Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) Bocaa


Bocaa
senior tag

bekulok hihetetlen el akartam adni a tönkrement 7800gt-ről a a silencer hűtőt erre kiderül ,hogy még müxik a kártya hihetetlen :D ha valakinek kéne 5ezerért kompletten megvállok tőle :K most tesztelgetem 1 kicsit mennyi fps-töbletem lesz a 3850-essel :U
az eredeti Cs-t felengedi a szeróm az fix a többi verziót ,hogy engedhetem fel? :F

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6652) rol33 válasza pofa (#6649) üzenetére


rol33
aktív tag

állítsd át a steamet Angolra

®

(#6653) Bocaa


Bocaa
senior tag

a kari hibázik 3d alatt még 200/300 as órajelen is :(

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6654) Genius007 válasza Bocaa (#6653) üzenetére


Genius007
őstag

Izééé ... van valahol egy leírás, hogy mit kell utána írni milyen parancsot, és akkot t ö r t lesz ... vagy lehet valami kis file kell hozzá, ha nem haragszol, akkor ennek majd este 20óra fele nézek utána, mert mindjárt össze esek.
(fél órát aludtam, + mentem vagy 150km-t ma) :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6655) Genius007 válasza Bocaa (#6653) üzenetére


Genius007
őstag

[link]
Miután letöltötted, csomagold ki a srcds mappájába és írj felül mindent.
Ezután már tört-nek kell lennie a szerverednek.
Hogyha nem indulna el az srcds.exe úgy ahogy ké :) ne, hozz létre rá egy parancsikont, és indítsd ezzel a paraméterrel:
-game cstrike

Jó Éjt. :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6656) Bocaa válasza Genius007 (#6655) üzenetére


Bocaa
senior tag

köszi kipróbálom :R :R

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6657) Bocaa


Bocaa
senior tag

sikerült!!!!!!
megy a szerver.
ha valakit érdekel feljöhet bár semmilyen mod nincs rajta azt sem tom hogy kell örülök ,hogyműködik :DDD :DDD :DDD :DDD
köszi a segítséget :R
hogy lehet a szeró nevét módosítani :F

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6658) sNORh válasza Bocaa (#6657) üzenetére


sNORh
addikt

ip?
depörög a totyik..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6659) Bocaa válasza sNORh (#6658) üzenetére


Bocaa
senior tag

192.168.2.101:27015 elvileg ezen működik
de most a haveromnak ez nem akar bejönni
:F

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6661) Bocaa


Bocaa
senior tag

kívülről nem enged csatlakoztatni bevan írva a bat file-ba az első verzió amit genius írt az ip nélküli és nem tom milyen ip-n csatlakozhatna az az ember aki velem akar játszani

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6665) Bocaa válasza sNORh (#6664) üzenetére


Bocaa
senior tag

hopp kicsit töbször ment el a hsz. nah mind1 azthiszem lehetlen crackelt home szerót csinálni :O

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6666) Genius007 válasza Bocaa (#6665) üzenetére


Genius007
őstag

Vagy csak tudás kell hozzá. :DDD :DDD :B
A .bat file-ba a Te külső Ip címedet írod, ami gondolom nem FIX IP Cím, szóval minden ujra csatlakozásnál megváltozik .... [link] itt megtudod nézni a jelenlegi külső! Ip címedet ...

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6667) pofa válasza rol33 (#6652) üzenetére


pofa
tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá, lol xdxdxdxdxd :W :W :W , és akkor miért ezt az értelmezhetettlen maszlagot írja ki ez a sz........, ezért raktam 3 szor a csét, és 1x a vinfost :W :W :W :W

(#6668) rol33 válasza pofa (#6667) üzenetére


rol33
aktív tag

na igen ez sajna szívás. amúgy nem tudom pontosan asszem valami a csé és a magyar karakterek között nem klappol.

