Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) heihachi válasza Zolás (#6100) üzenetére


heihachi
addikt

és ez melyik szeró is pontosan? :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6102) heihachi


heihachi
addikt

Na mi van, itt mindenki letette a fegyvert? Áttértetek a békés útra, tárgyalással oldjátok meg a problémákat? :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6103) Genius007 válasza heihachi (#6102) üzenetére


Genius007
őstag

Jaja, annyira tárgyalással, hogy reggel fél 6ig játszottam ^.^

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6104) Fáraó válasza Genius007 (#6103) üzenetére


Fáraó
őstag

Jót nevettem tegnap ezen a poston, aztán elkezdtem játszani kb. 18-tól 0:30-ig. Következmény: melóhelyen majdnem elaludtam az íróasztalomnál. Megyek, játszok egy kicsit ma is... :D

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6105) Zsombe válasza Zolás (#6100) üzenetére


Zsombe
senior tag

Egy szerver IP-t tudnál adni pls?

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#6106) Djuree válasza Fáraó (#6104) üzenetére


Djuree
félisten

hogy a piccsbe tudtok ti ennyit cs-zni egyhuzamban, én 2 óra után megunom :DDD
persze mindig megjön hozzá újra a kedvem :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6107) heihachi válasza Djuree (#6106) üzenetére


heihachi
addikt

Micsoda? 2 óra alatt lövöm be magam, onnantól megy oda a célkereszt, ahova akarom :D Ott kezdődik a játék. Onnantól 2 órán át megy jól, meg még 2 óra, míg nem megy jól mert fáradt vok, és nem értem miért nem megy és csak azért is tolom, mert miért nem találom el a köcsököt :D Szal 6 óra a minimum :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6108) Fáraó válasza heihachi (#6107) üzenetére


Fáraó
őstag

Ja-ja, vmi hasonló van velem is. Első 30 percben tuti semmi nem megy, az elsők között vagyok akiket lelőnek, aztán lenyugszom és elkezd beindulni a dolog, s javul a kd arány. :))

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6109) Fáraó válasza Djuree (#6106) üzenetére


Fáraó
őstag

hogy a piccsbe tudtok ti ennyit cs-zni egyhuzamban, én 2 óra után megunom :DDD
Majdnem elhittem. :DDD

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6110) mindfreak válasza Fáraó (#6108) üzenetére


mindfreak
őstag

Én csak 15 percig szoktam játszani, mert aztán kib@sznak a szerverről. mwhaha

(#6111) Djuree válasza Fáraó (#6109) üzenetére


Djuree
félisten

a cs nagyon monton hosszabb ideig, lényegében semmi változatosság nincs benne, még a mapok is ugyanazok egy idő után....ezért nem tudok többet játszani vele 2 óránál....haver simán tolja 8-10 órákat egyhuzamban, de hát ő fanatikus, nincs élete :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6112) Fáraó


Fáraó
őstag

mindfreak: Mert azt hiszik cheater vagy.
Djuree: Igazad van. A mapok ugyanazok. Bár az számomra csak háttér: engem talán azért köt le, mert folyamatosan figyelni kell. Nem nagyon találod magad rövid időn belül ugyanabban a szituációban, s erősen taktikázni/stratégiázni kell - ellenfél mozgásától függően -, ha túl akarod élni a kört.

Na megyek, lövök egy-két ellent... :D

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6113) heihachi válasza Fáraó (#6112) üzenetére


heihachi
addikt

Hát publicon sokat taktikázni nem kell. Meg kell várni, míg kihal a férgese, aztán lőni kell pár fraget.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6114) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Megvan a CS: O (Counter Strike online)! Majd ha lesz időm kipróbálom :)
Megvan vkinek rajtam kívűl?

[ Szerkesztve ]

(#6115) Djuree válasza Vasinger! (#6114) üzenetére


Djuree
félisten

mi :F a cs az eleve online :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6116) Vasinger! válasza Djuree (#6115) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem nem. Ez az új cs. Ha nem hallottál volna róla, írd be gugliba :)

(#6117) heihachi válasza Vasinger! (#6116) üzenetére


heihachi
addikt

Úgyse jó semmire. Ácsiai piacra szánt, ázsiai szájízre alakított cucc, más a fejlesztőgárda is, stb. Szvsz csak a neve cs, hogy el is lehessen adni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6118) Djuree válasza Vasinger! (#6116) üzenetére


