Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ráketestem a colletors edition-ra és az ismert mellett dobott egy olyat hogy prestige edition.
Van abba is minden de az a szobor ami jár hozzá...
Volt egy kép amin a ds2-es szobor mellé volt rakva méretaránynak és én azt mondom atyaég mekkora szobor!
Amazon exclusive kiadás

És nem is volt még ár írva de az egy igazi coll edition!

[link]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#102) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#101) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen, és összesen 2000 db olyan szobor van a vilagon, ha jól emlékszem. Asszem 40 centi magas :D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#103) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#102) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt írják nem tudják mikor lesz újra készleten.
E tudom képzelni hogy az a 2000db el is ment már amazonról.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#104) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#103) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Engem jobban izgat hogy holnapra letolti az xbox:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#105) Djuree válasza Kvelstadt (#101) üzenetére


Djuree
félisten

elfogyott már mikor kitették, pedig 100k körül volt az ára...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#106) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#103) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ebayen van 160.000 és 320.000 között pár darab.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#107) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#106) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most láttam egyet 550£-ért.
A ps mem kerül annyiba.
Oké értem higy nagyon gyüjtői kiadás de ennyire én sose leszek gyűjtő.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#108) vhunor


vhunor
őstag

Fogja valaki innen még PC-n tolni?

(#109) mad1 válasza vhunor (#108) üzenetére


mad1
veterán

100% hogy igen,nekem nem jut uj konzolra raadasul van 1 jo pcm hozza.Legalabbis elfutkos majd rajta :))

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#110) peternac válasza mad1 (#109) üzenetére


peternac
tag

szintén PC :))
mostanában kaptam rá a DS1-re megint (pár éve a tutorial főellenségnél aszontam, hogy kapják be, ez teljesíthetetlen...)
amúgy casual vagyok...még (DS1-nél még néha kb. 20 percenként ordibálva megyek ki cigizni :DDD, hogy lenyugodjak)
remélem nem adom fel majd a harcot a DS3-mal

(#111) v450 válasza vhunor (#108) üzenetére


v450
tag

Igen, PC-re rendeltem elő.

(#112) Šolaire válasza vhunor (#108) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia pc-re előrendelve deluxe edition. Hátha összefutunk :DD

“Praise The Sun” \[T]/

(#113) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ha már itt járunk ps4-en lesz valaki innen?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#114) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Na csak hogy fájdítsam a szíveteket, ezért jó az xbox:D :

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#115) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#113) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ÉN tuti

Kellene az összefoglalóba majd egy névsor esetleg, nem? a lá GTA és társai.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#116) Döglött Róka válasza Döglött Róka (#114) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hopsz, szóval ezért.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#117) Djuree válasza Kvelstadt (#113) üzenetére


Djuree
félisten

én leszek ps4-en, de csak pár hét múlva, lemondtam a collectorsot, drága is meg még a 2-vel elvagyok vagy 50 órát biztos...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#118) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na én is csatlakozok, megrendeltem a játékot :C

Bencus88 vagyok ps4

[ Szerkesztve ]

(#119) Döglött Róka válasza Döglött Róka (#116) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Elso benyomasok:

- a focim zeneje idegesito:D
- a humanityn csavartak megint egyet
- az elso boss mar egyedibb mint az elozo ket reszben barmelyik :)
- az elejen becsaposan konnyu aztan jott egy ellen es ugy padlora kuldott hogy ihaj:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#120) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#115) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jaja kell a névsor meg mellé a platform.

Más. Megvan a ps és ugye ds3 holnaptól van azaz valamit csak kellett vennem hogy kopróbáljam a gépet szóval bloodburn.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#121) vhunor


vhunor
őstag

(#122) iamfabric


iamfabric
csendes tag

Én is csatlakoznék a ps4-es táborhoz.
ID:HUN_IamFabric

(#123) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Kvelstadt vagyok ps4-en.
Most vagyok is bajba mert holnaptól ds3 de nekem bejön ez a bloodburn is és nem akarom ezt sem félbehagyni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#124) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#123) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hogy tetszik a BB? Nekem az volt az első "Souls" játék és ez a pajzs nelkuli porgos akcio nagyon bejon.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#125) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

nekiestem én is ma du.(ps4) egyenlőre offline.

