Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) Genius007 válasza SQX_Barto (#6250) üzenetére


Genius007
őstag

Akkor ajánlom teszteljétek le Bad Boys - Bad Boys2 szerveren délután, amikor 30-an vannak rajta, és egyszerre 6-an jönnek rád. :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6252) SQX_Barto válasza Genius007 (#6251) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem járok olyan szerverekre alapból, ahol 30an vannak, én inkább 5v5-ben akarok játszani, amugy 3 bottal játszottunk igy első körben (mert a torrenttel leterhelt neten nem akartunk varni netes szerverre..) és simán ment, egy T5800-as procival semmi gond nem lesz, ja és minden details high-on volt, nekem ez most teljesen jó lesz, 450 fontból meg tudnam venni ezt a Toshibát 17"osban és az nekem átmeneti gépnek teljesen jó lesz ;)
A szokásos optimista és bíztató hozzáállásotokat imádom :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#6253) heihachi


heihachi
addikt

Használja valaki a skin chooser eventskriptet?
Egyszerűen nem tudom beállítani, akármit csinálok, nem megy.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6254) Genius007 válasza heihachi (#6253) üzenetére


Genius007
őstag

Nem nagyon ismerem azt a scriptet. :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6255) parandroid válasza heihachi (#6253) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Apropo, skinek: Nézegettem neten, hogy egy csomó vicces skint lehet telepíteni cséhez. Hogyan működik ez, mert senki nem használ ilyet, mint pl UT-ben. Buli lenne valami bögyös macát feltölteni, legaláb fun-szervereknél, a megszokott uncsi katonák helyett.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6256) heihachi válasza parandroid (#6255) üzenetére


heihachi
addikt

Épp ilyesmit akartam. Az a gond, hogy csak simán a játék könyvtárában nem írhatom felül a skineket, mert esetleg azt csalásnak is tekintheti némelyik szerver.
Ezért a szeróra raktam fel. Le is tölti a kliens, külön könyvtárba teszi, így nincs felülírás, de nem tudom rávenni, hogy használja is. Elvileg a skin chooser arra lenne jó, hogy feldob egy listát, hogy na itt van, melyik skint akarod használni. Csak hogy nem jó, mert nagy piros eror feliratok szaladgálnak a jó kis skinek helyett :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6257) parandroid válasza heihachi (#6256) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha sikerül, szólj, megyek hozzád a szerverre kipróbálni. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6258) Genius007 válasza heihachi (#6256) üzenetére


Genius007
őstag

Error feliratot legalább nehezebb fejen lőni! :DDD :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6259) mad1 válasza heihachi (#6256) üzenetére


mad1
veterán

Ezen mar sokat ragodtam.Jo lenne ha jo lenne :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#6260) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Szevasztok!
Megszeretnék tanulni szervert konfigolni aki tudna nekem segíteni valami leírással vagy akármivel kérem segítsen.

(#6261) Genius007 válasza birozoli7800 (#6260) üzenetére


Genius007
őstag

Szervert csináltál már? Rendeset ..
Mert ha nem akkor kezd ezzel! :)

>>> [link] <<<

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6262) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Magát szervert nem csináltam, de van 1 használaton kívüli szerverem amin meg tudnám tanulni.

(#6263) Genius007 válasza birozoli7800 (#6262) üzenetére


Genius007
őstag

Hajrá! :)

Milyen az a szerver ... ?

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6264) birozoli7800 válasza Genius007 (#6263) üzenetére


birozoli7800
senior tag

A klánunk régi szervere. :D
De mivel rendelünk újat ez feleslegessé válik.
Akkor tudsz nekem segíteni hogy hogy is működi ez az egész seerver kopnfigolás. Mani plugin beállítások stb..

[ Szerkesztve ]

(#6265) birozoli7800 válasza birozoli7800 (#6264) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Vagy tudnál adni 1 friends nevet? Hogy le tudd írni ne itt a fórumon?

(#6266) heihachi válasza birozoli7800 (#6265) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem ide is jöhetne a fórumba az infó, más is hagy tanuljon belőle :B

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6267) parandroid válasza heihachi (#6266) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egy 'CSS szerver konfig kezdőknek' cikk akár még egy logoutos cikk formájában sem lenne butaság, ahhoz kapcsolódna rögtön topik is, ahol a specifikus kérdéseket fel lehetne tenni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6268) Pompi válasza parandroid (#6267) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Vagy gamepod. Hamár van olyan is ;)

Feel Good Inc.

