Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) illusiON válasza Genius007 (#5200) üzenetére


illusiON
őstag

csak vennie kell egy szájbavert antennát meg felmászni 2 háztetőre azt átcsavarozni, ezt megcsinálja 2éves öcsém is ha adnak neki létrát

mod: persz ma este leszek, ajállomhogytiis :P

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#5202) mindfreak válasza illusiON (#5201) üzenetére


mindfreak
őstag

Hát azért az nem ilyen egyszerű... :D

(#5203) Genius007 válasza illusiON (#5201) üzenetére


Genius007
őstag

Antenna megvan, 5Ghz-en müködő router megvan!
Felkell másznia a templom tetejére, mert a másik faluba ott van az antenna, aztán a szigetelést lekell vennie ugye, hogy hozzáférjen az antennához, ez nem 2perc.
Mindezek után lekell szerelnie az antennát, felkell szerelnie a másikat, kicserélni a kábelt, beállítani, hogy rendes szögben álljon az antenna, és ha minden jó, akkor leszigetelheti!
Szóval tényleg nem egyszerű, én csak azon kaptam fel a vizet, hogy már elég régóta szívok ezzel, már mindenhol kicserélték, csak ebben a 2 faluban nem ... arról nem is beszélve, hogy ahogy mondta " Örülök ha most nyáron kitudom cserélni ... " :U

Ha ingyen lenne a net, akkor megsem szóllalnék, de ha már fizetek érte, akkor azt kapjam amiben megegyeztünk ...

[ Szerkesztette: Genius007 ]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5206) mindfreak válasza #54630400 (#5204) üzenetére


mindfreak
őstag

Nincs, mivel nem járok tört szerverekre. :Y

(#5207) sNORh válasza #54630400 (#5205) üzenetére


sNORh
addikt

de ez kib*szott illegális..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5208) sNORh válasza mindfreak (#5206) üzenetére


sNORh
addikt

de énis sokat járok a synapsra, mivel más értelmes magyar szeró NINCS!
Mind Only D2 arra meg ku*vára nemvagyok kiváncsi..
Még a Kartelon szoktam függeni de ottmeg soxor nincs egy árva léleksem

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5209) mad1


mad1
veterán

valaki nem tudja a celkeresztet beallitani?wide felbontasban.
amugy mar megadtam neki az x-y tengely parametereit.
de semmi nem valtozik :O
pls-help

Ne szemetelj ! = Steam

(#5212) sNORh válasza #54630400 (#5211) üzenetére


sNORh
addikt

véleményem hogy baszottszép offot csináltál :DDD
amugy a válasz egyszerü, nekik is törtjök van, és inkább fizetnek egy tört szervert, mint megvennék a cs-t

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5214) sNORh válasza #54630400 (#5213) üzenetére


sNORh
addikt

hja a hostingcég, hát azmár más tészta, hát az full illegális..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5215) Genius007 válasza #54630400 (#5213) üzenetére


Genius007
őstag

Nos, szerintem hiába kapálódzol, akkor sem tudsz semmit csinálni!
Az egyik fele az az, hogy ...
... Nem futattnak illegális játékot (szerintem) mert:

Letöltesz pár file-t a Steam oldaláról, ami a szerver futtatáshoz kell.
(Nem Steam-es Dedicatedről Serverről beszélek ... )
(A többit egy ilyen DOS szerű ablakba tölti le, 1-2óra alatt a Steam serverről)
Megadja a megfelelől parancsokat, beconfigolja a servert, és lehet játszani!
Ahoz hogy törtesek is feltudjanak jönni, ahoz csak egy parancsot kell megadni az "indító file-ban". Szóval maga a szerver "legális!"

Az hogy a Pistikék tört játékkal játszanak, az az " illegális ".
Abban igazad van, hogy a hosting adja alájuk a lovat, de ezzel semmit nem fogsz tudni csinálni szerintem ....
Úgyan úgy mint pl. a DigitalZone-al sem, aki meg a Patch-eket gyártja a Tört Steamhez ... :U

Bár a másik fele az, ami nekem is szúrja a szemem, hogy ezzel pénzt keresnek!
Mert amíg magadnak otthon indítasz egy (tört) servert, és haverokkal hülyültök LAN-ba, addig nincs semmi gond. De ha már Hosting téren tolod, és ezzel pénzt is keresel, azzal lehet!, hogy törvényt sértesz! (Ebben nem vagyok biztos, utána kell nézni!)

