Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Apophis válasza h.adam.92 (#7000) üzenetére


Apophis
őstag

És így délután hova lehet menni?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#7002) h.adam.92 válasza Apophis (#7001) üzenetére


h.adam.92
őstag

én tört szerókra járok, mert ott jól lehet pusztítani a 10 éves droidokat és meglepően jó szero cfg-k vannak a törtökön(mármin őgy értem, hogy jól aggya)ha eredetin vagyok akkor is csak azért, mert warozok :DDD

(#7003) Djuree válasza Apophis (#6999) üzenetére


Djuree
félisten

én is jártam már így. fakapun keresztül lőttem 2 hs-t deserttel és repültem is egyből :o

kicsit sem voltam ideges....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7004) Djuree válasza h.adam.92 (#6996) üzenetére


Djuree
félisten

látod-látod nem kéne csítelni :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7005) h.adam.92 válasza Djuree (#7004) üzenetére


h.adam.92
őstag

az de xD nem kell nekem olyan, arra meg lusta vagyok, hogy átírjam a cfg-t :DDD minek? a konzolos parancsok miatt soha nem fognak VAC banolni(legalábbis remélem :DDD ) mellesleg most kurt ki először emiatt és TÖRT szerón xD

(#7006) Vasinger! válasza h.adam.92 (#7005) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Törtszeróról hány banom van már...

Múltkor felmegyek egyre, miután elment a haverom és látta, hogy játszok. Feljön ő is oda, ahova én, összedobok egy stabil 3.0-s KDR-t, azt már banolva is lettem aim miatt. A haverom hiába győzködte a többieket, nem értették meg. Ez a tört szint. Bár az igaz, hogy jobban adja.

(#7007) Szab02


Szab02
aktív tag

Sziasztok!
Biztos sokan kérdezték már, de nem szándékozom végigolvasni 7000 hszt. Remélem így is kapok segítséget.
Kb. 20-30 as pingem voltbármelyik szerveren, és mostanában 100 körül vagyok...
Nem msn, skype, másik gép a routerről kilőve.
Cfost is próbáltam, mindent, ami foghatja a sávszélt lelőtterm, de semmi változás (sávszél emelés, csökkenés nem volt.)
Router reset volt.. Újrakonfig szintén, de semmmi..
Valaki tud segíteni?

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#7008) h.adam.92 válasza Szab02 (#7007) üzenetére


h.adam.92
őstag

hát nekem az 1 megás netemmel(ami persze kb 500kb/s) 5000gigatrilliobrillio lenne a pingem, ezért csak úgy tudok játszani, ha beírom, hogy fps_max 70 nem tudom, hogy nálad ez lehet-e a probléma

(#7009) Szab02 válasza h.adam.92 (#7008) üzenetére


Szab02
aktív tag

sajnos így sem lett jobb (2048/256 net)
ötletek?

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#7010) Vasinger! válasza Szab02 (#7009) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Először is hangsúlyoznám, hogy a net sebességétől nem biztos, hogy függ a ping. Nekem 8/1 Mbit/s-es netem van és a pingem 22 ms és a latencym 14 körül van.

Szval. Nekem is volt ilyen, hogy egyik napról a másikra megemelkedett a pingem, vártunk, de nem javult. Felhívtuk a szolgáltatót, azt mondták, hogy a pingre nem vállalnak garanciát.(kapjákbe) Fél év múlva megjavult magától. Lehetséges, hogy megfog javulni rövid időn belül, de lehet, hogy a vonaladra rákötöttek még vkit és ő terheli le. Vagy maga a szerverrel van a baj(mmint a szolgáltatóéval).

(#7011) Genius007


Genius007
őstag

h.adam.92: "sv_cheats 1" Erre ennyit mondok csak => Low Bot vagy! :U

Szab02: Pingeld meg a szolgáltatót, oda is sok a ping?

