Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Genius007 válasza sNORh (#5050) üzenetére


Genius007
őstag

Hát az nem jött össze, majd ventrin elmondom miért ... :U

De ha minden igaz akkor pénteken 3870x2 vga gép lesz! :)
(és ez a tag nem hiszem, hogy átbaszna mert ....)
Csak még ma estig várok egy ajánlatot, mert van egy hasonló gép, csak ahoz 22" Dell Wide TFT van, és az valahogy csábitóbb! :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5052) sNORh válasza Genius007 (#5051) üzenetére


sNORh
addikt

peersze, azt mindenféleképpen. nekemis 22-es samu van de egy álom, látom beindult a biznisz :D
Nah sok sikert töki ;)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5053) illusiON


illusiON
őstag

22 tft-t mindenkinek persze nekem legyen csak 17es hütőszekrénymonitorom:O:P
mondtam én valami fasz torrentezik úgye :P
3870x2? azt miféle proci fogja azt meghajtani?

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#5054) Drilla válasza illusiON (#5053) üzenetére


Drilla
csendes tag

AMD Phenom 9850BE :P

nekem is hűtőszekrényem van :DDD 19-es LG F900P

''a memória minél inkább, annál sőt!''

(#5055) sNORh válasza Drilla (#5054) üzenetére


sNORh
addikt

a f@xt...
elég annak egy E8400-as is..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5056) Genius007 válasza illusiON (#5053) üzenetére


Genius007
őstag

Nekem van 21"-es hűtőszekrényem is! És lehet az marad, ha ez a gép jön össze! :U

Amúgy ez a ATi 3870x2 :)) (+AMD9850BE+2x1GB) lehet ez lesz .. :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5057) illusiON válasza Genius007 (#5056) üzenetére


illusiON
őstag

meg fogsz sülni a szobában este csézés közben olyan dög meleg lesz, egy AMD proci meg egy 2magos kártya pff :P
azé cserélünk? enyémnek szép graffitis a gépháza :DDD

( : no woman no cry : )

(#5058) Genius007 válasza illusiON (#5057) üzenetére


Genius007
őstag

4magos procc, 2"magos" kártya .. iiijojjj :DDD :D
De még nem 100% hogy ez lesz! Majd este kiderül ... :)

Mod.: Vízhűtésmet még mindig vissza vásárolhatom 10k-ért! ;]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5059) Djuree válasza Genius007 (#5056) üzenetére


Djuree
félisten

és mennyibe kerül ez a csoda? :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5060) Genius007 válasza Djuree (#5059) üzenetére


Genius007
őstag

Laposomba! ;)

(koobeton) :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5061) sNORh válasza Genius007 (#5058) üzenetére


sNORh
addikt

héééj mijenvízzz?
nekem kéne egy víz a kvadra..
Linket pls

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5062) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Újra pár kérdéssel fordulnák hozzátok!:

1. Bebindeltem azt, hogy vegyen desertet, m4-et stb stb. De a kevlart + helmetet nem tudtam. Csak kevlart vesz (mellényt). Vki tudna mondani egy parancsot :)

2. Milyen füles ajánlátok? Akár 5.1 v 7.1. A mostani kicsit tönkre ment.... Olyan 10 Ezer körnnyékén kellene!

(#5063) sNORh válasza Vasinger! (#5062) üzenetére


sNORh
addikt

Szenhejzerek a legjobbak, abba van 5.1-es is meg akármien csak fizesd meg ;)
de a sima olyan 7ktol is kapható

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5064) Vasinger! válasza sNORh (#5063) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ok, eddig vili. Hol nézegessek gamer fülhallagatót? (5.1) Van vmi olyan hely ahol elég sok van, felsorolva a tul. meg minden?

(#5065) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Hát ezzel az 5.1 témával vitatkoznék.
Első felindulásból énis vettem egy zalman theatre 6-t, hogy 5.1 meg minden hudejó.
Térhangzása igen szar vot, hangminőségét meg inkább nem említem. Most hogy megjött az Akg K242 HD-m, valami eszméletlen nagy különbség, olyanokat hallok meg amit eddig sose, úgy hogy ez eredetileg zenehallgatásra szánt profi füles. Szóval senki ne várjon túl sokat egy 5.1-es fülestől, minőségi stereo simán veri.

u.i.: Írj már pls egy 5.1-es Sennheisert, nem hinném h odáig alacsonyodnának arrafelé, hogy 5.1-eset gyártanak.

