- Geller72: Az MS Seed szervert üzemeltet a gépeden és lehet hogy nem is tudsz róla?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Meggyi001: Szekszárdi pumpa pálya
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- bitpork: Meglátjuk mit hoz a jövő
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:03 Téma összefoglaló
Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook
Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó
Új hozzászólás Aktív témák
-
szebe
addikt
-
edgR
őstag
Azt hiszem, nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy Magyarországon - ami a CS-t illeti - nincs igény (de játékosállomány sem) egy ilyen jellegű rendezvényre.
A profi szervezés és szponzoráció ellenére a teljes érdektelenség mellett zajlott a döntő. Pár száz néző a streamen, ugyanennyi a helyszínen. Egy mix nyer, akik végigfunolják az eseményt. Nyíltan vállalva egylanos csapat, akinek nincs ellenfele. Rendkívül őszinte öröm és "férfias" ölelések a meccsek végén, ellenfelek provokálása ingame, kín. Felmarkolják a főnyereményt, majd angolosan távoznak. Szerintem még a kupát is szétverték ötfelé még a parkolóban; esetleg Flesh* (khm) vitte haza, aki - mint tudjuk - a mezőnyben messze a legszarabb 11/17-es mutatójával is még mindig, toronymagasan hazánk legjobb játékosa.
A teljes Twitch közvetítés megnézése után a "kínos" kifejezés nem biztos, hogy elég ahhoz, hogy szemléltetni tudjam az érzéseimet. Mi sem bizonyítja jobban a hangulatot, mint amikor a kényszerpihenő után Res1st felkérte a közönséget egy kis buzdításra. Bezzeg a ládanyitásnál már ment a disznóvágós visítozás... Érthető, hogy jó beszélőkével megáldott emberekre bízták a tombolasorsolást. Másrészt viszont nem túl szerencsés választás azt olyan emberekre bízni, akik - tovább fokozva az addig is magas szintű érdeklődést - még bele is böfögik a mikrofonba, hogy a büdös életben nem indították még el a játékot, és/vagy leszarnák a nyereményt. Beszédes még, hogy minden késhez 4-5 tombolát kellett húzni, mire jelentkeztek érte.
... és ez volt az idei év legnagyobb CSGO eseménye itthon. Nem lehet csodálkozni azon, hogy a minőségi rendezvények (GPL->GPS, BECUP) megszűntek létezni; szponzori és rendezői oldalról abszolút érthető. Aki lanozni akar, az mehet vissza A Csarnokba továbbra is, lassan már havonta, mennyiség>minőség alapon. Szégyen.
-
gtamate2
veterán
-
vzsryl
nagyúr
-
edgR
őstag
Ezt miből gondolod, vagy milyen logika alapján jutottál erre a következtetésre?
Anélkül, hogy bárkit minősítenék és hozzáteszem, hogy csak a statokat látom/ismerem: ha neten egy sokkal nagyobb mintán nagyobb valakinek a K/D-je, mint LAN-on egy sokkal kisebb mintán, akkor LANplayer az illető?
Továbbá ha netes mixeken GE-k vannak alázva, akkor azt hinné az ember, hogy egy 8 csapat/csoport rendszerben, ahol az első 4 jut tovább, kötelező a kijutás. Menstruáció, döglődik a szomszéd tehene, idegességre fájdalomcsillapító (WTF?) ide, vagy egyéb kifogás oda. -
adise
őstag
-
Redneck
nagyúr
Utoljára évekkel ezelőtt egy komolytaLAN ICL-en. Nagy csúszás után 2 meccsen is mögöttünk pofáztak, telót nyomogattak, az enemy mögött szintén. Ráadásként beszéltek is a játékosokkal. Admin sehol, nyalóka.
Harmadik meccsen belendültünk, majd a győzelem előtt kicsivel véletlenül kilépett egy srác tőlük. Ment a pöcsölés, nem tudták az állást visszarakni, a második oldalt újranyomtuk, hát gg volt. Oda.
Másnap nem is mentünk, nem volt értelme. Akkora fejetlenség volt amúgy is...Nem volt egy GPS/GPL, inkább DXEC szint. Vagy az se. Mert ott legalább nem volt olyan zaj hogy üvöltve sem hallottunk semmit.
-
Redneck
nagyúr
Hányszor voltam már "ha úgy lett volna" helyzetben lanon... Sajna ez ilyen. Erre mondják hogy az első első, a második semmi. Ettől függetlenül sajnálom hogy így alakult, de ez a játék nem fragre/statra megy, hanem körre.
Hiába megy a carry ha a többiek elbasszák és nincs rendes csapatmunka.
Ettől függetlenül GL & HF minden ph!-s arcnak!
-
szebe
addikt
-
oliwwer
aktív tag
-
sensejke
aktív tag
-
gtamate2
veterán
-
ragie
csendes tag
-
ragie
csendes tag
-
had423
aktív tag
-
adise
őstag
-
csurenzoo
aktív tag
-
olle
senior tag
MM en úgy a csalóval nincs is baj. Tudom hogy meglő tenni ellene nemsok mindent tudok. A laggerek annál idegesítőbbek. Én nem tudok magamnak 60 ms nél többet generálni. Ritkán 120+ volt de akkor játszhatatlan volt. Erre jön a cyka és 136ms el osztja az észt. Nem ott halok ahol voltam. Vicc.
-
olle
senior tag
-
GabN73
addikt
-
vzsryl
nagyúr
-
kuLi_
tag
-
GabN73
addikt
Őszintén bennem T oldalon összedőlt egy kisebb világ....