®

(#6669) Bocaa válasza Genius007 (#6666) üzenetére


Bocaa
senior tag

öö!
letudnád írni hogyan kell a bat filet írni ha ez az ip-m 85.66.47.165
és utánna menni FOG az naon faja lesz
ha sikerül nem zargatlak tovább

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6670) Genius007 válasza Bocaa (#6669) üzenetére


Genius007
őstag

Total Commander -> kijelölöd a file-t ... F4 aztán beleírod a példa szerint ahogy én irtam, hogy

-ip 85.66.47.165 vagy +ip 85.66.47.165

ennyi. :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6671) Bocaa válasza Genius007 (#6670) üzenetére


Bocaa
senior tag

nekem az van a bat fileba írva amit először írtál IP nélkül szal az ip-s verzióba azt írjam bele?
ok átírtam, de az IP- után dedicated udp- portot keres :W :W
de ha meek valaha lan partiba nem lesz gond :DDD

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6672) Genius007 válasza Bocaa (#6671) üzenetére


Genius007
őstag

Vazze, ne legyél már értetlen légyszives, nem értem mit nem értesz ezen ...

.bat -file-ba ezek vannak neked benne.

@echo off
cls
echo Protecting srcds from crashes...
echo If you want to close srcds and this script, close the srcds window and type Y depending on your language followed by Enter.
title srcds.com Watchdog
srcds
echo (%time%) srcds started.
start /high /wait srcds.exe -console -game cstrike -tickrate 100 +map de_dust2 +maxplayers 12 -ip 192.168.110.1 -port 27015
echo (%time%) WARNING: srcds closed or crashed, restarting.
goto srcds

A 192.168.110.1 helyére természetesen a saját külső IP Címedet írod, és ennyi.

De tessék feltöltöttem neked az én file-omat, ha esetleg neked nincs meg -.-"

Prohardver - Team

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6673) Djuree válasza Genius007 (#6672) üzenetére


Djuree
félisten

nem is tudtam hogy van ph-team oldal :C sajna mostanában nem vagyok gépközelben. ill. vagyok csak nem a sajátomén :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6674) Bocaa válasza Genius007 (#6672) üzenetére


Bocaa
senior tag

ezt írja ki ha benne van az Ip-m
couldn't allocate dedicated UDP port ez a baj ezt ,hog ylehet megoldani a bat file-t ugymodosítottam rájöttem csak elsőre nem volt tiszta :K

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6675) Genius007 válasza Bocaa (#6674) üzenetére


Genius007
őstag

Az azért van, mert nincsenek engedélyezve a portok a netednél ...
Ha routeren keresztül tolod, akkor engedélyezd a routerban 27015 - 27020 portokat kb ...

Djuree: Az csak ilyen Clan oldalnak indult meg minden, de mivel clan már nem nagyon van, (szétvagyunk eléggé esve) ezért az oldallal sem kínlódok már annyira ... Bár ha valaki template ügyben tudna segíteni, azt megköszönném. :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6676) Bocaa válasza Genius007 (#6675) üzenetére


Bocaa
senior tag

te nagyon képben vagy irtó nagy respekt :K
beszélek a rendszer gazdával(fater) hogy lehet azt megoldani :K

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6677) sNORh válasza Genius007 (#6675) üzenetére


sNORh
addikt

Vagy elég ha a routerben a "Fowarding" menüben engedélyezi az "UPnP"-t :)
az autómatikusan engedélyezi a szükséges portokat :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6678) Bocaa válasza sNORh (#6677) üzenetére


Bocaa
senior tag

akkor az upnp-t engedélyezzem mert csak olyat találtun kami a belső IP-n engedélyez vmiket :F megnéze makkor az upnp-t

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6679) sNORh válasza Bocaa (#6678) üzenetére


sNORh
addikt

persze elég :)
de amugy azis ottvan álltalában "Port Tiggering" menü: ottkell hozzáadni, de az UPnP egyszerűbb, magának szűri :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6680) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Kéne egy kis help. Egy teljesen szűz CFG-be kéne beírni kb 30 parncsot, de nem úgy akarom, hogy egyesével beírni mindent a CFG-ben, hanem csak bekéne másolni.
Akár ha egy autoxec-vel is meglehetne oldani, annak is örülnék.

Konkrétan róluk lenne szó:

(#6681) Vasinger! válasza Vasinger! (#6680) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

hogy egyesével beírni mindent a CFG-ben

A CFG helyett kozolt akartam írni, sry... :U

(#6682) illusiON válasza Vasinger! (#6680) üzenetére


illusiON
őstag

hát egy autoexec.cfg fájlt csinálsz és ezt belerakod :P
bazzeg mindenki ilyen kis pontnyi célkereszttel játszik csak én vagyok maradi? :F:DDD

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#6683) Vasinger! válasza illusiON (#6682) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Próbáltam de nem megy. Egy cfg kiterjesztésű fájlba beillesztettem ezt mind, de nem jó. Kellene még bele vmi parancs, vagy karakter?

