Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) csimav válasza Genius007 (#3999) üzenetére


csimav
senior tag

Mien progival pingelsz te?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4002) Genius007 válasza csimav (#4001) üzenetére


Genius007
őstag

Mármint ??? Úgy pingeltem, ahogy előbb Te!
Csak én nem állítom le a pingelést soha!
Belépek Win-be, elindítom, és megy ... ennyi, nem zavar ott senkit :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4003) Borzoló


Borzoló
senior tag

Hi!
letöltöttem 1 source-t a diablotorrentről.... és megtalálja a szervereket +minden de azt írja ki(kb), h."Yor version does not match the servers.Please restart the game".
mit kéne hozzátenni még a source-hoz, h. beléphessek a szerverekbe :P és honnan lehet ezt letölteni....vagy mi a probléma+megoldás??? :F :F
idáig csak az 1.5,1.6 :C
előre is köszi a helpet :R

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#4004) Xelo válasza Borzoló (#4003) üzenetére


Xelo
addikt

azt kéne hozzátanni, hogy elslattyogsz a legközelebbi 576ba, kifizeted a játékot, és feltelepíted. azt hiszem elfogadtad az alapelveket, így tudod hogy a warez itt tiltott. itt mindenki az eredeti játékkal játszik

(#4005) Borzoló válasza Xelo (#4004) üzenetére


Borzoló
senior tag

:P DE CIKI :P
:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
egyébként lehet hogy igazad van mert én 1.1 óta jövök és amikor csak a Pc.-klubokból tolta mindenki akkor játszottam eredeti játékkal.....könnyebb lenne legálisan......majd jönni fog az is ;)
:R

-->per.mom. nem tudom megvenni de játszani akarok így máshol fogok kopogni.....deez is 1 dolog volt amiért jó az origi :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#4006) Genius007 válasza Borzoló (#4005) üzenetére


Genius007
őstag

Kevesebb Smiley is elég lesz! Nem kell sorminta! :U

Prohardveren No WAREZ! :((

Mindenki eredeti játékkal tolja itt, az ilyen crackelt, patchelt $z@r0kK@l ne ide gyertek!

Tessék megvenni eredetibe 4200,- ftért, vagy használtan vegyetek accountot, ami tartalmazza a játékot!

:R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4007) Lajkó válasza Genius007 (#3995) üzenetére


Lajkó
őstag

Teljesen kielégítő volt a válaszod, köcce. Bár nem fogok szánni rá ennyi lóvét(sem). :R

(#4008) Genius007 válasza Lajkó (#4007) üzenetére


Genius007
őstag

Te tudod!
Elöször én sem vettem meg, hanem csak úgy toltam simán BOT-ok ellen!
Aztán havernál toltam 1x 2x Neten, és megtetszett, ez kb. 3éve volt :DDD
Azóta is nap mint nap tologatom :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4009) Lajkó válasza Genius007 (#4008) üzenetére


Lajkó
őstag

Hát sajnos nem tehetem meg, mert... Pedig találtam egyet egész jó áron
Mellesleg én is így vagyok a FEARCombat-tal ahogy te a CsS.-el :D

botot hogyan kell hozzáadni ehez a gammához ?

(#4010) Genius007 válasza Lajkó (#4009) üzenetére


Genius007
őstag

Beírod console-ba, hogy :

