Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) parandroid válasza SQX_Barto (#6297) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam nincs ilyen gond.

Viszont tegnap egy hét után végre volt időm lőni kicist, első indításnál felcsatlakoztam a szerverre, és olyan keményre fagyott az egész rendszer, hogy csak a reset segített. Viszont azóta működik egyszerre az előlapi hangkivezetésem és a hangkártyába dugott hangfalam - eddig a hangfal a hátsó kivezetésből csak akkor volt hajlandó szólni, ha kihúztam az előlapi panelből a fülest. Nem igazán értem az összefüggést a fagyás, és ennek a problémának a megoldása között, de most így jó mindne. :DDD

Ja, és nem mellesleg sikerült tegnap összehoznom egy hármas multikillt, bedobtam egy gránátot A hosszún a két ajtó közé. ;] :DDD :C

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6302) Genius007 válasza parandroid (#6301) üzenetére


Genius007
őstag

Őőőő fagyás?

Olyan fagyás volt, hogy felléptél a szerverre, és amikor Entert kellene nyomni, hogy Team-et válassz, az előtt fagyott be, igaz? Megse moccant ... ?
Csak mert nekem is volt ilyen, OBi-s szerveren, meg VeryGames-esen is (mostanába).
Más szerverre meg simán feltudtam menni .... nem értem ....
... a durva az, hogy éjjel kipróbáltam ismét, és akkor meg jó volt. :U

Ui.: Hármas MultiKill az szép lehetett, remélem printelted! :DDD Később jó visszanézegetni ilyet ... ^.^

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6303) parandroid válasza Genius007 (#6302) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pontosan. Illetve közvetlenül team-választás után, ahogy nyomtam egy ok-t, és bedob spactatorbe. Akkor megnyugszom, hogy nem nálam van a hiba. Már csak azért is, mert ma is eljátszotta egyszer, ma ráadásul pont team-választás közben. Egyébként BB2-n csinálta.

Ehh, printscreen az elmaradt. Na majd legközelebb. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6304) snoopy


snoopy
aktív tag

hali. jó rég nem játszottam ezzel, de most újra elő vettem, szóval csöpög lefele a steamen.
úgy tudom van valami (vagy csak volt?) olyan lehetőség hogy meg lehet egy valakit aki talán 3 nap erejéig ki tudja próbálni. ez még van? ha igen, jó lenne tudni hogyan kellene, mert havert be akarom rángatni.

[ Szerkesztve ]

(#6305) rol33 válasza parandroid (#6303) üzenetére


rol33
aktív tag

bezony így volt, én is ott voltam akkor, grat

®

(#6306) parandroid válasza rol33 (#6305) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem nem a két ajtó között... :DDD

Csak láttam valami mozgást, és behajítottam egy granyót. Engem lepett meg a legjobban, hogy mekkora sikere lett.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6307) Fáraó válasza parandroid (#6306) üzenetére


Fáraó
őstag

Engem lepett meg a legjobban, hogy mekkora sikere lett.

Erősen nézőpont kérdése. :D

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6308) C^^


C^^
őstag

Üdv!
Lenne egy nagy problémám:
Újra kedvet kaptam a CS-hez, de sajnos nem tudok normálisan játszani, mert a pingem össze vissza ugrál. A probléma nem az internetkapcsolatommal van, mert bármit pingelek, vagy bármi mással játszom, teljesen normális értékeket kapok. Próbáltam más Steames és Source-motoros játékokat is. (HL2DM, TF2, stb.) Egyedül a CS: Source csinálja ezt.
A jelenség a következő:
A pingem normális 30-35ről elkezd felugrálni 3-400ig, majd jó esetben vissza megy. Ez kb. 15 másodperces rendszerességgel megtörténik.
A jelenség XP és Vista alatt is fennál.
Amit még észrevettem az az, hogy ha csinálok egy szervert és egyszerűen egyedül(!) mászkálok a pályán, akkor is 25-30as pingem van, ami nem éppen normális.

Nem tudom biztosan megmondani, de talán azóta állhat fenn a gond, mióta ősz végén felújítottam a gépem, hiszen az előző gépemmel nem volt ilyen gond.
Egyedül valamilyen driver-gubancra tudok gondolni, na de melyik lehet a ludas?

A segítségeteket előre is köszönöm.

