Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) Djuree válasza BalaNce87 (#6344) üzenetére


Djuree
félisten

a cod-nál életszerűbb? na ne viccelj. mikor a földet kell lőnöm hogy beadja a fejest? :Y ha fejre célzok soha a büdös életben nem adja be a fejest. a cod-ban ahova célzol oda is lősz, az sokkal inkább tudás kérdése, a cs az leginkább szerencse...ja meg érdekes legtöbbször egy tárat is kilövök bele az emberbe és csak nem akar meghalni :U ez aztán életszerű. 1 golyó egy ak-ból bőven elég lenne....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6352) sNORh válasza Djuree (#6351) üzenetére


sNORh
addikt

a sok frissítés qrta el.. régen a fejes az fejes volt azért.. dezertel meg régen egy fejesbe meghalt Genius, mostmeg kellneki vagy 3-4.. :U :F :(((

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6353) Genius007 válasza sNORh (#6352) üzenetére


Genius007
őstag

What? :DDD

Djuree: Nem tunkolni kell! :)
Az tény, hogy a sok frissítés csak elkúrta a CSS-t, de viszont az is tény, hogyha a kezedbe adnék egy AK-t, és elkezdenél vele lőni, akkor biztos felhúzna nem is kicsit .. mert hogy nem tudnád megtartani az 100%. :DDD

Okosba kell pötyögtetni, vagy ha tunkolsz, akkor lába felé lőni, és gugolva, akkor beadja!
(Na de akkor sem mindig) :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6354) illusiON válasza Djuree (#6351) üzenetére


illusiON
őstag

cod az sokkal inkább tudás, kb mint a quake csak könnyebb mert feleakkora sebessége van a játékmenetnek :P arcade, szerintem is valósághű az amikor áeugrok egy 2méteres háztetőről és a levegőben célzás közben belövök sniperrel valakit :DDD de végülis mind1, mind2 játékban sok a hiba

( : no woman no cry : )

(#6355) Djuree válasza sNORh (#6352) üzenetére


Djuree
félisten

tudom. nagyon sokat 1.5-öztem, abban még más volt...

Genius007: ismerem az ak-t, nagyon jó barátom. itt lóg egy a falon ;] kedvenc fegyverem. hál'istennek lehetőségem van/volt lövöldözni vele, van visszarúgása de azért meg lehet tartani. messzire pontatlan, de néhány 100 méterre majdnem pontlövő. 600-700 méteren már van szórása. az azért vicc hogy a cs-ben 10 méterről is szór össze vissza. ilyen marhaságot nemtudom honnan vettek :F ilyen szempontból a cod4 etalon. ott úgyanúgy viselkedik mint ahogy kell neki (najó nem teljesen, de játékban ott csinálták meg eddig a legjobban).

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6356) Djuree válasza Djuree (#6355) üzenetére


Djuree
félisten

eleve ugye a cod4-ben nincs célkereszt, ott a válladhoz kell emelni a fegyót nem csipőből tüzelni. csipőböl lehetetlenség eltalálni bármit is ami kisebb mint egy elefánt, aki lőtt már igazi fegyverrel az tudja. ez is marhaság a cs-ben, de hát ez van, így is az egyik kedvenc játékom. a hangulata az überelhetetlen :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6357) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Szevasztok!
Szerintetek itt a PH- érdemes acc-ot venni? Nem verik át az embert?

(#6358) satomee válasza birozoli7800 (#6357) üzenetére


satomee
senior tag

1.Nem.
2.Sose tudhatod...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#6359) Djuree válasza birozoli7800 (#6357) üzenetére


Djuree
félisten

én már vettem itt 2 acc-ot és nem vertek át egyikkel sem. sztem ha valaki jól megnézi kitől veszi és elkéri a titkos kérdést és választ is, meg a lemezt is akkor nem lehet gond.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6360) satomee válasza Djuree (#6359) üzenetére


satomee
senior tag

Hát szerintem meg nem spórolsz vele annyit hogy megérje kockáztatni. Persze ezt mindenki saját maga döntse el,de szerintem nem olyan vészes az ára hivatalos forrásból sem...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#6361) illusiON válasza birozoli7800 (#6357) üzenetére


illusiON
őstag

a teljes jogú tulajdonos az, aki tudja bizonyítani hogy megvette, van róla cd-kulcsa meg dvd borítója vagy netes számlája, ha nem lesz róla ilyened akkor legfeljebb addig használod az adott acc.ot, amíg fel nem eszmél a valódi tulajdonos és nem veteti vissza steammel, lehet secret questionöd meg bármid .. nemjó5let :K

( : no woman no cry : )

(#6362) birozoli7800 válasza illusiON (#6361) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Ok kössz. A tanácsot megfogadom mivel nem akarom hogy még 1x átverjenek.

