Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Lmh


Lmh
őstag

vááá kvázi tag lettem!! DEZSÍÍÍR épp ezzel a fos linkes hozzászólással xD

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5602) Genius007 válasza Lmh (#5601) üzenetére


Genius007
őstag

Örömmel értesítjük Önt, és kedves családját, hogy ismét gyarapodott a hozzászólásainak száma, egy mihaszna kommentel ... :U

Legalább OFF-ban írtad volna b+ .... :W

Ui.: Ahogy Elite szokta mondani " bontsa' pezsgőt! " ;)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5603) illusiON válasza Genius007 (#5602) üzenetére


illusiON
őstag

de most offolj még rá jobban legyen szétcsúszva az egész topic :P hehe
na lassan össze szedek egy mikszet talán, meglátjuk :)

( : no woman no cry : )

(#5604) Lmh


Lmh
őstag

hmm
én mixelnék szivesen!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5605) diegho válasza Genius007 (#5599) üzenetére


diegho
nagyúr

Giga P45-öt ne ajánlj olyannak akinek fogalma sincs a tuningról, mert megutálja a gigabyte-ot, ugyanis ehhez erősen érteni kell mit állítasz be. EP35-DS3 bőven elég wolfdale tuninghoz, sőt egy P31-DS3L-el is el lehet menni akár 4ghz-ig is, az meg 15 alatt van és tökéletesen jó, ha nem akarja agyonhúzni.

(#5606) Genius007 válasza diegho (#5605) üzenetére


Genius007
őstag

Ezért is írtam a végére, hogy :

" De Te tudod! Neked kell eldönteni mi mennyire fontos számodra! "

Kiemelem a " mi mennyire fontos " részt! ;)

___________________________________________________________________

(#5604) Lmh

" hmm
én mixelnék szivesen! "

Mi nem 1.6-al játszunk, hanem Source-al, és Waron szoktunk Scoutot is venni néha! ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5607) Lmh válasza Genius007 (#5606) üzenetére


Lmh
őstag

kinyalhatod a ***** **** ********

[ Módosította: Racecam ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5608) Lmh válasza diegho (#5605) üzenetére


Lmh
őstag

kösz diego! megnyugtattál, h nem kell 25k-ért lapot vennem XD

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5609) Djuree válasza Genius007 (#5595) üzenetére


Djuree
félisten

a phenom sokkal erősebb. persze nem a primitív cs-re gondolok hanem aki hasznos dolgokra is használja (nem tudtad mi?) ;)

persze ha csak cs-zel akkor jobban jártál sokkal egy kóróval. játékokban intel, alkalmazásokban amd. ez mindig is így volt... :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5610) illusiON válasza Djuree (#5609) üzenetére


illusiON
őstag

tte izémár, ha itt tartunk köszia tegnapi meghivást a cali-s mixre jjóvót :DDD
na látom ma sincs sok jelentkező mi? :P majd eccer warozhatnánk azért taktikolósan is már,. ideje lenne meg ezt a nightcup dolgot is megrághatnánk

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#5612) Racecam válasza Lmh (#5607) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezért a kellemes megjegyzésedért 3 nap ban a jutalmad. A következő ilyen, vagy ehhez hasonló megnyilvánulásod után végleg repülni fogsz. És azt sem szeretjük, ha egy teljesen OFF-topic kérdést teszel fel egy szakmai topicban és még csak nem is rakod OFF-ba a hozzászólásodat, a rangváltásoddal kapcsolatos lelkendezéseddel együtt.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5613) Djuree válasza illusiON (#5610) üzenetére


Djuree
félisten

szivesen, jóvolt, csak az utsó pár ellen az elég gáz volt :DDD

ma nem tudok lenni mert úgy elfáradtam mint az állat, alig bírok járni, holnap alszok a forma1 rajtjáig és a kockás zászló után alszok tovább :DDD

a taktik meg csak úgy menne ha lenne 5 állandó tag ami sosem lesz :DDD
én is csak nagyon ritkán tudok lenni, ill. tudnék de csak pár órát esténként, max éjfélig. nektek meg sno-val baszódik a netetek mindig :D

Racecam: na hát itt is járnak modik? ill. ebben az esetben házigizdák :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5614) diegho válasza Djuree (#5609) üzenetére


diegho
nagyúr

ez az alkalmazásokban erősebb volt mindig is az amd, erős túlzás, sőt negyede se igaz, de ne menjünk bele.