[ Szerkesztve ]

(#5066) sNORh válasza Blackhole13 (#5065) üzenetére


sNORh
addikt

te msot kötekedni akarsz?(márcsak a hangnemböl)
mittomé, nemnagyon érdekel a téma csak halottam hogy a sennheiser nagyonjó, nemérdekel engem hogy van-e neki 5.1-ese vagy nincs..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5067) Blackhole13 válasza sNORh (#5066) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Abszolút semmi kötekedés nemvolt benne, elnézést, ha így jött le neked. Kissé fáradt vok.

[ Szerkesztve ]

(#5068) illusiON válasza Vasinger! (#5062) üzenetére


illusiON
őstag

"bind "KP_DOWNARROW" "buy vesthelm;buy vest"
nekem egy ilyen van a cfg-mben bár haver is beleirkált azóta, de feltételezem ez veszi a fullos páncélzatot is :)
fülestémában meg szeirntem már az én 4500 Ft-os trustom is baromi jól szól amig nem tépi szét az ember, ha meg 10ezrekért veszel fülest én tuti sennheisert vennék vagy creative fatal1ty-t bár az nem tudom mennyibe kerül :)

( : no woman no cry : )

(#5069) Vasinger! válasza illusiON (#5068) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Értem, köszi! :R

(#5070) illusiON válasza Vasinger! (#5069) üzenetére


illusiON
őstag

[link]
plz, aztán ez még épphogy gémereknek van szval feltételezem nem lehet szar és 10 rugó alatt van :P

hé faszik ma este war?:DDD

( : no woman no cry : )

(#5071) Vasinger! válasza illusiON (#5070) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem néz ki rosszul, de hol lehetne megvenni ezt pesten? :F Jónak néz ki a cucc, de még keresek boltot hozzá!

(#5072) illusiON válasza Vasinger! (#5071) üzenetére


illusiON
őstag

biztos kapni bárhol rendelésre, de legalábbis vmi creative-okat forgalmazó bolt csak van BPn :F szerintem tuti tartanak azért sokan veszik..

egyébként szerintem nagyon ronda :P

( : no woman no cry : )

(#5073) Drilla válasza illusiON (#5070) üzenetére


Drilla
csendes tag

részemről rendben van.. csak nincs FERENC :S

+ 1 pü

[ Szerkesztve ]

''a memória minél inkább, annál sőt!''

(#5074) Genius007


Genius007
őstag

Van Friends most már, de már nem leszünk meg ...
... IllusiON Te meg írtál friendsbe, akartam válaszolni, de Offline-nak ír, pedig tuti On-lány vagy :U

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5075) sNORh


sNORh
addikt

1.6 acc resetelve ^^

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5076) Genius007 válasza sNORh (#5075) üzenetére


Genius007
őstag

Fasza! :))

Ma lesz valami ?
Ping jó, gép jó!

Holnap már 3870x2-vel tolom! :D
Meg a hűtúszekrény méretü 21"-es CRT-n :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5077) sNORh válasza Genius007 (#5076) üzenetére


sNORh
addikt

lessz ha feltolod a képed

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5078) Genius007 válasza sNORh (#5077) üzenetére


Genius007
őstag

Oszt ugyan hova, hogy ha a Friends nem jó? :F :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5079) Drilla


Drilla
csendes tag

:Y vávávávávávávávábúúúmheccsátvávávávávávávávávává :Y

:DDD épitő jellegű hsz :DDD

''a memória minél inkább, annál sőt!''

(#5080) sNORh válasza Drilla (#5079) üzenetére


sNORh
addikt

pf.. jellemző.. :o

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5081) Genius007


Genius007
őstag

Na 15min és viszem a notit! :))
Ürge előbb hivott, hogy Vácnál van, és kb. fél óra, még ide ér ... ^.^
(nem SK-ba) :DDD

[ Szerkesztette: Genius007 ]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5082) sNORh


sNORh
addikt

Nah szega.
Viszont én nemleszek a hétvégén.
Lanozni megyek.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5083) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ma jött meg a játék, accounttal együtt, minden nagyon örültem, elkezdtem volna játszani, erre kiírja, hogy bannolva lett ez az account, mert cheatelt a gazdája.

Most mit tegyek? Van Orange Box is, remélem Team Fortress 2-t nem csítelte végig.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#5084) illusiON válasza Makaveli (#5083) üzenetére


illusiON
őstag

ehm, ezt az accountot akkor befürödted mert nem a játékot hanem a steam ID-t bannolja..
jja és VAC bant nem lehet visszavonni úgyhogy szerintem keresd fel az illetőt akitől van :P

hát kösd fel azt akitől vetted az accot.. feltételezem használtan van valakitől, ha szét van csítelve :)...

