Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Šolaire válasza Ry0K3N (#546) üzenetére


Šolaire
veterán

Én dexes katanás harcossal megyek. Párszor megizzadtam vele a bossoknál főleg a legutolsó volt kemény rengeteget kellett bele ütni.

“Praise The Sun” \[T]/

(#552) Djuree válasza Šolaire (#551) üzenetére


Djuree
félisten

Hat a dex katana nem egy konnyu build. Nehez vele jol tolni, de ha belejossz jo tud lenni, mint a protoss a starcraftban. XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#553) Šolaire válasza Djuree (#552) üzenetére


Šolaire
veterán

Előtte a nagy kardokat preferáltam. Direkt nehezítettem magamnak ;] de így is hamar vége lett sajnos. Lassan megyek new game plusba. Egyébként nagyon tetszik ez a kari: Uchigatana plus 10 raw,grass cress shiel,firelink armour :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#554) pruzsi


pruzsi
őstag

Hali!
Anor londo-t merre találom? :))

(#555) vorosmarti válasza pruzsi (#554) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Sry, ez nem ide akart jönni :)

[ Szerkesztve ]

(#556) pruzsi válasza vorosmarti (#555) üzenetére


pruzsi
őstag

Közbe meg megvan levágtak a két tesót is merre tovább?

(#557) Šolaire válasza pruzsi (#556) üzenetére


Šolaire
veterán

Firelink Shrine

“Praise The Sun” \[T]/

(#558) pruzsi válasza Šolaire (#557) üzenetére


pruzsi
őstag

Kész! Végre végig is vittem azért valami jó kis videót vártam volna a végére

(#559) Šolaire válasza pruzsi (#558) üzenetére


Šolaire
veterán

Kiln of the First Flame is megvolt? Az első rész végén még annyi se volt de nekem épp az tetszett benne a legjobban mert hiába a jó befejezést választottam a karakterem na inkább nem írom le nem spoilerezek :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#560) Mans20 válasza Šolaire (#559) üzenetére


Mans20
addikt

Ebbe a harmadik részbe vaak átvezető videók?merrt azok sokat hzzáadnának a játékhoz.

(#561) Šolaire válasza Mans20 (#560) üzenetére


Šolaire
veterán

Nagyon kevés,csak a bossok előtt.

“Praise The Sun” \[T]/

(#562) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!
PS4-en van olyan gombkombináció-gomb amivel összetudnám hasonlítani a bolti fegyvereket, ruhákat amit megszeretnék venni, a saját felszerelésemmel?

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#563) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Nagyon kezdő vagyok Dark Souls játékokkal és ugy vágtam neki,hogy semmi videó mindent 1-edül.
Igazából jól is haladok,de azért olyan pontra érkeztem,hogy némi infó jól jönne. Kezdetnek az lenne a kérdésem,hogy tegnap megtaláltam a GreatSwordöt és kinézetre nagyon pofás darab. Ezzel végigtolhatom a játékot? Érdemes már majd +10 re feltolni,mert félek hogy ráverem az alapanyagokat és nem is ő lesz az igazi :) Alapanyagokkal menyire kell spórolni? (fegyverfejlesztés) Előre is köszönöm a választ.

Ja és még annyi,hogy a bossokból eső kristályokat érdemes megtartani? Mert azokból is lehet vmi fegyvert csinálni elvileg?

[ Szerkesztve ]

(#564) mad1 válasza Dinasti (#563) üzenetére


mad1
veterán

Titanite shard meg large titanite shard lesz boven a jatekban.Titanite slabbol ami 9 rol 10 re megy az kicsit szegenyes.de a vege fele lesz par db.Greatsword az nem rossz mert nagy a range is,de igy elsonek valami gyorsabbat ajanlok,rapiert vagy esetleg battle axeot.Irithyll rapier,de ahoz twinkling titanite kell azt is kesobb lehet farmolni Archdragon peakben,es az sajna 5 ig megy max.De egyebkent mindennel vegig lehet tolni a jatekot csak ugyesseg kerdese.Elnyomhatod a bosstol esett kristalyokat is,de van ami jo pl Yorm fele great machete.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#565) Dinasti válasza mad1 (#564) üzenetére


Dinasti
senior tag

:R
A covenantokkal mi a helyzet? Lehetek többen is? Vagy van amibe nem kell belépni vagy amibe pont fontos benne lenni?