(#5615) heihachi


heihachi
addikt

na mára ennyit CSS-ból zsűlölöm ezt a gémet :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5616) sNORh


sNORh
addikt

Fuvaze, bocs hogy nemvoltam, de a nagy szélviharba lefújta az Antennát a szél :DDD vártam tegnap a neteseket, persze elérni nemtudtam, utána egyszercsak felvették, aha jah kijönnek minnyá! Na reggelig jöttek, utána felraktam 4 nagy 50centis nagy menetesszárral keresztűlfurtam a falat, nah azt nemtépi ki :DDD

azóta mostfigyelem mikfolytakitt.. lol

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5617) Djuree válasza diegho (#5614) üzenetére


Djuree
félisten

csak saját tapasztalataimból indulok ki. én rengeteg progit használok/használtam (volt köztük ami 5 milkába került, nem nekem hanem a cégnek :D ), volt olyan is ahol direkt amd procit javasoltak mert azon sokkal gyorsabb...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5618) diegho válasza Djuree (#5617) üzenetére


diegho
nagyúr

én meg évente több mint száz gépet tesztelek különböző progikkal, videóvágásban, tömörítésben, hangkódolásban, renderelésben jóval gyorsabb az intel, a többi meg nem érdekel. Igazából én már senkinek nem adok el jó szívvel amd-t, mert drágább, mint az intel. 10k+fa egy E2180, hozzá már lehet 7k+fáért olyan lapot venni amiben elmegy 3ghz körül és abszolút semmi gond nincs egy 7k+fa-s lappal, már eladtam belőlük bőven és 1db-ot se hoztak vissza. Ez a program ajánlása szerint amd-vel gyorsabb is érdekes dolog, annó még jópár éve fősulin egyik 3dsmax-os srác meg akart győzni, hogy a 2500+ barton-on jobban megy mint a 2.4C-s P4-emen, na ugyanazt a renderelést a P4 kevesebb, mint fele idő alatt renderelte le. És hozzáteszem nem inteles vagyok, mindig azt veszem ami nekem a legmegfelelőbb, tavaly nyár előtt évekig AMD-m volt, de amikor az E2140@3.2 és a 6000+ X2 közül az előbbi volt gyorsabb szinte mindenhol, akkor az amd repült kifelé.

[ Szerkesztve ]

(#5619) Djuree válasza diegho (#5618) üzenetére


Djuree
félisten

ok, jelzem nekem is jobb tapasztalataim vannak intellel, de csak játékokban. amúgy lényegében a mag szám számít (persze inkább csak vista alatt, meg ami ki is használja a 2/4 magot). nekem is mindig intelem volt, de most az amd-vel sincs bajom, minden megy rajta, crysissel meg nem játszom ;]

viszont a clear sky-hoz gondolkodok én is egy kóró vételén :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5620) illusiON válasza Djuree (#5619) üzenetére


illusiON
őstag

ok, jelzem egyikkel sincs tapasztalatom és szerintem mindegyik szar mert a hordozhatós tetrisnek erősebb a hardvere kinézetre :P
sNORh hogyisvanez a energy- dolog mesélj ? :DDD

( : no woman no cry : )

(#5621) sNORh válasza illusiON (#5620) üzenetére


sNORh
addikt

pszt..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5622) illusiON válasza sNORh (#5621) üzenetére


illusiON
őstag

roger that

valami más: na elméletileg most be lesz szervezve mégegy giga ram a msainériába szóval kiderül van-e értelme, ha nem javul tőle a css-em de még csak a gépem sem akkor feltolom az egészet a drillának ő beszélt rá :U:P

gtamate: hm? odaadtad vkinek jelszót vagy mi?

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#5623) gtamate2


gtamate2
veterán

lehet most lopták el az accomat :( de még egyáltalán nem biztos lehet csak én voltam hülye

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#5624) Genius007 válasza gtamate2 (#5623) üzenetére


Genius007
őstag

Megérdemled .... :U
Lehet bunkóság, de mindenki vigyázzon az accountjára!
Ha meg csereberél, akkor meg körültekintően cserélgessen!
Nem szabad bízni senkiben! ;)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5625) mindfreak válasza Genius007 (#5624) üzenetére


mindfreak
őstag

Nem tudom felfogni, hogy a dikkbe tudják valakinek ellopni az acc-ját. Az mondjuk egy másik dolog, hogy tudom, hogy kell ellopni... :D