(#6309) Genius007 válasza C^^ (#6308) üzenetére


Genius007
őstag

Particionáld újra a vinyót, aztán rakj fel minden fontos dolgot, próbáld ki a CSS-t, aztán kiderül, hogy mi volt a gond ...
.... ha ezt nem csinálod meg, akkor csak a találgatás lesz, hogy mi lehet a ludas ...
Hidd el, egyszerűbb mindent ujra rakni, mint idegeskedni, stb ... :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6310) C^^ válasza Genius007 (#6309) üzenetére


C^^
őstag

Már megtörtént. :(

(#6311) rol33 válasza parandroid (#6306) üzenetére


rol33
aktív tag

szerencsére nem :D

®

(#6312) fradi81 válasza SQX_Barto (#6297) üzenetére


fradi81
veterán

Nekem vista 64 sp1 alatt soha semmi nem ragad be, xp alatt meg sokszor sokminden ragadt be.
Valaki leírná a csalásokat, melyik mit jelent és hogy lehet felismerni? wh aim ilyenek köszi :)

moto g72, Ninebot d28e

(#6313) mindfreak válasza fradi81 (#6312) üzenetére


mindfreak
őstag

Ez a kettő a legjellemzőbb, amiket használni szoktak. A WH, azaz wallhack a falon átlátást jelenti. Ennek is több fajtája van: [link], [link], [link]. Aki jól használja azt nagyon nehéz lebuktatni. Nagyon sok profi bukott már le - akár olyanok is, akik LAN-on is komolyan szerepeltek!
Az aim, mint neve is mutatja az automatikus célzást jelenti. Olyat láttam már, hogy beállíthatod, hogy melyik testrészre és milyen érzékenységgel húzzon. Magyarul be lehet állítani, hogy már csak akkor "kapcsoljon be", amikor te magad is ráhúztad a célkeresztet az ellenfélre, de olyan is van, hogy fél méter távolságból is odaránt. Általában, ha rángatózik valaki, akkor tuti aimozik, de ezt is lehet úgy használni, hogy a felszínes szemlélő nem veszi észre.
A harmadik, amiről még nem volt szó, a Speed-hack, amitől gyorsabban tudsz futni. Ez annyira nem jellemző, mert nagyon könnyű lebukni vele. Ismertető jele, hogy még el sem indulsz a kezdőről valaki már hátba késelt... :D

(#6314) fradi81 válasza mindfreak (#6313) üzenetére


fradi81
veterán

köszi a kimerítő választ, egyébként 1-2 alkalommal észrevettem hogy mentem és egy pillanatra bevillant egy ct vagy T körülbelül 1 képkocka ideig, aztán el is tünt. Ez játékhiba vagy valamiféle csalás lehetett a dolog mögött?

moto g72, Ninebot d28e

(#6315) mindfreak válasza fradi81 (#6314) üzenetére


mindfreak
őstag

Játékhiba, ilyen már nekem is volt. Persze rögtön azt hitték, hogy csalok. :)

(#6316) Genius007 válasza fradi81 (#6314) üzenetére


Genius007
őstag

Ilyen bevillanos dolog nekem is volt már.
Nagyba mentem D2-n T-ként, röviden , felmentem a lépcsőn, erre 1sec-re bevillant előttem egy CT, de el is tünt, nem tudom hova lett, vagy mifene volt az, de valami BUG. Régen nem volt ilyen, remélem (azt) is javítani fogják ...

Ami engem a legjobban idegesít, az hogy, megyek, bóklászok a mapon, erre jön szembe az ellen, és mintha gránátot (akár flasht) akarna dobni, és hirtelen lelő ...
Szóval dobni akarja, de hirtelen fegyot kapja valahogy elő ... ilyen nálam is volt már, csodálkoztak is az emberek, bár engem akkor nem zavar, ha én csinálom. :DDD

Nuke-on a fények még nektek is szar ... ?
Az X1900 feletti kártyáknál rossz állítólag ... (Nekem X1800-al jó volt notin ... )
Ennyivel jobb (csak) az nVidia, ott nincs ilyen gond. :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6317) satomee válasza Genius007 (#6316) üzenetére


satomee
senior tag

Ezt a gránátdobálós dolgot már én is többször tapasztaltam.És az a furcsa hogy ilyenkor teljesen mindegy mit csinálok vagy hogy lövöm az ellent,valahogy mindig én húzom a rövidebbet...:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#6318) parandroid válasza Genius007 (#6316) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nuke-on nem játszottam még, de az X1950Pro-val villognak még mindig a fehér háromszögek D2-n B sötétben. A 7600GS-nél ilyen gondom nem volt. Viszont az előfordul, hogy sötétben (D1-en és D2-n is) rózsaszínű a padló. Ezt a 7600GS rendszeresen csinálta, az X1950Pro tegnap először. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6319) Genius007 válasza parandroid (#6318) üzenetére