(#6363) Djuree válasza birozoli7800 (#6362) üzenetére


Djuree
félisten

csak azt lehet átverni aki hagyja magát ;)

engem még nem vertek át és nem is fognak, aki megpróbálná az amúgy is rosszabbul járna :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6364) Djuree válasza satomee (#6360) üzenetére


Djuree
félisten

persze mostmár nem vészes. steamen 3k egy css acc. de mikor még én vettem használt acc-ot akkor 7k volt a css. az meg már nem mind1, hogy 7k vagy 2k :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6365) birozoli7800 válasza Djuree (#6363) üzenetére


birozoli7800
senior tag

"rosszabbul járna" miért te mit tudnál tenni?
Nekem is ellopták sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#6366) Djuree válasza birozoli7800 (#6365) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha nem tudom ki az akkor természetesen semmit :(

én azt hittem úgy vertek át hogy kifizetted a pénzt de az eladó nem adta át a használt acc adatait. így ugyebár bankszámla alapján ki lehet deríteni ki a tulaj.

ha utólag lopta el valami elfajzott kis szarzsák akkor természetesen nem lehet mit tenni :( az a baj hogy ha települ egy keylogger akkor szopás van, nem lehet mit tenni. de ezért kell jó kis FIZETŐS tűzfal (az ingyenesek mindent kiszűrnek csak amit kéne azt nem) ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6367) BalaNce87 válasza Djuree (#6351) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát nemtudom de ez a cod4, nagyon messze van a CS-től színvonalban, szerintem a cod4 de még a 2-is sokkal egyszerűbb mint a CS, CS-be legalább ismerték azt a fogalmat hogy fegyverszórás, meg nem lehet ugrásból, futás közben lőni, leugrani háztetőkről következmények nélkül, én a mai napig nem tudom megérteni hogy mi ez az életvisszanövés meg hogy csörög egy bomba, úgy hogy A-ról hallod hogy leteszik B-re és stb...
Nem mondom hogy a CS életszerű, de még mindig közelebb van hozzá mint a CoD, és ezt nem ismerik be és állítják be a cod4-et óriási gémnek, meg hogy nagy skill kell hozzá (leugrik egy 5 méteres tetőről és levegőből leszed ő túléli és az élete visszanő ez aztán skill), CS-ben legalább koncentrálnod is kell lövés közben meg sorozatokba lőni, hogy pontos legyen, codba lenyomod a bal klikket, azt oda megy a golyó ahova célzol, simán leölsz 3-at egymás után, úgy hogy le se vetted a kezedet az egérgombról. Hát cod4-be ritka fosul adja a fejest, kb egy jó kis sorozatot kell belelőnöm hogy leessen a játéknak, hogy fejbe lövöm folyamatosan. Igaz, hogy a CS:S az 1.6-hoz képest visszalépés.

(#6368) illusiON válasza Djuree (#6366) üzenetére


illusiON
őstag

ezéárt kell sajéát amgadnak emgvenni az accountot és akkor nyugodtan ellophatjáka jelszavad vissza tudod venni steam supporton keresztül :P utoljára fizetnék OS-t védő programokért tüzfal virusirtó stb, ha nem nézegetsz balfasz oldalakat nem kapsz semmit ami szükségessé tenné az ilyesmiket :P

( : no woman no cry : )

(#6369) Djuree válasza BalaNce87 (#6367) üzenetére


Djuree
félisten

látom te sem nagyon játszol egyik játékkal sem. igen nagy ökörségeket írsz már bocs....van vagy 300 órám mindkét játékban (cs-ben még több is). cod-ot hardcore módban kell játszani, 1 golyótól hullnak az emberek mint a valóságban :U
cs-ben is le lehet szedni ugrásból bárkit, akár több embert is, csak a cod-ban ezt úgy teszed hogy tényleg eltalálod az embert, a cs-ben pedig úgy hogy nem is oda célzol hanem a földre :U ez a fura. régen ez nem így volt azért(már az 1.0-val is játszottam, ez volt az első).

