Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) Zolás válasza Vasinger! (#5949) üzenetére


Zolás
addikt

Milyen néven jársz föl? Mert Gyilkos Molylepke mindenhol figyel rád:)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#5952) Genius007 válasza Zolás (#5951) üzenetére


Genius007
őstag

Felakartam menni a Serveretekre, de egyböl ki irja hogy Disconnect! :U
Ugye nincs fent Country Filter ... ? :W
Dobjátok már be a Slovakia-t pls, mert így nem tudok felmenni, pedig a pingem is jó lenne ott ^^ :DDD :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5953) Zolás válasza Genius007 (#5952) üzenetére


Zolás
addikt

sajna csak hungary jöhet mert a külföldieket rühelljük. sorry. Most nem kimondott mindet csak aki nem magyarul vartyog és idegesítő. Szóval ne vedd sértésnek hogy kiraktuk a nem magyarokat de igazából ettől 30%ban stabilabb a szerver. Igy megbeszéltük és eldöntöttük hogy akkor filter és nincs külföldi ember. De ha nagyon szeretnéd akkor küldd el az ip-címed azt betehetjük kivételnek és akkor be tudsz jönni.
Sorry másképp nem megy. Elég a sok magyar 5-6-7éveseket hallgatni meg mutézni a külfödiekre már nincs energy:)

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#5954) Genius007 válasza Zolás (#5953) üzenetére


Genius007
őstag

Ment Privi! :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5955) Genius007 válasza Zolás (#5953) üzenetére


Genius007
őstag

Na vazze, ez privi akart lenni :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5956) Djuree válasza Vasinger! (#5949) üzenetére


Djuree
félisten

az semmi! minket stracraftban egy 7 éves kislány alázott :F pedig ahhoz még gondolkodni is kell nemcsak menni 'oszt lőni :D ráadásul komoly szinten sc-zünk haverral de még így is odavert mindkettőnket :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5957) Zolás válasza Djuree (#5956) üzenetére


Zolás
addikt

Megtörténik az ilyen szóval mi se rakunk ki minden 18 alatti személyt csak ne üvöltsön a mikrofonba fejhangon mert rögtön a permanent banra áll a kezem:)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#5958) Vasinger! válasza Zolás (#5951) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát általában Vasinger néven, de egy kicsit most pause van egy kicsit :S

(#5959) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Szevasztok!!!!
Nah most segítsetek és megoldjtok problémám!
Tudtok olyan pack-ot amibe már bene van a cfg quake hangok mani admin plugin és a detox?
Mert már hallottam ilyenről!

(#5960) Genius007 válasza birozoli7800 (#5959) üzenetére


Genius007
őstag

De miért kell Pack ?

A Mani oldaláról leszedhető a Mani Admin Plugin, ott vannak a Quake hangok is, és Detox helyett én zBlock-ot ajánlanék, ami jobb! :)

Ha kell valami segítség akkor szólj, és segítek!

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5961) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ehh, egész jól alakul a karrierem, mint golyófogó, az eddigi rekordom egy 6:7-es arány. Ennél csak rosszabbak voltak. Alkalmanként sokkal rosszabbak. Három nap után ez jónak számít? :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5962) Djuree válasza parandroid (#5961) üzenetére


Djuree
félisten

attól függ melyik szerón :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5963) heihachi válasza parandroid (#5961) üzenetére


heihachi
addikt

Alkalom adtán ide is felnézhetsz, gungame deathmatch, pár haverral toljuk néha.

heihachi78.dyndns.org:27015

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5964) illusiON válasza parandroid (#5961) üzenetére


illusiON
őstag

:D én napokig nem tudtam eleve fraget lőni, nem rossz az :P

( : no woman no cry : )

(#5965) Zsombe


Zsombe
senior tag

Sziasztok!

Mivel új gépem van és a régi 1.6-os accommal valami gubanc lett, mert nem tudok bejelentkezni, így ma vettem egy CS:Source-ot. Ma toltam is egy órát és eddig nagyon tetszik. Ti mely szervereken szoktatok nyomulni? Ph-nak van public szervere, vagy csak war szervere van?