Djuree
félisten

ja látom már. egy CS MMORPG kellene már :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6119) Genius007 válasza Vasinger! (#6114) üzenetére


Genius007
őstag

Ezt a témát már párszor kiveséztük itt, na meg cs2.hu -n is (most totalcs.hu).
Szerintem nem sok értelme van letölteni azt a játékot ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6120) Zolás


Zolás
addikt

Mi ez a rettenet CsOnlájn néven futó fertelem?? Utoljára akkor röhögtem ekkorát amikor CS-t találtam a Flashgamek között. Rettenetes kinézet gagyi grafika. Ennél még a Cs1.6 is sokkal szebb. Hát idáig süllyedt szegény Cs:S már gagyiverzsön is fut belőle. Az agyam elhagyom de azonnal :Y

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6121) illusiON válasza Zolás (#6120) üzenetére


illusiON
őstag

papi olvass már az a cs online azért lett hogy a koszos kis koreai gyerekek elüthessék két bombatámadás közt az időt valamivel nem nekünk kreálták :P

( : no woman no cry : )

(#6122) Genius007 válasza illusiON (#6121) üzenetére


Genius007
őstag

:DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6123) Djuree válasza illusiON (#6121) üzenetére


Djuree
félisten

lol :DDD ott valóban csak olyan gépek vannak amiken a starcraft épp elmegy, azokra ez a cs pont jó :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6124) heihachi


heihachi
addikt

Lehetne valamikor a hétvégén egy kis rendes game :U

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6125) joergie


joergie
őstag

Gyerekek, nem tud valaki valahonnan egy elfekvő cs:s steam acc-ot?
má' nagyon unom 1.5be, hogy rogyásig vannak csíterrel a nonsteam szerverek.
Léciléci ;]
üdv joergie

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#6126) Fáraó válasza heihachi (#6124) üzenetére


Fáraó
őstag

:K

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6127) Zolás válasza illusiON (#6121) üzenetére


Zolás
addikt

Már azt hittem ez lesz a kövi generációs Csé:) Kicsit megijedtem meg ilyesmik :))
A kis koszos koreai gyerekek meg nyomják csak ezzel az okádékkal megérdemlik. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6128) Djuree válasza joergie (#6125) üzenetére


Djuree
félisten

apróhirdetések? ;)

amúgy cs:s-ban is rogyásig vannak csíterrel :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6129) Djuree


Djuree
félisten

na ha ma lesz műsor akkor szóljatok mert úgy néz ki a mikim is helyrejött. csupán a winfost kellett újrahúzni :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6130) heihachi válasza Djuree (#6129) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem is nekem is, én is jövök :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6131) Fáraó


Fáraó
őstag

Jelen! :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6132) Djuree


Djuree
félisten

na akkor remélem benéz ide moon és szervezi a mókát. habár beszéltem vele és azt mondta a netje nem a legjobb most :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6133) Genius007 válasza Djuree (#6132) üzenetére


Genius007
őstag

Vagyok vagyok, csak hát meglennénk 5en ?
Mert csak külföldi ellent tudnék ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6134) heihachi


heihachi
addikt

Na, össze tudjuk hozni a hétvégén a gamet vagy sem? :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6135) illusiON


illusiON
őstag

hát én ma biztos nem leszek sokáig, úgyhogy ha lesz valami akkor mostantól mehetne felőlem :P

( : no woman no cry : )

(#6136) heihachi


heihachi
addikt

Van valamilyen olyan mod szerverre, amivel le lehet tiltani kevés ember esetén az egyik lerakót?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6137) illusiON válasza heihachi (#6136) üzenetére


illusiON
őstag

asszem OSGn megy valami mód hogy kiirja ha 5nél ekvesebb CT van akkor csak A-ra rakhatsz, de hogy le is tiltja-e Bre rakást azt látod nem próbáltam még de asszem zblock része

( : no woman no cry : )

(#6138) Zolás válasza illusiON (#6137) üzenetére


Zolás
addikt

Letiltja a lerakást és gonosz módon ki is írja hogy ott próbálkozol vagyis a ct-k tudják hogy ott vagy a bombával. Viszont ha menet közbe valaki beléb ct-nek azonnal rakható még ha ugy érkezik hogy még nem él csak a kövi körbe akkor is megvan az 5ct és mehet a lerakó. Ilyenkor szoktak egy kicsit idegesek lenni. Meg amikor nem veszik észre hogy megvan az 5 ct és nem is védik a B-t:) A terrorok száma lényegtelen ha csak 3 terror van is megy a B. Ez meg attól függ ven-e bekapcsolva team balance. Voltam már 6-3 as felállásba is röhögve vittük B-re és pukkant is:) Modjuk ez egy külföldi szeró volt OSG-n azt hiszem van team balance.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6139) heihachi válasza heihachi (#6136) üzenetére


heihachi
addikt

Találtam egy BombsiteLimiter nevezetű eventscript scriptet, szuperül műxik.

