Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Zolás válasza Hulk24 (#6150) üzenetére


Zolás
addikt

Esetleg nincs rendesen karbantartva a szerver. Vagy olyan szerveren voltál ami automatikusan átállítja a rateket vagy valami egyebet és ezt 2-3kapcsolódás árán lövi be neked a gép. Ha fent vagy és közbe fagyi akkor még lehet a tört szerver című történet ahol meg a steam nem szereti a szervert+sok a csít és kivágja az átlag usert:)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6152) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Wow, sikerült egy 19:18-as kört csinálnom BB2-n. Ráadásul nem is volt gyenge a mezőny. Kicsit jó vagyok... Még sose volt több fragem, mint ahányszor lelőttek. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6153) heihachi válasza parandroid (#6152) üzenetére


heihachi
addikt

Gratulálok :R

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6154) mindfreak válasza parandroid (#6152) üzenetére


mindfreak
őstag

A BB-n minden megtörténhet.

(#6155) heihachi válasza mindfreak (#6154) üzenetére


heihachi
addikt

Valamelyik nap speed hackel szaladgált valaki a pályán. Elindultunk ct kezdőről, még a kapuig nem jutottam el, a t már ott állt velünk szemben, és halomra lőtt minket. Aztán visszaszaladt, fel A rövidre, és ott is írtott, még az előtt, hogy a ct-k kiértek volna a rövidről középre. Nyomott így vagy 3-4 kört, aztán eltirhult magától. Amúgy tök jól néz ki, ahogy supermani sebességgel közlekedik :D

Kedden meg rászóltunk a gyerekre, hogy ugyan ne vicceljen már, hogy 33-1-es a statja, mikor a második legjobbnak is csak ~ 20-10, erre elkezdett anyázni, hogy milyen lowok vagyunk. Érdekes módon a következő körben középmezőnyben végzett, majd utána volt 6-9-es statja is, ami után valahogy beindult neki a játék és meg sem állt 27-9-ig. Igaz addigra akik fikázták már nem voltak ott...

Írtó szutyok szerver a BB és a BB2 is, annyi ott a csíter, mint égen a csillag, de hát nem nagyon van más, amin sokan is vannak éjjel 1-2 körül is.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6156) Genius007 válasza heihachi (#6155) üzenetére


Genius007
őstag

Na ácsi ácsi ....
Azért ezt a 33-1 és már cheatert fejezzük csak be kérem!
Ez miatt szívok én is mostanába ....
Pl. Múltkor felmentem Bad Boys2-re, első két körbe löttem 11embert, és mind fejes lett, egyszer sem lőttek le, igy 11-0 volt, hopp már nyomták rám a BAN-t, hogy Aimozok ...
Aztán tegnap Bad Boys2-n toltam reggelről, 39/11 volt, az utánam levőnek pedig 18/14 talán ... ismét "csalok" szerintük .... Utána ismét reggel SK Server, 28/4 menjek innen hülye csaló magyar ...Admin ... Kicked and Banned .... :U

Pedig csak "szerencsém volt" mindig arra jöttek amerre én, én meg szépen bedaráltam őket. Szóval akinek jó a stat, az nem feltétlen csaló!

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6157) heihachi válasza Genius007 (#6156) üzenetére


heihachi
addikt

Várj, én nem azt mondom, hogy nem lehet tisztességesen elérni ilyen statot, és mindenki csíter, aki ilyen stattal tolja. Én nem tudom elérni, de ettől ez lehetséges, épp ezért sosem csíterezek le senkit, aki jó stattal rendelkezik, még akkor sem ha pedig tényleg úgy gondolom. Bannolni sem szoktam ezért senkit, csak a sorozatos TK-ért nyomok votebant, a többi nem érdekel.