"kb egy jó kis sorozatot kell belelőnöm hogy leessen a játéknak, hogy fejbe lövöm folyamatosan"
ez meg a te játéktudásodra vall, érdekes módon nekem 1 golyó és adja is be a fejest ha TÉNYLEG fejre lövök, cs-ben ez sajna nem így van, bármit bead fejesnek csak a fejlövést nem. és ne mondd hogy ez nem így van, mert hülyének fogunk nézni :P

igaz én xbox-on játszok a cod-dal (benne vagyok az ország legjobb klánjában, igaz ez csak xboxra érvényes), pc-n nem tudom milyen elfajzott modokkal tették játszhatatlanná, boxon hálistennek nincsenek benne elbaszott modok...

ja és egyik játék sem életszerű, ezért hívják JÁTÉKNAK, vili? :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6370) Djuree válasza illusiON (#6368) üzenetére


Djuree
félisten

az nem attól függ hogy mit nézegetsz te. látom nemigen értesz a különböző biztonsági protokollokhoz, akkor nem írnál ilyen marhaságokat. szted poénból vannak a több 100k-s tűzfalak? :P biztos valaki jókedvéből csinálja, mert megvenni nem fogják mert felesleges :U ha nincs tűzfalad bárki beléphet a gépedbe és bármit rátehet vagy bármit leszedhet onnan. mennek a csúnya kis kémprogramok stb. ettől meg egy idő után beszarik a win. lehet hogy te nem veszed észre, gondolom te cs-n kívül nem használod másra a gépet :P de aki használ rengeteg programot az tűzfal nélkül hamar beadja a kulcsot. ha nincs tűzfalad, nézesd át a gépedet egy jobb spyware detektorral (ezt sem érdemes ingyenessel, mert csak azokat veszi észre amik nem nagyon kártékonyak) és meglátod, akár több 100 ilyen kis férget fog találni. ha sok fontos adat van a gépedet akkor azt simán lelopják és megkárosítanak vele téged, vagy a cégedet. vagy akár törlik a munkádat 1 mp alatt, amit lehet te már évek óta csinálsz :K
az alap win-es tűzfal sem olyan rossz ha fentvannak hozzá a frissítések (főleg a vistáé) de azért mégsem olyan mint egy profi tűzfal. én sunbelt-et használok ami nem a legjobb, de nekem tökéletesen megfelel mert egyszerű, nem kell vele állandóan foglalkozni és csak évi 5k-ba kerül. ennyit nekem megér a dolog. mielőtt nem volt ez, 3 havonta behalt a win a sok trágyától :W mondjuk én elég sokat hackerkedtem, lehet valaki megunta :DDD

ja. ha használt acc-ot veszel aztis vissza tudod venni. csak el kell kérni hozzá a lemezeket is...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6371) BalaNce87 válasza Djuree (#6369) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát rosszul látod, hogy nem játszok egyikkel sem, de szerintem cod4 sokkal könnyeb, nemtudom de szerintem k..va könnyű codba lőni, rohadtul nincs egy szinten a két játék ilyen szempontból. Ismerem a HC modot és tudom hogy könnyen halnak meg, de ott is van pár hülyeség, rohadt messziről desert egy golyó, meg scorpionnal is. Nemtudom milyen ökörségről beszélsz, lehet Cs-be is lehet ugrásból lőni csak pontatlan, codba akárhonnan akárhogy lősz kurvára pontos, magyarul könnyű. Játéktudás, ne beszéljünk már úgy a codról mintha vmi iszonyat nagy proság kéne hozzá, mert egy 10 éves gyerek 1 hét alatt megtanul vele játszani. Cod2-be volt még olyan hogy egy golyós fejes, itt hiába írod azt hogy van ilyen, pedig nincsen, már milliószor volt ilyen hogy fejére céloztam és elsőre nem halt bele, HC-be lehet, de ott mindenbe belehalnak hamar akárhova lősz, nem érzed a fegyverek közti különbséget. Többet játszottam HC-n, jobb mint a normal, mert ott meg vmikor egy tárat teszek bele és adja be folyamatosan és elfut, visszanő az élete és még ő öl meg, Cs-be legalább, ha szénné lőnek nem fogsz még ráfutkosni 2 emberre (10 Hp-val). A sourceban egyszerűen szar a hitbox, codban is elég fura tud lenni hogy miket ad be fejesnek, egyébként nemtudom most mit vok leoltva, de ez nem félrebeszélés, a cod egyszerűen könnyebb. Bátyjám is már régóta CS-zik (a source-al ritkán) és ő is amikor kipróbálta csak nézett milyen hülyeségek vannak benne.

