Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Rivaul válasza qdak (#12999) üzenetére


Rivaul
addikt

Skinek meg a medialogon sincsenek pedig az eleg eros pub. Meg admin skint se hasznalok mert utalom s nem szeretek en se orakig tolteni minden szemetet... A tk pont az egy erdekesseg lenne de lehet elhagyom. Sebzesek s serulesek configja megoldhato + csontra hegyezett hitbox hogy ne vegye a tunkot. Van par otletem, majd kiderul bele fogok-e.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13002) qdak válasza Rivaul (#13001) üzenetére


qdak
addikt

igazábol nem lenne az rossz ha realyti re kihegeznéd, igazábol csak attol félek lennénk 2n a szeron kb amuyg sztem egyszerübb megoldás ha 40-50 hp lenne az élet mindnekinek, nem kéne a fegyokkal meg granyoval bajlodni, én kb igy érezném valosabban ak azt meg tudod csinálni ? mert érdekelne magamnak kiprobálni ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13003) Rivaul válasza qdak (#13002) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha szerverre kell akkor megcsinalom neked a scriptet. Eventscript vagy source mod ala kene?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13004) qdak válasza Rivaul (#13003) üzenetére


qdak
addikt

igazábol nekem botok ellen sima gameba is elég lenne letesztelni, nem tudom meik a könnyebb. szeróhoz nekem meg van 1 programom inditom és megy a szerver :$
ez nekem igy kinai: ˇEventscript vagy source mod ala kene?ˇ

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13005) Rivaul válasza qdak (#13004) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah látod ezt így nem tom :D Biztos lehet a saját cs-d be mahinálni a botok életét de én csak a rendes szerver configot vagyok képes így megcsinálni :B

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13006) enginev3.0 válasza Rivaul (#13005) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gondolkodok egy pro szerveren. Olyasmit szeretnék ami a realitáson alapul. Pár ötlet: Nincs korlátozva semmi, állandó tk, állandó alt alk (ha pro szerver akkor altak legyen kikapcsolva, hogy ne hallja az ellenség, vagy pálya váltás elején automata kérdés lenne, hogy legyen-e altalk), saját csapattárs megölése is pontot hoz(ezt nem értem miért jó, vagy miért valósághű :D ), feladat központúság (ha nem teljesíti az adott csapat a feladatot, bomba letétele, felszedése) automatán slayelődik a vesztes csapat, (ez sem túl jó ötlet, mert akkor az a csapat aki első 1-2 kört elveszíti onnantól szinte mindig veszít mert nem lesz pénze, és még le is slayelődik, míg a másik csapat wp-kkel fog szaladgálni) granyó 100 at sebez nem csak valami kamut stb. ( akkor a többi fegyvert is lődd be, 1hit m4 fejes, mp5-ből is max 2-3 golyó)
max 20 slot-ra gondoltam csak steam (tökéletes). Láttok benne fantáziát?( csak arra a szerverre járnék játszani :) :K )

Amúgy nem jó nekem medialog, sajnos 24-25 embernél a netem már nem bírja :((( :O

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13007) Kassadin válasza enginev3.0 (#13006) üzenetére


Kassadin
addikt

Személy szerint inkább maradok a totalwanteds-en. Szoktak lanos formák is feljárni, ellenük igazi kihívás játszani.

(#13008) qdak válasza Rivaul (#13005) üzenetére


qdak
addikt

mindneki életét, pl volt 1 oylan megoldás 1.6 ban h késes pályán magasrol dobtak le ugy kezdödött mindnekinek a map és 40 hp vel kezdtél asszem, ez se nem megold6ó ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13009) qdak


qdak
addikt

ja és még 1 kérés legyen bank, meg mittom 100K kezdő töke. sztem ez jo buli.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13010) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Sziasztok!
Update-ek óta nem működött a cssdm-em és most próbálom újra megcsinálni Local Serverre, de valamiért nem sikerül, mindenből a legújabbat töltöttem, mindent óda másoltam ahova kellett elvileg, de mégsem megy :(
[link]
Mindent a cstrike mappába, így addons és cfg mappában lesz több file, bár a metamod.vdf-et azt addons mappába vagy addons mappa metamod mappába kellene másolni?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#13011) enginev3.0 válasza qdak (#13008) üzenetére


enginev3.0
félisten

ct kezdőn d2 mapon nem tudnak magasból ledobni :DDD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13012) Rivaul válasza enginev3.0 (#13011) üzenetére


Rivaul
addikt

Pedig azt is meg tom csinalni. Bar egy picit el kell tolni a spawnt hogy ne a teto legyen felettuk :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13013) Roliiii válasza Rivaul (#13012) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Bevered a fejűket a plafonba? :D