első benyomás : iszonyat hangulatos :)
nagyon pörgős jóval gyorsabb és inkább a reflexekre épít mint az előzőek.
érződik rajta ,hogy kicsit visszanyúltak a legelső részhez néha úgy éreztem mintha a demons souls felturbózott kiadásával játszanék ami szerintem nagyon jót tett neki!
bőven van benne bloodborne is ami főleg bizonyos helyszíneken az ellenfelek vérfröccsenésén a grafikán és természetesen a pörgösségén érezhető. féltem ,hogy túl pörgős lesz de szerencsére tökéletesen eltalálták a harcok ütemeit .

könnyen indult aztán szépen bedurvult ahogy kell. aki szeret inkább vetődni kitérni a támadások elől mintsem védekezni pajzsal az imádni fogja :)

ami egyenlőre furcsa az az ,hogy kovácsnál tunningolom a staffot(term. varázsló) és szinte minimálisat nő csak a varázsereje igaz még csak +4 és lehet ,hogy magasabb szinten jobbakat ugrik de egyenlőre csak attól erősödöm ha level-t fejlesztek. nem félek biztos jól kitalálták a rendszert de fura az előzőekhez képest.
a manna csík visszahozása nagyon örvendetes dolog szintén demons souls fíling:)

hogy valami negatívumot is mondjak néha szaggat rendesen :K és bizony érződik a 60 fps hiánya (az előző rész ehhez képest szó szerint folyt ps4-en)
de annyi baj legyen.

:R

(#126) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#124) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nagyon tetszik!
Eleinte fura volt nekem hogy nincs pajzs mert persze hogy használta ds-ekben de kezdem megszokni ami jól fog jönni ds3-ban is. Meg így végere tényleg megtanulok jobban mozogni.
Kezdem érteni a dolgok működését is de persze vannak még dolgok amiről lövésem nincs hogy mi lehet. De majd beletanulok.
A grafika az számomra egy csoda a 360-as ds2 után. Többször haltam meg amiatt hogy nézelődtem
Vahy megakadt valamin a szemem és befaráltak.
Az első boss nagyon jól nézett ki. A második boss meg megtanított hogy ebbe mennyire is lehet mozogni ha kell... :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#127) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#123) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Bloodborne!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#128) Djuree


Djuree
félisten

én biztos vmit nem jól csinálok de szinte soha nem használtam még pajzsot a ds2-ben pedig lassan a végén vagyok. :DDD a pursuernél kellett viszont nagyon.
inkább gurulgatok. a pajzs vhogy nem megy nekem, mindig betalálnak, rossz ütemben "pajzsolok". :)

toturi: ne kezdd el addig a 3-at amíg a bb végére nem érsz. én se kezdem, nekem még a ds2-ben sok van, ki akarom platinázni ha sikerül, még min. 50 óra benne van nekem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#129) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Na az elejen van egy oriasi szivatas ami egy jo farmba zavarhatja az embert, be is nyaltam:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#130) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#127) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja bocs! :)

Djuree
Na a pursuernél po t nem pajzsoltam mert egy csapással feltöri a védelmem. Meg úgy általában bossoknál nem az volt a jó módszer.
Inkább mezei ellenfeleknél.
Meg nem is az hogy játék szempontjából használtam hanrm szeretem a pajzsokat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#131) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, menüben hogy lehet visszamenni az előző képre? Egyszerűen semmi nem működik, sem escape, sem backspace se semmi. Végignyomkodtam már mindent de nem jöttem rá. Volt már ez a bug másnak is? Ha sikerült megoldani, akkor hogyan? Előre is köszi.

A játék az nem játék!

(#132) Djuree válasza Kvelstadt (#130) üzenetére


Djuree
félisten

mert nem sima védekezést kell nyomni, akkor leveszi a staminát, hanem a nagy támadást, és akkor parryzik, elüti a pajzzsal az ellen fegyverét, ezzel pár mp-re elkábul. pursuer meg se tudott csapni ezzel a módszerrel. sok boss ellen jó taktika ez, bár mondjuk én nem használom, ez a szép ebben a játékban, több módszerrel is sikeres lehet. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#133) vhunor válasza Lézerparaszt (#131) üzenetére


vhunor
őstag

Nem volt kedvem kísérletezni, úgyhogy egérrel jobb klikk és a felugró menüben back. Biztos van rá gomb, nézd meg a menüben :).

Döglött Róka: csak nem a vézna srácba futottál bele? :D

[ Szerkesztve ]

(#134) Adam_Shepard válasza vhunor (#133) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Aki a katanát dobja? A lépcsőnél?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#135) vhunor válasza Adam_Shepard (#134) üzenetére


vhunor
őstag

Gondolom. Én néhány próba után megértettem a célzást, és elindultam a másik irányba :D. Marha gyors a csávó és hosszú a bökője, majd visszamegyek ha nagy leszek és elnáspángolom.