De olyan nincs, hogy egyik körben kurva jól megy, amikor rászólsz, hogy csal, akkor sehogy nem megy, aztán hirtelen, mikor bírálók eltűnnek, ismét kurva jól megy. (Mellesleg egy sarkon sem tudott a srác úgy befordulni, hogy ne tudta volna egyből, hogy hova kell nézni. Nagyon, nagyon csúnyán csalt.)

Továbbá azért a 39-11 és a 33-1 között jelentős különbség van. A 33-1 arányaiban a 363-11-hez áll közelebb. Ami azért messze nem 39-11. Szóval az, hogy valaki 3-4 szer többet lő, mint amenynit kap, az rendben van, de hogy 33-szor :F

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6158) illusiON válasza heihachi (#6157) üzenetére


illusiON
őstag

én meg azt mondom hogy a statos rögeszméitek már irritálóak, meg ne olvasgassátok amit pubon a sok majom irkál :P

( : no woman no cry : )

(#6159) heihachi válasza illusiON (#6158) üzenetére


heihachi
addikt

Nem statos rögeszme: Őt nem lehet lelőni, de Ő mindenkit le tud lőni. Mások játékát rontja el. De gondolom ti még nem találkoztatok akkor csalókkal, de jó nektek :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6160) Djuree válasza Genius007 (#6156) üzenetére


Djuree
félisten

nekem wcs szerón szokott ngyon jó statom lenni :D főleg assaulton human alliance-val :K terróként kiteleportálok a felső részre ahol sinek is vannak és onnan leszedek a 10-ből 5-6-ot és nem jönnek rá a marhák még 10 kör után sem :C :Y viszont ott nem szoktak bannolni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6161) Genius007 válasza Djuree (#6160) üzenetére


Genius007
őstag

Viszont én ezeknek a WCS-s szeróknak nem értem a "lényegét".
Úgy értem annyi minden van, meg minden, és a felét se tudom mit jelent ... :U :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6162) Djuree válasza Genius007 (#6161) üzenetére


Djuree
félisten

játszani kell sokat és meglehet tanulni. nekem is haver mutatta, azóta "simán" már nem is játszok. már tudok mindent kiívülről, fajokat, skilleket stb. :D
2 fajta van: wcs 0.75 és 0.77

a 0.75 a jobb mert kevesebb faj van és azok jobban meg vannak csinálva, meg nincsenek annyira durva dolgok.

a 0.77-esen nagyon el van szállva minden. olyan fajok vannak hogy le sem lehet lőni. 100%-os!!! láthatatlanság :W viszont itt vannak jó mapok. pl. dust extented, a d1 meg a d2 össze van építve meg még más is van rajta, rohadt nagy pálya de király nagyon :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6163) Hulk24 válasza Genius007 (#6156) üzenetére


Hulk24
aktív tag

Ezért nem játszok én magyar szervereken, mert több a duma mint a tudás...

(#6164) heihachi válasza Hulk24 (#6163) üzenetére


heihachi
addikt

Talán azért is van ez így, mert külföldön kulturáltabbak a játékosok. Egyrészt valóban nem csítereznek le mindenkit egyből, aki jobb játékos náluk* (bár mondom, én sosem csíterezek le a szerveren senkit, már azt is bánom, hogy ide beírtam). Másrészt viszont nem lowoznak le mindenkit, aki nem fossa magából a frageket. Harmadrészt, ott általában van annyi eszük a magukat pronak gondoló vagy valóban pro játékosoknak, hogy nem mennek be lámák közé, egyrészt, mert semmi értelme (nyilván nem kihívás lelövöldözni őket), másrészt, mert elbasszák a lámák játékát. Ellenben a hazai "pro" játékosokkal, akik csak addig "pro"-k, míg a publikon a játékkal ismerkedők, meg kocajátékosok ellen halálra lövik magukat fraggel, aztán büszkén írják minden körben a rankot, had lássa mindenki, közben meg mikor nagy ritkán lelövik őket, szidnak minden életben maradottat, hogy mekkora balfasz, hogy nem ismeri a map minden egyes négyzet milliméterét. Nem is csoda, ha össze keverik őket a csíterekkel. Az ilyeneknek inkább saját súlycsoportjukban kéne ellenfeleket keresni, mindenkinek jobb lenne. Őket nem csítereznék le, a lámák meg eljátszogatnának egymással épkézláb körülmények közt, és nem csak esnének kelnének, nem azzal kéne foglalkozniuk, hogy 15 körön keresztül ugyanaz lövi fejbe, nyilván csíter.
Nem azt mondom, hogy a pro, vagy éppen az átlagnál sokkal jobb játékosok ne menjenek publicra, csak azt, hogy tudhatnák ők is hol a helyük.