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#5966) Genius007 válasza Zsombe (#5965) üzenetére


Genius007
őstag

Maradjunk annyiba, hogy PH!-nak nincs szervere, (legalábbis Game) :DDD
De Elite-nek köszönhetően van egy War Server! :)

Na meg van neki még Deathrun, meg GG, stb ...

De ha végig olvasod az utolsó pár kommentet, akkor látni fogod, hogy kb. hol toljuk! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5967) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha hozzájárulnak az itt fórumozók, hogy a szervereiket (akár amiket korábban linkeltek) közzétegyük az első hozzászólásban, akkor szívesen beszerkesztem oda, a topik címébe pedig, hogy 'szerver ip-k az első hozzászólásban'.

Valami olyasmi formára gondoltam, hogy:

szerver neve - 192.168.1.1:11111
rövid leírás, hogy mit szoktatok játszani, és milyen a társaság (profik, klán, war, vagy mittudomén)

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5968) Zsombe válasza parandroid (#5967) üzenetére


Zsombe
senior tag

Szerintem ez nagyon jó ötlet, én támogatom.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#5969) Genius007 válasza parandroid (#5967) üzenetére


Genius007
őstag

Ez jó ötlet! :)

Ha haza értem, akkor írok pár IP-t! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5970) Csizi12


Csizi12
csendes tag

Tudnátok segíteni egy rejtélyes fagyás megoldásában, ami azóta kínoz, hogy felraktam tegnap a CS: Source-ot. Steam-be belépek, játék elindít, belépnék valamelyik menübe pl.: Options-ba, és néhány másodperc elteltével lefagy az egér. Ha szerencsém van akkor gyorsan Tab-bal elérem a Quit-et és billentyűzet Space-el kitudok lépni a Windowsba, de az egerem már nem tér ilyenkor magához ott sem, és normálisan már a gépet sem tudom kikapcsolni. Ha nincs szerencsém, akkor lefagy az egész és csak reset segít a gépen. Mi lehet a hiba?

A CS eredeti, a gépem húzás nélkül is ezt csinálja benne, legújabb VGA driver van fent, és semmilyen alkalmazásban nem volt eddig ilyen problémám. Egyszer gyorsan eljutottam egy serverre és ott hiba nélkül tudtam játszani, majd mikor a menübe kiléptem, bumm lefagyott. Win XP SP3 az oprendszer. Kérlek segítsetek egy leendő "ágyútölteléknek".

A természet kiegyenlíti a fogyatékosságokat: aki gyengébben lát, az jobban hall, aki gyengébben hall, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

(#5971) qdak


qdak
addikt

help: csinálok dedikát szerót haver nem tud belépni de ismeretlenek meg simán beléptek hozzám mit kell csinálnom h tudjon hozzám csatlakozni mi a folyamata ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5972) Genius007 válasza Csizi12 (#5970) üzenetére


Genius007
őstag

Szerintem egy OS ujratelepítéssel megoldható a probléma! :)

qdak: Akik csatlakoznak hozzád, azok netről csatlakoznak, vagy Lanból (hálózatból) ? :U

Mert azt eltudom képzelni, hogy "belső ip-det írja ki" és pl. DigiNET-ed van, látja mindenki mindenkinek a gépét, és így tudnak rád csatizni, de viszont netről meg nem látnak téged, mert belső ip-det ugye akkor nem látják! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5973) illusiON válasza Genius007 (#5972) üzenetére


illusiON
őstag

szerintem felét sem értette :P

OS ujratelepitéses problémával meg egyet értek, vagy esetleg moss le mindent és alaplapit + vga drivert ujra rakd fel hátha

( : no woman no cry : )

(#5974) qdak válasza Genius007 (#5972) üzenetére


qdak
addikt

akik jöttek netröl csak néztem vmi orosz gyerek meg ienek XD azt havernak adom ip t nem csatlakozik probáljuk forditva nekem sem :S de ez hogy le7 ? szervert nem szeretnék bérelni :( akk mien ip t adjak meg havernak ? és akik mesziröl kapcsolodtak hogy láttak ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5975) Zsombe