bot_add_ct: bot hozzáadása a counter-terrorist csapathoz
bot_add_t: bot hozzáadása a terrorist csapathoz
bot_add: a program véletlenszerűen ad hozzá botot valamely csapathoz
Megjegyzés: ha a parancsokat kiegészítjük a(z) easy/normal/hard/expert paraméterrel, azzal a botok erősségét tudjuk állítani
bot_all_weapons: a botok bármilyen fegyvert használhatnak
bot_allow_grenades 0/1: gránáthasználat engedélyezése a botoknak
Megjegyzés: a többi fegyver használatát is így tudjuk a botoknak engedélyezni/tiltani
bot_auto_follow 0/1: a botok automatikusan követik a hozzájuk legközelebb álló ember által irányított játékost
bot_chatter: a botok kommunikációját tudjuk vele állítani a(z) off/radio/minimal/normal paraméterekkel
bot_difficulty 0/1/2/3: szintén a botok erősségének beállítására szolgál (easy/normal/hard/expert)
bot_eco_limit szám: a botok nem vásárolnak fegyvert, ha a rendelkezésükre álló pénzösszeg a megadott szám alatt van
bot_join_after_player 0/1: a botok csak akkor csatlakozzanak, ha már van a szerveren emberi játékos
bot_join_delay szám: botok csatlakozásának késleltetését tudjuk beállítani pályaváltásoknál
bot_join_team any/t/ct: ezzel azt állítjuk, hogy melyik csapathoz lépjenek be a botok
bot_kick: botok eltávolítása szerverről. A(z) t/ct/típus/nehézség/név paraméterekkel tudjuk meghatározni, ha nem az összes botot szeretnénk kirúgni
bot_kill: adott körben a még játkban részt vevő botokat tudjuk megölni. A(z) t/ct/típus/nehézség/név paraméterekkel tudjuk meghatározni, ha nem az összes botot szeretnénk megölni
bot_knives_only: a botok csak kést használhatnak
bot_pistols_only: a botok csak pisztoly használhatnak
bot_prefix: a botok nevének előtagját állíthatjuk vele
bot_profile_db adatbázis_neve: mely adatbázisból vegye a program a botok nevét
bot_quota szám: a csatlakozó botok maximálás számát határozhatjuk meg vele
bot_quota_fill: a program úgy adja hozzá a botokat a játékhoz, hogy mindig annyi játékos legyen, mint amennyit a bot_quota paranccsal megadtunk, azaz kiegészíti a megfelelő mennyiségű bottal a létszámot
Megjegyzés: ha elérjük vagy túlhaladjuk a bot_quota-ban megadott számot, akkor nem lesz bot a játékban
bot_quota_match: egy emberre hány bot jusson, ahol a botok száma a bot_quota-ban meg lett határozva. Például ha a bot_quota 2, akkor minden emebri játékosra 2 bot jut
bot_quota normal: semlegesíti a fill vagy match parancsot, azaz mint ha csak símán a bot_quota parancsot használtuk volna
bot_snipers_only: a botok csak orvlövész fegyvereket használnak

Megjegyzés: ezeket a parancsokat használhatjuk public/war szerverünkön is távoli konzolból (rcon)

Remélem kielégítő választ adtam! :DDD
Amúgy >>> http://source.counter-strike.hu Itt minden levan írva! ;)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4011) Lajkó válasza Genius007 (#4010) üzenetére


Lajkó
őstag

Köszönöm szépen :R

(#4012) csimav


csimav
senior tag

vegyetek fel friends nek steam en:D csimav vok ott is :U :DD

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4013) Borzoló válasza Genius007 (#4006) üzenetére


Borzoló
senior tag

szia Genius007!
látom lelkes vagy és benned a ph-béke, de szerintem nem játszik mindenki eredeti játékokkal....nem akarok nagyon belemenni, sőt én nem is szoktam így gondolkodni, de......nagyun durván manipulálva vagyunk a cégek által és beletaszítanak minket a "fogyasztás örvényébe" :DDD
nézd meg milyen volt a PSX-nek a hardver paramétere és milyen game megy rajta pusztán azért mert a szoftver úgy van megírva vagy, h. nem menjünk messzire a windows monopol helyzetéig......és mindent mi szívunk meg.......
Tanulok pszichológiát és úgy látom megpróbálod elszigetelni magad/fölénybe helyezni magad mert origi a doboz :P .....de hidd el te is meg én is szeretjük a cs-t és ez az ami számít :P

kicsit olyan mint 1 south-park rész vége :R

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#4014) illusiON válasza Borzoló (#4013) üzenetére


illusiON
őstag

igazából itt tényleg nem törtöznek sokan, a crackes css szerverek javarésze nagyon bugos meg laggos nem adnak ki hozzá már patcheket és sok a cheater is, tudom mert törtön játszottam 1 darabig :) inkább megvettem, tényleg megérte törtön max kipróbálni érdemes egyszer