* azért a németek írják ám rendesen, hogy "heihachi78hun ist ein cheater", nem kell csak egy jó kör hozzá, tehát nem mindenhol megy ez így külföldi szervereken sem

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6165) Fáraó válasza heihachi (#6164) üzenetére


Fáraó
őstag

Sajna ez így van. :( Az itthoni szerókon nagyon durván beszólogatnak egymásnak, a pro-nak hogy csíter, a lownak hogy balf*sz. Ezért, mint Hulk, én is inkább ismeretlenebb hazaira vagy külföldire szeróra járok.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6166) Hulk24 válasza Fáraó (#6165) üzenetére


Hulk24
aktív tag

Én most német szerveren nyomom pár hónapja és elmondhatom hogy ismerem azt a kb 60 embert (alap emberek) akik odajárnak, van köztük tuti pro is de még soha nem vettem észre, hogy szídnának vagy csalónak neveznének akár engem vagy mást (azért biztos előfordult már). Franciák is járnak oda, talán ők egy kicsit indulatosabbak, de nekem még ők is beleférnek a kultúrába...:)
Feltünt, hogy sokszor gratulálnak egy jó lövésért vagy, ha esetleg jól fejez be egy kört az illető...
Nem rég voltam fent aszem a BB2-n egy éjszaka, kb. 10en voltunk fent, hát ami ott ment minden volt csak nem játék:)...mondtam is, hogy szökőévente egyszer jövök magyar szerverre, de a kabaré az mindig megvan...:D:D

(#6167) Genius007 válasza Hulk24 (#6166) üzenetére


Genius007
őstag

Mikor voltál BB2-n?
Csak mert én minden este / éjjel fent vagyok :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6168) fradi81


fradi81
veterán

Hali ide is beírom

Lett egy genius 5.1-em és össze van dugva rendesen ahogy kell. Counter strike source-ban beállítottam hogy legyen 5.1 a hang. A játékban a hangtesztnél:
bal első: center és a jobb hátsó is szól
center: mély is szól
jobb első: center és a bal hátsó is szól
bal hátsó: center és jobb első is szól
jobb hátsó: center és bal első is szól
mély: semmi.

mi lehet a gond másnak is volt hasonló?

moto g72, Ninebot d28e

(#6169) heihachi válasza Genius007 (#6167) üzenetére


heihachi
addikt

Jah, azt én is láttam már nem egyszer, hogy amikor eldöntöm, hogy megyek aludni, te akkor lépsz fel a szerverre :D És azért én se este 8-kor fexek :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6170) Genius007 válasza heihachi (#6169) üzenetére


Genius007
őstag

Háát ....
..... általába éjfél fele, vagy picit utána megyek játszani ... attól függ. :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6171) Hulk24 válasza Genius007 (#6170) üzenetére


Hulk24
aktív tag

nem tudom pár hete ugrottam fel, úgy éjfél tájba...de mintha egy kabaréba cseppentem volna:DD

(#6172) Genius007 válasza Hulk24 (#6171) üzenetére


Genius007
őstag

Általába mindig jó a hangulat :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6173) Hulk24 válasza Genius007 (#6172) üzenetére