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#5085) Makaveli válasza illusiON (#5084) üzenetére


Makaveli
senior tag

És akkor mit tegyek??? De nekem kell ez a játék? cseréltessem ki vele másik accountra, vagy nem lehet átvinni játékokat másik accountba???

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#5086) illusiON válasza Makaveli (#5085) üzenetére


illusiON
őstag

na fszommár moddolgatni, szóval:
VAC ban van az accounton, azaz a steam ID-det (azonosítódat) letiltották, online játékra nem fogsz tudni soha többé azzla a felhasználóval kapcsolódni. játékot nem lehet másikba átvinni, ezzel annyit tehetsz hogy felkeresed azt akitől van és kérsz tőle másikat /amit mondjuk kétlek h adni fog de nem tudom kitől van/

35-40 éves fazon? nemáár :DDD

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#5087) Makaveli válasza illusiON (#5086) üzenetére


Makaveli
senior tag

Egy 35-40 éves faszitól...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#5088) satomee válasza Makaveli (#5087) üzenetére


satomee
senior tag

Én minimum megölném az illetőt,utána meg a családját.
Viccet félretéve-ez nem játék...
MOD: pláne nem hogy 35-40...
MOD2: uhh nem iszok többet...
MOD3: kevesebbet se
MOD4: KILL THEM ALL!
mod5: télleg nem játék...
mod6: így egyedül...:(

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#5089) illusiON válasza satomee (#5088) üzenetére


illusiON
őstag

nos igazából ez éppenséggel egy játék, counter-strike source a neve :P
valóban nem tiszta a dolog, szóval VAC ban van az accounton és úgy vetted meg valakitől? mennyi pénzbe volt? keresd fel a volt tulajt aztán válassz satomee ötletei közül ;]

na, 3 fele mindenki betoppan? :P MDnek megvan a kacatja, kontár az az ember képes amd procis gépet használni :P ... ráadásul 3870x2vel :DDD

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#5090) sNORh


sNORh
addikt

nah holnap jövök...
vis ma

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5091) satomee válasza satomee (#5088) üzenetére


satomee
senior tag

mod7: mégis KILL THEM FUCKING ALL!!!

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#5092) satomee válasza illusiON (#5089) üzenetére


satomee
senior tag

Na de az nem játék amit ő vele csak így izé neki!Úgyhogy ha játék ha nem,bassza meg az illetőt egy talicska összefosott aprómajom!
MOD: tejóóisten minnyá bannolnak mer nem bírtam nézni a mod időt...vagy mijaz... :U

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#5093) Drilla válasza illusiON (#5089) üzenetére


Drilla
csendes tag

majd eladja/cseréli :DDD

hát.. félve kötném rá a fogyasztásmérőt arra a gépre :DDD :DDD :DDD
+ hőmérőt+zajszintmérőt és társaikat ;]

betopogunk keményen... + ugylátszik, h van egy állandő 5.ünk is :Y :R

''a memória minél inkább, annál sőt!''

(#5094) Makaveli


Makaveli
senior tag

Orange Box + Half Life 2 (tartalmazza CS-t) cserélném San Andreasra, meg Test Drive Unlimitedre.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#5095) illusiON válasza Makaveli (#5094) üzenetére


illusiON
őstag

hát ez igy elég esélytelen főleg hogy igy megtudtuk h átbasztak :U

emberek huzás steamre és vásároljatok be a szükösebb időszakra !!! 12 dollár mindenestül a css steamen :Y

( : no woman no cry : )

(#5096) sNORh válasza illusiON (#5095) üzenetére


sNORh
addikt

lol hát ez deszar

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5097) Genius007 válasza Drilla (#5093) üzenetére


Genius007
őstag

Úgy ahogy mondod! :)

Megvan mindegyik hardware-nek a sorsa! :DDD

Satomee: Nem vagy normális! :DDD :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5098) fpeter07


fpeter07
veterán

Vki nem tudna megajándékozni egy ccs-vel? Akkor nem kéne 2 account-ba ki-be lépegetni, pénzt meg elküldeném postán :) :)

(#5099) sNORh válasza fpeter07 (#5098) üzenetére


sNORh
addikt

apróba ott egy csomó, nemis drágán adják.. ;)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5100) fpeter07 válasza sNORh (#5099) üzenetére


fpeter07
veterán

account? én is ott vettem ccs+dods-t 2k-ért :) csak nekem az orange boxos accba kellene, bankkártyám + nincs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.