Szokás kérdése a célkereszt :)

[ Szerkesztve ]

(#6684) illusiON válasza Vasinger! (#6683) üzenetére


illusiON
őstag

akkor a cfg-dbe másold bele, hátha :P jobb ötletem nincs, nekem sincs semmi különleges az autoexecemben sztem, tleg próbáld meg azt hogy fps konfig autoexec-ét átalakitod saját magad kedve szerint

( : no woman no cry : )

(#6685) Genius007 válasza Vasinger! (#6683) üzenetére


Genius007
őstag

Én most nem értem a probléma tárgyát ...

Ha másik cfg-be akarod írni (a keveredés miatt pl.) akkor csinálsz egy xy.cfg -t, beleírod, aztán az alap cfg-be meg bele írod, hogy exec xy.cfg, akkor az is betöltődik.
Vagy most lehet én vagyok a hülye, de tényleg nem vágom mit akarsz pontosan.

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6686) Solad válasza Vasinger! (#6683) üzenetére


Solad
őstag

2 lehetoseg van. beleteszed ezt egy cfg fileba. legyen a neve svajc.cfg. belepsz a jatekba es exec svajc.cfg, vagy az autoexec.cfg-be beleirod (ha nincs akkor hozd letre), hogy exec svajc.cfg

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6687) Vasinger! válasza Solad (#6686) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm mindenkinek az odaadó segítséget :R
Így már mindent értek! :C

(#6688) Fáraó


Fáraó
őstag

Ennyire "lecsúszva" még nem láttam a CS:S topikot.

Játék után kilépek a CS:S-ből aztán kilpnék a Steam-ből is de nem engedi: azt mondja fut még egy alkalmazás. Feladatkezelőből kell a HL2.exe-t leállítanom. Csak most kezdte el csinálni pár napja -talán a L4D frissítés után :F ?
Esetleg tapasztalt még vki ilyet?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6689) satomee válasza Fáraó (#6688) üzenetére


satomee
senior tag

És én meg azt hittem nálam van valami gebasz! :DDD
Én kb 2-3 napja tapasztalom ezt.Ezek szerint megint csak egy jól sikerült frissítés az oka... :U

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#6690) Genius007 válasza satomee (#6689) üzenetére


Genius007
őstag

Lehet én csak azért nem tapasztaltam ilyet, mert már kb. 6napja nem léptem ki Steam-ből? :DDD :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6691) satomee válasza Genius007 (#6690) üzenetére


satomee
senior tag

6 napja nem kapcsoltad ki a gépet...?Még a végén energiaválságba kergeted az EU-t és miattad fog megépülni a bősi erőmű,aztán meg kapsz olyan villanyszámlát hogy a bokád lehugyozod! :DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#6692) Solad válasza satomee (#6691) üzenetére


Solad
őstag

sleep es hibernate is van a vilagon ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6693) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Srácok,biztos kérdezték már sokan,de hogy lehet a zombi-s pályákon játszani?Minek kellene történnie?
Leszedtünk egy pár pályát de semmilyen változást nem tapasztaltunk....

[ Szerkesztve ]

(#6694) parandroid válasza Genius007 (#6690) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én épp tegnap indultam újra vagy 2 hét után, de nekem sem csinálta, pedig frissített közben többször is. Egyébként ezt a gépet én sem bekapcsolva hagyom, csak suspendbe teszem éjszakára és munkaidőben.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6695) satomee válasza Solad (#6692) üzenetére


satomee
senior tag

Igen,tudok róla.Bár én sose használom,az asszony így is nyafog hogy állandóan megy a gép...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#6696) heihachi


heihachi
addikt

Ma ilyet beszélgettem a STEAM-en:

Never tell your password to anyone.
2009. január 24.
16:57 - S T E A M @ community.[hu]: Üdv!
16:57 - heihachi78hun: hello
16:57 - S T E A M @ community.[hu]: Magyar Péter vagyok a magyar steam csoporttól!
16:58 - heihachi78hun: hello
16:58 - S T E A M @ community.[hu]: A steamen van egy új keylogger
16:58 - S T E A M @ community.[hu]: ami sok steam accountot megfertőzött
16:58 - S T E A M @ community.[hu]: A tiedre is felmehet a hacker
16:58 - S T E A M @ community.[hu]: bármikor ellophatják az accountját!
16:58 - heihachi78hun: az gáz
16:59 - S T E A M @ community.[hu]: letöröljük az accountjáról a keyloggert
16:59 - S T E A M @ community.[hu]: hogy megtarthassa a továbbiakban is accountját!
16:59 - heihachi78hun: és mit kell ehhez tennem?
17:01 - S T E A M @ community.[hu]: figyelmesen követnie utasításainkat
17:02 - heihachi78hun: értme
17:02 - heihachi78hun: értem
17:02 - S T E A M @ community.[hu]: a keylogger egy igen veszélyes steam accountokba beépülő vírus
17:03 - S T E A M @ community.[hu]: egy program segítségével megkeresük és eltávolítjuk ezt az igen veszélyes keyloggert
17:04 - S T E A M @ community.[hu]: kezdhetjük a műveletet?
17:04 - heihachi78hun: kezdhetjük
17:04 - heihachi78hun: remélem semmi baj nem lesz
17:04 - S T E A M @ community.[hu]: a művelet 5 percet vesz igénybe
17:04 - S T E A M @ community.[hu]: a művelethez szükséges a felhasználónév és az ahoz tartozó password
17:04 - S T E A M @ community.[hu]: művelet teljesen veszélytelen és gyors!
17:05 - heihachi78hun: de sajnos én nem tudom a jelszót, hívom apukámat, ő szokott belépni nekem
17:12 - heihachi78hun: most mi lesz?
17:12 - S T E A M @ community.[hu]: gépelnje le a művelethez szükséges adatokat és azonnal kezdjük a műveletet
17:13 - heihachi78hun: felhasználónév: anyádat megb****m jelszó apád hátán te k***ög
17:13 - heihachi78hun: azzal kezdődik az ablak, hogy ne adjam ki senkinek a jelszavam te kis b**i
17:13 - heihachi78hun: na húzz a pi**ába
S T E A M @ community.[hu] is now Offline.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6697) raczger válasza heihachi (#6696) üzenetére


raczger
őstag

Szeretjük az ilyet. Szerintem most már kéne az ilyenek ellen lépnie valamit a Steam-nek (lehet van már ilyesmi, de én nem tudok róla), mondjuk screenshotba elküldeni egy ilyen beszélgetés, meg a steam id page linkjét, aztán mehetne a gyereknek a hostbann:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#6698) sNORh válasza heihachi (#6696) üzenetére


sNORh
addikt

XDDD még mindig vannak ilyen kishitű gyökerek? XD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6699) Vasinger! válasza heihachi (#6696) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Heh. Ez már elavult módszer. Nekem van egy olyan progim is, amivel ha kivámsolsz a registryből 2 adatot és bemásolod őket a progiba, kidobja a csákesz felh. nevét és jelszavát. Persze én nem használtam még, kipróbáltam volna, de csak XP alatt müxik. Azért van meg a progi, ha egyszer elfelejteném a jelszavan, még jól jöhet...
Ezeket egyébént én is így elküldöm vissza annyukba :D

Más:
Katt
Ezt ma lőttam. 2 tár AK-ból 9 ember. 1 v 9 volt mindenki ellenem fogadott, főleg, hogy látták, hogy másnapos vagyok :D Jó sok pénzt buktak. :U

[ Szerkesztve ]

(#6700) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Kéne egy kis help. DT legal FPS cfg-t használok, minden oké, csak nem látom a spréket. Ezt, hogyan lehetne visszakapcsolni? És esetleg azt, hogy a hullák ne tűnjenek el?

De azért leírom a mai nap nagy eseményét :D . Infernon leraktam a bombot és egyedül maradtam, felfog robbanni a bomba, mindenki rohan el, én is, rálépek a véletlen a bombára, pukk, felrobban. És mi történt? nami? Életbemaradtam :D. Mindenki holtan feküdt én meg a bomba helyén élve álltam. Mindenki írta, hogy god mod off :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.