Mondjuk akkor nem értem a többi tört szerver hogy van még fenn .... :U
Valve-nak meg magyarul hiába írsz (ráadásul röviditésekkel, meg "szleng" szavakkal), nem fogja őket érdekelni! Angolul írj egy szép levelet nekik, és kérdezd meg tőlük, hogy ez mennyire legális!
Mindenesetre nem szegény Trayken-t kell leoltani / letolni, mert Ő csak configolja a szervereket sz@re' hugye' ... :U

Ui.: Továbbiakban szerintem ezt ne itt tárgyaljátok / tárgyaljuk ki! :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5217) sNORh válasza Genius007 (#5215) üzenetére


sNORh
addikt

innyedejó, aki edig nemtudta hogykell törtel jáccani neten most szépen belinkelted nekik a DigitalZone-t

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5218) Djuree válasza sNORh (#5217) üzenetére


Djuree
félisten

ha ezt tudtam volna anno, akkor most nem lenne eredeti cs-m :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5219) sNORh válasza Djuree (#5218) üzenetére


sNORh
addikt

pf..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5220) illusiON


illusiON
őstag

Bitu irritál amit csinálsz, komolyan .. farokság ez a felháborodás, hiába akarsz igazságosztót játszani úgysem fognak miattad egy nonsteam szervert sem leállítani (főleg nem ilyen nyelvtannal megírt magyar levél után) nem értem mire jó ez az egész, nem lesz több eredetis ettől sem ... ne vedd sértésnek azért amit irtam :) személyes beszélgetést meg nem tehetsz közzé ha a másik fél nem egyezett bele ez speciell nem törvényes tudtommal .. (vagy valahol írta hogy beleegyezett? nem olvastam végig .. )

( : no woman no cry : )

(#5221) sNORh válasza illusiON (#5220) üzenetére


sNORh
addikt

[OFF]illusiON üzenete:
este akkor lesz egy kis anál majál?
sNORh9 üzenete:
montammár én nemvagyok homi
illusiON üzenete:
akkor leszek én a ribi

huh jah bocs.. :B[/OFF]

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5222) illusiON válasza sNORh (#5221) üzenetére


illusiON
őstag

:DDD:DDD még jó h msnen nem ezek a nickjeink

egyébként meg átolvastam ezt a párbeszédet amit Bitu bedobtál ide olyan igényesen, és tisztán kiderül benne hogy neked sincs túl sok jogtiszta program a gépeden :P

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#5223) Genius007 válasza sNORh (#5221) üzenetére


Genius007
őstag

Állat :DDD

Amúgy attól hogy toltam egy linket, nem fogják tudni, hogy - hogy kell, meg mint kell, meg mennyi patchet kell felrakni, stb ... de mindegy! ;)
Aki meg tudja annak mindegy, hogy mit linkelgetek ...

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5224) sNORh válasza Genius007 (#5223) üzenetére


sNORh
addikt

:D :B
este party, mindenki 10kor gyülekező

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5225) Genius007 válasza sNORh (#5224) üzenetére


Genius007
őstag

Én mindig itt vagyok, de ha nem jó a pingem (csak éjféltől) akkor ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5226) sNORh válasza Genius007 (#5225) üzenetére


sNORh
addikt

akkor éjféltöl ;)
persze ha jólesz eza klubb3Dé :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5227) Drilla


Drilla
csendes tag

hát... én nemtudom, hogy vagytok vele, de nekem marhára nicns kedvem egy olyan játékra 10K-t kicsengetni, amit kb csak kipróbálok... 10 ilyen "próba" árán vehetek egy uj gépet... amit online tolok, meg ami tényleg megérdemli és használom is azt meg is veszem!eddig 1, azaz egy db játék van a listán :DDD Counter-Strike : Source
régen én is törttel toltam... főleg LAN-okon a spanokkal, mert akkor még nem volt netem itthon... lett net... játszogattam törttel, és nagyon megtetszett az onLÁNY géming(hála a non-steam szervereknek).. és meg is vettem ORIDZSI-ba :U

''a memória minél inkább, annál sőt!''

(#5229) sNORh válasza #54630400 (#5228) üzenetére


sNORh
addikt

adj frendszet pls

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5230) Genius007 válasza Drilla (#5227) üzenetére


Genius007
őstag

" eddig 1, azaz egy db játék van a listán :DDD Counter-Strike : Source "

Half - Life 2 nincs meg mi ? 4cd-n vagy mennyin :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5231) Drilla válasza Genius007 (#5230) üzenetére


Drilla
csendes tag

na jo... de az csak a mellékes :D 2K volt az acc.. és adták hozzá a lemezeket is... eredetileg hl2+ css acc... nem tehetek róla, h bennevan :p amugy nem játszottam vele... legalábbis az eredeti hl2-vel :P jah... és 5 cd :DDD

[ Szerkesztve ]

''a memória minél inkább, annál sőt!''