( : no woman no cry : )

(#4015) Lajkó


Lajkó
őstag

Kinek a Pap, kinek a Papné. :B
Szvsz nem kell kiutálni senkit aki crack-elt verzióval nyomja csak azért, mert: -Ő nem vette meg úgyhogy ... :F Ha úgy érzi, hogy megéri neki azt a 3500-4500 Ft.-ot akkor majd megveszi. Semmit nem buktok a dolgon, és nem hiszem hogy akármilyen módon megkárosítana benneteket az imént említett User. Mellesleg találtam jópár szerót amire simán be lehet menni nem eredeti 'hivatalos' key-el, és nem találkoztam egyiken sem cheater-rel, camper-rel, vagy bármi hasonlóval !!!
Arról nem is beszélve, hogy nem hinném hogy Ti CsSource playerek lennétek a jogtisztaság mintaképei. :))

Konzekvencia: -Ne ítélj, hogy ne ítéltess. ;)

(#4016) Borzoló


Borzoló
senior tag

Persze! :C :R
ez így van én is gyűlölöm ha csalnak(kivéve ha mindenki csal ;] de az inkább poén) és én is 1 karnyújtásra vagyok az origi-től.....
Inkább én Genius007 reakció miatt fejtettem ki ezt ennyire mert nehogymá.......én is magyar vagyok, felhasználó vagyok és fogyasztó vagyok mint ő és játszom a cs-vel mer szeretem, ha szükségem van segítségre akkor 1 ilyen fórumon ne forduljon elő ilyen........kisebbségi érzésem támadt az írástól---->reagáltam :P

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#4017) illusiON


illusiON
őstag

hogy baszná meg de komolyan, a gépemmel van baj? nemrég elkezdte azt csinálni hogy ha valamit állitok a graf. settingsnél akkor ugyebár újratöltené a játékot, de most kilép ennyi vége.. na aztán elkezdte ezt már egy sima felbontás-váltásra is, bármilyen cfg-t használtam.. erre én letöröltem, és újra letöltettem steammel, de most meg hibát észlel és leállítja XP és vista úgyszint, gondoltam már régi a teamem sose raktam újra egy rendszeren sem most itt az ideje... erre újrarakom, mi fogad? ugyebár újra le kéne tölteni CSS-t, de ha rányomok 2szer akkor steam.exe has stopped running meg steam.exe hibát észlelt és leállt! miért? :(

ja igen azt hozzátenném hogy ezt az egészet még vistan kezdte mikor F10 meg sima kilépés után hl2.exe has stopped running stbstb, aztán SP1nél random kivagdalt megállt, aztán most jutottam el ide, SP3mas XPn sem indul mán :U

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#4018) csimav


csimav
senior tag

Hy! Ha megnyomom a voice-t(K) akkor felmegy a pingem..:( vki help pls!!!!

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4019) Genius007 válasza csimav (#4018) üzenetére


Genius007
őstag

Nem bírja a neted ... ?
Milyen neted van ? (pontosan)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4020) illusiON válasza illusiON (#4017) üzenetére


illusiON
őstag

senkinek sem csinál ilyeneket csak engem szóópat?:F 1ébként, most xp alatt végre elindult download kiváncsi vagyok :)
csimav: más játék + ventri vagy hasonló megoldások mellett is nagy a pinged vagy csak itt?