Start -> Futattás -> cmd -> ping www.szolgaltatom.hu -t

Na ha ott jó a ping, de CSS-be a szervereken nem, akkor nincs elég sávszéled (elvileg), ajánlom a Net Meter progit, mert van olyan, hogy jönnek az update-ek, de Te nem is látod ... esetleg még próbálkozhatsz ezzel, már ahol engedik

-> rate 20000 ; cl_cmdrate 80 ; cl_updaterate 80

Ha ez sem segít, akkor hirtelen nem tudok mit mondani, max azt hogy virus van a gépeden. Ismerősömnek volt T-comos netje, 1x jó volt a ping, 1x 200, úgy random, nem töltött semmi semmit, és nem tudtuk mivan, újra raktuk az OS-t, és egyből jó lett ... :)
Hirtelen ennyit tudtam segíteni.

Ui.: Esetleg wireless routered van? Nem lehet hogy valaki "lopja a netedet" úgy, hogy Te azt nem is látod ... ? O.o Amugy bal felső sarok -> keresés -> ping ;)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7012) h.adam.92 válasza Genius007 (#7011) üzenetére


h.adam.92
őstag

és miért is lennék low bot? :) attól h bentvan az sv_cheats 1 nem érvényesülnek a rá vonatkozó parancsok a szervereken tehát olyan mintha be se lenne írva...

[ Szerkesztve ]

(#7013) Szab02 válasza Genius007 (#7011) üzenetére


Szab02
aktív tag

1. A szolgáltatót nem is találja (t-com (SK)).. pcforum.hu fele 25ms.

2. Vírus reméllem nincs (eset smart van fönn..naprakészen )
Van egy érzésem, hogy a reinstall segítene, de másfél hónapos a rendszer és nincs hozzá sok kedvem..

3. rate 20000 ; cl_cmdrate 80 ; cl_updaterate 80 - ezeket már próbáltam, de semmi.
et

4. net meter nem lát semmi adatforgalmat...

5. már a wireless is átkötöttem madzagra és kikapcsoltam a wifit rajta

igen próbáltam a bal felső sarokban csak sok volt a hozzászólás XD

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#7014) Genius007 válasza h.adam.92 (#7012) üzenetére


Genius007
őstag

uhhh ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7015) Genius007 válasza Szab02 (#7013) üzenetére


Genius007
őstag

" 1. A szolgáltatót nem is találja (t-com (SK)).. "

SK-ba laksz? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7016) h.adam.92 válasza Genius007 (#7014) üzenetére


h.adam.92
őstag

írd le pls, kíváncsi vagyok rá... nem szeretném ha hülyének néznél... :U

(#7017) Szab02 válasza Genius007 (#7015) üzenetére


Szab02
aktív tag

Igen

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#7018) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ezt vhogy nem értem miért adná jobban tört szerveren?:D a hitbox alapból fos, szóval ezt vhogy nemtudom elképzelni.

(#7019) Genius007 válasza BalaNce87 (#7018) üzenetére


Genius007
őstag

Lehet csak jobb a hosting, bár azt kétlem, mert a "low" törtösök azok örülnek mindennek, még az utolsó szutyok hostingnak is, szóval nem a verygames, totalhosting szerókról hírekes. Amúgy szerintem törtön sem adja jobban, sőőt, csak az enemy low, és azért érzik úgy, hogy jobban adja ...
Valamelyik nap törteltem én is, épp awp_india_v2 ment, aztán valami 69/7 lett pár kör alatt.
Egyből jött az ugatás, hogy cheat off, meg low eredetis csaló, stb ...
De ha jobb enemy van, akkor nem lett volna ennyi, csak ezek low botok. :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7020) Vasinger! válasza Genius007 (#7019) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Van benne vmi, hogy gyengébbek az ellenfele, de mégis jobban adja. Az a baj a sok eredetis "prővel", hogy mind konfigol, azt sehogy sem lehet lelőni őket. :K

(#7021) apollo12


apollo12
veterán

de hogynem vasinger csak többet kell játszani azt majd te is egyszer prö leszel mert a config tol nem fogja jobban adni

(#7022) Genius007 válasza Vasinger! (#7020) üzenetére


Genius007
őstag

Belehet lőni őket, csak nehezebb ...
Amúgy nekem ezekről a configokról az a véleményem, hogy annyival nem leszel jobb tőlük. Valamennyit segít az tény, de nem olyan sokat ... legalább véleményem szerint.

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7023) Vasinger! válasza apollo12 (#7021) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

És azt, hogyan magyarázod, hogy a "nagy prők" nem kapják? Azt a skillt nem lehet összeszedni. Az egy dolog, hogy jól lő, jól taktikázik, nem vakul :D stb, de a sebzést ugyanúgy kéne kapnia a hitet szvsz. És ez nem csak az én véleményem.