"Na srácok, akkor 3 ember megy középre, tartsátok le, kicsit kivárunk, aztán 1 ember megy mainből, 1 meg squekyből, 3 ember meg betolja közepet, dobom a smoket, 35-kor indulunk. Érthető volt?
-Igen"35-kor Xero már garázst kitolta, egy t sem volt miden, mindenki állt mainben....

Szerencsétek, hogy nagyon de nagyon másnapos voltam (még vagyok mindig) és az agyf*sz hiába hatolt be az agyamba....

-
Xero
nagyúr
-
szebe
addikt
-
lemusz
addikt
-
Fr3eWar
őstag
-
b0rZ
aktív tag
-
Xero
nagyúr
-
Ochocinco46
aktív tag
-
langward
tag
-
bager13
senior tag
-
CraBByzzz
aktív tag
Jaaj nekem is a kedvencem a killhouse volt :'D Olyan pici volt mindenki a falat túrta... Egyszer havernál 1v1eztünk kh-n. Első kill után kiakasztottam kb. a játékot, mert mindig tudtam h hol spawnol. Egyszer jobb egyszer bal. Aztán elkezdett sírni h ott csalok (2méterre ültem tőle) meg hogy laggol 250fix helyett 240. Én 80fpsel lövöldöztem, bár csipánál nem volt annyira fontos...
-
Vanir
veterán
-
Vanir
veterán
Minden "nagy" magyar promod szerverről permabanned voltam, pedig szinte egyáltalán nem jártam pubolni.
Amikor mégis, akkor haverokkal felmentünk, szétlőttük a szervert aztán már láttuk is, ahogy a nyomorultak lépnek be az rcontoolba (mer' há a /rcon banclient parancshoz fel kell telepíteni egy programot) és küldik az áldást. 
Egyszer meg modolatlan HC szerveren elkezdtem wallbangelni a legalapabb spotot (Strike vakablak), és egy körrel később már szintén jött a permaban.
-
CraBByzzz
aktív tag
Jah ismerős... De ha jól emlékszem legalább akkor nem volt voicechat (?). Régen használtam promodon pár fegyót amit nem komáztak (pl mac10 silencer vagy mi meg m4 silencerrel) de persze ezek úgy pörögtek szarba lőttem őket... (persze ak-val is)
Ez az inventorys bug már idegesít... Nem játszhatok a most szerzett késemmel
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Andor22
aktív tag
-
ReFleXx
addikt
-
#97716736
törölt tag
-
Skinny26
aktív tag
-
Lackki
őstag
Sherlock Holmes te vagy az?