[ Szerkesztve ]

(#566) batai15


batai15
félisten

ha már shardok, hol érdemes farmolni őket?

(#567) frame>24 válasza herrkoser (#534) üzenetére


frame>24
addikt

Joh.
Van kontroller. K* szokatlan volt, de a spec. mozgásokat ezzel lehet kivitelezni.
Aztán most lvl 26 lettem a sorcererrel, Undead Settlement-nél, (3. bonfire), az első 2 dagi boszi után.

Amolyan battle mage irányba mentem el, mert a mana eleinte nagyon kevés, és enyhén szólva lassan haladós csak spellekkel.

Csomó fegyó lett, ezekből a szúrogatós rapier jött be eddig, most +3-as.
Közben utánanéztem, hogy másoknál is ez a menő, állítólag megy PvP-ben az "R1"spam estoc-kal, (gondolom sima alap attack nyomkodás)
Hát igen, gyors mint az állat, jók a stance kombók.

Leböktem a Vordt-al szembeni nőt(mert azt írták elé a padlóra, hogy "hazug" ;] ), aki a zászlót adja, erre jött is a Dancer... hát azt hagyom későbbre. (amúgy vordt nagyon könnyű volt)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#568) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Vordt’s Great Hammer vagy Pontiff’s Left Eye ?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#569) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ha a napokban veszem meg a season passt PS4-en, akkor megkapom még a sárga témákat ? vagy az csak előrendelői cucc volt?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#570) Ry0K3N válasza batai15 (#566) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Az adott terület úgyis szórni fogja őket ha oda érsz úgyhogy ott kell az item find. Meg majd később meg tudod venni mindegyiket shrine maidentől.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#571) Ry0K3N válasza Adam_Shepard (#568) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

A hammer szerintem szutyok a gyűrűt meg sosem használtam így szerintem teljesen mindegy melyik megy a gyűjteménybe.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#572) Adam_Shepard válasza Ry0K3N (#571) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mondjuk elolvasva elegge bloodborne feeling ez a gyuru. Inkabb oda huz a szivem :D a bunkohoz meg kellhet egy rakat str, mi?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#573) Ry0K3N válasza Adam_Shepard (#572) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ja, én kipróbáltam stg buildes karival de eléggé meh...

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#574) Adam_Shepard válasza Ry0K3N (#573) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Olyat meg nem lehet, hogy mind a 2 cuccot megadja, mi?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#575) Ry0K3N válasza Adam_Shepard (#574) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

NG+

A legtöbb cuccot amúgy sem lehet megszerezni 1 végigjátszás alatt.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#576) Djuree


Djuree
félisten

megjött az emagról a collectorsom, ezek a f@szok nem ráragasztottak a dobozra minden szart, be se csomagolták. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#577) Šolaire válasza Djuree (#576) üzenetére


Šolaire
veterán

Fotót raksz be? Küld vissza.

“Praise The Sun” \[T]/

(#578) Djuree válasza Šolaire (#577) üzenetére


Djuree
félisten

hazaérek rakok fotót.
megpróbálom leszedni ügyesen a matricákat valahogy. nem akarom visszaküldeni, nincs belőle több nekik. de ha kérnek visszajelzést megírom azért h ez így nem pálya annyira.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#579) Šolaire válasza Djuree (#578) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi kíváncsi vagyok. Anno én is imádtam az ilyen kiadásokat sajnos meg kellett válnom tőlük.