(#6269) illusiON


illusiON
őstag

nézd már mennyi moderátor csézik, látszik jójáték :P
emberek engem olyan érdekel hogy hogy tudok majd LANon dm szerót csinálni, moondoom ha már ekkora májerer vagy akkor ide is leirhatnád nem csak friendsben majd és akkor mindenki okos lesz :P

( : no woman no cry : )

(#6270) Genius007 válasza illusiON (#6269) üzenetére


Genius007
őstag

Először is nem moondoom, hanem MoonDoom! :DDD

Másodszor, csinálsz egy szervert úgy, ahogy leírtam annó .... még 56-ban! :DDD
Felrakod rá a SourceMod-ot, meg DeathMatch Modot, és voálá, kész is ...
Bár egy Mani Admin Plugin sem árt majd. :))

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6271) raczger


raczger
őstag

A cfg-ben melyik az a parancs, amelyikkel nem vált át egy fegyverre, ha felveszem?

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#6272) satomee válasza raczger (#6271) üzenetére


satomee
senior tag

cl_autowepswitch 0...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#6273) raczger válasza satomee (#6272) üzenetére


raczger
őstag

Igen, az, köszönöm!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#6274) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Hát nagy gázban vagyok...
Felraktam az vista 64 bitet, de a css 10 percenként kifagy. Mi ennek az oka? Van vki aki Vista x64 alól játszik:

(#6275) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Még 1 nagy probléma. Mióta felraktam a Vistát, azóta ha felcsatlakozok a szeróra akkor ügye némelyiknél le kell tölteni a hangokat, stb. Nade. Most ha egyszer letölti az nem elég neki. Minden egyes csatlakozásnál letölti. Ez mitől van? :F

:W :W :W

(#6276) satomee válasza Vasinger! (#6275) üzenetére


satomee
senior tag

Ilyet nekem is csinált már,de csak 1-2 szervernél.Nekem akkor azt mondták hogy a szeróval van a probléma.Ha mindnél csinálja akkor részemről passz...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#6277) Vasinger! válasza satomee (#6276) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Oké, majd megnézem más szeróval is. De van asszem egy ilyen parancs is, hogy ne töltse le ezeket az idióta hangokat meg stb...

#6274: Megoldódott, nem volt stabil a rendszer...

(#6278) nepszter1


nepszter1
addikt

tudnátok adni pár normális servet adni lehetőleg ne only dust2, diamond servere ? vagy hogy hívják :)

(#6279) Vasinger! válasza nepszter1 (#6278) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Itt egy kartelkocsma: 195.70.35.202:27015
És itt egy Diomond: 88.151.99.36:27017

(#6280) satomee válasza satomee (#6276) üzenetére


satomee
senior tag

A cl_downloadfilter nosounds (nem tom pontosan hogy kell beírni).Úgy tudom használható úgy is hogy a végére "all"-t írsz,akkor elvileg mást se szed le (mapokat se),de ez "kizárt dolog mer ezt nemtudom",úgyhogy majd jön egy okos és kijavít ha hülyeséget mondtam... :DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#6281) Vasinger! válasza satomee (#6280) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Oké köszi! Majd még várok egy okost, hogy a pontos parancsot leírja :D

(#6282) mindfreak válasza satomee (#6280) üzenetére


mindfreak
őstag

cl_downloadfilter és három kapcsolója van: all, nosounds, none. Utóbbival semmit nem tölt le.

(#6283) Vasinger! válasza mindfreak (#6282) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

:R :R :R

(#6284) parandroid válasza Vasinger! (#6274) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

RAM, HDD és VGA csere miatt most tettem fel én is új rendszert, ha lúd, legyen kövér alapon mindjárt Vista 64bitet. Steam account beállítása után CS Source szépen lejött, beállítgattam, ami nekem kellett, és azóta is gond nélkül játszok.

Nálad szerintem valami más gond lesz, de ötletem sincs, hogy mi.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6285) Genius007 válasza parandroid (#6284) üzenetére


Genius007
őstag

Majd szólj, hogyha felraksz Vista 32bit-et!
Mert kiváncsi vagyok mennyivel jobb a 64bit ...
Régen probáltam, akkor még a Steam-et sem lehetett rá felrakni, szóval ... az se most volt. :DDD
Én a Windows 7-et akarom majd kiprobálni. Csak eddig még nem szántam rá magam, még jól teljesít a Vista 32bit! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6286) parandroid válasza Genius007 (#6285) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

32 bites oprendszert már nemigen tervezek a 4GB RAM mellé. :U
A 64 bitre váltás is voltaképp kényszermegoldás volt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6287) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Szevsztok!
A minap nen engedett fel steamre. Vajon ellopták az acc-om? Hogyan tudnám visszaszerezni? :O

(#6288) SQX_Barto válasza birozoli7800 (#6287) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Csao
Irj a Valve-nak, hogy egy "kemprogram" ellopta az accodat, valami bizonyitekot kell hozzacsatolni, CD-rol foto, vagy blokk, vagy a netes visszaigazolas, ha ott vetted. Nekem masfel het alatt megcsinaltak nemi keveredes utan...
[link]
Itt csinalj egy accountot, es itt tudod megirni, es ide fognak valaszolni is, de az emailedre is jon ertesito.De persze elloszor ellenorizd, hogy tenyleg igy van-e, meg van-e valtoztatva az emailcim, meg ilyenek, hatha mas a hiba.

