Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) mad1 válasza west (#5747) üzenetére


mad1
veterán

Nyálcsorgatós. :C :R :C

Ne szemetelj ! = Steam

(#5752) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Tényleg mennyivel jobb lenne css-ni egy olyan monitorral mint az én 19" CRT-el. :O

(#5753) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Igaz most ezt néztem ki magamnak [link]

(#5754) sNORh válasza birozoli7800 (#5753) üzenetére


sNORh
addikt

széép.. de 22-esre pótolnék inkább..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5755) west válasza birozoli7800 (#5752) üzenetére


west
őstag

szerintem 2ms minimum a jatekokhoz.persze 60 frame felett ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#5756) birozoli7800 válasza west (#5755) üzenetére


birozoli7800
senior tag

2 ms :Y
Na nekem olyan nem lesz. Szegénység van. :D

(#5757) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

ÁHHHH!!! Kihalt a topic!!!
Warozni akarok!!!!!!!!! ;]

(#5758) satomee


satomee
senior tag

Azért ez már elég gáz...61602xxxx FPS, 258 colos monitor,6725476514 dolláros gép...Én kb 80ból kihoztam a gépem (monitor nélkül) és mégis,egész jól megy néha,ugyanúgy tudok fejest lőni meg minden. Nem erről kéne szólni a topicnak szerintem... :U

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#5759) west válasza satomee (#5758) üzenetére


west
őstag

majd jol jon a hl3nal ;]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#5760) Djuree válasza satomee (#5758) üzenetére


Djuree
félisten

én az átlag 70 fps-emmel jobban tolom mint sok ember akinek 200fps-e van :U
nem az fps számít. ráadásul már a 70 fps is tökéletesen szaggatásmentes....már a 30 fps-t nem látja az emberi szem, ez cs-nél 50fps-re emelkedik mert gyors, q3-nál meg 60 fps mert még gyorsabb :DD ezen túl felesleges az fps-ekkel baszakodni...

ja, meg 1000 fps? príma. még az a jó hogy a 2ms-os monitor is csak max 500fps-re képes :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5761) heihachi válasza Djuree (#5760) üzenetére


heihachi
addikt

Jó, de az átlag 70 eléréséhez néha nálad is felmegy 150-re (gondolom). Az átlag 100-hoz fel kell mennie 200-ra, stb...

Egyébként ha választanom kellene, hogy 75 fps 5-ös ping, vagy 150 fps 15-ös ping, akkor én a kisebb fps-t választanám, a ping sokkal fontosabb a jó és élvezhető játékhoz.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5762) illusiON válasza heihachi (#5761) üzenetére


illusiON
őstag

ha lehetne választani cs-ben nekem is a lowpinges kombó kéne, (már csak azért is mert war közben az átlag tényleg 75fps :DDD azért szerencsére inkább minimum) de pl call of duty-kban pont az ellenkezője esne jobban :P ezvan 5pinges net úgysem gyakori nameg szerverfüggő is
különben is, akinek több efpéess van mint nekem az bekabhatgya :P

( : no woman no cry : )

(#5763) Djuree válasza heihachi (#5761) üzenetére


Djuree
félisten

nekem ált. 5 -ös pingem van szerencsére. persze csak magyar szerókon :D nekem max. 100 fps-re megy fel, de az is ritka. 100 és 50 között ingázik, így jön ki a 70-75 :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5764) mad1 válasza Djuree (#5763) üzenetére


mad1
veterán

Hány hz es a moncsid?

Ne szemetelj ! = Steam

(#5765) heihachi válasza Djuree (#5763) üzenetére


heihachi
addikt

Akkor én halmozottan hátrányos helyzetű vagyok, mert 15-ös pinghez van 75-100 átlag fps :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5766) illusiON válasza heihachi (#5765) üzenetére


illusiON
őstag

sorstárs :P
basszátok meg, elsült a tápom cs közben, nagy büdös fekete monitor egész lakásban áram ki puff :F eznemnormális

( : no woman no cry : )

(#5767) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok, újra itt!

