuree válasza Dinasti (#994) üzenetére


Djuree
félisten

Menje osztan ugorja bele a kutba. ;)
Vagy ott volt a rotten? Nem emlekszek mar basszus.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#997) Kvelstadt válasza Djuree (#996) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ott volt. Szerintem majula-ban is érezni lehetett a szagát. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#998) vorosmarti válasza Adam_Shepard (#986) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nos, teljesen igazad volt. Utánajártam, elimináltam minden mimic-et, és nem dobta a Symbol of Avarice-t :(
Ezek szerint a wiki-k is hibásan írják h garantált drop az utolsó mimic-nél. Vagy bugos...

Másik kérdés: A season pass-ban benne van a most megjelenő DLC is? Nekem logikusan az következik a leírásokból, de egy indiegala bundle elbizonytalanított:

https://www.indiegala.com/store/product/dark-souls-iii-endless-bundle/374320

A fentiek szerint egy ilyen vásárlásnak semmi értelme nem lenne :D

(#999) vorosmarti válasza vorosmarti (#998) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Na jó, ez tárgytalan, benéztem :) A kapcsolódó tartalmakat véltem a csomag a részének.
Az kavart be, hogy bundle-nek neveznek egy alapjátékot...

[ Szerkesztve ]

(#1000) Adam_Shepard válasza mad1 (#993) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

konkrétan a második felülröl a listában.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.