Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) Djuree válasza Vasinger! (#6548) üzenetére


Djuree
félisten

sztem maradj a szexpé-nél.
vagy két partíció, egyik xp, másik pista...

vagy linux :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6552) sNORh válasza Genius007 (#6550) üzenetére


sNORh
addikt

én mostis 64-es vistárol css-ozok, és kajak..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6553) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nyugi "gyerekek" már haladok! Már nem minusz 50, hanem 60 FPS. Tök jó 150 fps helyett 90-nel rohangálni! :W

sNORh: És ultimateról?

[ Szerkesztve ]

(#6554) sNORh válasza Vasinger! (#6553) üzenetére


sNORh
addikt

alap..
alapból xp x64-et használok évek óta (1éve :DDD )
de már fél éve x64-es vista ultimatet, az asztalin is, meg most 1,5 hónapja a notin is :)

hallod, ojanvagy mint illúzsün, neked mindig elromlik valami, sosejó valami beállítás, vagy driver :DDD nembántásbol :D

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6555) Genius007 válasza sNORh (#6554) üzenetére


Genius007
őstag

:DDD :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6556) Vasinger! válasza sNORh (#6554) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát igen. De nem direkt csinálom és nem is élvezem :\.

Hozzáteszem, ma a 4x telepítettem újra a wint. :W

Úgy néz ki marad ez az állapot, és várok egy normális driverre Atiéktól, vagy a windows 7-re...

[ Szerkesztve ]

(#6557) Genius007 válasza Vasinger! (#6556) üzenetére


Genius007
őstag

Vagy cserélünk gépet - vga-t nekem semmi gondom nincs. :DDD :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6558) <NewL> válasza satomee (#6549) üzenetére


<NewL>
addikt

régebben sokat játszottam a cod2-vel
azt simán vitte,mondjuk csak dx7-be,nekem ott is élvezhető volt a grafika:D,sose arra mentem^^ 80-90fps-em volt általában,de néha picit akadozott,még akkor csak 512mb ram volt benne,most 1giga powee:D
csak nem lenne jó kiadni egy marik pénzt egy játékért ami még nem is megy...
elsőnek valakitől elkérem sztem,persze vizsgaidőszak után...:DDD
addig nézek egy pár videót.

mennyi fps-etek van úgy általában,mennyitől élvezhető(a dara) /vagy ez teljesen más mint a cod2/

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#6559) Djuree válasza <NewL> (#6558) üzenetére


Djuree
félisten

60-70fps-nél már teljesen jó. legalábbis nekem így is jól megy, ha meg nem, az nem az fps miatt van, hanem mert lámi vagyok :DDD

de vannak itt elvetemült emberek akik szerint min. 100 :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6560) Solad válasza Djuree (#6559) üzenetére


Solad
őstag

igazából 100 tickhez 100 fps az ideális. (ha megnezed a tickeket, az out midnig epp annyi amennyi az aktualis fps (persze 100 alatt))

De ha megvan a stabil, szaggatasmentes sebesseg, akkor mar jatszhato a jatek

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6561) Djuree válasza Solad (#6560) üzenetére


Djuree
félisten

nekem mind1, azt sem tudom mi az a tick :DDD (asszem ilyet nem is szokott kiírni tab-nál, csak a pinget, meg még valami mást)

én a 70 fps-emmel nagyon jól elvagyok, nem is kívánok többet :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6562) Genius007 válasza Djuree (#6561) üzenetére


Genius007
őstag

Consoel => net_graph 3 és jobb oldalt majd ki írja szépen a TickRate-et. ;)

Lehet velem van a baj, de én 130fps alatt nem nagyon tudok játszani ... nem is a dara része megy jobban 150-170fps-el, hanem a desert fejesek. AK-val 80fps-el is lelehet tunkolni az ellent, de Desertel szaladni, és hipp - hopp fejest adni 80fps-el számomra nehéz.
De mondom lehet csak én vagyok ilyen láma. :DDD :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6563) Djuree válasza Genius007 (#6562) üzenetére


Djuree
félisten

nem, igazad lehet. én mondjuk nem is nagyon játszottam még 100 fps fölött. lehet ha huzamosabb ideig nyomnám mondjuk 150 fps-el akkor én is így látnám :K

ez olyan mint amikor még nem tudod milyen igazi nővel lenni, addig elvagy magaddal is, de utána már nem állnál vissza rá semmi pénzért :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6564) Genius007 válasza Djuree (#6563) üzenetére


Genius007
őstag

" ez olyan mint amikor még nem tudod milyen igazi nővel lenni, addig elvagy magaddal is, de utána már nem állnál vissza rá semmi pénzért :DDD "