Más kérdés, hogy nem tudom miért, de ugye fut a gungame4 a szerveren, és utána ha átváltok war módba (war configot elindítom) hiába állok a kezdőn, nem tudok vásárolni, mert azt mondja nem vagyok buy zone-ban :S

Pedig a war.cfg-ben kikapcsolom az egész eventscriptet, és mégsem működik. Mit baxok el?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6140) Genius007 válasza heihachi (#6139) üzenetére


Genius007
őstag

Hehe, ilyen velem is volt, hogy ütötte a 2 dolog egymást ... nem tudtam rájönni, hogy miért ... ezért is csináltam 3külön szerót! DM, War, Public, na meg majd jön a GG :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6141) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Egy kissebb problémával állok szemben. Mégpedig. Az alkalmazások (játékok) pl a css, mikor kilépek ezt írja ki. De mindíg. Ez mitől lehet. A proci elvileg stabil. Nem értem mi lehet a hiba. :F

(#6142) Genius007 válasza Vasinger! (#6141) üzenetére


Genius007
őstag

Nem Te vagy az egyedüli, aki ezzel a gondal "küszköd". :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6143) Zolás válasza Vasinger! (#6141) üzenetére


Zolás
addikt

Csatlakozom előttem szólóhoz ezt a hibát elég sokszor kiírja kilépéskor nekem is. Igazából mivel én lépek ki nem a játék magától nagyon nem is érdekel:) Szeintem majd lessz hozzá javítás az meg hamar lejön Steamen ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6144) Vasinger! válasza Genius007 (#6142) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igaz, még winreinstallal nem próbálkoztam, de lehet, hogy az megoldaná a gondot...

Zolás: De nem csak a CSS-nél...

[ Szerkesztve ]

(#6145) illusiON válasza Vasinger! (#6144) üzenetére


illusiON
őstag

nekem is nyomatja párszor, winreinstall sem oldja meg mert nekem akárhány vistám volt minden csinálta eddig :P szard le

( : no woman no cry : )

(#6146) Zolás válasza Vasinger! (#6144) üzenetére


Zolás
addikt

Nekem se. Mondjuk a steames progiknál mindig. Aztán van még egy-két program aminél szintén. Vagy kifagy a game(eredeti game nem warez:)) ) Én most húztam új wint xpsp3 az is eredeti és meg is lepődtem dehát az élet már csak ilyen:)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6147) Vasinger! válasza Zolás (#6146) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Deh érted, nem mintha nagy baj lenne, hogy a végén egy üzenet fogad, de azért mégis, ha a gépemmel van a baj, akkor már izgat. Ezekszerint nem.

Köszönöm a segítséget! :R

(#6148) Hulk24


Hulk24
aktív tag

sziasztok!

az mitől van, hogy egyes szerverekre amikor kapcsolódik és bejön a szerver abban a pillantba ki is lép hibát érzékelve (mint az MS hibaküldő). de ezt eddig csak egy szervernél tapasztaltam (KH szerver). mind kedvencekbe van, a többi megy is csak ennél néha nem tudok kapcsolódni!
ez mitől lehet?

na közben látom hogy Vasinger társnak is ez a baja meg még jópár embernek!

[ Szerkesztve ]

(#6149) illusiON válasza Hulk24 (#6148) üzenetére


illusiON
őstag

nekik akkor adja be amikor kilépnek a játékból :) ha csak egy szervernél csinálja az érdekes, nincs valami hang vagy valami amit le akar szedetni a játékkal csak nem sikerül neki?

( : no woman no cry : )

(#6150) Hulk24 válasza illusiON (#6149) üzenetére


Hulk24
aktív tag

nem semmi, legalábbis nem vettem észre semmi ilyen dolgot, hogy valamit le akarna szedni!
elég sűrűn nyomom azon a szerveren, de néha beakad! de a többi szervernél nincs ilyen gond!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.