Hulk24
aktív tag

Az:DD Most voltam fent kicsit mellbe vágott a csend:D:D

(#6174) Genius007 válasza Hulk24 (#6173) üzenetére


Genius007
őstag

Ha' én meg nem látok senkit .... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6175) Zolás válasza Genius007 (#6156) üzenetére


Zolás
addikt

Szerintem csiter vagy :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6176) illusiON válasza Zolás (#6175) üzenetére


illusiON
őstag

ja de tényleg
sose veszi ki a + jelet a ratek elől, koszos hakszor :P:DDD
nehogykomolyanvedd

( : no woman no cry : )

(#6177) Genius007 válasza illusiON (#6176) üzenetére


Genius007
őstag

Nem a fenét, Nagy Csapat War szeron meg Bad Boys2-n is kiszoktam venni.
Este / Éjjel mindig kiveszem, mert akkor 90% stabil a net, és nem ugrál a ping.
Nappal meg van hogy felugrik a ping 10sec-re, és ha valaki pont akkor lesi meg a pingem, akkor majd mondja, hogy : Lagger, meg minden ... és a viták elkerülése véget rakom be. :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6178) Djuree válasza Zolás (#6175) üzenetére


Djuree
félisten

moon-nál nagyobb csítert nem is láttam még :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6179) Genius007 válasza Djuree (#6178) üzenetére


Genius007
őstag

Pfff ... Ki az a Moon? Nem is ismerem! :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6180) Zolás válasza Genius007 (#6177) üzenetére


Zolás
addikt

Pont abból van a vita hogy ott a jel és fix5 a latency. Van egy-két adminkartársam aki ki is vágja az ilyet. Mondjuk multkor volt egy srác fix1-es latencyvel de olyan szerencsétlen volt nem bántottuk:) Ebből a +jelből akkor van baj ha közbe jó a statod is mert rögtön szemet szúr mindenkinek. Mondjuk nálad nincs ilyen gond:) Mindig minuszos :)) :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6181) Genius007 válasza Zolás (#6180) üzenetére


Genius007
őstag

Amúgy én csak azt bírom a legjobban, amikor beszol valaki, hogy ... lesd már meg, naná hogy adja neki .. fix 5-ös latency. (Most nem rólam van szó)
Meglestem console -> ping gyereknek 25ms ... mondom szerinted miért fix 5-ös a latency-je? Mert jó a netje ... Van olyan is akinek Bad Boys-on, meg Kartel Kocsmán 3-mas latency-je van, és nem csal, hanem ilyen a netje! Szóval akik egyből azzal jönnek, hogy XY-nak fix 5, de előtte megse lesik console-ba, azt nem csípem!
De mint mondtam most nem rólam van szó, mert nekem " ilyen gondom " sajnos sosem lesz. :DDD

Arról, meg hogy kinek - vagy + -os a statja, arról inkább ne nyissunk vitát! :DDD ;)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6182) Fáraó válasza fradi81 (#6168) üzenetére


Fáraó
őstag

:(
Nekem tökéletesen megy 5.1-be a Sound Blaster Live! SB100-al, ami ezer éves hangkari. Más játékban jó a térhangzás? Driverből nem tudod leellenőrizni?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6183) Fáraó válasza fradi81 (#6168) üzenetére


Fáraó
őstag

Közben láttam, megoldódott a probléma.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6184) Zolás válasza Genius007 (#6181) üzenetére


Zolás
addikt

De nyissunk :DDD . Valóban van akinek jó netje van és jók az arányok is nála. Most voltam egy szerón az admin remeg-rángatózik és mindenkit lelő a kisgyerekek meg istenítik:) Na gyorsan lelőttem 6-7x nem kidobott? Ki érti ezt..... :))

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6185) Djuree válasza Genius007 (#6179) üzenetére


Djuree
félisten

nemtom :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6186) Zolás


Zolás
addikt

Kis gondom van nyitottam neki egy topikot aki ért a géphez és segítene annak megköszönném[link]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6187) Zolás