“Praise The Sun” \[T]/

(#580) Djuree válasza Šolaire (#579) üzenetére


Djuree
félisten

régen nekem is volt több is, de én is eladtam őket. erre nem sajnáltam egyedül, igaz még csak a 2-vel játszok, majdnem 300 órám van már benne. na mondom akkor ebből beszerzem a gyűjtőit.
sikerült leszednem a ragasztókat elég szépen, egy pici fél cm* fél cm-es helyen szedte csak le a mintát, szerencsére pont a szélén, ott nem feltűnő...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#581) Šolaire


Šolaire
veterán

Lehet fps-be is nyomni:
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#582) mad1 válasza Šolaire (#581) üzenetére


mad1
veterán

Nem hinnem hogy jol belathato lenne :)) ...Te kiproballtad?

Ne szemetelj ! = Steam

(#583) batai15 válasza Šolaire (#581) üzenetére


batai15
félisten

én kifogom próbálni egy ujrajátszáskor..

(#584) Šolaire válasza mad1 (#582) üzenetére


Šolaire
veterán

Instant hányás :D ki fogom próbálni.

“Praise The Sun” \[T]/

(#585) herrkoser válasza frame>24 (#567) üzenetére


herrkoser
tag

Estoc bestoc, mondják sokan a pvp-sek közül. Fő fegyónak nem szeretem, egy ügyesebb játékos szinte azonnal parryzni tudja. De sok olyat látok, hogy offhandbe kapják elő az Estocot amolyan befejező fegyverként.

(#586) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Mennyire iszonyatosan szép ez a játék :Y

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#587) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Öcsémnek laptopon valami eszméletlen módon akad, ilyen 20fps környékén van, néha brutális frame drop-ot produkál a program, ha próbál summon-álni akkor pedig jön a hiba, hogy a "dark souls 3 frame rate unsuitable for online play".
Erre létezik valami megoldás?
Elvégre érdekes, mert nem egy darab krumplin akarja futtatni: Asus K501LX, 8gb ram, GTX950M, egyedül talán a proci ami 'gyenge' i3 5010U (két mag, 2,1 Ghz). Létezik, hogy a proci ennyire durván visszafogja az egészet?
Előre is köszi!

Do you see the white shadow?

(#588) Dinasti válasza Frod (#587) üzenetére


Dinasti
senior tag

Nekem Asus I7 4700hq 2,4 proci 8 giga ram és gtx 850m 4gigás kátya van benne 1080p 40-50 fps közepes/minimum grafon simán megy. 1360szor akárhányban :) közepes /magas/ultrán stabil 30 fps.
Bár én ps4 en tolom komolyan. Pc-n kb csak meglestem birja e a gépem.

(#589) thomasfinal


thomasfinal
csendes tag

Hali!

Megvenném PC-re a játékot, viszont azt olvastam, hogy manapság rengeteg embert bannolnak mert belép hozzájuk egy hacker és ettől a vétlen játékosok statja is irreális számokat fog mutatni ezért a szerver flaget rak a vétlen játékosra, és bannolhatnak ami miatt mindent elölről kell kezdeni új karakterrel.

Ennek mennyi a valós esélye? Ugyanis PS4-re a 30fps miatt és a ps plus miatt nem venném meg, de ha a PC verzió ilyen necces, akor kénytelen leszek konzolra beszerezni majd..

(#590) Šolaire válasza thomasfinal (#589) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem kell tőlük átvenni itemet mert állítólag a módosított tárgy okoza a gondot. Frod: néha nekem is droppol szerintem optimalizációval lehet gond. Megoldás: grafikát butítsa. 4 mag szerintem kell játékra a vga-t megfogja az a proci.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#591) Frod válasza Šolaire (#590) üzenetére


Frod
addikt

valami 1300-valahányas felbontásban játssza, mindent csutkára low-ra levéve. elég szomorú akkor ha tényleg az a gond, hogy a proci legfogja az egészet :(

Do you see the white shadow?