(#6372) Djuree válasza BalaNce87 (#6371) üzenetére


Djuree
félisten

valóban könyebb a cod ezt elismerem. de csak azért mert pontosabbak a fegyverek. sajnos valóban szinte mind1, mit használsz, mert mindegyik elég pontos :( igaz messzebbre már nem így van, messziről tényleg érezni hogy egy ak pontatlanabb mint egy g36. közelről mind1, de a valóságban is 200 méterig minden fegyver pontlövő ;) szóval végülis csak reális valamilyen szinten.
a cs-ben meg nézd meg az ak-t. lösz vele és már 10 méterről 1 méteres szórása van :Y persze ez így jó a cs-be, mivel nincsenek akkora pályák mint a cod-ban, nem is nagyon lehet 50 méternél messzebre lőni benne. ha oda is olyan pontos lenne mint a valóságban akkor nem lenne sok értelme.
valóban visszanő az élet, de HC-ben oly mind1, full élettel is 1 golyótól meghalsz (persze ha nincs az a rohadt juggernaut :D ).
én csak a HC módot hiányolom cs-ből :D nagyon sokat kell belelőni valakibe hogy meghaljon :( (igaz én nem a földet lövöm a headshotért, nekem ez nem megy, olyan illúzióromboló, inkább a testet lövöm, hátha beadja :DDD ).

én mind2 játékot nagyon szeretem, egyikben az a jó, másikban az ;)

szénné offoljuk a totyikot :DDD sry...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6373) illusiON válasza Djuree (#6370) üzenetére


illusiON
őstag

szerintem meg nincs igazad mert én nem egy cég vagyok és egy éves vista 32bitem van teljeskörű védelemmentességben és nem csak cs-zek rajta és jelentem gyors müködik és egy kémprogram sem szívja a vérét, ha meg igen akkor hadd szívja amig nincs hatása ... :P

az a hc mód meg lehet hogy az xbox hagyatéka, de pc-n promod4et használnak :P

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#6374) Djuree válasza illusiON (#6373) üzenetére


Djuree
félisten

jó, hát akkor szerencséd van. nekem ha nemvolt tűzfalam 3 hónapnál nem bírta tovább a gépem (igaz ez xp, vistám nem volt). lehet neked a vista miatt, annak már elég jó a beépített tűzfala is ;)
mondjuk az én gépem többen is használjuk, nemtudom a többiek milyen oldalakat nézegetnek :DDD

akkor ezexerint pc-n is van valamiféle HC mód :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6375) illusiON válasza Djuree (#6374) üzenetére


illusiON
őstag

lehet hogy sokat edzenek a monitor mögött a többiek azért a sok vírus :P:DDD
jja van hc mod de azt nem használják max publicon, warokon meg lanokon promod van meg pam, utána lehet olvasgatni mi a lényegük de azt hittem x-en is ugyanez a standard :B

embörök, nektek volt már hogy a radar eltünik csak úgy hirtelen, aztán valamikor később meg visszajön? miiiez? :F

egyébként, azért nem volt sose vírusírtóm meg túzfalam mert amíg 1 gb ramom volt nem birta vistaval a gép :DDD

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#6376) Djuree válasza illusiON (#6375) üzenetére


Djuree
félisten

hát az könnyen lehet :DDD

x-en csak HC mód van. lényegében az összes játékmódnak van HC változata is (DM, TDM, Domination, free for all, search and destroy stb. és ezeknek a HC változatai), én csak HC-t játszok már nagyon régóta, jobban kell figyelni, izgalmasabb :D
itt a szerverek is úgy vannak hogy te csak a játékmódot választod ki, és bedob egy szerverre ahol van hely. ugye itt mindegyik szerver ugyanolyan, nincs lehetőség konfigolni meg saját szervert csinálni. persze lehet szervert indítani, ott te állítasz be mindent amit csak akarsz, oda tudnak csatlakozni, de ott meg nem lehet xp-t kapni, ezért nem szeretem azt :)
xboxon nem csak 55 szint van, hanem 10*55 :DD

nekem még nem tűnt el a radar. vagy csak nem vettem észre :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6377) BalaNce87 válasza Djuree (#6374) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igen van sok HC szerver PC-n is, szinte már abból több van mint simából, a promod meg versenyekre lett csinálva, kiszedve minden perket és a szintlépést, csak a bandolier és a stopping power van a perkek közül, és a grafika levan butítva, meg a sniperrel könnyeb lőni, már nincs értelme használni a lélegzetvisszatartást mert anélkül sem mozog semerre.