Zolás
addikt

Hamar bezárták és átirányítottak két olyan topikba ami kurvára nem ezzel foglakozik. Király ez a rendszer :(((

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6188) illusiON válasza Zolás (#6187) üzenetére


illusiON
őstag

persze hogy bezárták, ilyen alapon minden egyes szirszarnak lehetne nyitni topicot :P én pl oda irtam volna hogy azonnali játékos kérdések

( : no woman no cry : )

(#6189) Zolás válasza illusiON (#6188) üzenetére


Zolás
addikt

Olyan topikot nem találtam linkelt csak ide nekem.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6190) Zolás


Zolás
addikt

Meglett köszi az ötletet:) Faxom se tudta hogy ilyen is van :o

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6191) Genius007 válasza Zolás (#6190) üzenetére


Genius007
őstag

Kereső csodákra képes! :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6192) Zolás válasza Genius007 (#6191) üzenetére


Zolás
addikt

ja csak én nem a megfelelő szót írtam be és azért nem találtam:)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#6193) Hemi 426/RT


Hemi 426/RT
aktív tag

CS-s sebzés HL2 DM-ben valakit nem érdekel?
mivel én kicsira vagyok és nincs CSém de van egy német szeró ahol asszem hasonlóan müködnek a dolgok cuxxx ha valakit érdekel

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#6194) Hemi 426/RT


Hemi 426/RT
aktív tag

Jaj nagy tapasztalt játékos társak!
segitsetek!
hogy lehet kiszürni a kisköcsögqva cheater haxxor gyereket?
mert a moci ugyanaz gondolom a csalás is hasonló....
nem tudtok valami gyogyirt a lelöhetetlen játékélmény gyilkos csirazsákokra?
hátha valaki......

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#6195) heihachi válasza Hemi 426/RT (#6194) üzenetére


heihachi
addikt

1.) Ha nem a tiéd a szerver, gyanús valaki és nagyon idegesít, akkor át kell menni másik szerverre.
2.) Ha tiéd a szerver, akkor remek cuccok vannak: AceRates, Detox, stb.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6196) Hemi 426/RT válasza heihachi (#6195) üzenetére


Hemi 426/RT
aktív tag

azért ennyire én is vagyok leleményes..... :W
igazából halottam már valami programocskáról ami ablakokban futat valami jeleket játékosonként és ha nem folyamatos akkor vagy cheat vagy trainer de ha semmi akkor hacker állitolag...(az öcsém haverkodott valami külhoni sráccal és az használt ilyet)
de eddig ami a legszebb volt egy figura betette a portal fegyvert a hl2 dm -be és nagyon szét kinzott mindenkit....
ez csak azért ha lámaságokat löknék....

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#6197) illusiON


illusiON
őstag

jézusatyaúristenezafiú...
emberek senki se szokott délutánonként játszani? mert nekem ideálisabb lenne akkörül warozni :P

( : no woman no cry : )

(#6198) mindfreak válasza Hemi 426/RT (#6196) üzenetére


mindfreak
őstag

Először is tanulj meg helyesen írni és fogalmazni, de előtte vedd észre, hogy ez nem HL2 DM topic és felesleges itt irkálnod a hülyeségedet.

(#6199) heihachi válasza Hemi 426/RT (#6196) üzenetére


heihachi
addikt

Hát akkor ezek szerint nem jól értettem mi a kérdésed, bár ahogy írsz, ez nem is csoda :DDD
Mondjuk azt még mindig nem értem, hogy hogy jön a css topikba a hl2dm :F

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6200) Zolás válasza mindfreak (#6198) üzenetére


Zolás
addikt

Mondjuk a HL2DM-nek nincs külön topikja talán azért jött. Nem hiszem hogy hülyeséget ír viszont ha valamit nem tud pontosan megfogalmazva leírni az nem biztos hogy hülyeség csak nem érted:)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.