( : no woman no cry : )

(#4021) Genius007 válasza illusiON (#4020) üzenetére


Genius007
őstag

Engem amúgy a Steam még 1x sem szivatott! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4022) csimav válasza Genius007 (#4019) üzenetére


csimav
senior tag

1 MB le( 128 kb/s) ,128 KB fel(15kb/s)
de elöző gépemen jó volt.
ez pedig 100 szor jobb gép

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4023) csimav válasza illusiON (#4020) üzenetére


csimav
senior tag

más online game en nem játszok:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4024) satomee


satomee
senior tag

Én nem szeretnék senki mellett állást foglalni, mert nem gondolom hogy jogom lenne bárkit elítélni csak azért, mert nem vesz meg egy játékot. És igaz hogy ettől függetlenül még joga van a topicba írni (egy másik kérdés hogy a PH-n tényleg "nem szerencsés" warezolni egyik fórumban sem). Ennek ellenére Genius kolléga mindettől függetlenül csak segített,nem...?Szal peace és inkább lőjétek az ellent!
MOD: Sorry de nincs gépem és mire bepötyögtem Opera minin úgy látom tárgytalan lett a dolog...Én kérek elnézést...:U

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#4025) Lajkó válasza csimav (#4022) üzenetére


Lajkó
őstag

Nekem is olyan a netem, és semmi gond vele, még F.Combatnál sem.
Amúgy kezdek bele jönni, már nem csak céltábla vagyok, mint az elején. :D Néha még ölök is de keményen ám. ;] Csak a fearc. után kicsit fura ez a game. Mem lehet annyira hallani a dolgokat (ki honnét jön, és mennyire van töllem kb.).

szerk.:
satomee jó a szó TESÓÓ :R

[ Szerkesztve ]

(#4026) Genius007 válasza csimav (#4022) üzenetére


Genius007
őstag

Pedig jónak kellene lennie .. :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4027) csimav válasza Genius007 (#4026) üzenetére


csimav
senior tag

nem tudom hogy mért nem jó:( most ujrarakom a cs-t hátha jo lesz:)
amugy nemtudjátok h mit állítsak át a 9800 GTX emen h több fps legyen?;)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4028) Genius007 válasza satomee (#4024) üzenetére


Genius007
őstag

" szal peace és inkább lőjétek az ellent! "

Kérdés, kinek - ki az ellen :DDD :DDD

Amugy hogy - hogy nincs géped ? :F :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4029) csimav válasza Lajkó (#4025) üzenetére


csimav
senior tag

Én a diginetre várok;) olcso,gyors és még jó is;) én cs ben voltam "free frag" aztán egyre jobb vagyok:) van 1 torrent oldal annak a szerveréről bannoltak,pedig admin voltam a szerón. Azért bannoltak mert 14-2 es statom volt és rámfogták,hogy csalok,pedig :( ..
Ti mien szeron gameltek?:)
Nekem nemsokára lesz 1 szerom 24-32 slot közötti:D Ha akartok admint kaptok mert jófejek vagytok:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4030) Borzoló válasza satomee (#4024) üzenetére


Borzoló
senior tag

:DDD csak nem nekem :DDD
OFF :R

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#4031) Genius007 válasza csimav (#4027) üzenetére


Genius007
őstag

Még több ? Nem elég ami van ? :DDD
Gondolom nem 60-150fps-el szaladgálsz! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4032) csimav válasza Genius007 (#4031) üzenetére


csimav
senior tag

valahol megvan 3-400 de vhol lemegy 80 ra :O

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4033) Genius007 válasza csimav (#4029) üzenetére


Genius007
őstag

Csak nehogy sokat kockulj mert megárthat!
Olyan low leszel mint én! (amióta notin tolom és szart se látok) :DDD
Szerintem ha admin jogot osztogatsz (vagy rcon pass-t) akkor okosan osztogasd!
Csak nekem adjál mert én 24órából 25öt a gép elött vagyok! :DDD

" Csak nekem adjál ... " <<< vicc! :)

Bár elég jól ismerem a beállitásokat, console parancsokat stb! :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4034) Lajkó válasza csimav (#4029) üzenetére


Lajkó
őstag

Diginetröl én még csak álmodni sem merek itt Aprajafalván, de kimérettem T-com.os haverokkal nállam lehetséges lenne gyakorlatban is a 8M adatforgalom(csak nincs rá pénzem) :D Most milyen szolgáltatónál vagy?