Genius007: Pedig vannak olyan cfg-k is...

(#7024) Genius007 válasza Vasinger! (#7023) üzenetére


Genius007
őstag

Na de hogy mondjam el ....
Pl. Lightosan sétálgatsz sötétbe, én rövidről meglátlak, lövök -> repül desertel az 1hit ...
De ha már Te is látsz (észreveszel, mozogsz, stb ... ), akkor nagy valószinűséggel már nehezebben adom be az 1hit-est neked ... én úgy látom sokkal előbb lőnek a jobb "prők", sokkal előbb reagálnak, mint a normál pub. játékos. Legalábbis szerintem ....

Na meg egyszerűen jobbak ....

Check => [link]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7025) Vasinger! válasza Genius007 (#7024) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Jó kis vid. :C

(#7026) gpvd válasza Vasinger! (#7023) üzenetére


gpvd
csendes tag

1 dologban különböznek a pubosoktól. ez pedig a rutin, amit te meg mindenki más, sok-sok war után leszel akkora rutinróka. hidd el! nagyon sokat kell játszani. és persze a pubot el kell felejteni mert ott aztán semmi nem ragad az emberre.

kuss a pofádnak!!!!!!!!

(#7027) h.adam.92 válasza gpvd (#7026) üzenetére


h.adam.92
őstag

régen nem hittem el ezt, hogy szar a pub, de most már egyre kevesebbet pubolok én is... ha nem warozok egy nap akkor szinte csak botozok. bár ha war is van akkor így néz ki az arány [60%botozás/10%pub/30%war]

(#7028) Genius007


Genius007
őstag

Aki jártas movie készítésben, az írjon rám pls! (priviben)

Eddig simán tudtam demobol képeket csinálna, aztán utána Sony Vegasban egybe rakni stb ... most meg amikor képeket csinálnék belőle, akkor hl2.exe hiba ...
Más megoldás nincs erre ... ? :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7030) Vasinger! válasza gpvd (#7026) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, ebben igazad van. De ehhez kell egy jó klán, (szeró,aktív tagok,skill) amivel ezt megtudod valósítani. Namost a "mix" az full alkalmatlan erre a célre amit írtál, hisz ott nincs úgy összeszokva a csapat, és abba rejlik minden. Namost. Én is ennek a híve vagyok, csak én évközben nem érek rá rendszeres warokra. Majd nyáron, alapítok/belépek egy jó kis lánt/ba és akkor lehet fejlődni.

Csak akikről én beszéltem, hogy "hú de hájgok me nem kapják", azoknak nincs klánjuk, nem mixelnek, csak a pub csak, a pub. Ehhez szólj hozzá.

(#7031) gpvd válasza Vasinger! (#7030) üzenetére


gpvd
csendes tag

:)
Azok az emberkék szerintem nem 1 klánban fordultak már meg. pubon csak egy bizonyos szintig lehet eljutni, aztán már csak a warok, majd a sok lan fejleszti az embert pro szintre. mindig is ez volt a véleményem, sok war sok lan. abban is egyetértek veled, hogy kell egy jó csapat, akik szeretik a kihívásokat és nem unnak rá a sok kudarcra ami egy klán megalakulásakor igen jellemző. sajna ma úgy működik hogy 1 hétig jól érzik magukat a frissen megalakult klánban, majd becsúszik egy-két kudarc aztán egy kis veszekedés és búcsút mondanak egymásnak. ezért nincs ma magyarországon sok css klán. de ez már másik téma.

[ Szerkesztve ]

kuss a pofádnak!!!!!!!!

(#7032) Vasinger! válasza gpvd (#7031) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, én is egy jó klán szeretnék kifogni, azt azokkal felhúzni magam wowosan fogalmazva :D
Csak ügye a nyár az még messze van... :O

Addig jó lesz nekem a Pub, legalább bejáratom a G9-et és a QCK-t ;]

[ Szerkesztve ]

(#7033) Genius007 válasza Vasinger! (#7032) üzenetére


Genius007
őstag

A 10es mixeken is lehet azért tanulni, mármint úgy értem, ha van "fix" 10ember, akkor azért megismered egy idő után, hogy ki hogy játszik, merre fele mozog, meg milyen fegyóval tud lőni, meg stb ... :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7034) Vasinger! válasza Genius007 (#7033) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Persze, persze, az más dolog. Ha van egy összeszokott társaság az más, azt már lehet warnak is nevezni, de én nem az ilyesfajta mixekre gondoltam.