(#5232) Xelo válasza #54630400 (#5211) üzenetére


Xelo
addikt

és mi meg el is hisszük hogy neked minden szoftvered eredeti :U

(#5233) Genius007 válasza Xelo (#5232) üzenetére


Genius007
őstag

Nekem is minden software eredeti! Úgy mint nektek :DDD :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5234) *Z/\ck* válasza Genius007 (#5233) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Természetesen a css megérdemli hogy eredeti legyen. meg néhány jó gamma. a többi meg :DDD :DDD

(#5236) Genius007 válasza #54630400 (#5235) üzenetére


Genius007
őstag

Miért nem hivatod meg magad a PH!-s Groupba? :F

Mod.: Én is megtudtalak hívni, szóval megvagy hívva! :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5237) mindfreak válasza Genius007 (#5236) üzenetére


mindfreak
őstag

Engem is, mert még nem vagyok! :)

(#5238) Djuree válasza mindfreak (#5237) üzenetére


Djuree
félisten

azt ki kell érdemelni :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5239) mindfreak válasza Djuree (#5238) üzenetére


mindfreak
őstag

Igaz, de kiérdemeltétek, hogy felvehettek...! :))

(#5240) sNORh válasza mindfreak (#5239) üzenetére


sNORh
addikt

pf..
am: holis volt a banda tegnap? hogy egyszer énis kérdőrevonjam már a népet... :(((

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5241) Axel 007


Axel 007
tag

Valaki vágja egy kicsit is a konfigolást( szigorúan még szabályok között persze!!) MEgtudná nekem mondani, hogy a "mat_monitorgamma" parancson kívűl mivel lehet még húzni a világosságon, hogy lássak is valamit nuke csatornában és trainen úgy egyáltalán:D

Előre is köszi!

''Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen!Bár az útóbbiban nem vagyok teljesen biztos'' - Albert Einstein

(#5242) Genius007 válasza sNORh (#5240) üzenetére


Genius007
őstag

Hallod Te megse szólalj! :U
Filmet lestem gépem (TV-n) hallottam hogy csipog valaki, de mondom 23:20ig csak ki birja. Nézem ... hát sNORh irt, erre már nincs sehol, és IllusiON sincs sehol .. :U
Drillával itt voltunk, lett volna 5. is, de Ti .. áhhh .. minek is lennétek itt :))

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5243) sNORh válasza Genius007 (#5242) üzenetére


sNORh
addikt

a faxt, fél12-ig én nemvárok bazz.. mindig éjfélkor kezdünk vmit ha nemnyaggatlak titeket..
más dolgozik..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5244) illusiON válasza Genius007 (#5242) üzenetére


illusiON
őstag

höhh, hoppá :DDD ma leszek és strázsálok és játszunk bocsi :B:P

( : no woman no cry : )

(#5245) mindfreak válasza Axel 007 (#5241) üzenetére


mindfreak
őstag

Szerintem a monitorodon állíts valamit.

Btw, CSS-ban nincsenek szabályok. :D Ez a játék nem arra lett kitalálva...

(#5246) Axel 007


Axel 007
tag

Contrast 65% Brightness 100%...a contrastot feljebb nem viszem mert azzal szétb*szom az egészet a CS-ben a monitorgamma maxon van.Az egyik haveromnak volt egy ilyen low- grafikán cfgje amiben full világos volt mind a korábban említett nuke csatiban mint trainen a vagonok között...

''Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen!Bár az útóbbiban nem vagyok teljesen biztos'' - Albert Einstein

(#5247) illusiON válasza Axel 007 (#5246) üzenetére


illusiON
őstag

az lehet ATi kártya miatt is hogy bizonyos pontok sötétek, alapul véve pl a nemrég nálunk feljött nuke kakas gondot hogy rondák a fények ... amúgy nyúúk csatival neked nem tudom mi bajod, sztem abszolut látható ha figyelsz ... traint meg rühellem pont emiatt a beláthatatlanság miatt :DDD

( : no woman no cry : )

(#5248) mindfreak válasza Axel 007 (#5246) üzenetére


mindfreak
őstag

VGA beállítások között is lehet állítani. Sok lehetőség van. Anno 1.6-hoz is ott állítgattuk a dolgokat. És az "szabályos" is... :)

(#5249) Axel 007


Axel 007
tag

8800 GTS-m van amúgy, de azzal a cfgvel igaz hogy low- grafikás volt de olyan világos volt nuke csatiban meg trainen is mintha d2-n lennél T kezdőn kb.:D

''Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen!Bár az útóbbiban nem vagyok teljesen biztos'' - Albert Einstein

(#5250) illusiON válasza Axel 007 (#5249) üzenetére


illusiON
őstag

alig lehetett undoritó a játék, hacsak nem valami train hack volt a cfg-ben :P

( : no woman no cry : )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.