Amúgy nem hiszem hogy fel kellene húzni a 9800 GTX-edet ahhoz hogy elkóricáljon rajta a Source. :))
jah, és az adminra én is igényt tartanék ha lesz rá mód. :B

(#4035) Genius007 válasza csimav (#4032) üzenetére


Genius007
őstag

Pl. cs_milita mapon ? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4036) csimav válasza Lajkó (#4034) üzenetére


csimav
senior tag

neked lesz;)
vegyél majd fel friends nek;) : csimav
vmi interware nél vok

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4037) Genius007 válasza csimav (#4036) üzenetére


Genius007
őstag

Akkor lépjél be Steam-be, és fogadd el (felvettelek) :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4038) Lajkó válasza csimav (#4036) üzenetére


Lajkó
őstag

Oksa, de mondjuk lila gőzöm nincs egynelőre, hogy hogyan kell azt. :F :DD De majd igyekszem :) az én nevem ZeD a Source-ban
szerk.: na meg mi az a steam ?

[ Szerkesztve ]

(#4039) csimav válasza Lajkó (#4038) üzenetére


csimav
senior tag

neked nem is eredeti a cs-d?:s

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4040) Lajkó válasza csimav (#4039) üzenetére


Lajkó
őstag

Megvallom őszinten, hogy ... ;)

[ Szerkesztve ]

(#4041) Genius007 válasza Lajkó (#4038) üzenetére


Genius007
őstag

" szerk.: na meg mi az a steam ? "

Ez fájt :DDD :DDD

Steam >>> [link]

Steam (wikipedia, közepe fele van) >>> [link]

Steam

A Steam német kezelőfelülete.

2002-ben a Valve bejelentette a Steam tartalomkézbesítő rendszerét. Ekkor úgy tünt, hogy ez a rendszer megoldást nyújt a játékok online adatátvitelére. Később a WON-t (World Opponent Network) kicserélték a Steam-re, majd közzé tették a Half-Life multiplayer-es részét, aztán további játékokat is.

2002 és 2005 között a Valve egy bonyolult ügybe keveredett a Vivendi Universal-lal. Hivatalosan 2002. augusztus 12-én kezdődött az ügy, amikor a Valve beperelte a Sierra-t szerzői jog megsértéséért, mert a Valve szerint a Sierra illegálisan árusította a játékait néhány internetkávézóban. Később a Valve azt állította, hogy a Sierra megszegte a velük kötött szerződést, visszatartotta a jogdíjakat és a Counter-Strike: Condition Zero nevű játékuk megjelenését akadályozta. A Vivendi azzal vágott vissza, hogy félrevezette a Valve helyzetét Gabe Newell és a marketing vezető, Doug Lombardi a kiadóval való találkozásokkor, továbbá azzal is megvádolták a Valve-t, hogy a Steam rendszerükkel megpróbálták kijátszani a kiadóval kötött szerződésüket. A VUG szellemi tulajdonjogi okokra és egy szabályozásra hivatkozva megtiltotta, hogy a Valve Steam-en árulhassa a Half-Life 2-t. 2004. november 29-én Thomas S. Zilly, az Amerikai Egyesült Államok Seattle-i egyezményes kerületi bírósága bírája a Valve-t támogatta. A bíróság kijelentette, hogy a Vivendi Universal és a Sierra nem jogosultak a Valve játékainak árusítására és azonnal vagy közvetve, internet kávézókon keresztül a végfelhasználókig a pay-to-play értelmében jogosultak csak a játékok kiadására a kiadók. Továbbá Zilly bíró kijelentette, hogy a Valve a kiadó-megállapodás korlátozását figyelmen kívül hagyhatja és a megsértésekért cserébe szerzői jogi károkra hivatkozva vissza követelhet bizonyos összegeket[6]. A Valve a Steam oldalán közölte, hogy a két cég 2005. április 25-én megállapodott[7].