Genius007
őstag

A rózsaszínű padló (kő borítás) azért van, mert sokat Alt + Tab-olsz ...
Alt + Tab-olj még vagy kettőt, és megjavul! :)
Nuke-on pedig arra beszélek, hogy A lerakón felmész kakasba, és onnan látod, hogy full simán jönnek be a fények, szóval mintha paintbe rajzoltam volna, elég idegesítő, mert lerakóról, meg nyikorgóstól nem lehet látni, ha fent van valaki kakasba ... :U

Most nem tudom ugyan arra gondoltunk-e, mert Te valami háromszögeket beszélsz itt nekem. :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6320) illusiON válasza satomee (#6317) üzenetére


illusiON
őstag

ilyen gránátost én is tapasztalok rengetegszer, ami meg még érdekesebb, hogy az ilyet durván leoltom pedig belegondolva hatalmasakat szoktam granyódobás után egyből makkolni én is :DDD

( : no woman no cry : )

(#6321) Fáraó


Fáraó
őstag

Gránátdobás helyett lövést tapasztal: +1fő jelen.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6322) G4ng3r válasza Fáraó (#6321) üzenetére


G4ng3r
tag

Jééé, van ilyen topic... :DDD

A témához is valamit: a legjobb amikor a T teszi le a bombát, és "valami oknál fogva" meggondolja magát, és inkább elkezd rohanni, akkor olyan pár másodpercig mintha 4kézláb mászna. :))

(#6323) parandroid válasza Genius007 (#6319) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért azt beszélem, mert nekem ezek villognak. Szerencsére csak sötétben, máshol nem, úgyhogy kizártam a driver problémán kívül más lehetőségeket. Másrészt az X19xx topikban más is beszámolt ezekrőla háromszögekről.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6324) Fáraó válasza G4ng3r (#6322) üzenetére


Fáraó
őstag

Az is jó, olyankor nagyon gyorsan mozog oldalra. :D

X1950Pro-m volt egy ideig, de én ilyen textúrahibát nem tapasztaltam... :U

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6325) Genius007 válasza G4ng3r (#6322) üzenetére


Genius007
őstag

Jaja, csúszik oldalra ... :DDD

Amúgy milyen néven játszol ... ? :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6326) G4ng3r válasza Genius007 (#6325) üzenetére


G4ng3r
tag

Ganger, g4ng3r + néha rocco, de egyre kevesebbet mostanában, mondjuk sokat nem is hagynak, mert jön a bann... :DDD

(#6327) G4ng3r


G4ng3r
tag

Tényleg használ valaki sourcemod-ot deathmatchel?
működik rendesen... botokkal , de amikor lanban próbáljuk akkor már csak a " folyamatos kör" marad meg a fegyverválasztás eltűnik :(((
Meg az admin parancsok közül sem megy mind, csak a pénz,hp,kevlar adás-elvétel.
Slay,slap,burn bacon meg ilyenek nem mennek, pedig elvileg jó admin level van beállítva

(#6328) Pompi válasza parandroid (#6323) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Néha nálam is előfordul, hogy lila lesz a padló a sötétben. Én betudtam annak, hogy húzva van a kártya. Ilyenkor amúgy egy ki és belépés segíteni szokott, szerencsére mostanában nem volt mert nem igen tudnék visszamenni ha kijöttem, mert szinte mindig fullon a BB2 ;)
Tehát valami hw érzékeny anyagból van ott a padló :DDD

Feel Good Inc.

(#6329) parandroid válasza Pompi (#6328) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Teli a BB2? Tegnap 7-8 között volt 5v5 meccs is, annyira kevesen voltunk. Aztán 8 után megtelik a szerver, az igazi élet meg mindig 10 után indul be, amikor nekem már mennem kell aludni. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6330) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok, már annyira elegem van abból, hogy a CS-t leszarozzák a coddal szemben, ilyet írnak hogy színvonalasabb a Cod, ok én is játszottam coddal, meg játszok is, de én a CS-t sokkal komolyabb, életszerűbb és nehezebb játéknak tartom, és azt oltják rám hogy elfogult vok a játékkal kapcsolatban, nah mind1 ezt le kellett írnom. :D Egyébként szokott vki Fun CS:S-ezni, mert néha én is nyomnám kicsit komolyabban :) mostanában megint rákaptam a gémre.