Túl liheged ezt a csaló témát szerintem bitu79. Tipikusan az a típusú ember vagy aki nem hibázhat és mindig neked van igazad.

Attól hogy tecső-re raksz ki majd videókat, attól nem fog változni semmi.
Esetleg vmi megerősítésre vársz? Nem értem.Remélem egy videómmal se fogsz találkozni overwatchon...
-
IMIIKE1998
őstag
-
szebe
addikt
-
wannnabeees
aktív tag
-
bbdzyx
senior tag
+1 Egy szar az egész, én is csak kényszerből vagyok hajlandó futtatni.
(#45846) Bitu79 Használtad egyáltalán valaha a Wire-t? Azt értsd meg, hogy a screenshot mentés funkción kívül (legtöbbször persze ez is szar, mert csak egy fekete képet ment el) ugyanúgy működik, mint a Valve saját rendszere a VAC: a külső programokat figyeli, nincs-e valami gyanús process. Pluszban a GO-ban ott van még ugye az Overwatch rendszer. Ezzel a szisztémával max. az ESEA kliense veszi fel a versenyt.
-
Kiratheonly
tag
Nagyjából nekem is hasonló statjaim vannak a meccsek alatt, ezzel nincs gáz. De ez a TK, ez nagyon kiborított. A pofátlanság netovábbja. Szóval reméltem nem ennyire siralmas a helyzet és van még esély a túlélésre. Egy-egy ilyen versengő során, ha normálisokkal vagy, akkor jó csapatok is összejöhetnek. Mikortól nem számítasz alacsony rangúnak?

Üdv.
-
perecKING
senior tag
-
CraBByzzz
aktív tag
-
expander
senior tag
-
gtamate2
veterán
-
mepet
addikt
Akik a tesztet végezték, csak Linux-os benchmarkokkal foglalkoznak, felesleges ilyet tanácsolni nekik.
Sokkal kevesebb FPS-t hoz linuxon, mint win-en.
Mellesleg szerintem így is nagyon érdekes az eredmény, én pl. első ránézésre is megmondtam róla, hogy a videokarimhoz tartozó érték kevesebb, mint a fele, mint windows-on lenne. -
GabN73
addikt
-
_-ORANGE-_
senior tag
-
Mclovin
senior tag
-
Vanir
veterán
-
CraBByzzz
aktív tag
-
Vanir
veterán
-
szebe
addikt
-
lemusz
addikt
-
#97716736
törölt tag
-
wannnabeees
aktív tag
A videó jól megszerkesztett viszont én ezekre a pisztoly találatokra nem lennék büszke. A 2. szép, de az elsőnél és a harmadiknál egyszerűen csak bemakkoltad hogy beadta.
Fingod nem volt már a glock szórásáról hisz úgy nyomtad a gombot mint az állat.Lassabban pötyögve sokkal értelmesebb lőni. Akkor oda is megy a golyó ahova célzol.
-
szebe
addikt
-
perecKING
senior tag
most sem a szuper video keszites volt a cel, de legkozelebb igenyesebbre veszem.
pl az a videom ahol az a sok rajzfilm alafestes van ott a kissfiam lotte be a youtubeot a hatterben...rajtam meg nem volt a fules csak osszedobaltam par jelenetet.
szoval ezeket csak gyorsan rogzitem utolag 
csupan az aszt es azt a masik kort akartam megosztani

hatha kapok par jo tanacsot hogy kicsit jobb legyek...vagy valakinek kedve tamad legkozeleb invelni![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
de latom addig oltas lesz sokaktol mig nem leszek "igazi global" vagy mig nem mondom azt h "kijatszottam a CS:GO-t