(#5626) satomee válasza Genius007 (#5624) üzenetére


satomee
senior tag

Azért ez nem ennyire egyszerű!Haver accját is lenyúlták.Pedig mióta a spanja wowját valami köcsög keylogger útján pofán csapták,azóta különösen odafigyelt a saját cucca biztonságára.Egyébként heteken keresztül el se indította a steamet.Szal egyáltalán nem volt felelőtlen,mégis lenyúlták...Úgyhogy az ilyen szar kis g*ci acclopókat bassza meg szárazon hátulról egy talicska aprómajom meg egy néger falu!!! :kurvadühössmileycsakoperamininnemlátom:

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#5627) Genius007 válasza satomee (#5626) üzenetére


Genius007
őstag

Hát jó de na ... a legtöbb embernek az accountját azért tudják ellopni, mert a gazdája felelőtlen ...
És itt most nem arra gondolok, hogy oda / kölcsön adja XY embernek! :U
Mondjuk abba is van valami amit Te mondasz, bár én még olyan progit nem találtam amivel ellehetne lopni más accountját! (Keyloggeren kívül) Bár nem is kerestem ... sokat ... :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5628) mindfreak válasza Genius007 (#5627) üzenetére


mindfreak
őstag

Anno az egész csapatomnak loptam CSS accountot. Magamnak még pár 1.6-ost is. :DDD A sok birka megosztotta DC-n a Steam mappát, mert nagy volt a mérete. Abban benne van a felhasználó usernév. A jelszó meg sok esetben ugyanaz, mert lusta valami nehezet kitalálni. Beléptem, gyorsan e-mail és jelszóváltás, bye-bye account. Ennyit erről, hogy nem felelőtlenek!

(#5629) heihachi válasza mindfreak (#5628) üzenetére


heihachi
addikt

De remélem erre azért nem vagy büszke, mert amúgy elég nagy tahóság.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5630) heihachi válasza Genius007 (#5627) üzenetére


heihachi
addikt

Most attól függetlenül, hogy felelőtlen-e a gazdája vagy sem, akkor is a kezét darabokra törném annak a kis köcsögnek, aki accot lop, hogy legyen száz accja, de egy keze se, amivel az egeret rángatja hozzá. :(((

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5631) west válasza gtamate2 (#5623) üzenetére


west
őstag

heihachi misibának igaza van :DDD
most ez tenyleg tahosag en a labait szeddnem le ;]
kivancsi volnek ugy hogy jatszana...

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#5632) Djuree válasza west (#5631) üzenetére


Djuree
félisten

lábak nélkül könnyen. vagy te a lábaiddal játszol? :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5633) west válasza Djuree (#5632) üzenetére


west
őstag

sokat nem gondolkozol ugy latom. :(
o a kezeit en meg a maradek labait gyaknam le.
ha igy mar erted :C

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#5634) Djuree válasza west (#5633) üzenetére


Djuree
félisten

jaj hát így könnyű. de azt nem írtad hogy azután vágnád le a lábait miután már a kezeit heihachi levágta. fogalmazz mások számára érhetően máskor :U

...és az off gombot nyomjuk már be :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5636) mindfreak válasza heihachi (#5629) üzenetére


mindfreak
őstag

Háááát, forgok a bűntudattól! :D És akkor ugye írnom se kelljen, hogy mit csinálnék azzal, aki az én kezeimet akarná eltörni... :))

Bitu79: Igen, én egy marha vicces ember vagyok. Nehogy komolyan vedd... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5637) west válasza Djuree (#5634) üzenetére


west
őstag

nem kell megsertodni te kotekedtel... :((
amugy meg[OFF][/OFF]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#5638) diegho


diegho
nagyúr

lenne egy kérdésem, itt el lehe tüntetni valahogy a hud-ról a say-eket? 1.6-ban simán hud_saytext 0 megoldotta, de itt ez nem megy. Unom már a sok kis 15-16 éves balf@szt akik állandóan anyáznak, ha lelövöm őket. Csak nyomogatják a voteban-t, meg ugatnak folyamatosan, hogy miért nem vakulok, ha mögém dobják a villanót... Komolyan mondom szánalmas ez a mai public szint már, 6-7 éve még normálisan lehetett játszani, nem volt ennyi anyázás, vagy ha az admin anyázást látott kidobta azonnal az okoskát, most meg már az admin együtt anyázik a többivel, figyelmeztet engem, hogy ne csaljak :)) amikor meg merem említeni, hogy 8 éve csak 1.x-ezek akkor meg le 15 éves csicskáznak, holott apjuk lehetnék... annyira szánalmas ez, de sajnos jelenleg csak 66tick-es szerveren tudok játszani, de lehet inkább hagyom, megvárom amíg tudnak gyorsabb netet kötni és csak akkor játszok, mert így elmegy az ember kedve az egésztől :( hja és badboys szerverről van szó természetesen és az ott játszó értelmiségről.