Zsombe
senior tag

Úgy látom, hogy az elmúlt ~1 évben nem változott semmit a magyar CS scene. Most, hogy elkezdtem Source-ozni érdekes tapasztalattal gazdagodtam. Ma egy magyar public szerverről bannoltak. Hogy miért? Az jó kérdés, mert nem kaptam indoklást, egyszer csak kidobtak. Nem tudom, hogy esetleg az adminnak az fájt, hogy 16-4es statom volt? Tény, hogy csak 2. napja source-ozom, de kb. 3 évig 1.6-oztam, szóval van némi tapasztalatom, valamint soha nem cheateltem, így kikérem magamnak. Ami a legfurcsább, hogy még csak meg sem gyanusítottak, vagy fel sem szólítottak, egyszerűen csak banoltak. :(

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#5976) qdak válasza Zsombe (#5975) üzenetére


qdak
addikt

hi most játszottam, az admin meg azt h baszkodta belénk a saját társ ba a kést :S

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5977) Csizi12


Csizi12
csendes tag

Közben meglett a hiba oka. Van egy USB-s DV90-es videódigiző egységem, ami nem lett normálisan feltelepítve az XP-re, de USB-be be volt dugva. Kihúztam a gépből, azóta megszűnt mindenféle fagyás, amit az előzőekben leírtam. Gondolom mivel az egység tud hangot is rögzíteni, de nem volt feltelepítve, ezért megzavarta a CS: Source-ot.

Azért köszi a tippeket, hál Istennek így most már tudok én is egyet-egyet játszani.

A természet kiegyenlíti a fogyatékosságokat: aki gyengébben lát, az jobban hall, aki gyengébben hall, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

(#5978) birozoli7800 válasza Zsombe (#5975) üzenetére


birozoli7800
senior tag

hát ebbe bele kell törődni. megoldás járj jobb szerverre! :DD

(#5979) Vasinger! válasza Zsombe (#5975) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, jól mondja az előttem szóló! Járj szvsz minőségi szerverekre: Diomond, Cheyene. Itt általában mindíg van admin és kb 4-5 éve tolják a css-t szval nem kis pályások. Ok nélkül ott nem banolnak! :U

(#5980) qdak válasza Vasinger! (#5979) üzenetére


qdak
addikt

ezt nézd pont ma akadtam ki: [link] esküszöm nem csalok és nem is csaltam sose :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5981) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

LOL

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5982) sNORh válasza parandroid (#5981) üzenetére


sNORh
addikt

lol hát ez komoly..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5983) Zsombe válasza Vasinger! (#5979) üzenetére


Zsombe
senior tag

Na azért ne túlozzunk! 5 éve nem volt még CS:Source, de még 4 éve sem! Amúgy szerintem a Bad Boys public szerverek is jók, pont az egyiken láttam ma egy pH!-s emberkét.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#5984) Genius007 válasza Zsombe (#5983) üzenetére


Genius007
őstag

Az lehet én voltam! :B

MoonDoom-ot láttad? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5985) parandroid válasza Genius007 (#5984) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy én. Mondjuk engem könnyebb észrevenni a mezőny végén. :DDD

Ja, amúgy egy jobban sikerült 20-as meccsen már van, hogy 5-6 fraget is sikerül lőnöm. Vagy a többiek figyelmetlenek, vagy én fejlődök valahova. Mondjuk az én szintemről csak előre lehet menni. :U

Szerk: Amúgy ha jól láttam, egy másik (harmadik) moderátor kolléga is benézett rövid időre a már fent lévő kettő mellé. Majd indítványozom a Ph! menedzsmentnél, hogy ha már ennyi mod (is) játszik, csináljunk egy szervert a Ph! szerverén*. ;]

* Félreértések elkerülése végett: nyilván nem megoldható a dolog (nem technikailag), nehogy valaki komolyan vegye.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5986) qdak


qdak
addikt

am hogy tudja eldönteni vki kb 5 perc alatt h csalo vagyok ? h aim bot-om van ? azért mert beremeg a kezem ? vagy mert abban a pillanatban én voltam az 1. ? :D mert nem volt : ( és nem is lessz.