-
_-ORANGE-_
senior tag
-
szebe
addikt
-
marcusa
addikt
-
Coccolino_O
őstag
Gyorsan lőtt?! Ez komolyan érv egy fps játékban? Az AK nem lő gyorsan?
Hangtalan? Tiltsuk be az usp-t is akkor! Nem kell hozzá spray control? Ahhoz képest engem számtalanszor lelőttek úgy, hogy tunkoltam vele, és nem tudtam lelőni mind a 100 hp-t az ellenfélről. Nevetséges, amit ezek leművelnek minden frissítésnél.A linked tök jó, de akkor sem támasztja alá, hogy szét kell b@szni a tompítós m4-et.
-
Coccolino_O
őstag
-
vzsryl
nagyúr
Szerintem meg rettentően gyenge az ak-hoz képest, szóval inkább tunningolni kellett volna, nem rontani rajta. CT-ben néha nagyon kellemetlenül érzem magam, mert tudom, hogy az ak-s ellen face2face-ben csak akkor van esélyem, ha a T sokkal bénább nálam. Ha valaki tud lőni ak-val, akkor az az OP fegyverek között az igazi OP.
-
Arkennys
addikt
-
lemusz
addikt
-
IMIIKE1998
őstag
-
Micsurin
nagyúr
-
Coccolino_O
őstag
-
Coccolino_O
őstag
Sas-t buktam pár napja a sok értelmi fogyatékos miatt. Ebben nem is a rang bukása a bosszantó számomra, hanem az oka. Igen, valószínűleg csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy ilyenekkel kell játszanom. Ha nem lecsalnak, akkor kirúgnak, ha nem rúgnak ki, akkor meg azt sem tudják a társaim, merre vannak arccal előre.
Azt hittem, hogy este a 15 éves gyerekek már alszanak, de ma ezt is sikerült megcáfolni. ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
CraBByzzz
aktív tag
-
szebe
addikt
-
dugo_
veterán
-
CraBByzzz
aktív tag
-
DrTechnoid
őstag
-
salytmasztor
aktív tag
-
Scrake^;DD
aktív tag
-
Scrake^;DD
aktív tag
-
Vanir
veterán
-
Vanir
veterán
-
htc07
addikt
-
htc07
addikt
te már párszor letörölted ezt a játékot, úgy emlékszem
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
ledobott, nagy dolog. főleg, ha lecsalták.
-
maathe
senior tag
-
maathe
senior tag
-
Vanir
veterán
-
gtamate2
veterán
-
GergőBp
tag
-
kiszi07
senior tag
-
Coccolino_O
őstag
Hogy lehet egy ilyen embert védeni? Szégyent hoz a magyar cs:go közösségre. Az a baj, hogy nem tud felmutatni semmit, de legalább hiányzik belőle az alázat meg a minimális tisztelet a másik iránt. Kodiak-ot hányszor hallottad így beszélni? Ő letett valamit az asztalra, és ennek ellenére sem lett pökhendi és nagyképű. Eltűnhetne már a süllyesztőbe az a gyökér, a többi "highskill" társával egyetemben.
-
Coccolino_O
őstag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Tudástár Counter-Strike: Global Offensive
- Apple MacBook
- Milyen monitort vegyek?
- Yettel topik
- ASUS ROG Ally
- Samsung Galaxy A37 – régi ismerős új formában
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- EU: senki ne használjon Huawei és ZTE hálózati berendezéseket!
- Mikrotik routerek
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- További aktív témák...
- Apple iPhone 14 Pro 128gb - Jó állapot, akku 100%, tokkal és fóliával, akár beszámítással
- Samsung Galaxy S26 Ultra 12/256gb Cobalt Violet - Új, bontatlan, garanciális, akár beszámítással
- Apple iPhone 16 128gb - Makulátlan, akku 100%, garanciális, tokkal, akár beszámításal
- 4 FAJTA (Május) DELL Latitude Laptop Tartós-Golyóálló-AKÁR SULIBA 7320 7430 7440 5320 5420 5430
- NEW! Bontatlan Lenovo Thinkpad T14 G6 Tartós Üzleti Laptop 14" -40% Ultra 7 255U 16/512 FHD+ Magyar!
- Sony Ps5 konzol slim
- DDR3 és DDR3L Laptop so-DIMM RAM több fajta OEM márkák
- iKing.Hu - Apple MacBook Pro 16 M1 Pro (2021) 32GB/512GB szép állapot 91% akku 111 ciklus
- Samsung Galaxy S25 Edge 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
(rossz a link)









Pedig tyénleg jó lenne valamit már készíteni
LendvaiFeri1