Egy olyan kéréssel fordulok, minden 4870 és 4850 tulajhoz, ha van rá lehetősége, kérem vegyen fel MSN-re, vagy ha az nincs, pü. Szeretnék pár kérdést feltenni. MSN: vasinger@hotmail.com (elérhető valszeg csak csüt. péntek)

Snorh azért te is felvehetsz, ne csak steamen besz. :D

Hallottam bevettétek ibit(ibiza). Eggyik legrégebbi CS:S-s haverom, csak ajánlani tom ;)

Ui.: De az xD volt mikor nekem kellett elmagyarázni, hogy minek a rövidítése a ph LoL

Előre is THY mindenkinek: :R

(#5768) laragirl83


laragirl83
őstag

VST, 1440*900, full HIGH, 8*FSAA, 16*AF :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#5769) heihachi válasza laragirl83 (#5768) üzenetére


heihachi
addikt

Szép, de a lényeg nem az, hogy hány FPS-ed van, hanem, hogy mennyire tudsz játszani :P

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5770) laragirl83 válasza heihachi (#5769) üzenetére


laragirl83
őstag

Nem panaszkodom, skill is van bőven... 1.1 óta tolom, a betak sajna kimaradtak :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#5771) Vasinger! válasza laragirl83 (#5768) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

sNorh: Tőled is kénék egy ilyen egész ablakos SS-t. Egyébként mennyin megy a procid?

(#5772) sNORh válasza Vasinger! (#5771) üzenetére


sNORh
addikt

ejj micsoda kérdőrevonás..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5773) Vasinger! válasza sNORh (#5772) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem kérdőrevonás akart lenni, hanem kérés, mire érszrevettem lejárt az idő..
Sry ha így jött le. Csak ezen múlik 55 ezer forintom...

(#5774) heihachi


heihachi
addikt

Lol, a "kamu" [A.GY.] klán másik tagja átpártolt WOW-ra :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5775) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Emberk valaki nem tudja a megoldást miért van az hogy ha neten játszok a css-el akkor akadás nélkül megy a gép de ha csak botok ellen nyomom akkor televan apróbb szaggatásokkal van erre valami megoldás?
gépem:

intel pentium 4 HT 3.00Ghz felhúztam 3.75Ghz-re
vga nvidia galaxy 7600GS AGP
ram 1GB DDR1

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#5776) mad1 válasza lakatosturbo (#5775) üzenetére


mad1
veterán

inkabb kevesebb de expert botokkal jatsz.kevesebbet dolgozik a proccko.

Ne szemetelj ! = Steam

(#5777) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Kössz

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#5778) Genius007 válasza lakatosturbo (#5775) üzenetére


Genius007
őstag

Mert ha neten játszol, akkor a többi játékost, nem a Te géped irányitja!
Viszont a BOT-okat a Te géped irányítja, ami annak a Intel P4 procinak elég megterhelő.

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5779) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

lehet hogy a css gyári botjai terhelik le a procit vagy ha letöltök egy valaki által csinált bot-okat és azokat rakom bele megoldóthat a probléma?

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#5780) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Még lenne gy kérdésem hogy cs 1.6 szettem le netről Deathmatch módot na most source-hoz szeretnék találtam egy oldalt [link]
csak sajna nem értek angolul ha valaki már csinált ilyet az ha elmondaná nekem hogyan kell ezt bettenni a css-be azt nagyon megköszönném előre is köszönöm a válaszokat!

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#5781) Genius007 válasza lakatosturbo (#5780) üzenetére


Genius007
őstag

Én pont nem rég csináltam otthonra rendes DM servert, igaz most csak BOT-ok ellen tolom, na meg Source-ba!
Amúgy rendes servert kell csinálnod ahoz, meg letölteni modokat, beírnod configokba, meg minden. Az nem elég, hogy Create Game, aztán puff - puff! :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5782) heihachi válasza lakatosturbo (#5780) üzenetére


heihachi
addikt

Ez egy kicsit bonyolultabb ennél, először kell SourceModot telepíteni, utána a Deathmatch-et. Nem akarlak megbántani, de angol tudás nélkül elég húzós. Nem a telepítés, inkább a konfig.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5783) lakatosturbo válasza heihachi (#5782) üzenetére


lakatosturbo
aktív tag

Tudom nem bántottál már eljutottam odáig hogy configolni kell az is megvolt pontosan hova kell beírni meg minden de amikor elakartam indítani játékot puff hiba üzivel kilépett és meg vagyok lőve neten játszottam ott láttam először utána valaki feltöltötte az 1.6 a dm-et ott csak bekellet mindent másolni a csitrike mappába és az már üzemmelt is botokal de a legjobban ezt source-on lehetne élvezni amikor haverral lanba nyomjuk mert akkor jó pörgős lenne a játék. De ha valakinek meglenne úgy csinálva hogy csak bekellene másolni a könyvtárba de mondjuk ezt kötve hiszem de ha mégis lenne mód vagy valami ötleteket szivesen várom.Németes vagyok de az angolt csak nagyon gyengén vágom de ha lenne egy angol részletes leírás valahol amit én nem találtam mert egyszerűen csak béna vagyok de ha valaki ismer azt egy progival le tudom fordítani magyarra na mind1 kössz mindenkitől az eddigi segítséget ha lenne tényleg valami ötlete vgay akármi szivesen várom kössz mindenkinek mégegyszer!