(#6378) steveistvan


steveistvan
tag

sziasztok fel tetem a Counter-Strike Source -ot meg a hl2-t Steam-al de ezt irja ki és nem is meg egyik játék sem tud valaki segíteni?

(#6379) #64791808 válasza Djuree (#6351) üzenetére


#64791808
törölt tag

Te lőttél már életedben valódi fegyverrel? Az első lövés ott van, ahová teszed. Utána felránt. Szerinted az az életszerű, hogy odateszed a célkeszertet, és csak oda lő? Mértnem egyből Wolf3D-vel játszol akkor?

Nem szerencse, csak jól beállított szerver, jó rate-ek kellenek hozzá, meg kéne tudni lőni.

Szerk: most olvasom, hogy te állítólag lőttél AK-val, és 6-700 méterig szerinted pontlövő. Itt a bizonyíték, hogy szagolni sem szagoltál még ilyet. Hosszított csövű távcsöves puskával ügyesnek kell lenni 700 méteren, nemhogy sorozatlövő fegyverrel, ráadásul ha szél van, cseszheted.

50 méterre lövésnél 1° szögeltérés 90 centit jelent. 700 méternél pontlövő? Mi a pontlövő? 10 centi eltérés mondjuk? Ahhoz kb 1/100 fokos szórást engedhetsz meg. Ne vicceljünk már... És ez még egyenes vonalú számítás leegyszerűsítve...

[ Szerkesztve ]

(#6380) .Oldman. válasza Djuree (#6355) üzenetére


.Oldman.
tag

[OFF]Szia Djuree

Te tudod mennyi 100 méter?
Az életbe nem fogsz 100 méterről senkit eltalálni AK-val. Főleg nem ha sorozatot lősz. 2 golyó nem sok, annyi nem fog 1 helyre menni. Még fekve betámasztva se..
De másnak se..[/OFF]

(#6381) .Oldman. válasza #64791808 (#6379) üzenetére


.Oldman.
tag

De jó, hogy másnak is feltűnt.
Nem olyan egyszerű az...

Az AK-t és társait nem precíziós célokra találták ki. Főleg nem sorozatot lőni állva..

(#6382) Djuree válasza #64791808 (#6379) üzenetére


Djuree
félisten

lőttem már soxor, sokféle fegyverrel. elég "erős" gyerek vagyok, nem nagyon ránt föl ;] jól meg kell markolni azt az előagyat :D a lövöldözést nem 60 kilós embereknek találták ki :DDD

természetesen a sorozat csak közelről jó, amúgy nincs értelme csak egyeslövésnek vagy hármasnak. de akkor sincs 10 méterről 1 méteres szórása egy ak-nak, ezt ne mondd nekem...(ill. lehet de akkor a huzagolás ill. a cső már szószerint sz*rrá van kopva :DDD )

.Oldman.: ezzel sztem neked is válaszoltam :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6383) Djuree válasza #64791808 (#6379) üzenetére


Djuree
félisten

hol írtam én hogy 600-700 méterig pontlövő :F 100-200 méterig igencsak pontos (persze nem sorozattal) onnan már szór rendesen. amúgy az ak nem géppisztoly (ezeknek a hatásos lőtávja 200-300 méter) hanem gépkarabély (1000méteres hatásos lőtáv ami nem azt jelenti hogy eddig pontos)...

de hagyjuk ezt, ez a topik nem erre való, priviben beszéljük meg ezeket.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6384) #64791808 válasza Djuree (#6382) üzenetére


#64791808
törölt tag

de néhány 100 méterre majdnem pontlövő. 600-700 méteren már van szórása

Jaj bocsánat, akkor néhány 100. Akkor legyen konkrétan 100 méter, ott 1 méteres pontossághoz a két lövés közti indulószög kevesebb, mint 0,6° kell, hogy legyen. Most jobb?

Ha 10 méteres lövésnél 1 méter a szórás, az durván 6° szöget jelent. Egy picit sok, de közel sem lehetetlen.

Amúgy megnéznélek, hogy hogyan lősz 100 méterre emberalakra sorozatlövő fegyverrel. Továbbá érdekelne, hogy hogyan lőttél sokszor sokféle fegyverrel, melyik fegyveres testületnek vagy tagja, a Ptk. melyik része teszi ezt neked lehetővé anélkül, hogy ne kövess el bűncselekményt...

A topic pedig erre való, Counter-Strike-ról van szó, ami szerinted nem élethű, szerintem meg pont, hogy igen.