(#5639) Djuree válasza west (#5637) üzenetére


Djuree
félisten

nem sértődtem meg és nem is kötekedtem, habár lehet így értelmezted :D
peace :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5640) mindfreak válasza diegho (#5638) üzenetére


mindfreak
őstag

Nekem működik. Csak simán hud_saytext -t szoktam beírni. Ne felejtsd el a voice_enable 0 -t se! :D

Látjátok, milyen rossz hatással van rátok a játék. Mindenkinek vágnátok kezét, lábát... ;]

[ Szerkesztve ]

(#5641) diegho válasza mindfreak (#5640) üzenetére


diegho
nagyúr

voice nem kell, mert van mute a kisgyerekekre alapból, csak mikor észreveszik, hogy nem reagálok az ugatásra akkor irogatnak. Eleinte még jókat röhögtem szegényeken, de egy idő után idegesítő tud lenni. Ezentúl no hud no voice néven fogok játszani.

(#5642) Genius007 válasza diegho (#5641) üzenetére


Genius007
őstag

Ajánlom figyelmedbe a következő szervert! ;)

FSK18 Nuernberger Jungs HOSTED by Spitzenserver.de
84.16.241.61:29100

Én manapság itt játszom!
Nem dumálnak non stop a mikibe, közösbe nem hordanak le mindennek, stb ...
Múltkor egymás után desertel 1helyből osztottam 3db 1golyós fejest, és csak annyit mondtak : nice!
Ennyit a Magyar Publicról (ezzel nem azt mondom, hogy a német hudee jóó, csak hát na, szerintem 1-2külföldi Public többet ér, mint a magyar szerók ... )
... jó biztos van jó magyar server is, de én nem sokat találtam eddig. :U
Régen az OSG-re jártam mindig, jó is volt meg minden, csak manapság kevesen mennek fel!

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5643) sNORh válasza Genius007 (#5642) üzenetére


sNORh
addikt

ezt meghesszelem énis.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5644) Genius007 válasza sNORh (#5643) üzenetére


Genius007
őstag

Rendben!

Direkt Dieghonak írtam, mert 66tickes, de szerintem szépen adja a dolgokat! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5645) diegho válasza Genius007 (#5642) üzenetére


diegho
nagyúr

köszi, ezt megnézem, holnap talán veszek egy vga-t is, ha találok valami olcsón jót, ha nem akkor veszek drágán mégjobbat :D

(#5646) diegho válasza diegho (#5645) üzenetére


diegho
nagyúr

megnéztem 50-60as ping, bármennyit lövök átmegy az embereken, hulla mögött ott van mondjuk 15 golyónyom és volt 3 hit.

(#5647) gtamate2


gtamate2
veterán

visszakaptam az accom végre, régen örültem ennyire :C

*Sn0w

(#5648) Genius007 válasza diegho (#5646) üzenetére


Genius007
őstag

Húúú hát nem tudom, én a pingről inkább nem beszélek, mert általába szar a netem ... én ha már 40-50-60pingem van, akkor örülök! :)
Amúgy lehet hülyeség amit mondok, de lehet 70-80pingel is játszani, csak akkor másképp kell lőni! És az ember egy idő után szerintem hozzászokik!
Bár tény, hogy 15-20pingel az igazi, de hát na ... Netes játékokba soha nem lesz fer játék ... mert valaki 5pingel tolja, valaki 100-al .. valaki többel ... az igazi a LAN lenne, de még az sem a legjobb ... élőbe lenne az igazi! :DDD :DDD Najó nem! :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5649) mindfreak válasza Genius007 (#5648) üzenetére


mindfreak
őstag

Hosszú ideig szenvedtem én is az 1 Mbites nettel (50-70 ping), bármit csináltam nem jött össze, nem adott be semmit, ami érzésem szerint pedig talált. Persze éreztem, hogy nem velem van a baj... Mióta gyorsabb netem van (ping: 15-25), azóta pont fordítva van: olyanokat ad be, amihez szerintem közöm nem volt. :D Source-ban ez különösen igaz, mert nagyon el van csúszva a hitbox a modelltől. Ezen elvileg segít az "cl_interpolate 0" console parancs, de ha jól tudom szabálytalan. :U

[ Szerkesztve ]

(#5650) heihachi válasza mindfreak (#5649) üzenetére


heihachi
addikt

A hitboxos dolgot már rég javították, ezer éve nincs ilyen gond.
Ha bekapcsolod a hitbox megjelenítést, akkor az le van maradva, de annak tök más az oka.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.