Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Djuree válasza sNORh (#5299) üzenetére


Djuree
félisten

engem már bele sem írsz? attól hogy nem játszok még benne vagyok :((( :(( :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5302) sNORh válasza birozoli7800 (#5300) üzenetére


sNORh
addikt

akkor azért nemvagy ismerős :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5303) sNORh válasza Djuree (#5301) üzenetére


sNORh
addikt

nalátod ez az eredménye hogy sosem játszol, elfelejtkeztem rólad, de viccet félretéve komoylan..
szal Djuree is PH Team :P

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5304) Genius007 válasza sNORh (#5299) üzenetére


Genius007
őstag

Cali-ból kihagytad :

SIKIRIKI - SpongeBob

:)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5305) sNORh válasza Genius007 (#5304) üzenetére


sNORh
addikt

mert ők is nyomulnak ph-n? :F nemsűrűn látni..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5306) Genius007 válasza sNORh (#5305) üzenetére


Genius007
őstag

Mert nem vagy "öreg PH!-s" :DDD
Én már régóta járok ebbe a topikba, és volt mikor Ő is aktívan írt, de mostanába nem sűrűn néz fel! De Steam-be mindig látom, sőőt warozni is volt már velünk! :))

Te csak 2007-04-17 09:57:15 írtál először ide a topikba! :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5307) sNORh válasza Genius007 (#5306) üzenetére


sNORh
addikt

nemmondod... :o
énis szoktam velük játszani, de totyikba nemláttam még őket..
De előtte már itt figyeltem.. csak 1.6-oztam akkor még :P

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5308) Nova91


Nova91
tag

Köszi a segitséget és a gyors válaszokat!

(#5309) Drilla


Drilla
csendes tag

ma este esetleg valami? :U

''a memória minél inkább, annál sőt!''

(#5310) Nova91


Nova91
tag

Csáó!
Nem tudjátok miért van az, hogy mióta megvettem az új vga karim (Sapphire toxic 4850) azóta D2-őn a sötétet még sötétebben látom és a levegőben lévő füstöt is erősebben. Nuke felső lerakón a tetőn beszűrődő fényt még erősebben látom, ha valaki beleáll szinte nem is látok senkit ott. brightness maxon midnen grafikai beállitás max-on. Valaki ha tud segitsen please. Thx

(#5311) Genius007 válasza Nova91 (#5310) üzenetére


Genius007
őstag

Ezzel a gondal küszködünk mi is ... :U :W
(Csak nekem ASUS TOP 3870x2 1GB van ... )

Nem tudom miért van ez, driver hiba gondolom, bár eddig az összes driverrel ilyen képet kaptam ...

Az viszont érdekes, hogy notebook-on meg jó volt .... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5312) Drilla válasza Nova91 (#5310) üzenetére


Drilla
csendes tag

üdv a KLUBB-ban :DDD :O

''a memória minél inkább, annál sőt!''

(#5313) Nova91


Nova91
tag

básszá meg:D:D haverom most vett 4870 karit és detto:D:D Nem akarok ilyen klubba tartozni:D Mind1 akárki tud erről valamit vagy sikerül megoldani az írjon ide, de más fórumon sem tudják, azt viszont lehet tudni, hogy az újab kártyák hibája ez mert régebbiekkel ilyen nem volt.

(#5314) Genius007 válasza Nova91 (#5313) üzenetére


Genius007
őstag

Drilla: :DDD :DDD

Jaja!

Nekem a notiba ATi X1800 256Mb/256Bit volt!
Azzal nem volt ilyen gondom ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5315) Drilla válasza Genius007 (#5314) üzenetére


Drilla
csendes tag

nekem az x1950-esemmel is zsir volt anno... az nVidiás melléfogásomról inkább nem nyilatkozom :DDD :DDD

''a memória minél inkább, annál sőt!''

(#5316) 990 válasza Nova91 (#5313) üzenetére


990
tag

9600GT-n minden OK, szóval inkább csak az újabb ATi kártyáké. ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5317) sNORh válasza 990 (#5316) üzenetére


sNORh
addikt

nana... :DDD
Nekem az X1900XT-vel semmi ilyen gondom nincs, és nem driver hiba, mivel a 8.7-es driver van fent.. :P szal bexoptátok, de nembaj énis veszek jövöhónapba egy 4870-est hogy a klubba tertozzak :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5318) Genius007 válasza sNORh (#5317) üzenetére


Genius007
őstag

3800 seria, és a 4800 seria-val van ez ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5319) birozoli7800 válasza Nova91 (#5310) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Próbáld meg vissza venni az effekteket hogy a flesleges fényből és füstből csak az elegendő legyen. Remélenm sregítettem. :)

(#5320) sNORh válasza Genius007 (#5318) üzenetére


sNORh
addikt

akkor csak ismételni tom magam..:"szal bexoptátok"

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5321) 990 válasza sNORh (#5320) üzenetére


990
tag

Én azért részvétem nyilvánítom ki, hogy nem tudtok játszani az egyik legjobb gammával. :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5322) sNORh válasza 990 (#5321) üzenetére


sNORh
addikt

háát amugy nemigaz nemlehet vhogy állítani.. :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5323) 990 válasza sNORh (#5322) üzenetére


990
tag

Majd kijavítják az AMD-s srácok...