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#13014) enginev3.0 válasza Rivaul (#13012) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hmm, mindegy csak legyen ilyen szerver :) ahol minden valósághű ahogy leírtad, én várom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13015) Spam123


Spam123
tag

Hogyan lehet kiakasztani az fps korlátot? Mert azt mondták, hogy a korlátot fps_max 999-nel lehet kilőni, de nem jó, mert most így 999-en pörög. :F

[ Szerkesztve ]

(#13016) Rivaul válasza Spam123 (#13015) üzenetére


Rivaul
addikt

Erosebb a geped mint ez a jatek. Felejtsd el hogy feljebb megy ennyi a max.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13017) h.adam.92 válasza Spam123 (#13015) üzenetére


h.adam.92
őstag

írj be fps_max 3223534534-et.

(#13018) Rivaul válasza h.adam.92 (#13017) üzenetére


Rivaul
addikt

ugy se nagyon szamit. Amennyire en tudom a szerverek fps korlatai szamitanak s azon felul se adja jobban. Max botok ellen lehet haszna de annak is mi? :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13019) qdak válasza enginev3.0 (#13011) üzenetére


qdak
addikt

azok majd beépulnek falba, nem baj u is utálok ct lenni, T/AK47/havanAWM(P)
ti mivel toltok legtöbbet ?

Spam123 aztak... ez má nem gép hanem reaktor!

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13020) milan18 válasza Spam123 (#13015) üzenetére


milan18
aktív tag

Megkérdezhetem hogy mit dolgozól hogy 1 milás géped van?:D

(#13021) Rivaul válasza qdak (#13019) üzenetére


Rivaul
addikt

Ct, m4, compact, 2 flash, 1 granyo, defause. Amelyik szeron van bank ott ez az allando felszereles. Ha levaltom az m4-et akkor p90 powa :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13022) enginev3.0


enginev3.0
félisten

wp wp wp :) meg dezi és usp, esetleg ak de akkor inkább dezivel szaladgálok, aztán összejön a pénz wp-re

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13023) qdak válasza enginev3.0 (#13022) üzenetére


qdak
addikt

én van h desi hejett ink P228 al futkosok föleg 1 körben imádom!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13024) milan18 válasza qdak (#13023) üzenetére


milan18
aktív tag

Első körben glock/usp a jó és veszel gránátot meg 2 flasht! Jól meg lehet vele fogni az ellent:D

Asrock 970 extreme 4+phenom 2 x4 955+1db-4gb-os corsair ram januárba veszek még1-et,
corsair tx650 táp és 8800gt amint kijön az ati 7xxx-esz szériája cserélve lessz a 8800-as!
Szerinted hedo? Css -re bőven elég lessz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#13025) milan18 válasza qdak (#13023) üzenetére


milan18
aktív tag

Hedo alig várom hogy fejbe nyomjalak egy desivel:D:D

(#13026) qdak válasza milan18 (#13024) üzenetére


qdak
addikt

én tesztek alapján azt moondom ink 2x2 GB ramot vegyél a 8gb fölös, rosszab eredmények jöttek ki mint a 4gb al !
milyen felbontásba játszanál ?
amugy a cs nek inkább proci kell mint vga, anno
volt 3500+ om meg 6600 as karim, gondoltam cserélek 7800 gtx re csöpögtem h majd h fog hasitani, aszt a fenét, ha a 6600 ot felhuztam majdnem azt hozta fps ben mint a 7800 gtx :W
mig más játékoknál nagyonn is észre le7ett venni, a cs ben szinte semmi, max 10 fps.

én 8600gt oc vel tolom sajna a lap miatt nem tudok tuningolni :( , az uj procid vszinu kihajtja rendesen majd a 8800at sztem elég az a cs hez.

rem érthető vok igy 2 nap nem alvás közben ^^

csak legyen uj egerem azt nem lesz gazdája a desidnek :D

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13027) gergobaby


gergobaby
aktív tag

No, meglett a gépem, úgyhogy hétvégétől CSS ezerrel :) Kit is kell felvenni Steamre?

(#13028) Kassadin válasza gergobaby (#13027) üzenetére


Kassadin
addikt

(#13029) gergobaby válasza Kassadin (#13028) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Invelj meg pls: kishajos.hg@gmail.com <- ezzel feltudsz venni!
Köszike!

(#13030) Kassadin válasza gergobaby (#13029) üzenetére


Kassadin
addikt

Majd fogadd el.

[ Szerkesztve ]

(#13031) Fáraó válasza Kassadin (#13028) üzenetére


Fáraó
őstag

Meghívsz? Néha elmennék lövöldözni.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#13032) Kassadin válasza Fáraó (#13031) üzenetére


Kassadin
addikt

Steam név?