Zsombe: tudsz adni ip t meiken vagytok megtalál6óak ?

peterkeT: az nagy királyság lenne :R
am meg nem is jó mindig ha kicsi tjobban játszol ... csak a ban van belöle : D

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5987) heihachi válasza Zsombe (#5983) üzenetére


heihachi
addikt

A Bad Boys publicról annyit, hogy ott néha nagyon gyökér társaság verődik össze. Legutóbb sikerült feljönnie valami Mr Breaker nevű majomnak a kis barátaival, akinek nagyon nagy volt a pofája, egyfolytában szövegelt, szidott mindenkit, beszólt mindenkinek, káromkodott, konzolból vette a letiltott awp-t és ott kullogott a lista végén, 0 fraggel és 8 halállal. Persze aztán mindenki elkezdett awp-t venni, onnantól sikerült lőnie több fraget is, de ettől még elrontotta Ő meg a kis barátai kb. 14 ember játékát. És kibannolni meg nem sikerült. Persze máskor simán bannolnak bárkit, csak azért, mert jól játszik.

Arról nem is beszélve, hogy 20 embernél már van olyan, hogy több másodpercig 40 feletti a choke, így játszani meg elég csalóka, abszolút nem azokat a lövéseket adja, amit egy rendes szerveren.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5988) parandroid válasza heihachi (#5987) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Még mindig várom a javaslatokat más szerverre esetleg, én a BadBoysnál jobbat egyelőre nem találtam, igaz nem is igazán tudom, hol álljak neki a keresésnek. Jöhetnek az ötletek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5989) sNORh válasza parandroid (#5988) üzenetére


sNORh
addikt

én mostanában ha fel is megyek játszani a "setti" orosz tört szerverére megyek fel, mert ott jók a pingek, és nagyonjó változatos mapek vannak, nemcsak onlyD2

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5990) parandroid válasza sNORh (#5989) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tanulni jó a D2, aztán ha majd tudok lőni, akkor kipróbálok más pályákat.

Igazából próbáltam pár szervert, ezzel együtt természetesen más pályákat is, de a skilljeim hiánya a pálya nem ismeretével súlyosbítva elég komoly handikepet jelentett.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5991) Zsombe


Zsombe
senior tag

qdak: este majd küldök ip-ket, csak most dolgozom.

heihachi: szerintem nem olyan rossz, a Badboys public, bár egyszer nekem is sikerült egy kisebb idióta bagázsba belefutnom, de összességében eddig pozitív a véleményem. Na meg múltkor Kodiakkal együtt játszottam ott. :DD
Egyébként ismerős a nicked. Neked nincs saját CS:Source szervered? Vagy az is lehet, hogy pont láttalak elmúlt 1-2 napban fennt valamelyik szerveren.

peterkeT: ezt a pH!-s CS:Source szerver ötletét én is támogatom.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#5992) sNORh válasza parandroid (#5990) üzenetére


sNORh
addikt

egy friendst privibe pls.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5993) Genius007 válasza heihachi (#5987) üzenetére


Genius007
őstag

Mr.Breaker?
Maradja' ma' :DDD
Legjobb arc hallod.
Általába minden éjjel feljön a Bad Boys2-re ittasan, aztán mondja a hülyeséget!
A végén amikor megunja, akkor megveszi a WP-t mert tudja. hogy kibannoljuk.
Ezt mindennap eljátsza, de ezt leszámitva amúgy tényleg jó fej, Warozni sem rossz vele, igaz néha egy kicsit ... kicsit ... GYP-s :DDD

Mod.: Megjavult a netem 10-25ms dsl.sk-ra! :))

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5994) heihachi válasza Zsombe (#5991) üzenetére


heihachi
addikt

Van, de csak a saját gépemről fut néha, ha van rá igény. Gun-game megy magozótól visszafele pisztolyig, deathmatchben, gungame pályákkal. Főként azért csináltam, hogy a szerver telepítést, konfigot, modokat kitapasztaljam kicsit. 2v2-ben vagy 3v3-ban elvonulunk játszani haverokkal néha, arra megfelel.