(#5324) Djuree


Djuree
félisten

a driver beállításoknál sztem be lehet állítani :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5325) 990


990
tag

Krekkelt szerón a nép mindig csítet kiált, most is egy 18-5-öm volt, ami azért annyira nem is erős, erre elkezdtek voteban-olni :DDD (máskor inkább 1 körül mozog a KD ratio-m)

(#5326) Genius007 válasza 990 (#5325) üzenetére


Genius007
őstag

Rólam eredeti szerón hiszik azt néha ... még innen is ... :U :W

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5327) 990 válasza Genius007 (#5326) üzenetére


990
tag

Biztos idegesíti őket ha nekik nem megy, másnak meg igen... :)

(#5328) illusiON


illusiON
őstag

butasááág
nekem XP alatt egy szál gond sincs 3850nel és 8.7 driverrel, szebb mint nvidián :P itt meg vista SP1 alatt sima meg fps cfg-vel is úgyszint problémázik, gyerekek ez driver lesz ...

( : no woman no cry : )

(#5329) 990 válasza illusiON (#5328) üzenetére


990
tag

Azért mondtam hogy majd megoldják az AMD-s srácok... nyilván nem fogják kicserélni az összes 38xx és 48xx kártyát :D

(#5330) Genius007 válasza 990 (#5327) üzenetére


Genius007
őstag

naja ... :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5331) sNORh válasza 990 (#5329) üzenetére


sNORh
addikt

nem, csak MD-hez mennek szlovákiába, Jöttünk az Atitool, lecserélnénk a kártyáját, ebbe má Nyúkon átláccó a fény az ablakon.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5332) Djuree válasza sNORh (#5331) üzenetére


Djuree
félisten

és persze a kis kellemetlenségért extraként megkapja az ati-amd részvények 10%-át :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5333) sNORh válasza Djuree (#5332) üzenetére


sNORh
addikt

Illusion Meg a Mikroszofttól 20%-ot.. mert XP-n neki még jóvolt :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5334) Genius007 válasza illusiON (#5328) üzenetére


Genius007
őstag

Érdekes, hogy :

- Neked XP alatt jó, Vista alatt szar
- Nekem XP alatt szar, Vista alatt jó

:DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5335) Nova91


Nova91
tag

Van egy fél megoldásom erre a bizonyos 3800 & 4800 széria problémára ami kellemetlenséget okoz pl.: Nuke felső lerakó fény stb... A fél megoldásra még kitérek: Belépsz a játékba konzolba beírjátok: mat_dxlevel 80.00 (elvileg csak ezt engedi a zblock-os szerverek) majd utána bemész a optionsba amit csak tudsz felraksz maxra (nem minden opció elérhető dx 8-ban, de persze egyén függő én max-on élvezem a játékot) utána keresel egy nuke-os szervert és szép minden. Fps nem változik semmit, grafikában nem igazán láttam különbséget. Azért mondtam a fél megoldást mert utána át akartam rakni dust2-re és valami hibát kiírt. Próba szerencse lehet nekem is menni fog majd próbálgatom. És amíg nincs AMD féle javított driver jó lesz így is a game. Egyébként nem 1 külföldi fórumon panaszkodnak erre beleértve az AMD gamer fórumát is szóval úgy gondolom lesz megoldás csak nem tudom mikor mert ha a 3800-as széria óta megy a sírás külföldi fórumokon nem értem mit pöcsölnek! Sok sikert várom a vissza jelzéseket!

(#5336) sNORh válasza Nova91 (#5335) üzenetére


sNORh
addikt

Hát elég Fél megoldás :DDD de míg nincs jobb akár jóis lehet ha átlácc a fényen..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5337) DerDer


DerDer
tag

Re
Megjártuk becup-ot szép volt jó volt, majdnem bejutottunk top16-ba , ha befejzik a totalcs.hu karbantartását belinkelem az összefoglalót amit irtam.
illusion örülök, hogy tetszett a movie sokat dolgoztam vele, de már megtanultam kezelni a progikat igy következő alkotásomba ugyanennyi befeketett idővel az eredmény fantasztikusabb lesz :U