Sracok, megtudnatok mondani,hogy tudok source demokat nezni, beirtam szokasos playdemo <filenev> Es a kovetkezo uzenet jott ki:
Missing RecvProp for DT_BasePlayer - DT_Local/m_iFOV
Host_EndGame: CL_ParseClassInfo_EndClasses: CreateDecoders failed.

A CAL GUI fennvolt, de utana leszedtem, es akkor is ugyanez volt a valasz, van valami progi demohoz, mint 1.6 ban az SK player volt?
Hozzateszem ezek ilyen WCG 2005-os demok voltak, lehet csak regebbi verzio volt, es felejtsem el, hogy megnezzem?
Segitsegeteket elore is koszi :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#6289) birozoli7800 válasza SQX_Barto (#6288) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Csak az a baj, hogy én már "kéztől" vettem. Szval semmi igazolás nincs róla.
Am felháborító 2 héttel ezelőtt a szerverünket most pedig az acc-om lopják el. :( :O

(#6290) SQX_Barto válasza birozoli7800 (#6289) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Akkor az sajnos lehet felejtos :F Nem lehet hogy visszavandorolt a gazdajahoz :U

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#6291) illusiON válasza SQX_Barto (#6290) üzenetére


illusiON
őstag

nna ez könnyen lehet mert ő viszont ha tleg elsőkezi tulaj akkor bebizonyítja steamnek h övé és visszakap 1 másik pw-t :F sajnos nem szabad accounttradelni így, ezt már én is megjártam egyszer csak szerencsém volt :P meg sok segítőkész spanom ;)

( : no woman no cry : )

(#6292) Genius007 válasza birozoli7800 (#6289) üzenetére


Genius007
őstag

A legtisztább az, ha Steam-be veszel CSS-t!
Hipp - hopp megvan, tudod is igazolni, stb .. Felsem kell állnod a székből! :)
Nekem egyszer az accountomat tiltották le (Disabled). (Nem ellopták!!!)
3nap alatt vissza is kaptam! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#6293) mindfreak válasza birozoli7800 (#6289) üzenetére


mindfreak
őstag

Mindenhol leírják kb. ezerszer - nagybetűvel -, hogy ne adj kölcsön és ne vegyél ismeretlentől accountot és főleg ne add ki a jelszavadat e-mail-en, bárki is kér arra. Csak saját hibádból lophatják el!
Egy szervert hogy lehet ellopni...? Már bocsi, nem megsérteni akartalak, de remélem a te eseted is elrettentő példa lesz mások számára, hogy bizony jobban oda kell figyelni a dolgainkra és azok biztonságára. Mert ez bizony csak a trehányság következménye.

[ Szerkesztve ]

(#6295) mindfreak válasza #54630400 (#6294) üzenetére


mindfreak
őstag

(#6296) birozoli7800 válasza mindfreak (#6293) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Nem az volt hogy trehány voltam hanem rossz jelszót adtam meg. (könnyen kitalálhatót) Szerverünk FTP-jét pedig a kántársam adta ki kapott is érte...

(#6297) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Valaki meg talalkozott azzal a problemaval, hogy Vista alatt hl2.exe nem fejezodik be a kilepes utan? Vagyis bennemarad a Process-ek kozott es csak Task Manager-ben tudom kiloni.XP alatt nem csinalta ezt, szoval gyanitom az oprendszer miatt, ha valaki talalkozott mar vele, van ra megoldas, vagy fogadjam el, hogy ez van? :DDD

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#6298) illusiON válasza SQX_Barto (#6297) üzenetére


illusiON
őstag

el kell fogadni, legalább jó érzés látni amikor kinyomod tskmgrből és egy halom ram felszabadul :P nekem csak néha ragad meg egyébként

( : no woman no cry : )

(#6299) SQX_Barto válasza illusiON (#6298) üzenetére


SQX_Barto
addikt

THx.Nekem mindig meg a TF2-nel is :(( Akkor elfogadom, amig a nagy STEAM update meg nem oldja (mas hibakat okozva persze :DDD )

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#6300) satomee válasza SQX_Barto (#6297) üzenetére


satomee
senior tag

Nekem a media player csinálja ezt-xp alatt... :DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.