Üdv: Balázs

(#6331) Fáraó válasza parandroid (#6329) üzenetére


Fáraó
őstag

A BB2 a dust2only szerver? Ha nem akkor megkérdezném milyen mapok mennek rajta?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6332) satomee válasza Pompi (#6328) üzenetére


satomee
senior tag

Belilul/fehéredik az húzás nélkül is sajna... :U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#6333) parandroid válasza Fáraó (#6331) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

D2 only.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6334) Pompi válasza BalaNce87 (#6330) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hát - és ezt most nem a CoD mellett vagy ellen mondom, hanem csak úgy általában - sokmindent tudnék mondani erre a CS-re, csak azt nem, hogy életszerű. Inkább egy szerencsejátékhoz tudnám sokszor hasonlítani, makkerparádé. De én nem veszem annyira komolyan, így elég jól el tudok szórakozni vele ;)

Feel Good Inc.

(#6335) illusiON válasza Pompi (#6334) üzenetére


illusiON
őstag

tudni kell előidézni is a makkolási állapotot, amikor jobban adja :P a cod-ok meg arcade játékok, de inkább ne törjön ki codvscs háború :K

( : no woman no cry : )

(#6336) Pompi válasza illusiON (#6335) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"tudni kell előidézni is a makkolási állapotot, amikor jobban adja"

Az ok, de attól még nem lesz életszerű :D

Feel Good Inc.

(#6337) Genius007


Genius007
őstag

Na vazze ... tegnap felmentem Bad Boys-ra, erre fehér volt sötétben a padló (nem lila, fehér)
Felsőből leláttam alsóra, mert átlátszó volt mint az üveg, és egy idő (1-2perc) után kifagyott a játék, gondolom nektek is volt már hasonló, nekem War előtt / Map váltás után szokott néha - néha lenni, na a lényeg, hogy mennék vissza Bad Boys-ra, erre USER_ID BANNED :DDD
Any*d mondom mi a .... aztán elvileg max. egy napos a BAN, mert ugye a server bannolt, nem Admin ... mindjárt meg is nézem mi a helyzet vele. No nem mintha sokat járnék fel oda, mert ott a pingem is több, csak hát este még ott vannak, BB2-n meg nem. :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6338) illusiON válasza Pompi (#6336) üzenetére


illusiON
őstag

honnan tudod mi életszerű? lehet hogy a valóságban is csak makkolnak a soldierök :P

( : no woman no cry : )

(#6339) Fáraó válasza parandroid (#6333) üzenetére


Fáraó
őstag

Milyen néven vagy/voltál?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6340) Fáraó válasza Fáraó (#6339) üzenetére


Fáraó
őstag

Már megvan. :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6341) parandroid válasza Fáraó (#6340) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az avatarom alapján alapvetően kitalálható. :D

Ehhh, ma sikerült kiérdemelnem egy 6 órás bant magamnak. :U

Ha látok valami mozgást a távolban, és odalövök gondolkodás nélkül, akkor richtig összejön a fejes, és persze, hogy teamkill lesz. :O Ma kétszer is. A harmadik meg úgy lett meg, hogy B-ről lőttem ki pisztolyos körben CT kezdő felé, mert jöttek a CT-k, erre egy csapattárs elémrohan az ajtónyílásba. 17 in 1-et adtam neki, de ebbe is belehalt, és már jött is az autokick. Pfff.

Szóval van még hova fejlődnöm.

A másik, amit nagyon utálok, amikor a kör végén konzolban visszanézem, hogy miket adtam, miket kaptam, felsorol 5-6 enemyt, akiket sebeztem, mindegyik kapott olyan 50 és 90 között valahol, de killem nem lett egy sem abban a körben. Á, ez de bosszantó bír lenni. COD4 abból a szempontból jobb, hogy ott kapsz pontot az assistért is. :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6342) Fáraó válasza parandroid (#6341) üzenetére


Fáraó
őstag

Van ilyen...

A "legjobb" publicon az, amikor vagy eléd/átrohannak előtted amikor éppen lőnél, vagy ha visszamennél, de blokkolnak -és ráadásul emiatt elpatkolsz-, vagy amikor egyedül vadásznál, de vki jön, követ és semmiképpen nem akar "leszállni" rólad.

Azt hittem a Pettike nevű tag vagy, de most megnézem mi a robot neve...

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6343) parandroid válasza Fáraó (#6342) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az avatarom Marvin, a paranoid android. :D

És most akkor nyomás Galaxis Utikalauzt olvasni. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6344) BalaNce87 válasza Pompi (#6334) üzenetére


BalaNce87
addikt

Félreértetted, én azt mondtam hogy a Codnál életszerűbb. :) Életszerű játák szerintem nincsen, max a rally simulatorok vagy a flight simulator.