(#7035) Vasinger! válasza Genius007 (#7033) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Persze, persze, az más dolog. Ha van egy összeszokott társaság az más, azt már lehet warnak is nevezni, de én nem az ilyesfajta mixekre gondoltam.

sry 2x

[ Szerkesztve ]

(#7036) sNORh válasza Genius007 (#7033) üzenetére


sNORh
addikt

1.- mire megvan a 10 ember szétunom az agyam..
2.- mire elosztjuk a 2 csapatot 1 év..
3.- meik map legyen?: Legyen mill, fire.. a 10-ből kapásból vagy 2-nek nincs meg, szar a szeró bad crc, erre fps banana-rol kezdik leszedni, persze nemugyanaz a verzió.. erre na mindegy akkor infernó legyen, deha ezsem lessz meg neki...
4.-Mindíg van 2-3 Arc aki belő és egyből: From? Low.. és nagyonfelbax..
=
10mix soha..

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7037) Szab02


Szab02
aktív tag

Közben kiderült, hogy lett a 30 pingből 110es :W wmware odatette magát, rendesen...

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#7038) Genius007 válasza sNORh (#7036) üzenetére


Genius007
őstag

Összejövünk Ventrin 4en ...

MoonDoom: én még hozok 2 embert
MadMax: még én is tudok egyet
Vary, MadMax: jó akkor 10esmixeljünk ...
MoonDoom: kell még 3ember ...
-> eltelik fél óra ...
MoonDoom: Na lesz valami ? Tudtok embert ?
MadMax: Én még tudtam hozni egyet ...
-> eltelik fél óra
MoonDoom: Na lesz valami ? Tudtok embert ? Már csak 2kell
Pietrosz: hmmm ...
Nzim, Vary: Na nézzük meg Múún-t myVIP-en, höhöhö olyan mint Jays
MoonDoom: Nzim 150cm-el 30kg-al nem ugatnék
Vary: höhöhöh
MoonDoom: Jól van Vary ügyes vagy, kis dömper, háháá
MadMax: Na itt a 10. válasszunk.
Pietrosz: hmmm ...
Vary: Nzim válassz!
Nzim: Nem választok, válassz Te!
Vary: Válasszon MoonDoom, én nem választok
MoonDoom: Jó bazdmeg választok ...
MoonDoom: Na menjetek le a szobába ...
Vary: Map ?
-> Nem tudjuk ...
Vary: Na akkor legyen Strike
-> eltelik 15perc ...
-> utolsó ?
Vary: Nincs meg a map ... tölti ...
Pietrosz: hmmm ...
-> tölti a mapot ....
Vary: Faszlow 1.6-hoz szedte le a mapot, omfg
-> eltelik 15perc, utolsó feljön ...
-> Mehet az rr ...
Jays: From? Skill?
MoonDoom: low ...
Vary: jó-jó csak kussolja' bee

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7039) sNORh válasza Genius007 (#7038) üzenetére


sNORh
addikt

erröl beszélek.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#7040) Djuree válasza Genius007 (#7038) üzenetére


Djuree
félisten

bammeg ha lehet ne szervezzetek semmit az életben, ha ennyire nem megy :DDD

amúgy nemtom mit szarakodtok mindig ennyit, ha nincs ember akkor nyomjatok addig publicot, vagy 4v4-et, map meg mind1, ha elindítja a szerver tulaj akkor úgyis jó lesz mindenkinek, nem az a lényeg hanem a játék ;)
az meg hogy nincs meg valakinek a map? alap mapok miért nem jók? ja hogy már annyira prók vagytok hogy az már nem is kihívás? lol :DDD :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7041) parandroid válasza Genius007 (#7038) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én is szívesen waroznék bárkivel, de egyrészt low vagyok, másrészt olyan az időbeosztásom, hogy senki nm hajlandó velem játszani. :DDD Hja kérem, ha minden reggel munkába kell menni, és ott teljesíteni is kell, akkor 10-11 körül bizony már pizsiosztás van. Tapasztalataim szerint pedig online ilyenkor kezdődik az élet.