2005. július 18-án az Electronic Arts bejelentette, hogy egy több évre szóló szerződés keretén belül szívesen összefogna a Valve-val játékaik kiadásában, így leváltanák a Vivendi Universal-t[8]. 2008. május 1-től több mint 300 PC-s videojáték található a Steam-en [9] és hozzávetőlegesen körülbelül 15 millió felhasználó regisztrálta magát[10].

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4042) Lajkó válasza Genius007 (#4041) üzenetére


Lajkó
őstag

:DDD bocsi, de nagyon láma vagyok ezen a téren(is). Mondjuk amikor ez a balhé kezdődött, akkor nekem mint mondottam volt, nemhogy netem, de még gépem sem volt. Akkár erre is havatkozhatok ebben a témában. Nincs mit szépíten ia dolgon, van még mit tanulni az tuti. :B de igyekszem

(#4043) csimav válasza Genius007 (#4010) üzenetére


csimav
senior tag

Szép leírás :C

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4044) csimav válasza Lajkó (#4040) üzenetére


csimav
senior tag

Akkor sajnos nem tok admint admi:( mert csak steam id re lehet

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4045) csimav


csimav
senior tag

Nah ujratettem a cs-t a konzolt hogykkel engedélyezni? Arra emlékszem h az ikon on jobb klikk-> Tulajdonságok->Cél.. de oda mit kell beírnom?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4046) Lajkó válasza csimav (#4044) üzenetére


Lajkó
őstag

Semmi gáz, hiszen úgysem tudnám használni. ;)
Ahogy elnézem 19.99$ (kb.5000Ft.) az ára csak a legolcsób kiszerelésnek amit tényleg csak a Source-ot tartalmazza. Úgyhogy valóban olcsóbban kijön az player, ha megvesz 1 használtat. :)
Abból is látszik, hogy van még mit tanulni a Source világáról, mert írták jaték közben, hogy: nice music F10. Mire én, press F10 !!! :W szevasz. :))

(#4047) satomee válasza Genius007 (#4028) üzenetére


satomee
senior tag

Meghalt a videokártyám.Garis,úgyhogy ment szervizbe.Addig meg gondoltam kérek egy másik karit kölcsön.Mikor az is megdöglött akkor már nagyon ideges voltam.Valszeg az alaplapom vagy a tápommal lehet valami gebasz (bár az is érdekes hogy mielőtt meghalt a kari,elment a netem,a telefon és a tv adás...). De látod már tudok róla beszélni... És fel se tűnt hogy hiányzom az éjszakából,mi...:(
csimav: Ha az én gépemen (R.I.P.) meglett volna stabilan a min. 80 fps hát lehugyoztam volna a bokám örömömben...
Lajkó: Jó pap holtig tanul... :B Egyébként most 155Ft-os árfolyamon közel nincs 5k a játék,sőt 4k alatt van...

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#4048) Genius007 válasza Lajkó (#4046) üzenetére


Genius007
őstag

EXIT! :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4049) Genius007 válasza satomee (#4047) üzenetére


Genius007
őstag

" És fel se tűnt hogy hiányzom az éjszakából,mi.. "

Mimimimi? Mármint hogy nekem nem tünt fel, hogy nem CSS-zel ?
Nem a fenéket! Subelytől is kérdeztem egy párszor, hogy mi van veled, stb ... :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#4050) Genius007 válasza Lajkó (#4046) üzenetére


Genius007
őstag

" Ahogy elnézem 19.99$ (kb.5000Ft.) az ára csak a legolcsób kiszerelésnek amit tényleg csak a Source-ot tartalmazza "

Lehet én vagyok a hülye, de ... Az MNB legfrissebb hivatalos devizaárfolyamai

1 $ = 153,74 ft

19.99 x 153,74 = 3073,- ft! :Y Szóval nem 5000,- :U

Én még 4200ft-ért vettem (1éve, mivel uj accountom van) :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.