(#6345) Pompi válasza Fáraó (#6342) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

De én vissza is kérdezek. Te milyen néven vagy? Tegnap volt fent egy Pharao nevü tag, az te voltál?

Feel Good Inc.

(#6346) Fáraó válasza Pompi (#6345) üzenetére


Fáraó
őstag

Ja, az én voltam. Akkor már én is visszakérdezek: Te milyen néven játszol fent Pompi?

A H2G2-t elkezdtem vagy 2-3 alkalommal, de nem jutottam túl az első kb. 20 oldalon, annyira nem kötött le. Szintén így jártam a 22-es csapdájával, azt is sokszor elkezdtem, de az elejénél sosem jutottam túl. Vhogy olyan "bugyuták" számomra ezek a szereplők, olyan nagyon irracionális helyzetbe kerülnek, s annyira "fura" döntéseket hoznak. Spec a törülközőn sokáig gondolkodtam, hátha megtalálom az értelmét... :B Remélem nem bántottam meg a véleményemmel senkit, nem volt szándékomban.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6347) Pompi válasza Fáraó (#6346) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hehe, sejtettem ;)

Én n00b!4n³ néven vagyok, néha valami kiegészítéssel, tegnap pl. a game előtt elfogyasztott nedűre való tekintettel 5 puttonyos voltam ;)

Én anno nagyon sokat cséztem, az első béta megjelenése után nem sokkal csöppentünk bele, ha jól emlékszem 2000 magasságában. Volt egy jó kis baráti társaság, rögtön klánt alapítottunk (muhaha - ez volt a neve), volt saját klánszerver, sokat lanoztunk stb. stb. Aztán a csapat is szétesett, rengeteg időnk is ráment és szép lassan abbamaradt a dolog, én ha jól emlékszem az 1.6-nál tettem le, azzal már nem is játszottam. Igazából az egész PC-s játék témát abbahagytam, vagy legalábbis minimalizáltam, néha elővettem valami autószimulátort és végigvittem 1-1 FPS-t, de multiban nem játszottam. Tehát kimaradt egy 4 év simán.

Jóideje terveztem, hogy jó lenne kicsit néha felmenni és lődözni, de nem nagyon tudtam rávenni magam. Aztán most szeptember végén valahogy megtörtént, felraktam és aktiváltam a már jóideje a polcon figyelő HL2 accountot és elkezdtem megint játszogatni.
Az első alkalmak egyikén amikor még leginkább tölteléknek éreztem magam a tunkoláshoz és azt sem tudtam merre vagyok arccal (jó-jó persze most se vagyok sokkal jobb), valamelyik nagyarcú poligonhuszár lenoobozott, egyetértettem vele és gondoltam valami ilyesmi jó is lesz nicknek ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#6348) Fáraó válasza Pompi (#6347) üzenetére


Fáraó
őstag

Igen, akkor veled már találkoztam párszor.

Jó kis sztori! :D

Akkor kezdhettem el, amikor abbahagytad. :) Az egyetem utolsó évében új szobatársam folyamatosan lövöldözött és káromkodott, aztán persze rákerült a gépemre az 1.6. Majd a harmadik lakótársára is, és egy-kettőre kiépült a hálózat. Néha lefoglaltunk gépeket egy-egy éjszakára a közeli kávézóba és ment az egész hímfalka albi CS-zni (6-an voltunk egy 106m2-es lakásban). Az MM beli leárazáskor megvettem a HL2CE-t, de mivel nem volt az albiban net, néha bementem Steam-et meg CSS-t telepíteni Win reinstall után -jajj de sz#r visszagondolni rá :DDD . Azóta ahogy a dolgaim engedik játszogatok néha 1-2 órát. Még most is töltelék vagyok, vagy annak érzem magam, de nem zavar. Csak a kd 1.00 meglétéért küzdök önbecsülés miatt. :DDD Régebben megutáltam, hogy milyen szemétül beszólogatnak emberek, de már nem hallom őket (voice enable 0 :) ).

Háát szóval mindenkinek jó játékot! GG!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6349) Genius007 válasza Fáraó (#6348) üzenetére


Genius007
őstag

" voice enable 0 "

Akkor azért nem hallod ha dumálok hozzád .... :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6350) Fáraó válasza Genius007 (#6349) üzenetére


Fáraó
őstag

Ja! Ezt nem mondtam? :B :DDD

VIGYORRRGAZMUS.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.