(#592) Šolaire válasza Frod (#591) üzenetére


Šolaire
veterán

Core i5-2500 a mimimum proci igénye szerintem ott lesz a bibi :(

“Praise The Sun” \[T]/

(#593) Ry0K3N válasza thomasfinal (#589) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

0.001% kb

sokszor játszom coopban de egy ilyen emberrel nem találkoztam még

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#594) Dinasti


Dinasti
senior tag

Kérnék 1 kis segítséget. Èletem első ds játéka a 3. Bloodborne ban szerzett ismereteimmel elég gyorsan eljutottam a játék közepéig kb 5 boss van letudva különösebb gond nélkül. Itt viszont 1szerűen nem találok olyan fegyvert ami passzolna hozzám. Strenges vonalat erőltetném de 1szerűen most valami nem stimmel a karimmal. Annyit kérnék mondjatok már pár fegyót mivel kisérletezzek ki mivel tolta ki a játékot. Pvp 1enlőre nem érdekel. Előre is köszönöm.

(#595) vhunor válasza Dinasti (#594) üzenetére


vhunor
őstag

Great Club, Heavy Long/Dark Sword, Butcher's Knife, Spiked Mace. Strength felé hajló quality (str-dex) fegyók is jók lehetnek (pl. halberdek) - nem tudom, merre jársz, milyen boss fegyvereket tudsz már beváltani.

(#596) herrkoser válasza Dinasti (#594) üzenetére


herrkoser
tag

Játék első harmadában Crucifixion Woodsban van egy Butcher's Knife nevű fegyo, azonnal A skálázása van STR-re. Az egy egészen korrekt kis fegyver elsőre. Farron Keepben található a jó öreg klasszikus Greatsword, az is mókás fegyver. Highwall of Lothricnél, rögtön a játék elején ahol köpköd a sárkány, ott hever a földön a Claymore, az sem rossz fegyo. Ahogy kollega említette, lehet próbálkozni pl. Dark Sworddel is, de szvsz az egy kimondottan quality fegyver. Refined gemmel B-B skálázást kap STR-re és DEX-re is. Farron Keep fele haladva rögtön az oda vezető létra előtt van 2 npc, a nagy kétkezes bunkóval, meg az Exiled Greatsworddel. Én az Exiled Greatswordot nagyon szeretem, heavy gemmel str-re gyúrva is nagyon jó fegyo, kb 1%-kal marad el a sharp gem + dex buildes sebzéstől.

Mit értesz az alatt egyébként, hogy valami baj van a kariddal? Ha tudnál konkrétabb infot adni (pl statok, milyen fegyvert használsz stb.) akkor biztos tudunk segíteni.

(#597) vhunor válasza herrkoser (#596) üzenetére


vhunor
őstag

Óóóó, az Exiled Greatsword csodálatos dolog. Spin to win! :)

A Dark Sword heavy gemmel nagyon jól skálázódik erőre, bőven lehet ide sorolni.

(#598) Dinasti


Dinasti
senior tag

Köszönöm a tippeket. Bucher késével megpróválkozom. Szimpi elsőre☺

(#599) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Lesznek ebben a játékban értelmes axe-ok? Eddig szinte csak kardokat kaptam. Van egy greataxe de azt nem szeretem. Meg tudnék kovácsolni egy demon ax-ot de ahhoz meg faith vagy int kell az meg nekem nem lesz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#600) vhunor válasza Kvelstadt (#599) üzenetére


vhunor
őstag

Black Knight Greataxe quality buildben mindent elken, a legmagasabb fizikai AR a játékban, egész jó mozgásokkal. A Dragonslayer Greataxenál a moveset és a hatósugár kicsit meh, de a villámcsapása mindenért kárpótol :). Valamint érdemes ránézned a great machetékre is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.