[ Szerkesztve ]

(#6385) steveistvan


steveistvan
tag

sziasztok lécives segítsetek :O

(#6386) illusiON


illusiON
őstag

rohadjatok meg az az állat aki vizipisztollyal lő pontot 6-700 méterre mi az az AK :P mennyit tudtok ezen rágódni, sok off kick lesz meg ban meg ilyen csúnya dolgok a végén ej ej:K
steveistvan elméletileg ha megpróbálod még párszor elindítani jónak kell lennie, esetleg gép restart ilyesmik voltak már?:B

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#6387) Djuree válasza #64791808 (#6384) üzenetére


Djuree
félisten

sorozattal 100 méterre már nincs értelme lőni, ezt nem is írtam sehol :U ill. még 100 méter határeset (pesze nem ak-val).

katonaság? mond neked valamit? amúgy meg semmi közöd hozzá :P

a cs szted élethű? lol :DDD :C valóban ha a földet lövöm egy ember előtt akkor az tényleg fejes lesz :DDD :O

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6388) Djuree válasza illusiON (#6386) üzenetére


Djuree
félisten

simán :DDD csinálunk egy jó kis vitatopikot :DDD minjárt jön egy modi és kiollózza :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6389) Djuree válasza steveistvan (#6378) üzenetére


Djuree
félisten

próbáld meg restartolni a steamet ha még nem tetted. meg a gépet is :D
ha ígysem jó akkor nincs 5letem. ill. de! húzd újra a win-t, aztán meg a cs-t :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6390) #64791808 válasza Djuree (#6387) üzenetére


#64791808
törölt tag

sorozattal 100 méterre már nincs értelme lőni

nincs hát. Mért csodálkozol, hogy CS-ben sincs?

(#6391) Djuree válasza #64791808 (#6390) üzenetére


Djuree
félisten

cs-ben már 20 méterre sincs :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6392) Fáraó


Fáraó
őstag

Mindig is tudtuk, hogy "kicsit" rossz a CSS motorja, s a COD4-é sem tökéletes. Személy szerint azt mondom, ne legyen rá szükség, hogy a való életből kelljen tapasztalatot szereznünk az összehasonlításhoz.
Játszunk és kapcsolódjunk ki azzal, ami van.

Mellesleg sok érdekes dolgot elmondtatok a fegyver valós viselkedéséről. :))

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6393) Genius007


Genius007
őstag

Fejezzétek már be ezt a CoD4 vs. CS Source, meg XY fegyó hogy lő X méterre, stb-t ...
Feljövök, mondom elolvasom kinek mi a problémája, erre már vagy a 20. kommentet olvasom, és még mindig csak a vita megy ... :U

PM => Djuree => Itt lehet folytatni ;)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6394) satomee válasza Genius007 (#6393) üzenetére


satomee
senior tag

Dehát én még el se mondhattam hogy voltam katona és lőttem is!Most akkor írjak privit Djureenak? :D

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#6395) sNORh


sNORh
addikt

már énis kérdezni akartam, mióta COD4 totyik... :F
nah újrarakom a szórszot, az "Engine Error" óta nemtetem még újra.. :B má hijányzik..

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6396) Genius007 válasza satomee (#6394) üzenetére


Genius007
őstag

Najó, de csak röviden. :DDD :DDD

sNORh: Nekem is volt annó Endzsin error, de egy ATi Driver Re-Install megoldotta a problémát! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6397) Djuree


Djuree
félisten

váááá elegem lett ebből a rohadt wcs szeróból! :W
annyi a csíter mint égen a csillag. még ez nem is lenne olyan nagy gond, mert csíterek mindenhol vannak, de olyan pofátlanul csítelnek, nem is próbálják leplezni :W

megyek vissza kocsmázni, de jó is volt az régen. csak sajnos ritkán vannak fent mostanában kocsmán :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6398) satomee válasza Djuree (#6397) üzenetére


satomee
senior tag

Szerintem azért mostanában már egyre inkább vannak fent népek,kezd a szeró újra feléledni...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#6399) sNORh


sNORh
addikt

Éss nemjó.... a frissen feltelepített css nemjó..
Elindul a "Preparing to Launch CS:S" aztán kijön egy kis ablak hogy "Validating Steam Files" és ennyi.. besem jön a game :W

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6400) parandroid válasza sNORh (#6399) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nézd meg, próbálgasd, hogy mivel ugrik össze. Nekem pl ha az Everst fut, akkor vagy el sem indul, vagy azonnal lefagy. Több próbálkozásra is. Ahogy kikapcsolom az Everestet, azonnal működik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.