Az a példa ... :DDD :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6565) illusiON válasza Djuree (#6563) üzenetére


illusiON
őstag

azért nemmind1 hogy csinálja az igazi nő :P vagy lyuk-lyuk csak a keret más elven működsz?:DDD

uristen emberek az utóbbi 2 nap hosszadalmas warjai után beleuntam de nagyon a játékba :P

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#6566) sNORh válasza illusiON (#6565) üzenetére


sNORh
addikt

keret más, de egyre csak a minőség.. :DDD

akkor game este? :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6567) Isten88 válasza sNORh (#6566) üzenetére


Isten88
senior tag

Hol szoktatok játszani? Lehet néha-néha Én is csatlakoznék, ha nem probléma. :B

[ Szerkesztve ]

(#6569) Isten88 válasza #54630400 (#6568) üzenetére


Isten88
senior tag

Majd megveszem, ha lesz rá pénzem, másodszor nem anyázgatok, elég kultúráltnak tartom magam ahhoz, hogy másról se feltételezzek ilyet.

(#6570) Djuree válasza Genius007 (#6564) üzenetére


Djuree
félisten

mé tán nem szemléletes? :DDD

illusiON: "vagy lyuk-lyuk csak a keret más elven működsz?" most még simán :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6571) Draken


Draken
őstag

hello, vista alatt egy párszor kidobja a hl2.exe leállt-ot, csak nem tudom miért, nincs esetleg erre valami megoldás? left4dead-nél ugyan ez a helyzet

(#6572) sNORh válasza Draken (#6571) üzenetére


sNORh
addikt

nincsen nekemis ugyanezt csinálja, csak nemdob ki, hanem ha kilépek a játékbol, egyböl kiírja.. engem nemzavar..
Boldog újévet, és jó bulit mára Skacok.. (lowok) :DDD ;]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6573) Genius007


Genius007
őstag

Nekem meg mostanába azt csinálja, hogy fellépek a szerverre, és kifagy miatt Team-et választhatnék, vagy jobb esetbe Ctrl + Alt + Del, aztán vissza játékba segít csak. Hmm.
Lehet csak nálam csinál ilyet .... Win7 6956 jobb volt mint a Win7 7000. :U

:R Boldog Fragekben Gazdag Új Évet Kívánok Mindenkinek! :R

Ui.: sNORh, csak a magad nevébe beszélj. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6574) sNORh válasza Genius007 (#6573) üzenetére


sNORh
addikt

Énis ugyanazt kívánom am..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6575) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek! (jah és sok FPS-t és fraget :D)

(#6572) sNORh : Nekem is elkezdte csinálni újra. Addig nem zavar ameddig nem lesz belőle baj! :))

[ Szerkesztve ]

(#6576) parandroid válasza Genius007 (#6573) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Everest nem fut? Nálam azóta nem csinálja, amióta gondosan lelövöm az everestet a játék indítása előtt. Egyébként Oblivionnal ugyanez a helyzet, az is indítás után azonnal fagy, ha everest fut. Viszont csak azúta csinálja, amióta 64 bites Vistám van, a 32 bites XP alatt nem tapasztaltam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6577) Vasinger! válasza parandroid (#6576) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, nálam is pista 64 van, megerősítenélek, nálam se volt baj 32-es xp-n!

Elq**k, mint feri

(#6578) heihachi


heihachi
addikt

Boldog Új Évet Mindenkinek! :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6579) ricsy888


ricsy888
senior tag

Sziasztok! Tudnátok nekem linkelni egy oldalt ahonnan le lehet tölteni olyan modot cs:s-hez, amitől szebbek lesznek a textúrák?
Kerestem gugliba, de nem igazán találtam semmi használhatót. :N

Boldog Új Évet!

[ Szerkesztve ]

(#6580) Djuree


Djuree
félisten

BUÉK minden cs kockának (meg a nem kockáknak is :D ) :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6581) illusiON válasza ricsy888 (#6579) üzenetére


illusiON
őstag

szerintem olyan csak half-lifehoz van hogy az egészet újracsinálták más textúrákkal :P cs-ben állítsd maxra és kész, szerintem elég szép az is ahhoz képest h multi game

( : no woman no cry : )

(#6582) ricsy888 válasza illusiON (#6581) üzenetére


ricsy888
senior tag

:O HL2-höz én is sokat találtam, de cs-hez egyik se működik. Mondjuk nem is arra gondolok, hogy átrakták az egész gamet crysis szintű kinézetre, hanem hogy csak egy-két textúrát élesebbre lehetne cserélni.
Rengeted videót láttam youtubeon,(HD-ben) hogy elég éles textúrák voltak, meg olyan mapokon is volt HDR ahol elvileg nincs, pl. D2 :K