(#13033) megint én


megint én
őstag

Emberek, pls help!
Egy jó ideig nem játszottam CSvel, de most visszajöttem, és a következő a problémám. Miért van az, hogy egyfolytában ici-pici laggocskák vannak??? FPS nem szokott 200 alatt lenni, a ping olyan 50. De ilyen mikrolaggok jönnek elő minden szerveren. Mi lehet az oka?

[ Szerkesztve ]

(#13034) nike_ válasza megint én (#13033) üzenetére


nike_
addikt

nem tudom, nekem is vannak. például amikor tunkolok mp5-tel, akkor néha be-beakad. pedig az fps-em 200 körül van.

(#13035) megint én válasza nike_ (#13034) üzenetére


megint én
őstag

Detto...
És valaki azt mondja net probléma, de nem 100% szerintem. Nagyon zavaró...

(#13036) BeLucZ válasza megint én (#13035) üzenetére


BeLucZ
addikt

wifivel zuzod? mer ha igen az is lehet a ludas

(#13037) megint én válasza BeLucZ (#13036) üzenetére


megint én
őstag

a-a, semmiképp :D

(#13038) BeLucZ válasza megint én (#13037) üzenetére


BeLucZ
addikt

esetleg ati driver ? :D mikrolaggokért sűrűn szokott az is felelős lenni, bár nevetséges hogy ez a css-t érintheti

(#13039) megint én válasza BeLucZ (#13038) üzenetére


megint én
őstag

Nvidiás vagyok, de ez más jellegű. Igen, játszottam olyan gépen amiben ATI volt, és láttam mitől beszélsz, de ez más egy kicsit...

(#13040) Roliiii


Roliiii
aktív tag

Ezt anyira birom...már a star wars szeron is baszogatnak, mért nem lehet felfogni, hogy vannak akik relativ jól tolják? álitolag cfg-zek....Mi az a cfg?

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#13041) megint én válasza Roliiii (#13040) üzenetére


megint én
őstag

DMelni szoktál?
Ha gondolod, gyere gamelni, Fel is vehetsz steamon, ha gondolod. Esetleg TS, VT, vagy mumble is van...

(#13042) Roliiii válasza megint én (#13041) üzenetére


Roliiii
aktív tag

K*rvajó, a semmiért kiis tiltottak a szerorol, vagyis bannoltak...fasza, valaki nem tudna beszni az adminokkal? :S

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#13043) megint én válasza Roliiii (#13042) üzenetére


megint én
őstag

Milyen adminokkal? Aki csicska, és lelövöd, hiába magyarázod neki, nem fogja elhinni, hogy nem használsz semmit. De nem akarsz tolni 1et velem, most jöttem vissza CSbe, és nincsen kivel toljam. csifiricio néven rámkereshetnél. CSiMi _°The VulturE néven tolom.

[ Szerkesztve ]

(#13044) Roliiii válasza megint én (#13043) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Eddig minden szeró ilyen volt, felmegyek, még nem ismernek, látnak egy jó statot azt már csalo..., mellesleg mi az a cfg? meg valaki tudna adni egy normális star wars os admin elérhetőséget?

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#13045) qdak válasza megint én (#13033) üzenetére


qdak
addikt

nem megy az fps is akkro vissza? probálj beirni 1 korlátot, rambol h állsz ? ill mienek a hőfokok a gépen ?

Roliiii meik szeró, am ismerős biszkutrol engem is mert jo votl a statom ... pedig még nem is káromkodtam ahoyg szoktam :D

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13046) BeLucZ


BeLucZ
addikt

noobland zsír szeró, próbáltátok már?

(#13047) Kassadin válasza BeLucZ (#13046) üzenetére


Kassadin
addikt

Próbáltam, ha a nonstop dust2 szerverre gondolsz, az nekem nem jött be. Totalwanteds a zsír szerver, ott meg kell küzdeni a statért. :DDD

(#13048) BeLucZ válasza Kassadin (#13047) üzenetére


BeLucZ
addikt

itt is :D mondjuk sok az ingyenfrag :D viszont PMCn vagy nagyon sok a pro vagy sok a csiter
ott vhogy nem adja nekem

(#13049) enginev3.0 válasza BeLucZ (#13048) üzenetére


enginev3.0
félisten

pmc-n nekem sem, egyáltalán nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13050) Rivaul válasza BeLucZ (#13046) üzenetére


Rivaul
addikt

Sajnos nooblanden igen sok a csaló... Bár mikor felmegyek fogok 2-3-at... + korlátozott a flash, füst. Viszont szinte mindig vannak rajta.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.