Egyébként úgy másfél órát játszottam vele kora reggel, azt kell mondanom, hogy ennyi alapján a Demon's Souls, Dark Souls 1 és Bloodborne gyönyörű egyvelege.

[ Szerkesztve ]

(#136) Adam_Shepard válasza vhunor (#135) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Le kell lökni és kész :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#137) vhunor válasza Adam_Shepard (#136) üzenetére


vhunor
őstag

Nekem ez a mostani részben sem megy megbízhatóan (mármint a rúgás), fele időben sima suhintás lesz belőle. Rá fogom programozni valamelyik billentyűzetgombra asszem.

(#138) Ry0K3N válasza Adam_Shepard (#136) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Abba én is belefutottam reggel pedig a tengernyi vérfolt már előrevetítette mi várható. :DDD
Állítólag ha megölöd megidézhető az első bossnál.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#139) Kvelstadt válasza Djuree (#132) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja hogy ara a pajzsolásra gondolsz.
Nem is tudom 100%-ban beadni meg azt jobban szeretem mikor kinlódás árán de úgy meggtanulom a bossok ellen a kitérést hogy ott vagyok a közelében de nem fáj. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#140) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Srácok. Ennyit tudtam összehalászni az eddigi hsz-ekből meg aláírásokból.
Aki kíván benne lenni a listába az adja meg a további infót aztán szólunk modinak hogy tegye be.
Am jöhet vélemény hogy hogyan is kéne kinéznie. De részemről egy ilyen lista bőven megteszi.
Úgy gondoltam hogy csinálunk ilyen google táblázatot (nemtom mi a neve mert sose használtam csak ismerem) és azt linkeljük majd be s így könnyebb lesz a bővítés módosítás.

ph nick: platform: acc név:
vhunor Pc ?
mad1 Pc ?
peternac Pc ?
v450 Pc ?
Revan. Pc ?
Lézerparaszt Pc ?
toturi Ps4 kvelstadt
Da Shep Ps4 Adam_Shepard
Djuree Ps4 ?
Ripper03 Ps4 Bencus88
Iamfabric Ps4 HUN_IamFabric
szarvasbogár Ps4 ?
Ry0K3N ? ?
Döglött Róka Xo ?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141) vhunor válasza Kvelstadt (#140) üzenetére


vhunor
őstag

PC, steam: vhunor82.

(#142) Ry0K3N válasza Kvelstadt (#140) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Steam link

Az ölet jó. Aztán majd kialakul. Hát hova tűntek az X-esek? Mindenki pc vagy ps4 :))

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#143) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#140) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

csinálok egy ilyen google doksit és mindjart linkelem

Ide írjátok be magatokat, aztán menet közben formázom, majd.

[link]

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#144) Döglött Róka válasza vhunor (#133) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem nem, sokkal rosszabb a vezna srac megvolt. 20k soult kell farmolni hogy tovabbjuthass, nem erdemes szintezni a legelejen

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#145) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#143) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na akkor hajrá!
Én is elkezdtem csinálni de nagyon rég nem csináltam ilyet szal a tied már jobban néz ki. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#146) Šolaire


Šolaire
veterán

Elkezdtem idáig jobban bejön ez a szürkés komor világ mint a 2. Rész.
toturi:pc steam: Revan
Da Shep:köszi látom már benne vagyok :)

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#147) Kvelstadt válasza Šolaire (#146) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én most a bb-vel vagyok úgy hogy ugyan lemenőben van a nap a játékban de azért még süt és mégis igen komor hangulata van szerintem.

Da Shep.
Lista Linkje mehet is be kezdő hsz-be nem? Közben meg tudod majd még variálni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#148) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#147) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen. Csak írja fel magát mindenki :D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#149) Ry0K3N válasza Adam_Shepard (#148) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ööö Pc részlegen lehetne steam linket is mellékelni? Mert például ha csak "revan"-ra keresek rá csak 4346 oldalnyi találat van abból is csak 10 minimum magyar :D

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#150) Adam_Shepard válasza Ry0K3N (#149) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ha ez kell nektek, akkor kedves PCsek a Steam linket is illesszétek bele a táblázatba a könnyebb eligazodás miatt. Mindenki szerkesztheti.

megjegyzem, tök jogos a kérés.

Első HSZ-be

http://www.playstationtrophies.org/game/dark-souls-3/trophies/

DS3 trófea lista (ha már informatívak vagyunk)

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.