8perces és kikérem hogy rosszul lenne betömörítve ;]
x264es kodekkel ellátott mp4 <3
Bitu

olvastam a beszélgetést, de szeritnem annyira hülyeségen veszekedtek.
trayken konfigol pár synhostingos szerót, te meg belekötsz mert tört.
de most tényleg, mind2en azt akarjátok (remélem) hogy a css-t egyre több ember megismerje, és jtászon velel. Aki illegálisan letölti és tetszik neki a úgyis megveszi, ha meg nem lenne tört szeró akkor ki se próbálná és hagyná az egészet.
Mindenki letöltött pár illegál játékot, akkor most meg minek játszuk a szentet :U

[ Szerkesztve ]

(#5338) DerDer válasza DerDer (#5337) üzenetére


DerDer
tag

(#5339) heihachi


heihachi
addikt

Ah, két év kihagyás után most kezdem újra, de ezt a játék csak jobb lett mint volt. Eddig nonstop ment az xbox 360, mióta ezt újra kezdtem, be sem kapcsoltam. Remélem előbb utóbb sikerül is lelőni valakit :DD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5340) sNORh válasza heihachi (#5339) üzenetére


sNORh
addikt

ugyi ugyi.. :DDD
Sok sikert az Első Fraghez ;) :D

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5341) Genius007 válasza sNORh (#5340) üzenetére


Genius007
őstag

" Sok sikert az Első Fraghez "

De remélem nem én leszek az :DDD

heihachi: Milyen néven, és hol game-elsz általába ?
Jah és mikor szoktál játszani ? (reggel, délbe, este, éjjel, ... ? ) :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5342) heihachi válasza Genius007 (#5341) üzenetére


heihachi
addikt

[<A.GY.>]heihachi néven tolom, az Alkoholista Gyilkosok klánjában, ami egy kamuklán, mert ketten vagyunk benne és noobok vagyunk, csak hátha így megijed valaki :D

Amúgy mostanában a Bad Boys 2-n toljuk, én este és éjszaka voltam az elmúlt másfél hétben kb. 18:00 és 02:00 között 2-3 órát fent. Igazából még keresem a nekem való szervert, mert én azt szeretem, amikor kevesebben vagyunk, de van némi taktikázás is.

Ha nincs ott a másik klántag, akkor (.)(.) néven vagyok általában.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5343) sNORh válasza heihachi (#5342) üzenetére


sNORh
addikt

Én már láttalak, tegnap..
"csak hátha így megijed valaki" Ez büntet XDXD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5344) satomee válasza heihachi (#5342) üzenetére


satomee
senior tag

Éjszakánként elindul a kamuklán embereket ijesztgetni?LOL,ez tetszett... :C :D

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#5345) Xelo


Xelo
addikt

wuluhuluk ittvok van steam accontom vegyetek fel: tripOG . kthx. megártott a sok Mojito meg Cuba Libre waaaazzzz.
szerkszerk:
hejhácsi: jaaah gyú 4évvel ezelőtt én is kiraktam még ilyen kamunévelőtagokat :D egyébként meg Tekken rulz de most.. ő jah SZÚÚL KÁLIBÚÚR 4
szerkszerkszerk: próbáljadki

[ Szerkesztve ]

(#5346) heihachi válasza Xelo (#5345) üzenetére


heihachi
addikt

Próbálnám én, ha nem kerülne olyan rohadt sokba a SC4 :( Bár most bizniszelek egy sráccal, hátha összejön 8-kba.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5347) satomee válasza Xelo (#5345) üzenetére


satomee
senior tag

Gyaa...:Y :DD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#5348) heihachi


heihachi
addikt

Azé' "örömmel" tapasztaltam, hogy az mit sem változott az elmúlt néhány évben, hogy ha egy "pro"-t valaki lelő, akkor az rögtön cheater wallhackes low köcsög lesz, ha meg valaki nem hal meg egy lövésre, akkor az ratehaxor. Nyilván vannak ilyenek, de pl. tegnap a srác azon mérgelődött, hogy eldobott egy flasht, öten álltak körülötte, és egyik sem vakult el, mert lelőtték, erre mind az ötöt lecsíterezte. Mintha vakon nem lehetne húzni a ravszt :F

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#5349) sNORh válasza heihachi (#5348) üzenetére


sNORh
addikt

hát a bitti, még mindíg régi a színvonal... :DDD
De tegnap tényleg furcsáncsúnyát waroztunk: Inferno, közép futok fel, jobbrol a 2 fal közül akkora fejest kapok, de még elsem hagytam a falat? akkor hogyis látott? utána kapásbol MD is benyalta ugyanezt.. WTF is van most?
You mother is using for steam account? :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5350) heihachi


heihachi
addikt

Srácok, játék közben néha a netgraph-on felmegy a choke értéke akár 40-ig is :F
Általában nulla, de néha felugrik. Ez valami elveszett csomagokat jelent, ahogy utána olvastam, de mit lehet tenni ez ellen?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.