Amúgy annak ellenére, amit írtam, én is járok a BadBoys2-re, mert bár néha nagyon okádék emberek mennek fel, de sokszor igazi király társaság jön össze, tényleg csak a móka kedvéért, és nem lámáznak, meg lowoznak le mindenkit. Olyankor be lehet szarni a röhögéstől. Bár ettől még a szerverkonfig ott ugyan olyan szar, szóval gyakorlatilag köze nincs egy rendes szerveren való játékhoz, de így is mókás.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5995) heihachi


heihachi
addikt

Kéne szervezni egy olyat, hogy a PH!-team játszik a többi fórumtárs ellen :) PH!-teamnek gyakorlás, többieknek meg jó móka, és tuti nem lesznek csalók. Csak a fun kedvéért, semmi komoly, bár akár játszhatunk 1 frag - 1 sör játékot is :D
Mit szóltok?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5996) sNORh válasza heihachi (#5995) üzenetére


sNORh
addikt

és postázod a láda sört? :DDD
am bennevagyok, most a hosszuhétvégén jóis lenne :)
MD: warozni kifejezetten xar vele, mindig pofázik nemhallok semmit, am jóarc :DDD

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5997) Zsombe válasza heihachi (#5995) üzenetére


Zsombe
senior tag

Én benne vagyok egy warban. Amúgy PH! teambe hogy lehet bekerülni? :))

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#5998) sNORh válasza Zsombe (#5997) üzenetére


sNORh
addikt

Elvárások:
-Több éves tapasztalat.
-Tárgyalóképes Angol nyelvtudás.
-Csapatszellem.
-Jó fizikum

Amit Kínálunk:
-Jó csapat
-Összeszervezetlenség
-Fizu nuku

:DDD

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5999) Genius007 válasza sNORh (#5996) üzenetére


Genius007
őstag

Jó azért vele Warozni is!

És megmondtam, hogy nem vagyok MD!
Vagy MoonDoom, vagy Moon, vagy MúúnDúúm. MD-t felejtsd el, nincs, nem is volt, nem is lesz! Nem is ismerem! :DDD

heihachi: Jó ötlet, akár este meg is szervezhetnénk egyet! De csak 21-22óra fele szerintem, mert addig honlappal szivok majd ...

Zsombe: Mennyire játszol jól, mennyire vagy csapat játékos? :)

Amúgy ha végre tényleg kész leszek a honlappal (ami nem csak rajtam múlik), akkor beszélni kellene Parcival!
Már csak azért is, mert elméletileg nem lehetnénk Prohardver - Team.
Mármint a Prohardver nevet elméletileg nem vihetnénk bele a Clan névbe ...
Szóval csak unofficial clan lehetnénk. :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6000) Zsombe válasza Genius007 (#5999) üzenetére


Zsombe
senior tag

Hogy mennyire játszok jól, azt szerintem döntsék el mások, mert én úgy vagyok vele, hogy "öndícséret gyalázat". Source-ban mindig pluszos statokat hozok, de változó eredménnyel (átlagban kb. 4-5-tel többet ölök, mint halok, de azért előfordul 16-3as stat is). Szerintem ez ahhoz képest nem rossz eredmény, hogy 2 napja Source-ozom és kb. 1 évet kihagytam CS-ben.
Elég jó csapatjátékosnak tartom magam. Legalábbis anno koleszos LAN partykon jól együtt működtem másokkal, na meg a munkahelyemen sincs panasz arra, hogy ne tudnék a kollégákkal összedolgozni (mármint szakmailag, nem CS-ben :DDD ).

Egyébként sokáig 1.6-oztam (2002-től kezdve), de az utóbbi időben eléggé inaktív voltam, államvizsga, most pedig a munka miatt. De úgy néz ki, hogy azért esténként 1-2 óra CS belefér az időmbe.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.