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#5784) Genius007 válasza lakatosturbo (#5783) üzenetére


Genius007
őstag

Nekem amúgy így van:

Letöltötte az 1GB-s játékot kb egy mappába (az egész Dedicated Servert!)
Felraktam a :

- Country Filter
- Mani Admin Plugin
- EventScript
- MetaMod: Source
> - DeathMatch Mod

Stb ... Configolgattam, meg minden, de még igysem tökéletes! :B

Ui.: Te ilyen ablakba töltötted le az 1.6-ot? :U

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5785) lakatosturbo válasza Genius007 (#5784) üzenetére


lakatosturbo
aktív tag

Nem egyszerűen felvolt téve netre egy addons mappa meg mellette egy fájl csak bekellet másolni a csitrike mappába és már benne is volt a játékban

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#5786) Genius007 válasza lakatosturbo (#5785) üzenetére


Genius007
őstag

És müködik is ?
Mert attól, hogy ott egy mappa, és bekell másolni, az nem azt jelenti hogy a saját játékodba kell, hanem azt (szerintem) hogy a serveren lévő mappába kell (cstrike) ami a gépeden fut ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5787) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Persze 1.6 cs-be bemásoltam új játék botokkal és már rüktöm dm módba játszottam [link]

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#5788) Genius007


Genius007
őstag

Na Dedicated Server gond megoldva!
Az volt a gond, hogy 1ip címen voltunk vagy 6546541-an :DDD
Most már saját külsö Fix IP-m van, meg aktív vagyok, minden port nyitva, és szuperül megy minden. Igaz a pingek nem a legjobbak ... de megy :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5789) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

akinek gyengébb a procija,de 9600-gt és e fölött tolja,az tegye már föl a physx drivert.
egyből megnő az fps.
próbáljátok!
start menu/programok/nvidia corporation/physx-en belül látható a használata.
no acceleration egyértelmű :D
nvidia physx ez legyen pipálva
aegia physx..ez lenne a fizikai káryta.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#5790) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

tegnap este a eurosport2-őn közvetíttek valami cs:s bajnokságot :Y

Resistencia eterna

(#5791) mindfreak válasza moongoose (#5789) üzenetére


mindfreak
őstag

Otthon kipróbálom. Nem mintha kevés lenne az fps... :DDD

(#5792) Vasinger! válasza sNORh (#5772) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Most megsértődtél rám? Mert ha igen igazán nem akartam ezt! Bocsánat :R

(#5793) sNORh válasza Vasinger! (#5792) üzenetére


sNORh
addikt

Nem.. csak nemírok ide mostmár, mert elvileg hozzászólásvadász vagyok.....

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5794) Genius007 válasza sNORh (#5793) üzenetére


Genius007
őstag

.... inkább sértődős! :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5795) mindfreak válasza mindfreak (#5791) üzenetére


mindfreak
őstag

Jelentem nekem alapból a GeForce PhysX-en van.

(#5796) Vasinger! válasza sNORh (#5793) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Micsoda? Ezt kimondta? Had szígyjam le! :((( :W

(#5797) Genius007 válasza Vasinger! (#5796) üzenetére


Genius007
őstag

Gyere ki a hóra! :DDD :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5798) Vasinger! válasza Genius007 (#5797) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Alap! Egyébként, most kipróbáltam egy CFG-t. Ami igazából egy exe file. Becup :). Nagyon tetszik. :Y

(#5799) jenei92


jenei92
senior tag

Nem tud valaki valamit a counter strike onlineról? :U

(#5800) illusiON válasza jenei92 (#5799) üzenetére


illusiON
őstag

hát tudtommal csak a sárgák fognak kapni belőle mi nem, de engem is érdekelne valami átfogó írás róla mert a cikkek mindenhol mást irnak - és még azt sem érthetően - .. :P

( : no woman no cry : )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.