[ Szerkesztve ]

(#6583) illusiON válasza ricsy888 (#6582) üzenetére


illusiON
őstag

lol :DDD de mondjuk a sima dust hdr-je is elég idegesítő
fps-bananan nézted? ott van minden cs-hez :)

( : no woman no cry : )

(#6584) ricsy888 válasza illusiON (#6583) üzenetére


ricsy888
senior tag

A babánon túl sok hülyeség van. :D Én olyanra gondoltam csak ami élesebbé teszi a textúrákat. De úgy látszik ilyen nincs.
Azért hátha találok a banánon valami nekem valót. :)

(#6585) Solad


Solad
őstag

miért tiltanak le sorra steamen miota phaorian a nevem?:D:D:D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6586) Vasinger! válasza Solad (#6585) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

mert valszeg van más is aki evvel a névvel van, és azt hiszik, hogy acc lopó vagy...

(#6587) illusiON válasza Solad (#6585) üzenetére


illusiON
őstag

most hirtelen azt hittem tényleg valami acclopós dolog vana háttérben, de látom te vagy Sanis :DDD

( : no woman no cry : )

(#6588) Djuree válasza Vasinger! (#6586) üzenetére


Djuree
félisten

akkor mi van ha ellopod a saját acc-odat? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6589) Vasinger! válasza Djuree (#6588) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nemtom, én is csak hallottam, nem tapasztalat.

(#6590) sNORh válasza Djuree (#6588) üzenetére


sNORh
addikt

Az gáz, valszeg csak a képzeletbeli barázod tudja a pass-t :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6591) Solad válasza Vasinger! (#6586) üzenetére


Solad
őstag

mert beszopják a hoaxot? akkor meg is érdemenék hogy bukó legyen az acc :D:D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6592) mr.saint


mr.saint
tag

Tisztelt urak valaki mondjon már valami értelmes dolgot mert ez a cs s felidegesít :W nagyon! Most egy vista32 oprendszer használoka játék kifagy! Tegnap xp volt játék kifagy!
xp 15 driver felrak egyik sem jó helyzet ugyan az! EVGA 9600gt ssc. Komolyan milyen drivert rakjak már fel? Valaki sughatna aki vistat használ milyen driverrel nyomja?Vagy esetleg haldoklik valami de tesztek alatt semmi sem melegszik minden normális üzemi hőfokon! Minden megy már nem tudom mit csináljak? Előtte is vista volt csak a steamben nem volt szöveg de legalább ment minden! Elmentem lanpartira felraktam egy xp-t de azóta tart ez a dolog. Minden tippet szívessen fogadok!
Előre is köszönöm :R Boldog új évet mindenkinek :K

(#6593) sNORh válasza mr.saint (#6592) üzenetére


sNORh
addikt

ez érdekes.. egyszerű 196.xy-os drivert..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6594) Genius007 válasza mr.saint (#6592) üzenetére


Genius007
őstag

Na re ... a Szilveszter is megvolt. :DDD

Nekem a játék akkor fagy ki, amikor fellépek egy szerverre, de akkor sem mindig, újra indítom, és jó.
De általába nekem a Ctrl+Alt+Del is segít ... aztán feladatkezelőbe be, és vissza.
Nem tudom miért csinálja ezt, egyszer csak nekem is elkezdte aztán kész ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6595) mr.saint válasza sNORh (#6593) üzenetére


mr.saint
tag

Gondolom a 196 azt nem az IQ-RA vonatkozik talán az xy inkább passzolna :Y
De azért köszi :K

(#6596) sNORh válasza mr.saint (#6595) üzenetére


sNORh
addikt

ForceWare 169.38 Vista 32-bit

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6597) Solad válasza mr.saint (#6592) üzenetére


Solad
őstag

miből következtetsz arra hogy csak és kizárólag a vgadriver lehet a ludas?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6598) Isten88 válasza mr.saint (#6592) üzenetére


Isten88
senior tag

Rendszered instabil szerintem. Szedd szét a gépet, majd rakd össze, valami kilazulhatott. Írtad Te is, hogy lanparti volt, vagyis a gépet mozgattad, ütések érték.

(#6599) sNORh válasza Isten88 (#6598) üzenetére


sNORh
addikt

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6600) Zolás válasza mr.saint (#6592) üzenetére


Zolás
addikt

Esetleg valami jóbarát azon a lanpartin nem állított a biosba valamit?? Ha icipicit is tulhúzta a gépedet azt nem biztos hogy minden game kiadja viszont a csé procit terhel leginkább és lehet hogy azért akadsz ki. Nekem is 2.7en orthos stabil a gép de mikor kilépek cséből irja a hibát. Mondjuk menet közbe még sose akadt ki nekem.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.