Azon meg már csak távoli múltba révedezve merengeni tudok, hogy nyáron több ideje van az ember fiának. Hja, valamikor tizenvalahány éve még tudtam, mi az a nyári szünet. :DDD

Úgyhogy marad a publik, arra az egy-egy órára, amikor éppen van időm, és na bumm, sose leszek pró. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7042) Genius007 válasza Djuree (#7040) üzenetére


Genius007
őstag

Megy a szervezés, csak ha 5en vagyunk, akkor feszt jönni akar még ember ...
Ha meg jön akkor tuti kell még 1-2, hogy meglegyünk 10-en.
Aztán elbeszéljük az időt, meg minden.
Alap mapok meg nem a legjobbak már ....

Amin szoktunk warozni:

- de_dust2
- de_inferno
- de_nuke
- de_train
- de_cpl_mill
- de_cpl_strike
- de_contra

meg néha de_cbble. De már néha ezek is unalmas mapok ... :U

peterkeT: Épp most nézem, feltévedtél Msn-re, no akkor írtál biztos ide is.
Hát igen, a Warzás kb. ilyenkor szokott elkezdődni, és jó esetbe hajnal 4-5ig tart. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7043) mdmx


mdmx
csendes tag

Azért mégis csak jobb magyarokkal játszani, mint high-pinges, csiter, fake-skilles, stb.
külföldiekkel.
Azért akadnak, jó ellenfelek is külföldön, de sose tudni mit fog ki az ember, míg egy megszokott társasággal mixelve tudja mire számít az ember.
Mondjuk néha magyarok közt is vannak "érdekes", vagy épp idióta emberek.
:))

(#7044) Genius007


Genius007
őstag

Ez meg mi a tököm?

Tegnap előtt 60óra volt, hajnalba 133óra, most meg már 115óra. :DDD
Jó igaz, elég sokat játszottam mostanába, de hogy frissít ez a szar?! :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7046) Vasinger! válasza Genius007 (#7044) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én már láttam olyan """embert""" is aki több mint 300 órát játszott 2 hét alatt, elég kocka lehet a srác :D

Más: Ma felmek szeróra, csávó feljön 5-ös lattal, mapváltás, máris egyes, mondom, q**va gyorsan írd át a rated, azt elkezd nekem papolni, hogy ,,Hallottál már 100 megás netről?" Megnéztem konzolba 39 ms-et írt ki... Akkor telt be a pohár, csoportos voteban...

[ Szerkesztve ]

(#7047) raczger válasza Genius007 (#7044) üzenetére


raczger
őstag

Ahogy én vettem észre a következő módon: amikor kilépsz a játékból teljesen akkor hozzáadja amennyit játszottál, és éjfélkor vonja le a 2 héttel ezelőtti 1 napi játékodat

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#7048) Genius007 válasza Vasinger! (#7046) üzenetére


Genius007
őstag

Jah, csak ott gondolom 2-3ember használta az accountot ... itt meg csak én CSS-ztem. :DDD :B

Attól még a rate-je jó!
Csak mivel a szerver nem kezeli a " + " jelet, ezért ír ki 5-öt a latency-nél, mapváltáskor meg 1-et ...
De attól még net_graph-nál ugyan annyi a pingje, csak azt Ti nem látjátok, az meg már más dolog, hogy engem is kurvára felbasz ...
Régen én is beírtam a " + " jelet nem tagadom, de csak azért hogy ne baszogassanak a ping miatt ... de rájöttem hogy ez így szar, mert ha belaggolok 10secekre, vagy only lagg, akkor nem hiszik el hogy azért löttek le. :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#7049) satomee válasza Vasinger! (#7046) üzenetére


satomee
senior tag

És tegyük hozzá hogy a 100 megás netnek vajmi kevés köze van a pinghez mint tudjuk...:U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#7050) Genius007 válasza satomee (#7049) üzenetére


Genius007
őstag

Még ha a gyerek a Bix-ben ülne, vagy valami nagyobb szerverterembe, akkor oké "lehet" annyi pingje, de így ... :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.